جمعه, ۲۰ تیر, ۱۳۹۹ / 10 July, 2020
نیروی انتظامی
ضرورت توجه مسئولان کشوری به تجهیز و تقویت مرزها
۱۴ ساعت قبل / فرمانده مرزبانی ناجا / مرز
ضرورت توجه مسئولان کشوری به تجهیز و تقویت مرزها
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با بیان اینکه مرزبانی در تأمین امنیت کشور نقش تاثیرگذاری دارد، گفت: به یاری خداوند و توجه ویژه مسئولان بر تجهیز و تقویت مرزها، در یک پروسه ۴ یا ۵ ساله می‌توان مرزها و یگان‌های مرزی کشور را به حد مطلوب و در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران رساند.
کشف زمین خواری ۴۰۰ میلیاردی در پایتخت
۱۶ ساعت قبل / زمین خواری / پلیس امنیت اقتصادی / نیروی انتظامی
کشف زمین خواری ۴۰۰ میلیاردی در پایتخت
رئیس پلیس امنیت اقتصادی، از کشف یک قطعه زمین به مساحت ۸ هزار متر مربع به ارزش ۴۰۰ میلیارد ریال و بازپس گیری آن از ۳ زمین خوار خبر داد.
مراقب آگهی های جعلی وام های کم بهره در فضای مجازی باشید
۱۷ ساعت قبل / پلیس فتا / نیروی انتظامی / جعل اسناد
مراقب آگهی های جعلی وام های کم بهره در فضای مجازی باشید
رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا، گفت: به آگهی‌های دریافت وام آسان، برنده شدن در قرعه‌کشی‌ها و...، اعتماد نکنید، چرا که بیشتر این تبلیغات کذب است.
از جنگ ۴۰ سال پیش تا آوارگی امروز
۲۱ ساعت قبل / شهرداری / نیروی انتظامی / صداوسیما / استانی-اجتماعی / مقام قضائی / جنگ
از جنگ ۴۰ سال پیش تا آوارگی امروز
جنگ چهره زشت و کریهی دارد، چهره بی رحمی که تا سال ها پس از پایان آن نیز خود را به بازماندگانش نشان می دهد و خواب و بیداری مردم جنگ زده را پریشان می کند.
۲۶ ساعت قبل
در اهمیت استقلال قضایی
در رسیدگی به پرونده‌های کیفری سیاسی-امنیتی که در دادسرا صورت می‌گیرد 3 مرحله تحقیق، تعقیب و درخواست صدور حکم را داریم. مرحله تحقیق حساس‌ترین مرحله در جریان رسیدگی است و با تاسف این مرحله به ‌لحاظ اینکه تعریف خاصی از ضابط صورت گرفته و دامنه ضابط قضایی گسترش پیدا کرده است با چالش‌هایی مواجه شده است. ما ضابط عام داریم و ضابط خاص؛ ضابط عام نیروی انتظامی است و برابر قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب، ضابط خاص یعنی وزارت اطلاعات و سپاه هم جزو ظابطان قرار گرفته‌اند. وضعیت ویژه و نگاه خاص امنیتی که الزاما و اجبارا این دو نهاد- یعنی وزارت اطلاعات و حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران- دارند اما باعث می‌شود که مرحله تحقیق در پرونده‌های امنیتی و سیاسی با نگاهی خاص …
کشف ۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در کرمان
۳۹ ساعت قبل / ارز دیجیتالی / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / نیروی انتظامی
کشف ۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در کرمان
سرپرست پلیس امنیت عمومی استان از کشف ۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در کرمان خبر داد
دستگیری ۲ سارق و کشف ۹ فقره سرقت در سراب
۴۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / سرقت / دستگیری سارقان / پلیس آگاهی / نیروی انتظامی / سرقت خودرو / کود شیمیایی / قاچاق کالا / کشف کالای قاچاق
دستگیری ۲ سارق و کشف ۹ فقره سرقت در سراب
فرمانده انتظامی سراب از دستگیری دو سارق و کشف ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
آخرین وضعیت مرزبانان ربوده‌شده در مرز میرجاوه
۴۲ ساعت قبل / ستاد کل نیروهای مسلح / سازمان ملل / نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / مرزبانی ناجا / ستادکل نیروهای مسلح
آخرین وضعیت مرزبانان ربوده‌شده در مرز میرجاوه
فرمانده مرزبانی ناجا ‌درباره آخرین وضعیت مرزبانان ربوده‌شده در مرز میرجاوه گفت: ‌با آژانس امنیت ‌پاکستان برای انتقال مرزبانان به ایران رایزنی شده است.
آتش سوزی ۵ هکتار از مراتع طبیعی در ایلام
۴۴ ساعت قبل / آتش سوزی / فرماندهی نیروی انتظامی ایلام / آتش سوزی جنگل ها
آتش سوزی ۵ هکتار از مراتع طبیعی در ایلام
ایلام-فرمانده انتظامی ایلام از آتش سوزی پنج هکتار از مراتع طبیعی در کوه های حوالی روستای حسین آباد در بخش میشخاص از توابع این شهرستان خبر داد.
۲ روز قبل
نتایجی قابل توجهی درباره علت حادثه نطنز حاصل شده است
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر اطلاعات در جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون برای بررسی حادثه نطنز گفت که طبق توضیحات ارائه شده تاکنون نتایجی قابل توجهی درباره حادثه نطنز حاصل شده و با پایان بررسی دقیق و فنی موضوع، نتایج قطعی اعلام می‌شود.ابوالفضل عمویی در گفت‫وگو با ایسنا در توضیح جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی در ادامه جلسات خود برای بررسی حادثه نطنز، جلسه‌ای با حضور آقای علوی وزیر اطلاعات و معاونین، مقامات ارشد فرماندهی پدافند هوایی ارتش و مقامات ارشد نیروی انتظامی برگزار کرد. به گفته وی در این جلسه، مقامات مربوطه با ارائه گزارشی از حوزه مسئولیت خود، به تشریح ابعاد امنیتی واقعه نطنز پرداختند و بعد از استماع نظرات اعضای …
۲ روز قبل
بازداشت عوامل اجرای موسیقی خیابانی در ایلام
عوامل اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی در ایلام دستگیر شدند. ماجرا از این قرار است که به تازگی کلیپی کوتاه در فضای مجازی پخش شد که در آن یک دختر جوان در کنار یک گروه موسیقی محلی با اجرای ساز دهل، حرکات ناموزونی در خیابان سعدی شهر ایلام اجرا کرده است. بعد از پخش این کلیپ در استان، ستاد امر به معروف و نهی از منکر در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و ضدفرهنگی در ایلام بیانه‌ای صادر کرد. به‌گزارش مهر، در این بیانیه آمده است: «حرکت هنجارشکنانه و به دور از ارزش‌های اسلامی و انقلابی یک دختر جوان به همراه گروه موسیقی محلی، خاطر شهروندان مومن و ولایتمدار ایلام را جریحه‌دار کرده است. بر خود لازم می‌دانیم که این حرکات زشت، ضد فرهنگی و ضد دینی در استانی که در دامن پاک زنان با عفت و با حیای …
گزارش نطنز در کمیسیون امنیت
۲ روز قبل
گزارش نطنز در کمیسیون امنیت
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور وزیر اطلاعات در جلسه روز گذشته این کمیسیون برای بررسی حادثه نطنز گفت: طبق توضیحات ارائه شده تاکنون نتایج قابل توجهی درباره حادثه نطنز حاصل شده و با پایان بررسی دقیق و فنی موضوع، نتایج قطعی اعلام می‌شود. ابوالفضل عمویی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: علاوه بر سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات، برخی معاونین وزارت اطلاعات و همچنین مقامات ارشد فرماندهی پدافند هوایی ارتش و مقامات ارشد نیروی انتظامی در جلسه مذکور حضور داشتند. در جلسه فوق مقامات مربوطه با …
۲ روز قبل / تخلیه منازل در بوشهر
واکنش پلیس به انتشار فیلم تخلیه تعدادی از منازل شهروندان بوشهری
به گزارش مهر به نقل از پلیس بوشهر، فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر درباره این اتفاق توضیح داد: صبح امروز سه شنبه ۱۷ تیرماه ۹۹، در راستای اجرای حکم مقام قضائی، برای رفع تصرف عدوانی تعدادی منزل مسکونی واقع در خیابان بی‌سیم شهر بوشهر، مأموران نیروی انتظامی در محل اجرای حکم حضور یافتند.
۲ روز قبل / حادثه نطنز / کمیسیون امنیت ملی مجلس
جزئیات جلسه کمیسیون امنیت ملی با وزیر اطلاعات درباره حادثه نطنز
به گزارش فارس، ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی در ادامه جلسات خود برای بررسی حادثه نطنز، عصر امروز جلسه‌ای با حضور آقای علوی وزیر اطلاعات و معاونین، مقامات ارشد فرماندهی پدافند هوایی ارتش و مقامات ارشد نیروی انتظامی برگزار کرد.
سارقان حرفه ای در سلماس دستگیر شدند
۲ روز قبل / استانی-شهرستانها / نیروی انتظامی
سارقان حرفه ای در سلماس دستگیر شدند
فرمانده انتظامی سلماس از دستگیری سارقان حرفه ای با ۷فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح در اهواز
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / نیروی انتظامی / قاچاق اسلحه / اهواز
دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح در اهواز
فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و کشف ۲۵ قبضه اسلحه در اهواز خبر داد.
پلمب واحدهای متخلف توسط گشت ویژه کرونا در شیراز
۲ روز قبل / ویروس کرونا / شیراز / استانداری فارس / دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز / صمت / سازمان تعزیرات حکومتی / شهرداری شیراز / فارس / مدیریت استانی کرونا / مجله تصویری کرونا
پلمب واحدهای متخلف توسط گشت ویژه کرونا در شیراز
ایرنا- شیراز- بازرسان گشت ویژه نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ماموریت پیشگیری از شیوع کرونا روز سه‌شنبه در بازدید از برخی سفره‌خانه‌ها و چایخانه‌های شهر شیراز، اماکن متخلف از جمله عرضه‌کنندگان قلیان را پلمب کردند. ۱۲ گروه در قالب این گشت ویژه از شنبه ۱۴ تیرماه، بر اماکن شهر شیراز نظارت دارند. شمار این گروها در سراسر فارس، ۸۲ تیم و متشکل از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی، بازرسی استانداری فارس و فرمانداری‌ها، اصناف و سازمان صمت، شهرداری، نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی است./ عکس: شیوا السادات عطاران
بازداشت متهم امنیتی سابقه دار پیش از اقدام تروریستی
۲ روز قبل / متهم امنیتی / بازداشت / اقدام تروریستی / نیروی انتظامی / اخبار حوادث / اخبار داغ
بازداشت متهم امنیتی سابقه دار پیش از اقدام تروریستی
یک متهم امنیتی سابقه دار که به دلیل نگرانی از ابتلا به کرونا مورد رأفت اسلامی قرار گرفته و از زندان آزاد شده بود، پیش از اقدام تروریستی دستگیر شد.
شورای معتمد پلیس، ابتکار نیروی انتظامی برای تحقق امنیت محله‌محور
۲ روز قبل / پلیس پیشگیری ناجا / شورای معتمد پلیس
شورای معتمد پلیس، ابتکار نیروی انتظامی برای تحقق امنیت محله‌محور
رییس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مردم هدف پلیس پاسخگو و بیانگر رویکرد اجتماعی پلیس است، گفت: مراکز نظارت همگانی با انتقال نظرات مردم به پلیس نقش موثری در بهبود عملکرد پلیس ایفا می‌کنند.
نظر مردم برای نیروی انتظامی مهم است
۲ روز قبل / پلیس راهور ناجا / پلیس پیشگیری ناجا
نظر مردم برای نیروی انتظامی مهم است
تهران - ایرنا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت:‌ نظرات مردم برای نیروی انتظامی مهم است از طرفی مردم ذینفع عملکرد پلیس هستند به همین خاطر همیشه به نظرات آنها اهمیت می‌دهیم و راهکارهای مستخرج از پیشنهادها را با قوت پیگیری و اجرا می‌کنیم.
سقوط از طبقه چهارم یک آپارتمان مرگ دختر ۱۹ ساله را رقم زد
۲ روز قبل / استانی-شهرستانها / سقوط از ارتفاع / شیروان
سقوط از طبقه چهارم یک آپارتمان مرگ دختر ۱۹ ساله را رقم زد
جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیروان از سقوط یک دختر ۱۹ ساله بر اثر سقوط از طبقه چهارم یک آپارتمان در یکی از محلات این شهرستان خبر داد. 
شکارچی سنگدل در انار ۱۰ راس آهو را سلاخی کرد 
۳ روز قبل / شکارچی / اخبار شهرستان‌ها - کرمان / استانی-شهرستانها
شکارچی سنگدل در انار ۱۰ راس آهو را سلاخی کرد 
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان انار گفت: فرار شکارچی منجر به کشف آثار ده رأس آهو  از مخفیگاه وی شد که  توسط یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان انار با همکاری پلیس اطلاعات امنیت نیروی انتظامی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد. 
لزوم تخصیص اعتبارات لازم برای انسداد مرزهای جنوب شرقی
۳ روز قبل / سردار احمد علی گودرزی / نیروی انتظامی / مرزبانی ناجا
لزوم تخصیص اعتبارات لازم برای انسداد مرزهای جنوب شرقی
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: برای احداث جاده‌های مرزی، خاکریزها و کانال‌ها و انسداد مرزهای جنوب شرقی باید بودجه و اعتباری ویژه پیش بینی شود.
ستاد مرکزی اربعین برای برگزاری این مراسم تصمیم می‌گیرد
۳ روز قبل / حسین اشتری / ستاد اربعین
ستاد مرکزی اربعین برای برگزاری این مراسم تصمیم می‌گیرد
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا آماده تر از قبل پذیرای زائران حسینی (ع) است، گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) در سال جاری منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است.
اشتری: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است
۳ روز قبل
اشتری: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است
فرمانده نیروی انتظامی گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین و ستاد کل نیروهای مسلح (قرارگاه امام رضا (ع)) است
توضیحات فرمانده ناجا درباره برگزاری مراسم اربعین
۳ روز قبل / سردار اشتری / فرمانده ناجا / اربعین / ناجا / ستاد کل نیروهای مسلح / سیستان و بلوچستان / اربعین حسینی
توضیحات فرمانده ناجا درباره برگزاری مراسم اربعین
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا آماده تر از قبل پذیرای زائران حسینی (ع) است، گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) در سال جاری منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است.
فیلم/ شرفی: با مظاهر علنی ناهنجاری‌های اجتماعی برخورد می‌کنیم
۳ روز قبل / فرماندهان نظامی ایران / عفاف و حجاب / پلیس
فیلم/ شرفی: با مظاهر علنی ناهنجاری‌های اجتماعی برخورد می‌کنیم
جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: فرقی نمی‌کند مظاهر علنی ناهنجاری‌های اجتماعی در کجا روی دهد، چه می‌خواهد در جاده‌ها، چه داخل شهرها یا در سواحل دریاها باشد و ما، نیروی انتظامی، با تمام توان مسئولیت خود را در این زمینه انجام می‌دهیم.
ممنوعیت برگزاری عروسی‌و عزا حتی در منازل‌شخصی
۳ روز قبل
ممنوعیت برگزاری عروسی‌و عزا حتی در منازل‌شخصی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه تجمع برای برگزاری مراسمات عروسی و عزا حتی در منازل شخصی ممنوع بوده و نیروی انتظامی باید شخص متخلف را به دادگاه معرفی کند.
فرمانده مرزبانی ناجا: تقویت مرزها نقش موثری در برقراری امنیت شهروندان دارد
۳ روز قبل / سیستان و بلوچستان / فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
فرمانده مرزبانی ناجا: تقویت مرزها نقش موثری در برقراری امنیت شهروندان دارد
زاهدان- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تقویت مرزهای جمهوری اسلامی ایران در برقراری امنیت مطلوب شهروندان و مرزنشینان بسیار موثر است و برای ساخت جاده‌های مرزی، خاکریزها و کانال‌ها نیازمند اعتبار ویژه هستیم.
۱۰۰ فقره سرقت در پرونده سارقان خودرو در ملارد
۳ روز قبل / نیروی انتظامی / سرقت / سارق
۱۰۰ فقره سرقت در پرونده سارقان خودرو در ملارد
فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای خودرو با ۱۰۰ فقره سرقت در ملارد خبر داد.
قاچاقچی مواد مخدر با هوشیاری پلیس فرودگاه به دام افتاد
۳ روز قبل / نیروی انتظامی / قاچاقچی مواد مخدر
قاچاقچی مواد مخدر با هوشیاری پلیس فرودگاه به دام افتاد
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از کشف ۲۲ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر با همکاری مشترک پلیس فرودگاه مشهد و شیراز خبر داد.
هشدار صریح سردار پاکپور به معاندان و گروهک‌های تروریستی‌ در مرزهای ایران
۳ روز قبل / سپاه پاسداران / تروریسم / نیروی زمینی سپاه
هشدار صریح سردار پاکپور به معاندان و گروهک‌های تروریستی‌ در مرزهای ایران
تسنیم نوشت: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر تقویت مرزها و تعامل سازنده بین دو نیرو تأکید کردند.
افزایش ۱۵ درصدی کشفیات سرقت در سه ماه نخست سال ۹۹
۳ روز قبل / سرقت / پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
افزایش ۱۵ درصدی کشفیات سرقت در سه ماه نخست سال ۹۹
تهران - ایرنا - جانشین پلیس آگاهی ناجا از افزایش ۱۵ درصدی کشفیات سرقت طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: به میزانی که مردم به هشدارهای پلیس توجه می‌کنند، فرصت ارتکاب جرم از مجرمان گرفته و جرایم نیز کاهش می‌یابد.
برخی کشورهای بزرگ پشت قاچاق به داخل یا خارج از کشور هستند
۳ روز قبل / قاچاق کالا / نیروی انتظامی / اخبار اقتصادی - کرمان / استانی-اقتصادی
برخی کشورهای بزرگ پشت قاچاق به داخل یا خارج از کشور هستند
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: کار دشمن دشمنی است و در برخی موضوعات، کشورهای بزرگ پشت قاچاق به داخل یا به خارج از کشور هستند و دست دشمن را در این اقدامات می بینیم و نیاز است همه سازمان ها به نیروی انتظامی در مقابله با قاچاق کمک بکنند.
سرانجام استفاده از البسه دوربین‌دار پلیس
۳ روز قبل / پلیس پیشگیری / پلیس فتا / پلیس مبارزه با مواد مخدر / قاچاق مواد مخدر / مواد مخدر / فرمانده ناجا / سردار اشتری / ویروس کرونا / پلیس امنیت / پلیس
سرانجام استفاده از البسه دوربین‌دار پلیس
جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: هر هفته در نیروی انتظامی، میزان صحت و عملکرد طرح ناظر یک توسط فرمانده محترم نیروی انتظامی مورد پایش و ارزیابی قرار می‌گیرد و این موضوع با جدیت و احساس بالایی مسئولیت بسیار بالایی رصد می‌شود.
فراخوان شعر تحریم بی اثر
۳ روز قبل / نیروی انتظامی / شعر / ناجا / تحریم
فراخوان شعر تحریم بی اثر
از کلیه فرهیختگان و هنرمندان عرصه شعر و هنر که علاقمند به شرکت در این فراخوان هستند دعوت می شود تا در این فراخوان شرکت کنند.
دیدار فرماندهان مرزبانی ناجا و نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور
۳ روز قبل / استان سیستان و بلوچستان / سپاه پاسداران / قاچاق مواد مخدر / نیروی انتظامی / امنیت
دیدار فرماندهان مرزبانی ناجا و نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور
ایلنا: روز گذشته در دیدار فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، بر تقویت مرزها و تعامل سازنده بین دو نیرو تأکید شد.
اولتیماتوم شورای شهر به مالکان ساختمان‌های ناایمن
۳ روز قبل / نیروی انتظامی / قوه قضاییه / شورای شهر تهران / کلینیک سینا اطهر
اولتیماتوم شورای شهر به مالکان ساختمان‌های ناایمن
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: شهرداری پس از اخطار به مالکان ساختمان های‌ ناایمن باید با نصب پلاکارد ناایمن بودن ساختمان را اطلاع‌رسانی کند و درصورت بی‌توجهی مالک در گام بعدی آب، گاز و برق با حکم قضایی قطع شود.
شرفی: "ناظر یک" هر هفته ارزیابی می‌شود/ سرانجام استفاده از البسه دوربین‌دار پلیس/دنیا هیچ‌وقت با مواد مخدر به عنوان تهدید علیه بشریت مبارزه نکرد
۳ روز قبل / یگان ویژه / پلیس پیشگیری / راهور / پلیس فتا / پلیس مبارزه با مواد مخدر / قاچاق مواد مخدر / مواد مخدر / فرمانده ناجا / سردار اشتری / ویروس کرونا
شرفی: "ناظر یک" هر هفته ارزیابی می‌شود/ سرانجام استفاده از البسه دوربین‌دار پلیس/دنیا هیچ‌وقت با مواد مخدر به عنوان تهدید علیه بشریت مبارزه نکرد
جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: هر هفته در نیروی انتظامی، میزان صحت و عملکرد طرح ناظر یک توسط فرمانده محترم نیروی انتظامی مورد پایش و ارزیابی قرار می‌گیرد و این موضوع با جدیت و احساس بالایی مسئولیت بسیار بالایی رصد می‌شود.
وزیر کشور: باید جلوی موانع تعالی و رشد اخلاق را بگیریم
۴ روز قبل / وزیر کشور / بسیج / عبدالرضا رحمانی‌فضلی / رحمانی فضلی / شورای اجتماعی / صدا وسیما / نیروی انتظامی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزیر کشور: باید جلوی موانع تعالی و رشد اخلاق را بگیریم
وزیر کشور گفت: امر فرهنگ و موضوع حجاب و عفاف، موضوعی کاملاً اجتماعی است و موضوعات اجتماعی را تنها با راه‌حل‌های اجتماعی و با مشارکت عموم مردم می‌توانیم پیش ببریم.
۴ روز قبل
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان :
پیشگیری از سرقت تجهیزات و انرژی برق از اهداف مشترک پلیس گلستان و توزیع برق استان استمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان در دیدار با فرماندهی انتظامی استان با بیان مطلب فوق گفت : لزوم سرکشی مداوم از مالخران ،برخورد جدی با سارقان تجهیزات شبکه ها و تاسیسات برق ، گشت مشترک پلیس و برق از مواردی است که به آنها می بایست توجه ویژه شود.به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، علی اکبر نصیری افزود : تا کنون فرماندهی انتظامی استان همکاری خوبی با ارگانهای خدمات رسان بالاخص شرکت توزیع نیروی برق در سرتاسر استان داشته که همواره مورد تقدیر و تشکر ما بوده است.وی افزود : این شرکت آمادگی این را دارد نقاط تاریک و خطر آفرین از منظر پلیس گلستان در سرتاسر استان مجهز به روشنایی معابر نماید.وی با اشاره به …
فراخوان شعر تحریم بی‌اثر از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
۴ روز قبل / سازمان عقیدتی سیاسی ناجا / تحریم / شعر
فراخوان شعر تحریم بی‌اثر از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
تهران - ایرنا - سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با فراخوان شعر تحریم بی اثر که در راستای تحریم فرماندهان و مدیران انقلابی و ولایی نیروی انتظامی منتشر شده از کلیه فرهیختگان و هنرمندان عرصه شعر و هنر که علاقمند به شرکت در این فراخوان می‌باشند دعوت بعمل آورده است.
جانشین فرمانده ناجا: "خادم "و "پاسخگوی مردم" باشیم
۴ روز قبل / نیروی انتظامی
جانشین فرمانده ناجا: "خادم "و "پاسخگوی مردم" باشیم
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه باید خود را خادم و پاسخگوی مردم بدانیم و در قبال آنان احساس تکلیف و وظیفه کنیم، گفت: اقتدار، انضباط و رأفت پلیس در روش‌ها و منش‌ها مشهود باشد.
آمادگی پلیس برای جمع‌آوری 48 ساعته معتادان در شیراز
۴ روز قبل / استانی-اجتماعی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز / شورای اسلامی شهر شیراز / استان فارس / نیروی انتظامی
آمادگی پلیس برای جمع‌آوری 48 ساعته معتادان در شیراز
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: پلیس آماده است که معتادان متجاهر شیراز را ظرف مدت کمتر از 48 ساعت جمع‌آوری کند.
غرق شدن کودک 12 ساله در رودخانه
۴ روز قبل / کرمانشاه / غرق شدن / نیروی انتظامی / استانی-اجتماعی
غرق شدن کودک 12 ساله در رودخانه
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از غرق شدن کودکی 12 ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه خبر داد.
با برگزارکنندگان تجمعات برخورد قضایی خواهد شد
۴ روز قبل / استانی-اجتماعی / استاندار لرستان / اداره کل میراث فرهنگی / نیروی انتظامی / کتابخانه‌های عمومی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / همه علیه کرونا / همه با همه علیه کرونا
با برگزارکنندگان تجمعات برخورد قضایی خواهد شد
استاندار لرستان با بیان اینکه با برگزارکنندگان تجمعات برخورد قضایی خواهد شد، گفت: کتابخانه‌های عمومی استان به مدت ۱۰ روز تعطیل شدند.
ادارات دولتی به افراد بدون ماسک خدمات نمی‌دهند
۴ روز قبل / استانی-سیاسی / همه_باهم_علیه_کرونا / من ماسک میزنم
ادارات دولتی به افراد بدون ماسک خدمات نمی‌دهند
فرماندار کرج گفت: ارائه خدمت به مراجعین بدون استفاده از ماسک ممنوع است و در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، سختگیری‌های لازم توسط نیروی انتظامی و پلیس صورت می‌گیرد.
واکنش سازمان نظام پرستاری به بازداشت پرستاران توسط نیروی انتظامی
۴ روز قبل
واکنش سازمان نظام پرستاری به بازداشت پرستاران توسط نیروی انتظامی
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در نامه‌ای به فرماندهی نیروی انتظامی به برخورد فیزیکی این نیرو با پرستاران معترض در مشهد و بازداشت برخی از آنها اعتراض کرد.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا تاکید کرد:
حمایت قاطعانه نیروی انتظامی از حافظان محیط‌زیست
۴ روز قبل
رئیس پلیس پیشگیری ناجا تاکید کرد: حمایت قاطعانه نیروی انتظامی از حافظان محیط‌زیست
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه مسئولیت پذیری و تلاش و کوشش محیط بانان در حفاظت از عرصه‌های طبیعی قابل تقدیر است، گفت: محیط بانان در خط مقدم حفاظت از محیط زیست تمام قد ایستاده اند.
برخورد سختگیرانه برای استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی
۴ روز قبل / شهرداری تهران / شهردار تهران / تهران / ماسک / ایستگاه مترو / نیروی انتظامی
برخورد سختگیرانه برای استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: برخورد سختگیرانه در استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی از امروز تشدید می‌شود.
دستگیری ۱۴ نفر از عاملان تیراندازی مراسم عزاداری در شادگان
۵ روز قبل / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / نیروی انتظامی / تیراندازی / شادگان
دستگیری ۱۴ نفر از عاملان تیراندازی مراسم عزاداری در شادگان
فرمانده انتظامی شادگان از دستگیری ۱۴ نفر از عاملان تیراندازی مراسم عزاداری در این شهرستان خبر داد.
توزیع 10 تُن گوشت در مناطق مرزی خراسان جنوبی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام
۵ روز قبل / ستاد اجرایی فرمان امام / خراسان جنوبی / نیروی انتظامی
توزیع 10 تُن گوشت در مناطق مرزی خراسان جنوبی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام
به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی، ٢٥٠٠ بسته پروتئینی در مناطق محروم مرزی استان توزیع شد.
پایان خط باند اراذل‌واوباش سابقه‌دار به دست پلیس
۵ روز قبل / استانی-شهرستانها / دستگیری / نیروی انتظامی
پایان خط باند اراذل‌واوباش سابقه‌دار به دست پلیس
فرمانده انتظامی بروجرد گفت: سرکرده باند اراذل‌واوباش در شهرستان به همراه سه تن از همدستانش شناسایی و دستگیر شد.
۵ روز قبل / پرونده ترور سردار سلیمانی و المهندس / شهادت سردار سلیمانی
سردار شیرزاد: از طریق اینترپل به دنبال دستگیری عاملان ترور سردار سلیمانی هستیم
به گزارش مهر، سردار هادی شیرزاد در برنامه تلویزیونی در انتهای الوند درباره اقدامات پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی اظهار کرد: این پلیس، یکی از ۱۹۸ عضو سازمان اینترپل جهانی و مقر اصلی سازمان اینترپل در لئون فرانسه مستقر است.
کمیسیون شوراهای مجلس حادثه انفجار مرکز درمانی در تهران را بررسی می‌کند
۵ روز قبل / مجلس شورای اسلامی / اراک / کمیجان / فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی
کمیسیون شوراهای مجلس حادثه انفجار مرکز درمانی در تهران را بررسی می‌کند
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی از بررسی حادثه انفجار در یک مرکز درمانی در این کمیسیون خبر داد.
سردار شرفی: خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه گویای جمهوری اسلامی ایران در محور مقاومت نقش ایفا می‌کند
۵ روز قبل / پلیس
سردار شرفی: خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه گویای جمهوری اسلامی ایران در محور مقاومت نقش ایفا می‌کند
جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه گویای نظام جمهوری اسلامی ایران در محور مقاومت نقش ایفا می‌کند و همیشه به عنوان رسانه ارزشی مورد تکریم و احترام نیروی انتظامی و سایر اندیشمندان جامعه قرار می‌گیرد.
بنیاد بازی‌های رایانه‌ای با آگاهی‌بخشی خلاء میان والدین و فرزندان را پر کند
۵ روز قبل
بنیاد بازی‌های رایانه‌ای با آگاهی‌بخشی خلاء میان والدین و فرزندان را پر کند
معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی (ناجا) در دیدار با مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: بنیاد می‌تواند با اصلاح محتوای بازی‌های رایانه‌ای به جامعه تعالی ببخشد و از سویی رفتارهای وندالیستی و تخریب‌گرایانه را در سطح جامعه کاهش دهد.
حمایت برخی کشورها از مجرمان جنائی تحت تعقیب اینترپل
۵ روز قبل / پلیس
حمایت برخی کشورها از مجرمان جنائی تحت تعقیب اینترپل
رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی گفت: برخی از کشورها که عموماً طالب آسایش و آرامش کشور ما نیستند، به هر دلیلی می‌خواهند کارشکنی کنند و حتی از یک مجرم جنائی که تحت تعقیب سازمان اینترپل قرار دارد، حمایت می‌کنند.
پیامکی که افراد را به درگاه بانکی هدایت می‌کند کلاهبرداری است
۵ روز قبل / استانی-اجتماعی / یزد / رییس پلیس فتا / ابوطالبی / نیروی انتظامی
پیامکی که افراد را به درگاه بانکی هدایت می‌کند کلاهبرداری است
رئیس پلیس فتای استان یزد ضمن تشریح کلاهبرداری فیشینگ و لزوم اجرایی شدن رمزهای دوم پویا گفت: هر پیامکی که افراد را به یک سایت و یا درگاه بانکی هدایت می‌کند و یا منجر به اخذ اطلاعات شخصی حساب شود، کلاهبرداری است.
نظام وظیفه: آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است
۵ روز قبل
نظام وظیفه: آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است
اجرای یک ماهه دوره آموزشی در پادگان‌ها و مراکز آموزشی نیروی انتظامی تا اطلاع ثانوی اجرا خواهد شد و منوط به شرایط ویروس کروناست.
دستورات مهم رئیس‌جمهور: رستوران‌ها تخلف کردند، بسته شوند /ماسک زدن از فردا اجباری است /از نیروی انتظامی و بسیج کمک گرفته شود
۵ روز قبل / حسن روحانی / ویروس کرونا / ستاد ملی مقابله با کرونا
دستورات مهم رئیس‌جمهور: رستوران‌ها تخلف کردند، بسته شوند /ماسک زدن از فردا اجباری است /از نیروی انتظامی و بسیج کمک گرفته شود
رئیس جمهور گفت: مسافرت‌ها باید کاهش یابد و به حد ضرورت برسد. اگر احساس خطر می‌کنیم و در شرایط هشدار هستیم، می‌توانیم برخی محدودیت‌ها را برای مدت کوتاهی برگردانیم.
مشاوران پلیس مانع خودکشی جوان میانه‌ای شدند
۵ روز قبل / استانی-اجتماعی / اقدام به خودکشی / مشاوره / میانه / پلیس آگاهی / نیروی انتظامی
مشاوران پلیس مانع خودکشی جوان میانه‌ای شدند
فرمانده انتظامی شهرستان میانه، از نجات جان جوانی که قصد خودکشی داشت در این شهرستان خبر داد.
مشکل دوره آموزش سربازان حل شد: باز هم آموزش یک ماهه است
۵ روز قبل / سربازی / نیروی انتظامی / نیروهای مسلح
مشکل دوره آموزش سربازان حل شد: باز هم آموزش یک ماهه است
فارس نوشت: معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی گفت: در راستای حفظ سلامتی سربازان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی مجددا دوره آموزشی سربازی یک ماهه شد.
آغاز فعالیت اسکواش در نیروی انتظامی
۵ روز قبل / استانی-ورزشی / اسکواش
آغاز فعالیت اسکواش در نیروی انتظامی
رئیس فدراسیون اسکواش از آغاز فعالیت این رشته با تعیین نخستین رئیس هیئت در نیروی انتظامی خبر داد.
افزایش ۱۰۶ درصدی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط نیروی انتظامی کرمان
۵ روز قبل / فرمانده انتظامی / قاچاق کالا و ارز / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی
افزایش ۱۰۶ درصدی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط نیروی انتظامی کرمان
فرمانده انتظامی استان کرمان از افزایش ۱۰۶ درصدی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط نیروی انتظامی از ابتدای سال جاری تا امروز در استان خبر داد و گفت: ارزش ریالی کالاهای کشف شده در استان کرمان در سه ماهه اول سال ۹۹ بیش از ۶۰ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۵ درصد افزایش یافته است.
درگیری مسلحانه در دزفول ۲ مجروح برجای گذاشت
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
درگیری مسلحانه در دزفول ۲ مجروح برجای گذاشت
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول از درگیری مسلحانه و مجروحیت دو نفر از طرفین دعوا خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ایجاد ردیف پایدار تولید اکسیژن در بودجه امسال برای ناژوان
اصفهان -راعی : مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: با همت شورای پنجم در بودجه امسال ردیف پایدار تولید اکسیژن برای نگهداری، توسعه و تملک فضای سبز تعریف شده است.رسول هاشمیان در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: ناژوان با یک هزار و ۱۶۳ هکتار وسعت در حریم شهر اصفهان قرار دارد و دارای کاربری‌های حفاظتی و فضای سبز است.وی ناژوان را ریه شهر اصفهان دانست و تصریح کرد: تاکنون در دوره‌های مختلف تلاش‌های زیادی برای این مجموعه انجام شده تا ریه شهر حفظ شود.وی با بیان اینکه در ناژوان برخی اراضی در حریم رودخانه و با کاربری خاص و مابقی با کاربری کشاورزی است، گفت: تاکنون ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی ناژوان تملک و به بیشه زار تبدیل شده است.هاشمیان افزود: حدود ۸۰۰ هکتار از اراضی ناژوان در اختیار کشاورزان است که یا به …
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / ابتلا به کرونا / شیوع کرونا ویروس
کرونا نگرفتن معتادان افسانه است؛ افزایش بیماری در بین معتادان متجاهر
فرید براتی سده با اشاره به طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سطح کشور اظهار کرد: این طرح با هماهنگی نیروی انتظامی ،ستاد مبارزه با مواد مخدر و سایر بخش‌ها در حال انجام است و این طرح ادامه خواهد داشت.
برگزاری نشست همدلی، هم افزایی و امنیت آفرین سپاه و پلیس پایتخت
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / فرمانده انتظامی پایتخت
برگزاری نشست همدلی، هم افزایی و امنیت آفرین سپاه و پلیس پایتخت
ایلنا: فرمانده انتظامی پایتخت گفت: امروز دشمن از اخوت و همدلی حاکم بین سپاه و نیروی انتظامی که دوشادوش هم از حرم و حریم امنیت و آرامش مردم محافظت می کنند به شدت…
مسیر و هدف ناجا و سپاه در دفاع از آرمان های نظام یکی است
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / حسین رحیمی / نیروی انتظامی / سپاه / انقلاب / پلیس پایتخت
مسیر و هدف ناجا و سپاه در دفاع از آرمان های نظام یکی است
رئیس پلیس پایتخت گفت: امروز دشمن از اخوت و همدلی حاکم بین سپاه و نیروی انتظامی که دوشادوش هم از حرم و حریم امنیت و آرامش مردم محافظت می‌کنند به شدت ناراحت است.
اجرای طرح فاتح ۳ در قزوین
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
اجرای طرح فاتح ۳ در قزوین
فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین از اجرای طرح فاتح ۳ و کشف ۴۷ کیلو و ۱۱۲ گرم انواع موادمخدر و دستگری ۹ سارق در شهرستان قزوین خبر داد.
دستگیری چند اراذل و اوباش در تبریز
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / استانی-اجتماعی / پلیس آگاهی / دستگیری شرور / دستگیری اراذل و اوباش / امنیت عمومی / نیروی انتظامی
دستگیری چند اراذل و اوباش در تبریز
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی یکی از برنامه‌های پلیس را برخورد جدی با اراذل و اوباش دانست و گفت: چند نفر از اراذل و اوباشی که در یکی از محلات تبریز با یکدیگر درگیر شده و امنیت عمومی مردم را به مخاطره انداخته بودند، دستگیر شدند.
کشفیات مواد مخدر ۴۸ درصد افزایش یافت
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
کشفیات مواد مخدر ۴۸ درصد افزایش یافت
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از افزایش ۴۸ درصدی کشفیات مواد مخدر در سه ماهه نخست سال جاری در کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
سردار رضایی:دخالت ناجا در مسایل‌سیاسی ممنوع است
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سردار رضایی:دخالت ناجا در مسایل‌سیاسی ممنوع است
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه بصیرت سیاسی لازمه یک قوای انتظامی است، گفت: بصیرت سیاسی در نیروی انتظامی لازم ولی دخالت سیاسی ممنوع است.
دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی ۲ ماهه شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / سازمان وظیفه / معافیت سربازی / سربازی / پلیس
دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی ۲ ماهه شد
معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی گفت: دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی از یک ماه به ۲ ماه تغییر یافت.
۱۳۹۹/۰۴/۱۳
پیگیری تخلف مسئول دفتر قالیباف در واگذاری 70 هکتار زمین به یک نهاد نظامی
زمانی که شوشتری مسئول دفتر وقت شهردار تهران (محمدباقر قالیباف) قصد ترک صندلی‌اش را داشته کلید زمینی 70 هکتاری که یک مکان تفریحگاهی در منطقه 22 بوده را تحویل سپاه می‌دهد و می‌رود. حالا این 70 هکتار می‌خواهد به پادگان جدیدی در تهران تبدیل شود.محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران هفته گذشته در تذکری از تبدیل 70 هکتار زمین در منطقه 22 به یک نهاد نظامی خبر داد و اعلام کرد قرار است پادگان تازه‌ای درتهران ایجاد شود. 70 هکتاری که پیش از این به عنوان اردوگاه میرزا حسینی معروف بود و شهرداری با هزینه 141 میلیاردی آن را به مکانی تفریحی تبدیل کرده بود. اما مسئول دفتر شهردار وقت آن را به یک نهاد نظامی تحویل می‌دهد. این اتفاق درسال نخست فعالیت شورای پنجم اتفاق افتاده است چند ماهی که مدیران سابق همچنان در شهرداری …
هوشمندسازی پلیس تحولی عظیم در کشور ایجاد می‌کند
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
هوشمندسازی پلیس تحولی عظیم در کشور ایجاد می‌کند
فرمانده نیروی انتظامی گفت: اگر بتوانیم هوشمندسازی پلیس را به یک نقطه مطلوب برسانیم، قطعا تحولی عظیم نه تنها در ناجا بلکه در کشور ایجاد خواهیم کرد.
جاده کندوان و هراز جمعه یکطرفه می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
جاده کندوان و هراز جمعه یکطرفه می‌شود
پلیس راه نیروی انتظامی روز سه‌شنبه با اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یک طرفه شدن جاده کندوان و هراز در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •