شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
طرح کاروان سلامت
اجرای طرح کاروان سلامت در روستای گردکوه
ایسنا / ۲۲ ساعت قبل / ...
اجرای طرح کاروان سلامت در روستای گردکوه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از اجرای طرح ویزیت رایگان اهالی روستاها بیش از ۷۰ نفر جمعیت منطقه گردکوه توسط کاروان سلامت این جمعیت خبر داد.
  جمعیت هلال احمر  کاروان سلامت  مهریز  استانی-شهرستانها
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / ...
به تعهدات برگردید و بگویید راهمان اشتباه بوده است
رئیس‌جمهوری گفت: ما در داخل ایران به جای این‌که برای تلاش و کوشش بیشتر رقابت کنیم در دعواها، نزاع‌ها و رقابت‌های بی‌ثمری قرار گرفته‌ایم.به گزارش ایسنا، حسن روحانی صبح چهارشنبه در جریان سفر به استان اردبیل در آیین بهره‌برداری از طرح‌های صنعت آب این استان، با گرامی داشت روز پرستار، اظهار کرد:‌ پرستاران همواره برای رفاه مردم و کاهش درد افرادی که دچار مشکل هستند تلاش می‌کنند و ارزش کار آنها با بیان تشکر و کمک‌های مالی امکان‌پذیر نیست؛ چرا که آنها کار بسیار بزرگ و ارزشمندی را انجام می‌دهند و خدا به پرستاران اجر بی‌پایانی خواهد داد و ما نیز باید به آنها خدمت بیشتری کنیم.وی همچنین آغاز سال جدید میلادی را به همه مسیحیان جهان به ویژه پیروان حضرت عیسی مسیح در ایران تبریک گفت.رئیس جمهوری با گرامیداشت یاد …
هفتمین کاروان بهداشتی به مدارس ۱۳ منطقه هرمزگان اعزام شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ...
هفتمین کاروان بهداشتی به مدارس ۱۳ منطقه هرمزگان اعزام شد
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان از اعزام هفتمین کاروان بهداشتی به مدارس شبانه‌روزی ۱۳ منطقه هرمزگان در راستای طرح ارتقاء سلامت نوجوانی خبر داد.
  منطقه هرمزگان  استانی-علمی و آموزشی  اخبار علمی - هرمزگان
کاروان «سلامت و معیشت» به روستاهای کم برخوردار گیلان می رود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / ...
کاروان «سلامت و معیشت» به روستاهای کم برخوردار گیلان می رود
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از برگزاری طرح کاروان سلامت و معیشت در شهرستان های مختلف استان گیلان خبر داد و گفت: این طرح تا پایان سال در روستاهای کم برخوردار استان با کمک خیرین و اعضا و پزشکان داوطلب هلال احمر اجرا خواهد شد.
  استانی-اجتماعی  جمعیت هلال احمر  سلامت  معیشت  پزشک داوطلب
به دنبال توانمندسازی محرومان
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / ...
به دنبال توانمندسازی محرومان
‏بیکاری و فقر از دیگر معضلاتی است که هزاران خانوار در این استان با آن دست به گریبان هستند. آلودگی هوا و حرکت شن‌های ‏روان نیز جزیی از شرایط سخت زندگی ساکنان شهرستان‌های مرزی هیرمند، زهک، زابل،‌ هامون و نیمروز در شمال در این استان شده و مردم این منطقه در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی با بیماری‌های مختلف دست‌وپنجه نرم می‌کنند. چنین ‏شرایطی همت و عزم ملی را می‌طلبد تا بشود اقدامات اساسی را برای کاهش آسیب‌ها و آلام مردم انجام داد. امسال شهرستان ‏نیمروز در هفته اول شهریور میزبان کاروان سلامت استان گلستان بود، کاروانی که با حضور تیم کاملی از پزشکان متخصص و فوق ‏تخصص و همچنین حضور پر رنگ خیرین، توانست منشأ خدمات بسیاری در این شهرستان و روستاهای آن باشد.‏ فرهاد میقانی، معاون داوطلبان هلال‌احمر استان گلستان …