دوشنبه, ۷ مهر, ۱۳۹۹ / 28 September, 2020
نرخ دلار
صرافی ملی نرخ دلار و یورو را گران کرد | جدیدترین قیمت ارزها در ۶ مهر ۹۹
۱۸ ساعت قبل / ارز - بازار داخلی / دلار آمریکا
صرافی ملی نرخ دلار و یورو را گران کرد | جدیدترین قیمت ارزها در ۶ مهر ۹۹
قیمت هر دلار آمریکا امروز یک‌شنبه ۶ مهرماه ۹۹ در صرافی‌ ملی دوباره تغییر کرد و ۲۸ هزار و ۶۵۰ تومان عرضه شد که در مقایسه با آخرین نرخ امروز ۱۵۰ تومان گران شد.
ترس و دلهره در بازار ارز | دوبی و هرات در کاهش نرخ دلار توافق دارند؟
۱۹ ساعت قبل / ارز - بازار داخلی / دلار آمریکا
ترس و دلهره در بازار ارز | دوبی و هرات در کاهش نرخ دلار توافق دارند؟
بازار ارز دیروز نتوانست به دهه چهارم قیمت نزدیک شود و از کانال ۲۹ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد. به نظر ترس و دلهره معامله‌گران در این سطح به اوج خود رسیده است.
بی‌خیال نرخ دلار! بازی با واکسن و حصر را بچسب!
۲۵ ساعت قبل / روزنامه اعتماد / کیهان / شاخص قیمت دلار / خبر ویژه
بی‌خیال نرخ دلار! بازی با واکسن و حصر را بچسب!
یک روزنامه زنجیره‌ای تیترهای بزرگ صفحه اول خود را به «جنجال واکسیناسیون مجلس» و «حصر ضد توسعه و مقایر حکمت است» اختصاص داد اما بدون این که خبری از آشفته‌بازار ارز در صفحه‌ اول بدهد، در گوشه‌ای از صفحات داخلی نوشت که باید با دلار زیر 20 هزار تومان خداحافظی کنیم!
۳۱ ساعت قبل
قیمت‌ها در بازار خودرو، حبابی است
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با بیان اینکه قیمت‌ها در بازار خودرو حبابی شده و غیرواقعی است، گفت: بازار خودرو به‌دلیل نوسان‌های شدید و غیرواقعی قیمتی در رکود کامل بوده و هیچ خرید و فروشی انجام نمی‌شود. نعمت‌الله کاشانی افزود: این روزها همه چیز در بازار خودرو به دلار ختم می‌شود و نوسانات قیمتی آن تعیین‌کننده قیمت‌هاست.وی بیان کرد: همان‌طور که قیمت دلار در بازار واقعی نیست و رئیس‌کل بانک مرکزی نیز به این موضوع اشاره کرد، قیمت‌ها در بازار خودرو حبابی شده و غیرواقعی است.کاشانی خاطرنشان‌کرد: اکنون هیچ قیمتی برای خودروها در بازار وجود ندارد؛ چون فروشنده و در نتیجه خریداری وجود ندارد و همه منتظرند تا شاید تعدیلی در نرخ دلار ایجاد شود.وی ادامه‌داد: در این میان، ارائه قیمت‌های غیرواقعی …
تاثیر نرخ دلار در بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی / قیمت‌ها در بازار خودرو واقعی است؟
۳۵ ساعت قبل / قیمت خودرو / بازار خودرو
تاثیر نرخ دلار در بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی / قیمت‌ها در بازار خودرو واقعی است؟
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران با بیان اینکه قیمت‌ها در بازار خودرو حبابی شده و غیرواقعی است، گفت: بازار خودرو به دلیل نوسان‌های شدید و غیرواقعی قیمتی در رکود کامل بوده و هیچ خرید و فروشی انجام نمی‌شود. «نعمت‌الله کاشانی» افزود: این روز‌ها همه چیز در بازار خودرو به دلار ختم می‌شود و نوسانات قیمتی آن تعیین‌کننده قیمت‌هاست.
دلار در آستانه ۳۰ هزار تومان! / سرمایه گذاری در بازار نامعلوم ارز اشتباه است
۳۸ ساعت قبل
دلار در آستانه ۳۰ هزار تومان! / سرمایه گذاری در بازار نامعلوم ارز اشتباه است
نرخ دلار در بازار آزاد در حالی به ۲۹ هزار ۲۵۰ تومان و یورو به ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است که کارشناسان اقتصادی پیش بینی می کنند؛ چنین قیمت هایی هر چند شاید ادامه دار باشد اما پایدار نیست و احتمال کاهش آن در آینده نزدیک وجود دارد.
پیش‌بینی بورس فردا 6 مهر 99 / چرا بازار به افزایش نرخ دلار بی‌تفاوت است؟
۳۸ ساعت قبل / بازار سرمایه / بازار سهام / بورس / پیش بینی بورس / پیش بینی بورس فردا
پیش‌بینی بورس فردا 6 مهر 99 / چرا بازار به افزایش نرخ دلار بی‌تفاوت است؟
بازار سهام امروز در ابتدای شروع معاملات رشد ۱٫۵ درصدی داشت اما بعد از ادامه معاملات، فشار عرضه در نمادهای شاخص‌ساز باعث عقبگرد شاخص کل شد. افت شاخص در حالی رخ داده که قیمت دلار در حال افزایش است و کارشناسان می‌گویند بی‌تفاوتی شاخص به قیمت دلار عجیب است. نوشته پیش‌بینی بورس فردا 6 مهر 99 / چرا بازار به افزایش نرخ دلار بی‌تفاوت است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نمایندگان مجلس در توییتر چه گفتند؟
۳۹ ساعت قبل
نمایندگان مجلس در توییتر چه گفتند؟
بررسی توییت‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در چند هفته اخیر نشان می‌دهد که وضعیت اقتصادی به خصوص افزایش نرخ دلار و قیمت کالاهای اساسی، گلایه وزیر بهداشت از تاخیر در پرداخت یک میلیارد دلار برای مبارزه با کرونا و میزان حقوق کارگران و بازنشستگان بیشترین واکنش‌های وکلای مردم را به خود اختصاص داده است.
بورس تا پایان سال صعودی خواهد ماند؟
۴۰ ساعت قبل / بورس تهران / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / بورس / شاخص / سهام
بورس تا پایان سال صعودی خواهد ماند؟
ایرنا به نقل از یک کارشناس بازار سرمایه نوشت: بازار تاثیرپذیر از عوامل مختلفی مانند نرخ دلار، افزایش صادرات کشورها و قیمت‌های جهانی است، این عواملی بر بازار تاثیرگذارند و روند بازار را مشخص می‌کنند.
روند صعودی چه زمانی به بورس باز می‌گردد؟
۴۱ ساعت قبل / فرابورس / بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بازار سرمایه / بازار بورس / شاخص بورس / بورس تهران / سازمان بورس / بورس کالا / اخبار بورس
روند صعودی چه زمانی به بورس باز می‌گردد؟
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بازار تا پایان سال به روند صعودی خود باز خواهد گشت، افزود: بازار تاثیرپذیر از عوامل مختلفی مانند نرخ دلار، افزایش صادرات کشورها و قیمت‌های جهانی است.
۴۱ ساعت قبل
قیمت دلار و یورو در بازار امروز شنبه ۵ مهرماه ۹۹/ افزایش نرخ ارز در صرافی‌های مجاز
نرخ دلار در اولین روز هفته با افزایش معنادار در تابلوی صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است. رشد شاخص ارزی در شرایطی است که در پایان معاملات هفته قبل، بهای دلار در بازار آزاد به کانال بیست و هشت هزار تومانی رسیده بود.
نرخ دلار، یورو، سکه، طلا در بازار امروز شنبه ۵ مهر ۹۹
۴۳ ساعت قبل / نرخ ارز / نرخ دلار / نرخ طلا / نرخ سکه / نرخ یورو
نرخ دلار، یورو، سکه، طلا در بازار امروز شنبه ۵ مهر ۹۹
نرخ دلار، یورور، سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار - قیمت طلا در بازار ایران افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم ۱۳ میلیون ۳۵۰ هزار تومان قیمت خورد.
سیگنال بازار ارز به مسکن؛ موج جدید گرانی‌ها در راه است؟ | مسکن چقدر از نرخ دلار تاثیر می‌گیرد؟
۲ روز قبل
سیگنال بازار ارز به مسکن؛ موج جدید گرانی‌ها در راه است؟ | مسکن چقدر از نرخ دلار تاثیر می‌گیرد؟
پیش‌بینی کارشناسان اقتصادی از روند چندماه آتی بازار مسکن آن است که این بازار نیز همچون سایر بازارهای دارایی تا رفع نااطمینانی‌ها، از حرکت باز نمی‌ایستد.
۲ روز قبل
نوسان ارزی بازارآهن
علی ابراهیمی ـ خبر‌نگار بازار آهن این روزها متاثر از روند تحولات بازار ارز، با سیر صعودی قیمت‌ها مواجه شده است. بررسی قیمت محصولات فولادی در بازار خرده‌فروشی روز جمعه نشان می‌دهد هرچند اغلب کارخانه‌ها نرخ محصولاتشان را ثابت نگه‌داشته‌اند، اما همزمان سیستم فروش خود را بسته‌اند. با این روند قیمت برخی محصولات مانند قوطی و پروفیل، انواع نبشی و میلگرد آجدار در بازار خرده‌فروشی افزایش یافته و انتظار می‌رود با توجه به سیر صعودی نرخ دلار در بازار، قیمت انواع محصولات فولادی از ابتدای هفته جاری باز …
پیشروی حباب سکه با کمک مردم
۲ روز قبل
پیشروی حباب سکه با کمک مردم
به گزارش شهروند آنلاین سکه در بازار اغلب به قیمتی متفاوت از قیمت واقعی خود معامله می‌شود که علت اصلی آن را می‌توان به پیش‌بینی معامله گران از قیمت آتی طلا در بازارهای جهانی و نرخ دلار در بازار داخلی مرتبط دانست. چنانچه سرمایه‌گذاران این بازار قیمت جهانی طلا را صعودی پیش‌بینی کنند در این حالت سکه کمی بالاتر از قیمت واقعی دادوستد خواهد شد؛ بنابراین قیمت سکه در عمل علاوه بر ارزش واقعی خود به برآیند انتظارات سرمایه‌گذاران و بازیگران اصلی از آینده این بازار نیز وابسته است.
گرانی دلار در صدر پربازدیدترین‌ها
۳ روز قبل / دلار آمریکا
گرانی دلار در صدر پربازدیدترین‌ها
نرخ دلار و یورو بر تابلوی صرافی ملی دوباره تغییر کرد. این مطلب در صدر پربازدیدترین‌های اقتصادی شهر خبر قرار گرفت.
چرا نرخ دلار صعودی شد؟
۳ روز قبل / اقتصاد / خرید و فروش / قیمت دلار / نرخ دلار / طلای جهانی
چرا نرخ دلار صعودی شد؟
اقتصاد نیوز : برخی فعالان بازار عنوان می‌کردند که سکه‌بازان از طریق بالا بردن قیمت دلار سعی کردند که از ارزش دارایی خود حفاظت کنند. ادامه را بخوانید.
۳ روز قبل / بازار سکه و ارز / قیمت دلار و ارز
ورود سکه‌بازان به بازار ارز!/ نرخ دلار چرا صعودی شد؟
در پنجمین روز هفته، قیمت دلار برای ساعاتی کانال ۲۸ هزار تومانی را رویت کرد، ولی در اواخر روز کمی احتیاط در خرید و فروش ارز بیشتر شد؛ همین مساله موجب شد که قیمت به انتهای کانال ۲۷ هزار تومانی بازگردد. ساعت ۴ بعدازظهر روز چهارشنبه، دلار در بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۹۵ تومان به فروش می‌رفت که ۵۰۰ تومان بیشتر از روز سه‌شنبه بود.
رکوردهای جدید قیمتی در بازار ارز | رشد ۷۵ درصدی نرخ دلار در ۶ ماه
۳ روز قبل / ارز - بازار داخلی / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / دلار آمریکا
رکوردهای جدید قیمتی در بازار ارز | رشد ۷۵ درصدی نرخ دلار در ۶ ماه
یک هفته پس از آنکه رییس کل بانک مرکزی در پیامی برای چندصدمین بار وعده داد که بازار ارز به روال درست خود بازمی‌گردد، اما موج افزایشی قیمت‌ها در دو بازار ارز و سکه، از ابتدای سال آغاز شده و حالا با گذشت ۶ ماه از سالی که اقتصاد ایران علاوه بر تحریم‌ها، ‌با مشکل بزرگ‌تری به نام شیوع ویروس کرونا نیز درگیر است؛ به رکوردهای جدیدی دست پیدا کرده است.
هشدار دلار به بانک مرکزی | ارز رایج تبادلات به کانال ۲۸ هزار تومانی وارد شد
۳ روز قبل / بانک مرکزی / اقتصاد / دلار آمریکا
هشدار دلار به بانک مرکزی | ارز رایج تبادلات به کانال ۲۸ هزار تومانی وارد شد
دلار وارد کانال ۲۸ هزارتومانی شد. هرچند دلار تا ۲۸هزارو صد تومان نیز افزایش یافت؛ اما با کمی فروکش، به ۲۸هزارو ۵۰ تومان رسید. این ارقام این نگرانی را ایجاد می‌کند که روند صعودی افزایش نرخ دلار ادامه‌دار باشد و پول ملی بیش‌ازپیش ضعیف شود.
۴ روز قبل
رشد 75 درصدی نرخ دلار در 6 ماه
ندا  جعفری|  در هفته نخست مهر ماه، رکورد تازه‌ای برای قیمت دلار در صرافی‌های بازار آزاد ثبت شد؛ 28100 تومان. یک هفته پس از آنکه رییس کل بانک مرکزی در پیامی برای چندصدمین بار وعده داد که بازار ارز به روال درست خود بازمی‌گردد، اما موج افزایشی قیمت‌ها در دو بازار ارز و سکه، از ابتدای سال آغاز شده و حالا با گذشت 6 ماه از سالی که اقتصاد ایران علاوه بر تحریم‌ها، ‌با مشکل بزرگ‌تری به نام شیوع ویروس کرونا نیز درگیر است؛ به رکوردهای جدیدی دست پیدا کرده است. قیمت دلار از 16 هزار تومان ابتدای امسال به 28 هزار تومان و قیمت سکه نیز از 6 میلیون تومان به بیش از 13 میلیون تومان رسیده و با این حساب، ‌نرخ دلار در پایان شهریور امسال 75درصد نسبت به فروردین ماه و …
آیا نرخ دلار با قیمت موز همبستگی معناداری دارد؟
۴ روز قبل / قیمت موز / قیمت دلار / رابطه قیمت دلار با قیمت موز
آیا نرخ دلار با قیمت موز همبستگی معناداری دارد؟
برخی از مردم برای ارزیابی نوسانات دلار احتیاجی به رفتن به صرافی‌ها یا چک کردن قیمت ارز در گوشی‌های خود ندارند. وقتی که وارد بازار میوه می‌شوند و قیمت یک کیلو موز را در تابلوی میوه‌فروشی‌ها نگاه می‌کنند، احتمال می‌دهند که نرخ دلار در بازار آزاد نیز به چه میزان تغییر کرده و سطح حدودی آن چقدر است. در نتیجه این ادعا وجود دارد که یک کیلو موز به‌عنوان یک معیار (Benchmark) در ذهن مردم نقش بسته است؛ اما این موضوع تا چه حد قابل اتکا است و آیا آمار‌ها نیز این موضوع را تایید می‌کنند؟ بررسی‌ها حاکی از آن است که در طول ۴۰ ماه اخیر، قیمت دلار و هر کیلو موز ضریب همبستگی بالای ۹۰ درصد را ثبت کرده‌اند و هر افت و خیزی در دلار به سرعت در این میوه پرطرفدار نیز منعکس می‌شود. دلیل این همبستگی بالا، سطح قابل توجه واردات …
وزیر اقتصاد: هیچ توصیه ای به فعالان بورس ندارم/ کاهش ارزش سهام یک شرکت در پی اظهارات مدیرعامل/ تمدید مهلت پرداخت وام‌های حمایتی کرونا/ ذخایر طلای بانک‌های روسیه رکورد زد
۴ روز قبل
وزیر اقتصاد: هیچ توصیه ای به فعالان بورس ندارم/ کاهش ارزش سهام یک شرکت در پی اظهارات مدیرعامل/ تمدید مهلت پرداخت وام‌های حمایتی کرونا/ ذخایر طلای بانک‌های روسیه رکورد زد
این پیمانه تیتر‌هایی همچون بازگشت شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۶۰۰، معاملات کمتر از ۵۰۰ هزار تومان سهام جز در یک صورت ممنوع شد، افت اغلب شاخص‌های سهام آسیایی، چند میلیارد یورو صادراتی به چرخه اقتصاد بازگشت، نرخ دلار در معاملات امروز، عرضه ارز در نیما رکورد شکست، شیب کاهش قیمت طلا تندتر شد و قیمت سکه در بازار امروز را در بر دارد.
پیش بینی افزایش نرخ دلار و تورم در ترکیه
۴ روز قبل
پیش بینی افزایش نرخ دلار و تورم در ترکیه
بانک مرکزی ترکیه پیش بینی های خود در زمینه نرخ دلار و تورم را برای پایان سال جاری میلادی افزایش داد.
آخرین وضعیت بازار سکه و طلا؛ رکورد حباب سکه زده شد!
۴ روز قبل / افزایش قیمت سکه و طلا / افزایش نرخ دلار / بازار سکه وطلا / حباب سکه تمام / قیمت جهانی طلا / اونس جهانی
آخرین وضعیت بازار سکه و طلا؛ رکورد حباب سکه زده شد!
کشتی‌آرای گفت: دلیل دوم افزایش قیمت طلا و سکه، افزایش تقاضا در بازار به خصوص برای سکه است، این روز‌ها با توجه به اینکه رشد قیمت محسوس است، مردم برای خرید مراجعه می‌کنند و به دلیل اینکه تقاضا بیش از عرضه است، این مسئله خود به افزایش قیمت‌ها دامن می‌زند، در حال حاضر حباب سکه تمام به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده که این موصوع بی سابقه است و تا حالا رخ نداده، بر این اساس قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده که در سقف قیمتی و تاریخی خود قرار دارد.
شبیخون دلار از هرات به تهران
۴ روز قبل / بازار ارز / پیش بینی قیمت دلار
شبیخون دلار از هرات به تهران
اقتصاد نیوز : نرخ دلار در بازارهای تهران و هرات به مرز مهمی رسیده است؛ مرزی که حمله به آن یا عقب‌نشینی از آن، می‌تواند مسیر بازار در روزهای آتی را ترسیم کند. امروز در هرات، دلار از مرز مهمی رد شد تا تهران، آماده به حرکت شود.
ترامپ: درخواستم برای تعدیل نرخ دلار را قبول نکردند
۵ روز قبل / دلار / دونالد ترامپ
ترامپ: درخواستم برای تعدیل نرخ دلار را قبول نکردند
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر چین را به دخالت در نرخ برابری ارز متهم کرد.
دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد/ ۸۰ درصد نیروهای ستاد، افتخاری کار می‌کنند
۵ روز قبل / قاسم سلیمانی / عراق / قاسم سلیمانی / بازسازی عتبات / توسعه / محمد جلال مآب / رئیس ستاد بازسازی &#x
دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد/ ۸۰ درصد نیروهای ستاد، افتخاری کار می‌کنند
رئیس ستاد بازسازی عتبات با اشاره به بی‌تأثیر بودن تحریم‌ها و حتی افزایش نرخ دلار در بازسازی عتبات گفت: صحن حضرت زینب (س) در طرح توسعه حرم سیدالشهدا (ع) سال ۱۴۰۳ افتتاح می‌شود.
امید عمومی به افزایش شاخص در کوتاه‌مدت وجود ندارد/ انتظار سهام‌داران برای افزایش نرخ دلار، خبر خوبی نیست
۵ روز قبل
امید عمومی به افزایش شاخص در کوتاه‌مدت وجود ندارد/ انتظار سهام‌داران برای افزایش نرخ دلار، خبر خوبی نیست
عضو شورای عالی بورس اظهار داشت: امید جدی عمومی به افزایش شاخص در کوتاه مدت وجود ندارد و کسانی که سه ماه پیش می‌گفتند شاخص تا 3 میلیون واحد بالا می‌رود، امروز می‌گویند در همین اعداد باید خارج شویم و ممکن است اصلاح و ریزش طولانی‌تری در پیش باشد.
۵ روز قبل
توئیتری ها در روز قرمز «بورس» چه گفتند؟
امروز مطالبی همچون نرخ دلار در بازار آزاد ارز چند؟، سقوط داوجونز در ساعات اولیه معاملات امروز، شاخص‌های آسیا اقیانوسیه افت کرد، جدیدترین خبر از واریز سود سهام عدالت، ۲ پیشنهاد برای خروج بورس از بحران، ترس سهامداران از چیست؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
علامت‌های کاهشی نرخ دلار
۵ روز قبل / بازار ارز / پیش بینی قیمت دلار
علامت‌های کاهشی نرخ دلار
اقتصاد نیوز : بازار ارز در حال بروز نشانه‌های کاهشی است، برخی از معامله‌گران معتقدند که توان بازارساز ارزی برای عرضه و مدیریت بازار تحلیل رفته است.
نشریات ترکیه| افزایش مهار ناپذیر نرخ دلار/ باز هم منع تردد افراد 65 سال به بالا
۵ روز قبل / ترکیه
نشریات ترکیه| افزایش مهار ناپذیر نرخ دلار/ باز هم منع تردد افراد 65 سال به بالا
تجدیدنظر در مورد تدابیر مبارزه با کرونا و اتخاذ تدابیر سختگیرانه، تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.
۵ روز قبل
بُرد ترامپ یا بایدن چه تاثیری بر نرخ دلار دارد؟
بنسون تاکید می‌کند که اگر بایدن پیشتازی خود را از دست بدهد و نتیجه نهایی انتخابات به پیروزی دونالد ترامپ منجر شود، بدون تردید نرخ برابری دلار در مقابل ارز‌های عمده جهان رشد خواهد کرد.
۵ روز قبل
اینفوگرافیک | تهران؛ ارزانتر از مسکو، دوحه و برلین، گرانتر از استانبول، باکو و کی‌یف | گران‌ترین و ارزان‌ترین شهرهای دنیا برای زندگی
در ارزیابی‌های جدید متوسط هزینه ناخالص زندگی در شهر تهران ماهانه ۳۷۲ دلار به ازای هر نفر است، حدود یک میلیون و ۵۶۲ هزار تومان. البته با حساب نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی بانک مرکزی که محاسبه شده و نه دلار ۲۷ هزار تومانی امروز. هزینه کل زندگی که شامل هزینه مسکن هم می‌شود ماهانه ۸۲۸ دلار است؛ سه میلیون و ۴۷۷ هزار تومان.
خداحافظی تلخ بورس با تابستان/ قیمت تخم مرغ برای مصرف کننده تصویب شد/ معرفی ۱۰۹ هزار خانه خالی به سازمان امور مالیاتی/ نرخ دلار به کانال ۲۶ رسید/ آیا گازوئیل گران می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
خداحافظی تلخ بورس با تابستان/ قیمت تخم مرغ برای مصرف کننده تصویب شد/ معرفی ۱۰۹ هزار خانه خالی به سازمان امور مالیاتی/ نرخ دلار به کانال ۲۶ رسید/ آیا گازوئیل گران می‌شود؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون مهمترین فاکتور برای تقویت بورس چیست؟، وضعیت بورس آمریکا روز‌های سیاه‌تری را پیش روی دلار قرار داده است، طلا در بازار جهانی ارزان شد، طلای سیاه ارزان شد، سهمیه بنزین مهر ماه امشب واریز می‌شود، علت تاخیر در انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث چیست؟ و آخرین روز شهریور با قیمت سکه را در بر دارد.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
اینفوگرافیک | هزینه‌ زندگی درتهران بالاتر ‌از استانبول و باکو
در ارزیابی‌های جدید متوسط هزینه ناخالص زندگی در شهر تهران ماهانه ۳۷۲ دلار به ازای هرنفر است، حدود یک میلیون و ۵۶۲ هزار تومان. البته با حساب نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی بانک مرکزی که محاسبه شده و نه دلار ۲۷ هزار تومانی امروز. هزینه کل زندگی که شامل هزینه مسکن هم می‌شود ماهانه ۸۲۸ دلار است؛ ۳ میلیون و ۴۷۷ هزار تومان؛ ۵ هزار و هشتصد و سی‌وششمین شهر گران جهان
اطاعت دلار تهران از هرات؟/ اثر نرخ ارز در همسایه شرقی بر بازار ایران بررسی شد
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / بازار ارز / بازار دلار / دلار
اطاعت دلار تهران از هرات؟/ اثر نرخ ارز در همسایه شرقی بر بازار ایران بررسی شد
برخی از معامله‌گران دلار تهران هر روز صبح منتظر صدور فرمان از هرات هستند؛ به نوعی برای آنها، نرخ دلار هرات به پیش‌نگر نرخ دلار تهران بدل شده است. نوشته اطاعت دلار تهران از هرات؟/ اثر نرخ ارز در همسایه شرقی بر بازار ایران بررسی شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اطاعت دلار تهران از هرات؟
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / پیش بینی قیمت دلار / بازار دلار / دلار هرات / دلار تهران
اطاعت دلار تهران از هرات؟
اقتصاد نیوز : برخی از معامله‌گران دلار تهران هر روز صبح منتظر صدور فرمان از هرات هستند؛ به نوعی برای آنها، نرخ دلار هرات به پیش‌نگر نرخ دلار تهران بدل شده است.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
رکود تورمی در کمین مسکن
برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند با توجه به تحولات اخیر و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، از شیب قیمت مسکن در ماه‌های پایانی سال کاسته می‌شود.در حالی که در اواخر سال گذشته برخی از کارشناسان اقتصاد مسکن، پیش بینی بازاری آرام در نیمه نخست امسال برای بازار مسکن را با این بهانه که بیش از این دیگر امکان افزایش قیمت‌ها وجود ندارد و قدرت خرید خانوارها کاهش یافته، در گمانه‌های خود مطرح می‌کردند، بودند کارشناسانی که تلاطم غیر قابل مهاری را در بازار مسکن ۶ ماهه نخست سال جاری پیش روی سرمایه‌گذاران می‌دیدند.به گزارش مهر، با این حال، اتفاقی که رخ داد، ثبات قیمت‌ها در بازارهای ارز و سکه و خودرو و رشد قیمت در بازارهای سهام و مسکن بود؛ هر چند که برخی پیش بینی بروز اصلاح قیمت در بورس را هم کرده بودند؛ اما آنچه …
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
قیمت دلار و یورو در بازار امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹/ رشد نرخ دلار در بازار آزاد متوقف شد/ روند بازگشت ارز صادرکنندگان سرعت گرفت
بازار ارز بر خلاف روز قبل، با رشد نرخ ارز در صرافی‌های بانکی مواجه شده است. روندی که به نظر می‌رسد برای مهار افزایش نرخ دلار در بازار آزاد با رشد عرضه از سوی بازارساز می‌باشد.
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / آخرین قیمت ارز / افزایش قیمت سکه / افزایش قیمت طلا / بازار سکه و دلار / قیمت دلار
جدول/ افزایش مجدد قیمت سکه، طلا و دلار
دنیای اقتصاد نوشت: قیمت طلا و سکه در بازار امروز یک‌شنبه، سیر صعودی در پیش گرفت. نرخ دلار نیز با رشد ۵۰۰ تومانی به ۲۶,۹۰۰ (بیست و شش هزار و نهصد) تومان رسید.
پرواز ایرلاین های ایرانی به ترکیه از اول مهر ماه آغاز می شود/ گران شدن بلیط پروازها با افزایش نرخ دلار
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
پرواز ایرلاین های ایرانی به ترکیه از اول مهر ماه آغاز می شود/ گران شدن بلیط پروازها با افزایش نرخ دلار
اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از آغاز پروازهای مستقیم ایرلاین های ایرانی به ترکیه از اول مهر ماه خبر داد و گفت: ایرلاین ماهان قرار است فعلا هفته ای چهار پرواز به این کشور داشته باشد و احتمال اینکه قیمت بلیط به دلیل رشد نرخ ارز…
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
سه سوپاپ اطمینان بورس
در یک ماه گذشته، شاخص‌های‌ کل و هموزن بورس که با افت مواجه شده‌اند 3 گروه بزرگ کالایی یعنی پتروشیمی‌ها، فلزات و معدنی‌ها رشد قیمت سهام زیرمجموعه‌های خود را شاهد بودند و به سوپاپ اطمینان شاخص‌کل تبدیل و موجب شدند میزان ریزش این نماگر نسبت به کل بازار نصف شود. اعمال حمایت‌ها و رشد نرخ دلار از دلایل این موضوع بوده است.
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / ارز / دلار / سازمان ملل / شورای امنیت / یورو
ماشه کار نکرد، ارز افتاد
به دنبال عدم امکان راه‌اندازی مکانیزم ماشه از سوی امریکا و عدم پذیرش سازمان ملل و شورای امنیت، قیمت ارز و طلا کاهش یافت و نرخ دلار در بازار آزاد ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان، یورو 31هزار و 200 تومان و درهم امارات 7هزار و 290 تومان اعلام شده است.
پیش بینی قیمت دلار فردا شنبه ۳۰ شهریور
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / بازار ارز / پیش بینی قیمت دلار / نرخ دلار آزاد / پیش بینی قیمت دلار فردا
پیش بینی قیمت دلار فردا شنبه ۳۰ شهریور
اقتصاد نیوز : با وجود اینکه اکثرا تحلیل گران فنی پیش می کنند در بازار دلار موقعیت فروش باید گرفت اما برخی معامله گران اخبار مربوط به بند ماشه را برجسته می کنند.
روند نزولی نرخ دلار در اولین روز هفته/ عقبگرد قیمت سکه به کانال ۱۲/ دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه/ پیش بینی قیمت طلا؛ عبور از مرز ۲۰۰۰ دلار؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
روند نزولی نرخ دلار در اولین روز هفته/ عقبگرد قیمت سکه به کانال ۱۲/ دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه/ پیش بینی قیمت طلا؛ عبور از مرز ۲۰۰۰ دلار؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون ادامه ریزش شاخص‌های بورس در اروپا و آمریکا، افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی دولتی کلید خورد، وزیر وعده بازگشت قیمت تخم مرغ داد، روسیه همچنان به ذخیره طلا و افزایش ذخایر ارزی خود ادامه می‌دهد، اقتصاد جهان تحت تاثیر پاندمی کرونا ۴.۵ درصد آب می‌رود و ریزش شاخص بورس با بازگشایی پالایشی‌ها را در بر دارد.
کاهش قیمت دلار و سکه در بازار/ نرخ طلا بالا رفت + جدول
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / بازار سکه و ارز / بازار طلا / قیمت دلار / قیمت سکه / قیمت طلا
کاهش قیمت دلار و سکه در بازار/ نرخ طلا بالا رفت + جدول
نرخ دلار در بازار امروز شنبه کاهش یافت و به ۲۶,۵۰۰ (بیست و شش هزار و پانصد) تومان رسید. در بازار امروز سکه هم افت قیمت را تجربه کرد.
رمزگشایی از سیاست جدید ارزی
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / سیاست ارزی / افزایش قیمت ارز / افزایش نرخ دلار / دلار آزاد / ارز صرافی / ارز نمایی / ارز تک نرخی / ارز تک نرخی / بازار دلار
رمزگشایی از سیاست جدید ارزی
عباس آرگون فعال بخش خصوصی در مورد پیش بینی نرخ دلار تا موعد برگزاری انتخابات آمریکا، یادآور شد: چنین پیش‌پینی بسیار سخت است، چرا که اگر بانک مرکزی بتواند بازار را کنترل کند با توجه به سیاست جدیدی که در پیش گرفته، دلار می‌تواند ثبات پیدا کند و آن زمان احتمال کاهش قیمت نیز وجود دارد، از طرف دیگر کلیدی‌ترین متغیر نیز در کنترل نرخ ارز، عرضه منظم و پاسخگویی به تقاضا‌های واقعی است، اگر چنین مسئله‌ای رخ دهد، بازار از ثبات نسبی برخوردار می‌شود، اما باید این نکته را نیز درنظر گرفت که ورودی ارز به کشور بسیار کاهش یافته و به همین خاطر است که بانک مرکزی سیاست یکی کردن نرخ‌ها را با افزایش نرخ ارز صرافی ملی و نیما در پیش گرفته است.
شاخص دلار یک کانال عقب رفت
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / شاخص دلار / ارزهای جهانی / نرخ دلار
شاخص دلار یک کانال عقب رفت
شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارز‌های جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات امروز با ۰.۱۶ درصد کاهش نسبت به روز گذشته در سطح ۹۲.۹۲۷ واحد بسته شد. نرخ برابری هر فرانک سوئیس نیز معادل ۱.۱۰۰ دلار اعلام شد.
بازگشت دلار به کانال ۲۶ هزار/ سکه ۱۲ میلیون و ۸۰۰
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
بازگشت دلار به کانال ۲۶ هزار/ سکه ۱۲ میلیون و ۸۰۰
قیمت ها امروز در بازار سکه و ارز با سیر نزولی همراه شد. نرخ دلار که روزهای گذشتهٰ صعودی و در کانال ۲۷ هزار تومان و سکه نیز به بیش از ۱۳ میلیون رسیده بود امروز کاهش و یک پله سقوط کردند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / قیمت دلار / نرخ ارز
دلار باید ۷ هزار تومان باشد! +فیلم
کارشناس مسائل اقتصادی: نرخ دلار برای اقتصاد کنونی کشور، ۶ تا ۷ هزار تومان باید باشد.
ارز و طلاکاهش نرخ دلار در صرافی ملی | جدیدترین قیمت ارز در امروز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
ارز و طلاکاهش نرخ دلار در صرافی ملی | جدیدترین قیمت ارز در امروز ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
 قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز ۲۶,۷۵۰ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
اتفاق غیرمنتظره‌ در بازار ارز / اولین قیمت دلار پنجشنبه چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / بازار ارز / دلار / قیمت دلار / قیمت دلار امروز / نرخ ارز / نرخ دلار
اتفاق غیرمنتظره‌ در بازار ارز / اولین قیمت دلار پنجشنبه چقدر است؟
آخرین وضعیت بازار ارز چطور است و با توجه به آخرین قیمت‌ها پیش از شروع بازار روز پنجشنبه احتمالا وضعیت امروز بازار چطور خواهد شد و اولین قیمت دلار چقدر خواهد بود؟ نوشته اتفاق غیرمنتظره‌ در بازار ارز / اولین قیمت دلار پنجشنبه چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
روند بورس با دلار همسو یا در تضاد است؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
روند بورس با دلار همسو یا در تضاد است؟
امروز مطالبی همچون رکورد جدید نرخ دلار در صرافی ملی، بورس به روند صعودی خود ادامه می‌دهد؟، عرضه اولیه متفاوت برای هفته آینده، ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۶ شهریور ۹۹، چند توصیه به سهامداران در شرایط فعلی بورس، مهلت پذیره‌نویسی دارا دوم تمدید شد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
ارز و طلاسبقت نرخ دلار صرافی ملی از نرخ بازار آزاد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ارز و طلاسبقت نرخ دلار صرافی ملی از نرخ بازار آزاد
نرخ دلار در صرافی ملی در نیمه امروز چهارشنبه ۲۶ شهریور از نرخ بازار پیشی گرفت و بالای ۲۷ هزار تومان معامله شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
بورس بدون مداخله چرخید
بازگشایی نماد خودروسازها و همچنین تقویت احتمال برداشتن سقف رشد نرخ دلار در سامانه نیما نیز در چرخش دوباره بازار سهام نقشی مهم بازی کرده است.
چرا قیمت دلار رشد کرد؟ / اولین قیمت دلار امروز 26 شهریور
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / ارز / بازار ارز / بازار دلار / دلار / قیمت دلار امروز / نرخ دلار
چرا قیمت دلار رشد کرد؟ / اولین قیمت دلار امروز 26 شهریور
در چهارمین روز هفته، معامله‌گران دلار و سکه سعی کردند در مرحله اول سطوح حمایتی را حفظ کنند و در مرحله دوم به‌دنبال نزدیک کردن قیمت به سوی سقف‌های روز دوشنبه باشند. اما آخرین قیمت دلار تا پیش از شروع بازار امروز چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹ چقدر بوده و چه سیگنال‌هایی از اخبار رسمی برای این بازار قابل مشاهده است؟ نوشته چرا قیمت دلار رشد کرد؟ / اولین قیمت دلار امروز 26 شهریور اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •