جمعه, ۱۵ فروردین, ۱۳۹۹ / 3 April, 2020
پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان
کشف ۶۲۹ کیلو حشیش و تریاک از سواری پژو در ایرانشهر
کشف ۶۲۹ کیلو حشیش و تریاک از سواری پژو در ایرانشهر
فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۲۹ کیلوگرم حشیش و تریاک در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / محمد قنبری / پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان / کشف تریاک /
کشف ۳۷۰ کیلوگرم مرفین با اقدام اطلاعاتی پلیس گلستان
کشف ۳۷۰ کیلوگرم مرفین با اقدام اطلاعاتی پلیس گلستان
فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف بیش از ۳۷۰ کیلوگرم مرفین با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های سیستان و بلوچستان و گلستان خبرداد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / استانی-اجتماعی / مواد مخدر / پلیس / گلستان / سیستان و بلوچستان /
بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر در چابهار دستگیر شد
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، در یک عملیات ضربتی، یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر کشور معروف به "صدام" را دستگیر کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / قاچاق مواد مخدر / قاچاقچی مواد مخدر /
دستگیری قاچاقچی بین‌المللی موادمخدر در جنوب سیستان و بلوچستان
دستگیری قاچاقچی بین‌المللی موادمخدر در جنوب سیستان و بلوچستان
زاهدان - جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان امروز در یک عملیات ضربتی، یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر کشور معروف به «صدام» را دستگیر کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان / احمد طاهری / مواد مخدر /
قرص‌های موجود در کیک‌های خوراکی هیوسین بود
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: پس از بررسی و آزمایشات پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد که قرص‌های موجود در کیک‌های خوراکی ماده مخدر نبوده و قرص «هیوسین» بوده است.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود زاهدیان گفت: پس از بررسی و آزمایشات پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد که این قرص‌ها ماده مخدر نبوده و قرص «هیوسین» بوده است. وی با بیان اینکه قرص‏های موجود در کیک‏های خوراکی در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و آذربایجان‏غربی مشاهده شده، ادامه داد: انبار مربوط به این فعالیت در سیستان و بلوچستان مورد بازرسی قرار گرفت و هیچ‏گونه مورد مشکوکی مشاهده نشد، البته در کرمان و هرمزگان مواردی دیده شده که در حال بررسی است. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: اینکه این کار با چه هدفی انجام …
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ /
کشف بیش از یک تن و ۷۶۹ کیلو مواد افیونی در مهرستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان مهرستان و کشف بیش از یک تن و ۷۶۹ کیلو مواد افیونی خبر داد.سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهرستان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را شناسایی کردند. وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام یکشنبه‏شب قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه وانت مزدا در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر مهرستان در تردد بودند را شناسایی و تحت نظر گرفتند.فرمانده انتظامی استان …
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ /
بیش از یک تن مواد مخدر در خاش کشف شد
بیش از یک تن مواد مخدر در خاش کشف شد
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۱۸۷ کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان خاش کشف شد و ۲ سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند. 
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ / انتظامی / کشف مواد مخدر /
انهدام باند مسلحانه قاچاق با ۲ تن و ۵۰کیلو مواد افیونی
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند مسلحانه قاچاق و کشف ۲ تن و ۵۰ کیلو مواد افیونی در ایرانشهر خبر داد.سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این عملیات، گفت: روز دوشنبه ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به عمق کشور از طریق محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر دست یافتند. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در پی کسب این خبر چند تیم از ماموران زبده مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر به صورت پوششی وارد عمل شدند و با کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی منتهی به شهر ایرانشهر ۳ دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه نیسان متعلق به اعضای این باند را در حال جابه جایی …
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ /
جمع آوری ۱۱۷ هزار انواع قرص روان‌گردان در سیستان و بلوچستان
جمع آوری ۱۱۷ هزار انواع قرص روان‌گردان در سیستان و بلوچستان
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱۷ هزار انواع قرص روان‌گردان در سطح استان جمع آوری شده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ / سیستان و بلوچستان / زاهدان / پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان /
دستگیری یکی از سرشبکه‌های قاچاق مواد مخدر با بیش از یک تن مواد افیونی
دستگیری یکی از سرشبکه‌های قاچاق مواد مخدر با بیش از یک تن مواد افیونی
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از سرشبکه های بزرگ باند قاچاق مواد مخدر و کشف یک تن و 118 کیلو مواد افیونی در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان"و "ایرانشهر"خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۷ /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •