اگر صفحه را درست نمی‌بینید اینجا را کلیک کنید

اینستاگرام پریانکا چوپرا و همسرش بعد تولد دخترشان

جزئیات منتشر شده از اولین فرزند پریانکا چوپرا و نیک جوناس

پریانکا چوپرا و نیک جوناس، زوج معروفی که پس از ازدواج با وجود اختلاف سنی شان، مدتی قبل نیز با شایعات جدایی شان مورد توجه قرار گرفته بودند حالا با انتشار خبر رسمی تولد اولین فرزندشان نام خود را در لیست اخبار پربازدید قرار دادند.

به گزارش سی ان ان و طبق پست های منتشر شده در صفحه شخصی این دو سلبریتی، نوزاد که با روش رحم جایگزین یا همان رحم اجاره ای متولد شده است، 12 هفته زودتر از موعد متولد شده و همچنان تحت مراقبت ویژه قرار دارد تا اجازه ملحق شدن به خانواده اش را توسط پزشکان بدست آورد.

این نوزاد قرار بود در ماه آوریل به دنیا آمده و زندگی جدیدش را در کنار والدین معروفش شروع کند اما به دلیل زایمان زودرس، روز یکشنبه متولد شده و در میان نوزادان زودرس تحت مراقبت قرار گرفت.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس

پست پریانکا چوپرا و همسرش در اینستاگرام بعد تولد نوزادشان

پریانکا و همسرش بعد از تولد بچه؛ پستی را در شبکه‌ های اجتماعی منتشر کردند که در آن نوشته شده بود ما هم اکنون دارای یک فرزند هستیم و در نتیجه نیازمند فضای خصوصی بیشتری می باشیم و در این زمان خاص، قصد داریم که بیشتر روی خانواده تمرکز کنیم. از شما بسیار ممنونیم‌.

دختر پریانکا چوپرا و نیک جوناس

نوزادی که جنسیتش قبلا فاش شده بود

چنانچه در اخبار چهره ها در نمناک میخوانید، پریانکا چوپرا و نیک جوناس روز جمعه اعلام کردند که منتظر تولد نوزادشان از طریق رحم اجاره ای هستند. آن ها هنوز جنسیت بچه را اعلام نکرده بودند که ناگهان خبر هایی پخش شد؛ خبرهایی که حاکی از این بود که فرزند آن ها دختر است.

جالب اینجاست که پریانکا در مصاحبه‌ای که در دسامبر سال 2021 انجام داد، وقتی که در مورد فرزند آینده اش صحبت کرد، از کلمه دختر استفاده کرده بود. در آن زمان طرفدارانش عقیده داشتند که پریانکا جنسیت بچه را اعلام کرده و حرف او تصادفی نبوده است. طرفدارانش همچنین اظهار کردند که او به جای لفظ بچه ام از دخترم استفاده کرده و خودش می دانسته فرزندی که در راه دارد، دختر است.

پریانکا قبلا هم اعلام کرده بود که دوست دارد خانواده خودش را داشته باشد و با فرزند این خانواده را کامل تر کند. نیک جوناس هم قبلا نشان داده بود که دوست دارد صاحب فرزند شود و گفته بودند که برایشان فرقی ندارد که بچه دختر باشد یا پسر.

جزئیات تولد فرزند پریانکا چوپرا و نیک جوناس منتشر شد

51
این مطلب مفید بود ؟10