سه شنبه, ۱۷ تیر, ۱۳۹۹ / 7 July, 2020
تلویزیون ایران اینترنشنال
تطهیر پلیس اروپا توسط شبکه‌های ضد انقلاب
۴ روز قبل / فرانسه / تلویزیون ایران اینترنشنال / پلیس
تطهیر پلیس اروپا توسط شبکه‌های ضد انقلاب
در این ویدیو تلاش خبرنگار شبکه سعودی برای تطهیر پلیس فرانسه را می‌بینید.
«ایران اینترنشنال» با ایران یا علیه ایران؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / رسانه / شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی / شبکه ایران اینترنشنال
«ایران اینترنشنال» با ایران یا علیه ایران؟
فارس نوشت: پس از گذشت ۳ سال از آغاز به کار تلویزیون ایران اینترنشنال نگاهی به عملکرد این شبکه، می‌تواند نشان دهد که ایران اینترنشنال در راستای تامین منافع کدام کشور فعالیت می‌کند.
افشای نامه گلایه‌آمیز شرکت کره‌ای به اینترنشنال/ سیاسی کاری با جان بیماران ایرانی
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / علیرضا وهاب زاده / عربستان سعودی / ویروس کرونا / تلویزیون ایران اینترنشنال / وزارت بهداشت
افشای نامه گلایه‌آمیز شرکت کره‌ای به اینترنشنال/ سیاسی کاری با جان بیماران ایرانی
مشاور رسانه‌ای وزیر بهداشت در توئیتی، نامه گلایه‌آمیز شرکت کره‌ای به شبکه سعودی اینترنشنال که جان بیماران ایرانی را دستخوش سیاسی کاری و دروغ پردازی سعودی‌ها کرده است را منتشر کرد.
همه کاسبان کرونا؛ از وزیر خارجه آمریکا تا محتکران ماسک
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / ویروس کرونا / آمار مبتلایان به کرونا / پهلوی / آنفلوانزا / آنفلوآنزا / ژاپن / شهر قم / جمهوری اسلامی ایران / تلویزیون ایران اینترنشنال / پمپئو
همه کاسبان کرونا؛ از وزیر خارجه آمریکا تا محتکران ماسک
از پمپئو، وزیر خارجه آمریکا و رئیس ‌بنیاد به اصطلاح «دفاع از دموکراسی ها» تا مزدوران رسانه‌ای نظام سلطه و محتکران ماسک و گرانفروشان، همه در تلاش‌اند بر وحشت و رنج جامعه سوار شوند.
همه ایرانی‌ها به جز کارمندان ایرانی بی‌بی‌سی و ایران‌اینترنشنال؟
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / سردار سلیمانی / بی بی سی فارسی / تلویزیون ایران اینترنشنال
همه ایرانی‌ها به جز کارمندان ایرانی بی‌بی‌سی و ایران‌اینترنشنال؟
این اولین باری نیست که کارمندان بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال و سایر رسانه‌های فارسی‌زبان خارجی از موج پرقدرت «ملت» در ایران باز می‌مانند. این بار اما واضح‌تر و عریان‌تر است.
عنصر مرتبط با شبکه ایران اینترنشنال دستگیر شد
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / حیدر عباس‌زاده / نیروی انتظامی خوزستان / تلویزیون ایران اینترنشنال
عنصر مرتبط با شبکه ایران اینترنشنال دستگیر شد
اهواز- فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: یکی از عناصر مرتبط با شبکه ایران اینترنشنال وابسته به عربستان سعودی که اقدام به پخش اخبار دروغین ناآرامی‌های اخیر می کرد، در ماهشهر دستگیر شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / ظریف
ادعای مصاحبه ظریف با ایران اینترنشنال را به شدت تکذیب و پیگیری می‌کنیم
ایلنا: سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: تلویزیون معلوم‌الحال ایران اینترنشنال مدعی مصاحبه اختصاصی با وزیر خارجه ایران است که به شدت تکذیب و پیگیری می کنیم.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / ایران / دکتر ظریف / سید عباس موسوی / استانبول / خبرگزاری مهر
توضیح سخنگوی وزارت خارجه درباره مصاحبه ظریف با ایران اینترنشنال
سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: تلویزیون معلوم الحال ایران اینترنشنال مدعی مصاحبه اختصاصی با وزیر خارجه ایران است که به شدت تکذیب و پیگیری می کنیم.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
رونمایی از چهره مزدک میرزایی در شبکه سعودی
شبکه سعودی ایران اینترنشنال ویدیوی تازه‌ای با حضور مزدک میرزایی منتشر کرد که حضور این گزارشگر تلویزیون ایران را با نمایش چهره در قالب برنامه‌ای تحت عنوان هتریک تایید کرد. در این تیزر محمد تقوی مربی فوتبال و یکی از مجریان زن این شبکه سعودی نیز به عنوان همراهان میرزایی مشخص هستند. این ویدیو را می‌بینید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
انتساب دروغ بزرگ به رهبر انقلاب توسط نماینده بعثی و شبکه ایران اینترنشنال + فیلم
نماینده لیبرال عراق و تلویزیون اینترنشنال در تلاش هستند تا با ادعاهای دروغین خود، میان مردم ایران و عراق اختلاف‌اندازی کنند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / مزدک میرزایی / علی علیزاده
هشدار علیزاده به مزدک؛ ایران اینترنشنال تلویزیون نیست، غسالخانه است!
آقای میرزایی عزیز. ایران اینترنشنال تلویزیون نیست. غسالخانه است. پرده‌های خوشرنگ استودیویش را که بالا بزنید، جنازه بچه‌های چهار پنج ساله یمنی را می‌بینید.
۱۳۹۸/۰۶/۰۱
یک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟
با مهاجرت مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای ایران اینترنشنال و حذف تدریجی عادل فردوسی‌پور از شبکه سوم، موج جدایی گزارشگران فوتبال از تلویزیون فروکش نکرده است. به‌نظر می‌رسد یکی دیگر از گزارشگران صداوسیما جذب شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان در خارج از ایران شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۳۱
علیزاده خطاب به مزدک میرزایی: ایران اینترنشنال تلویزیون نیست، غسالخانه است/سنگین‌ترین وثیقه‌های ایران را دادگاه‌ها برای چه کسانی تعیین کرده است؟/کدام بازیگران درآمد میلیاردی دارند و چرا؟/توییت کدخدایی …
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند پارسایی: بازداشت دو نماینده در ارتباط با خودرو دو ماه پیش مطرح بود/عضو شورای شهر تهران محکوم شد/ظریف: تا زنده هستم اجازه نمی‌دهم یک قطره از دریای خزر را از ما بگیرند و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ / ورزش بانوان / دختران / مهاجرت / پناهندگان / خبر ورزشی
دام پناهندگی پیش پای دختران قهرمان
روزنامه خبرورزشی نوشت: اگر سفر مجری مشهور تلویزیون که ابتدا به هوای زندگی در اروپا از ایران خارج شد و سپس با پیشنهاد وسوسه‌انگیز مدیران تلویزیون ایران اینترنشنال از لندن سردرآورد، یک هفته رسانه‌های رسمی و غیررسمی را سرگرم کرده، موج مهاجرت احتمالی دختران ورزشکار ایران می‌تواند مثل زلزله‌ای ورزش کشورمان را تکان بدهد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ / مزدک میرزایی / برنامه عصر جدید / حسین علیزاده / تلویزیون ایران اینترنشنال / رضا رشیدپور / مسعود فراستی / عباس کیارستمی / فیلم ماجرای نیمروز / سیانور
«رشیدپور» بالاخره چه وقت روز سلام می‌کند؟/ «مزدک» در محوطه جریمه
در میان خبرهای ریزودرشت تلویزیون در هفته‌ای که گذشت، خبر عجیب مهاجرت مزدک میرزایی به یک شبکه ماهواره‌ای، بیشترین بازتاب را در فضای رسانه‌های و شبکه‌های اجتماعی داشت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / مزدک میرزایی / صدا و سیما / ایران اینترنشنال
(ویدئو) مزدک میرزایی گزارشگر ورزشی در تلویزیون اینترنشنال
امروز در چند روزنامه این موضوع مطرح شد که مزدک میرزایی برای کار در شبکه ایران اینترنشنال راهی لندن پایتخت انگلستان شده است. اگر این موضوع به حقیقت بپیوندد، او اولین نفری نبوده که از صدا و سیما و به ویژه شبکه سه بیرون رفته و احتمالا آخرین نفر هم نخواهد بود. چه کسی پاسخ گوی این سرمایه سوزی ها است؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۲
بعد از عادل، مزدک هم از تلویزیون پرید!
شایعه شده بود عادل فردوسی‌پور ممکن است به شبکه‌‎ای ماهواره‌ای بپیوند. در حالی که او به‌سرعت این شایعه را تکذیب کرد، خبر رسید که یار دیرینه‌اش، مزدک میرزایی به ایران اینترنشنال پیوست، اما متأسفانه این خبر تکذیب نشد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
رضا پهلوی و سودای دیده شدن در تلویزیون کم مخاطب
رضا پهلوی، پسر محمدرضا پهلوی، شاه مخلوع ایران قرار است در یک برنامه تلویزیونی که از دفتر لندن شبکه ایران اینترنشنال پخش شود، حضور یابد و «ستاره» این برنامه تلویزیونی باشد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ / تلویزیون ایران اینترنشنال / برنامه تلویزیونی / کارشناس مسائل سیاسی
آزادی بیان به سبک شبکه سعودی؛ آمریکا مسئول تنش‌آفرینی است!
یکی از کارشناسان مدعو شبکه "ایران اینترنشنال" وابسته به عربستان سعودی، در حالی که مشغول بازگو کردن نقش امریکا در جنگ‌افروزی در خاورمیانه بود ناگهان با تذکر مجری برنامه مواجه شد!
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
چالش جدید روح الله زم
روح الله زم گرداننده‌ی آمدنيوز در برنامه‌ی چشم‌انداز تلویزیون ایران اینترنشنال در پاسخ به سوال‌های پی در پی مجری درباره‌ی…
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •