دوشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۹ / 25 January, 2021
ناپدید شدن لوینسون
توییت پمپئو در پی اعمال تحریم از سوی آمریکا علیه دو فرد مرتبط با ایران
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / پمپئو وزیر خارجه آمریکا / تحریم آمریکا علیه ایران
توییت پمپئو در پی اعمال تحریم از سوی آمریکا علیه دو فرد مرتبط با ایران
به گزارش ایسنا، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه در توییتی نوشت: امروز ایالات متحده تحریم‌هایی را علیه دو مقام ارشد وزارت اطلاعات و امنیت ایران اعمال کرده که در آدم‌ربایی، حبس و مرگ احتمالی رابرت لوینسون دخیل بوده‌اند. ما در دنبال کردن آن‌هایی که در ناپدید شدن لوینسون نقش داشته‌اند نرم نمی‌شویم.
واکنش پومپئو به تحریم دو شهروند ایرانی: ما در برابر آن‌هایی که در ناپدید شدن لوینسون نقش داشته‌اند، نرمش نداریم
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
واکنش پومپئو به تحریم دو شهروند ایرانی: ما در برابر آن‌هایی که در ناپدید شدن لوینسون نقش داشته‌اند، نرمش نداریم
مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه در توییتی نوشت: امروز ایالات متحده تحریم‌هایی را علیه دو مقام ارشد وزارت اطلاعات و امنیت ایران اعمال کرده که در آدم‌ربایی، حبس و مرگ احتمالی رابرت لوینسون دخیل بوده‌اند. ما در دنبال کردن آن‌هایی که در ناپدید شدن لوینسون نقش داشته‌اند نرم نمی‌شویم.
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / ادعای پمپئو علیه ایران / ناپدید شدن لوینسون
ادعای جدید پمپئو علیه ایران
به گزارش ایلنا به نقل از ان دی تی وی، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد که فقط ایران می‌داند چه اتفاقی برای باب لوینسون زندانی در ایران در سال‌های گذشته افتاده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / تبادل زندانی ایران و آمریکا / رابرت لوینسون / ناپدید شدن لوینسون
پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به ادعای خانواده رابرت لوینسون
به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز همدردی با خانواده آقای لوینسون، یک بار دیگر تاکید کرد: بنا بر اسناد معتبر، نامبرده سال ها قبل خاک ایران را به مقصد نامعلومی ترک کرده و وزیر امور خارجه وقت آمریکا هم به این واقعیت اذعان کرده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / تبادل زندانیان ایران و آمریکا / دونالد ترامپ / ناپدید شدن لوینسون
 ترامپ: لوینسون پیش از دستگیری مریض بود 
رئیس جمهوری آمریکا با اعتراف به اینکه باب لوینسون (افسر بازنشسته پلیس فدرال آمریکا) که از ۱۳ سال پیش مفقود شده، مدت طولانی مریض بوده است، گفت: او پیش از دستگیری یا بازداشت دچار مشکل جدی بود.  
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / ادعای آمریکا علیه ایران / پرونده مامور FBI در کیش / رابرت لوینسون / مایک پمپئو / ناپدید شدن لوینسون
پمپئو: ایران متعهد باش و «لوینسون» را برگردان!
به گزارش مهر، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای بار دیگر ایران را متهم به ربودن «رابرت لوینسون» مامور سابق اف بی آی کرد که سابقه جاسوسی برای سیا را هم در کارنامه خود دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
انتصاب امام جمعه همدان/برگزاری یک دادگاه اقتصادی دیگر/ارسال نظر شورای نگهبان درباره بودجه و...
نظراتی درباره سفر روحانی به عراق، آخرین وضعیت خودروها و وسایل یدکی در گمرک مانده، تکرار ادعای ناپدید شدن لوینسون در ایران در لایحه‌ جدید کنگره آمریکا، اعلام نظر جدید شورای نگهبان درباره بودجه ۹۸، گزارش ایسنا از دادگاه موسسات مالی «البرز ایرانیان» ، «ولیعصر» ، «فردوسی» و «آرمان»، دیدار روحانی با آیت الله سیستانی، و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز چهار شنبه، بیست و دوم اسفند ماه ۱۳۹۷ است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
تکرار ادعای ناپدید شدن لوینسون در ایران در لایحه‌ جدید کنگره آمریکا
کنگره آمریکا روز گذشته با ارائه لایحه جدید بر ادعای آمریکا مبنی بر مفقود شدن باب لوینسون، مامور اف‌بی‌آی در ایران تاکید کرد و از ایران خواست تا برای پیدا کردن و بازگرداندن آن همکاری کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •