جمعه, ۹ خرداد, ۱۳۹۹ / 29 May, 2020
غیرت دینی و ملی
امام جمعه بجنورد:  باید برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات غیرت ملی آن‌ها را تحریک کنیم
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
امام جمعه بجنورد: باید برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات غیرت ملی آن‌ها را تحریک کنیم
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر حضور گسترده در انتخابات دوم اسفند، گفت: درواقع نمایش غیرت ملی و دینی ایرانیان درگرو مشارکت حداکثری در انتخابات است.
حضرت آیت الله جوادی آملی: امروز یک غیرت ملی و دینی لازم است/ جلوی اختلاس و حقوق های نجومی گرفته شود
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / آیت الله جوادی آملی / اقتصاد مقاومتی / غیرت دینی و ملی
حضرت آیت الله جوادی آملی: امروز یک غیرت ملی و دینی لازم است/ جلوی اختلاس و حقوق های نجومی گرفته شود
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفتند: داروی فوری علمی برای بیماری اقتصاد کشور این است که به سرعت جلوی قاچاق کالا گرفته شود در این زمینه ما وظیفه داریم مردم را غیور تربیت کنیم! به گزارش شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار جمعی از اعضای مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه بیان داشتند: تفاوت انقلاب ما با […]
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
فرمانده سپاه عاشورا: ۳۰ نفر در ناآرامی‌های تبریز دستگیر شدند
فرمانده سپاه عاشورا از دستگیری ۳۰ نفر در ناآرامی‌های اخیر تبریز خبر داد و گفت: آذربایجان و تبریز غیرت دینی و ملی خود را در اغتشاشات نشان داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۲
اگر غیرت دینی ندارید، غیرت ملی هم ندارید؟/در فتنه‌ها خواص دچار تردید و شک می‌شوند
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به توطئه اخیر دشمن بر علیه سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، عنوان کرد: توطئه بزرگ علیه سردار سلیمانی که ماه‌ها روی آن کار شده بود بوسیله نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خنثی شد، برخی غیرت دینی و برخی غیرت ملی و برخی هر دو را دارند اما تعجب می‌کنم که، عده‌ای اگر غیرت دینی ندارند حداقل غیرت ملی که باید داشته باشند. چرا در اینگونه طرح‌ها مشارکت دارند و چرا این طرح‌ها را حمایت می‌کنند!!
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
پیشگامی صنعت داروسازی البرز برای شکستن حصار تحریم
کرج - ایرنا - این ماه ها تحریم دشمن به اوج خود رسیده تا جائیکه حتی دارو وسلامت مردم ایران را نشانه رفته و از هیچ تلاشی برای به زانو درآوردن این مردم فروگذار نیستند اما غیرت و تعصب ملی و دینی جوانان کشورمان به ویژه دراستان البرز می رود تا حصارتحریم ها در هم شکسته شود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۳
امام جمعه اردبیل: مردم ایران اجازه تسلیم در برابر آمریکا را نمی دهد
اردبیل - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: مردم ایران با غیرت دینی و عرق ملی هیچ وقت اجازه نمی دهند که دولتمردان کشور ما در برابر آمریکا خم شده و تسلیم شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
سازمان بسیج عشایر گلستان راه اندازی شد
گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده سپاه نینوا گلستان نبود سازمان بسیج عشایر در این استان را یک نقص دانست و گفت: با پیگیری های انجام شده این سازمان در گنبدکاووس راه اندازی شد تا به ارتقای گفتمان انقلاب در قشر عشایر که غیرت دینی و ملی آنان نسبت به دیگر اقشار منحصربفرد است، کمک نماید.
 •  •  •