پنجشنبه, ۲۳ مرداد, ۱۳۹۹ / 13 August, 2020
خودروی دوگانه سوز
مهلت تبدیل رایگان خودروها به دوگانه سوز تا چه زمانی ادامه دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / شرکت پالایش و پخش
مهلت تبدیل رایگان خودروها به دوگانه سوز تا چه زمانی ادامه دارد؟
این سوال مطرح است که اگر مالک خودرویی با استفاده از فرصت تبدیل رایگان خودروها، اقدام به تبدیل رایگان خودروی خود به دوگانه سوز نکرد، بعد از سال 1400 نیز می تواند امکان تبدیل رایگان خودروی خود را داشته باشد؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
استقبال از طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروهای عمومی باری و مسافری
آذربایجان شرقی – فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از استقبال مردم از طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروهای عمومی باری و مسافری استان خبر داد و گفت: این منطقه بعنوان دومین استان بیشترین ثبت نام را با ۱۱۶۹ دستگاه خودرو به خود اختصاص داده است.به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح اللهی با اشاره به اهمیت اجرای طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروهای عمومی باری و مسافری در کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی در مصرف بنزین گفت: از آغاز اجرای این طرح ۱۱۶۹ دستگاه خودرو در استان جهت تبدیل گاز سی ان جی ثبت نام نموده اند که ۲۸۴ دستگاه روند تبدیل را طی کرده و از خدمات سوخت رسانی گازطبیعی برخوردار شده اند. به …
تاکسی ها و وانت ها به صورت رایگان دوگانه سوز می‌شوند
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / پمپ CNG / خودرو گاز سوز / تاکسی / خودروی دوگانه سوز
تاکسی ها و وانت ها به صورت رایگان دوگانه سوز می‌شوند
خودروهای عمومی از جمله تاکسی و وانت در مرکز دوگانه سوز کردن خودروها به صورت رایگان و با تسهیلات بلاعوض دولت پس از ثبت نام در سامانه و نوبت گیری، گازسوز می‌شوند.
ابلاغ مصوبه مجوز خرید خودرو برای شرکت شهرک‌های کشاورزی
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / شهرک‌های کشاورزی
ابلاغ مصوبه مجوز خرید خودرو برای شرکت شهرک‌های کشاورزی
ایلنا: معاون اول رئیس جمهور مصوبه صدور مجوز به وزارت جهاد کشاورزی (شرکت شهرک های کشاورزی) برای خرید هشت دستگاه خودروی سواری دوگانه سوز تولید داخل را صادر کرد.
وام کرونایی به هیچ یک از وانت‌دارها پرداخت نشد/ شرایط دوگانه‌سوز شدن رایگان وانت‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / غلامحسین دغاغله / وانت بار / کارت سوخت / خودروی دوگانه سوز
وام کرونایی به هیچ یک از وانت‌دارها پرداخت نشد/ شرایط دوگانه‌سوز شدن رایگان وانت‌ها
مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از عدم تخصیص تسهیلات کرونایی به مالکان وانت بار خبر داد.
آغاز رسمی ثبت‌نام تبدیل رایگان تاکسی‌ها و وانت بارها به دوگانه سوز
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / گاز / بنزین
آغاز رسمی ثبت‌نام تبدیل رایگان تاکسی‌ها و وانت بارها به دوگانه سوز
ایسنا نوشت: دستیار مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از آغاز رسمی ثبت‌نام تبدیل رایگان تاکسی‌ها و وانت بارها به دوگانه سوز خبر داد و افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت jcr.niopdc.ir نسبت به تبدیل رایگان خودروی خود اقدام کنند.
ثبت نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها، به‌زودی
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / حمید قاسمی ده‌چشمه / شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی / خودروی دوگانه سوز
ثبت نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها، به‌زودی
فرآیند ثبت نام از متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی به زودی در سامانه جدید پیگیری خواهد شد.
دوگانه سوز کردن تاکسی، وانت و مسافربرهای شخصی معاف از مالیات شد
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / خودروی دوگانه سوز / سی ان جی / تاکسی / وانت بار / سازمان امور مالیاتی / امیدعلی پارسا / مالیات بر ارزش افزوده
دوگانه سوز کردن تاکسی، وانت و مسافربرهای شخصی معاف از مالیات شد
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: روند تبدیل تاکسی، وانت و مسافربرهای شخصی از تک سوز به دوگانه سوز از مالیات بر ارزش افزوده معاف است.
طرح تبدیل ایران خودرو برای پژو 206 صندوقدار و سمند EF7 دوگانه سوز + جدول
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
طرح تبدیل ایران خودرو برای پژو 206 صندوقدار و سمند EF7 دوگانه سوز + جدول
گروه صنعتی ایران خودرو برای تعهدات دو خودروی سمند EF7 دوگانه سوز با موعد تحویل آبان، آذر و دی ماه سال جاری و همچنین برای خودروی پژو 206 صندوقدار با موعد تحویل شهریور، مهر و آبان ماه سال جاری، شرایط تبدیل با موعد تحویل فوری ارائه کرده است و مشتریان می توانند بجای خودروی ثبت نامی خود، دو خودروی پژو پارس دوگانه سوز و یا خودروی پژو 206 تیپ 5 را دریافت کنند.
آمادگی سازندگان داخلی برای تولید سالانه ۷۰۰ هزار مخزن سی ان جی
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / جایگاه سی ان جی / خودروی دوگانه سوز / سازمان ملی استاندارد ایران
آمادگی سازندگان داخلی برای تولید سالانه ۷۰۰ هزار مخزن سی ان جی
عضو شورای تولیدکنندگان مخازن سی ان جی از آغاز طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و ۴۶۴ هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی باری و مسافری خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
36 هزار خودرو تا پایان سال دوگانه سوز می‌شوند
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه یک میلیون و 460 هزار خودروی عمومی در 15 ماه آینده دوگانه سوز خواهد شد،‌ گفت: تا پایان امسال 36 هزار خودروی عمومی با وام بلاعوض دوگانه‌سوز می‌شود.
وام بلاعوض برای دوگانه‌سوز کردن یک و نیم میلیون خودرو
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ / خودروی دوگانه سوز / صنعت CNG
وام بلاعوض برای دوگانه‌سوز کردن یک و نیم میلیون خودرو
این مبلغ بلاعوض داده می‌­شود یعنی تا سقفی که شورای اقتصاد برای ما اعلام کرده ما پول این را بلاعوض برای دوگانه‌سوزی خودرو‌ها تخصیص می‌­دهیم. پیش بینی ما این است که این مبلغ کفاف کار را می‌­دهد.
قیمت انواع خودروی دوگانه سوز در بازار تهران + جدول هفته دوم بهمن
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
قیمت انواع خودروی دوگانه سوز در بازار تهران + جدول هفته دوم بهمن
فروش اقساطی پژو 405 دوگانه سوز و پژو پارس TU5 توسط ایران خودرو از یکشنبه 15 دی ماه + جدول
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
فروش اقساطی پژو 405 دوگانه سوز و پژو پارس TU5 توسط ایران خودرو از یکشنبه 15 دی ماه + جدول
گروه صنعتی ایران خودرو در کنار طرح پیش فروش محصولات خود که از روز شنبه 14 دی ماه آغاز شده و لغایت دوشنبه 16 دی ماه ادامه خواهد داشت، در روز یکشنبه 15 دی ماه نیز طرح فروش اقساطی دو محصول خود را از ساعت 11 صبح آغاز خواهد کرد و در این طرح فروش مشتریان می توانند دو خودروی "پژو پارس موتور TU5" و همچنین نسخه دوگانه سوز "پژو 405" را خریداری کنند.
ایران خودرو 34 هزار خودرو دوگانه سوز وارد بازار می‌کند
۱۳۹۸/۰۹/۲۷
ایران خودرو 34 هزار خودرو دوگانه سوز وارد بازار می‌کند
ایران خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، در سه ماهه پایانی سال جاری 34 هزارو 260 دستگاه خودروی دوگانه سوز تولید و روانه بازار می‌کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / جایگاه سی ان جی / احداث جایگاه سی ان جی / پمپ بنزین / بنزین / قیمت بنزین / خودروی دوگانه سوز / رضا پدیدار / هیات نمایندگان اتاق تهران
امکان صادرات روزانه ٤٠ میلیون لیتر بنزین / بانک عامل پرداخت ٦٥٠٠ میلیارد تومان مشخص نیست
رییس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران گفت: در صورت پرداخت ٦٥٠٠ میلیارد تومان بلاعوض دولت برای دوگانه سوز کردن خودروها، شاهد صرفه جویی ٢٠ میلیون لیتری در مصرف روزانه بنزین خواهیم بود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران / شورای اقتصاد / حمید قاسمی / بنزین / خودروی دوگانه سوز
جزئیات گازسوز کردن ۱.۴ میلیون دستگاه خودروی عمومی / سهمیه بنزین تعدیل خواهد شد
معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی جزئیاتی از کمک بلاعوض دولت برای گازسوز کردن خودروهای عمومی را اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
صرفه جویی ۱۳۳میلیون لیتر بنزین در استان اردبیل
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از مصرف ۱۳۳ میلیون و ۳۵۰ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح استان خبر داد و گفت: مصرف این مقدار سوخت پاک درهشت ماهه گذشته سال جاری موجب کاهش مصرف همین میزان بنزین شده است.  به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با اشاره به مصرف سی ان جی در هشت ماه گذشته امسال، گفت: میزان فروش جایگاه‌های سی ان جی در ایام گذشته امسال ۱۳۳میلیون و ۳۵۰هزار متر مکعب بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴,۲% (چهار و دو دهم درصد )کاهش داشته است.مدنی با تاکید بر کاهش آلایندگی های زیست محیطی و آلودگی هوا در اثر مصرف سی‌ان‌جی بیان کرد: با عرضه این مقدار سوخت  سی ان جی به خودروهای گازسوز معادل ۱۳۳ میلیون لیتر در هشت ماه گذشته سال ۹۸ …
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / تولید خودرو / خودروی دوگانه سوز / سی ان جی
چگونه خودروی را خود گازسوز کنیم
سوخت سی.ان.جی به عنوان سوختی ارزان و پاک می تواند جایگزین مناسبی برای بنزین باشد، اما برای اینکه به جمع دارندگان خودروی دوگانه‌سوز بپیوندید، چه مراحلی را باید طی کنید؟
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
موشن‌گرافی| چگونه به جمع دارندگان خودروی دوگانه سوز بپیوندیم؟
در جدیدترین موشن‌گرافی تهیه شده توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، به این سوال پاسخ داده شده که چگونه به جمع دارندگان خودروی دوگانه سوز بپیوندیم؟
۱۳۹۸/۰۹/۰۷
ایران خودرو | قیمت روز محصولات، سمند ۱۰۰ میلیون تومان
شفقنا اقتصادی_ گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش قیمت خودروهای دوگانه سوز و سمند EF۷ در بازار دارد. تسنیم نوشت: در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون  و ۵۰۰ هزار تومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان و […]
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
چرا پس از نیم قرن سابقه خودروسازی در ایران مصرف سوخت تا این اندازه بالا می باشد؟
شفقنا اقتصادی – خودروسازان علاوه بر اینکه به لحاظ قیمت خودرو مورد گلایه‌اند از نظر سیستم احتراق نیز مورد انتقادند، انتظار داشتیم بعد از نیم قرن سابقه خودروسازی این مسئله حل شده باشد و میزان احتراق و مصرف تا این حد بالا نباشد. به گزارش شفقنا اقتصادی، هم اکنون چهار و نیم میلیون خودروی دوگانه سوز […]
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
جزئیات فروش فوری 5 خودروی سایپا در امروز 31 اردیبهشت ماه
در این طرح، خودروهای پراید 111 ، پراید 131 ، پراید 151 ، کوئیک ، وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز و ساینا ببا موعد تحویل 30 روزه به بازار عرضه می‌شود تا مشتریان بتوانند این محصولات را با قیمتی كمتر از قیمت‌های موجود كه توسط واسطه‌ها در بازار تعیین می‌شود، تهیه كنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
فروش فوری ۲۰۶و۴۰۵ مدل98 امروز آغاز می‌شود
ایران خودرو در اطلاعیه‌ای فروش فوری دو خودروی پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ را اعلام کرده است . پژو ۴۰۵ دوگانه سوز با ترمز ضد قفل و ایموبلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو ۴ بهینه در این دور از فروش فوری ۶۵ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان قیمت خورده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •