چهارشنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۹ / 27 January, 2021
تلویزیون شهری
آشنایی با لایت باکس، ویدئووال و تلویزیون شهری؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
آشنایی با لایت باکس، ویدئووال و تلویزیون شهری؟
معرفی جامع لایت باکس، ویدئووال و تلویزیون شهری
برندسازی با تلویزیون شهری
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
برندسازی با تلویزیون شهری
برند سازی فرآیند ایجاد ادراکات منحصر به فرد و بادوام از نگاه مصرف کنندگان است. برند یک هویت تجاری دائمی و منحصر به فرد است که با ترکیبی از شخصیت ، اصالت ، تحسین و بسیاری چیزها عجین شده است.
تلویزیون‌های شهری حمل و نقل و ترافیک چشم نابینایان می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / شهرداری تهران / تلویزیون شهری / روز عصای سفید / نابینایان / حمل و نقل شهری
تلویزیون‌های شهری حمل و نقل و ترافیک چشم نابینایان می‌شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت توجه به مشکلات نابینایان در شهر از اختصاص دادن فضای آموزشی تلویزیون‌های شهری این حوزه در جهت حمایت از نابینایان به منظور آگاهی بخشی به عموم شهروندان درباره فضای زندگی این افراد و اجرای رسالت اجتماعی شهرداری خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
پروژه آماده‌سازی نصب بزرگ‌ترین تلویزیون شهری یکپارچه در نیشابور
روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان از عملیات احداث سازه بزرگ‌ترین نمایشگر تک‌صفحه‌ای شهری استان خراسان رضوی با سرمایه‌گذاری مجتمع فولاد خراسان در نیشابور خبر داد. بنا بر گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، کسری غفوری مدیرعامل فولاد خراسان با بیان اینکه نصب این نمایشگر در راستای تعامل فولاد خراسان با مدیریت شهری نیشابور است، عنوان کرد: نصب این نمایشگر از جمله اقداماتی است که در تجهیز و روزآمدی مبلمان شهری از سوی فولاد خراسان صورت گرفته است. وی ادامه داد: فولاد خراسان در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود با استفاده از تجهیزات به‌روز و مرسوم در دنیا و نیز با هدف آگاهی‌رسانی عمومی در مورد «نقش صنعت عظیم فولاد در توسعه عمرانی، صنعتی و اقتصادی» منطقه …
۱۳۹۸/۰۷/۲۱
دستگیری سارقان حدود ۴۴ تابلو و تلویزیون شهری/ حضور برخی پیمانکاران شهرداری در سرقت‌ها
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری سارقان حدود ۴۴ تابلو و تلویزیون شهری خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
مسابقات والیبال لیگ ملت ها از سه تلویزیون شهری اردبیل پخش می شود
اردبیل - ایرنا - شهردار اردبیل گفت: مسابقات تیم ملی والیبال در هفته چهارم لیگ ملت های جهان در سه نقطه شهر اردبیل به طور مستقیم از طریق تلویزیون شهری پخش خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / ایران / لیگ ملت‌های والیبال / لیگ ملت های والیبال ارومیه
یک تلویزیون شهری و 2 سینما برای تماشای والیبال در ارومیه اضافه شد
ارومیه- ایرنا- شهردار ارومیه با اشاره به اینکه رقابت های لیگ ملت های والیبال روز گذشته در ۵ نقطه این شهر پخش شد، گفت: با توجه به استقبال مردم والیبال دوست ارومیه، یک تلویزیون شهری دیگر و 2 سینما به ظرفیت قبلی اضافه شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •