شنبه, ۵ مهر, ۱۳۹۹ / 26 September, 2020
دستگیری روح الله زم
علت دستگیری روح الله زم در سال ۸۸
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
علت دستگیری روح الله زم در سال ۸۸
محمدعلی زم پدر روح الله زم، موسس آمدنیوز، در یادداشتی اینستاگرامی با عنوان «آسیب‌شناسی یک راپورت» با تاکید بر این که منظورش حمایت و دفاع از فرزندش نیست به نکته‌ای در مورد چگونگی مواجهه با او از سال‌های قبل اشاره کرد.
دستگیری روح الله زم نشانه اشراف اطلاعاتی بود/ ایران از حقوق خود دفاع کرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / مجلس
دستگیری روح الله زم نشانه اشراف اطلاعاتی بود/ ایران از حقوق خود دفاع کرد
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: افرادی که به بیگانگان پناه می‌برند باید بدانند که اشراف اطلاعاتی ایران به میزانی است که تهدیدات علیه خود را کنترل می کند و اینگونه نیست که آنها بتوانند هر کاری علیه کشور انجام دهند.
ویدئو/ تصاویر منتشر نشده از عملیات دستگیری روح الله زم
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
ویدئو/ تصاویر منتشر نشده از عملیات دستگیری روح الله زم
بخشی از مصاحبه علی رضوانی با روح الله زم مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز که از شبکه 2 سیما پخش شده است را مشاهده می کنید.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
نماینده اصولگرا: فکر می‌کنم در آینده نزدیک بخشی از اعترافات روح الله زم منتشر شود / یکی از موضوعات اغتشاشات اخیر به حاشیه کشاندن بحث دستگیری روح الله زم بود/ روح الله زم در آستانه انتخابات دنبال تاسیس …
نماینده خمینی شهر گفت: قرار بود برخی از اعترافات روح الله زم پخش شود اما به دلیل برخی مصالح کشور منتشر نشد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
رفع فیلتر تلگرام یا رایگان شدن اینترنت داخلی؟
آذری جهرمی وزیر ارتباطات در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند اظهارکرد: روز پنجشنبه برای مردم یک سورپرایز داریم. بلافاصله پس از اعلام این خبر از سوی محمدجواد آذری جهرمی، کاربران شبکه‌های اجتماعی شروع کردند به حدس زدن درباره این که سورپرایز آخر هفته وزارت ارتباطات چیست؟ به گزارش فرارو برخی معتقدند که با توجه به دستگیری و بازداشت قاضی صادرکننده حکم فیلتر تلگرام و همچنین آثار مخرب فیلترشکن‌ها و کاربردی نبودن سایر شبکه‌های اجتماعی و خالی شدن تلگرام از فیک‌نیوزها با دستگیری روح الله زم، دلیلی برای ادامه فیلترینگ تلگرام باقی نمی‌ماند و خروجی جلسات کارشناسی هفته گذشته شورای عالی فضای مجازی رفع فیلتر تلگرام بوده است. البته این خبر خیلی زود تکذیب شد و روابط عمومی شورای عالی فضای مجازی در تکذیب این خبر …
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / دستگیری روح الله زم / دستگیری روح‌الله زم / سرویس اطلاعاتی فرانسه
حاشیه های روح الله زم برای سرویس اطلاعاتی فرانسه
گزارشهای متضاد و متناقض رسانه های فرانسه پیرامون موضوع دستگیری روح الله زم نشان می دهد که عملیات سازمان اطلاعات سپاه موجب بروز اختلاف میان نهادهای اطلاعاتی و امنیتی این کشور شده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / روح‌الله زم / آمدنیوز / فرانسه
پس لرزه‌های دستگیری روح‌الله زم در سرویس اطلاعاتی فرانسه /ماموریت ویژه لوموند و فیگارو بعد از به دام افتادن سرشبکه آمدنیوز
