در کلاب هاوس خبرآنلاین مطرح شد؛ احتمالا آقای ظریف را برای مذاکرات باز می گردانند/نمی توانیم دکمه عقب گرد هسته ای را بزنیم؟

در کلاب هاوس خبرآنلاین مطرح شد؛  احتمالا آقای ظریف را برای مذاکرات باز می گردانند/نمی توانیم دکمه عقب گرد هسته ای را بزنیم؟
هشتمین جلسه شورای مرکزی کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند  در دفتر این کانون برگزار شد و تحولات پسا انتخابات ۱۴۰۰رویکردها و کارکرد  دولت رئیسی مورد ارزیابی اعضای این شورا قرارگرفت. در نشست ماهانه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند موضوع مدیریت موفق درمقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده‌، عزم جدی در کنترل تورم افسار گسیخته با هدف بهبود معیشت مردم، ارتباط صمیمی و مستقیم با مردم، رویکرد متین ،منطقی ‌و فعال در حوزه سیاست خارجی و گشودن روزنه های امید به بازگشت اعتماد مردم بعنوان بخشی ازمحور های موفق در کارنامه ۱۰۰روزه دولت ارائه شد. ادامه حضور و بعضا کارشکنی مدیران دولت پیشین و مسببین شرایط شکننده کشور، شفاف نبودن نقشه راه در برخی از حوزه های اقتصادی ، گزینش نیروهای بعضا ناتوان و ناکار آمد و بی مهری به بخشی از ظرفیت های علمی و مدیریتی که در انتخابات ۲۸خرداد موثر بودند بعنوان محورهای مورد نقد اعضای شورای مرکزی کانون فارغ التحصیلان مطرح شد. همچنین منوچهر متکی دبیر کل کانون در این نشست اظهار کرد: وظیفه نیروهای ارزشی و جریان های انقلابی واصولگرا حمایت از نامزد مورد نظر خودبرای انتخابات و معرفی نیروهای مومن،متخصص و کار آمد به نامزد منتخب خود است. وی افزود: وظیفه اول یعنی تلاش برای رای آوری نیاز به دستور و فرمان ندارد و نیروها آتش به اختیار عمل می‌کنند. اما برای تحقق وظیفه دوم علاوه بر معرفی نیروهای شایسته باید نظام شایسته گزینی مستقر و همه پیشنهادات وارده را مورد ارزیابی قرار دهد. متکی با تاکید بر اهمیت حمایت از دولت سیزدهم اظهار کرد: رسالت نیروها و جریان های انقلابی در قبال دولت رئیسی ؛ حمایت ، مشاوره و نقد منصفانه همراه با ارائه راهکار است. وی در پایان گفت: کارگروه پژوهش و اقتصاد کانون بزودی طرح خود در خصوص مدیریت منابع ارزی را آماده و به مسؤلان ذیربط ارائه خواهد داد. 2323