جمعه, ۳ بهمن, ۱۳۹۹ / 22 January, 2021
کادر درمانی
تربیت ۱۰۰۰ نفر در دانشگاه آمریکایی برای کمک به سرویس سلامت
۳۵ ساعت قبل / دانشگاه‌های جهان / کادر درمانی
تربیت ۱۰۰۰ نفر در دانشگاه آمریکایی برای کمک به سرویس سلامت
دانشگاه "کرنل" اعلام کرد که برای سیستم بهداشتی کشور ۱۰۰۰ کارآموز تربیت می‌کند.
۴۶ ساعت قبل
تاکید بر اهتمام سازمان حج و زیارت به سلامت زائران
رئیس سازمان حج و زیارت با تأکید بر اهتمام این سازمان به سلامت زائران در تشرف به اعتاب مقدسه و حج گفت: «مرکز پزشکی حج و زیارت همواره همراه ارزشمندی برای این سازمان در حفظ و تأمین سلامت زائران حج و سفرهای زیارتی اعتاب مقدسه بوده‌اند.» علی رضا رشیدیان در جریان بازگشت مجدد مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال ‌احمر به ساختمان سازمان حج ‌و زیارت ضمن ابراز خرسندی از این امر گفت: «سازمان حج و زیارت در راستای ارایه خدمات بهداشتی‌ودرمانی مناسب به زائران در دوره‌ای از ظرفیت وزارت بهداشت‌ودرمان استفاده می‌کرد و بعد از آن از ظرفیت هلال ‌احمر که در حوزه‌های اضطراری و بحران‌ها همیشه خدمت‌رسان است برای ارایه این خدمات بهره گرفته است.» او …
۲ روز قبل
بخشی‌نگری و خطر موج چهارم کرونا
پس از یک سال دست و پنجه نرم کردن جهان با پدیده کرونا، شوربختانه گویا در جامعه ما هنوز هماهنگی مورد انتظار و حیاتی برای مدیریت این بحران شکل نگرفته است. در حالی که کادر درمانی پس از یک سال تلاش و فداکاری همه را به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی فرامی‌خوانند، برخی از نهادها تنها از نگاه و برداشت درون‌بخشی خود -که سازگاری با وضعیت موجود و خطرات کرونا ندارد- به این موضوع می‌نگرند و شتاب‌آلود در پی عادی‌نمایی شرایط کرونایی و عادی‌سازی روند فعالیت حوزه خود هستند. مسوولان وزارت بهداشت و درمان درباره خطر خیز نوین در قالب موج چهارم کرونا هشدار داده‌اند ولی مسوولان محترم وزارت آموزش و پرورش همچنان تاکید بر بازگشایی مدارس دارند! و در این زمینه حتی به تجربه دیگر …
فروردین: وزیر آموزش و پرورش بگذارد کادر درمان نفس تازه کند
۳ روز قبل / آموزش و پرورش / کروناویروس
فروردین: وزیر آموزش و پرورش بگذارد کادر درمان نفس تازه کند
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش خواست که فعلا در این شرایط از بازگشایی مدارس سخن نگوید و بگذارد کادر درمانی کشور نفسی تازه کنند.
افزایش میزان شکایت از کادر درمان در سال‌های اخیر
۳ روز قبل / سازمان پزشکی قانونی کل کشور / کادر درمانی
افزایش میزان شکایت از کادر درمان در سال‌های اخیر
مدیرکل امور کمیسیون‌های ستاد سازمان پزشکی قانونی کل کشور  با اشاره به افزایش موارد شکایت از کادر درمان در سال های اخیر، گفت: بسیاری از موارد مطرح شده در قالب شکایت از کادر درمان مربوط به برقراری ارتباط نادرست میان پزشک یاکادر درمان با بیماران است و برخورد صحیح با بیماران قطعاً تعداد قابل توجهی از شکایات را کاهش می دهد.
واکسیناسیون سراسری در آمریکا، انگلیس و هند
۴ روز قبل / واکسیناسیون / واکسن کرونا / انگلیس / ایالات متحده آمریکا / هند
واکسیناسیون سراسری در آمریکا، انگلیس و هند
به گزارش واکسن آنلاین؛ با آغاز توزیع واکسن کرونا در کشورهای مختلف جهان، بسیاری از گروه‌های پرخطر از جمله کادر درمانی و افراد سالخورده در کشورهای مختلف جهان اولین دوز از این واکسن را دریافت کرده‌اند. دولت بریتانیا نیز اعلام کرد از هشتم تا بیستم آذرماه ۶۰۰ هزار نفر در این کشور اولین دوز واکسن کرونای ساخت شرکت‌های فایزر و بیونتک را دریافت کردند. این واکسن‌ها در بیش از ۵۰۰ مرکز واکسیناسیون به کادر درمانی و مددکاری و نیز افراد بالای ۸۰ سال تزریق شده‌اند. مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری‌های آمریکا اعلام کرد تاکنون بیش از یک میلیون نفر در این کشور اولین دوز واکسن کرونای خود را دریافت کرده‌اند. دولت آمریکا قصد دارد طی هفته‌های آینده ۲۰ میلیون دوز از واکسن‌های ساخت شرکت‌های فایزر و نیز مدرنا را در سراسر …
۴ روز قبل
مراسم 22 بهمن چگونه برگزار می‌شود
رئیس‌جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا گفت: به‌دلیل شرایط خاصی که داریم مراسم 22بهمن امسال باید عمدتا به‌صورت نمادین خودرویی و موتوری برگزار شود تا هم برگزاری مراسم را داشته باشیم و هم به‌گونه‌ای نباشد که مشکلی برای مردم اتفاق بیفتد. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسن روحانی افزود: همه تلاش ما این است که واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و افراد دارای شرایط پرخطر در همین ماه‌های باقیمانده در سال99 آغاز شود. وی گفت: در چند مرحله باید به‌دنبال واکسیناسیون برویم، نخستین آن در زمستان امسال …
تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های ایران
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / کرونا در ایران
تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های ایران
خوشبختانه با اجرای این محدودیت‌ها در کنار اجرای طرح‌های مختلف مثل طرح شهیدسلیمانی برای کمک به کادر درمانی موج سوم کرونا در سراسر کشور مهار شد و اکنون بیشتر نقاط ایران در محدوده کم‌خطر تر قرار گرفته‌اند، این درحالی است که درست زمانی که بیشتر نقاط کشور رفته رفته از تعداد آمار بیماران کاسته می‌شد یک‌باره دو استان گلستان و مازندران شاهد جهش انتشار ویروس شدند.
کرونا در انگلیس؛ کادر درمانی از ارتش درخواست کمک کرد
۱۳۹۹/۱۰/۲۶ / کرونای انگلیسی
کرونا در انگلیس؛ کادر درمانی از ارتش درخواست کمک کرد
به گزارش فارس، با افزایش سرسام‌آور شیوع ویروس کرونا در انگلیس و رکورد موارد ابتلا و مرگ و میر، کادر درمانی این کشور از ارتش درخواست کمک کرد.
جذب ۱۵ هزار کادر درمانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / سیدکامل تقوی نژاد / وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی / فردیس
جذب ۱۵ هزار کادر درمانی
فردیس - معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزیر بهداشت گفت: از سال گذشته تاکنون ۱۵ هزار نفر برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در کادر درمانی جذب شدند.
بی‌‌اعتمادی مردم آلمان‌ و کادر درمانی این کشور به
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / اخبار "آلمان" / بهداشت و درمان / وزارت بهداشت / ویروس کرونا / واکسن کرونا
بی‌‌اعتمادی مردم آلمان‌ و کادر درمانی این کشور به "واکسن‌‌های وارداتی کرونا"
در آلمان دلایل این شک و تردید درباره واکسن کرونا به شدت مورد بحث است؛ بر اساس نظرسنجی ماه دسامبر، ترس از پیامدهای جانبی در درازمدت، دلیل عدم تمایل بسیاری از پزشکان و پرستاران آلمان به واکسن کرونا است.
غربالگری کرونایی ۱۴۶ هزار شهروند منطقه۱۵
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
غربالگری کرونایی ۱۴۶ هزار شهروند منطقه۱۵
در طرح غربالگری «شهید قاسم سلیمانی» منطقه۱۵ تاکنون ۱۴۶ هزار شهروند غربالگری شده‌اند. شهردار منطقه۱۵ دراین‌باره گفت: «این طرح با رویکرد محله‌محوری برای قطع زنجیره کرونا در حال اجراست که خوشبختانه در این منطقه با موفقیت روبه‌رو بوده است.» «وحیدرضا محمدی» افزود: «وجود نام «قاسم سلیمانی» یکی از دلایل پیشبرد و موفقیت این طرح و یادش عاملی در کاهش استرس روانی افراد جهادگر و شهروندان است.» او ادامه داد: «هزار و۵۰۰ بسیجی داوطلب به همراه کادر درمانی پایگاه‌های بهداشت در این طرح همکاری دارند و این گروه تاکنون …
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
پدرانی که دیگر به خانه برنگشتند؛ جان باختن رانندگان تاکسی در اثر شیوع کرونا (فیلم)
تصویر ۸۶ راننده تاکسی که در ماه‌های اخیر در اثر شیوع کرونا جان باختند، شاید یکی از تکان دهنده ترین تصاویر پس از تصویر کادر درمانی بود که جان خود را بر اثر این ویروس از دست دادند.
اندونزی مجوز استفاده از واکسن چینی کرونا را صادر کرد
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ / کرونا / اندونزی / واکسن / چین / سینوواک بایوتک / واکسن چینی
اندونزی مجوز استفاده از واکسن چینی کرونا را صادر کرد
سازمان غذا و داروی اندونزی به منظور مقابله با ویروس کرونا در این کشور مجوز استفاده از واکسن چینی «سینوواک بایوتک» برای کادر درمانی و دیگر گروه‌های پر خطر را صادر کرد.
دویچه‌وله: بخش قابل توجهی از کادر درمان آلمان در تزریق واکسن کرونا مردد هستند
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
دویچه‌وله: بخش قابل توجهی از کادر درمان آلمان در تزریق واکسن کرونا مردد هستند
یک رسانه آلمانی گزارش داد، در حالی که انتظار می‌رفت کادر درمانی در آلمان با اشتیاق تن به واکسیناسیون بدهند اما شمار قابل توجهی از آنها هنوز مردد هستند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
باید حق‌مان را بگیریم، کری خواندن به درد نمی‌خورد
یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اظهار کرد:«جا  دارد از این فرصت استفاده کنم و خسته نباشید به کادر درمانی و پزشکی عرض کنم. روزهای سختی را در این یک سال اخیر گذرانده‌اند. با ایثارگری این عزیزان سلامت جامعه تضمین می‌شود. به خانواده شهدای کادر درمان تسلیت می‌گویم.»  او ادامه داد:«بازی حساسی را در پیش داریم.  دربی همیشه  حساسیت‌های خاص خودش  را  دارد. طرفداران دو تیم با این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند. امیدوارم بتوانیم فردا خاطره خوبی از خودمان به جا بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. در دربی حفظ تمرکز مهم است و باید از موقعیت‌ها به خوبی …
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
فرصت خوبی برای نشان دادن بزرگی پرسپولیس است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنانش باید با تمرکز بالا به مصاف استقلال بروند.به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اظهار کرد:‌ جا دارد از این فرصت استفاده کنم و خسته نباشید به کادر درمانی و پزشکی عرض کنم. روزهای سختی را در این یک سال اخیر گذرانده‌اند. با ایثارگری این عزیزان سلامت جامعه تضمین می‌شود. به خانواده شهدای کادر درمان تسلیت می‌گویم.او ادامه داد: بازی حساسی را در پیش داریم. داربی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. طرفداران دو تیم با این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند. امیدوارم بتوانیم فردا خاطره خوبی از خودمان به جا بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. در داربی حفظ تمرکز مهم است و باید …
اولویت‌های تزریق واکسن آنفلوآنزا
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / استانی-اجتماعی / آنفلوآنزا / واکسن
اولویت‌های تزریق واکسن آنفلوآنزا
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: درست است که واکسن آنفلوآنزا برای سنین مختلف است، اما بهتر است افرادی که در اولویت دریافت نیستند، اولویت تزریق را به بانوان باردار، کادر درمانی وزارت بهداشت و درمان، محیط‌بانان و یگان‌های حفاظت محیط زیست که با پرندگان در ارتباط هستند و افراد دارای نقص ایمنی و افرادی که در سراهای سالمندان کار می‌کنند، قرار دهند.
رئیسی: مردم بیش از پیش‌ دستورالعمل‌های بهداشتی ‌را رعایت کنند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی / دستورالعمل‌های بهداشتی / کادر درمان
رئیسی: مردم بیش از پیش‌ دستورالعمل‌های بهداشتی ‌را رعایت کنند
شفقنا- رئیس قوه قضائیه گفت: مردم باید زحمات کادر درمانی و پرستاری و دوری آنها از خانواده‌هایشان را ببینند و بیش از پیش‌ دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت کنند. حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در حاشیه سفر...
پرستاران در سنگر مجاهدت و ایستادگی در مقابل ویروس کرونا هستند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / پاوه / کرمانشاه / قوه قضاییه / استان کرمانشاه / شهرستان پاوه / روابط عمومی قوه قضاییه / آیت الله رئیسی
پرستاران در سنگر مجاهدت و ایستادگی در مقابل ویروس کرونا هستند
رییس قوه قضاییه گفت: سنگر پرستاران و کادر درمانی، سنگر مجاهدت، خدمت و ایستادگی مقابل ویروس منحوس کرونا و حفظ امنیت و سلامت اجتماعی است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
رئیس دستگاه قضا مطرح کرد: ضرورت ساماندهی کولبران
به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دومین روز سفر به استان کرمانشاه، در یادمان شهدای پاوه و در جمع خانواده شهدا و ایثارگران این شهر اظهار داشت: مردم پاوه نماد افتخار، ایثار، شهادت، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن هستند. وی همچنین در جمع تعدادی از پرستاران و کادر درمانی این شهر نیز حاضر شد.
آیت‌الله رئیسی: کارگروه ویژه ظرف یک ماه طرح خود را برای ساماندهی موضوع کوله‌بری ارائه کند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / سیدابراهیم رئیسی / کوله‌بری / قوه قضائیه
آیت‌الله رئیسی: کارگروه ویژه ظرف یک ماه طرح خود را برای ساماندهی موضوع کوله‌بری ارائه کند
به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دومین روز سفر به استان کرمانشاه، در یادمان شهدای پاوه و در جمع خانواده شهدا و ایثارگران این شهر اظهار داشت: مردم پاوه نماد افتخار، ایثار، شهادت، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن هستند. وی همچنین در جمع تعدادی از پرستاران و کادر درمانی این شهر نیز حاضر شد.
سردار سپهر:ملت ایران با اقتدار راه مبارزه را ادامه می دهد
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ / سردار سپهر / جانشین رئیس سازمان بسیج / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / کادر درمانی
سردار سپهر:ملت ایران با اقتدار راه مبارزه را ادامه می دهد
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران در اوج تمام سختی ها روی پای خود ایستاده و با اقتدار راه مبارزه را ادامه خواهد داد.
انتقاد از دوقطبی‌سازی‌ واکسن داخلی و خارجی
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
انتقاد از دوقطبی‌سازی‌ واکسن داخلی و خارجی
سخنگوی دولت با انتقاد از دوقطبی‌سازی‌ واکسن داخلی و خارجی که نمی‌تواند هدفی جز پاشیدن بذر ناامیدی در بین مردم داشته باشد، اعلام کرد: دولت خرید‌های اطمینان بخش درخصوص واکسن انجام داده است. به‌گزارش ایسنا، علی ربیعی گفت: ما سال سختی را با همه‌گیری ویروس کرونا پشت سر گذاشتیم. سالی که بر اثر فضاسازی‌های خبری و پنهانکاری بسیاری از دولت‌های جهان از آمار واقعی کرونا، ایران را در رتبه‌های اول همه‌گیری قرار داد ولی امروز در ماه‌های پایانی سال، نه‌تنها با همت مردم و زحمات کادر درمانی، موفق به مهار این ویروس …
پیام یک ورزشکار پرستار برای طارمی و سردار آزمون
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / مهدی طارمی / سردار آزمون
پیام یک ورزشکار پرستار برای طارمی و سردار آزمون
اخیرا دو بازیکن تیم ملی بعد از موفقیت‌های خود، از کادر درمانی یاد کردند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
تزریق واکسن ایرانی کرونا به دومین گروه از داوطلبان
رییس مرکز اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از تزریق «واکسن کوو ایران برکت» به دومین گروه از داوطلبان دریافت واکسن خبر داد. حجت‌اله نیکی‌ملکی افزود: «پس از بررسی دقیق سلامت سه داوطلب اولی که واکسن کووایران برکت روی آنها تزریق شده بود، مجوز تزریق برای چهار نفر بعدی از سوی مراجع ذی‌صلاح صادر شد و دیروز تزریق واکسن بر نفر اول از همین گروه چهار نفره هم انجام شد و تزریق بر سه نفر بعدی هم با فاصله زمانی انجام خواهد شد.»   نخستین تزریق انسانی مرحله اول  مطالعات بالینی  نخستین واکسن کرونا ساخت محققان ایرانی در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با نام «کوو ایران برکت» روز سه‌شنبه ۹ دی ماه با حضور وزیر بهداشت و معاون …
توضیحات معاون دفتر رئیس‌جمهوری درباره فرایند تهیه واکسن
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / اقتصادنیوز / کادر / جمهور / توضیحاتی / تأکیده
توضیحات معاون دفتر رئیس‌جمهوری درباره فرایند تهیه واکسن
اقتصاد نیوز : معاون دفتر رئیس جمهوری با ارائه توضیحاتی درباره فرایند تهیه واکسن خاطر نشان کرد: دیروز رئیس جمهوری رسما اعلام کرد که با خرید واکسن در هفته‌‌های آینده از شرکت‌‌های مختلف، واکسیناسیون بر اساس اولویت‌‌بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌شود.
گزارشی از اقدامات درمانی و بهداشتی بنیاد شهید برای ایثارگران
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / بنیاد شهید و امور ایثارگران / کادر درمانی
گزارشی از اقدامات درمانی و بهداشتی بنیاد شهید برای ایثارگران
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدامات انجام شده در زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ایثارگران را تشریح کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
امیدواریم خرید و انتقال واکسن کرونا هفته‌های آینده انجام شود
رئیس جمهوری گفت: دولت امیدوار است با اقدامات انجام گرفته در هفته‌های آینده با خرید واکسن و انتقال آن به داخل کشور، واکسیناسیون بر اساس اولویت‌بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز شود.به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه روز یکشنبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی برگزار شد، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بانک مرکزی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام گرفته در تامین منابع و خرید واکسن کرونا از تولیدکنندگان مختلف در خارج از کشور، گزارش‌هایی ارائه کردند.رئیس جمهوری با تاکید بر لزوم تسریع در اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته در این زمینه تصریح کرد: بانک مرکزی، وزارت امور خارجه و سازمان برنامه و بودجه …
۶۰ نفر از ۲۰۰ پرونده شهدای سلامت به مصادیق شهید شناخته شده‌اند
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / سعید اوحدی / قاسم سلیمانی / نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
۶۰ نفر از ۲۰۰ پرونده شهدای سلامت به مصادیق شهید شناخته شده‌اند
تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید با قدردانی از تعامل مردم با مجموعه کادر درمانی بمنظور کاهش قربانیان بیماری کرونا در باره اقدامات برای شهدای سلامت گفت:‌ ۲۰۰ پرونده شهدای سلامت طبق دستور و تایید مقام معظم رهبری در بنیاد تشکیل و تاکنون ۶۰ پرونده از مصادیق شهدای سلامت شناخته شده و خدمات می‌گیرند.
واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌‌‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌‌‌شود
رئیس‌جمهوری در بخش دیگری از این جلسه با اشاره به تجارب به دست‌آمده از خلال سه سال مقابله با جنگ تحمیلی اقتصادی گفت: «دولت با تکیه بر تجارب به دست‌آمده از ایستادگی در برابر این جنگ تمام‌عیار و خنثی‌‏سازی تحریم‌‏های غیرانسانی، بودجه سال آینده کشور را با هدف توسعه اقتصادی و نیز حمایت موثر معیشتی از مردم تنظیم کرده است.»
پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۴ دی ایسنا
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / مهمترین اخبار سیاسی ایسنا / اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی / واکسن کرونا / آلودگی هوا / ایران و امارات
پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۴ دی ایسنا
توضیحات رییس جمهور درباره شروع واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان/ متن کامل طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید سلیمانی/ یادداشت رهبر انقلاب پیش از مطالعه کتاب زندگی‌نامه خودنوشت شهید سلیمانی/ تماس‌های محرمانه امارات با ایران در روزهای اخیر/ واکنش العبادی به رأی ممتنع عراق درباره بازگشت تحریم‌ها علیه ایران و...در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.
چه کسانی در اولویت تزریق واکسن کرونا هستند؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
چه کسانی در اولویت تزریق واکسن کرونا هستند؟
واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می شود
تصمیمی که منجر به فشار مضاعف اقتصادی به معیشت مردم شود، پذیرفته نخواهد بود / واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / بودجه 1400 / حسن روحانی / رئیس جمهوری / ستاد هماهنگی اقتصادی / واکسن کرونا
تصمیمی که منجر به فشار مضاعف اقتصادی به معیشت مردم شود، پذیرفته نخواهد بود / واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌شود
رئیس جمهوری با بیان اینکه هر گونه تصمیمی که منجر به فشار مضاعف اقتصادی به معیشت مردم و اقتصاد کشور شود، پذیرفته نخواهد بود، گفت: در هفته‏‌های آینده با خرید واکسن از شرکت‏‌های مختلف و انتقال آن به داخل کشور، واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌شود. نوشته تصمیمی که منجر به فشار مضاعف اقتصادی به معیشت مردم شود، پذیرفته نخواهد بود / واکسیناسیون با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز می‌شود اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
روحانی: با انتقال واکسن، واکسیناسیون بر اساس جدول آماده شده آغاز می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / حسن روحانی / واکسن / سالمندان / واکسیناسیون / ستاد هماهنگی اقتصادی دولت / قوه مجریه
روحانی: با انتقال واکسن، واکسیناسیون بر اساس جدول آماده شده آغاز می‌شود
رئیس جمهور گفت: دولت امیدوار است در هفته‏‌های آینده با خرید واکسن از شرکت‌‏های مختلف و انتقال آن به داخل کشور، واکسیناسیون بر اساس اولویت‏‌بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز شود.
اظهارات مهم روحانی درباره واکسن کرونا و معیشت مردم
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / اقتصاد کشور / توسعه اقتصادی / اقتصادنیوز / جمهور / امیدوار
اظهارات مهم روحانی درباره واکسن کرونا و معیشت مردم
رئیس جمهور گفت: دولت امیدوار است با اقدامات انجام گرفته، در کنار پیگیری مجدانه برای تولید داخلی واکسن، در هفته‌‌های آینده با خرید واکسن از شرکت‌های مختلف و انتقال آن به داخل کشور، واکسیناسیون بر اساس اولویت‌بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز شود.
تصاویر: کلیساهای حواری ارمنی در اصفهان
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
تصاویر: کلیساهای حواری ارمنی در اصفهان
در حالی که در طول تاریخ، مردم جهان شاهد جنگ های متعدد عقیدتی یا قومیتی بوده‌اند؛ تاریخ، زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان توحیدی در اصفهان را ثبت کرده است. وجود قومیت‌های مختلف و پیروان ادیان توحیدی بخشی از تفاوت‌های ساختار شهری این منطقه را رقم زده که آثار آن از پیش از اسلام تاکنون در محله های اصفهان وجود دارد.محله جلفای شهر اصفهان نشان می‌دهد که این شهر از ادوار گذشته تاکنون مهد گفت‌وگوی ادیان بوده به طوری که مسیحیان در جنوب غربی، یهودیان در شمال شرقی و زرتشتیان در شمال غربی شهر و در کنار مسلمانان زندگی می‌کردند.ارامنه مسیحی همچون دیگر مسیحیان جهان در جلفای نو با خرید درخت کریسمس، تزیینات و لباس‌های نو و هدایای مختلف، خود را برای سال نو آماده می‌کردند و با فرا رسیدن روز ولادت حضرت عیسی بن مریم …
چالش‌ها در عرض یک شب محو نمی‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
چالش‌ها در عرض یک شب محو نمی‌شود
بایدن همچنین از کادر درمانی در خط مقدم قدردانی کرد و سه مرتبه تکرار کرد که «ما بدهکار آنها هستیم». او گفت: «آنها جان‌شان را به خطر انداختند و برای ما کار زیادی انجام دادند و ما بدهکار آنها هستیم.»
بایدن خواستار "اتحاد، التیام و احیا" در ۲۰۲۱ شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / جو بایدن
بایدن خواستار "اتحاد، التیام و احیا" در ۲۰۲۱ شد
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در پیامی خواستار "اتحاد، التیام و بازسازی در ۲۰۲۱" شد و از نیروهای خط مقدم کادر درمانی قدردانی به عمل آورد.
وحشت کادر درمانی کالیفرنیای آمریکا از کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
وحشت کادر درمانی کالیفرنیای آمریکا از کرونا
اوضاع ناشی از شیوع بیماری کووید-۱۹ در ایالت کالیفرنیا در آمریکا روز به روز بدتر و بدتر می‌شود.
دانشگاه علوم پزشکی مازندران: روند صعودی بیماران کرونایی در این استان به علت دورهمی های شب یلداست
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
دانشگاه علوم پزشکی مازندران: روند صعودی بیماران کرونایی در این استان به علت دورهمی های شب یلداست
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران علت اصلی افزایش آمار بیماران مبتلا به کووید۱۹ طی روزهای اخیر در این استان را دورهمی‌های شب یلدا اعلام کرد. سید عباس موسوی گفت که بررسی کادر درمانی از بیماران کووید ۱۹ بستری در بیمارستان های استان نشان می دهد بی توجهی به هشدارها در باره پیامدهای برگزاری دور همی شب یلدا سبب شده است تا روند شیوع کرونا در مازندران افزایشی شود.
پیام تبریک سال نوی رئیس جمهور چین با تشکر ویژه از کادر درمانی این کشور
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ / اخبار "چین" / ویروس کرونا
پیام تبریک سال نوی رئیس جمهور چین با تشکر ویژه از کادر درمانی این کشور
رئیس جمهوری خلق چین پیام تبریک سال نو خود را منتشر کرد و سال نوی میلادی را به مردم همه کشورهای جهان تبریک گفت.
واکسن «فایزر» 4 عضو کادر درمانی آلمان را بستری کرد
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / کرونا / واکسن / فایزر-بیون‌‎تک / آلمان / کادر درمانی / بستری
واکسن «فایزر» 4 عضو کادر درمانی آلمان را بستری کرد
رسانه‌های غربی و مقام‌های آلمان گزاش دادند، چهار عضو کادر درمانی منطقه «فرپومرن-روگن» این کشور بعد از تزریق واکسن «فایزر-بیون‌تِک» بستری شدند.
محدودیت‌های کرونایی تا چه زمانی تداوم خواهد داشت؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / محدودیت های کرونایی
محدودیت‌های کرونایی تا چه زمانی تداوم خواهد داشت؟
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا امروز در پنجاه و یکمین جلسه این کمیته با تشریح اینکه خوشبختانه با همکاری خوب مردم و مساعدت همه دستگاهها به خصوص نیروی انتظامی و  اصناف، روند به سمت  کنترل و مهار کامل بیماری کرونا در کشور  است؛ گفت: باید در وهله اول از مجموعه اعضای کادر درمانی و همچنین نیروی انتظامی  که واقعا زحمات طاقت فرسایی را طی ماههای گذشته کشیده اند؛ قدردانی داشته باشیم.
عضو کادر درمان آیت الله مصباح یزدی: حال آیت‌الله  وخیم نیست
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
عضو کادر درمان آیت الله مصباح یزدی: حال آیت‌الله وخیم نیست
محمدی عضو کادر درمانی آیت الله مصباح یزدی، با اشاره به بستری شدن وی در بیمارستان گفت: آیت الله مصباح برای رسیدگی بیشتر در بیمارستان بستری شده و بر خلاف شایعات اوضاع وی وخیم نیست. وی ادامه داد: ما فقط برای تحت نظر بودن و تسریع در روند درمان آیت الله مصباح را بستری کرده‌ایم.
باقرزاده: مسوولان اقدام عاجلی برای استخدام کادر درمان انجام دهند
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / کروناویروس
باقرزاده: مسوولان اقدام عاجلی برای استخدام کادر درمان انجام دهند
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مسوولان باید برای اجرای منویات و توصیه های مقام معظم رهبری درباره حوزه سلامت و استخدام کادر درمانی و بهداشتی اقدام عاجل انجام دهند.
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
حواشی ادامه دار واکسن
رئیس کل بانک مرکزی به چگونگی رفع مشکل خرید واکسن کرونا اشاره کرد و افزود: برای خرید ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دوز واکسن کرونا، ۲۰۰ میلیون یورو تخصیص یافت.عبدالناصر همتی پنجشنبه شب در برنامه خبر شبکه یک سیما افزود: تمام تلاش ما این است که بتوانیم با دور زدن تحریم های ظالمانه امریکا دارو و تجهیزات پزشکی خریداری کنیم و در سال جاری نیز تاکنون ۲.۷ میلیارد دلار برای خرید تجهیزات پزشکی و دارو تخصیص یافته است.رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از زحمات کادر درمانی کشور برای مقابله با کرونا تشکر کرد و افزود: امروز با همکاری وزارت بهداشت و درمان موفق شدیم منابع مالی مورد نیاز برای واردات ۱۶.۸ میلیون دوز واکسن کرونا را به حساب کارگزار سازمان بهداشت جهانی حواله کنیم.همتی با بیان اینکه با اخذ مجوز سازمان بهداشت …
در پیک بیماری، شرایط خوزستان در کنترل بوده است
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / مدافعان سلامت
در پیک بیماری، شرایط خوزستان در کنترل بوده است
استاندار خوزستان گفت: به لطف پروردگار، همت و برنامه‌ریزی و فعالیت‌های زایدالوصف کادر درمانی در شرایط پیک بیماری، هیچ شهر و منطقه‌ای از استان با کمبود تخت چه در بخش‌های عادی و یا مراقبت‌های ویژه و ICU مواجه نشده است.
تقدیر معاون هماهنگ کننده ارتش از تلاش های پرستاران
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / معاون هماهنگ کننده ارتش / ارتش جمهوری اسلامی ایران / روز پرستار / امیر دریادار سیاری
تقدیر معاون هماهنگ کننده ارتش از تلاش های پرستاران
معاون هماهنگ کننده ارتش در دیدار با پرستاران و کادر درمانی ستاد ارتش گفت: صبر، استقامت و ایثار حضرت زینب (س) الگوی جامعه پرستاری ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
مسجدی‌ها 5 هزار بسته گوشت گرم به کادر درمان هدیه کردند
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / حضرت خدیجه(س) / ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور / کانون‌های مساجد / حضرت زینب (س) / مسجد
مسجدی‌ها 5 هزار بسته گوشت گرم به کادر درمان هدیه کردند
5 هزار بسته گوشت مجموعاً 7 هزار و 500 کیلوگرم گوشت، میان 5 هزار نفر از کادر درمانی استان تهران به مناسبت ایام ولادت حضرت زینب (س) توزیع شد.
نقش پررنگ ۱۵۰۰ ایستگاه ایست و کنترل در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
نقش پررنگ ۱۵۰۰ ایستگاه ایست و کنترل در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه پلیس پیشگیری محور تامین نظم و امنیت در مقابله با شیوع کروناست، گفت: کادر درمانی بیمارستان های نیروی انتظامی، زینب گونه مدافع سلامت کارکنان و مردم هستند.
پیشنهاد کمیسیون بهداشت برای افزایش حقوق کارورزان پزشکی و دستیاران تخصصی در بودجه
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / کمیسیون بهداشت و درمان مجلس / لایحه بودجه 1400 / کادر درمانی
پیشنهاد کمیسیون بهداشت برای افزایش حقوق کارورزان پزشکی و دستیاران تخصصی در بودجه
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که کمیسیون بهداشت پیشنهاد افزایش حقوق کارورزان پزشکی و دستیاران تخصصی را در لایحه بودجه ۱۴۰۰ تصویب کرده است.
رژیم اسرائیل|تشدید بحران اقتصادی و تظاهرات پرستاران در مناطق اشغالی
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / اسرائیل
رژیم اسرائیل|تشدید بحران اقتصادی و تظاهرات پرستاران در مناطق اشغالی
کادر درمانی رژیم صهیونیستی که با شیوع روزافزون کرونا روزهای سختی را سپری می‌کنند، با برگزاری تجمع اعتراضی، خواستار بهبود شرایط کاری و کاهش فشار مسئولان علیه خود شدند.
دختر جوان: پارتی شیطانی زندگی‌ام را ویران کرد و عفتم را گرفت
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / اخبار حوادث / پارتی شبانه / پلیس پیشگیری خراسان رضوی
دختر جوان: پارتی شیطانی زندگی‌ام را ویران کرد و عفتم را گرفت
دختر ۲۴ ساله‌ای که با تلاش کادر درمانی بیمارستان از مرگ حتمی نجات یافته بود، درباره ماجرایی که او را تا سر حد مرگ کشاند به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد توضیحاتی ارائه داد.
پرستاران تلاشگر در ایام شیوع کرونا افتخار آفریدند
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / استانی-اجتماعی / پرستار / استاندار لرستان / کادر درمانی / لرستان / همه_باهم_علیه_کرونا / همه با همه علیه کرونا / همه با هم بر علیه کرونا / همه با هم کرونا / کروناهمه با هم
پرستاران تلاشگر در ایام شیوع کرونا افتخار آفریدند
استاندار لرستان گفت: بهترین هدیه مردم به جامعه پرستاری، کم کردن بار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است.
تجلیل از پرستاران مراکز درمانی شمال تهران
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
تجلیل از پرستاران مراکز درمانی شمال تهران
مدیران شهری شمال تهران با هدف ادای احترام به مقام والای پرستاران متعهد و دلسوز، با حضور در بیمارستان های مسیح دانشوری، شهدا، نورافشار و درمانگاه شهرداری منطقه یک از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی این مراکز تجلیل کردند.
خاطره یلدای قرن برای پرستاران و کادر درمانی/ فداکاری دور از خانه
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / روز پرستار / ویروس کرونا / بیمارستان / شب یلدا
خاطره یلدای قرن برای پرستاران و کادر درمانی/ فداکاری دور از خانه
سمنان- در حالی که مردم استان سمنان شب یلدای آخرین زمستان قرن را کنار خانواده‌ها گذراندند، تعداد زیادی از کادر درمان و پرستاران استان سمنان در بیمارستان بر بالین بیماران مشغول فداکاری بودند.
حمایت شورای شهر مشهد از کادر درمان مقابله با کرونا/نام‌گذاری خیابانی به نام شهید بابارجب
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / استانی-اجتماعی / شورای شهر مشهد / کادر درمانی / کروناویروس
حمایت شورای شهر مشهد از کادر درمان مقابله با کرونا/نام‌گذاری خیابانی به نام شهید بابارجب
لایحه حمایت از کادر بهداشتی، درمانی و خانواده شهدای سلامت در مقابله با بیماری کرونا  امروز در شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید.
ارائه تخفیفات ویژه  دوره های آموزش کوتاه مدت جهاد دانشگاهی به جامعه پرستاری و کادر درمان
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / استانی-علمی و آموزشی / جهاد دانشگاهی / کادر درمانی
ارائه تخفیفات ویژه دوره های آموزش کوتاه مدت جهاد دانشگاهی به جامعه پرستاری و کادر درمان
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از ارائه تخفیف دوره های آموزش کوتاه مدت به جامعه پرستاری و کادر درمان استان خبر داد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / استانی-شهرستانها / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / _بیمارستان
از نعمت های اثرات پاندمی کرونا
به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، اصحاب رسانه شهرستان ملایر به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) از پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان تجلیل کردند.
یلدای ایران کیشی در کنار پرستاران و کادر درمان
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / ایران کیش / شب یلدا / روز پرستار
یلدای ایران کیشی در کنار پرستاران و کادر درمان
شب یلدای ایران کیش امسال متفاوت تر از همیشه برگزار شد. شبی که مقارن با روز پرستار است، ویژه شما پرستاران و کادر درمانی که در سخت ترین روزها ایستاده اید تا ما بمانیم.
بیمارستان هاجر از پیشتازترین بیمارستان در پذیرش بیماران کرونایی است 
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / کرونا / کیومرث حیدری / نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران / تلاش نیروهای مسلح در مواجهه علیه کرونا
بیمارستان هاجر از پیشتازترین بیمارستان در پذیرش بیماران کرونایی است 
تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان هاجر با کادر درمانی مجرب جز پیشتازترین و پیشگام‌ترین بیمارستان‌های کشور در حوزه پذیرش بیماران کرونایی بوده است.
تقدیر کانون نیکوکاری والعصر دانشگاه تهران از کادر درمان
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / باشگاه دانشجویان ایسنا / کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران / تقدیر از کادر درمانی
تقدیر کانون نیکوکاری والعصر دانشگاه تهران از کادر درمان
کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران به مناسبت روز پرستار و شب یلدا از کادر درمان تقدیر کرد.
تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از کادر درمانی بیمارستان ارتش
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / استانی-اجتماعی / کادر درمانی / روز پرستار
تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از کادر درمانی بیمارستان ارتش
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان جان‌برکف بیمارستان ارتش یادآور مجاهدت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است و در خط مقدم این جبهه پرستاران هستند که بی چشمداشت، جان خود را در این مسیر پرخطر گذاشته‌اند.
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
عملکرد کادر درمانی ایران مقابل کرونا بهتر از اروپایی‌ها بوده است
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه عملکرد کادر درمانی ایران در عرصه مقابله با کرونا بهتر از کشورهای اروپایی بوده است، گفت: جامعه پرستاری از جان و عمر خود مایه گذاشتند و در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند.به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سردار سرلشکر «محمد باقری» روز یکشنبه در آیین تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت و پرستاران نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که در محل این ستاد برگزار شد، اظهارکرد: جامعه پرستاری کشور افتخار می‌کنند که روز میلاد حضرت زینب (س) به نام روز پرستار مزین شده است؛ چراکه حضرت زینب (س) در دامان حضرت امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) تربیت یافتند در سختی‌ها و مشقت‌ها همواره حافظ دین خدا و ائمه طاهرین بودند و همواره در راستای اعتلای دین گام …
وجدان عمومی در برابر مدافعان سلامت تواضع می‌کند
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
وجدان عمومی در برابر مدافعان سلامت تواضع می‌کند
رئیس‌جمهور با تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار تأکید کرد که کادر درمانی ایران اسلامی به‌عنوان مدافعان سلامت، در خط مقدم مقابله با کرونا با از خودگذشتگی، انصافا نمره خوبی گرفتند و بی‌تردید وجدان عمومی در برابر آنان تواضع می‌کند. حسن روحانی عصر یکشنبه در آیین بزرگداشت روز پرستار گفت: امروز مجموعه کادری که بار مسئولیت بهداشت و درمان کشور را بر عهده دارد نه‌تنها مورد اعتماد ایرانیان، بلکه مورد اعتماد غیرایرانیان است و اینکه افرادی که در اروپا زندگی می‌کنند اما درصورت نیاز به عمل‌های …
رییس ستاد کل نیروهای مسلح: کادر درمانی در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / پرستاران / رییس ستاد کل نیروهای مسلح / سرلشکر باقری / کادر درمان / کرونا در ایران
رییس ستاد کل نیروهای مسلح: کادر درمانی در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند
شفقنا- رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه عملکرد کادر درمانی ایران در عرصه مقابله با کرونا بهتر از کشورهای اروپایی بوده است، گفت:کار درمانی در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند. سرلشکر محمد باقری امروز...
روحانی: کادر درمان در همه حوادث در خط مقدم بوده است
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / ویروس کرونا / دولت / حسن روحانی / گزارش جمهور / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
روحانی: کادر درمان در همه حوادث در خط مقدم بوده است
رییس جمهوری امروز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز پرستار با بیان اینکه در ده ماه دوران شیوع کرونا کسی پشت در بیمارستان نماند،‌ گفت: کادر درمانی نه تنها در دوران کرونا بلکه در سیل، زلزله در همه حوادث، با همه وجود در خط مقدم بود.
کسی نتوانست کار بزرگ طرح تحول سلامت را منکر شود/ بزرگترین کمک به کادر درمان این است که امشب مردم از دورهمی‌ها دوری کنند
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / حسن‌روحانی / شهید مدافع سلامت / طرح تحول سلامت / ویروس کرونا / پرستار
کسی نتوانست کار بزرگ طرح تحول سلامت را منکر شود/ بزرگترین کمک به کادر درمان این است که امشب مردم از دورهمی‌ها دوری کنند
روحانی با تبریک روز پرستار تاکید کرد که کادر درمانی به عنوان مدافعان سلامت، در خط مقدم مقابله با کرونا با از خودگذشتگی، انصافا نمره خوبی گرفتند و بی تردید وجدان عمومی در برابر آنان تواضع می کند.
کادر درمانی در خط مقدم مقابله با کرونا، انصافا نمره خوبی گرفتند/مردم برای کمک به کادر درمانی کشور از برگزاری دورهمی‌ها بپرهیزند
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
کادر درمانی در خط مقدم مقابله با کرونا، انصافا نمره خوبی گرفتند/مردم برای کمک به کادر درمانی کشور از برگزاری دورهمی‌ها بپرهیزند
ایلنا: رئیس جمهور با تبریک ولادت حضرت زینت کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار تاکید کرد که کادر درمانی ایران اسلامی به عنوان مدافعان سلامت، در خط مقدم مقابله با کرونا با…
سخنان روحانی در مراسم گرامیداشت روز پرستار
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / دولت / حسن روحانی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / سعید نمکی
سخنان روحانی در مراسم گرامیداشت روز پرستار
رییس جمهوری روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز پرستار با بیان اینکه در ده ماه دوران شیوع کرونا کسی پشت در بیمارستان نماند،‌ گفت: کادر درمانی نه تنها در دوران کرونا بلکه در سیل، زلزله در همه حوادث، با همه وجود در خط مقدم بود.
کادر درمانی به عنوان مدافعان سلامت، انصافاً نمره خوبی گرفتند
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / روز پرستار / حجت الاسلام حسن روحانی / ویروس کرونا
کادر درمانی به عنوان مدافعان سلامت، انصافاً نمره خوبی گرفتند
رئیس جمهور گفت: کادر درمانی به عنوان مدافعان سلامت، در خط مقدم مقابله با کرونا، انصافاً نمره خوبی گرفتند.
سرلشکر باقری: کادر درمان  در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند/ عملکرد خوبی داشتیم درحالی که آمریکا با بیشترین امکانات بالاترین تلفات را داشت
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / ویروس کرونا / نیروهای مسلح / سرلشکر محمد حسین باقری
سرلشکر باقری: کادر درمان در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند/ عملکرد خوبی داشتیم درحالی که آمریکا با بیشترین امکانات بالاترین تلفات را داشت
ایرنا نوشت: رییس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه عملکرد کادر درمانی ایران در عرصه مقابله با کرونا بهتر از کشورهای اروپایی بوده است، گفت: جامعه پرستاری از جان و عمر خود مایه گذاشتند و در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند.
تهیه طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / روز پرستار / کادر درمانی
تهیه طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی
تعدادی از نمایندگان طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی را تهیه کرده و به هیات رییسه ارائه کردند.
کار درمانی در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند/ نیروهای مسلح در مقابله با کرونا خوش درخشیدند
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران / سردار باقری / ویروس کرونا / نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران / شیوع کرونا
کار درمانی در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند/ نیروهای مسلح در مقابله با کرونا خوش درخشیدند
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه عملکرد کادر درمانی ایران در عرصه مقابله با کرونا بهتر از کشورهای اروپایی بوده است، گفت:کار درمانی در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۱۰ سال کار کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •