پنجشنبه, ۱۰ آذر, ۱۴۰۱ / 1 December, 2022

برای اخذ پاسپورت ترکیه فقط کافیست این مطلب را بخوانید


ترکیه کشوری است که در آن سبک زندگی مردن با دین و فرهنگ اسلامی در هم آمیخته است. امروزه شاید کمتر کسی را پیدا کنید که نخواهد مهاجرت کند. حتی اگر شرایط کشور شما مساعد نیز باشد، فرصت های مختلف تجاری، شغلی، فرهنگی و سبک زندگی متفاوت می تواند انگیزه کافی را برای مهاجرت در اختیارتان قرار دهد. در این میان کشور ترکیه از جمله کشور هایی است که در های خود را به روی مهاجرین باز کرده و از دریافت پاسپورت ترکیه استقبال میکند.

تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مقررات اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه در 19 سپتامبر 2018 کاملاً ساده شده است. با قوانین فعلی خارجی هایی که حداقل به ارزش 400000 دلار املاک در ترکیه خریداری می کنند، می توانند با همسران و فرزندان زیر 18 سال خود که به طور رسمی ازدواج کرده اند، پاسپورت ترکیه را دریافت کنند. در این صورت املاک خریداری شده نباید به مدت 3 سال فروخته شود.

چگونه برای دریافت پاسپورت ترکیه اقدام کنیم؟

شرکت هفت مهر تضمین می کند که با شما باشد و شما را در کل فرآیند شهروندی راهنمایی کند. پس از تکمیل خرید ملک به ارزش 400.000 تومان، ما به اداره کل ثبت اسناد و املاک و کاداستر مراجعه می کنیم تا از دریافت شرایط شهروندی اطمینان حاصل کنیم. در مرحله بعد، افسران گزارش ارزیابی و اسناد انتقال بانکی را بررسی می کنند. انتقال به درخواست شهروندی به طور کلی بین 3 تا 7 روز تایید می شود. با این تاییدیه در همان روز به اداره مهاجرت مراجعه می کنیم. پس از درخواست سند مالکیت، تمام مراحل در یک دفتر اطلاعات شهروندی در استانبول و آنکارا دنبال می شود. آنها بین 1 ماه تا حداکثر 3 ماه اخذ پاسپورت ترکیه را نهایی می کنند.

مدارک مورد نیاز برای شهروندی ترکیه چیست؟

• فرم درخواست
• پاسپورت معتبر
• چهار عکس در اندازه گذرنامه از هر یک از اعضای خانواده
• گواهی تولد
• مجوز اقامت یا ویزای توریستی معتبر در گذرنامه
• گواهی سلامت پزشکی
• در صورت وجود، اسنادی که روابط شما را با همسر و فرزندانتان ثابت می کند ( مجوز ازدواج، گواهی تولد فرزندان)
• در صورت وجود، کپی شناسنامه ترکی و آدرس بستگان متقاضی در ترکیه
• رسید پرداخت مالیات درخواست
• گزارش ارزیابی
• رسید بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 400.000 دلار
• سند مالکیت یا تعهد محضری خرید ملک


چرا باید از طریق سرمایه گذاری با AKD برای شهروندی ترکیه اقدام کرد؟

مزایای زیادی برای درخواست شهروندی از طریق سرمایه گذاری با AKD Invest وجود دارد. این مطمئن ترین، ارزان ترین و آسان ترین راه است. زیرا ما یک شرکت حرفه ای با تخصص محلی هستیم. دفاتر زیادی تحت عنوان کارگزاری وجود دارد. بسیاری از این دفاتر بسیار بیشتر از ارزش کارگزاری دریافت می کنند. همچنین بسیاری از آنها در هر مرحله شما را به درستی راهنمایی نمی کنند. شما باید همه احتمالات را در نظر بگیرید و با یک شرکت قابل اعتماد کار کنید. AKD Invest از سال 2012 پیشروترین شرکت املاک و مستغلات در ترکیه از نظر فروش ملک به سرمایه گذاران خارجی با تجربه است. برای اضافه کردن، با داشتن بیش از 120 متخصص داخلی در تیم خود، ما در دفاتر خود به بیش از 20 زبان از جمله انگلیسی صحبت می کنیم. ترکی، هلندی، سوئدی، روسی، آلمانی، فرانسوی، عربی، فارسی، چینی، پشتو، اردو، پنجابی و غیره.
گزینه دیگر این است که به AKD Invest وکالت بدهید تا فرآیند را برای شما انجام دهد. ما الگوی POA (وکالتنامه) خود را داریم که فقط شامل حقوق لازم برای فرآیند خرید است. ما از سال 2012 در بازار تجربه قابل توجهی داریم و به Zero Failure شهرت داریم.
 
برای اخذ پاسپورت ترکیه فقط کافیست این مطلب را بخوانید


مزایای دریافت پاسپورت ترکیه

اول از همه، پاسپورت و شهروندی ترکیه در مدت زمان نسبتاً بسیار کوتاهی بین 30-90 روز کاری پردازش و تحویل می شود. با پاسپورت ترکیه تقریباً برای 100 کشور بدون ویزا خواهید بود و حق ورود آسان تر به همه کشورهای منطقه شینگن خواهید داشت. برای واجد شرایط شدن برای شهروندی نیازی به اقامت مداوم در ترکیه برای مدت معینی نیست. شما می توانید به محض دریافت مجوز اقامت در خارج از کشور به زندگی خود ادامه دهید و برای شهروندی اقدام کنید. پاسپورت ترکیه یکی از برترین پاسپورت های دنیاست.
شهروندی ترکیه حقوق کامل پزشکی، آموزش رایگان و برنامه های بازپرداخت دانشگاه را فراهم می کند. علاوه بر این، شما به عنوان شهروند ترکیه از برنامه های بازنشستگی بهره مند خواهید شد و از حق همه نوع انتخابات برخوردار خواهید بود. همسر/شوهر و فرزندان زیر 18 سال شما می توانند همزمان با شما تابعیت دریافت کنند. هنگامی که برای اخذ پاسپورت ترکیه درخواست می کنید، مجبور نیستید دارایی یا درآمد خود را که در حال حاضر در کشورهای دیگر دارید، اعلام کنید. در واقع برای کسانی که پاسپورت ترکیه دارند تابعیت دوگانه را می دهد، آنها همچنین می توانند تابعیت دوگانه داشته باشند. پاسپورت ترکیه 10 سال اعتبار دارد و برای مادام العمر قابل تمدید است.

مزایای پاسپورت ترکیه

در واقع، پاسپورت ترکیه در رتبه 53 در شاخص پاسپورت Henley & Partners در سراسر جهان و رتبه 39 در شاخص سفر ویزا قرار دارد. این رتبه به این معنی است که همچنین اگر پاسپورت ترکیه داشته باشید، می توانید بدون دریافت ویزا وارد نزدیک به 100 کشور جهان شوید. شما همچنین می توانید با ویزای ورودی که پس از ورود شما برای بیش از 40 کشور صادر می شود، دسترسی داشته باشید. علاوه بر داشتن پاسپورت ترکیه به معنای ورود به 7 کشور دیگر با درخواست ویزای آنلاین است.
علاوه بر این، به دلیل مذاکرات اتحادیه اروپا و توافقات متقابل، دارندگان پاسپورت ترکیه می توانند به راحتی ویزای شینگن برای کشورهای اروپایی دریافت کنند. انتظار می رود در آینده شهروندان ترکیه بدون نیاز به ویزا وارد کشورهای اتحادیه اروپا شوند. در حال حاضر کشورهای زیادی وجود دارند که به دارندگان پاسپورت ترکیه اجازه می دهند بدون دریافت ویزا وارد کشور خود شوند. نام بردن از همه آنها در اینجا دشوار خواهد بود، اما برای مثال برای آن کشورها می توانیم برخی از کشورهایی مانند آرژانتین، بلاروس، شیلی، بوسنی، برزیل، صربستان، جمهوری آفریقای جنوبی، قطر، هنگ را ذکر کنیم. کنگ، سنگاپور، تونس، السالوادور، اردن، گرجستان، پاراگوئه، آذربایجان، ژاپن، مراکش، کلمبیا، کره جنوبی، اروگوئه، مالزی، اکوادور، اندونزی، اوکراین، تایلند و قبرس شمالی. همچنین با صدور ویزا در بدو ورود می توانید وارد بیش از 40 کشور شوید.