شنبه, ۱۹ خرداد, ۱۴۰۳ / 8 June, 2024
۱۴۰۳/۰۲/۲۴ / ورزش ۳ / ورزشی
پایان انتخابی تیم ملی ووشو با معرفی نفرات برتر
مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران، با معرفی نفرات و تیمهای برتر به پایان رسید.
کد خبر : 2021196 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 23:48 | 81 بازدید | 0 دیدگاه پایان انتخابی تیم ملی ووشو با معرفی نفرات برتر
مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران، با معرفی نفرات و تیمهای برتر به پایان رسید. به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان، به میزبانی مشهد برگزار شد و امروز (دوشنبه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) با معرفی نفرات و استانهای برتر به پایان رسید.
با تصمیم کادر فنی تیم ملی، نفرات برتر این مسابقات جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ - ماکائو ۲۰۲۴ به اردوی تیم ملی دعوت میشوند تا در انتخابیهای درون اردویی شرکت کنند.
نفرات برتر این مسابقات در بخش ساندا به شرح زیر معرفی شدند:
وزن ۵۲ کیلوگرم:
۱- سینا صادقی آجرلو از خراسان رضوی
۲- سید کمیل قاسمزاده از مرکزی
۳- ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری و محمدجواد آرین از خراسان شمالی (سوم مشترک)
وزن ۵۶ کیلوگرم:
۱- علیرضا مقصودی از قشم
۲- مهدی سیدحسینی از خراسان رضوی
مسعود انصاری از آذربایجان شرقی و امیرحسین همتی از مرکزی (سوم مشترک)
وزن ۶۰ کیلوگرم:
۱- مهدی کرمانی از خراسان رضوی
۲- سعید جاوید از کرمان
۳- مهزیار محمدنژاد از قشم و مهدی عوضپور از همدان (سوم مشترک)
وزن ۶۵ کیلوگرم:
۱- رضا عبدالهی از اردبیل
۲- امیرمحمد محسنپور از مازندران
۳- امیرحسین ابراهیمی از قشم و علیرضا نورزاده از خراسان رضوی (سوم مشترک)
وزن ۷۰ کیلوگرم:
۱- عرفان محرمی از اردبیل
۲- محمد فرهادی از فارس
۳- محمدحسین شاهوردی از چهارمحال و بختیاری و ابوالفضل آقایی از خراسان شمالی (سوم مشترک)
وزن ۷۵ کیلوگرم:
۱- جعفر شیرزاد از اردبیل
۲- مهدی رضایی از قزوین
۳- نوید غفاری از هرمزگان و ابراهیم اصلانی از زنجان (سوم مشترک)
وزن ۸۰ کیلوگرم:
۱- رضا کاویانپور از مازندران
۲- امیر کریمی از کردستان
۳- مهرشاد باروجی از هرمزگان و سهیل احمدی از گیلان (سوم مشترک)
وزن ۸۵ کیلوگرم:
۱- سیاوش دادرس از اردبیل
۲- محمد لولوئی از خراسان رضوی
۳- محمدرضا الهقلی از مازندران و کسری لورائی از هرمزگان (سوم مشترک)
وزن ۹۰ کیلوگرم:
۱- محمدشیر آقایی از مازندران
۲- پدرام محمدعظیمی از زنجان
۳- حمید فرزانه از اردبیل و سجاد پورجهانی از لرستان (سوم مشترک)
وزن ۹۰+ کیلوگرم:
۱- محمد نصیری از مازندران
۲- عبداله غلامی از تهران
۳- اشکان برجی از قم و علیرضا آذین از یزد (سوم مشترک)
نفرات برتر این مسابقات در بخش تالو نیز به شرح زیر معرفی شدند:
فرم چانگچوان:
۱- ابوالفضل قرهباغی از زنجان
۲- علی قاسمی از فارس
۳- حمید اسماعیلی از زنجان
فرم دائو شو:
۱- حمید اسماعیلی از زنجان
۲- فاتح حیدریان از کردستان
۳- امیر محمدرضایی از خراسان رضوی
فرم گوئن شو:
۱- حمید اسماعیلی از زنجان
۲- امیر محمدرضایی از خراسان رضوی
۳- فاتح حیدریان از کردستان
فرم جینشو:
۱- ابوالفضل قرهباغی از زنجان
۲- امین قربانیپور از خراسان رضوی
۳- بهروز بخشیزاده از البرز
فرم چیانگشو:
۱- ابوالفضل قرهباغی از زنجان
۲- علی قاسمی از فارس
۳- امین قربانیپور از خراسان رضوی
فرم نانچوان:
۱- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
۲- مهدی خانی از اصفهان
۳- امید دهقان از فارس
فرم ننگوئن:
۱- مهدی خانی از اصفهان
۲- امید دهقان از فارس
۳- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
فرم نندائو:
۱- مهدی خانی از اصفهان
۲- امید دهقان از فارس
۳- مهدی رنجبری از آذربایجان غربی
فرم تایچی چوان:
۱- مهدی اخلاقعالی از فارس
۲- مهدی خداشناس از لرستان
۳- امیرحسین نظری از خراسان رضوی
فرم تایچیجین:
۱- مهدی اخلاقعالی از فارس
۲- امیرحسین نظری از خراسان رضوی
۳- مهدی خداشناس از لرستان
ردهبندی نهایی تیمهای حاضر در این مسابقات نیز به شرح زیر معرفی شدند:
۱- زنجان (۵ طلا، یک نقره و ۲ برنز)
۲- اردبیل (۴ طلا و یک برنز)
۳- خراسان رضوی (۳ طلا، ۴ نقره و ۴ برنز) برای دسترسی سریع به تازهترین اخبار ورزشی ایران و جهان اپلیکیشن ورزش سه را نصب کنید. ووشو اشتراک گذاری گزارش خطا گزارش خطا
کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید. نوع مشکل را انتخاب نمایید مشکل محتوایی مشکل نگارشی سایر ارسال
مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران، با معرفی نفرات و تیمهای برتر به پایان رسید. به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان، به میزبانی مشهد برگزار شد و امروز (دوشنبه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) با معرفی نفرات و استانهای برتر به پایان رسید.
با تصمیم کادر فنی تیم ملی، نفرات برتر این مسابقات جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ - ماکائو ۲۰۲۴ به اردوی تیم ملی دعوت میشوند تا در انتخابیهای درون اردویی شرکت کنند.
نفرات برتر این مسابقات در بخش ساندا به شرح زیر معرفی شدند:
وزن ۵۲ کیلوگرم:
۱- سینا صادقی آجرلو از خراسان رضوی
۲- سید کمیل قاسمزاده از مرکزی
۳- ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری و محمدجواد آرین از خراسان شمالی (سوم مشترک)
وزن ۵۶ کیلوگرم:
۱- علیرضا مقصودی از قشم
۲- مهدی سیدحسینی از خراسان رضوی
مسعود انصاری از آذربایجان شرقی و امیرحسین همتی از مرکزی (سوم مشترک)
وزن ۶۰ کیلوگرم:
۱- مهدی کرمانی از خراسان رضوی
۲- سعید جاوید از کرمان
۳- مهزیار محمدنژاد از قشم و مهدی عوضپور از همدان (سوم مشترک)
وزن ۶۵ کیلوگرم:
۱- رضا عبدالهی از اردبیل
۲- امیرمحمد محسنپور از مازندران
۳- امیرحسین ابراهیمی از قشم و علیرضا نورزاده از خراسان رضوی (سوم مشترک)
وزن ۷۰ کیلوگرم:
۱- عرفان محرمی از اردبیل
۲- محمد فرهادی از فارس
۳- محمدحسین شاهوردی از چهارمحال و بختیاری و ابوالفضل آقایی از خراسان شمالی (سوم مشترک)
وزن ۷۵ کیلوگرم:
۱- جعفر شیرزاد از اردبیل
۲- مهدی رضایی از قزوین
۳- نوید غفاری از هرمزگان و ابراهیم اصلانی از زنجان (سوم مشترک)
وزن ۸۰ کیلوگرم:
۱- رضا کاویانپور از مازندران
۲- امیر کریمی از کردستان
۳- مهرشاد باروجی از هرمزگان و سهیل احمدی از گیلان (سوم مشترک)
وزن ۸۵ کیلوگرم:
۱- سیاوش دادرس از اردبیل
۲- محمد لولوئی از خراسان رضوی
۳- محمدرضا الهقلی از مازندران و کسری لورائی از هرمزگان (سوم مشترک)
وزن ۹۰ کیلوگرم:
۱- محمدشیر آقایی از مازندران
۲- پدرام محمدعظیمی از زنجان
۳- حمید فرزانه از اردبیل و سجاد پورجهانی از لرستان (سوم مشترک)
وزن ۹۰+ کیلوگرم:
۱- محمد نصیری از مازندران
۲- عبداله غلامی از تهران
۳- اشکان برجی از قم و علیرضا آذین از یزد (سوم مشترک)
نفرات برتر این مسابقات در بخش تالو نیز به شرح زیر معرفی شدند:
فرم چانگچوان:
۱- ابوالفضل قرهباغی از زنجان
۲- علی قاسمی از فارس
۳- حمید اسماعیلی از زنجان
فرم دائو شو:
۱- حمید اسماعیلی از زنجان
۲- فاتح حیدریان از کردستان
۳- امیر محمدرضایی از خراسان رضوی
فرم گوئن شو:
۱- حمید اسماعیلی از زنجان
۲- امیر محمدرضایی از خراسان رضوی
۳- فاتح حیدریان از کردستان
فرم جینشو:
۱- ابوالفضل قرهباغی از زنجان
۲- امین قربانیپور از خراسان رضوی
۳- بهروز بخشیزاده از البرز
فرم چیانگشو:
۱- ابوالفضل قرهباغی از زنجان
۲- علی قاسمی از فارس
۳- امین قربانیپور از خراسان رضوی
فرم نانچوان:
۱- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
۲- مهدی خانی از اصفهان
۳- امید دهقان از فارس
فرم ننگوئن:
۱- مهدی خانی از اصفهان
۲- امید دهقان از فارس
۳- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی
فرم نندائو:
۱- مهدی خانی از اصفهان
۲- امید دهقان از فارس
۳- مهدی رنجبری از آذربایجان غربی
فرم تایچی چوان:
۱- مهدی اخلاقعالی از فارس
۲- مهدی خداشناس از لرستان
۳- امیرحسین نظری از خراسان رضوی
فرم تایچیجین:
۱- مهدی اخلاقعالی از فارس
۲- امیرحسین نظری از خراسان رضوی
۳- مهدی خداشناس از لرستان
ردهبندی نهایی تیمهای حاضر در این مسابقات نیز به شرح زیر معرفی شدند:
۱- زنجان (۵ طلا، یک نقره و ۲ برنز)
۲- اردبیل (۴ طلا و یک برنز)
۳- خراسان رضوی (۳ طلا، ۴ نقره و ۴ برنز) برای دسترسی سریع به تازهترین اخبار ورزشی ایران و جهان اپلیکیشن ورزش سه را نصب کنید. ووشو اشتراک گذاری گزارش خطا گزارش خطا
کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید. نوع مشکل را انتخاب نمایید مشکل محتوایی مشکل نگارشی سایر ارسال
اسرائیل فوتبال انتخابات ریاست جمهوری ایران استقلال حسن یزدانی پرسپولیس انتخابات رژیم صهیونیستی غزه انتخابات ریاست جمهوری 1403 تیم ملی فوتبال ایران