چهارشنبه, ۹ مهر, ۱۳۹۹ / 30 September, 2020
محصولات پگاه
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
افتتاح ۴ خط تولید و رونمایی ۳ محصول تازه در پگاه تهران
پروژه‌های توسعه‌ای شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران، در چهار کارخانه جداگانه برای ارتقای تولیدات و ارزش افزوده افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، این چهار پروژه‌ در کارخانه‌های شهید صائمی، طلوع پاستوریزه، استریل و شیر خشک پگاه تهران با توان متخصصان داخلی در این شرکت به بهره‌برداری رسید. با افتتاح این خطوط تولید علاوه بر کاهش ارزبری در شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران، استفاده از ظرفیت بومی و شرکت‌های داخلی محقق شد و کلیه تجهیزات از داخل کشور خریداری و نصب شد. بر پایه این گزارش، بیش از ۴۱ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها انجام شده و ظرفیت تولید دوغ افزایش یافت و سه محصول جدید پنیر حلب، خامه ESL و کنستانتره نایلونی به سبد محصولات پگاه تهران اضافه شد. از اهداف بهره‌برداری …
صادرات شیر خشک پگاه به ونزوئلا
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / شیرخشک / محصولات پگاه
صادرات شیر خشک پگاه به ونزوئلا
محموله صادراتی شرکت شیر خشک نوزاد پگاه شهرکرد، به ونزوئلا ارسال شد.
با هدف توسعه بازارهای صادراتی صورت گرفت: صادرات محصولات پگاه گیلان به عراق و افغانستان
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
با هدف توسعه بازارهای صادراتی صورت گرفت: صادرات محصولات پگاه گیلان به عراق و افغانستان
محموله های صادراتی شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان ، به کشورهای عراق و افغانستان ارسال شد .
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
رکوردزنی فروش4ساله محصولات پگاه
در اولین ماه سال‌جهش تولید، شرکت بازارگستر پگاه از ثبت رکورد فروش محصولات شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت صنایع شیر ایران، در «جشنواره مجازی رکورد» که با هدف تقدیر از عوامل موثر در رسیدن به این رکورد به‌صورت آنلاین برگزار شد، مشخص شد شرکت پگاه در فروردین ماه سال‌جاری توانست رکورد فروش خود را در مقایسه با مدت مشابه طی چهار سال گذشته جابه‌جا کند.
محصولات پگاه با 21 درصد تخفیف به بازنشستگان فروخته می شود
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
محصولات پگاه با 21 درصد تخفیف به بازنشستگان فروخته می شود
تخفیف21 درصدی پگاه به بازنشستگان خدمت تازه پگاه با رعایت منزلت بازنشستگان، اجرایی شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
استمرار کیفیت در تولید و صادرات پگاه فارس
مدیرعامل پگاه فارس گفت: این شرکت بزرگ‌ترین شرکت لبنی در جنوب کشور است که ظرفیت دریافت روزانه 550 تن شیرخام را دارد. به گزارش «دنیای اقتصاد»، حمید باغبان‌باشی با اشاره به تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته موجود در پگاه فارس افزود: امکانات و دستگاه‌هایی که در فرآوری و تولید محصولات پگاه فارس به‌کار می‌رود باعث می‌شود محصولات تولیدی این شرکت از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار داشته باشند.
 •  •