دوشنبه, ۱۸ فروردین, ۱۳۹۹ / 6 April, 2020
انقلاب اسلامی
آماده‌باش مقابل کرونا، نشانه‌گیری به‌سوی اپیدمی
۲ ساعت قبل / کرونا / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران / محمد باقری / ارتش جمهوری اسلامی ایران / تلاش نیروهای مسلح در مواجهه علیه کرونا / هراس جهانی از ویروس کرونا
آماده‌باش مقابل کرونا، نشانه‌گیری به‌سوی اپیدمی
تهران- ایرنا- ضعف ساختارهای دفاع غیرنظامی و غیرعامل در بسیاری از کشورهای جهان در کنار رشد سریع اپیدمی کنونی، باعث‌شد نیروهای نظامی و انتظامی از جمله در ایران وارد عرصه جنگ با کرونا شوند.
تعیین تکلیف پرونده‌های زندانیان پارسیلون به صورت فوق العاده
۳ ساعت قبل / محمد رزم / دادگستری لرستان / زندان / خرم آباد
تعیین تکلیف پرونده‌های زندانیان پارسیلون به صورت فوق العاده
خرم‌آباد-رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت:دادرسان دادگاه انقلاب اسلامی با حضور منظم در زندان پارسیلون و برگزاری جلسات رسیدگی به صورت فوق العاده نسبت به تعیین تکلیف پرونده‌های زندانیان اقدام کنند.
تولید روزانه ۳۰ هزار بطری مواد ضدعفونی‌کننده و ۲۵۰ هزار ماسک N۹۵ به‌صورت رایگان توسط سپاه + فیلم
۳ ساعت قبل / سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
تولید روزانه ۳۰ هزار بطری مواد ضدعفونی‌کننده و ۲۵۰ هزار ماسک N۹۵ به‌صورت رایگان توسط سپاه + فیلم
معاون سلامت، بهداشت و دفاع زیستی سپاه از تولید روزانه ۳۰ هزار بطری مواد ضدعفونی کننده و همچنین ۲۵۰ هزار ماسک N۹۵ و N۹۹ به‌صورت رایگان و تحویل این اقلام به مراکز درمانی و بیمارستانی درگیر با ویروس کرونا خبر داد.
شعار «جهش تولید» از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت
۳ ساعت قبل / اقتصاد ایران / بیکاری / پیروزی انقلاب اسلامی / فولاد مبارکه / مجلس شورای اسلامی
شعار «جهش تولید» از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت
منتخب مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در دیدار صمیمانه با کارکنان فولاد مبارکه تصریح کرد: شعار«جهش تولید»از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت.
لرستان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است
۳ ساعت قبل / نماینده ولی‎فقیه در لرستان / انقلاب اسلامی / مجلس شورای اسلامی / استانی-سیاسی
لرستان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: استان نیازمند کار مضاعف و تدبیر با شتاب است.
برنامه‌های
۳ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / شهید آوینی / هفته هنر انقلاب اسلامی
برنامه‌های "هفته هنر انقلاب" آذربایجان شرقی به صورت مجازی برگزار می‌شود
مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی با گرامیداشت هفته هنر انقلاب و یاد و نام شهید آوینی، از برگزاری برنامه‌های این هفته به صورت مجازی خبر داد و گفت: تربیت هنرمند تراز انقلاب از اهداف اساسی بسیج هنرمندان است.
فرماندهان کل ارتش و سپاه برای علی لاریجانی‌ آرزوی سلامتی کردند
۴ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / ارتش جمهوری اسلامی ایران / علی لاریجانی / حسین سلامی / سید عبدالرحیم موسوی
فرماندهان کل ارتش و سپاه برای علی لاریجانی‌ آرزوی سلامتی کردند
تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس‌های جداگانه با رییس مجلس شورای اسلامی برای او آرزوی سلامتی و بهبود کردند.
روشنفکرنماها مشکلات حاد اقتصادی ایجاد کردند/ مسیر جریان روشنفکری از ملت ایران جداست
۴ ساعت قبل / جامعه مدرسین حوزه علمیه قم / انقلاب اسلامی ایران / غرب / عباس کعبی
روشنفکرنماها مشکلات حاد اقتصادی ایجاد کردند/ مسیر جریان روشنفکری از ملت ایران جداست
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روشنفکرنماها با نگاه به توسعه با مدل غرب فاصله طبقاتی ایجاد کرد و با عنوان «تعدیل اقتصادی» مشکلات حاد اقتصادی ایجاد شد.
اصلاح ساختار یا قبضه قدرت؟  راز تلاش اصولگرایان برای احیای نظام پارلمانی
۴ ساعت قبل
اصلاح ساختار یا قبضه قدرت؟ راز تلاش اصولگرایان برای احیای نظام پارلمانی
نظام سیاسی ایران در سال‌های پس از انقلاب اسلامی شاهد تحولات ساختاری بوده است. نقطه کانونی این تحولات، عبور از دوران ساختار پارلمانی به سمت نظام ریاستی بود که در سال 68 به موجب بازنگری در قانون اساسی صورت گرفت. با گذشت بیش از سه دهه از این تغییر، بارها و در مقاطعی مختلف بحث‌هایی درباره تغییر دوباره نظام سیاسی ایران از ریاستی به پارلمانی در محافل سیاسی و در میان نخبگان مطرح شده ‌است.
پایه اساسی جهش تولید در حمایت از شرکت های دانش بنیان است
۴ ساعت قبل / محمد مهدی زاهدی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / ویروس کرونا
پایه اساسی جهش تولید در حمایت از شرکت های دانش بنیان است
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:پایه اساسی جهش تولید در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و ایجاد فناوری‌ها است.
سبزه هفت سین را به نیت شهادت گره زد و شهید شد / عکس
۶ ساعت قبل / شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی / نیروی انتظامی
سبزه هفت سین را به نیت شهادت گره زد و شهید شد / عکس
مشرق نوشت: همه مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس، مدافعین حرم، شهدای مظلوم نیروی انتظامی و شهدای ترور خواهیم بود. به امید خدا ادامه ‌دهنده‌ی راه شهدا هستیم و پیرو ولایت تا اینکه زندگی‌مان ختم به شهادت شود.
کرونا و نبرد تمدنی
۸ ساعت قبل / ویروس کرونا / بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی / ارتش / امام خامنه ای / قرآن / بسیجیان / تهران / اروپا / آسیا / ایران
کرونا و نبرد تمدنی
مواجهه فاجعه‌بار با کرونا در آمریکا و جوامع غربی که شنیع‌ترین کارها در آن عرفی و حتی قانونی شده است و مخالفت با آنها، محکومیت را در پی دارد، چندان تعجبی نداشت.
همه جنگ‌ها و بحران‌هایی که آمریکا با یک‌ «دروغ» آغاز کرد+فیلم
۹ ساعت قبل / خانه طراحان انقلاب اسلامی / دونالد ترامپ / هنرهای تجسمی / اخبار "عراق"
همه جنگ‌ها و بحران‌هایی که آمریکا با یک‌ «دروغ» آغاز کرد+فیلم
 کلیپ‌نوشت جدید مجموعه «روزخط» با محور مرور همه جنگ‌ها و بحران‌هایی که آمریکا با یک‌ دروغ آنها را آغاز کرده است، منتشر شد.
۱۳ ساعت قبل
روزنامه‌ها در آستانه نابودی
میل وافر جمهوری اسلامی از آغاز انقلاب به دولتی‌سازی واحدهای اقتصادی بخش خصوصی گرچه در نیمه‌راه آرام گرفت، ولی بیشتر و بیشتر متمایل به بخش فرهنگ کشور شد. در این رهگذر مطبوعات، کتاب، رادیو و تلویزیون، سینما و... در برزخ تصمیم‌گیری مدیران دولتی هر روز چون بت عیار به رنگی درآمدند. رادیو و تلویزیون از آغاز رقیبی نداشت ولی کتاب، مطبوعات، سینما و... که هنوز در اختیار بخش خصوصی بودند، رقیبان دولتی متنوع پیدا کردند که با بودجه‌های نفتی و یارانه‌های پیدا و پنهان به رقابت با خصوصی‌ها پرداختند و هر گاه که توانستند، سازمان‌های مشابه دولتی کنار بخش خصوصی ایجاد کردند. در این میان همین مدیران دولتی با فشار بر این بخش باعث شدند، کتاب و مطبوعات و سینما و... به تدریج لاغر و ناتوان …
۱۳ ساعت قبل
بخشنامه قوه قضاییه درمورد شهود ساختگی و شهادت کذب
رییس قوه قضاییه به‌منظور حفظ شأن و اعتبار شهادت شهود در نظام قضایی و جلوگیری از انحراف روند تحقیقات و دادرسی‌ها توسط شهود ساختگی و شهادت کذب بخشنامه‌ای را صادر کرد. به گزارش ایسنا، در متن این این بخشنامه آمده است: «به‌منظور حفظ شأن و اعتبار شهادت شهود در نظام قضایی و جلوگیری از انحراف روند تحقیقات و دادرسی‌ها توسط شهود ساختگی و شهادت کذب لازم است ضمن رعایت دقیق مقررات قانونی اعم از ماده ۱۶۰ قانون مجازات اسلامی و مواد ۲۱۰ و ۲۱۱ و ۳۲۰ تا ۳۳۰ و ۶۵۰ قانون آیین دادرسی کیفری و مواد ۲۳۲ تا ۲۴۷ قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی در خصوص چگونگی احضار، اخذ اظهارات شهود و جلوگیری از تبانی و مواضعه آنها با طرفین پرونده نسبت به انجام امور ذیل اقدام …
۱۴ ساعت قبل
تاکید مرکز پژوهش‌های مجلس بر هدفمندسازی حمایت‌های اجتماعی
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی بر هدفمند سازی حمایت‌های اجتماعی از اقشار آسیب‌پذیر تاکید کرد.به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دفتر مطالعات اجتماعی این مرکز در گزارشی تحت عنوان «مقابله با شیوع ویروس کرونا؛ ارزیابی اقدامات حمایتی دستگاه‌ها از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر» آورده است؛ در وضعیت‌های بحرانی علاوه‌ بر اینکه انواعی از کنش‌های جمعی در بطن جامعه شکل می‌گیرد، دولت‌ها نیز مکلفند به‌عنوان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی و سیاسی مجموعه‌ای از اقدامات همگانی و گزینشی را برای حمایت از گروه‌های اجتماعی از یک‌سو و گروه‌هایی که بیشتر در معرض آسیب هستند از سوی دیگر، طراحی کنند.این گزارش افزود: با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ در کشور، شرایط زندگی برای گروه‌های اجتماعی آسیب‌پذیر بیشتر از هر زمانی …
۱۴ ساعت قبل
خیلی دور خیلی نزدیک
پایان هویدا 41‌ سال پیش در چنین روزی، برابر هجدهم فروردین ١٣٥٨ خورشیدی، امیرعباس هویدا، از رجال سیاسی دوره پهلوی به حکم صادق خلخالی، حاکم شرع دادگاه انقلاب اعدام شد. هویدا 12‌سال و 6 ماه بر مسند نخست‌وزیری تکیه داشت و از این جهت صاحب رکوردی منحصربه‌فرد در تاریخ سیاسی ایران است. او با آغاز به کار دولت نظامی ارتشبد ازهاری در اواخر پاییز ١٣٥٧ خورشیدی، در پی اجرای سیاست بازخواست رجال و دولتمردان سابق به همراه افرادی چون نعمت‌الله نصیری، منوچهر آزمون و غلامرضا نیک‌پی بازداشت و زندانی شد. هویدا تا لحظه پیروزی انقلاب اسلامی در حبس ماند و پس از شکسته شدن قفل زندان‌ها در بیست‌ودوم بهمن 1357، به دلیل بسته بودن همه راه‌های فرار خود را تسلیم انقلابیون کرد. بخشی …
توزیع رایگان ۳۱۰ هزار بطری الکل توسط شرکت دانش بنیان HNT/ تجهیز ۵۰ بیمارستان به  ژنراتورهای اکسیژن ساز
۱۷ ساعت قبل / شرکت دانش بنیان / مجلس / دانشگاه علوم پزشکی / محمدمهدی زاهدی / قانون حمایت / پلیس راهور ناجا / سلامت / کرونا / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / استان تهران
توزیع رایگان ۳۱۰ هزار بطری الکل توسط شرکت دانش بنیان HNT/ تجهیز ۵۰ بیمارستان به ژنراتورهای اکسیژن ساز
تا امروز ۳۱۰ هزار بطری الکل در این شرکت دانش بنیان تولید شده است و امروز در ۲۰ استان کشور و ۲۰ بیمارستان تهران توزیع خواهد شد.
کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی در امامزاده معصوم (س)
۱۸ ساعت قبل / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران / ویروس کرونا
کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی در امامزاده معصوم (س)
ایرنا - تهران - اداره جنوب غرب سازمان اوقاف و امور خیریه استان تهران در امامزاده معصوم(س) با همکاری راهیان‌نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارگاهی در جهت تولید ملحفه، گان، دستکش و ماسک راه‌اندازی کردند.
سردار سلامی برای رئیس مجلس آرزوی بهبودی کرد
۱۸ ساعت قبل / سردار سلامی / مجلس شورای اسلامی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / مجلس / حسین سلامی / علی لاریجانی
سردار سلامی برای رئیس مجلس آرزوی بهبودی کرد
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس تلفنی با علی لاریجانی برای وی آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.
۲۱ ساعت قبل / خاش / محرومان / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / سیستان و بلوچستان
خدمات دهی سپاه به محرومان روستایی خاش
رئیس شورای اسلامی روستای شوگه از توابع بخش مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: در روزهای دشوار کرونایی و اجرای طرح فاصله اجتماعی سپاه پاسداران و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و جمعیت هلال احمر به برخی از اقشار نیازمند روستایی خدمات دهی کردند.
راه‌اندازی ورزش آنلاین جانبازان نخاعی در فضای مجازی
۲۲ ساعت قبل / ویروس کرونا / فدراسیون جانبازان / بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا / کرونا و معضل بازار لوازم پیشگیری از آن
راه‌اندازی ورزش آنلاین جانبازان نخاعی در فضای مجازی
تهران - ایرنا - مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت اقامت جانبازان در منزل با توجه به شیوع ویروس کرونا، از راه‌اندازی صفحات آموزشی در فضای مجازی با محوریت ورزش آنلاین ویژه جانبازان نخاعی خبر داد.
پوستر جدید خانه طراحان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع)+عکس
۲۲ ساعت قبل
پوستر جدید خانه طراحان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع)+عکس
خانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان پوستر جدیدی را منتشر کرد.
با رفع حصر می‌توانیم کرونا را شکست دهیم/ حناچی:تحریم‌های آمریکا وضعیت ایران را بحرانی کرده است!
۲۲ ساعت قبل / عبدالله رمضان زاده / امریکا / انگلیس / جمیله کدیور / مجلس دهم / ترامپ / پروانه سلحشوری / مجلس یازدهم / محسن میردامادی / سپاه
با رفع حصر می‌توانیم کرونا را شکست دهیم/ حناچی:تحریم‌های آمریکا وضعیت ایران را بحرانی کرده است!
خوشبینی به آمریکا و فقدان خودباوری رویکرد خسارت باری است که در سال‌های اخیر نتایج خود را نشان داده است از کاهش ارزش پول ملی و کوچک شدن سفره مردم تا بی‌احترامی به پاسپورت ایرانی.
احوالپرسی رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت الله امینی
۲۲ ساعت قبل
احوالپرسی رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت الله امینی
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی برای آیت‌الله امینی آرزوی سلامتی و بهبود کرد.
رونمایی سپاه از سامانه هوشمند تشخیص دمای بدن شخص دارای علائم کرونا
۲۲ ساعت قبل / سپاه پاسداران / ویروس کرونا
رونمایی سپاه از سامانه هوشمند تشخیص دمای بدن شخص دارای علائم کرونا
سامانه هوشمند تشخیص دمای بدن شخص دارای علائم کرونا با حضور معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
«وحدت» در اندیشه و عمل سیدهادی خسروشاهی
۲۲ ساعت قبل / سیدهادی خسروشاهی / ایران / انقلاب اسلامی ایران
«وحدت» در اندیشه و عمل سیدهادی خسروشاهی
سیدهادی خسروشاهی با نگارش، تألیف و ترجمه کتب و آثار بسیار، به تقریب مذاهب اسلامی کمک شایانی کرد.
معرفی ۱۰ شهید خدمت در عمر ۴۱ ساله انقلاب اسلامی
۲۲ ساعت قبل / فرهنگسرای انقلاب اسلامی / شهید / انقلاب اسلامی ایران
معرفی ۱۰ شهید خدمت در عمر ۴۱ ساله انقلاب اسلامی
فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی ۱۰ تن از چهره‌هایی را که در عرصه خدمت‌گزاری به شهادت رسیده‌اند؛ تصویرگری و به همراه داستانکی از زندگی آنان در فضای مجازی منتشر می‌کند.
حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی جویای احوال آیت الله امینی شد
۲۲ ساعت قبل / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / مقام معظم رهبری / محمد محمدی گلپایگانی
حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی جویای احوال آیت الله امینی شد
رئیس دفتر مقام معظم رهبری از آیت الله امینی احوالپرسی کرد.
معرفی ۱۰ شهید خدمت با تصویرگری
۲۳ ساعت قبل / شهید خدمت
معرفی ۱۰ شهید خدمت با تصویرگری
فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی ۱۰ تن از چهره‌هایی که در عرصه خدمت‌گزاری به شهادت رسیده‌اند را تصویرگری و به همراه داستانکی از زندگی آنان در فضای مجازی منتشر می‌کند.
تقدیر رئیس جمهور و وزیربهداشت از اقدامات بنیاد مستضعفان
۲۳ ساعت قبل / بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی / ویروس کرونا / حسن روحانی / سعید نمکی
تقدیر رئیس جمهور و وزیربهداشت از اقدامات بنیاد مستضعفان
رئیس جمهور و وزیر بهداشت، در پیام‌های جداگانه ای، از اقدامات بنیاد مستضعفان در برابر شیوع ویروس کرونا، تقدیر کردند.
آرزوهای دست‌یافتنیِ چند جوان دهه ‌شصتی + عکس
۲۳ ساعت قبل / مشرق نیوز / کتاب / انتشارات راه یار / جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
آرزوهای دست‌یافتنیِ چند جوان دهه ‌شصتی + عکس
در کتاب«آرزوهای دست ساز» ماجرای شکل‌گیری یک شرکت دانش‌ بنیان در حوزه‌ی فناوری‌های الکترونیکی و کامپیوتری توسط چند جوان پُرتلاش را مانند قصه‌ای شیرین برایمان به تصویر کشیده شده است.
آیت الله امینی دچار کسالت شدند/ رهبر معظم انقلاب برای ایشان آرزوی سلامتی کردند
۲۳ ساعت قبل
آیت الله امینی دچار کسالت شدند/ رهبر معظم انقلاب برای ایشان آرزوی سلامتی کردند
درپی کسالت آیت‌الله امینی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر انقلاب اسلامی ضمن احوالپرسی، برای ایشان دعا و آرزوی سلامتی و بهبود کرد.
همه نیازهای یک بیمارستان عمومی در بیمارستان سیار سپاه لحاظ شده است
۲۴ ساعت قبل / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران / شهر تهران / نیروی زمینی سپاه پاسداران / علیرضا زالی / تلاش نیروهای مسلح در مواجهه علیه کرونا
همه نیازهای یک بیمارستان عمومی در بیمارستان سیار سپاه لحاظ شده است
تهران-ایرنا- رییس ستاد مقابله با ویروس کرونا استان تهران گفت: همه نیازهای یک بیمارستان عمومی در بیمارستان سیار ۵۰۰ تخت خوابی شهید آیت الله صدوقی نیروی زمینی سپاه لحاظ شده است و حتی دستگاه‌های سی تی اسکن، ام آی آر ،و رادیولوژی سیار نیز در این مجموعه وجود دارد.
شهادت بسیجی طرح امنیت در منطقه مرزی سراوان
۲۴ ساعت قبل / سیستان و بلوچستان / درگیری / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / سراوان / امنیت / کنترل مرزی
شهادت بسیجی طرح امنیت در منطقه مرزی سراوان
زاهدان- ایرنا- روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از شهادت یکی از کارکنان بسیجی بومی طرح امنیت در سراوان خبر داد.
۲۵ ساعت قبل
"جوانان" ایران اسلامی پاسدار مکتب عاشورا و انقلاب اسلامی هستند
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت سالروز ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان، جوانان ایران اسلامی را نقطه امید و پاسدار مکتب عاشورا و فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست.
«نهِ ده» با ویرایشی تازه وارد بازار کتاب شد
۲۵ ساعت قبل / حسین قدیانی / انقلاب اسلامی ایران / قرآن
«نهِ ده» با ویرایشی تازه وارد بازار کتاب شد
چاپ پانزدهم کتاب «نهِ ده» به قلم حسین قدیانی با ویرایشی تازه وارد بازار نشر شد.
میرزا محمد سلگی از ستارگان درخشان هشت سال دفاع مقدس بود
۲۶ ساعت قبل
میرزا محمد سلگی از ستارگان درخشان هشت سال دفاع مقدس بود
مجمع ناشران انقلاب اسلامی با انتشار پیامی درگذشت سردار میرزا محمد سلگی، راوی کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» را تسلیت گفت.
پیام تسلیت مجمع ناشران انقلاب اسلامی در پی درگذشت شهید محمد سلگی
۲۶ ساعت قبل / مجمع ناشران انقلاب اسلامی / حاجی میرزا سلگی / پیام تسلیت
پیام تسلیت مجمع ناشران انقلاب اسلامی در پی درگذشت شهید محمد سلگی
مجمع ناشران انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت راوی کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» را تسلیت گفت.
«جنگ در مرخصی» منتشر شد
۲۶ ساعت قبل / دفاع مقدس / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / کتاب
«جنگ در مرخصی» منتشر شد
تهران- ایرنا- جنگ در مرخصی؛ زندگینامه داستانی شهید جاویدالاثر رضا ابوالحسنی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
شلیک ایرانی به قلب کرونا
۲۷ ساعت قبل / کرونا / ویروس کرونا / پلیس راهور ناجا / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / محمد باقری / ارتش جمهوری اسلامی ایران / نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / ایالات متحده آمریکا / سازمان بسیج مستضعفان / تلاش نیروهای مسلح در مواجهه علیه کرونا
شلیک ایرانی به قلب کرونا
تهران- ایرنا- جولان ویروس تاجدار باعث‌شده تا در کنار کادر درمانی، بسیاری از نظامیان نیز در سراسر جهان در جبهه‌ای رزمایش‌نشده قرارگیرند. در ایران نیروهای مسلح از نخستین روزهای شیوع کرونا وارد عمل‌شدند.
نامه مهم 150 نفر از مدیران نظام به رهبری درباره حصر + اسامی امضاکنندگان
۲۷ ساعت قبل
نامه مهم 150 نفر از مدیران نظام به رهبری درباره حصر + اسامی امضاکنندگان
جمعی از وزیران، سفرا، استانداران، معاونان وزرا و منتخبان مردم در مجلس و شورای شهر و مدیران جمهوری اسلامی در سال‌های پس از انقلاب در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از ایشان درخواست کردند حصر خانگی محصورین تبدیل به قرنطینه اختیاری شود.
مسابقه کتابخوانی «مطلع عشق» برگزار می‌شود
۲۸ ساعت قبل / کتاب و کتابخوانی / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / ازدواج
مسابقه کتابخوانی «مطلع عشق» برگزار می‌شود
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» کرده است.
تکیه بر «جوانان» برای ایجاد تحول در کشور/ زمان استفاده از ظرفیت‌های «جوان» کی می رسد!
۲۸ ساعت قبل / جوانان / روز جوان / نخبگان / معاونت ساماندهی امور جوانان / محمدمهدی تندگویان / گام دوم انقلاب / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
تکیه بر «جوانان» برای ایجاد تحول در کشور/ زمان استفاده از ظرفیت‌های «جوان» کی می رسد!
با وجود حضور نخبگان کشور در عرصه‌های مختلف اما همچنان بسیاری از ظرفیت‌های جوانان شناسایی نشده و استفاده از این پتانسیل نیازمند اقدام مدیران اجرایی کشور است.
سپاه همراه و همگام روزهای سخت ملت ایران
۲۹ ساعت قبل / زنجان / استانی-شهرستانها / همه_باهم_علیه_کرونا / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سپاه همراه و همگام روزهای سخت ملت ایران
فرمانده سپاه ناحیه زنجان از عزم جدی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
"مطلع عشق" در سایت رهبر انقلاب/ مسابقه‌ای درباره "همسرداری"
۲۹ ساعت قبل
"مطلع عشق" در سایت رهبر انقلاب/ مسابقه‌ای درباره "همسرداری"
بخش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقۀ کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» کرده است.
دسیسه جریان خاص برای تکرار انقلاب ۵۷ در ایران!/ آسیب اصلی کرونا که روحانی به آن اشاره کرد
۳۰ ساعت قبل / ویروس کرونا / روحانی / مشکلات اقتصادی / مردم / قرنطینه / فتنه اقتصادی / وبلاگ مشرق / سعید حجاریان / علی ربیعی / محمد جواد حق شناس
دسیسه جریان خاص برای تکرار انقلاب ۵۷ در ایران!/ آسیب اصلی کرونا که روحانی به آن اشاره کرد
به نظر می‌رسد علی ربیعی و سعید حجاریان که هر دو از چهره‌های امنیتی اصلاح‌طلب هستند درباره رخدادهای ضد امنیتی در "پساکرونا" دچار اختلاف تحلیلی شده‌اند.
۳۸ ساعت قبل
درخواست جمعی از مدیران نظام درباره حصر
جمعی از وزیران، سفرا، استانداران، معاونان وزرا و منتخبان مردم در مجلس و شورای شهر و مدیران جمهوری اسلامی در سال‌های پس از انقلاب در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از ایشان درخواست کردند حصر خانگی محصورین تبدیل به قرنطینه اختیاری شود. در این نامه که به امضای نزدیک به 150نفر از مدیران سابق و فعلی نظام جمهوری اسلامی رسیده است، آمده است: ما امضاکنندگان این نامه، با درک شرایط خطیر کشور و منطقه و آگاهی از پیامدهای سقوط قیمت نفت برای ایران، تحکیم همبستگی ملی، جلب اعتماد اجتماعی و تقویت امید را ازجمله لوازم …
تکرار دفاع مقدس در عرصه سلامت
۳۸ ساعت قبل / ویروس کرونا / سازمان بهداشت جهانی / انقلاب اسلامی / دفاع مقدس / اروپا / ایتالیا / سعدالله زارعی / فرانسه / بانک جهانی / یونیسف
تکرار دفاع مقدس در عرصه سلامت
با تکیه بر زانوی خویش و قابلیت‌های خود اعتماد کنیم و از بیگانه طلب نکنیم، آنچه باید در خویشتن فراهم نمائیم.
۳۸ ساعت قبل
دیپلماسی
رهبر معظم انقلاب درگذشت مجاهد فداکار میرزا محمد سُلگی را تسلیت گفتند  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مجاهد فداکار و جانباز سرافراز آقای میرزا محمد سُلگی، راوی کتاب ارزشمند «آب هرگز نمی‌میرد» را تسلیت گفتند. متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:   بسمه‌تعالی درگذشت جانباز عزیز و سردار فداکار جناب آقای میرزا محمد سُلگی را به همه‌ کسانی ‌که به ایثارگران دفاع مقدس ارادت می‌ورزند و به همه‌ خانواده‌های شهید و به همه‌ جانبازان و خانواده‌های آنان و همه‌ یادگاران دفاع مقدس و به‌ویژه به همسر فداکار و فرزندان و دیگر بازماندگان وی تسلیت عرض می‌کنم. این مجاهد فداکار …
الزرفی: با سردار قاآنی دیدار نکردم
۴۰ ساعت قبل
الزرفی: با سردار قاآنی دیدار نکردم
نخست وزیر مکلف عراق تاکید کرد: هیچ دیداری با فرمانده کل نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نداشته است.
نگاه تحلیلگران به دنیای «پساکرونا»
۴۰ ساعت قبل / اخبار کرونا / ویروس کرونا / چه‌کار کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم؟ / آمار مبتلایان به کرونا / ستاد مبارزه باکرونا ویروس / مبارزه با کرونا / جبهه مقاومت / امریکا / قالیباف / تهران
نگاه تحلیلگران به دنیای «پساکرونا»
جهان از بعد جنگ جهانی دوم برای بار دیگر با یک بحران همه‌گیر روبه‌رو شده است. بحرانی که تحلیلگران معتقدند در نظم موجود جهان و بازیگران آینده این کره خاکی تاثیرگذار است.
نامزدهای جمعیت جوانان انقلاب برای انتخابات میاندوره‌ای خبرگان در تهران اعلام شد
۴۱ ساعت قبل / انتخابات مجلس خبرگان پنجم
نامزدهای جمعیت جوانان انقلاب برای انتخابات میاندوره‌ای خبرگان در تهران اعلام شد
دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی از مشخص شدن کاندیداهای این تشکل سیاسی برای انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان خبر داد.
روحانی درگذشت پدر شهیدان کرمی را تسلیت گفت
۴۱ ساعت قبل / حسن روحانی / اسلام / شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی
روحانی درگذشت پدر شهیدان کرمی را تسلیت گفت
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت ابوالشهدا و جانباز والامقام حاج بهمن کرمی؛ پدر شهیدان سرفراز اصغر، رسول و سیروس کرمی، تصریح کرد که این رزمنده و مبارز جبهه های حق علیه باطل، همواره الگویی درخشان از ایثار و مقاومت در این مرز و بوم خواهد بود.
بانک پارسیان، پیشرو در حمایت از تولید
۴۱ ساعت قبل
بانک پارسیان، پیشرو در حمایت از تولید
از زمانی که رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۹۸، این سال را سال «رونق تولید» نامیدند تا این روزها که در انتهای این سال قرار داریم، یکی از مهمترین اهداف بانک پارسیان صیانت از تولید و تحقق این شعار در این بخش سرمایه‌ای کشور بوده است.
واکنش نخست وزیر مکلف عراق به خبر دیدارش با سردار قاآنی 
۴۲ ساعت قبل
واکنش نخست وزیر مکلف عراق به خبر دیدارش با سردار قاآنی 
نخست وزیر مکلف عراق تاکید کرد: هیچ دیداری با فرمانده کل نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نداشته است.
الزرفی: هیچ دیداری با فرمانده سپاه قدس ایران نداشته ام
۴۳ ساعت قبل
الزرفی: هیچ دیداری با فرمانده سپاه قدس ایران نداشته ام
نخست وزیر مکلف عراق تاکید کرد: هیچ دیداری با فرمانده کل نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نداشته است و هیچ گونه موضع مخالفتی از سوی او در رابطه با نخست وزیری من به دست من نرسیده است.
۴۳ ساعت قبل
نخست وزیر مکلف عراق: هیچ گونه مخالفتی از سوی سردار قاآنی در رابطه با نخست وزیری من نرسیده است
نخست وزیر مکلف عراق تاکید کرد: هیچ دیداری با فرمانده کل نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نداشته است.
«جنگ در دل جنگ»؛ مستندهای شهید آوینی از دید نویسنده فرانسوی
۴۵ ساعت قبل / جنگ تحمیلی / دفاع مقدس / شهید آوینی / بنیاد سینمایی فارابی / شهید سید مرتضی آوینی
«جنگ در دل جنگ»؛ مستندهای شهید آوینی از دید نویسنده فرانسوی
تهران- ایرنا- کتاب «روایت جنگ در دل جنگ» با نگاهی به مستندهای شهید سیدمرتضی آوینی در آستانه روز هنر انقلاب اسلامی (۲۰ فروردین) و در چهلمین سال آغاز دفاع مقدس توسط انتشارات بنیاد سینمایی فارابی و نشر واحه منتشر شد.
۴۶ ساعت قبل / استانی-سیاسی / رزمایش دفاع بیولوژیک / کروناویروس / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
عملیات دفاع بیولوژیک در همدان و بهار کلید می‌خورد
فرمانده تیپ ۳۲ انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: عملیات دفاع بیولوژیک با نام شهدای مدافع سلامت فردا -یکشنبه ۱۷ فروردین ماه- و با حضور شش یگان از استان های مجاور در شهرهای همدان و بهار آغاز می شود.
اتمام مقاوم سازی مسکن روستاهای گیلان تا سال ۱۴۰۱
۴۶ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / مسکن روستایی / مقاوم‌سازی
اتمام مقاوم سازی مسکن روستاهای گیلان تا سال ۱۴۰۱
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از مقاوم سازی سالانه ۱۰ هزار مسکن روستایی در ۱۴ سال گذشته در گیلان خبر داد و تصریح کرد: سال ۱۴۰۱ به هدف مقاوم سازی مسکن روستایی در استان می رسیم.
آرزوی سلامتی و بهبودی رهبر انقلاب برای رئیس مجلس
۴۶ ساعت قبل
آرزوی سلامتی و بهبودی رهبر انقلاب برای رئیس مجلس
در پی ابتلای رئیس مجلس به بیماری ناشی از ویروس کرونا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی برای وی دعا و آرزوی سلامتی و بهبود کرد.
سپاه یک‌روزه همدان را ضدعفونی می‌کند
۴۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / کروناویروس / طرح فاصله‌گذاری اجتماعی / ضد عفونی
سپاه یک‌روزه همدان را ضدعفونی می‌کند
فرماندار شهرستان همدان گفت: فردا -یکشنبه ۱۷ فروردین ماه- سپاه استان در قالب طرحی تحت عنوان «عملیات دفاع بیولوژیکی» یک روزه تمام شهر همدان را ضدعفونی خواهد کرد.
۱۰ میلیون مترمربع از اماکن کشور ضدعفونی شد
۴۷ ساعت قبل / ویروس کرونا / مهران / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / دفاعی / نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران / مازندران / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
۱۰ میلیون مترمربع از اماکن کشور ضدعفونی شد
تهران- ایرنا- فرمانده گروه پدافند جنگ نوین ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه از پاکسازی و ضدعفونی‌سازی بیش از ۱۰ میلیون متر مربع از اماکن عمومی کشور توسط این یگان خبر داد.
بیش از ۶۰۰ هزار بسیجی برای مقابله با کرونا حضور پیدا کرده‌اند
۴۷ ساعت قبل / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران / ویروس کرونا / سازمان بسیج مستضعفان / تلاش نیروهای مسلح در مواجهه علیه کرونا
بیش از ۶۰۰ هزار بسیجی برای مقابله با کرونا حضور پیدا کرده‌اند
تهران-ایرنا- جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: تفاهم‌نامه خوبی از اولین روز تشکیل ستاد ملی مقابله به کرونا منعقد شد و امروز بیش از ۶۰۰ هزار بسیجی در سراسر کشور در عرصه خدمت‌رسانی برای حمایت از دستگاه‌های مختلف حضور پیدا کرده‌اند.
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم: مجلس جدید در تحقق شعار سال رهبر انقلاب موتور تولید کشور را سرعت می‌دهد
۴۷ ساعت قبل
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم: مجلس جدید در تحقق شعار سال رهبر انقلاب موتور تولید کشور را سرعت می‌دهد
کریمی‌فیروزجایی گفت: منتخبان مجلس یازدهم با نامه به مقام معظم رهبری ضمن تبریک سال جدید، اطمینان دادند که در دوره جدید مجلس شورای اسلامی برای تحقق شعار «جهش تولید» در سال ۹۹ با آمادگی کامل و با تحقیق و بررسی کارشناسانه از هیچ کوششی دریغ نکنند.
نماینده رهبر انقلاب جویای آخرین وضعیت لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا
۲ روز قبل / محمد محمدی گلپایگانی / علی لاریجانی
نماینده رهبر انقلاب جویای آخرین وضعیت لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا
مهر نوشت: حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن جویا شدن آخرین وضعیت درمان رئیس مجلس، برای وی دعا و آرزوی سلامتی کرد.
«جنگ در مرخصی» داستان زندگی شهیدی جاویدالاثر
۲ روز قبل / بازار کتاب / کتاب / شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی
«جنگ در مرخصی» داستان زندگی شهیدی جاویدالاثر
مهر نوشت: جنگ در مرخصی؛ زندگینامۀ داستانی شهید جاویدالاثر رضا ابوالحسنی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •