پنجشنبه, ۱۵ خرداد, ۱۳۹۹ / 4 June, 2020
اداره امور مالیاتی
یک روز معمولی در اداره امور مالیاتی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
یک روز معمولی در اداره امور مالیاتی
فرزاد کریمی- خبرنگار در پاییز سال ۱۳۹۷، 2سال پس از تسویه حساب با اداره امور مالیاتی هرمزگان، پیامکی دریافت کردم مبنی بر 90میلیون ریال بدهی مالیاتی مربوط به سال ۱۳۹۱ و فردای آن روز هم پیامکی دیگر مبنی بر 20میلیون ریال بابت بدهی در تأخیر پرداخت مالیات! وقتی به اداره مالیات هرمزگان مراجعه کردم معلوم شد اطلاعاتی از شخصی همنام با من پیدا شده، بی‌هیچ نشان هویتی دیگر، و رویه این است که بدهی را به نامی که در سیستم مالیاتی موجود است الصاق می‌کنند. پس لایحه‌ای نوشتم با این استدلال که موضوع تشابه اسمی بوده …
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / آتش زدن اداره امورمالیاتی بندرامام / استخدام غیربومی / بندر امام خمینی (ره)
به آتش کشیدن اداره امور مالیاتی در اعتراض به استخدام غیربومی!
حجت‌‌اله خسروی عصر امروز در گفت و گو با فارس در بندرامام درباره علت اصلی حادثه حریق اداره امور مالیاتی بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: حریق توسط کارمند رسمی باسابقه اداره امور مالیاتی با انگیزه اولیه اعتراض به استخدام‌های خارج از استانی انجام شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
کشف فرار مالیاتی ۹۰۰ میلیاردی و دستگیری ۳ متهم در بوشهر
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی موفق به کشف فرار مالیاتی ۹۰۰ میلیاردی و دستگیری ۳ متهم شدند. سردار خلیل واعظی اظهار کرد: ماموران و کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی با انجام تحقیقات لازم ۳ متهم را که با ثبت شرکتی در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت داشته‌اند و با ترفندهای مختلف مالیات خود را پرداخت نمی‌کردند، شناسایی و دستگیر کردند. وی افزود: با هماهنگی مراجع قضائی و اداره امور مالیاتی، پس از بررسی‌های لازم و کارشناسی این پرونده، مشخص شد این افراد با اخذ کارت بازرگانی و ثبت شرکت به نام خود به فعالیت در امر واردات و صادرات از کشور مشغول بوده و متاسفانه با توجه به خلاهای قانونی در سنوات گذشته توانسته‌اند از پرداخت ۹۰۰ میلیارد ریال مالیات خودداری کنند. سردار واعظی با اشاره …
کسب و کارهای ۱۰گانه آسیب دیده از کرونا تحت پوشش حمایت مالیاتی
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / اداره امور مالیاتی / تاثیر اقتصادی کرونا / کرونا و اقشار ضعیف
کسب و کارهای ۱۰گانه آسیب دیده از کرونا تحت پوشش حمایت مالیاتی
به گزارش تسنیم، امید علی پارسا در بخشنامهای به مدیران کل امور مالیاتی مصوبه شورای عالی اقتصادی در حمایت مالیاتی از گروههای اقتصادی آسیب دیده به سبب شیوع کرونا را ابلاغ کرد.
تامین خدمات الکترونیکی برای اخذ مالیات نقل و انتقال
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
تامین خدمات الکترونیکی برای اخذ مالیات نقل و انتقال
رئیس اداره امور مالیاتی استان تهران گفت: ارائه خدمات الکترونیکی منجر به کاهش حضور مؤدیان مالیاتی در ادارات کل تابعه می‌شود که این امر سلامت مردم و همکاران ما را در پی خواهد داشت.
اگر مالیات اضافه پرداخت کردید، چه کار کنید؟
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / مالیات / سازمان امور مالیاتی / مؤدیان مالیاتی
اگر مالیات اضافه پرداخت کردید، چه کار کنید؟
در قانون مالیات‌های مستقیم، حقوقی برای مؤدیان مالیاتی پیش‌بینی شده که بر اساس آن، مؤدی می‌تواند در صورت اضافه پرداخت مالیات درخواست استرداد کند و اداره امور مالیاتی باید آن را از محل وصول جاری ظرف یک ماه پرداخت کند و در صورت تاخیر در استرداد، مؤدی مستحق دریافت خسارتی به نرخ ۱.۵ درصد در ماه از تاریخ دریافت تا زمان استرداد است.
معرفی رئیس سازمان مالیات روسیه به عنوان نخست وزیر جدید این کشور
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / استعفای دولت روسیه / دیمیتری مدودف / ولادیمیر پوتین
معرفی رئیس سازمان مالیات روسیه به عنوان نخست وزیر جدید این کشور
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه روز چهارشنبه رئیس اداره امور مالیاتی این کشور را به عنوان نخست وزیرجدید این کشور معرفی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی، «ولادیمیر پوتین» پس از استعفای دولت روسیه، «میخائل میشوستین» رئیس سازمان مالیات فدرال روسیه را برای تصدی منصب نخست وزیر جدید این کشور معرفی کرد. دفتر اطلاع رسانی کرملین […]
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / سازمان امور مالیاتی / مالیات / مودیان مالیاتی
چگونه اختلاف‌ با سازمان امور مالیاتی را حل کنیم؟
مؤدیان مالیاتی در صورتی که در روند امور مالیاتی خود با سازمان مربوطه دچار اختلاف شوند، می‌توانند از طریق مراجعه به اداره امور مالیاتی، رسیدگی پرونده مالیاتی در مرجع هیئت حل اختلاف بدوی و هیئت مالیاتی تجدید نظر، طرح پرونده در شورای عالی مالیاتی، مراجعه به هیئت موضوع ماده ۲۵۱ مکرر و هیئت حل اختلاف موضوع ماده ۲۱۶ قانون مالیات‌های مستقیم، مشکلات و اختلافات خود را برطرف کنند.
وصول ۱۰۳ میلیارد ریال مالیات در آزادشهر
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / استانی-شهرستانها / مالیات / آزادشهر
وصول ۱۰۳ میلیارد ریال مالیات در آزادشهر
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان آزادشهر گفت: این اداره از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، بیش از ۱۰۳ میلیارد ریال مالیات در سطح این شهرستان وصول کرده است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / عراق / کربلا / تجمع اعتراضی
معترضان خشمگین ساختمان اداره کل امور مالیاتی کربلا را بستند
یک رسانه روس از اقدام معترضان عراقی در بستن ساختمان اداره کل امور مالیاتی کربلا خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲
اقتصاد رانتی و نفتی، باعث فرار مالیاتی می‌شود/ دولت اختیار لغو معافیت‌های مالیاتی را دارد
متأسفانه در کشور ما به دلیل اقتصاد رانتی و نفتی که وجود دارد، مالیات نقش کمتری در تأمین هزینه‌های اداره کشور دارد، از این روی، مطلبی که رئیس سازمان امور مالیاتی گفته است درست بود. متأسفانه برخی نهادها، بنگاه ها، مؤسسات، خیریه‌ها و مناطق آزاد و استان‌ها با وجود درآمد بالا، هیچ مالیاتی به دولت نمی‌دهند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳
بیمه‌های عمر از مالیات معاف نمی‌شوند
رئیس سازمان امور مالیاتی درخصوص حذف بیمه‌های عمر از شمول معافیت‌های مالیاتی در پیش‌نویس قانون مالیات‌های مستقیم گفت: بیمه‌های عمر از مالیات معاف نمی‌شوند. امیدعلی پارسا که در سندیکای بیمه‌گران ایران سخن می‌گفت در اصطلاحی تامل‌برانگیز مالیات را داروی تلخی عنوان کرد که هیچ‌کس تمایلی به آن ندارد؛ اداره کشور هم بدون مالیات امکان‌پذیر نیست. محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران دراین باره هشدار داد و گفت: اگر بنا باشد به اصطلاح این‌گونه گوشواره‌ها به صنعت بیمه آویزان شود، این صنعت قادر نخواهد بود وظیفه و مسوولیتی را که بر گردن آن نهاده‌اند انجام دهد و دیگر کسی سراغ خرید بیمه عمر و زندگی نخواهد رفت. وی درباره تناقض موجود درباره افزایش سهم بیمه‌های زندگی به ۵۰ درصد و رسیدن ضریب نفوذ به ۷ درصد …
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / سازمان امور مالیاتی کشور / مالیات / اتاق اصناف ایران
درآمد مالیاتی کشور ماهانه بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان است
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: از مجموع درآمدهای کشور ماهیانه ۲۳ هزار میلیارد تومان صرف اداره کل کشور می‌شود که سهم مالیات از آن حداکثر ۱۰.۵ هزار میلیارد تومان است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
به میزان درآمد پزشکان دسترسی داریم
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: ما با استفاده از منابع اطلاعاتی دیگر، به میزان درآمد پزشکانی که دستگاه کارتخوان را در مطب خود نصب نکرده یا از آن استفاده نکرده باشند، دسترسی خواهیم داشت.امیدعلی پارسا، دیروز در حاشیه نشست با سندیکای بیمه‌گران ایران در جمع خبرنگاران اضافه کرد: قانونگذار می‌گوید پزشکان باید دستگاه کارتخوان نصب کرده و از آن استفاده کنند.وی درباره سرکشی به حساب‌های بانکی برای اخذ و محاسبه مالیات گفت: همه حاکمیت‌ها در همه دنیا دسترسی به آمار و اطلاعات پولی و بانکی و املاک دارند و باید از این اطلاعات سرکشی انجام شود.رئیس سازمان امور مالیاتی کشور ادامه داد: برای محاسبه مالیات پزشکان، در خردادماه سال آینده و همزمان با ارائه اظهارنامه مالیاتی پزشکان، با منابع دیگر اطلاعاتی، درآمدهای …
۱۳۹۸/۰۸/۱۵
کشور با ٨ درصد درآمد مالیاتی اداره نمی‌شود
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: درآمد مالیاتی کل کشور تنها ٧-٨ درصد از کل درمان حقوق و دستمزد در کشور است و نمی‌توان با این میزان مالیات کشور را اداره کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / استانی-اقتصادی / مالیات
کل مالیاتی وصولی کشور حدود ٧ درصد است
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد: کل مالیاتی که کشور از درآمدهای مردم وصول می کند چیزی حدود ٧ تا ٨ درصد است و در هیچ کجای دنیا عددی نیست که کشور را با آن اداره کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / استانی-اقتصادی / اداره کل امور مالیاتی / بخش خصوصی / اتاق بازرگانی
رویکرد امور مالیاتی تعامل با بخش خصوصی است
مدیرکل امور مالیاتی استان فارس گفت: این اداره کل برای عملیاتی کردن شعار سال همراه و همگام با فعالان اقتصادی استان خواهد بود و رویکرد ما در این زمینه افزایش تعامل هرچه بیشتر با فعالان بخش خصوصی استان است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / استانی-سیاسی / منطقه چهارمحال و بختیاری / بدهی معوق / دستگاه‌های اجرایی
دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری موظف به همکاری با اداره کل امور مالیاتی هستند
استاندار چهارمحال و بختیای با اشاره به اینکه مانده بدهی معوق مالیاتی استان ۸۴۰ میلیارد تومانی است، گفت: این میزان بدهی، برابر با بودجه یک سال استان است که‌ تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی موظفند برای وصول مطالبات همکاری لازم را با اداره کل امور مالیاتی استان داشته باشند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
دولت مجوز اخذ مالیات از نهادهای خاص را دارد
متأسفانه در کشور ما به دلیل اقتصاد رانتی و نفتی که وجود دارد، مالیات نقش کمتری در تأمین هزینه‌های اداره کشور دارد، از این روی، مطلبی که رئیس سازمان امور مالیاتی گفته است درست بود. متأسفانه برخی نهادها، بنگاه ها، مؤسسات، خیریه‌ها و مناطق آزاد و استان‌ها با وجود درآمد بالا، هیچ مالیاتی به دولت نمی‌دهند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹
صندوق‌های مکانیزه برای مقابله با فرار مالیاتی موثر خواهد بود؟
نرسیدن طرح‌ها به خط پایان!کیمیا نجفیمالیات یکی از اصلی‌ترین ابزارهای درآمدی دولت‌ها به حساب می‌آید. در تمامی کشورهای توسعه یافته جهان پرداخت مالیات یکی از عناصر اصلی تامین درآمد دولت برای اداره امور کشور محسوب می‌شود. البته این ابزار در کشور ما به دلیل درآمد حاصل از فروش نفت در رده‌‌ دوم قرار داشت. البته امروزه که کشور دست به گریبان تحریم‌ها شده است، تمام تلاش‌ها را به کار گرفته‌اند تا ابزار مالیات‌ستانی را قوت ببخشند. اما متاسفانه پرهیز و اجتناب از پرداخت مالیات در اقتصاد ایران به یک رویه عادی برای بسیاری از فعالان اقتصادی در حوزه‌های گوناگون تبدیل شده است. این پدیده ناخوشایند به روش‌های گوناگونی انجام خواهد شد و فراریان به هر طریقی راه فراری را می‌یابند این فرآیند نشان از ضعف فرهنگی مالیاتی …
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / کارتخوان پزشکان / مالیات پزشکان
عدم استفاده پزشکان از کارتخوان از ابتدای مهرماه جرم است
یک مدیر امور مالیاتی گفت: از ابتدای مهرماه استفاده از دستگاه کارتخوان برای پزشکان اجباری است و از پزشکان خواهش می کنیم حتما در سایت اداره مالیاتی ثبت نام کنند تا با مشکل مواجه نشوند و این قانون است و اگر انجام ندهند، پیرو مذاکرات قبلی، براساس اعلام دادستان، ما ضابط قضائی هستیم و اگر مردم به ما اعلام کنند که کارتخوان مطب پزشکی فعال نیست یا اجاره ای باشد، آن پزشک مرتکب جُرم شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۸ / مالیات / فرارمالیاتی / جامعه پزشکی / پزشک / اخلاق پزشکی / سازمان نظام پزشکی
برنده نبرد کارت‌خوان‌ها چه کسی خواهد بود؛ پزشکان یا اداره مالیات؟
پزشکان زیر بار نصب کارت‌خوان در مطب‌ها نرفته‌اند. نزدیک به ۸۰ درصد مطب‌ها هنوز کارت‌خوان ندارند و سازمان امور مالیاتی گفته تا اول مهرماه، هر پزشکی که کارت‌خوان در مطب خود نصب نکند، جریمه می‌شود. این سومین بار است که مهلت برای جریمه عدم نصب کارت‌خوان در مطب، تعیین می‌شود.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
حضرت آیت الله سبحانی: ملت ایران به یاری دولت بپردازند
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفتند: ملت ایران که اکنون دولت از نظر اداره امور کشور در مضیقه قرار گرفته است او را یاری کنند و با دست و دل باز آنچه که توان دارند در طبق اخلاص نهاده و تقدیم کنند. به گزارش خبرنگار شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و […]
۱۳۹۸/۰۶/۲۰
امکان کسر کل حق بیمه پرداختی از درآمد مشمول مالیات حقوق و دستمزد
مطابق با بند 2 بخشنامه مورخ 7 بهمن 1383 سازمان امور مالیاتی، «کارفرمایان بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی می‌توانند صرفا با کسر دو هفتم از سهم حق بیمه پرداختی حقوق‌بگیران بیمه شده و کارفرمایان بیمه‌شدگان سازمان خدمات درمانی و سایر موسسات بیمه‌گر ایرانی نیز می‌توانند با کسر کل سهم حق بیمه پرداختی حقوق‌بگیران بیمه شده خود، از درآمد حقوق آنان و با قید میزان آن در فهرست‌های حقوق، تسلیمی به اداره امور مالیاتی ذی‌ربط، مالیات متعلق را محاسبه کنند.»
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / فدراسیون فوتبال ایران / خزانه دار فدراسیون فوتبال / علی سلیمانی / اداره کل امور مالیاتی شهرستان شمیرانات
حساب‌های مسدود فدراسیون فوتبال باز شد
با پیگیری‌های فدراسیون فوتبال و مذاکره با اداره کل امور مالیاتی شهرستان شمیرانات، دومین حساب مسدود این فدراسیون هم باز شد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ / اظهارنامه‌ مالیاتی / مالیات / مازندران / اظهارنامه مالیاتی
حدود ۱۹۰ هزار اظهارنامه مالیاتی در مازندران تحویل شد
ساری – ایرنا – بر اساس آخرین اعلام اداره کل امور مالیاتی استان مازندران ، ۱۸۹ هزارو۴۸۰ فقره اظهارنامه مالیاتی از سوی بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان استان برای سال مالیاتی که گذشت در مازندران تکمیل و تحویل این نهاد شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵
فرار مالیاتی نیز یکی از مصادیق پولشویی است
رئیس اداره مبارزه با پولشویی، تامین مالی تروریسم و تطبیق بانک توسعه صادرات گفت: در شرایط تحریم یکی از راه‏های جبران درآمد دولت، تسهیل خدمات عمومی و رفع کسری بودجه از طریق اخذ کامل و مطابق با قوانین مالیات‏ها است و بر این اساس، فرار مالیاتی جزء جرایم بسیار مهم در کشور محسوب می‏شود.محمد‏حسن حاجیان در گفت‏وگو با خبرنگار اگزیم‏‏نیوز در خصوص نقش پولشویی در خصوص جرایم مالیاتی گفت: خروج ماهیت فرار مالیاتی از «تخلف» و تبدیل شدن آن به «جرم» از سال 1394 به پشتوانه قانون اصلاح مالیات‏های مستقیم انجام شد؛ از آن زمان تا به بعد، فرار مالیاتی از تخلف اداری خارج شده و به عنوان جرم تلقی می‌شود.حاجیان تصریح کرد: از آنجایی که پولشویی یک جرم ثانویه محسوب می‌شود، همیشه باید یک جرم اولیه شکل گرفته باشد تا پولشویی …
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
فرارهای مالیاتی بزرگ در بخش‌های دولتی و غیردولتی
رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه کمتر از ۵۰ درصد هزینه‌های جاری کشور از مالیات تامین می‌شود، گفت: فرارهای مالیاتی گسترده‌ای در بخش‌های غیردولتی و حتی گاه در بخش‌های دولتی رخ می‌دهد که موجب ناتمام ماندن برخی اقدامات در کشور می‌شود.به گزارش ایرنا، امید‏علی ‌پارسا در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز‏جمعه تهران اضافه کرد: تمام اسناد بالادستی توسعه کشور، سیاست‌های کلی رهبر انقلاب و برنامه‌های توسعه‌ای تاکید دارند که کشور باید مبتنی بر درآمدهای مالیاتی اداره شود و وابستگی به نفت به حداقل برسد. مسائل فشارها و تحریم‌های ظالمانه حل نمی‌شود، مگر با اینکه کشور مبتنی بر درآمدهای مالیاتی و عدالت مالیاتی اداره شود.رئیس سازمان امور مالیاتی اظهار کرد: تردیدی نیست که لازمه زندگی شخصی و اجتماعی، پرداخت هزینه‌های …
۱۳۹۸/۰۳/۲۹ / آذربایجان غربی
مودیان تا اول تیر ماه برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی فرصت دارند
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: مودیان استان تا روز نخست تیر ماه فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به این اداره کل تسلیم کنند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ / مالیات
مالیات توافقی به نفع فعالان اقتصادی است
گچساران - ایرنا -معاون درآمدهای مالیاتی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه بویراحمد گفت که مالیات توافقی به نفع فعالان اقتصادی است و مودیان می توانند برای پرداخت مالیات سال 1397 به روش توافقی عمل کنند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / مالیات
هدف توافق مالیاتی رضایتمندی مودیان مالیاتی است
تبریز- ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تعامل منطقی با مودیان و اصناف از اولویت‌های اصلی این اداره کل است، گفت: هدف از اجرای توافق مالیاتی، کاهش هزینه ها و رضایتمندی مودیان مالیاتی است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۰ / مشاغل / مالیات
اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی صاحبان مشاغل تا پایان خرداد دریافت می شود
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی کردستان گفت: اداره کل امور مالیاتی استان آماده دریافت اظهارنامه الکترونیکی صاحبان مشاغل تا پایان خرداد ماه جاری است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
اداره سازمان امور مالیاتی با سرپرست در شرایط تحریم جایز نیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از اداره سازمان امور مالیاتی با سرپرست طی ماه‌‍‌های اخیر گفت: در شرایطی که صادرات نفت با تحریم روبرو است و یکی از راه‌های درآمدی مالیات تلقی می‌شود سردرگمی در ریاست این سازمان جایز نیست.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
بررسی پیشنهاد اصلاح دو قانون برای افزایش شفافیت مالیاتی در کمیسیون اقتصاد دولت
برای افزایش شفافیت مالیاتی، وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد جایگزین کردن عبارت "مالیات صفر" را به جای عبارت "معافیت " در قانون‌های چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسه‌های دانش بنیان و تجاری سازی نورآوری‌ها و اختراعات را ارائه کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
مالیات واحدهای صنعتی پردیس با انعطاف بیشتری دریافت می شود
تهران-ایرنا- معاون مدیر کل اداره امور مالیاتی شرق استان تهران گفت: تولید کنندگان و فعالان اقتصادی در این منطقه مشکلات اقتصادی زیادی دارند و مالیات با انعطاف بیشتری از آنها دریافت می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
جرایم مالیاتی در مهاباد تا 25 اسفند شامل بخشودگی می شود
مهاباد - ایرنا- رییس اداره امور مالیاتی مهاباد گفت: مودیان مالیاتی این شهرستان تا 25 اسفندماه جاری فرصت دارند با پرداخت اصل بدهی مشمول بخشودگی صد در صدی جرایم مالیات شوند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •