سه شنبه, ۲۹ بهمن, ۱۳۹۸ / 18 February, 2020
صدور کارت ملی هوشمند
آفتاب نیوز / ۴ روز قبل / سیاسی
ثبت احوال: رسید کارت هوشمند ملی برای دریافت خدمات بانکی معتبر است
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: حدود ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در نوبت گرفتن کارت هوشمند ملی قرار دارند بر این اساس، رسید صدور کارت هوشمند برای دریافت خدمات بانکی معتبر است و افراد با ارایه این رسید می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.
  ثبت احوال  کارت هوشمند ملی  رسید  معتبر  خدمات بانکی
صدور کارت هوشمند ملی سرعت می‌گیرد
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / ...
صدور کارت هوشمند ملی سرعت می‌گیرد
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: با توجه به مشکلات پیش رو در روند صدور کارت هوشمند ملی در جلسه هفته گذشته شورای عالی اجرایی فناوری اطلاعات کشور، به سازمان برنامه و بودجه تکلیف شد که اعتبار مورد نیاز صدور کارت هوشمند ملی به صورت ویژه تامین شود که با تامین این اعتبار مراحل صدور این کارت سرعت می‌یابد.
کارت ملی گم شده را کجا باید جست؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اجتماعی
کارت ملی گم شده را کجا باید جست؟
ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که کارت هوشمند ملی آنها مفقود شده برای صدور کارت خود به جای دفاتر پیشخوان و پست‌خانه‌ها به ادارات ثبت احوال مراجعه کنند.
  وزارت کشور  کارت ملی  کارت ملی هوشمند  سازمان ثبت احوال
کارت ملی مفقوده را در ادارات ثبت احوال بجویید
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اجتماعی
کارت ملی مفقوده را در ادارات ثبت احوال بجویید
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که کارت هوشمند ملی آنها مفقود شده برای صدور کارت خود به جای دفاتر پیشخوان و پست‌خانه‌ها به ادارات ثبت احوال مراجعه کنند.
  وزارت کشور  کارت هوشمند ملی  سیف الله ابوترابی  مفقودی
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / ...
صدور کارت سوخت المثنی
  اگر کارت سوخت خودروی شما مفقود شده یا به هردلیلی ناچار به دریافت مجدد آن هستید، مطلع باشید که به گفته مسئولان شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی هیچ محدودیتی برای صدور چند باره کارت المثنی سوخت خودرو وجود ندارد.   توجه داشته باشید که صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ مقدور است، بنابراین کسانی که کارت سوخت نداشته و تاکنون نیز درخواست صدور کارت سوخت نکرده‌اند، می‌توانند خود یا وکیل قانونی آنها با در دست‌داشتن مدارک هویتی مالک خودرو و وسیله نقلیه به مراکز پلیس+۱۰مراجعه …
جزئیات جدید درباره کارت ملی هوشمند؛ از زمان تحویل تا کیفیت کارت‌های داخلی
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / اجتماعی
جزئیات جدید درباره کارت ملی هوشمند؛ از زمان تحویل تا کیفیت کارت‌های داخلی
داستان کارت ملی هوشمند که اول قرار بود تا پایان سال 1397 و بعدتر 1398، پایان یابد، همچنان دنباله‌دار است. سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در گفتگو با فرارو، متولی صدور کارت ملی هوشمند را سازمان ثبت احوال و تأمین بدنه کارت را سازمان چاپخانه دولتی دانست. او می‌گوید سازمان ثبت احوال ظرفیت صدور ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت ملی را فراهم کرده و اگر چاپخانه دولتی، این میزان بدنه کارت را تأمین کند این سازمان می‌تواند ماهانه این تعداد کارت را صادر کند.
  ابوترابی  ثبت احوال  کارت ملی
علت تاخیر در صدور کارت ملی هوشمند چیست؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ...
علت تاخیر در صدور کارت ملی هوشمند چیست؟
مدیرکل ثبت احوال البرز گفت: کسانی که هنوز کارت ملی هوشمند خود را علی‌رغم ثبت نام دریافت نکرده‌اند، با داشتن رسید ثبت نام و شناسانه خود می‌توانند امور اداری را انجام دهند.
  استانی-اجتماعی  صدور کارت ملی هوشمند  سازمان ثبت احوال  کارت ملی هوشمند  کارت ملی
فراخوان دانش‌بنیان‌ها برای تولید چیپ‌های کارت هوشمند ملی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / علمی و آموزشی
فراخوان دانش‌بنیان‌ها برای تولید چیپ‌های کارت هوشمند ملی
تهران- ایرنا- ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با صدور فراخوانی از شرکت‌های دانش‌بنیان برای طراحی و تولید چیپ‌های کارت هوشمند ملی و گذرنامه دعوت کرد.
  شرکت دانش بنیان  کارت هوشمند ملی
کاهش آمار فرزندآوری در البرز
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
کاهش آمار فرزندآوری در البرز
در حالی که طبق آمار ثبت احوال، در ۹ ماهه سال ۹۷ در استان البرز ۲۶ هزار و ۷۸۵ نوزاد متولد شده بود، این آمار طی یکسال ۴۵۰۶ مورد کاهش داشته است.
  استانی-اجتماعی  فرزندآوری  کارت ملی هوشمند  صدور کارت ملی هوشمند
ناتوانی در تولید کارت ملی هوشمند ایرانی؛ ماه آبان تمام شد و کارت ملی هوشمند داخلی دست مردم نرسید!
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸-۱۰-۰۵ / اجتماعی
ناتوانی در تولید کارت ملی هوشمند ایرانی؛ ماه آبان تمام شد و کارت ملی هوشمند داخلی دست مردم نرسید!
مردم همچنان منتظر صدور کارتهای ملی هوشمند خود هستند. بسیاری از شهروندان ضمن گله از متولیان امر، خواهان رسیدگی به وضعیت صدور کارت ملی خود هستند، چه آن که با وجود درخواستهای مکرر این کارتها صادر ودستشان نرسیده است. مردم می‌پرسند اشکال کار کجاست؟
امیرعلی و فاطمه در صدر اسامی پسران و دختران/ صدور ۹ میلیون کارت هوشمند تا پایان سال
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / اجتماعی
امیرعلی و فاطمه در صدر اسامی پسران و دختران/ صدور ۹ میلیون کارت هوشمند تا پایان سال
سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: چاپخانه دولتی وعده داده تا پایان سال بدنه ۹ میلیون کارت هوشمند ملی را صادر کند و ما نیز آمادگی صدور ۲.۵ میلیون کارت را در ماه داریم.
  ابوترابی  شورای نگهبان  استان گیلان  کارت هوشمند
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
هزینه صدور گذرنامه، کارت ملی و گواهینامه
طبق لایحه بودجه سال آینده، هزینه صدور گذرنامه ۱۲۵ هزار تومان، هزینه گواهینامه هوشمند ۵۰ هزار تومان و هزینه کارت ملی هوشمند از ۲۵ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است.
فیلم/ وضعیت تامین زیرساخت‌های سامانه هوشمند و صدور کارت سوخت المثنی
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اقتصادی
فیلم/ وضعیت تامین زیرساخت‌های سامانه هوشمند و صدور کارت سوخت المثنی
نقش شرکت ملی پخش در اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت صرفا تامین زیرساخت های سامانه هوشمند سوخت و صدور کارت سوخت المثنی بوده است.
  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  سامانه  هوشمند  کارت سوخت  برنامه ریزی
جزئیات بودجه 99| درآمد دولت از صدور کارت هوشمند ملی چقدر پیش بینی شد؟
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اقتصادی
جزئیات بودجه 99| درآمد دولت از صدور کارت هوشمند ملی چقدر پیش بینی شد؟
در لایحه بودجه 99 درآمد دولت در سال 99 برای ثبت نام و صدور کارت هوشمند ملی مشخص شد.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / اقتصادی
نحوه پیگیری کارت هوشمند سوخت
شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی نحوه پیگیری کارت‌های هوشمند سوخت را برای متقاضیان اعلام کرد.متقاضیان کارت‌های هوشمند سوخت ابتدا باید وارد سایت www.epolice.ir شده و سپس روی گزینه کارت سوخت کلیک کنند. بعد در قسمت پیگیری صدور کارت سوخت نسبت به وارد کردن نوع و شماره پلاک خودرو اقدام و روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک کنند. در این قسمـت، شماره مرسوله پستی نمایان می‌شود که با کلیک روی گزینه شرکت پست که به رنگ آبی نوشته شده، وارد سامانه رهگیری مرسولات می‌شوید و با فعال کردن گزینه جست‌وجو، وضعیت کارت سوخت مشخص می‌شود.متقاضیان به‌منظور اطلاع دقیق از وضعیت کارت سوخت هم با کلیک روی گزینه مشاهده جزئیات کامل مرسوله می‌توانند از آخرین وضعیت کارت خود باخبر شوند. همچنین افرادی که کارت سوخت آنها از سال ۱۳۹۴ …
بیش از ۴۶ میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده است/ توانایی صدور ۲.۵ میلیون کارت در ماه را داریم
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / اجتماعی
بیش از ۴۶ میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده است/ توانایی صدور ۲.۵ میلیون کارت در ماه را داریم
سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴۶ میلیون و یکصد هزار کارت ملی هوشمند صادر شده است، گفت: در صورتی که بدنه اصلی کارت به ما تحویل داده شود، آمادگی صدور ۸ میلیون کارت ملی تا پایان سال را داریم.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ...
دردسرهای کارتی!
گروه جامعه: «همه ایرانی‌ها باید برای گرفتن کارت ملی هوشمند اقدام کنند»؛ «کارت‌های پایان خدمت و معافیت از سربازی هوشمند می‌شوند»؛ «کارت سوخت دوباره باز‏می‌گردد»... این‌ها مثال‌هایی از کارت‌های متعددی است که هر‏از‏چند‏‏گاهی اخباری درباره آن‌ها به گوش می‌رسد و ایرانی‌ها باید برای تهیه آن‌ها مراحل و البته هزینه‌هایی را متحمل شوند تا احیانا خدماتی که مبتنی بر این کارت‌ها ارائه می‌شوند را از دست ندهند.علی‌رغم مهلت‌هایی که هر بار برای دریافت کارت‌های گوناگون در ایران مطرح می‌شود و بر تمدید نشدن این مهلت‌ها هم تاکید شده است، اما بارها و بارها مهلت اقدام برای دریافت یا تعویض کارت‌ها تمدید هم می‌شود و در نهایت گاهی نیز راهکارهایی برای خدمات‌رسانی به کسانی که این کارت‌ها را ندارند تعیین می‌شود.به عنوان …
۹ میلیون ایرانی فاقد کارت ملی هوشمند/احراز هویت در انتخابات با شناسنامه
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / اجتماعی
۹ میلیون ایرانی فاقد کارت ملی هوشمند/احراز هویت در انتخابات با شناسنامه
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه ۹ میلیون نفر برای کارت ملی هوشمند ثبت نام نکرده اند گفت: ظرفیت صدور روزانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت را داریم.
  سیف الله ابوترابی  سازمان ثبت احوال  کارت ملی هوشمند
9 میلیون ایرانی واجد شرایط کارت ملی دریافت نکرده‌اند/ رفع تاخیر در صدور کارت ملی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اجتماعی
9 میلیون ایرانی واجد شرایط کارت ملی دریافت نکرده‌اند/ رفع تاخیر در صدور کارت ملی
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: 9 میلیون ایرانی واجد شرایط تاکنون برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند.
  کارت ملی هوشمند  تاخیر ادارات  استانی-اجتماعی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / ...
آخرین وضعیت صدور و بهره‌برداری از کارت ملی هوشمند
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: مرحله بعد از صدور کارت ملی هوشمند بهره‌برداری از آن است که در کشور این امر به زودی آغاز می‌شود.
226 هزار کرمانشاهی هنوز برای کارت هوشمند ملی ثبت‌نام نکرده‌اند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / ...
226 هزار کرمانشاهی هنوز برای کارت هوشمند ملی ثبت‌نام نکرده‌اند
حالا شش سالی از شروع صدور "کارت هوشمند ملی" درکشور می‌گذرد، کارت‌هایی که قرار است ظرف سالهای آینده آنطور که مسئولان ثبت احوال می‌گویند جایگزین تمامی کارت‌ها و مدارک هویتی افراد شود.
  استانی-اجتماعی  کارت هوشمند ملی  ثبت احوال  کرمانشاه
همه کارت‌های ملی هوشمند را تا پایان امسال تحویل می‌دهیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / ...
همه کارت‌های ملی هوشمند را تا پایان امسال تحویل می‌دهیم
مدیرکل ثبت احوال البرز با بیان اینکه مشکل تأخیر در صدور کارت‌های ملی هوشمند تا حدودی رفع شده است، گفت: به نظر می‌رسد با روند فعلی تا پایان سال ۹۸ بتوانیم برای همه واجدین شرایط فعلی ثبت نام و تحویل کارت ملی هوشمند را انجام دهیم.
  استانی-اجتماعی  کارت ملی هوشمند  ثبت احوال  منطقه البرز
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / اقتصادی
تکرار ارسال پیامک‌های کلاهبرداری کارت سوخت
پس از اجرای طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی، عده‌ای اقدام به سوءاستفاده از افراد کرده‌اند و با ارسال پیامک‌هایی درخصوص کارت سوخت، حساب شهروندان را صفر می‌کنند. از 22 مرداد طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی با هدف ساماندهی به وضعیت سوخت کشور اجرا شد که از همان زمان شاهد برخی کلاهبرداری‌ها در این حوزه هستیم. هرچند پلیس فتا تاکنون اقدامات پیشگیرانه‌ای را انجام داده است، اما بازهم پیامک‌هایی با موضوعات فریبنده مربوط به کارت سوخت برای برخی از شهروندان ارسال می‌شود.البته پس از ارسال این‌گونه پیام‌ها، با گذشت مدت زمانی پیام دیگر برای آگاه‌سازی و اعلام هشدار برای افراد ارسال می‌شود. چندی پیش نیز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه اعلام کرد که «با توجه به ارسال پیامک‌هایی به تلفن همراه …
مالکان خودروها مراقب پیامک و سایت‌های جعلی کارت سوخت باشند
مهر / ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ / اقتصادی
مالکان خودروها مراقب پیامک و سایت‌های جعلی کارت سوخت باشند
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن هشدار به مالکان خودروها، اعلام کرد که هزینه مصوب برای صدور کارت هوشمند سوخت، مبلغ ۱۰ هزار تومان است که به صورت حضوری، در دفاتر پلیس +۱۰ اخذ می شود.
  کارت سوخت  شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی  کلاهبرداری  وزارت نفت ایران
صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / اقتصادی
صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
معاون برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از صدور کارت هوشمند سوخت همه متقاضیان تا پایان مهر ماه خبر داد.
  کارت سوخت  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران  شهرام رضایی
تامین نشدن بدنه کارت مشکل اصلی در صدور کارت هوشمند ملی است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ / اجتماعی
تامین نشدن بدنه کارت مشکل اصلی در صدور کارت هوشمند ملی است
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال اعلام کرد: با توجه به مباحث مطرح شده از سوی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در مورد تاخیر در صدور کارت هوشمند ملی، مشکل اساسی در صدور کارت هوشمند ملی تامین نشدن بدنه کارت است.
  سازمان ثبت احوال کشور
الف / ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ / اجتماعی
توضیح رئیس سازمان ثبت احوال از تاخیر در صدور کارت ملی
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: مردم تاخیر پیش آمده در صدور کارت هوشمند ملی را از چشم سازمان نبینند.
  صدور کارت ملی هوشمند
پاسخ ثبت احوال به ربیعی: اول شناسنامه و احراز هویت، بعد کارت ملی هوشمند!
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ / اجتماعی
پاسخ ثبت احوال به ربیعی: اول شناسنامه و احراز هویت، بعد کارت ملی هوشمند!
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره عدم صدور کارت ملی هوشمند ربیعی(سخنگوی دولت ) توضیح داد.
الزام دستگاه‌های اجرایی به ساماندهی صدور کارت‌های هوشمند
فارس / ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / سیاسی
الزام دستگاه‌های اجرایی به ساماندهی صدور کارت‌های هوشمند
با تصمیم هیات وزیران، دستگاه‌های اجرایی موظفند برای هر گونه خدمات خود که نیازمند کارت هوشمند است، از کارت هوشمند ملی به‌عنوان کلید دسترسی به آن خدمات استفاده کنند.
تابناک / ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / اقتصادی
دو راهکار آگاهی مردم از وضعیت صدور کارت سوخت
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای تازه‌ترین شرایط صدور کارت هوشمند سوخت را اعلام کرد.
تازه ترین شرایط صدور کارت هوشمند سوخت اعلام شد
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / اقتصادی
تازه ترین شرایط صدور کارت هوشمند سوخت اعلام شد
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای تازه‌ترین شرایط صدور کارت هوشمند سوخت را اعلام کرد.
رمز کارت سوخت خودراچطور بازیابی کنیم؟
مهر / ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / اقتصادی
رمز کارت سوخت خودراچطور بازیابی کنیم؟
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه‌ای نحوه ثبت نام، استفاده و بازیابی رمز کارت‌های هوشمند سوخت را اعلام کرد.
  کارت سوخت  بنزین  قیمت بنزین  صادرات بنزین  پمپ بنزین
سه دقیقه با اقتصاد-۹ مرداد ۹۸
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / فیلم
سه دقیقه با اقتصاد-۹ مرداد ۹۸
پرواز ۴ صفر از پول ملی، ۶ میلیون نفر در صف صدور کارت ملی هوشمند و الزام پزشکان به استفاده از کارت خوان را در سه دقیقه با اقتصاد نهم مرداد بشنوید
  دلار  توسعه اقتصادی  بازار بورس
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ / ...
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: برای کارت سوخت هوشمند فقط به دفتر پلیس +۱۰ بروید
مالکان خودرو و موتورسیکلت‌های فاقد کارت سوخت هوشمند جهت صدور کارت خود فقط به مراکز پلیس به علاوه ۱۰ مراجعه کنند.
فراخوان حضور در مانور استفاده از کارت سوخت
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / اقتصادی
فراخوان حضور در مانور استفاده از کارت سوخت
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه‌ای به دارندگان کارت هوشمند سوخت توصیه کرد تا پایان تیرماه، حداقل یک‌بار با کارت سوخت شخصی خود سوخت‌گیری کنند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ / ...
بانک‌ها «کارت ملی قدیمی» را نمی‌پذیرند
برخی شعب بانکی از دیروز کارت‌های ملی قدیمی را برای انجام عملیات بانکی نمی‌پذیرند و مشتریان فاقد کارت ملی هوشمند باید کارت ملی قدیمی به همراه رسید ثبت‌نام کارت هوشمند خود را به همراه داشته باشند.به گزارش ایسنا، دولت از دو سال پیش، طرح کارت‌های ملی هوشمند را در دستور کار قرار داد و بر این اساس پایان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال ۱۳۹۷ تعیین شد، اما این در حالی است که به دلیل تاخیر در فرآیند صدور این کارت‌ها، بسیاری از افراد هنوز موفق به دریافت کارت ملی خود نشده‌اند. سخنگوی سازمان ثبت‏احوال کشور از عدم اعتبار کارت‌های ملی قدیمی از اول فروردین ۱۳۹۸ خبر داد و اعلام کرد کسانی که هنوز نسبت به ثبت‌نام و دریافت کارت‌ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند تا پایان سال جاری فرصت دارند در این زمینه اقدام کنند. …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ / اقتصادی
پایان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی
برخی شعب بانکی از امروز کارت‌های ملی قدیمی را برای انجام عملیات بانکی نمی‌پذیرند و مشتریان فاقد کارت ملی هوشمند باید کارت ملی قدیمی به همراه رسید ثبت‌نام کارت هوشمند خود را به همراه داشته باشند. به گزارش «ایسنا» دولت از دو سال پیش، طرح کارت‌های ملی هوشمند را در دستور کار قرار داد و بر این اساس اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا آخر سال ۱۳۹۷ تعیین شد، اما این در حالی است که به دلیل تاخیر در فرآیند صدور این کارت‌ها، بسیاری از افراد هنوز موفق به دریافت کارت ملی خود نشده‌اند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / ...
جاماندن ۸۳۹ هزارکارت ملی هوشمند در دفاترپست و پیشخوان
سخنگوی سازمان ثبت‏احوال با اعلام تکمیل ثبت‏نام ۸۰ درصد واجدین شرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند گفت: ۸۳۹ هزار و ۵۸ نفر کارت‌های ملی هوشمند در دفاتر پست و پیشخوان باقی مانده است و صاحبان‏شان برای دریافت آن مراجعه نکرده‌اند.سیف‌الله ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه تا ۱۰ خرداد سال جاری ۵۱ میلیون و ۲۲۲ هزار و ۲۷۹ نفر نسبت به تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمند خود اقدام کرده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد برای ۴۵ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۶۳۲ نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است و حدود هشت میلیون نفر از واجدین شرایط نیز هنوز برای ثبت‌نام کارت ملی هوشمند مراجعه نکرده‌اند.وی ادامه داد: ۸۳۹ هزار و ۵۸ نفر کارت‌های ملی هوشمندشان صادر شده اما کارت‌هایشان در دفاتر پست و پیشخوان مانده و برای دریافت آن مراجعه نکرده‌اند. …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / ...
عرضه بنزین به خودروها فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت از بیستم مرداد ماه ۱۳۹۸
ایلام – خبرنگار «ابتکار»: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد در اجرای سیاست های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه های سراسر کشور از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری (۱۳۹۸/۵/۲۰) صرفا با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکان پذیر خواهد بود.بر اساس این اطلاعیه، آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرآیند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و کارت هوشمند سوخت آن ها بر اساس ثبت نام انجام شده قبلی، صادر و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آن ها تحویل داده خواهد شد.این هموطنان …
تغییر در چهره، نیازمند صدور مجددکارت ملی است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ / اجتماعی
تغییر در چهره، نیازمند صدور مجددکارت ملی است
تهران -ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که دارای کارت هوشمند ملی هستند و بنابر دلایلی چهره آن ها تغییر کرده است برای صدور دوباره کارت هوشمند ملی خود اقدام کنند.
مشکلات صدور کارت هوشمند ملی با عرضه کارت تولید داخل رفع می شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / اجتماعی
مشکلات صدور کارت هوشمند ملی با عرضه کارت تولید داخل رفع می شود
تهران -ایرنا- سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: عرضه کارت تولید داخل مشکلات صدور کارت هوشمند ملی را رفع می کند و افرادی که مدتهاست در نوبت تحویل کارت هوشمند ملی بودند و تحویل کارت به آن ها طولانی شده بود، برطرف خواهدشد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ / ...
صدور بیش از ۴۵ میلیون کارت ملی هوشمند
سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از صدور بیش از ۴۵ میلیون کارت ملی هوشمند در کشور خبر داد. سیف‌الله ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ میلیون نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند تکمیل ثبت‌نام کردند اظهار کرد: تا ۲۰ اردیبهشت امسال ۵۰ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۸۲۷ نفر مراحل تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمندشان را انجام داده‌اند که از این تعداد برای ۴۵ میلیون و ۲۹۳ هزار و ۲۹۱ نفر کارت ملی هوشمند صادر شده و ۴۴ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۸۲۰ کارت نیز تحویل صاحبانشان داده شده است. پیش‌بینی می‌شود که حدود هشت تا ۱۰ میلیون نفر نیز هنوز برای دریافت کارت‌های ملی هوشمند خود اقدام نکرده‌اند. وی ادامه داد: بنابر مصوبه هیئت وزیران در سال‌های ۹۶ و ۹۷ اعتبار کارت‌های نمونه قدیم را تمدید کردیم اما از فروردین سال ۹۸ اعتبار …
درخواست کارت ملی هوشمند 85 درصد مردم  بوشهر ثبت شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ / اجتماعی
درخواست کارت ملی هوشمند 85 درصد مردم بوشهر ثبت شد
گناوه- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: از مجموع افراد واجد شرایط این استان برای صدور و دریافت کارت هوشمند ملی 85 درصد موفق به تکمیل و درخواست ثبت نام شده اند.
اردبیل در صدور کارت ملی فراتر از میانگین کشوری عمل کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ / اجتماعی
اردبیل در صدور کارت ملی فراتر از میانگین کشوری عمل کرد
اردبیل - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: در این استان در صدور کارت ملی هوشمند فراتر از میانگین کشوری عمل شده و بیش از 80 درصد افراد واجد شرایط کارت ملی هوشمند دریافت کردند.
۵میلیون نفر در صف دریافت کارت ملی
اقتصادآنلاین / ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ / اقتصادی
۵میلیون نفر در صف دریافت کارت ملی
معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه مشکل صدور کارتهای هوشمند ملی از سوی چاپخانه دولتی در حال برطرف شدن است ، گفت: کارتهای هوشمند درحال تراشه…
مشکل صدور کارت هوشمندملی حل می‌شود/ ۵ میلیون نفر در صف دریافت کارت
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ / اجتماعی
مشکل صدور کارت هوشمندملی حل می‌شود/ ۵ میلیون نفر در صف دریافت کارت
مهر نوشت: معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه مشکل صدور کارتهای هوشمند ملی از سوی چاپخانه دولتی در حال برطرف شدن است ، گفت: کارتهای هوشمند درحال تراشه گذاری هستند.