دوشنبه, ۲۳ تیر, ۱۳۹۹ / 13 July, 2020
شرکت مخابرات ایران
محاسبه تعرفه رومینگ برای مکالمات داخل کشور صحت ندارد
۲ روز قبل
محاسبه تعرفه رومینگ برای مکالمات داخل کشور صحت ندارد
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت : محاسبه تعرفه رومینگ برای مکالمات داخل کشور صحت ندارد و این خدمات از زمان فعالسازی لحاظ نمی شود.
۲ روز قبل / ایران / پیامک / شرکت مخابرات / مخابرات / مشکلات
اخبار
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: «مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL در مناطق مختلف مخابرات تهران پذیرفتنی نیست و متقاضیان باید درخواست خود را به صورت ثبت‌نام غیرحضوری اعلام کنند.»
اتصال فرمانداری‌های اصفهان به شبکه فیبر نوری برای تحقق دولت الکترونیک
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / استانی-اقتصادی / فیبرنوری / مخابرات / دولت الکترونیک
اتصال فرمانداری‌های اصفهان به شبکه فیبر نوری برای تحقق دولت الکترونیک
براساس تفاهم نامه استانداری و مخابرات، تمام فرمانداری های استان اصفهان به منظور تحقق دولت الکترونیک به شبکه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران متصل شدند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
دورکاری کارکنان شرکت مخابرات، در پی شیوع مجدد کرونا
با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا و افزایش موارد ابتلاء، دورکاری عمومی کارکنان در شرکت مخابرات ایران تا ۳۱ تیر ماه سال ۱۳۹۹ اعلام شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
اختصاص سود ۲۵۰ ریالی به ازای هر سهم شرکت مخابرات
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۸، برگزار و مبلغ ۲۵۰ ریال سود به ازای هر سهم مخابرات ایران به سهامداران اختصاص داده شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
تعویق برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مخابرات ایران
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مخابرات ایران با دستور جلسه "انتخاب اعضای هیات مدیره" که قرار بود ۱۰ تیرماه سال جاری و همزمان با مجمع عادی سالیانه برگزار شود به ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹ موکول شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
درخواست ۱۷۵‌هزار مشترک برای ‏VDSL
به گفته مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، تاکنون ۱۷۵‌هزار مشترک برای تبدیل ‏از اینترنت ‏ADSL‏ به ‏VDSL‏ اعلام نیاز کردند که این شرکت درحال فراهم کردن امکانات است تا بتواند ‏تجهیزات را برای آنها دایر کند.‏ به گزارش ایسنا، یکی از راه‌های افزایش سرعت اینترنت خانگی، جایگزینی ‏VDSL‏ به جای ‏ADSL‏ است. ‏با این کار، بدون اینکه تجهیزات مشترک عوض شود، می‌توان تجهیزات را با استفاده از فیبر نوری به ‏نزدیک کاربران و سپس سیم مسی برد، اما با این کار فاصله کاربر تا مرکز مخابراتی کاهش پیدا می‌کند ‏و می‌توان سرعت را تا ۷۰ مگابیت افزایش داد.‏ محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم بارها …
تجمع بازنشستگان مخابرات مقابل وزارت ارتباطات
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / بازنشستگان / تجمع اعتراضی / شرکت مخابرات ایران / محمدرضا بیدخام
تجمع بازنشستگان مخابرات مقابل وزارت ارتباطات
جمعی از بازنشستگان شرکت مخابرات ایران مقابل درب وزارت ارتباطات در خیابان شریعتی تهران تجمع کردند و خواستار پرداخت قانونی مطالبات خود شدند.
خبرخوش برای برای بازپرداخت معوقه مخابراتی‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / مخابرات / شرکت مخابرات ایران / شرکت مخابرات
خبرخوش برای برای بازپرداخت معوقه مخابراتی‌ها
هیئت مدیره شرکت مخابرات بالاخره مصوبات آذرماه سال گذشته درباره رفاهیات بازنشستگانش را امضا کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
مـــــــرور
 بر اساس تصمیمات آخرین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت شیر خام بین ۲۲ تا ۲۸‌درصد افزایش یافت که بر مبنای آن قیمت اقلام پرمصرف لبنی که مشمول قیمت‌گذاری هستند نیز اعلام شد.  نایب‌رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: «با وضع فعلی نهاده‌ها، قیمت مرغ زنده به بیش از ۱۴‌هزار تومان خواهد رسید و اگر ضریب ۱.۴۵ را هم برای تبدیل مرغ زنده به گرم اعمال کنیم، قیمت مرغ گرم در بازار از ۲۰‌هزار تومان عبور خواهد کرد.  رئیس کل بانک مرکزی ضمن تأکید بر اینکه تعادل به بازار ارز برخواهد گشت، گفت: «طی چند روز گذشته صدها‌میلیون دلار از سوی بازارساز در بازار عرضه شد.  مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران گفت: «قیمت تمام‌شده آب …
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
قرارداد شرکت مخابرات ماهواره‌ای ابوظبی با ایران
یک شرکت مخابرات ماهواره‌ای ابوظبی برای ارائه خدمات مخابراتی در ایران با شرکت مخابرات ایران قرارداد امضا کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز، شرکت مخابراتی ماهواره‌ای «ثریا» این قرارداد را دیروز در تهران امضا کرد. این شرکت 500 میلیون دلار سرمایه‌ دارد و چندین شرکت بزرگ از کشورهای عرب خلیج‌فارس از‌جمله امارات متحده عربی صاحبان آن هستند. محمد عمران، مدیرعامل این شرکت پس از امضای این قرارداد در تهران اعلام کرد که براساس این قرارداد شرکت مخابرات ایران از طریق کارشناسان و متخصصان خود خدمات این شرکت را حمایت …
۶۰ دکل BTS تلفن همراه به ظرفیت موجود لرستان اضافه می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / استانی-اجتماعی / اینترنت / شرکت مخابرات ایران / وزارت ارتباطات
۶۰ دکل BTS تلفن همراه به ظرفیت موجود لرستان اضافه می‌شود
مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: ۶۰ دکل BTS تلفن همراه به ظرفیت موجود استان اضافه می‌شود.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
رشد4برابری حق اشتراک تلفن ثابت در تهران
علی ابراهیمی_دبیرگروه بازار آخرین آمار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از دایربودن بیش از 28میلیون و 980هزار خط تلفن ثابت و ضریب نفوذ 34.89درصدی تلفن در کشورمان حکایت دارد؛ خدماتی که در بخش تلفن ثابت به شیوه‌ای انحصاری توسط شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های مخابرات استانی در بخش مکالمات و دیتا ارائه می‌شود اما توسعه شبکه مخابرات و تغییر بستر ارائه خدمات از کابل مسی به فیبر نوری از یک سو ، رشد روزافزون هزینه‌های ارائه خدمات تلفن ثابت و از سوی دیگر تأکید دستگاه‌های نظارتی بر تثبیت نرخ خدمات ارائه …
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
آمادگی شرکت زیرساخت برای رفع موانع توسعه شبکه ملی اطلاعات
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از آمادگی این شرکت برای رفع موانع توسعه شبکه ملی اطلاعات خبر داد. حمید فتاحی در توییتر با اشاره به حضور وزیر ارتباطات در مجلس و اعلام موانع توسعه شبکه ملی اطلاعات گفت: آذری‌جهرمی در مجلس به انحصار در ارتباطات درون‌شهری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین موانع توسعه شبکه ملی اطلاعات و افزایش کیفیت دسترسی‌ اشاره کرد و از مجلس برای رفع این انحصار کمک خواست. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: هم شرکت‌های بخش‌خصوصی و هم شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی دارند این مشکل را به سرعت حل کنند. وزیر ارتباطات روز شنبه در مجلس درباره مشکلات توسعه زیرساخت شبکه ملی اطلاعات گفت: مانع بزرگی به نام مخابرات ایران انحصار ذاتی دارد و امروز نمی‌گذارد شبکه ارتباطی پیش برود. کانال زیرزمینی که جزو انفال …
چرا هزینه تلفن ثابت گران شد؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
چرا هزینه تلفن ثابت گران شد؟
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران با اشاره به ثبات قیمت تعرفه خدمات مخابراتی در تمام بخش‌ها، اعم از صوت و دیتا از سال ۱۳۸۴ تاکنون، به لزوم افزایش حق اشتراک تلفن ثابت برای توسعه زیرساخت‌های مخابراتی تاکید کرد.
جزئیات افزایش حق اشتراک تلفن ثابت در کشور/ تهرانی ها باید ۸ هزار تومان بپردازند
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
جزئیات افزایش حق اشتراک تلفن ثابت در کشور/ تهرانی ها باید ۸ هزار تومان بپردازند
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: حق اشتراک تلفن ثابت بطور میانگین در کشور ۲,۵ تا ۳ برابر شده و در شهر تهران حق اشتراک ۸ هزار تومان شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
خداحافظی تهرانی‌ها با قبض‌های تلفن زیر 16‌هزار تومانی
 [مهناز مهرداد] در روزهای گذشته اخباری مبنی بر افزایش حق اشتراک ماهانه تلفن ثابت منتشر شده و بدین ترتیب تنها هزینه اشتراک ماهانه تلفن ثابت در شهری مانند تهران به هشت‌هزار تومان رسیده است، این امر بدان معناست که دیگر در شهری مانند تهران باید با قبض‌های تلفن کمتر از 16‌هزار تومانی خداحافظی کرد؛ زیرا اگر مشترک حتی هیچ استفاده‌ای از تلفن ثابت نداشته باشد تنها برای حفظ حق اشتراک دو ماهه (مدت زمان صدور قبض یا صورتحساب) ملزم به پرداخت 16‌هزار تومان می‌شود. البته این رقم در روستاها، شهرهای کوچک و سایر کلانشهرهایی غیر از تهران متفاوت است و طبق آنچه در مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران در روز شنبه سی‌ویکم خرداد ۱۳۹۹ مصوب شده، حق اشتراک ماهانه مشترکین تلفن ثابت در مناطق …
تعرفه خدمات مخابراتی ۱۵ سال بدون تغییر/ افزایش حق اشتراک برای توسعه زیرساخت ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / شرکت مخابرات ایران / محمدرضا بیدخام / تلفن ثابت / افزایش قیمت
تعرفه خدمات مخابراتی ۱۵ سال بدون تغییر/ افزایش حق اشتراک برای توسعه زیرساخت ها
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه تعرفه خدمات مخابراتی به مدت ۱۵ سال افزایش نیافته است، گفت: برای توسعه زیرساخت های مخابراتی، افزایش مبلغ اشتراک خطوط تلفن ثابت لازم است.
هزینه تلفن ثابت از ماه آینده گران می‌شود |‌ جزئیات افزایش حق اشتراک
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
هزینه تلفن ثابت از ماه آینده گران می‌شود |‌ جزئیات افزایش حق اشتراک
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: افزایش هزینه حق اشتراک خطوط تلفن ثابت از ماه آینده در قبوض صورتحساب مشترکان اعمال می‌شود.
انحصار مخابرات در ارائه VDSL شکسته شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۹ / شرکت مخابرات / اینترنت ثابت
انحصار مخابرات در ارائه VDSL شکسته شد
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: انحصار شرکت مخابرات ایران در ارائه خدمات اینترنت ثابت VDSL شکسته شد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
رشد 277 درصدی ارزش بازار «همراه اول»
مدیر عامل همراه اول گفت: ارزش بازار شرکت ارتباطات سیار ایران با رشد 277 درصدی طی یک سال اخیر، امروز به 706752 میلیارد ریال رسیده است.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دهمین مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول صبح روز سه‌شنبه 27 خرداد ماه با حضور 92.13 درصدی سهامداران در سالن اجتماعات همراه اول برگزار شد. در این مراسم مهدی اخوان بهابادی پس از ایراد سخنان رئیس مجمع و استماع گزارش حسابرس، به ارائه گزارش عملکردی جامع از آنچه در سال ۱۳۹۸ گذشت، اقدام کرد.مدیرعامل همراه اول با تاکید بر حصول افتخارات چشم‌گیر برای اپراتور اول ایران در سال 1398، اظهار کرد: «کسب رتبه نخست خدمات تلفن همراه در ارزیابی و رتبه‌بندی اپراتورهای ارتباطی» توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، «کسب رتبه …
«انحصار» شرکت مخابرات ایران در ارائه‌ی خدمات اینترنت خانگی فیبر نوری و VDSL شکست
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / شرکت مخابرات ایران / اینترنت خانگی
«انحصار» شرکت مخابرات ایران در ارائه‌ی خدمات اینترنت خانگی فیبر نوری و VDSL شکست
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از شکستن «انحصار» شرکت مخابرات ایران در ارائه‌ی خدمات اینترنت خانگی فیبر نوری و VDSL، خبر داد.
جریمه ۷۵ میلیارد ریالی شرکت مخابرات در یزد
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / شرکت مخابرات ایران / سازمان تعزیرات حکومتی
جریمه ۷۵ میلیارد ریالی شرکت مخابرات در یزد
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از احراز تخلف گرانفروشی شرکت مخابرات یزد و جریمه ۷۵ میلیارد ریالی این شرکت خبر داد.
کلاهبرداری پیامکی به بهانه برنده شدن در مسابقات و قرعه کشی های مختلف
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / کلاهبرداری / مخابرات / استانی-اجتماعی
کلاهبرداری پیامکی به بهانه برنده شدن در مسابقات و قرعه کشی های مختلف
شرکت مخابرات ایران نسبت به کلاهبرداری پیامکی به بهانه برنده شدن در مسابقات و قرعه کشی های مختلف و اظهار موارد کذب به عنوان امور مشترکین این شرکت هشدار داد و اعلام کرد: مشترکین مراقب باشند فریب این گونه کلاهبرداری ها را نخورند.
هشدار مخابرات درباره کلاهبرداری پیامکی
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / شرکت مخابرات ایران / اخبار حوادث / کلاه برداری / امور مشترکین / همراه اول / کلاهبرداری پیامکی
هشدار مخابرات درباره کلاهبرداری پیامکی
شرکت مخابرات ایران نسبت به کلاهبرداری پیامکی به بهانه برنده شدن در مسابقات و قرعه کشی های مختلف، هشدار داد.
یک میلیون سرپرست خانواده سیم‌کارت هدیه دریافت کردند
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / سیم کارت رایگان / شرکت ملی پست
یک میلیون سرپرست خانواده سیم‌کارت هدیه دریافت کردند
حسین نعمتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به توضیح یک میلیون سیم‌کارت به سرپرستان خانواده در سراسر کشور گفت: یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های شرکت ملی پست که با همکاری مخابرات و اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل انجام شد طرح ثبت‌نام و توزیع سیم‌کارت هدیه به سرپرستان خانواده در سراسر 32 استان کشور بود که در این رابطه در کمترین زمان ممکن این شرکت سیم‌کارت‌های شهروندان را از طریق پست به آنها تحویل داد.
دیدار مدیر عامل شرکت مخابرات با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / شرکت مخابرات ایران / مهندس صدری
دیدار مدیر عامل شرکت مخابرات با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، طی دیدلری با مهندس مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در خصوص راهکار‌های تسهیل خدمات تامین اجتماعی برای کارکنان، به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
بررسی توسعه ۵میلیون پورت اینترنت پرسرعت
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / سازمان تنظیم مقررات رادیویی
بررسی توسعه ۵میلیون پورت اینترنت پرسرعت
جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاونت وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار شد.
مدیرعامل مخابرات: اولویت برنامه‌های شرکت توجه به کارکنان به عنوان سرمایه اصلی است
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / مخابرات / مدیرعامل شرکت مخابرات
مدیرعامل مخابرات: اولویت برنامه‌های شرکت توجه به کارکنان به عنوان سرمایه اصلی است
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران شب گذشته، در برنامه زنده اینستاگرامی با تاکید بر اینکه توجه به منابع انسانی و کرامت کارکنان در اولویت شرکت است، بیان کرد: هیات مدیره شرکت نیز بر این اصل توجه و همکاری ویژه‌ای دارد و مدیریت منابع انسانی و نقش آن را در پیشرفت و بهره وری شرکت از ضروریات می‌داند. به گزارش شمانیوز
انعقاد بزرگترین قرارداد پژوهشی دانشگاه تبریز
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / استانی-علمی و آموزشی / دانشگاه تبریز / طرح تحقیقاتی
انعقاد بزرگترین قرارداد پژوهشی دانشگاه تبریز
یکی از بزرگترین قرارداد های پژوهشی دانشگاه تبریز امروز در تهران بین دانشگاه تبریز و شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منعقد شد.
واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / شرکت ملی پست ایران / استارتاپ / شرکت مخابرات ایران
واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات
تهران - ایرنا - دانشکده پست و مخابرات به کارآفرینان و شرکت‌های نوپای فعال در عرصه آموزش فضای کار اشتراکی واگذار می‌کند.
تب کرونا و مصرف چشمگیر اینترنت در مازندران
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / استانی-اجتماعی
تب کرونا و مصرف چشمگیر اینترنت در مازندران
با شیوع بیماری کرونا در کشور، اهمیت رعایت نکات بهداشتی دوچندان شده است و کماکان در خانه ماندن مهمترین راه مقابله با کرونا به  شمار می‌رود و با سخت شدن ارتباط حضوری، تقاضا جهت استفاده از شبکه اینترنت افزایش یافت و حفظ کیفیت خدمات اینترنتی یکی از مهمترین وظایف شرکت مخابرات ایران در این روزهای سخت بوده است. 
کدامیک از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، وضعیت قرمز دارند؟
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی / شرکت مخابرات ایران
کدامیک از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، وضعیت قرمز دارند؟
تهران - ایرنا - آخرین گزارش هفتگی بررسی کیفیت سرویس اپراتورهای ثابت و سیار توسط رگولاتوری نشان می‌دهد، وضعیت شرکت مخابرات در شاخص‌های کیفیت سرویس ADSL، ایرانسل در شاخص‌های مربوط به اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) و همراه اول در شاخص‌های پکت لاس داخلی (3G PLR-IR) در وضعیت نامطلوب قرار دارند.
یوتل نیاز مخابرات به مودم VDSL را تامین می‌کند
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
یوتل نیاز مخابرات به مودم VDSL را تامین می‌کند
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران می‌گوید مودم‌هایی که شرکت مخابرات همراه با سرویس خود به مشتریانش ارائه می‌کند، همگی از برند بومی یوتل هستند.
اختصاص بیش از ۵۰۰ هزار پورت پرسرعت VDSL و FTTH به اصفهان
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / استانی-اقتصادی / پهنای باند / اینترنت / کروناویروس / تلفن ثابت و همراه
اختصاص بیش از ۵۰۰ هزار پورت پرسرعت VDSL و FTTH به اصفهان
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تخصیص بیش از ۵۰۰ هزار پورت پرسرعت VDSL و FTTH به منطقه اصفهان در سال جاری خبر داد و گفت: در سال ۱۳۹۸ و برای نخستین بار درآمد دیتا شرکت مخابرات ایران از تلفن ثابت پیشی گرفت.
نشست آنلاین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با استاندار و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / شرکت مخابرات ایران / مخابرات
نشست آنلاین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با استاندار و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، صبح امروز به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص شبکه و سرویس‌های مخابراتی شهرستان‌های استان تهران برای اولین بار، با استاندار و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران، جلسه ویدیو کنفرانسی برگزار کرد.
افزایش ۱۱۰ درصدی مصرف اینترنت در سال ۹۸
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
افزایش ۱۱۰ درصدی مصرف اینترنت در سال ۹۸
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به رشد ۱۵۵ درصدی ترافیک بین‌الملل و رشد ۲۱۰ درصدی ترافیک داخلی،گفت: به‌صورت روزانه، ۱۱۰ درصد افزایش مصرف اینترنت در سال ۹۸ توسط مشتریان مخابرات انجام شده است.
برنامه ریزی برای ایجاد ۵ میلیون خط VDSL با سرعت ۲۵ مگابیت
۱۳۹۹/۰۲/۲۹ / شرکت مخابرات ایران / اینترنت / شبکه ملی اطلاعات / سید مجید صدری
برنامه ریزی برای ایجاد ۵ میلیون خط VDSL با سرعت ۲۵ مگابیت
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: برنامه ریزی برای سرمایه گذاری ۴۳۰۰ میلیارد تومانی در حوزه VDSL در جریان است تا بتوانیم ۵ میلیون پورت اینترنت را با سرعت ۲۵مگابیت در اختیار کاربران بگذاریم.
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
1500 روستای جدید به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول متصل شد
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با روز جهانی ارتباطات، آئین «بهره‌برداری از اتصال روستاها به اینترنت پرسرعت همراه اول» با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران استانی، مدیران همراه اول و جمعی از مسوولان و دست اندرکاران صنعت مخابرات به شکل ویدئو کنفرانس برگزار شد.شرکت ارتباطات سیار ایران از ابتدای سال 1398 با احداث 279 سایت جدید، تعداد 655 روستا را تحت پوشش خدمات ارتباطی مبتنی بر نسل‌های نوین تلفن همراه درآورده است؛ همچنین 381 سایت در 1407 روستا در بازه زمانی مذکور به نسل‌های 3 یا 4 ارتقاء تکنولوژی یافته‌ است.بنابراین در بازه زمانی یک سال اخیر، 1587 روستا با پوشش جمعیتی حدود 1.3 میلیون نفری از خدمات اینترنت …
ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر در تهران برای فعالسازی اینترنت VDSL
۱۳۹۹/۰۲/۲۶
ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر در تهران برای فعالسازی اینترنت VDSL
پس از شیوع ویروس کرونا و ضرورت جلوگیری از حضور فیزیکی افراد در مراکز اداری، مجید صدری رئیس شرکت مخابرات ایران در برنامه‌های زنده هفتگی که در صفحه شخصی اینستاگرامی‌اش ترتیب می‌دهد به بررسی وضعیت مخابرات استان‌های مختلف کشور پرداخته و با فعالان این عرصه گفتگو می‌کند.
کاهش ساعت کار شرکت مخابرات ایران پس از شب‌های قدر
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / شرکت مخابرات / اخبار مخابرات
کاهش ساعت کار شرکت مخابرات ایران پس از شب‌های قدر
زمان کار تمامی مراکز و اداره‌های شرکت مخابرات ایران، در ۱۹ و ۲۳ ماه مبارک رمضان، با دو ساعت تاخیر آغاز می‌شود.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
افزایش ۱۲۰ میلیون لیتری ظرفیت ذخیره‌سازی بنزین در کشور
معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از به‌کارگیری ظرفیت مخازن این شرکت برای کمک به افزایش ذخیره‌سازی بنزین مازاد در کشور خبر داد و گفت: با تلاش نیروهای عملیاتی منطقه جنوب شرق در مرکز انتقال نفت نائین فضای ذخیره‌سازی بنزین به میزان ۱۲۰ میلیون لیتر فراهم شد.
اتصال ۹۵ درصد روستا‌های کشور به شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / اخبار مخابرات / شرکت مخابرات ایران
اتصال ۹۵ درصد روستا‌های کشور به شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال
‌با شیوع کرونا اینترنت به بستری بدل شد که مردم از طریق آن توانستند ضمن ماندن در خانه از خدمات زیادی که بر بستر اینترنت و دسترسی به شبکه ملی اطلاعات ایجاد شده بود، استفاده کنند. در این میان روستاییان نیز از این خدمات بی‌بهره نماندند، چرا که به‌گفته مجری طرح ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات به ۸۷ درصد روستا‌های بالای ۲۰ خانوار کشور نیز به اینترنت و شبکه ملی اطلاعات دسترسی داشته و توانستند از خدمات این شبکه بهره‌مند شوند و قرار است این عدد تا پایان سال‌جاری به ۹۵ درصد برسد.
اتصال ۲۳۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد به فیبرنوری
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / استانی-اجتماعی / مخابرات / کهگیلویه و بویراحمد / فیبرنوری
اتصال ۲۳۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد به فیبرنوری
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: با رایزنی های صورت گرفته با مسئولین شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توانستیم کابل کشی ۲۳۰ کیلومتر فیبر نوری در محورهای مواصلاتی استان را از محل تامین اعتبارات uso اخذ کنیم.
حکم مدیریت مخابرات منطقه یزد ابلاغ شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / استانی-اقتصادی / مخابرات / یزد
حکم مدیریت مخابرات منطقه یزد ابلاغ شد
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران حکم مدیریت مخابرات منطقه یزد را به «محمد رضا زارع» ابلاغ کرد.
اینترنت آموزش مجازی در دانشگاه تربیت مدرس رایگان شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / اینترنت / شرکت مخابرات ایران / دانشگاه تربیت مدرس
اینترنت آموزش مجازی در دانشگاه تربیت مدرس رایگان شد
مدیر دفتر آموزش های آزاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: بهره‌برداری از اینترنت رایگان توسط کلیه اپراتورهای ثابت و همراه برای سامانه های آموزش مجازی/یادگیری الکترونیکی دانشگاه محقق شده است.
کلانشهرها تا پایان سال تحت پوشش اینترنت VDSL  قرار می گیرند
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / اینترنت / سید مجید صدری / شرکت مخابرات ایران
کلانشهرها تا پایان سال تحت پوشش اینترنت VDSL قرار می گیرند
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: تا پایان سال ۹۹ کلانشهرها و شهرهای بزرگ کشور تحت پوشش سرویس VDSL به عنوان جایگزینی برای اینترنت خانگی ADSL قرار می گیرند.
اینترنت خانگی VDSL با سرعت ۴ برابر در تهران در حال نصب است
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / اینترنت / شرکت مخابرات ایران / محمد جواد آذری جهرمی
اینترنت خانگی VDSL با سرعت ۴ برابر در تهران در حال نصب است
وزیر ارتباطات گفت: شبکه‌اینترنت خانگی VDSL با ۴ برابر سرعت ADSL در تهران با سرعت خوبی در حال نصب است.
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
ارتباطات از مولفه های تاثیر گذار در جهش تولید می باشد
در اولین جلسه شورای مدیران که بصورت ویدئو کنفرانسی در مخابرات منطقه گلستان برگزارشد غلامعلی شهمرادی با اشاره به شعار " جهش تولید" ، ارتباطات را یکی از مولفه های تاثیر گذار در تحقق این شعار دانست و گفت : ارتباطات مخابرات علی الخصوص در شرایط کنونی موجب رونق کسب و کارهای اینترنتی شده است و همچنین درتمامی بازه های زمانی ، فرآیند تولید ، بازاریابی و فروش وابسته به سرویس های مخابراتی من جمله اینترنت و تلفن ثابت بوده است بنابراین با خدمت بهتر و بیشتر مطمئنا تحقق شعار سال 99 سرعت بیشتری خواهد یافت .وی با تاکید بر اجرای ارزیابی ماهانه حوزه های ستادی در شاخص های تعیین شده گفت: درسال جدید این ارزیابی ها باجدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.مدیر مخابرات منطقه گلستان اولویت را در اجرای تکالیف محوله از سوی شرکت …
ازدحام جمعیت مقابل دفاتر پیشخوان دولت ورامین برای خرید سیم‌کارت
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / ویروس کرونا / ورامین / شرکت مخابرات ایران / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
ازدحام جمعیت مقابل دفاتر پیشخوان دولت ورامین برای خرید سیم‌کارت
تهران- ایرنا- با اعلام دولت مبنی بر لزوم به نام بودن سیم‌کارت سرپرستان خانوار به منظور ارسال پیامک دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی، تعداد زیادی از مردم ورامین از صبح روز شنبه با ازدحام مقابل دفاتر پیشخوان دولت، اقدام به خرید سیم‌کارت کردند.
شرکت دانش‌بنیان ایرانی جایگزین تامین‌کننده کانادایی در صنعت مخابرات شد
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / شرکت دانش بنیان / شرکت مخابرات ایران
شرکت دانش‌بنیان ایرانی جایگزین تامین‌کننده کانادایی در صنعت مخابرات شد
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با تولید دستگاه «سیمولاتور کانال»، جایگزین تامین‌کننده کانادایی در صنعت مخابرات کشور شد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
نصب ۲۵ هزار پورت VDSL در تهران
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از نصب ۲۵ هزار پورت اینترنت VDSL در شهر تهران و ۶ هزار پورت در قم به‌عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL خبر داد. یکی از راه‌های افزایش سرعت اینترنت خانگی، جایگزینی VDSL به جای ADSL است. با این جایگزینی، ‌بدون اینکه تجهیزات مشترک عوض شود، می‌توان تجهیزات را با استفاده از فیبر نوری به نزدیک کاربران برد و پس از آن روی همان سیم مسی است، اما با این کار فاصله کاربر تا مرکز مخابراتی به ۳۰۰ متر کاهش پیدا می‌کند و می‌توان سرعت را تا ۷۰ مگابیت افزایش داد.
۳۱ هزار پورت اینترنت VDSL در شهر‌های قم و تهران فعال شد
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
۳۱ هزار پورت اینترنت VDSL در شهر‌های قم و تهران فعال شد
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از دایری ۲۵ هزار پورت اینترنت VDSL در شهر تهران و ۶ هزار پورت اینترنت VDSL در قم به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL خبر داد.
فعال شدن پورت‌های VDSL برای مشتریان در شهر‌های تهران و قم
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / مخابرات / اینترنت
فعال شدن پورت‌های VDSL برای مشتریان در شهر‌های تهران و قم
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از دایری ۲۵ هزار پورت اینترنت VDSL درشهر تهران و ۶ هزار پورت اینترنت VDSL در قم به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL خبر داد و گفت: مشتریان، برای ثبت تقاضای تغییر تکنولوژی سرویس اینترنت خود از ADSL به VDSL به منظور بهره مندی از سرعت بیشتر حداقل (تا ۴ برابر) به صفحه کاربری خود به آدرس adsl.tci.ir و نشانی اینترنتی www.tci.ir/vdslreq مراجعه و تقاضای خود را ثبت نمایند.
بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی‌؛ امروز در بورس
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی‌؛ امروز در بورس
امروز بسیاری از رکوردها در بازارسرمایه ایران جابه‌جا خواهد شد. تخمین‌های اولیه همشهری حاکی است‌ در جریان عرضه 7هزار میلیارد تومانی سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) 2 تا 3میلیون ایرانی مشارکت خواهند کرد؛ رقمی که نه‌تنها در ایران، بلکه در میان همه بورس‌های جهان رکوردی شگفت‌انگیز به‌شمار می‌آید. به گزارش همشهری، یک دهه بعد از عرضه سهام شرکت مخابرات در بورس‌ با عنوان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی‌ ایران، امروز قرار است 6هزار و 800میلیارد تومان از سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) در بورس عرضه …
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
ایران ۹۰ هزار مشترک فیبر نوری دارد
به گفته مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، فیبر نوری در حال حاضر ۹۰ هزار مشترک دارد و مشترکان برای دریافت این سرویس می‌توانند از طریق پرتال مخابرات ایران و یا تماس با شماره ۲۰۲۰ درخواست ثبت کنند و درصورتی‌که امکانات فراهم باشد، سرویس به آنها واگذار می‌شود.
کلاهبرداری پیامکی از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌شوند
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ / کلاهبرداری / شرکت مخابرات ایران
کلاهبرداری پیامکی از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌شوند
تهران-ایرنا-کلاهبرداران طی روزهای اخیر با ارسال پیامک به مردم به بهانه برنده شدن، خود را به عنوان امور مشترکین مخابرات معرفی می‌کنند تا به مقاصد شوم خود برسند. موضوعی که مرکز بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران در حال پیگیری آن است.
آغاز ثبت‌نام اینترنت پرسرعت VDSL در تهران و قم
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ / اینترنت پرسرعت / اینترنت خانگی
آغاز ثبت‌نام اینترنت پرسرعت VDSL در تهران و قم
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از جا‌یگزینی اینترنت VDSL به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL در تهران وقم خبر داد و گفت: با تامین زیرساخت‌های لازم، برای مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات تهران وقم، امکان ثبت نام اینترنت سرینو با سرعت حداقل ۴ برابر فراهم شده است.
نحوه درخواست VDSL‌ با چهار برابر سرعت فعلی اینترنت
۱۳۹۹/۰۱/۲۲
نحوه درخواست VDSL‌ با چهار برابر سرعت فعلی اینترنت
فرایند ارتقاء ADSL به VDSL (سرینو) برای مشتریان شرکت مخابرات ایران در قم و تهران انجام می‌شود و مشتریان برای ثبت تقاضای تغییر تکنولوژی سرویس اینترنت خود باید به صفحه کاربری خود به آدرس wwwl.tci.ir مراجعه و تقاضای خود را ثبت کنند.
۴۲۰۰ خط ADSL در قم به VDSL تبدیل شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / اینترنت / سید مجید صدری / شرکت مخابرات ایران
۴۲۰۰ خط ADSL در قم به VDSL تبدیل شد
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ۴۲۰۰ خط ADSL در شهر قم به تکنولوژی VDSL تبدیل شد که سرعت اینترنت خانگی را ۴ برابر افزایش می دهد.
صدری: مشترکان تهرانی بدون حضور به مراکز مخابراتی سرویس VDSL (سرینو) دریافت میکنند
۱۳۹۹/۰۱/۱۴ / شرکت مخابرات ایران / مخابرات
صدری: مشترکان تهرانی بدون حضور به مراکز مخابراتی سرویس VDSL (سرینو) دریافت میکنند
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از برنامه ریزی برای اجرای جایگزینی اینترنت VDSL به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL درشهر تهران خبر داد و گفت: به زودی نحوه ثبت نام تغییر ADSL به VDSL(سرینو) شرکت مخابرات ایران در تهران از طریق سایت این شرکت به نشانی www.tci.ir و بدون حضور مشترکین به مراکز مخابراتی صورت می گیرد.
اطلاعیه روابط عمومی شرکت توسکا درباره برخی حواشی
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
اطلاعیه روابط عمومی شرکت توسکا درباره برخی حواشی
روابط عمومی شرکت توسکا اعلام کرد که شرکت توسکا از شرکت های تابعه همراه اول بوده و هیچ یک از شخصیتهای حقیقی و حقوقی در لایه سهامداری شرکت مخابرات ایران و همراه اول از جمله وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستاد اجرائی فرمان امام(ره) و نیز سایر سهامداران، هیچ نقشی در مدیریت و یا مالکیت این شرکت و همچنین اپلیکیشن «روبیکا» ندارند.
صدری: رویکرد مخابرات در سال جدید، ادامه توسعه و نوسازی شبکه‌های ارتباطی است
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / اخبار مخابرات / شرکت مخابرات ایران
صدری: رویکرد مخابرات در سال جدید، ادامه توسعه و نوسازی شبکه‌های ارتباطی است
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه این شرکت در سال جدیدنیز در حوزه سرمایه گذاری و توسعه شبکه مخابرات کشور گام بر می‌دارد، افزود: ادامه روند توسعه و نوسازی شبکه‌های ارتباطی کشور و توجه به خدمات پس از فروش در تمام لایه‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت مخابرات ایران در سال ۱۳۹۹ است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / کرونا / اپیدمی کرونا در ایران / شرکت مخابرات ایران / تعطیلی برای کرونا
تعطیلی شرکت مخابرات ایران تا ۱۵ فروردین
بر اساس نظر هیات دولت و تصمیم ستاد فرماندهی مبارزه با کرونا، ادارات شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ تعطیل است.
شعار «رونق تولید» در صنعت مخابرات محقق شد/ ۷۶ میلیون یورو صرفه‌جویی با بومی‌سازی
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ / سید مجید صدری / شرکت مخابرات ایران / رونق تولید / تجهیزات مخابراتی
شعار «رونق تولید» در صنعت مخابرات محقق شد/ ۷۶ میلیون یورو صرفه‌جویی با بومی‌سازی
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تحقق شعار «رونق تولید» در صنعت مخابرات کشور در سال ۹۸ خبر داد و گفت: صنعت بومی مخابرات باعث ۷۶ میلیون یورو صرفه جویی ارزی شد.
سعی شده بخشی از خدمات موردنیاز مردم در حوزه ارتباطات غیرحضوری انجام شود
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ / علی آرمین / شرکت مخابرات ایران / شرکت مخابرات / استان بوشهر / ارتباطات / استانی-شهرستانها / تودیع و معارفه / شهرستان تنگستان
سعی شده بخشی از خدمات موردنیاز مردم در حوزه ارتباطات غیرحضوری انجام شود
مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه بوشهر گفت: با توجه به خطرات ناشی از حضور مردم در صحنه اجتماع برای انتشار ویروس کرونا، سعی شده که بخشی از خدمات مورد نیاز مردم در حوزه ارتباطات دراین منطقه به شکل غیرحضوری انجام شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •