پنجشنبه, ۱۹ تیر, ۱۳۹۹ / 9 July, 2020
شهرک گلخانه ای
8 شهرک گلخانه‌ای در کشور در حال احداث است
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / استانی-اقتصادی / شهرک گلخانه ای
8 شهرک گلخانه‌ای در کشور در حال احداث است
مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر 8 شهرک گلخانه‌ای به مساحت 285 هکتار در کشور در حال اجراست که امسال شاهد تکمیل و بهره‌برداری از آن خواهیم بود.
بزرگ‌ترین شهرک گلخانه‌ای کشور چشم‌انتظار تسهیلات بانکی
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / استانی-اقتصادی / شهرک گلخانه ای / تسهیلات بانکی
بزرگ‌ترین شهرک گلخانه‌ای کشور چشم‌انتظار تسهیلات بانکی
مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی استان قزوین گفت: سال گذشته واحدهای شهرک گلخانه‌ای شهدای نودهک برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند ولی متأسفانه اکنون که در خرداد قرار داریم هنوز تسهیلات بانکی توسط بانک عامل ابلاغ نشده است و سرمایه‌گذاران بلاتکلیف هستند.
آغاز عملیات اجرایی شهرک گلخانه ای ۱۰۰ هکتار در خراسان شمالی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / شیروان / وزارت جهاد کشاورزی / کاظم خاوازی / واحد های گلخانه ای
آغاز عملیات اجرایی شهرک گلخانه ای ۱۰۰ هکتار در خراسان شمالی
عملیات اجرایی شهرک گلخانه ای ۱۰۰ هکتاری دوین در خراسان شمالی آغاز شد.
دستور استاندار مرکزی برای تامین گاز بزرگترین شهرک گلخانه ای بخش خصوصی کشور
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / گلخانه / ساوه / استانی-اقتصادی / استانی-شهرستانها / استان مرکزی
دستور استاندار مرکزی برای تامین گاز بزرگترین شهرک گلخانه ای بخش خصوصی کشور
استاندار مرکزی دستور تامین گاز بزرگترین شهرک گلخانه ای بخش خصوصی کشور در شهر آوه شهرستان ساوه را صادر کرد.
تاکید فرماندار ویژه ری بر ضرورت ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / شهرک گلخانه ای / فرمانداری شهرستان ری
تاکید فرماندار ویژه ری بر ضرورت ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای
فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اهمیت تشکیل شهرک‌های گلخانه‌ای تصریح کرد: باید بر اساس پیشنهاد ستاد پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، شهرک‌های گلخانه‌ای در شهرستان ری احداث و تسهیلاتی برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شود.
شهرک گلخانه‌ای جهاد دانشگاهی لرستان از طرح‌های موفق استان است
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / استانی-علمی و آموزشی / جهاد دانشگاهی / گلخانه / استانداری / کشاورزی سنتی / شهرک گلخانه ای
شهرک گلخانه‌ای جهاد دانشگاهی لرستان از طرح‌های موفق استان است
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: کشاورزی سنتی استان به سمت مدرن شدن تغییر کند.
تولید ۱۱ هزار تُن گیاهان دارویی در لرستان
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / استانی-اجتماعی / گیاهان دارویی / شهرک گلخانه ای / انقلاب اسلامی / ایام الله دهه فجر
تولید ۱۱ هزار تُن گیاهان دارویی در لرستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به رونق کشت‌های گلخانه‌ای در استان، گفت: در زمینه گیاهان دارویی نزدیک به ۳۰۰۰ هکتار زمین زیرکشت داریم که درمجموع ۱۱ هزار تُن محصولات گیاهی تولید می‌شود.
کلنگ‌زنی بزرگترین شهرک گلخانه‌ای غرب کشور در ملایر با حضور استاندار
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / استانی-شهرستانها / دهه فجر / گلخانه
کلنگ‌زنی بزرگترین شهرک گلخانه‌ای غرب کشور در ملایر با حضور استاندار
همزمان با پنجمین روز از دهه فجر با حضور استاندار همدان، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان اجرایی ملایر، عملیات اجرایی بزرگترین شهرک گلخانه ای غرب کشور در روستای گنبد از توابع بخش مرکزی ملایر آغاز و این پروژه عظیم کلنگ زنی شد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
ورود محصولات کشاورزی همدان به بازار بورس
مرضیه کولانی: مدیر کل جهاد کشاورزی استان همزمان با نخستین روز از دهه فجر در جمع خبرنگاران  گفت : امروز با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ما در حوزه جهاد کشاورزی به نتایج قابل توجهی در تامین امنیت غذایی  رسیده ایم به گونه ای که امروز دشمن نمی تواند در این حوزه برای ما مشکل تراشی کند و در بخش کشاورزی پاشنه آشیل برای دشمن نساختیم.منصور رضوانی جلال اظهار داشت : در ابتدای انقلاب تولید محصولات کشاورزی ۲۶ میلیون تن بوده که امروز این آمار  به ۱۲۲ میلیون تن افزایش یافته که در استان همدان نیز آمار تولید محصولات کشاورزی بسیار قابل توجه است و ما امروز در بسیاری از محصولات از جمله کشمش، گردو، سیر، محصولات باغی و سیب زمینی برند هستیم و بسیاری از این محصولات قابلیت صادرات را دارند.وی طرح های دهه فجر  …
شهرک گلخانه ای امان آباد نیازمند مجتمع بسته بندی است
۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / شهرک گلخانه ای / اراک
شهرک گلخانه ای امان آباد نیازمند مجتمع بسته بندی است
استاندار مرکزی گفت: شهرک گلخانه ای امان آباد اراک نیازمند مجتمع بسته بندی است.
شهرک گلخانه‌ای اسدآباد با حضور وزیر صمت کلنگ‌زنی می‌شود
۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / شهرک گلخانه ای / استانی-شهرستانها / وزیر صنعت، معدن و تجارت / جهاد کشاورزی / گلخانه
شهرک گلخانه‌ای اسدآباد با حضور وزیر صمت کلنگ‌زنی می‌شود
فرماندار شهرستان اسدآباد از کلنگ زنی شهرک گلخانه ای بهراز این شهرستان با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در هفته جاری خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۶
شیوه های نوین آموزشی جایگزین شیوه های سنتی شد
اصفهان –راعی : پارک فناوری های نوین صنعت برق اصفهان در راستای سیاست های کلان کشور و مدیریت بهینه شهری شامل شهر هوشمند، کاهش تولید گازهای گلخانه ای، ساختمان سبز انرژی، آبنما با مصرف برق صفر، ایستگاه شارژ دوچرخه برقی، ایجاد ارتباط بین سازمانهای مختلف از جمله سازمان نظام مهندسی ساختمان، مرکز تحقیقات و بهداشت کار اداره کار، صنف برقکاران، دانشگاه ها، شرکتهای شهرک های صنعتی، صنایع و شهرداری و به ویژه با رویکرد آموزشی برای تمام اقشار جامعه اعم از دانشجویان و دانش آموزان مورد بهره برداری قرار می گیرد.مهرداد جنتیان که همراه عده ای از شرکت کنندگان در کارگاه انتقال دانش و تبادل تجربیات در حوزه لوازم اندازه گیری دیماندی و غیردیماندی که از شهرهای دیگر به اصفهان آمده اند مشغول بازدید از پارک فن آوری های …
۱۳۹۸/۰۹/۲۹
فراخوان سرمایه گذاری در شهرک‌های گلخانه ای ملکان و عجب‌شیر
تبریز – فلاح: مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: این شرکت در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای ملکان و عجب‌شیر را کلاً با مساحت 478 هزار مترمربع به متقاضیان واگذار کند.سیدخلیل هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن بیان این مطلب افزود: به هر شخص حقیقی یا حقوقی بخشی از شهرک کشاورزی گلخانه‌ای، دامی واگذار خواهد شد.وی ادامه داد: واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات انجام و وضعیت موجود به صورت قرارداد اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد، حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرک کشاورزی گلخانه ای، دامی و قطعات آن برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است.هاشمی عنوان کرد: نرخ واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین که ۳۰ درصد آن هنگام …
۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / استانی-اقتصادی / شهرک گلخانه ای / ازنا
کلنگ‌زنی شهرک گلخانه‌ای ازنا
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از کلنگ‌زنی شهرک گلخانه‌ای ازنا خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / کشت گلخانه ای / کشاورزی / صادرات غیر نفتی
توسعه شهرک های گلخانه ای از مزیت های استان مرزی ایلام است
ایلام- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام خواستار توجه بیشتر به راه اندازی صنایع گلخانه ای در استان شد و گفت: توسعه شهرک های گلخانه ای از مزیت های استان مرزی ایلام برای رونق صادرات است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ / آذربایجان غربی / ایرنا / نقده
سفر استاندار آذربایجان غربی به نقده
ارومیه- ایرنا- محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی امروز یکشنبه به همراه اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه به نقده سفر کرد و بعد از بازدید از شهرک گلخانه ای خلیفه لو این شهرستان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان شرکت کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ / آموزش / آموزش عالی / دانشگاه علمی کاربردی / اصفهان
دانشگاه علمی کاربردی آماده راه اندازی دوره های جدید با بخش خصوصی است
اصفهان – ایرنا – رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: این دانشگاه آماده ایجاد مراکز علمی کاربردی باهمکاری بخش های خصوصی، شرکت ها و بنگاههای صنعتی، کشاورزی، دامپروری، شهرک های گلخانه ای و شرکت های دارای محصول است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱
مشکل گازرسانی، اجرای طرح های گلخانه ای قزوین را کند کرده است
قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: علت کند و طولانی شدن اجرای طرح شهرک های گلخانه ای مصوب سفر رئیس جمهوری به استان وجود مشکلات گازرسانی است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۸
تسهیلات اعطایی به گلخانه داران ورامینی افزایش یابد
تهران- ایرنا - رئیس هیأت امنای شهرک گلخانه ای حصار گلی ورامین گفت : افزایش قیمت ها، گلخانه داران را برای احداث سازه گلخانه با مشکل مواجه کرده و لازم است تا میزان تسهیلات اعطا شده به این افراد افزایش پیدا کند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۸
فرماندار: بزرکترین شهرک گلخانه ای استان اردبیل در خلخال ایجاد می شود
اردبیل- ایرنا - فرماندار خلخال گفت: مقدمات راه اندازی بزرگترین شهرک گلخانه ای استان اردبیل در این شهرستان فراهم شده واین شهرک بزودی در اختیار تولید کنندگان بخش کشاورزی منطقه قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۸
مجوز 6 شهرک گلخانه ای با اشتغال 500 نفر در یزد صادر شد
یزد - ایرنا - مدیر شرکت شهرک‌های سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: در سال 1397 به دلیل محدویت منابع آبی و با توجه به میزان ارزش افزوده در بخش فروش محصول ، مجوز ساخت 6 شهرک گلخانه ای با اشتغال زایی 500 نفر در شهرستان های ابرکوه و خاتم برای بخش خصوصی صادر شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۲
اراضی گلخانه و دامپروری ملکان، عجب شیر و مرند واگذار میشود
تبریز-ایرنا- مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی آذربایجان شرقی اعلام کرد: زمین هایی به مساحت بیش از 216 هکتار در شهرستان های ملکان و عجب شیر در قالب کشت گلخانه ای و شهرک دامپروری مرند به متقاضیان واگذار می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
ایجاد شهرک های گلخانه ای کمک به امنیت غذایی کشور است
قزوین - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت شهرک های کشاورزی گفت: ایجاد شهرک های گلخانه ای را باید ضمن صرفه جویی در مصرف آب، کمک به امنیت غذایی کشور دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
وزیر جهاد کشاورزی از شهرک گلخانه‌ای کوهدشت بازدید کرد
خرم آباد -ایرنا- محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به همراه استاندار لرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از شهرک گلخانه ای کوهدشت بازدید کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •