سه شنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۹ / 26 January, 2021
آمریکا کاخ سفید
مشاور ارشد ترامپ کاخ سفید را ترک کرد
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
مشاور ارشد ترامپ کاخ سفید را ترک کرد
شبکه سی. ان. ان بامداد پنجشنبه گزارش داد که «هوپ هیکس» از مشاوران ارشد و معتمدان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا کاخ سفید را ترک کرد.
ترامپ می‌رود؛ استبداد آمریکایی ماندنی است
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / دونالد ترامپ / ایالات متحده آمریکا / کاخ سفید
ترامپ می‌رود؛ استبداد آمریکایی ماندنی است
تهران- ایرنا- بیزنس اینسایدر در مطلبی با اشاره به پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ نوشت: اگرچه به زودی رئیس جمهوری اقتدارگرای آمریکا کاخ سفید را ترک می‌کند و جو بایدن سکان قدرت را در دست می‌گیرد، اما این به معنای پایان اقتدارگرایی و استبداد در آمریکا نیست.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اختصاصی | کاخ سفید ملزم شد درباره «کانال‌های ممانعت از برخورد» با ایران گزارش دهد
لایحه بودجه نظامی آمریکا کاخ سفید را ملزم کرده است که ظرف ۳۰ روز در مورد کانال‌های موجود برای ممانعت از برخورد و درگیری با ایران، گزارشی به کنگره ارائه دهد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۲
بازگشت بولتن به فضای مجازی | کاخ سفید توییتر من را گروگان گرفته بود
مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا کاخ سفید را متهم کرد که حساب کاربری او را در شبکه اجتماعی توییتر برای شش هفته گروگان گرفته بود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
استیضاح ترامپ؛ مجلس نمایندگان آمریکا این بار کاخ سفید را احضار کرد
شفقنا- مجلس نمایندگان آمریکا کاخ سفید را برای ارائه مدارک و اسنادی در مورد ارتباط ترامپ و رییس جمهور اوکراین احضار کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، مجلس نمایندگان آمریکا ترانمپ را به توطئه‌چینی علیه شهروندان این کشور و ارتباط با دول خارجی متهم کرده و به دنبال استیضاح او است. حالا مجلس نمایندگان، کاخ سفید […]
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
مجلس آمریکا کاخ سفید را به ارسال اسناد استیضاح ملزم کرد
رئیسان سه کمیته امور خارجی، نظارت و اصلاحات و اطلاعات در احضاریه‌ای به سرپرست دفتر رئیس جمهوری آمریکا خواستار ارسال اسناد کلیدی مربوط به تحقیقات استیضاح دونالد ترامپ شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
ترامپ دموکرات‌ها را به "آزار رییس‌جمهور" متهم کرد
در حالی که تحقیقات علیه رییس جمهور آمریکا کاخ سفید را با چالش‌های فراوانی روبه‌رو کرده، دونالد ترامپ دموکرات‌ها را به "آزار رییس جمهوری" متهم کرد و بار دیگر به رسانه‌ها تاخت.
 •  •  •