شنبه, ۵ مهر, ۱۳۹۹ / 26 September, 2020
ارز دیجیتالی
هفت روند کلیدی
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
هفت روند کلیدی
همزمان با شروع دهه جدید، یکی از بزرگ‌ترین مسایل حل نشده سال‌های گذشته، همچنان ذهن مدیران بانک‌ها را به خود مشغول کرده است. این پرسش مطرح است که شرکت‌های بزرگ فعال در حوزه فناوری چه وقت و چطور حضوری فراگیرتر در بخش خدمات مالی خواهند داشت. سال گذشته شرکت فیس‌بوک پروژه ارز دیجیتالی لیبرا را معرفی کرد. شرکت گوگل درحال طی کردن مسیر شراکت با بانک سیتی گروپ است، اما اینگونه رویدادها تنها بخشی کوچک از تحولاتی است که در حوزه ارائه خدمات مالی و پرداخت درحال رخ دادن است. شکی وجود ندارد که بانکداری در سال ۲۰۳۰ با آنچه که اکنون وجود دارد بسیار متفاوت خواهد بود.
سقوط آزاد بیت‌کوین/اعلام آخرین وضعیت مشهورترین ارزهای دیجیتال
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بازار جهانی طلا / ویروس کرونا / کاهش قیمت ها / بیت کوین
سقوط آزاد بیت‌کوین/اعلام آخرین وضعیت مشهورترین ارزهای دیجیتال
با افزایش تمایل معامله‌گران به سرمایه گذاری بردارایی‌های امن نظیر طلا، بیت کوین که طی چند ماه اخیر قله ۱۲ هزار دلاری را فتح کرده بود، وارد فاز ریزشی شد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
فرار سرمایه از چین با ارز دیجیتالی
ثروتمندان چینی حدود ۵۰ میلیارد دلار سرمایه را به شکل ارز دیجیتالی از این کشور خارج کرده‌اند. به گزارش «ایسنا» محدودیت‌های اعمال شده توسط دولت چین باعث شده است تا خروج سرمایه از این کشور در قالب جدیدی ادامه پیدا کند.
قیمت بیت‌کوین به بالای ۱۲۰۰۰ دلار رسید| آیا افزایش قیمت ارز دیجیتالی ادامه می‌یابد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
قیمت بیت‌کوین به بالای ۱۲۰۰۰ دلار رسید| آیا افزایش قیمت ارز دیجیتالی ادامه می‌یابد؟
قیمت ارز دیجیتالی بیت‌کوین این هفته به بالای ۱۲۰۰۰ دلار رسید و سرمایه‌گذاران همچنان به دنبال کسب سود از این سرمایه غیرمعمول هستند.
ارزهای دیجیتال گران شدند
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی
ارزهای دیجیتال گران شدند
ایرنا نوشت: در شرایطی که اخیرا گزارش‌های مربوط به کشف واکسن مرگبار کرونا تا حدودی سبب بهبود بازار کسب و کار در جهان شده و بهای جهانی طلا به کمتر از ۲ هزار دلار تنزل کرده است،‌ آمارها از افزایش محبوبیت بیت‌کوین، جذاب‌ترین ارز دیجیتال جهان حکایت دارد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
پیچ و خم اعتماد در بازار رمزارزها
کیمیا نجفیارز دیجیتال یکی از حوزه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری در سراسر جهان است، این بازار در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد، به گونه‌ای که برخی افراد به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌پردازند و برخی دیگر به استخراج. البته بسیاری از افراد بازار رمزارزها را ناشناخته دانسته و از ورود به آن هراس دارند. این در حالی است که اخیرا به دلیل آشفتگی بازارهای اقتصادی به ویژه بازار بورس زمزمه‌هایی از تشویق برای ورود به بازار جذاب رمزارزها به گوش می‌رسد.در مرداد ماه سال گذشته بود که فعالیت ماینرها در ایران قانونی اعلام شد، با این وجود هنوز هم پس از گذشت یک سال، دستورالعملی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور ابلاغ نشده است. آنطور که رئیس کانون صرافان، کامران سلطانی‌زاده، گفته است تا کنون هیچ مجوزی برای …
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
بیت‌کوین بر قله یک ساله ایستاد
ارزش بیت‌کوین به بالاترین سطح ۱۲ ماه اخیر رسید. به گزارش «ایسنا» به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، همان‌طور که پیش‌تر نیز انتظار می‌رفت، موفقیت بیت‌کوین در شکستن کانال ۱۰ هزار دلاری باعث صعود بیشتر این ارز دیجتالی شد؛ تا جایی که بهای هر بیت‌کوین به بالای ۱۲ هزار دلار نیز صعود کرد اما برخلاف روزهای قبل، این ارز دیجیتالی محبوب موفق به حفظ محدوده بسیار مهم ۱۲ هزار دلاری شد و در پایان معاملات روزانه با ثبت صعود 18/ 4 درصدی به ۱۲ هزار و336 دلار رسید. به گفته تحلیلگران، تشدید تنش‌ها بین چین و آمریکا و همچنین رکوردشکنی طلا در رسیدن بیت‌کوین به قله ۱۲ ماهه خود موثر بوده‌اند. از سوی دیگر شمار مبتلایان به کرونا در جهان بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته است و بسیاری از کارشناسان نگران بروز موج دوم در پاییز هستند. …
چه کسی طلا را در بازارهای جهانی گران کرد؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / ثروتمند / ثروت / ایالات متحده آمریکا / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بیت کوین
چه کسی طلا را در بازارهای جهانی گران کرد؟
در نتیجه اقدام اخیر وارن بافت میلیاردر آمریکایی مبنی بر فروش سهام های خود در کمپانی گلدمن ساکس و خارج کردن سرمایه خود از بانک های امریکایی و سرمایه گذاری در بازار طلا قیمت این فلز گران بها به سرعت رو به افزایش است.
کشف 126 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در اراک
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / استانی-اجتماعی / پلیس / ارز دیجیتالی
کشف 126 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در اراک
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 126 دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال خبر داد.
دولت نجنبد مردم از آن پیشی می‌گیرند/ بیت کوین یا رمز ارز ملی؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / بیت کوین / رمزارز / رمز ارزهای دیجیتالی
دولت نجنبد مردم از آن پیشی می‌گیرند/ بیت کوین یا رمز ارز ملی؟
عباس آشتیانی پژوهشگر ارز دیجیتالی در گفتگو با بازار درباره حوزه رمز ارزها توضیحاتی ارائه داد و گفت: ما در این حوزه متاسفانه با کمبود آموزش درباره رمز ارزها مواجه هستیم.
کشف مزرعه بیت کوین در شبستر
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / استانی-اجتماعی / استخراج بیت کوین / ماینر بیت کوین / ارز دیجیتالی / پلیس آگاهی
کشف مزرعه بیت کوین در شبستر
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف مزرعه بیت کوین در شبستر خبر داد.
کشف ۲۷۷۱ دستگاه ماینر در استان مرکزی
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / استانی-اجتماعی / ارز دیجیتالی / پلیس / قاچاق / استان مرکزی
کشف ۲۷۷۱ دستگاه ماینر در استان مرکزی
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۲۷۷۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) قاچاق به ارزش ۱۴۲ میلیارد ریال در عملیات های پلیس استان از تیرماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
بیت‌کوین روی مرز ۱۲ هزار دلار تاب نیاورد
ارزش بیت‌کوین نتوانست در محدوده ۱۲ هزار دلار باقی بماند. به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، همان‌طور که پیش‌تر نیز انتظار می‌رفت، موفقیت بیت‌کوین در شکستن کانال ۱۰ هزار دلاری باعث صعود بیشتر این ارز دیجیتالی شد تا جایی که بهای هر بیت‌کوین به بالای ۱۲ هزار دلار نیز صعود کرد؛ اما تشدید عرضه پس از این اتفاق باعث شد تا بیت‌کوین به کانال ۱۰ هزاردلاری وارد شود.
تخلف استخراج رمز ارز را گزارش کنید جایزه ببرید
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / رضا اردکانیان / وزارت نیرو / رمز ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی
تخلف استخراج رمز ارز را گزارش کنید جایزه ببرید
رضا اردکانیان در حاشیه مراسم افتتاح ۱۵ پروژه توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران از جایزه چند میلیون تومانی برای اعلام تخلف استخراج کنندگان رمز ارزها خبر داد.
رشد بیت کوین رکورد زد
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / بیت کوین / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی
رشد بیت کوین رکورد زد
فارس به نقل از کوین‌مارکت‌کپ نوشت: برای نخستین بار در یکسال گذشته قیمت بیت‌کوین به 12 هزار دلار رسید.
ارزش کل بازار رمز ارزها در دنیا چقدر برآورد شده است؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / ارز / بیت کوین / رمز ارز
ارزش کل بازار رمز ارزها در دنیا چقدر برآورد شده است؟
معاون وزیر صمت گفت: برای رفع مشکلات فعالان رمز ارز، به‌ افراد یک‌ماه فرصت داده می‌شود تا دستگاه‌های ماینر را که از مبادی رسمی وارد نشده و قاچاق محسوب می شود، به‌صورت خوداظهاری اعلام کنند.
دستورالعمل استخراج رمزارزها ابلاغ می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / بیت کوین / رمز ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی
دستورالعمل استخراج رمزارزها ابلاغ می‌شود
تسنیم نوشت: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دستورالعمل نحوه تولید رمز ارزها در هیئت دولت تصویب شد و به زودی ابلاغ خواهد شد.
از ظرفیت «ارز دیجیتال» در معاملات استفاده کنیم
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / بیت کوین / ارز دیجیتالی / نوسان قیمت ارز / استانی-سیاسی
از ظرفیت «ارز دیجیتال» در معاملات استفاده کنیم
یک نماینده سابق مجلس، گفت: با توجه به اینکه ارز دیجیتال قابل تحریم نیست باید از ظرفیت ارزهای دیجیتال(بیت کوین) در معاملات به خوبی استفاده کنیم.
برخورد با خودروهای هنجارشکن در محور هفت باغ علوی کرمان
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / هنجارشکنی / نیروی انتظامی / دستگاه استخراج ارز دیجیتالی / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی
برخورد با خودروهای هنجارشکن در محور هفت باغ علوی کرمان
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به توقیف ۱۷ دستگاه وسیله نقلیه که با ایجاد آلودگی صوتی و انجام حرکات نمایشی در محور هفت باغ باعث آزار و اذیت شهروندان شده بودند، گفت: ملاک عمل پلیس از توقیف و انتقال وسایل نقلیه به پارکینگ قانون است.
تاکنون چند دستگاه استخراج رمز ارز در کشور جواز تاسیس گرفته اند؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / بیت کوین / ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / برق / نیروگاه برق / جیره‌بندی برق / انرژی
تاکنون چند دستگاه استخراج رمز ارز در کشور جواز تاسیس گرفته اند؟
ایرنا به نقل از معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت نوشت: برپایه تصمیم کمیسیون اصلی اقتصادی دولت مقرر شد دستگاه‌های استخراج رمز ارز که به‌طور غیرقانونی و تا قبل از ابلاغ دستورالعمل استخراج رمز ارز وارد کشور شده‌اند، سامان‌دهی شوند.
رونمایی از رقیب چینی بیت کوین
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / بیت کوین / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی
رونمایی از رقیب چینی بیت کوین
ایسنا نوشت: اکنون حدود ۸۰ درصد مردم چین برای انجام تراکنش های مالی خود از روش های دیجیتالی استفاد می کنند.
ارز دیجیتال ملی برای مقابله با تحریم ها
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / یوان / چین / تحریم اقتصادی
ارز دیجیتال ملی برای مقابله با تحریم ها
تسنیم به نقل از راشاتودی نوشت: راه اندازی ارز دیجیتال تهدیدی جدی برای سلطه مالی آمریکا است. دیجیتال ارز چین می تواند به ایران و سایر کشورها اجازه دهد تا راحت تر تحریم های آمریکا را دور بزنند و بدون اینکه واشنگتن متوجه شود پول جابجا کنند.
تب داغ سرمایه‌گذاری؛ آیا بازار بعدی بیت کوین است؟
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / تولید بیت کوین / استخراج بیت کوین / تولید رمز / خرید و فروش بیت کوین / ارز دیجیتال / تب سرمایه گذاری / بیت کوین در ایران
تب داغ سرمایه‌گذاری؛ آیا بازار بعدی بیت کوین است؟
غیبی با اشاره به اینکه بسیاری از کشور‌ها با رمزارز‌ها کنار آمده‌اند، گفت: حتی در این کشور‌ها دستگاه‌های خودپرداز گذاشته‌اند و فعالیت درمورد ارز‌های دیجیتال قانونی شده و برخی از کشور‌ها از ارز دیجیتالی خود نیز رونمایی کرده‌اند، اما در مقابل برخی دیگر به دلیل اینکه منشا اثر پول مشخص نیست و قابل رهگیری نبوده، به کارگیری ارز‌های دیجیتال را ممنوع کردند، ما هنوز اما به طور قطعی تکلیف را مشخص نکرده‌ایم، از یک سو زمینه تولید و استخراج بیت کوین را قانونی کردیم و برای آن نیز تعرقه برق صادراتی گذاشتیم، اما در مقابل خرید و فروش آن هنوز ممنوع است.
حضرتی : با ارز دیجیتال مثل ماهواره و ویدیو برخورد نکنید
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / ارز دیجیتالی / ارز دیجیتال / دولت یازدهم / رییس کمیسیون اقتصادی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / گاز / برق / صنعت برق / وزارت نیرو
حضرتی : با ارز دیجیتال مثل ماهواره و ویدیو برخورد نکنید
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت فراهم کردن امکان استخراج ارز دیجیتال در ایران گفت که نباید با این موضوع مثل ویدیو ماهواره برخورد کرد.
۱۳ میلیارد دلار به ثروت دارندگان ارزهای دیجیتال اضافه شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بیت کوین / افزایش قیمت
۱۳ میلیارد دلار به ثروت دارندگان ارزهای دیجیتال اضافه شد
ایسنا به نقل از سی ان بی سی نوشت: بیت‌کوین به بالاترین سطح خود از ماه فوریه رسیده است.
دارندگان ارزهای دیجیتالی، یک روزه ۱۳ میلیارد دلار پولدارتر شدند!
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
دارندگان ارزهای دیجیتالی، یک روزه ۱۳ میلیارد دلار پولدارتر شدند!
بیت کوین پس از دو بار تلاش ناموفق برای شکستن کانال ۹۵۰۰ دلاری موفق به عبور از آن شد و حتی در مقطعی به بالای ۱۰ هزار دلار نیز رسید. این برای نخستین بار از فوریه امسال است که بیت کوین به چنین سطحی می رسد و برخی از معامله گران فنی امیدوارند دستیابی به این سطح زمینه را برای صعودهای بعدی این ارز دیجیتالی فراهم کند.
ارز دیجیتالی چین رقیب جدید دلار؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / ارز دیجیتالی / چین / کاهش وابستگی به دلار
ارز دیجیتالی چین رقیب جدید دلار؟
بانک مرکزی چین عملیات پایلوت ارز دیجیتالی خود را آغاز کرد.
پول چینی در برابر پول آمریکایی؛ پایان سلطه دلار یا یک خوش‌بینی بی‌پایه
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / امریکا / دلار / چین / یوان / صندوق بین‌المللی پول
پول چینی در برابر پول آمریکایی؛ پایان سلطه دلار یا یک خوش‌بینی بی‌پایه
تهران- ایرناپلاس- خبر پایان سلطه دلار به‌وسیله چین در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود و همه از ارز دیجیتال چین می‌گویند که قرار است فاتحه دلار را بخواند و چین را رهبر جهان کند. آیا پول ملی چین این قدرت را دارد یا برخی با شنیدن اجرای آزمایشی استفاده از ارز دیجیتالی که توسط دومین قدرت اقتصادی جهان، توسعه‌ یافته، هیجان‌زده شده‌اند؟
بیت کوین از صعود به کانال جدید بازماند
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / کاهش قیمت ها / بیت کوین
بیت کوین از صعود به کانال جدید بازماند
جان گرفتن دوباره نفت و بازگشایی بازارهای مالی بزرگ دنیا منجر به بازگشت سرمایه ها به بازار ارزهای دیجیتال شد اما با وجود تمام اقدامات صورت گرفته بیت کوین از ورود به کانال جدید بازماند.
دیسپ چیست؟ با ارز دیجیتال چینی آشنا شوید.
۱۳۹۹/۰۲/۱۵
دیسپ چیست؟ با ارز دیجیتال چینی آشنا شوید.
چین به‌زودی ارز دیجیتال خود را به بازار عرضه خواهد کرد. ارز دیجیتالی که می‌تواند تحولی عظیم در بانکداری جهانی رقم بزند و شاید به سلطه دلار بر معاملات دنیا پایان بدهد.
ارز مجازی دولتی برای نجات از بحران کرونا
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / چین / یوان / بلاکچین
ارز مجازی دولتی برای نجات از بحران کرونا
ایسنا نوشت: گزارش رسانه‌ها حاکی از آن است که چین قصد دارد استفاده از ارز مجازی دولتی مبتنی بر یوان را به طور آزمایشی آغاز و راه اندازی کند.
حساب‌وکتاب نوسان قیمت "ارزهای دیجیتال"
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / ارز دیجیتالی / بیت کوین
حساب‌وکتاب نوسان قیمت "ارزهای دیجیتال"
ارزهای دیجیتال، چندسالی است که به‌طورجدی در عرصه اقتصادی جهانی شروع به عرض‌اندام کرده و کم‌کم جای پای خود را در مبادلات تجاری باز کرده‌اند. اما آیا این ارزها بدون مشکل بوده و نوسانات قیمت آن‌ها به دلیل اغراض سوداگرانه نیست؟ محققان کشور در پژوهشی به این سؤال پاسخ داده‌اند.
صدور مجوز قانونی برای استخراج بیت کوین در ایران
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / ارز / ایران / دلار / ژاپن / واردات
صدور مجوز قانونی برای استخراج بیت کوین در ایران
بیت کوین، معروفترین و ارزشمندترین ارز دیجیتالی است. قیمت این رمزارز محبوب از زمان پیدایش آن تاکنون، از چند سنت در سال 2009 به چندین هزار دلار در حال حاضر رسیده است. معاملات در بازار کریپتوکارنسی نسبتا سودمند بوده و به همین دلیل روزانه افراد بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند، اما آیا بازار رمزارزها، بازار مطمئنی است؟ آیا می‌توان به شرکت های ایرانی فعال در این حوزه اعتماد کرد؟
آیا بیت کوین بازار مطمئنی برای سرمایه گذاری است؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
آیا بیت کوین بازار مطمئنی برای سرمایه گذاری است؟
بیت کوین، معروفترین و ارزشمندترین ارز دیجیتالی است. قیمت این رمزارز محبوب از زمان پیدایش آن تاکنون، از چند سنت در سال 2009 به چندین هزار دلار در حال حاضر رسیده است. معاملات در بازار کریپتوکارنسی نسبتا سودمند بوده و به همین دلیل روزانه افراد بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند، اما آیا بازار رمزارزها، بازار مطمئنی است؟ آیا می‌توان به شرکت های ایرانی فعال در این حوزه اعتماد کرد؟
اخبار درگذشت رهبر کره شمالی به بیت کوین جان دوباره داد
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / افزایش قیمت / بیت کوین
اخبار درگذشت رهبر کره شمالی به بیت کوین جان دوباره داد
ارزهای دیجیتال که در هفته گذشته با سقوط قیمت نفت ریزش قیمت چند صد دلاری را تجربه کردند با آغاز این هفته رشد قیمت را از سر گرفتند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / ارز / جامعه / دلار / ذهن / سرقت
بازگرداندن ۲۴ میلیون دلار ارز دیجیتال سرقتی
چند روز پیش گزارشی مبنی بر حمله یک هکر به دو پلتفرم ارز دیجیتالی و سرقت ۲۴ میلیون دلار منتشر شد و اکنون مشخص شده این هکر یا گروه هکری،
تاثیر سقوط نفت بر بیت‌کوین چه بود؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بازار طلا و ارز / کاهش قیمت ها / نفت / قیمت نفت / کاهش تولید نفت / کاهش در آمد نفتی / بیت کوین
تاثیر سقوط نفت بر بیت‌کوین چه بود؟
سقوط قیمت نفت و ریزش قیمت ارزهای دیجیتال به بی اعتمادی سرمایه گذاران دامن زد.
چین آزمایش ارز دیجیتالی خود را آغاز کرد
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
چین آزمایش ارز دیجیتالی خود را آغاز کرد
در چین آزمایش ارز دیجیتال دولتی آغاز شده است که می بایست جایگزین پول نقد گردد.
تصویر اولین ارز دیجیتال دولتی چین به رسانه‌ها درز کرد
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
تصویر اولین ارز دیجیتال دولتی چین به رسانه‌ها درز کرد
تصویری از اولین ارز هوشمند چین که ارز دیجیتالی این کشور نیز نامیده می‌شود به شبکه‌های اجتماعی و آنلاین درز کرده است. چین اولین اقتصاد بزرگ دنیاست که دست به انتشار ارز دیجیتالی می‌زند گفته می‌شود هدف از درز تصویر پول هوشمند کسب آگاهی بیشتر از نحوه برخورد و نگاه مردم چین به این اقدام است.
قیمت بیت‌کوین تا کجا پیش‌روی می‌کند؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بیت کوین / افزایش قیمت / ویروس کرونا
قیمت بیت‌کوین تا کجا پیش‌روی می‌کند؟
با سقوط بازارهای مالی در دنیا و حاکم شدن رکود در بازار ارزش ارزهای دیجیتال نیز روز به روز کاهش یافت به گونه ای که قیمت بیت کوین که در اوایل سال ۲۰۲۰ رکورد ۱۰ هزار دلار را شکسته بود از ۵ هزار دلار نیز کم تر شد و به گونه ای بیش از ۵۰ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد.
پیشنهاد فوتبالیست مشهور برای درآمدزایی؛ روی ارز دیجیتالی کار کنیم!
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / ویروس کرونا / لیگ برتر ایران / ویژه
پیشنهاد فوتبالیست مشهور برای درآمدزایی؛ روی ارز دیجیتالی کار کنیم!
چهره‌ای سرشناس در فوتبال ایران و آسیا از چند هفته قبل بر حسب نفوذی که در میان اهالی فوتبال به خصوص نسل جدید فوتبالیست‌های حرفه‌ای ایران دارد به آن‌ها توصیه کرد وارد بیزینسی جدیدی شوند.
پیش‌بینی آینده قیمت بیت‌کوین/روزهای طلایی بازمی‌گردند؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بیت کوین / ویروس کرونا / نفت / قیمت نفت / عربستان / روسیه
پیش‌بینی آینده قیمت بیت‌کوین/روزهای طلایی بازمی‌گردند؟
چند هفته اخیر کابوسی برای سرمایه گذاران در زمینه ارزهای دیجیتال بود چرا که این بازار همانند سایر بازارهای مالی با ریزش بی سابقه ای مواجه شد.
ریزش عجیب قیمت بیت‌کوین/فصل درخشش از راه می‌رسد؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / ارز / بازار طلا و ارز / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بیت کوین / نفت / قیمت نفت / کاهش تولید نفت / روسیه / اوپک
ریزش عجیب قیمت بیت‌کوین/فصل درخشش از راه می‌رسد؟
طی چند هفته اخیر قیمت بیت کوین ریزش بی‌سابقه ای را تجربه کرد به گونه ای که از شروع سال ۲۰۲۰ تا چند هفته اخیر قیمت آن حتی از نصف هم کم تر شد.
اشتغالزایی برای ۱۰۹ نفر با صدور جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی در آذربایجان غربی
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / استانی-اقتصادی / ارز دیجیتالی / اشتغالزایی
اشتغالزایی برای ۱۰۹ نفر با صدور جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی در آذربایجان غربی
رئیس اداره طرح ها و برنامه برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تاکنون در ۲۱ فقره جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی با اشتغال زایی ۱۰۹ نفر آذرابایجان غربی صادر شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
استقبال امریکا و انگلیس از رمزارز دیجیتالی
عضو هیات‌مدیره بانک مرکزی امریکا می‌گوید که این نهاد پیرامون پرداخت دیجیتال و رمزارز،
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
همتی: مگر می‌شود یک کودک بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تراکنش داشته باشد و رئیس شعبه از آن بی‌خبر/ سایه کرونا بر بازار طلای سیاه/ چین تعرفه واردات صد‌ها کالای آمریکایی را کاهش می‌دهد
این پیمانه تیتر‌هایی همچون قیمت جهانی مواد غذایی افزایش یافت، گندم ۳ هزار و ۸۰۰ تومانی وجود ندارد، دلار و یورو با رشد نسبی همراه شدند، ترامپ: اگر برکنار می‌شدم، بورس نیویورک فرو می‌ریخت، جهش سهام آسیا با کاهش وحشت از ویروس کرونا، پیشروی طلا به سد دلار خورد و انگلیس به دنبال ارز دیجیتالی را در بر دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
ترامپ: بورس نیویورک فرو می‌ریخت اگر ...
امروز مطالبی همچون شاخص دلار در کانال جدید، دلار در بازار تهران گران‌تر شد، انگلیس به دنبال ارز دیجیتالی، بورس‌های جهانی صعودی شدند، جهش سهام آسیا با کاهش وحشت از ویروس کرونا، کرونا، موتور تقاضای نفت جهان را خاموش کرد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
انگلیس ارز دیجیتالی خود را می‌خواهد | جایگزینی برای بیت‌کوین
بانک مرکزی انگلیس در حال ارزیابی معرفی یک ارز دیجیتالی به سبک بیت کوین است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / ارز دیجیتال / ارز دیجیتالی / بیت کوین / چین / ویروس کرونا
لحظه‌شماری برای انفجار بیت‌کوین
با توجه به شرایطی که ویروس کرونا برای بازار سهام های آسیایی و سرمایه داران ایجاد کرده است ترس از این ویروس سرمایه داران را هر چه بیشتر به سمت ارزهای دیجیتال سوق می دهد و احتمال انفجار ارزش بیت کوین در روزهای آینده بسیار بالا است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
حسابهای بانکی شخصی و تجاری جدا می‌شود/ رکورد جدید بورس در آخرین روز کاری/ شوک «کرونا» به بازار‌های جهان/ تثبیت دلار در صرافی‌های بانکی/ فرار یک خودروساز دیگر از ویروس مرگبار چینی/ ۱۱ قلم کالا ارزان شد
این پیمانه تیتر‌هایی همچون روند افزایشی قیمت جهانی طلا متوقف شد، حال ناخوش بازار نفت، ادامه نوسان سکه امامی در کانال ۵ میلیون، احتمال بروز جنگ تجاری میان انگلیس و آمریکا، افزایش صادرات ایران به اقلیم کردستان عراق، زمان واریز سومین یارانه معیشیتی اعلام شد و ژاپنی‌ها به دنبال ارز دیجیتالی را در بر دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
خط و نشان فرانسه برای ارز دیجیتالی فیس‌بوک
رئیس بانک مرکزی فرانسه گفت صدور ارزهای دیجیتالی باید در انحصار دولت ها باشد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •