پنجشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۹ / 28 January, 2021
اعمال قوانین سخت رفت و آمد
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / اعمال قوانین سخت رفت و آمد / کرونا / کرونا و قرنطینه
رئیس پلیس راه راهور: خروجی تمام استانها محدود می‌شود
سردار تیمور حسینی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا، درباره جزئیات محدودیت و ممنوعیت تردد در محورهای برون‌شهری که قرار است اعمال شود، اظهار کرد: هنوز جزئیات دقیق این محدودیت و ممنوعیت تردد به پلیس راهور ابلاغ نشده اما به احتمال زیاد خروجی تمام استانها را محدود خواهیم کرد و کسی حق خروج از استان را نخواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / اعمال قوانین سخت رفت و آمد / قرنطینه تهران / کرونا در ایران
جهانگیری:از فردا محدودیت‌های بیشتر اعمال خواهد شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران استان گیلان با اشاره به نگرانی کادر پزشکی از افزایش تعداد مبتلایان بعد از پایان تعطیلات نوروز اظهار داشت: ستاد مقابله با کرونا به همین منظور مصوبه ای را از فردا عملیاتی خواهد کرد تا با اعمال محدودیت های بیشتر زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / اعمال قوانین سخت رفت و آمد / کرونا / کرونا و تهران
ایجاد سامانه سفربرگ/ تردد همه خودروها به خارج از استان تهران ممنوع شد
به گزارش فارس، محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران در نخستین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در. این جلسه نمایندگانی از نیروی انتظامی پلیس راهور شهرداری تهران هلال احمر و دانشگاه های علوم پزشکی حضور داشتند وی ادامه داد: مسوولان باید نسبت به اعلام لیست کارکنان در دستگاه های مختلف به استانداری تهران اعلام کنند و در همین راستا مقرر شد سامانه سفربرگ توسط شهرداری تهران عملیاتی و راه اندازی شود.
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / اعمال قوانین سخت رفت و آمد / کرونا و ایران
ربیعی: سفرهای جدید و خروج از شهرها ممنوع می شود
به گزارش فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت در پایان جلسه امروز (چهارشنبه) هیأت دولت، گفت: با گزارش وزیر بهداشت موج اول بیماری را کنترل کرده‌ایم،  در برخی از شهرها ورودی و خروجی بیماران به یک تعادلی رسیده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / اعمال قوانین سخت رفت و آمد / شیوع کرونا در ایران
تصمیمات سخت برای حفاظت از جان مردم است/ مردم از فردا آمادگی سختگیری‌ها را داشته باشند
به گزارش تسنیم، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه صبح امروز (چهارشنبه) هیأت دولت، ضمن اشاره به اینکه همزمان باید با ویروس کرونا مبارزه کرد و هم باید مواد مورد نیاز مردم را فراهم کرد،گفت: ما در روزهای گذشته مجبور شدیم بخش زیادی از فعالیت اقتصادی را در بخش بزرگی از کشور تعطیل کنیم و دلیل آن هم اهمیت سلامت مردم برایمان است.
 •  •  •  •  •  •  •  •