نورنیوز نوشت:دستگیری روح الله زم،سرشبکه جریان معاند آمدنیوز، واکنشهای گسترده و متفاوتی را از سوی جریان‌های سیاسی، امنیتی و رسانه‌ای در داخل و خارج از کشور بدنبال داشت.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / روح الله زم / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم / پرونده روح الله زم / روح الله زم آمد نیوز
آخرین وضعیت پرونده روح‌الله زم
همانگونه که ادعا می شد که این فرد سرشبکه و محوریت برای شبکه های ماهواره‌ای خارج از کشور و پایگاه های خبری برون مرزی است، مشخص شد و این ارتباطات و مرجعیت شخص بدست امده است. اینکه حلقه ارتباط این شبکه‌ها با سرویس های بیگانه بوده، بدست آمد و مشخص شد، هم در سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که برخی از عناصر خود فروخته داخلی آن را به خدمت گرفته اند و هم زنجیره آنها.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / دستگیری روح‌الله زم / کمیسیون امنیت ملی مجلس
بررسی ابعاد دستگیری سرشبکه آمدنیوز در کمیسیون امنیت ملی
 بررسی شدسخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دستگیری روح الله زم و انهدام کانال معاند آمدنیوز که مورد پشتیبانی سرویس‌های امنیتی غربی به‌ویژه فرانسه قرار داشت، مورد بحث اعضای کمیسیون قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
رئیس جمهور در مورد خودش رفراندوم برگزار کند!
مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سوءمدیریت را عامل اصلی فشارهای اقتصادی دانست و گفت: راه‌های متعددی وجود دارد که کشور را به شیوه بهتری به لحاظ اقتصادی اداره کرد و برخی از این شیوه‌ها که با وجود مخالفت دولت اجرا شد، موفقیت آمیز بود و روز به روز وضعیت اقتصادی کشور بهتر می‌شود. وی ادامه داد: سخنان مطرح شده در خصوص رفراندوم، عملی نیست، چون نیاز به دو سوم رای مجلس دارد که مجلس به آن رای نمی‌دهد، اگر رئیس جمهور اصرار دارد رفراندوم در مورد خودش را به اجرا بگذارد تا بداند که چه مقدار طرفدار دارد. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: دستگیری روح الله زم یک شاهکار اطلاعاتی بود، او توسط سرویس اطلاعاتی فرانسه هدایت می‌شد، او در همه جا نفوذی و پیوند …
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / آمدنیوز / حجت الاسلام ذوالنوری / دستگیری روح الله زم
رئیس کمیسیون امنیت ملی: باز شدن پرونده آمدنیوز پرونده بسیاری از افراد را می‌بندد
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگیری روح الله زم یک شاهکار اطلاعاتی بود گفت: اگر پرونده آمدنیوز سیاسی نشده و باز شود، پرونده بسیاری از افراد بسته می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / مجتبی ذوالنور / روح‌الله زم / فتنه حوادث پس از انتخابات خرداد88
اظهارات ذوالنوری درباره پرونده‌های مرتبط با آمدنیوز و روح الله زم
فارس نوشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگیری روح الله زم یک شاهکار اطلاعاتی بود گفت: اگر پرونده آمدنیوز سیاسی شده و باز شود، پرونده بسیاری از افراد بسته می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / سردار حسین سلامی / آمد نیوز / روح الله زم / بازداشت روح الله زم
فرمانده سپاه: "آمد نیوز" شبیه لانه عنکبوت بود
سردار سلامی درباره آخرین جزئیات دستگیری روح الله زم گفت: اطلاعات جدید­ درباره این شبکه به آگاهی مردم خواهد رسید، زیرا این حق مردم است و در صورتی که به نکات جذاب و اطلاعات تازه‌ای دست پیدا کنیم اخبار آن را منتشر خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / خطبه های نماز جمعه / وحدت اسلامی / تقوا
دستگیری روح الله زم معادله معاندان نظام را برهم زد
بویین میاندشت- امام جمعه بویین میاندشت با بیان اینکه مبارزه با استکبار جهانی باید همواره در رأس قرار گیرد، گفت: دستگیری روح الله زم موجب برهم زدن معادلات معاندان نظام شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / نماز جمعه / ائمه جمعه / روح‌الله زم / سپاه پاسداران / انتخابات مجلس
چه کسانی دستگیری روح الله زم ترسیده‌اند؟/نگاه یک امام جمعه به شادی پس از گل بازیکن پرسپولیس/از نمایندگان بپرسید ثروتشان از کجا آمده است
دستگیری روح الله زم توسط سپاه پاسداران، خوشحالی پس از گل مهدی ترابی و انتخابات مجلس از موضوعاتی بود که در نمازجمعه این هفته‌ی شهرستان ها مطرح شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / روح الله زم / آمدنیوز / اصولگرایان
بازداشت روح‌الله زم و توئیت‌های جنجالی کریمی‌قدوسی؛ آیا «ترور آبرو» ادامه می‌یابد؟
 پس از دستگیری روح الله زم در هفته گذشته، واکنش‌های گسترده‌ای در فضای مجازی ایجاد شد. در این میان اما گویا فضای اتهام‌زنی به رقبای سیاسی همچنان گرم است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / علیرضا رحیمی / مجلس دهم / روح‌الله زم / اصلاح طلبان
انتقاد توئیتری از حمله به اصلاح طلبان و دولت به بهانه دستگیری روح الله زم
علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توییتی نسبت به فضاسازی علیه دولت و اصلاح طلبان انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / صدا و سیما / جواد کریمی قدوسی / اصولگرایان / علی ربیعی / محمود احمدی نژاد / قوه قضاییه / حسن عباسی / محمود صادقی / پرسش از خبر / هیئت دولت
آیا «ترور آبرو» ادامه می‌یابد؟
تهران- ایرنا- پس از دستگیری روح الله زم در هفته گذشته، واکنش‌های گسترده‌ای در فضای مجازی ایجاد شد. در این میان اما گویا فضای اتهام‌زنی به رقبای سیاسی همچنان گرم است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / گاندو / فصل دوم گاندو / گاندو2 / روح الله زم
فصل دوم گاندو با موضوع "روح الله زم" در راه است؟
روزنامه کیهان ۳۰ مهر در خبری کوتاه به موضوع محوری فصل دوم سریال گاندو اشاره می‌کند و می‌نویسد:«با دستگیری روح الله زم، سردسته کانال ضدانقلابی آمدنیوز، بسیاری از مردم پیشنهاد دادند که محور فصل دوم «گاندو» همین موضوع باشد.». این در حالی ست که ابتدای تابستان و پس از اتمام فصل اول این سریال، احتمال ساخت فصل بعدی گاندو به دلیل بالا بودن تنش‌ها میان دولت و صداوسیما در پرده‌ای از ابهام قرار داشت.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / سپاه پاسداران / اطلاعات سپاه / سخنگوی سپاه / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم / اطلاعات سپاه
اعضای شبکه «زم» در داخل کشور شناسایی شدند/ نیازی به اعترافات او نیست/ گزارش به‌زودی پخش خواهد شد
سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه سازمان اطلاعات سپاه اجازه نخواهد داد عملیات دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز با تلاش‌های شوم و مذبوحانه عده‌ای، فرصتی برای اختلاف در اقشار جامعه ایجاد کند، گفت: در آینده‌ای نزدیک افکار عمومی در جریان بخشی از مسائل مربوط به سرشبکه کانال معاند آمدنیوز قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
برخی دستگیری روح الله زم را تبدیل به موضوع جناحی کرده‌اند/ اتاق فکرها در آستانه انتخابات علیه دولت بسیار فعال شدند/ گلایه اردوغان در ارتباط با دولت ایران نبود/ نهادی در برابر لوایح FATF مانع تراشی می‌کند
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت:‌ اتاق فکرها علیه دولت بسیار فعال هستند و هرچه به انتخابات مجلس نزدیک‌تر می‌شویم خبرسازی‌ها بیشتر می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / سایت گرداب / آمد نیوز / دستگیری روح الله زم
سایت گرداب: مرتبطین آمدنیوز برای ابراز ندامت به ما ایمیل بزنند
سایت گرداب با صدور بیانیه‌ای از همه مرتبطین و همکاران شبکه معاند آمدنیوز که تاکنون موفق به اعلام برائت نشده‌اند خواست تا برای ابراز ندامت و تخفیف مجازات احتمالی با این مجموعه ارتباط برقرار کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / پرویز اسماعیلی / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم
واکنش پرویز اسماعیلی به شایعه‌سازی‌های آمدنیوزی
مشاور رییس دفتر رییس جمهور با انتشار توییتی به برخی شایعه‌ها واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / آمدنیوز / روح‌الله زم / سازمان اطلاعات سپاه پاسداران
رمزگشایی از موج اتهام زنی تندروها بعد از دستگیری روح الله زم، سرشبکه آمدنیوز
ایسنا نوشت:«عجیب است در حالی که هنوز رسانه‌های خارج از کشور در شوک چگونگی گرفتار شدن زم هستند، اما عده‌ای در داخل به سرعت از شوک بیرون آمده‌اند و آنقدر همه چیز برایشان واضح و مبرهن است که به جاده خاکی زده‌اند و در حال خودزنی هستند. ای کاش دست کم می‌گذاشتند چند صباحی از این بازی رسانه‌ای لذت می‌بردیم بعد وارد حاشیه‌ها می شدند.»
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / غلامحسین اسماعیلی / ایران / روح الله زم
بعد از روح الله زم شخص دیگری دستگیر نشده است
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره دستگیری روح الله زم، مدیر کانال آمد نیوز گفت: تا امروز غیر از خود روح الله زم فرد دیگری از بخش های مختلف چه در دولت، قوه قضائیه و نیروهای مسلح دستگیر نشده است و بی جهت گمانه زنی نشود.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / سخنگوی قوه قضاییه / روح‌الله زم
سخنگوی قوه قضائیه: تاکنون به جز «روح‌الله زم» کسی از نهادها و دستگاه‌های دیگر دستگیر نشده است
سخنگوی قوه قضائیه درباره دستگیری روح الله زم و همدستان وی در داخل و خارج گفت: بار دیگر این اقدام دقیق، هوشمندانه، اطلاعاتی و عملیات فریب را به سربازان گمنام امام زمان عج الله تبریک می‌گویم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / کریمی قدوسی / آمد نیوز / دستگیری روح الله زم / بازداشت روح الله زم
ادعای جدید کریمی قدوسی درباره رابطین آمدنیوز با دو قوه
علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در نشست هفتگی خود با خبرنگاران ادعای قبلی کریمی قدوسی مبنی بر دستگیری چند تن در نهاد ریاست جمهوری را کذب دانست
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
دستگیری زم سبب نگرانی رسانه‌های معاند خارج از کشور شده است
یک استاد دانشگاه گفت:‌ دستگیری روح الله زم باعث شد خیال راحت رسانه‌های بیگانه از بین برود و لذا امروز می‌بینیم تمام آن‌ها دچار نگرانی شده اند که در مرحله بعد نوبت کدام‌شان خواهد بود؟
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / روح الله زم / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم / روح الله زم آمد نیوز
حاشیه‌ جدید درباره دستگیری «روح‌الله زم»/ عراق: مدیر آمدنیوز اینجا بازداشت نشد
"جواد الغزالی" گفته بود که آنچه برخی رسانه های خارجی درخصوص انجام عملیات دستگیری روح الله زم در نجف و تحویل او به مقامات ایرانی منتشر شده کرده اند، صحت ندارد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / فرمانده سپاه / آمد نیوز / روح الله زم / دستگیری روح الله زم / بازداشت روح الله زم
پیام فرمانده سپاه درپی دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز
با این ابتکار عمل و اقدام اطلاعاتی طراز جهانی و حرفه‌ای، یکی از کور سوهای جنگ روانی دشمن در ناامن سازی ذهنی و راه اندازی آشوب های خیابانی، اختلاف افکنی ما بین نخبگان و مسئولین، نشر اکاذیب و شایعه، ترویج بدبینی و نا امیدی در مردم خاموش گردید و غافلگیری بر سرویس‌های اطلاعاتی استکباری تحمیل شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / روح الله زم / آمد نیوز / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم
واکنش نمایندگان به اعترافات تلویزیونی مدیر «آمدنیوز»
محمود صادقی درباره طرح ممنوعیت پخش اعترافات از صداوسیما می‌گوید: «این طرح در مراحل اولیه است؛ طرحی که بر مبنای اصل ۳۸ قانون اساسی تدوین شده. اصل ۳۸ قانون اساسی اخذ هرگونه اعتراف و اقرار تحت فشار را ممنوع می‌داند و اقرار را بی‌اعتبار دانسته و حتی برای مرتکب مجازات در نظر گرفته است»
۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / محمد علی زم / روح الله زم / دستگیری روح الله زم / بازداشت روح الله زم
دردل‌های محمدعلی زم؛ چه کسی روح‌الله زم، مدیر آمدنیوز را به ایران هدایت کرد؟
محمد علی زم در پاسخ به این که در فیلم مستند چند ماه پیش صداوسیما آنچه نشان داده شد این بود که روح الله زم با شما در ارتباط بوده است، گفت: «در آن مستند به ما و خانواده‌ ما ظلم شد ولی ما چون نظام را از خودمان می‌دانیم و دوست داریم، نه اعتراض کردیم و نه چیزی گفتیم؛ معتقد بودیم که این را هم خدا خودش هم می‌بیند و هم می‌شنود.»
۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / محمود صادقی / دستگیری روح الله زم / بازداشت روح الله زم / روح الله زم آمد نیوز
واکنش متفاوت محمود صادقی به دستگیری روح الله زم
محمود صادقی: آیا اگر شفافیت آنگونه که مورد تأکید رهبری است، وجود داشت فیک‌نیوزها اینقدر رشد می‌کردند؟
۱۳۹۸/۰۷/۲۶
تکذیب ادعای دستگیری زم در نجف از سوی یک مقام امنیتی
رییس کمیسیون امنیت شورای استان نجف، ادعاهای مطرح شده در خصوص دستگیری روح الله زم در نجف و تحویل آن به مقامات ایرانی را نادرست خواند و آن را تکذیب کرد
۱۳۹۸/۰۷/۲۶
هشدار صریح به نفوذی‌های داخلی آمدنیوز از تریبون نماز جمعه
دستگیری روح الله زم مدیر شبکه امدنیوز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با واکنش هایی از سوی ائمه جمعه همراه شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶
امام جمعه اصفهان: دستگیری روح الله زم در حد سرنگونی پهپاد آمریکا بود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستگیری مدیر کانال آمد نیوز در حد سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکا و توقف نفتکش اسکورت شده انگلیسی بود. او افزود: این فرد جنایتکار زیر نظر سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، فرانسه و با بودجه رژیم صهیونیستی مدیریت تولید شایعه، دروغ، بدبین کردن مردم نسبت به حکومت و ایجاد اختلاف و تفرقه را به‌عهده داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶
اطلاعاتی جدید از پرونده روح الله زم و کانال آمد نیوز
پس از آنکه خبر دستگیری روح الله زم موسس کانال آمد‌نیوز در صدر اخبار ایران و رسانه های فارسی زبان خارج از کشور قرار گرفت . به تازگی اطلاعاتی جدید از این پرونده با معرفی فردی به نام محمد حسین رستمی منتشر شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۵
واکنش جالب مهاجرانی به دستگیری روح الله زم/سلیمی نمین: امثال زم و علی‌نژاد سفارشی کار می‌کنند/مرعشی: موتور‌هایی که کرباسچی پایین می‌آورد من باید بالا ببرم
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:توییت فرید مدرسی درباره دو آیت الله با درایت و قدرتمند در جهان تشیع/ واعظی: امارات برای حل مباحث سیاسی با ایران پیش قدم شده و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / کردستان عراق / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم / روح الله زم آمد نیوز
واکنش کردستان عراق به خبر بازداشت روح‌الله زم در اربیل
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشنبه این هفته (۲۲ مهر) طی بیانیه‌ای از بازداشت «روح الله زم» سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / المیادین / روح الله زم / اربیل / آمد نیوز / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم
المیادین: روح‌الله زم در اربیل بازداشت شد
به گفته این منابع، سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز از دو سال پیش تحت مراقبت شدید و کامل نیروهای امنیتی ایران قرار داشته است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
فیلم | واکنش جدید سخنگوی دولت به دستگیری روح الله زم | بزرگترین خیانت آمدنیوز چه بود؟
همشهری آنلاین: اظهارت جدید سخنگوی دولت درباره دستگیری روح الله زم را در این ویدئو ببینید.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / علی ربیعی / سخنگوی دولت / دستگیری روح الله زم
ربیعی: دستگیری زم موجب اتهام زنی‌های جدید نشود
ربیعی: حالا من کاری به آموزش های تروریستی و تهیه کوکتل مولوتوف او ندارم. او اساس کار خود را بر افشاگری دروغ گذاشته بود و بزرگترین خیانت را به اهالی رسانه و کلماتی مثل دموکراسی، رسانه و آزادی کرد. ما آمدنیوز را حتی یک شبکه اجتماعی آزاد نمی‌دانیم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / مهناز افشار / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم / روح الله زم / یاسین رامین
سوال جنجالی مهناز افشار از روح الله زم
مهناز افشار چند سال پیش در گیر ماجرای پرونده همسرش یاسین رامین بر سر واردات شیرخشک های آلوده بود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
وزیر کشور: مخالفان نظام از ماجرای دستگیری « روح‌الله زم» درس بگیرند
وزیر کشور گفت: دستگیری روح الله زم اتفاق خیلی مهمی بود که باید از دستگاه های اطلاعاتی به ویژه سازمان اطلاعات سپاه تشکر کنیم و این مسئله باید برای همه معاندان و مخالفان جمهوری اسلامی درس باشد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
آیت‌الله جنتی: عناصر خودفروخته با عبرت از دستگیری زم تا قبل از آنکه دیر شود به آغوش ملت بزرگ ایران برگردند
در پی دستگیری روح الله زم، رئیس مجلس خبرگان رهبری موفقیت‌ سپاه پاسداران در این عملیات را تبریک گفت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
جنتی: امیدوارم دستگیری «زم» و مجازاتش درسی برای عناصر خودفروخته باشد
در پی دستگیری روح الله زم، رئیس مجلس خبرگان رهبری موفقیت‌ سپاه پاسداران در این عملیات را تبریک گفت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
گمانه زنی جدیدی درباره محل دستگیری روح الله زم
روزنامه فیگارو چاپ پاریس از قول «منابعی» جزئیاتی از نحوه دستگیری روح الله زم، موسس کانال آمد نیوز منتشر کرده‌ است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / آیت الله سیستانی / روح الله زم / دستگیری روح الله زم
تکذیب ارتباط و دیدار آیت‌الله سیستانی با روح‌الله زم
هر گونه دیدار حضرت آیت الله سیستانی و یا هر نوع ارتباط دفتر ایشان با روح الله زم تکذیب شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / آملی لاریجانی / توکلی / احمد توکلی / روح الله زم / آمد نیوز / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم
روایتی عجیب از انتشار خبر دعوای آملی و توکلی در "آمد نیوز"
احمد امیرآبادی فراهانی روایتی از صحبت احمد توکلی با آملی لاریجانی و خبرسازی آمدنیوز نقل کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / آمدنیوز / روح‌الله زم / سازمان اطلاعات سپاه پاسداران
واکنش توئیتری محسن رضایی به بازداشت سرشبکه آمدنیوز /کمیسیون امنیت ملی: روح‌الله زم، پهپاد رسانه‌ای آمریکا بود که توسط سپاه شکار شد
محسن رضایی در واکنش به دستگیری روح الله زم نوشت: دستگیری زم نشان داد که هیچ مجرمی نمی‌تواند از دستان امنیتی ایران فرار کند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
شمس‌الواعظین: در مورد هویت شغلی روح الله زم از عنوان روزنامه نگار استفاده نکنید/ حرفه روزنامه نگاری پاکیزه تر از تجارت برسر افکار عمومی است / روزنامه نگاری جرم نیست و روح الله زم روزنامه نگار نیست!
ماشاالله شمس‌الواعظین در واکنش به خبر دستگیری روح الله زم در صفحه توییتر خود نوشت: از همکاران ام تقاضا دارم در مورد هویت شغلی روح الله زم از هر عنوانی که می خواهند استفاده بکنند، آزاد هستند به جز روزنامه نگار.حرفه روزنامه نگاری والاتر و پاکیزه تر از تجارت برسر افکار عمومی است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام / روح‌الله زم
واکنش دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دستگیری زم
محسن رضایی در واکنش به دستگیری روح الله زم گفت: دستگیری زم از میان دیوارهای ضخیم مراقبت‌های اطلاعاتی جهان نشان داد که هیچ مجرمی نمی‌تواند از دستان امنیتی ایران فرار کند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / مهمترین اخبار سیاسی ایسنا / حسن روحانی / اربعین ۹۸ / انتخابات / روح‌الله زم
اخبار جدیداز دستگیری روح الله زم/دیدار کارگران هفت تپه بانمایندگان/آموزش دست اندرکاران انتخابات
اخبار جدید از دستگیری"روح الله زم"/ آموزش بیش از ۱۰۰۰ نفر از دست‌اندکاران انتخابات/ دلیل تغییر نام شورای‌عالی‌سیاستگذاری‌ اصلاح‌طلبان/ عبور بیش از ۱۰۰ هزار زائر اربعین از مرز خسروی/ ابلاغ بخشنامه تفویض اختیار به روسای کل دادگستری‌ها برای عضویت نمایندگان قضایی در نهادهای شبه قضایی/ پاسخ حزب موتلفه اسلامی به گزارش «متهم به نفوذ» و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز سه شنبه، بیست و سوم مهر ماه ۱۳۹۸ است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
جزئیاتی از عملیات دستگیری «روح‌الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه
یک مقام مسئول در سازمان اطلاعات سپاه ابعاد جدیدی از اقدام اطلاعاتی این سازمان در دستگیری روح الله زم سرشبکه جریان معاند آمدنیوز را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
مره‌صدق: دستگیری زم درس عبرت کسانی شود که علیه نظام فعالیت می‌کنند
نماینده کلیمیان ایران در مجلس گفت: دستگیری روح الله زم نشان داد که دشمنان ملت ایران در هر جای دنیا هم که باشند از دست انتقام نظام جمهوری اسلامی ایران در امان نیستند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / جمهوری اسلامی ایران / سپاه پاسداران / ایران هراسی / روح الله زم
خدا قوت ناجا به سپاه پاسداران در پی به دام انداختن روح الله زم
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دنبال دستگیری روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام قدردانی صادر کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
روزنامه اعتماد: اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم،سرویسهای اطلاعاتی اروپا را فریب داد
کاری که برادران غیور سپاه کردند در واقع یک عملیات بسیار بسیار مهم است که محاسبات و مناسبات دشمن را بر هم می‌زند. اینکه آمدنیوز متلاشی و رییسش دستگیر شد، چیزی جز قله کوه یخی نیست که قابل رویت است. اصل و عظمت کار در آن بخش‌های ناپیداست که پاسداران گمنام امام ‌زمان توانستند، سرویس‌های اطلاعاتی اروپا و حامیان مالی- فکری آمدنیوز را بفریبند و ایشان را در دام بیندازند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / روزنامه چاپی / مطبوعات
صفحه اول روزنامه های 3شنبه23مهر98
کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور ، دستگیری روح الله زم مدیر کانال ضدانقلابی آمدنیوز، تحولات ترکیه و سوره و... از تیترهای اصلی روزنامه های امروز است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / روح الله زم / بازداشت روح الله زم / دستگیری روح الله زم / آمد نیوز / روح الله زم آمد نیوز
۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او در آمد نیوز چه می‌کرد؟
محل زندگی روح الله زم، اما در کشور فرانسه بود. در اطلاعیه سپاه آمده است: «نامبرده به رغم اینکه تحت هدایت سرویس اطلاعاتی فرانسه و حمایت و پشتیبانی سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی و مرتبط با سایر سرویس‌های اطلاعاتی قرار داشت و به صورت شبانه روزی با روش‌های پیدا و پنهان و در پوشش‌های گوناگون و چند لایه‌ای مورد حفاظت قرار می‌گرفت، در دام فرزندان ملت ایران در سازمان اطلاعات سپاه افتاد.»
۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مهم ترین اخبار امروز/ از انتقاد نماینده مجلس از بی تفاوتی مسوولین به سیل زدگان صومعه سرا و بازدید وزیر اطلاعات و فرمانده سپاه از مرزها برای بررسی وضعیت...
شفقنا- خبرهای امروز از انتقاد نماینده مجلس از بی تفاوتی مسوولین به سیل زدگان صومعه سرا و بازدید وزیر اطلاعات و فرمانده سپاه از مرزها برای بررسی وضعیت تردد زائران اربعین تا دستگیری روح الله زم توسط...
۱۳۹۸/۰۷/۲۲
تماشا کنید: پایانِ زم / پس از دستگیری روح الله زم چه خواهد شد؟
۲۲ مهر ۹۸ سپاه اعلام کرد که روح‌الله زم، مدیر سایت آمدنیوز را با فریب اطلاعاتی به داخل کشور هدایت و بازداشت کرده. اما روح الله زم که بود و با دستگیری او چه اتفاقات دیگری خواهد افتاد؟
۱۳۹۸/۰۷/۲۲
یادداشت شمخانی تقدیم به «اعجوبه‌های سپاه» بعد از دستگیری روح الله زم
دبیر شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی به بهانه ضربه مقتدرانه سازمان اطلاعات سپاه به شبکه ضد انقلاب خارج نشین، با عنوان «تقدیم به اعجوبه های سپاه» از این اقدام نیروهای اطلاعاتی سپاه قدردانی کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / مجلس شورای اسلامی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / إیران / ایران
اتحاد سه فراکسیون مجلس در قدردانی از سپاه در دستگیری "روح الله زم"
تهران-ایرنا- نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: در ایراد بیانیه قدردانی از سپاه پاسداران در رابطه با دستگیری روح الله زم اگر چه میان سه فراکسیون سیاسی مجلس در برخی موضوعات اختلاف نظرهایی وجود دارد، اما در این زمینه همه اتفاق نظر داشته و هیچکدام با پیش نویس بیانیه مخالفتی نداشتند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •