سه شنبه, ۶ اسفند, ۱۳۹۸ / 25 February, 2020
فیش حقوقی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / ...
بیمه مرکزی هیچ دخالتی در تعیین حقوق مدیران بیمه‏های خصوصی ندارد
در شرکت‏های بیمه دولتی، حقوق و مزایا تعیین شده و در چارچوب پرداخت می‏شود، اما حقوق و مزایای مدیران عامل در شرکت‏های بیمه خصوصی، مرتبط با رابطه سهام‏دار و مدیران است که بر اساس توافق مبالغی را در رابطه با حقوق و مزایای سالانه، تعیین می‏شود؛ پس بیمه مرکزی دخالتی در حقوق و مزایای مدیران بیمه‏های خصوصی ندارد.به گزارش خبرنگار «ابتکار»، سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه با بیان این مطلب گفت: برای افشای میزان حقوق این مدیران با بورس هماهنگی‏های لازم صورت گرفته است. البته دستوری هم وجود ندارد که مدیران حقوق خود را افشا کنند و هیچ الزامی در این باره وجود ندارد. بیمه مرکزی نمی‏تواند اجباری در این موضوع داشته باشد.سلیمانی تاکید کرد: البته اگر در شرکت بیمه‏ای به این نتیجه برسیم که …
قانون، مانع افشای فیش حقوقی مدیران شرکت‌های بیمه‌ای
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / اقتصادی
قانون، مانع افشای فیش حقوقی مدیران شرکت‌های بیمه‌ای
تهران - ایرنا - رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی گفت: حقوق مدیران شرکت‌های خصوصی بر اساس توافق سهامداران و مدیران تعیین می‌شود و قانون ما را ملزم به افشای فیش حقوقی و مزایای مدیران شرکت‌های بیمه‌ای خصوصی نمی‌کند.
  بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  ریاست بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / ...
شکایت‌ها به جایی نمی‌رسد
سال گذشته بیش از 200 کولبر در استان کردستان کشته شدند که 8 نفر از آنها کودک بودند. کولبری، پدیده زشت و ناپسند و خلاف کرامت انسانی است که به تمام جوانب زندگی مردم کردنشین رسوخ کرده است. کولبری از دیرباز هم در این نواحی بود اما غیر از ایام سرد سال، جابه‌جایی کالا در باقی ماه‌ها توسط قاطر انجام می‌شد ولی حالا بیکاری و فقر در مناطق کردنشین در حدی است که برخی زنان و افراد تحصیلکرده هم چاره‌ای جز کولبری ندارند. 4 سال قبل وکیل یک خانواده کولبر بودم؛ یک نقاش ساختمان و بیکار که در فصل زمستان برای هزینه مداوای دخترش رفته بود کولبری و با شلیک مرزبانی کشته شده بود. مرزبانی اصرار داشت که این فرد، در مرز کردستان عراق کشته شده و جنازه‌اش را به داخل خاک ایران آورده‌اند. از شاکیان …
کسی از حقوق‌ها حرفی نزد!
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / اقتصادی
کسی از حقوق‌ها حرفی نزد!
سازمان اداری و استخدامی می‌گوید گزارش نهایی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در ثبت اطلاعات حقوقی کارکنان را در پایان مهلت تعیین شده به معاون اول رئیس جمهور ارائه کرده است، اما اکنون چند ماه از این موضوع گذشته و هیچ گزارشی در رابطه با تعیین تکلیف وضعیت سامانه ثبت و حقوق و مزایا و تصمیم‌گیری دولت در این رابطه منتشر نشده است، و از دستگاه‌های نظارتی نیز خبر نیست.
  فیش حقوقی  سازمان اداری و استخدامی  معاون اول رییس جمهور  دولت  قوه مجریه  قوه قضاییه  قوه مقننه  صداوسیما
فیش‌های حقوقی رو نشد؛ نوبت به اطلاعات کارکنان رسید!
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / اقتصادی
فیش‌های حقوقی رو نشد؛ نوبت به اطلاعات کارکنان رسید!
مجلس در حالی با پیشنهاد دولت، دستگاه‌های اجرایی را مکلف کرده که در فرصتی کوتاه اطلاعات کارکنان خود را در سامانه "کارمند ایران" ثبت کنند و هرگونه پرداخت را مشروط به آن دانسته است که با توجه به تجربه قبلی برای اعلام اطلاعات کارکنان، تضمین اجرای این قانون جای سوال دارد؛ از جمله اینکه آیا مجلس و سایر دستگاه‌های نظارتی بر اجرای قانون برای اعلام اطلاعات حقوق کارکنان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سامانه حقوق و مزایا نظارت کافی دارند و از آن مطمئن شده‌اند که تکلیف جدید تصویب کردند؟
  فیش حقوقی  قانون برنامه ششم توسعه  لایحه بودجه  سازمان اداری و استخدامی
ادامه پرداخت حقوق‌های نجومی در یک شرکت بیمه‌ای مشهور/ «ذخیره‌های نظام» همچنان مشغولند +سند
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / اقتصادی
ادامه پرداخت حقوق‌های نجومی در یک شرکت بیمه‌ای مشهور/ «ذخیره‌های نظام» همچنان مشغولند +سند
مدیر یکی از شرکت‌های مشهور بیمه‌ای در ایران حقوق نجومی دریافت می‌کند. پرداخت این حقوق به او در حالی انجام می‌شود که دولت و نهادهای بازرسی گفته‌اند جلوی تمام نجومی‌بگیران را گرفته است.
  حقوق های نجومی  فیش حقوقی نجومی  تخلفات بیمه  تخلفات بیمه ای
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / ...
ارتقای منزلت بازنشستگان با خدمات بانک رفاه
بازنشستگان و مستمری بگیران از مهم‌ترین اقشار اجتماع هستند و هر گونه یاری به این قشر در واقع یاری و کمک به منزلت این قشر به شمار می‌آید. هر گونه تلاش برای ارتقای منزلت بازنشستگان و رفع نیازهای مادی این قشر در واقع نوعی امیدآفرینی برای تمام اقشار اجتماع به شمار می‌آید و پیامدهای آن در تمام جامعه ملموس خواهد بود. به گزارش روابط‏عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از خبرگزاری کار ایران(ایلنا)، بانک رفاه در میان بانک‌های کشور، بانکی است که ارتقای وضعیت معیشتی و بهبود زندگی بازنشستگان را در اولویت فعالیت خود قرار داده است و در راستای این اولویت اقدامات و خدمات گوناگونی را طراحی و اجرا کرده است. بانک رفاه با برنامه‏ریزی منسجم و هماهنگ خدمات شایسته‏ای به مستمری‏بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه کرده …
ترفند مدیران دولتی برای دریافت پاداش‌های میلیاردی
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / سیاسی
ترفند مدیران دولتی برای دریافت پاداش‌های میلیاردی
پرداختی‌ها و دریافتی‌های مدیران و اعضای هیئت‌مدیره و برخی کارکنان شرکت‌های دولتی خیلی وقت است به یک جنجال رسانه‌ای تبدیل شده؛ هر نوبت فیش حقوقی یکی از شرکت‌ها و بانک‌ها روی خروجی سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی قرار می‌گیرد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / ...
روش‏های تامین ارز برای صادرکنندگان
کارشناس ارزی اداره خزانه‏داری بانک توسعه صادرات ایران گفت: با توجه به سیاست‏های ارزی، تامین ارز با توجه به گروه کالای مورد نظر به دو روش تامین از سوی بانک مرکزی با تایید فیش ثبت سفارش جهت کالاهای اساسی، دارو، تجهیزات پزشکی و کالاهای استراتژیک به نرخ بانکی و تامین ارز از طریق سیستم نیما با نرخ بانکی نیما برای سایر کالاها انجام می‏شود.کارشناس امور مالی در ادامه اظهار کرد: یوان چین، وون کره، روپیه هند و یورو، ارزهای بانکی در دسترس هستند؛ که البته یورو صرفا بابت اقلام خاص پزشکی و دارویی با تایید وزارتخانه متبوع، یورو و درهم با کد کارگزار NICOIRTH صرفا جهت واردات دارو و تجهیزات پزشکی ارائه می‏شود.فیروزی در خصوص گروه کالایی 2( نیمایی) گفت: این گروه در هفت طبقه از گروه کالایی 21 تا 27 اولویت‏بندی می‏شود؛ …
تدوام حقوق‌های نجومی با حذف پرونده‌ها در دیوان محاسبات
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / سیاسی
تدوام حقوق‌های نجومی با حذف پرونده‌ها در دیوان محاسبات
پرونده حقوق های نجومی در سال ۹۵ کلید خورد با دو گزارش مبهم دیوان محاسبات در آن ایام ظاهراً بسته شد اما داستان نجومی بگیران همچنان ادامه دارد.
  حقوق های نجومی  سازمان بازرسی کل کشور  رهبر معظم انقلاب  حسینعلی حاجی دلیگانی  دستگاه قضایی  فیش حقوقی  صندوق توسعه ملی  دیوان محاسبات
الف / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / اقتصادی
آخرین فیش حقوقی "پرویز فتاح"
توضیح پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان درباره حقوق واریزی وی در این بنیاد را می‌بینید.
  پرویز فتاح رئیس بنیاد مسضعفان  فیش حقوقی پرویز فتاح
پیگیر اعمال مدرک دوم معلمان در طرح رتبه‌بندی هستیم
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اجتماعی
پیگیر اعمال مدرک دوم معلمان در طرح رتبه‌بندی هستیم
نیمه اول آبان ماه امسال بود که در جریان بررسی مصوبه تنظیم بخشی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش، موضوع محدودیت ادامه تحصیل معلمان و درنظر گرفته نشدن مقاطع بالاتر تحصیلی آنها در فیش حقوقی دوباره مورد بحث قرار گرفت.
پژوهشگران دانشگاه آزاد کارانه پژوهشی می‌گیرند/ پژوهش راه حل مشکلات کشور
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / سیاسی
پژوهشگران دانشگاه آزاد کارانه پژوهشی می‌گیرند/ پژوهش راه حل مشکلات کشور
معاون دانشگاه آزاد گفت: براساس تصمیم طهرانچی از این پس کارانه پژوهشی در حکم کارگزینی و فیش حقوقی پژوهشگران تعریف می‌شود.
دانشگاه آزاد برای پژوهشگران کارانه پژوهشی درنظر گرفته است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / دانشگاه/آموزش‌وپروش
دانشگاه آزاد برای پژوهشگران کارانه پژوهشی درنظر گرفته است
تهران- ایرنا- رییس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه برای پژوهشگران کارانه پژوهشی در حکم کارگزینی و فیش حقوقی درج می کند تا پرداخت ها در حوزه پژوهش تحت عنوان کارانه انجام شود.
  دانشگاه آزاد اسلامی  پژوهشگر
قاچاق سالانه بیش از ۵ میلیون نسخه کتاب در ایران/ پای یک خانواده در میان است
فارس / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / فرهنگی و هنری
قاچاق سالانه بیش از ۵ میلیون نسخه کتاب در ایران/ پای یک خانواده در میان است
قاچاق و تکثیر غیرقانونی ۵ میلیون نسخه کتاب در سال، آمار بزرگی است و حدود ۱۰ درصد از کتاب‌های تجدیدچاپی سال را شامل می‌شود، اما وقتی مجرمان با یک فیش حقوقی آزاد می‌شوند، داغ ناشری که پرفروش‌هایش آماج طمع‌ورزی قاچاقچیان کتاب واقع شده، تازه می‌شود.
فیشهای نجومی ۲۰ میلیونی این‌بار در یک شرکت خصولتی/تبعیض در پرداختها ادامه دارد؟
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / اقتصادی
فیشهای نجومی ۲۰ میلیونی این‌بار در یک شرکت خصولتی/تبعیض در پرداختها ادامه دارد؟
بررسی اسناد و فیشهای حقوقی یک شرکت تولیدی در حوزه محصولات شیمیایی و پلاستیکی نشان می‌دهد، همچنان پدیده فیش های نجومی و تبعیض در پرداختها همچنان پابرجاست.
معاون سابق احمدی نژاد: احمدی‌نژادی نیستم
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / سیاسی
معاون سابق احمدی نژاد: احمدی‌نژادی نیستم
وی با استقبال از شفافیت هزینه‌های انتخاباتی داوطلبان انتخابات تصریح کرد: من پولی نداشته‌ام. در دوره قبل انتخابات هم همینطور بود. بیایند دارایی‌های من را ببینند. هیچ مشکلی ندارم حتی فیش حقوقی خود را هم منتشر می‌کنم. حقوق من بر اساس حقوق مصوب برای هیات علمی دانشگاه است.
  فاطمه واعظ جوادی  انتخابات مجلس  کاندیداتوری  احمدی نژاد
یـارانه نقـدی دوم را چه کسـانی می‌گیـرند؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
یـارانه نقـدی دوم را چه کسـانی می‌گیـرند؟
دنیای‌اقتصاد نوشت: معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی معیارهای شناسایی مشمولان و حذف‌شدگان از فهرست سبد معیشتی خانوار را اعلام کرد. احمد میدری با حضور در یک برنامه تلویزیونی، ملاک‌های تشخیص افراد مشمول بسته معیشتی را شرح داد؛ به گفته میدری شاخص‌هایی چون ارزش و تعداد املاک و خودرو، فیش حقوقی افراد، تعداد سفرهای خارجی و نوع شغل، در اینکه افراد کاندیدای حذف از لیست یارانه‌بگیران شوند یا خیر، موثر بوده است.
  هدفمندسازی یارانه​‌ها  یارانه
فیش‌ حقوقی دستگاه‌های دولتی
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / اقتصادی
فیش‌ حقوقی دستگاه‌های دولتی
تهران- ایرنا- فیش حقوقی دستگاه‌های دولتی به‌روز شد. خزانه‌داری کل کشور گزارش پرداختی‌های خزانه در مهرماه را در دسترس عموم قرار داد. این گزارش در ۲ قالب «پرداخت حقوق و مزایای مستمر کارکنان دولت» و «هزینه‌های عمومی»، عملکرد بودجه جاری را به تصویر کشیده‌است. اغلب ردیف‌های پرداختی در ماه گذشته، متعلق به پرداخت حقوق و مستمری کارکنان دولت بوده‌است.
  اشتغال زایی  ایران  کارمندان  دستمزد
گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / اقتصادی
گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت
طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، گزارش آخرین وضعیت سامانه حقوق و مزایا و ورود اطلاعات دستگاه‌های اجرایی در نیمه مهرماه به معاون اول رئیس‌جمهور ارائه شده و در دستور کار هیات دولت قرار دارد.
  سازمان اداری و استخدامی  سامانه حقوق و مزایا  فیش حقوقی  دولت
ردیابی‌های ۳ قوه در پرونده نجومی‌بگیران
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / اجتماعی
ردیابی‌های ۳ قوه در پرونده نجومی‌بگیران
انتشار فیش حقوقی مدیران بیمه مرکزی که در اسفند ۱۳۹۴ کلید خورد، در اواسط اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ مردم و مسئولان را غافلگیر کرد. این فیش‌های حقوقی بیانگر این بود که فقط سه مدیر ارشد بیمه مرکزی ۱۸۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرند. در برگه منتشرشده تحت عنوان فیش حقوقی اسفندماه معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی، علاوه بر دریافت وجوهی چند صد میلیون‌تومانی به عنوان وام، ۸۷ میلیون تومان نیز دریافتی خالص ذکر شده بود.
  نجومی بگیران  خزانه داری واحد
تمامی کارگران بازداشت شده آذرآب آزاد شدند
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ / اقتصادی
تمامی کارگران بازداشت شده آذرآب آزاد شدند
رئیس شورای اسلامی کار آذرآب گفت: تمامی ۴۲ نفر کارگر بازداشت شده آذرآب آزاد شدند. وی افزود: تا هفته گذشته ۳۹ نفر از کارگران آزاد شده بودند که در روز شنبه ۳ نفر و امروز نفر آخر که روز شنبه خود را معرفی کرده بود به قید وثیقه یا به ضمانت فیش حقوقی آزاد شدند.
سردار نقدی: ۷ میلیون و خرده‌ای حقوق می‌گیریم؛ البته یکی دو تومان بیشتر بود که درخواست کردم با توجه به وضعیت کشور کاسته شود
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / سیاسی
سردار نقدی: ۷ میلیون و خرده‌ای حقوق می‌گیریم؛ البته یکی دو تومان بیشتر بود که درخواست کردم با توجه به وضعیت کشور کاسته شود
من حدود هفت و خرده‌ای حقوقم است. البته بهتر است این را چاپ نکنید. این حقوقی که من می‌گیرم حقوق متعارفی است که دولت مصوب قانونی کرده است. هیچ چیزی هم اضافه نمی‌گیرم. نه حق مأموریت می‌گیرم، نه اضافه کار. همان چیزی است که مجلس مصوب کرده است. حقوقی که الان می‌گیرم از سرم هم زیاد است. البته حقوقم یکی دو تومان بیشتر از این بود. به خاطر جایگاه فرماندهی آنچه که روی فیش می‌آمد یک ضریبی می‌خورد و بیشتر می‌شد، ولی نامه زدم به فرماندهی ستاد کل و خواستم به خاطر شرایطی که کشور دارد و مشکلات اقتصادی که مردم دارند آن ضریب را حذف کنند. البته بهتر است این‌ها را چاپ نکنید.
چند ساعت برای اعلام فیش‌های حقوقی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / اقتصادی
چند ساعت برای اعلام فیش‌های حقوقی
امروز آخرین فرصت دستگاه‌های اجرایی برای ورود اطلاعات حقوقی کارکنان به سامانه حقوق و مزایا است، اما آیا در این فاصله تعیین شده مدیرانی که از اعلام فیش‌های حقوقی گریزان بودند به این تکلیف قانونی عمل کرده‌اند؟
  شفافیت حقوق مدیران  فیش حقوقی  سامانه ثبت حقوق و مزایا  سازمان اداری و استخدامی
چرا حقوق‌های یواشکی برملا نمی‌شود؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ / اقتصادی
چرا حقوق‌های یواشکی برملا نمی‌شود؟
یک اقتصاددان با بیان اینکه وجود شبکه‌های خویشاوندی در برخی از دستگاه‌های عمومی یکی از عوامل اصلی مقاومت آنها به ایجاد شفافیت است گفت که اگر همه نهادهای قانونی و فرادولتی در اجرای شفاف‌سازی حقوق‌ها همراهی نکنند بعید است که طرح دولت در این زمینه بتواند موفق باشد.
  فیش حقوقی  فساد مالی
نجومی بگیر شهری نداریم
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ / اجتماعی
نجومی بگیر شهری نداریم
اوایل سال 95 انتشار تصویر فیش حقوقی چند مدیر دستگاه دولتی که حقوق‌های بین 20 تا 80 میلیون تومان دریافت می کردند،
دولت راضی به افشای حقوق مدیران می‌شود؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ / اقتصادی
دولت راضی به افشای حقوق مدیران می‌شود؟
در حالی الزام قانون و از سویی اصرار نمایندگان مجلس بر دسترسی عموم به فیش‌های حقوقی مدیران وجود دارد که مشخص نیست دولت زمانی راضی به افشای حقوق مدیران خواهد شد یا قانون بایگانی می‌شود؟
  حقوق مدیران  فیش حقوقی  سامانه ثبت حقوق و مزایا
سفری به دنیای پلتفرم‌های گردشگری
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / اقتصادی
سفری به دنیای پلتفرم‌های گردشگری
همه ما دلمون می‌‌خواد مواقعی که خسته از کار و دود و شلوغی‌ایم، کوله بارمون رو ببندیم و بریم یه جایی که خستگیمون در بیاد، یا بریم یه جایی که حتی برای یه مدت کوتاه، از فکر دیر رسیدن و فیش حقوقی و غذا پختن و غیره خلاص بشیم و آسوده خاطر، خوش بگذرونیم. دارم از سفر حرف می‌زنم؛ معجزه‌ای که مواقع کسلی و خستگی، به داد ما انسان‌های شهرنشین می‌رسه و بهمون حس رویاپردازی و رهایی میده.
برای ۱۸ هزار کارگر در حوزه فضای سبز فیش حقوقی صادر می شود
فارس / ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ / اجتماعی
برای ۱۸ هزار کارگر در حوزه فضای سبز فیش حقوقی صادر می شود
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای ۱۸ هزار کارگر در حوزه فضای سبز فیش حقوقی صادر می شود در حالی که برخی از این افراد وجود خارجی ندارند.
نمایندگان مجلس، حقوق مخفی می‌گیرند؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / سیاسی
نمایندگان مجلس، حقوق مخفی می‌گیرند؟
شرق نوشت:«مدیران دولتی و مقامات کشوری چقدر حقوق دریافت می‌کنند؟»؛ این سؤالی است که مردم و رسانه‌ها سال‌های سال در پی یافتن پاسخی روشن برای آن می‌گردند اما جز مواردی خاص که فیش حقوقی مدیران در رسانه‌ها افشا شده، هیچ‌گاه سایت و سامانه‌ای شفاف که در دسترس عموم جامعه باشد، راه‌اندازی نشده است.
کدام دستگاه‌ها حقوق کارکنان را اعلام کردند؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / اقتصادی
کدام دستگاه‌ها حقوق کارکنان را اعلام کردند؟
گرچه سازمان اداری و استخدامی بارها اعلام کرده که قوه مجریه و بعد از آن قوه مقننه اطلاعات مربوط به حقوق کارکنان خود را در سامانه حقوق و مزایا بارگذاری کرده و از عدم ورود اطلاعات قوه قضائیه و برخی دستگاه‌های دیگر انتقاد می‌کند، اما تاکنون هیچ شفاف‌سازی در رابطه با اینکه کدام دستگاه دولتی حقوق کارکنان را اعلام کرده نداشته است، آن‌هم در حالی که گفته می‌شود برخی از دولتی‌ها در این زمینه مقاومت می‌کنند.
  سازمان اداری و استخدامی  سامانه حقوق و مزایا  حقوق کارکنان دولت  فیش حقوقی
حسینی: ۴ معاون وزارت آموزش و پرورش عضو هیأت علمی دانشگاه هستند
فارس / ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ / اجتماعی
حسینی: ۴ معاون وزارت آموزش و پرورش عضو هیأت علمی دانشگاه هستند
سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره فیش حقوقی 20 میلیون تومانی یکی از معاونان این وزارتخانه، گفت: ۴ معاون وزارت آموزش و پرورش عضو هیأت علمی دانشگاه هستند.
واکنش جالب باستی هیلز و لواسان به خبری درباره دماوند!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / کاریکاتور / طنز
واکنش جالب باستی هیلز و لواسان به خبری درباره دماوند!
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده بیش از 80 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه دماوند اتفاق افتاده، این موضوع به همراه واکنش آموزش و پرورش به فیش حقوقی 20 میلیون تومانی یکی از معاونانش،سوژه طنز «شهرونگ» شد.
  طنز  ساخت و ساز  زمین‌خواری  کوه خواری  وزارت آموزش و پرورش
ماجرای فیش حقوقی 20 میلیونی و بورسیه معاون وزیر آموزش و پرورش
فارس / ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / اجتماعی
ماجرای فیش حقوقی 20 میلیونی و بورسیه معاون وزیر آموزش و پرورش
هفته گذشته خبری مبنی بر فیش حقوقی 20 میلیونی یکی از معاونان وزارت آموزش و پرورش منتشر شد؛ خبری که صدای فرهنگیان و حتی برخی نمایندگان مجلس را در آورده است اما معاونت مربوط اعلام کرده است که این جریان کاملا قانونی است.
هیچ ایرادی به فیش حقوقی ام وارد نیست
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / دانشگاه/آموزش‌وپروش
هیچ ایرادی به فیش حقوقی ام وارد نیست
  آموزش و پرورش
یک پیشنهاد برای معاون آموزش و پرورش با "حکم حقوق ۲۰ میلیون تومانی"
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / اجتماعی
یک پیشنهاد برای معاون آموزش و پرورش با "حکم حقوق ۲۰ میلیون تومانی"
عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به بررسی ماجرای حکم حقوق ۲۰ میلیون تومانی یکی از معاونان آموزش‌وپرورش گفت: پیشنهاد ما به آموزش‌وپرورش این است طبق ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه، فیش حقوقی خبرساز معاون را منتشر کنند.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / ...
واکنش معاون آموزش‌وپرورش به فیش حقوقی ۲۰ میلیونی‌: تخلفی صورت نگرفته است
روابط عمومی سازمان آموزش و‌پرورش استثنایی در واکنش به فیش حقوقی ۲۰ میلیونی آقای معاون اعلام کرد: حکم حقوقی براساس ضوابط وزارت علوم صادر شده و هیچگونه تخلفی صورت نگرفته است.
فیش حقوقی بازنشستگان با استفاده از کد دستوری قابل مشاهده است
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / اجتماعی
فیش حقوقی بازنشستگان با استفاده از کد دستوری قابل مشاهده است
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های تأمین اجتماعی گفت: فیش حقوقی بازنشستگان ازطریق کدهای مشخص برای دارندگان سیم کارت همراه اول و سیم کارت‌های ایرانسل و رایتل قابل دریافت است.
  علی معیری  سازمان تامین اجتماعی  بیمه
هیچ فرد حقیقی و حقوقی حق خرید زمین کشاورزی خارج از بافت اسلامشهر را ندارد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / ...
هیچ فرد حقیقی و حقوقی حق خرید زمین کشاورزی خارج از بافت اسلامشهر را ندارد
‌فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: هیچ فرد حقیقی و حقوقی از این پس حق خرید زمین با کاربری کشاورزی و… خارج از بافت شهری و روستایی برای فروش فیش به متقاضیان اعم از اعضای تعاونی مسکن و… بعنوان زمین مسکونی ندارد.
  اسلامشهر
ویدیو / مدیرعامل جوان صندوق بازنشستگی هم نجومی بگیر از آب درآمد!
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / اقتصادی
ویدیو / مدیرعامل جوان صندوق بازنشستگی هم نجومی بگیر از آب درآمد!
میعاد صالحی درباره حقوق خود، پس از آنکه چند دقیقه‌ای به طفره روی پرداخت، اما نهایتاً در پاسخ به اصرار مجری گفت: فیش حقوقی من، کمتر از ٣٠ میلیون تومان است!
فرارو / ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / سیاسی
یک ماه معلمی فقط برای ۵۰۰ هزار تومان!
یک سالی است که معلم آموزش و پرورش هستم، اما به لحاظ مالی اصلاً معلوم نیست که چقدر حقوق می‌گیریم فیش حقوقی نداریم از ابتدای سال تحصیلی ۹۷ تاکنون فقط سه میلیون تومان حقوق گرفتیم.
  آموزش و پرورش  معلمی  خرید خدمتی
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / سیاسی
معلم اهل سیستان و بلوچستان: فیش حقوقی نداریم/ ماهی 500 هزار تومان حقوق می گیریم
فیش حقوقی نداریم از ابتدای سال تحصیلی 97 تاکنون فقط سه میلیون تومان حقوق گرفتیم. یعنی ماهی 500 هزار تومان. در ماه فقط 26 روز بیمه هستیم، جمعه‌ها، ایام نوروز و تابستان هم بیمه نیستیم.
آموزش‌وپرورش: افزایش حقوق خارج از ضوابط نداشتیم + توضیحات تسنیم درباره فیش حقوقی معلمان
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ / اجتماعی
آموزش‌وپرورش: افزایش حقوق خارج از ضوابط نداشتیم + توضیحات تسنیم درباره فیش حقوقی معلمان
وزارت آموزش‌وپرورش در واکنش به گزارش "افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق برای برخی مدیران به ۳ میلیون تبدیل شد" توضیحاتی داده و می‌گوید:حکم افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۸ طبق مفاد مصوبه هیئت وزیران بوده و هیچ گونه افزایشی خارج از ضوابط در احکام مشهود نیست.
کاریکاتور/ فیش حقوقی مدیران شهرداری درست شد!
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ / سیاسی
کاریکاتور/ فیش حقوقی مدیران شهرداری درست شد!
در حالی که مدیران شهرداری با خودرو‌های سازمانی تردد می‌کنند، رقمی معادل ۴۰۰ هزار تومان در فیش حقوقی آن‌ها بابت ایاب و ذهاب درنظر گرفته شده است. یک عضو شورای شهر با انتقاد از این موضوع پیشنهاد حذف این مبالغ از فیش‌های حقوقی این مدیران و اختصاص آن برای بهبود معیشت کارکنان و زیردستان را داده است. این موضوع سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
الف / ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ / سیاسی
واکنش کاربران توییتر به اظهارات جنجالی وزیر نیرو درباره مردم ایران و چین/ از فیش حقوقی مدیران تا مبارزه با فساد مسئولان نالایق به سبک چینی‌ها
کاربران تويیتر با انتشار پست‌هایی به اظهارنظر وزیر نیرو در باره سبك مصرفی مردم ايران و چين واکنش نشان دادند.
انتقاد نظری از تسهیلات ایاب و ذهاب مدیران شهرداری تهران
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / فرهنگی و هنری
انتقاد نظری از تسهیلات ایاب و ذهاب مدیران شهرداری تهران
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهرتهران در مورد حق ایاب و ذهاب در فیش حقوقی برخی مدیران دارای خودرو و راننده در شهرداری تهران و احتمال تولید خودرو‌های سواری دیزلی، هشدار داد.
داستان جدید اعلام حقوق و مزایای مدیران
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ / اقتصادی
داستان جدید اعلام حقوق و مزایای مدیران
با وجود تکلیف قانونی برای شفاف‌سازی حقوق و مزایای مدیران و کارکنان…
  سامانه ثبت حقوق و مزایا  فیش حقوقی
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ / سیاسی
ماجرای عجیب حذف یک بند جنجالی از فیش حقوقی کارمندان شهرداری تهران
عضو شورای شهر تهران حذف بند «سایر» از فیش حقوقی کارمندان را خلاف رویه کارگاهی می‌داند و از شهردار تهران خواست این بند به فیش حقوقی کارمندان شهرداری برگردد.
ماجرای فیش‌های حقوقی فرهنگیان؛ از کسر مقرری اول ماه تا ترمیم حقوق‌ها
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ / اجتماعی
ماجرای فیش‌های حقوقی فرهنگیان؛ از کسر مقرری اول ماه تا ترمیم حقوق‌ها
طی روزهای گذشته و پس از واریز حقوق اردیبهشت ماه معلمان و دانشجومعلمان، موجی از گلایه‌ها و پرسش‌ها پیرامون چرایی کسر مبالغ مختلفی از حقوق فرهنگیان به راه افتاد و بسیاری از آنها اقدام به انتشار فیش حقوقی خود کردند که حاکی از کسر مبالغ مختلفی از ۴۰۰ هزار تومان به بالا از حقوقشان داشت. عدم افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق دانشجومعلمان نیز یکی دیگر از مصادیق این اعتراضات بود.
  دانشجو معلمان  فیش حقوقی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ / ...
توضیحات تکمیلی آموزش و پرورش درباره صدور احکام کارگزینی و افزایش حقوق فرهنگیان
در پی صدور احکام کارگزینی سال ۹۸ و مبالغ مندرج در فیش حقوقی اردیبهشت ‌ماه فرهنگیان، سوال‌هایی در این خصوص مطرح‌ شده است که معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش به برخی این سوالات پاسخ داد.در توضیحات آموزش و پرورش آمده است: «در فروردین ‌ماه سال جاری به دلیل عدم ابلاغ بخشنامه افزایش حقوق به دستگاه‌های اجرایی، مبلغ ۴ میلیون ریال موضوع‌ بند (ی) تبصره ۱۲ قانون بودجه به‌صورت علی‌الحساب به‌حساب همکاران واریز شد. در اردیبهشت‌ ماه، پس از ابلاغ مصوبه افزایش حقوق و آماده شدن نگارش حقوق در سامانه ذی‌ربط، احکام حقوقی فرهنگیان و افزایش حقوق قانونی برای ماه‌های فروردین و اردیبهشت اعمال شد. با اعمال افزایش حقوق در ماه‌های فروردین و اردیبهشت، مبلغ ۴ میلیون ریال علی‌الحساب فروردین‌ماه باید کسر می‌شد».در …
معلمان بخوانند/ توضیح درباره فرایند افزایش حقوق سال ۹۸ فرهنگیان
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ / اجتماعی
معلمان بخوانند/ توضیح درباره فرایند افزایش حقوق سال ۹۸ فرهنگیان
معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در پی صدور احکام و مبالغ مندرج در فیش حقوقی اردیبهشت فرهنگیان، توضیحاتی را ارائه کرد.
  وزارت آموزش و پرورش  معلم - معلمان  حقوق و دستمزد
الف / ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ / اقتصادی
دلیل کسر مبالغ میلیونی از حقوق اردیبهشت فرهنگیان
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای دلایل کسر مبالغ بالا از فیش حقوقی اردیبهشت ماه فرهنگیان را شرح داد.
دردسرهای فیش حقوقی اردیبهشت معلمان/چرایی کسر مبالغ میلیونی
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ / اجتماعی
دردسرهای فیش حقوقی اردیبهشت معلمان/چرایی کسر مبالغ میلیونی
فیش حقوقی اردیبهشت ماه و کسر مبالغ بالا و گاه تا یک میلیون تومان از حقوق برخی معلمان باعث اعتراض و پرسش‌های مختلف شده است در این گزارش به چرایی کسر مبالغ بالا از حقوق معلمان پرداخته‌ایم.
وزیر کار و رییس بهزیستی به پویش شکرانه توانایی پیوستند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ / اجتماعی
وزیر کار و رییس بهزیستی به پویش شکرانه توانایی پیوستند
تهران- ایرنا- محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی با کسر پنج رقم آخر از فیش حقوقی خود در هر ماه و واریز به حساب مشارکت های مردمی بهزیستی به منظور کمک به گروه هدف زیرپوشش، به پویش ملی شکرانه توانایی پیوستند.
  اجتماعی  شکرانه توانایی  وزیر کار
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ / اقتصادی
میزان افزایش “حق همسر و اولاد” مستمری‌بگیران مشخص شد
شفقنا اقتصادی_ معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی میزان افزایش حق همسر و اولاد در فیش حقوقی مستمری‌بگیران در سال ۹۸ را تشریح کرد. به گزارش شفقنا اقتصادی، رحیم اردلان به پرداخت افزایش حقوق مستمری‌بگیران در سالهای گذشته اشاره و اظهار کرد: در سال ۹۲، مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت در تیر […]
آمادگی صندوق بازنشستگی کشوری برای صدور فوری احکام جدید حقوقی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ / اجتماعی
آمادگی صندوق بازنشستگی کشوری برای صدور فوری احکام جدید حقوقی
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، با اشاره به لزوم ابلاغ امتیاز جداول مواد ۱۰۹ و ۱۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی سازمان برنامه و بودجه، از آمادگی این صندوق برای صدور فوری احکام جدید حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ خبر داد.
  بازنشسته  صندوق بازنشستگي   فیش حقوقی
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ / ...
فعال کارگری: خواسته کارگران این بود که حداقلی از خوراک و معیشت باید برای کارگران تامین شود
شفقنا- هادی ابوی گفت: ما می‌گوییم باید بن کارگری باید احیا شود؛ قبلاً کاغذی بود، حالا باید الکترونیکی شود. همچنین باید کالا تامین شود و توزیع کننده آن نیز اتحادیه امکان باشد. اگرچه رقم ۱۹۰ هزار تومان تحت عنوان بن در فیش حقوقی کارگران درنظر گرفته شده است اما در واقع کل دستمزد کارگران تنها می‌تواند شکم یک خانواده چهار نفره […]
کارفرمایان بلاتکلیف مصوبه حق مسکن
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ / اقتصادی
کارفرمایان بلاتکلیف مصوبه حق مسکن
نایب رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با اشاره به بلاتکلیفی کارفرمایان در عدم ابلاغ مصوبه حق مسکن کارگران، تصریح کرد: با توجه به تصویب مصوبه در کمیسیون اقتصادی دولت، افزایش کمک هزینه مسکن قطعی است و به زودی در فیش حقوقی کارگران اعمال خواهد شد.
  اجاره‌بهاء  دستمزد  شورای عالی کار  مسكن   هیات وزیران
آیا حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی در فیش حقوقی اردیبهشت ظهور می‌کند؟!
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ / اجتماعی
آیا حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی در فیش حقوقی اردیبهشت ظهور می‌کند؟!
علی خدایی از لزوم تصویب هرچه سریع‌تر افزایش حق مسکن خبر داد و گفت: انتظارمان این است که افزایش حفق مسکن هرچه زودتردر فیش‌های حقوقی کارگران اِعمال شود.
افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران معطل مصوبه دولت است
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ / اقتصادی
افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران معطل مصوبه دولت است
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه طبق آخرین اطلاعات مصوبه شورای عالی کار برای افزایش حق مسکن به هیأت دولت نرفته است گفت: اجرایی شدن افزایش 60هزار تومانی حق مسکن در فیش حقوقی فروردین ماه منوط به تصویب هیأت دولت است.
روایت فیش‌‌ حقوقی‌‌ میلیاردی که فرهنگیان را شگفت‌زده کرد
فارس / ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ / اجتماعی
روایت فیش‌‌ حقوقی‌‌ میلیاردی که فرهنگیان را شگفت‌زده کرد
هفته گذشته تعدادی از فرهنگیان متوجه شدند که فیش حقوقی متعلق به سال ۹۴ آنها در سامانه فیش حقوقی آموزش و پرورش با رقم‌های میلیاردی ثبت شده است؛ ماجرایی که به یک جنجال در فضای مجازی تبدیل شد.
برای دریافت وام مسکن ضامن لازم نیست؛ فیش حقوقی بیاورید
ارانیکو / ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ / اقتصادی
برای دریافت وام مسکن ضامن لازم نیست؛ فیش حقوقی بیاورید
مدیر امور طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن گفت: اگر متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن، فیش حقوقی یا حکم کارگزینی ارائه کنند، نیازی به معرفی ضامن برای دریافت تسهیلات ندارند.
خبر مهم برای متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن
خبرآنلاین / ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ / اقتصادی
خبر مهم برای متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن
مدیر امور طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن گفت: اگر متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن، فیش حقوقی یا حکم کارگزینی ارائه کنند، نیازی به معرفی ضامن برای دریافت تسهیلات ندارند.
دلیل اشکال در فیش حقوقی فرهنگیان اعلام شد
اقتصادآنلاین / ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ / اقتصادی
دلیل اشکال در فیش حقوقی فرهنگیان اعلام شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت:حدود ۱۷۰۰ میلیارد تومان از کسری‌ بودجه آموزش و پرورش به سال ۹۸ منتقل می‌شود که با استفاده از ساز و کارهای مالی سال ۹۸ پرداخت انجام خواهد شد.
توضیح معاون وزیر درباره فیش‌های نجومی فرهنگیان
ایلنا / ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ / اجتماعی
توضیح معاون وزیر درباره فیش‌های نجومی فرهنگیان
ایلنا: معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش درباره ماجرای فیش حقوقی نجومی فرهنگیان توضیح داد.
نقص فنی دلیل فیش حقوقی اشتباه فرهنگیان/ ۱۷۰۰ میلیارد تومان کسری بودجه
فارس / ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ / اجتماعی
نقص فنی دلیل فیش حقوقی اشتباه فرهنگیان/ ۱۷۰۰ میلیارد تومان کسری بودجه
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود ۱۷۰۰ میلیارد تومان از کسری‌ بودجه آموزش و پرورش به سال ۹۸ منتقل می‌شود که با استفاده از ساز و کارهای مالی سال ۹۸ پرداخت انجام خواهد شد.
فیش حقوقی نجومی یک فرهنگی به دلیل نقص فنی بوده است
55 آنلاین / ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ / اقتصادی
فیش حقوقی نجومی یک فرهنگی به دلیل نقص فنی بوده است
از روز گذشته فیش حقوقی یک فرهنگی با مبلغ بالا مربوط به زمستان سال 94 در فضای مجازی دست به دست می شود که وزارت آموزش و پرورش در این رابطه اعلام کرد: مبلغ درج شده در این فیش صرفا به دلیل نقص فنی بوده است.
آفتاب نیوز / ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ / سیاسی
نسبت دستمزد سیاستمداران به مردم چقدر است؟| فیش حقوقی سران کشورها
سی‌ان‌ان در گزارشی به بررسی حقوق سالانه سیاستمداران و نسبت آن با متوسط حقوق مرم پرداخت.