دوشنبه, ۱۰ آذر, ۱۳۹۹ / 30 November, 2020
ابراهیم عزیزی
ابراهیم عزیزی، نماینده مجلس: منظور امام این نبود که نظامی ها نمی‌توانند نامزد شوند / نظامی ها مذاکره را بهتر بلدند / تمام مشکلات تهران هم در دوره ی همان سرهنگ حل شد / بهترین دوران فروش نفت در دوره رستم قاسمی بود / مگر روحانی حقوق‌دان چه گلی به سر مملکت زد که نظامیان نتوانند؟
۴ روز قبل
ابراهیم عزیزی، نماینده مجلس: منظور امام این نبود که نظامی ها نمی‌توانند نامزد شوند / نظامی ها مذاکره را بهتر بلدند / تمام مشکلات تهران هم در دوره ی همان سرهنگ حل شد / بهترین دوران فروش نفت در دوره رستم …
یک نماینده مجلس گفت: آقای روحانی هفت سال است که می‌گوید من سرهنگ نیستم و حقوق‌دانم ولی در این هفت سال چه گلی به سر این مملکت زده است? بزرگترین مشکلات امروز کشور ما ساخته دست همان کسی است که با افتخار می‌گفت من سرهنگ نیستم و حقوق‌دان هستم. این در حالی است که افراد نظامی با توجه به سوابق تشکیلاتی و انضباطی خودشان می‌توانند نظم بهتری به مدیریت امور بدهند.
تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و استانداری امضاشد
۴ روز قبل / مجلس شورای اسلامی / ابراهیم عزیزی / وزارت دفاع / شیراز / استانداری فارس
تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و استانداری امضاشد
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری فناورانه و صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و استاندار فارس، ، به امضاء طرفین رسید.
«نباید بگوییم بایدن با ترامپ متفاوت است»
۱۳۹۹/۰۹/۰۳
«نباید بگوییم بایدن با ترامپ متفاوت است»
ابراهیم عزیزی، رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید امروز ذوق زده شویم و بگوییم که جو بایدن با ترامپ متفاوت است، گفت: این‌ پیام‌ها شایسته‌ موضع عزت و افتخار و اقتدار ملت ایران نیست که به دنیا مخابره می‌شود و دور از…
ذوق زده شدن از انتخاب بایدن در شان ملت ایران نیست
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / استانی-سیاسی / اقتصاد / آمریکا / ایران / ابراهیم عزیزی
ذوق زده شدن از انتخاب بایدن در شان ملت ایران نیست
رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید امروز ذوق زده شویم و بگوییم که جو بایدن با ترامپ متفاوت است، گفت: این‌ پیام‌ها شایسته‌ موضع عزت و افتخار و اقتدار ملت ایران نیست که به دنیا مخابره می‌شود و دور از شأن و عزت و سربلندی این ملت است.
حدود ۵ هزار پروژه راکد در فارس وجود دارد
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / استانی-سیاسی / ابراهیم عزیزی / مجمع نمایندگان فارس / پروژه
حدود ۵ هزار پروژه راکد در فارس وجود دارد
رئیس مجمع نمایندگان گفت: بیش از ۵هزار پروژه در سراسر استان با پیشرفت فیزیکی صفر تا ۹۰درصد وجود دارد که برخی سال‌هاست راکد مانده و نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و قدرتمند برای تکمیل آنهاست.
شهرداری برای بهبود ارتباطات مخابراتی شیراز همکاری کند
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / استانی-سیاسی / شرکت مخابرات / شهرداری / مجمع نمایندگان فارس / شهرستان شیراز / ارتباطات / ابراهیم عزیزی
شهرداری برای بهبود ارتباطات مخابراتی شیراز همکاری کند
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری بیشتر شهرداری شیراز در حل مشکلات مخابراتی و ارتباطی شهرستان شیراز شد.
تعیین تکلیف منابع مالی آزادراه شیراز - اصفهان
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / استانی-سیاسی / مجمع نمایندگان استان فارس / آزادراه شیراز- اصفهان / وزارت راه و شهرسازی / ابراهیم عزیزی
تعیین تکلیف منابع مالی آزادراه شیراز - اصفهان
رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به پیشنهاد اعضای این مجمع برای اتصال آزادراه شیراز-اصفهان به استان بوشهر از طریق قطعه هشتم این پروژه‌ی در حال ساخت، یادآور شد که تکلیف مسائل مالی هفت قطعه نخست این پروژه مشخص شده است.
وقتی با آواز، گذشته بر سرت آوار می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / ابراهیم عزیزی / هانا کامکار / فیلم کوتاه
وقتی با آواز، گذشته بر سرت آوار می‌شود
تهران- ایرنا- تصویربرداری فیلم «Voice» به کارگردانی علی عبدالهی با بازی هانا کامکار به پایان رسید.
مجلس مانند ماجرای جورج فلوید، بیانیه نخواهد داد؛ مفید نخواهد بود / پلیس ایران در عین قاطعیت همیشه با مهربانی برخورد کرده و می‌کند / اشتباه یک نفر را به پای کلیت پلیس نگذاریم
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
مجلس مانند ماجرای جورج فلوید، بیانیه نخواهد داد؛ مفید نخواهد بود / پلیس ایران در عین قاطعیت همیشه با مهربانی برخورد کرده و می‌کند / اشتباه یک نفر را به پای کلیت پلیس نگذاریم
ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با «انتخاب» اظهار داشت: وقتی اتفاقی سر از شبکه‌های بیگانه بیرون بیاورد، مشخص است که مورد سواستفاده بیگانگان قرار می‌گیرد. مجلس می‌تواند در این مساله به 2 شکل عمل کند. اول آنکه وزارت کشور لایحه‌ای را برای رفع اشکالات قانونی یا اصلاح و وضع قوانین جدید به مجلس بیاورد و نمایندگان آن را بررسی و نهایی کنند. دوم آنکه مجلس و مشخصا کمیسیون امنیت ملی این آمادگی را دارد که با همکاری ناجا یک طرحی را در این خصوص راهی صحن علنی مجلس کند.
بررسی ابعاد امنیتی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس / ابراهیم عزیزی / مجلس شورای اسلامی
بررسی ابعاد امنیتی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی بررسی شد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در این جلسه که معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس و نیز مدیر کل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری فارس نیز حضور داشتند مدیران عامل شرکت های خدماتی به بیان مسائل و مشکلات پرداختند و از رییس مجمع نمایندگان ستان در مجلس خواستار پیگیری این مشکلات در سطوح ملی شدند.رئیس مجمع نمایندگان فارس  در این جلسه بر حمایت از صنعتگران به عنوان جهادگران عرصه تولید تاکید و با اشاره به مشکلات و کمبودهای دولت گفت: سزاوار  نیست که همه بار مشکلات روی دوش صنعتگر باشد.ابراهیم عزیزی با بیان اینکه برای اجرای طرح های زیرساختی تنها نباید به اعتبارات دولتی اکتفاکرد ،خواستار استفاده از ظرفیت بخش خصوصی شد و گفت:یکی از مهمترین مشکلات شهرک های …
عزیزی: تحریم‌های اخیر شعارهای توخالی حقوق بشری آمریکا را نشان داد
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / ابراهیم عزیزی / تحریم‌های آمریکا
عزیزی: تحریم‌های اخیر شعارهای توخالی حقوق بشری آمریکا را نشان داد
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که تحریم‌های اخیر آمریکا نشان دهنده عدم پایبندی آمریکا به مبانی حقوق بشر است، گفت: ما می‌توانیم با بهره گیری از ظرفیت‌های داخلی بر رفتارهای ضد انسانی آمریکا مسلط باشیم.
شفافیت یعنی گزارش واقعیت‌ها به مردم
۱۳۹۹/۰۷/۱۸ / استانی-سیاسی / ابراهیم عزیزی / مجمع نمایندگان فارس / صداوسیما فارس / شفافیت آرا
شفافیت یعنی گزارش واقعیت‌ها به مردم
رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به حواشی ایجاد شده علیه مجلس، تاکید دارد که شفافیت به معنای نشان دادن رای یک نماینده در مجلس نیست بلکه این موضوع را باید در گزارش دادن واقعیت‌ها به مردم دنبال کرد.
لزوم تنوع بخشی در مدل‌های آموزشی
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / استانی-سیاسی / نظام آموزش مهارتی / فارس / مجمع نمایندگان فارس / ابراهیم عزیزی
لزوم تنوع بخشی در مدل‌های آموزشی
رئیس مجمع نمایندگان فارس با بیان اینکه مبنای توسعه، انسان محوری است و با این دیدگاه باید به سمت مهارت آموزی حرکت کنیم، لزوم تنوع بخشی در مدل‌های آموزشی را یادآور شد و گفت: اگر مدل‌های آموزشی همراه با تنوع در دستور اجرا قرار گیرند، شاهد اثر بخشی آموزش‌ها خواهیم بود.
آنچه در جلسه نمایندگان فارس و وزیر صمت گذشت
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / استانی-سیاسی / مجمع نمایندگان فارس / وزیر صنعت، معدن و تجارت / ابراهیم عزیزی / علیرضا پاکفطرت
آنچه در جلسه نمایندگان فارس و وزیر صمت گذشت
پیش از ظهر جمعه، سومین برنامه وزیر تازه رای اعتماد گرفته‌ی صنعت، معدن و تجارت، در اولین سفر استانی‌اش، دیدار با جمعی از نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی، در حضور نماینده ولی فقیه و استاندار و سایر مقام‌های فارس بود. جلسه‌ای که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید.
۱۳۹۹/۰۷/۱۰
اعتبارنامه ۱۰ نماینده جدید مجلس یازدهم تصویب شد
اعتبارنامه ۱۰ نماینده جدید مجلس یازدهم تصویب شد.بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در خصوص اعتبارنامه نمایندگان مجلس در دستور کار جلسه علنی صبح دیروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.الهام آزاد عضو هیات رئیسه شعبه دوم بررسی اعتبارنامه‌ها با ارائه گزارش بررسی اعتبارنامه مجتبی بخشی‌پور نماینده اسلام‌آباد غرب و شبیب جویجری نماینده اهواز از تایید اعتبارنامه آن‌ها در شعبه خبر داد. سلمان اسحاقی سخنگوی شعبه چهارم نیز گفت که اعتبارنامه علیرضا زندیان نماینده بیجار در این شعبه به تصویب رسیده است. حسینعلی شهریاری رئیس شعبه هفتم نیز از تایید اعتبارنامه بهراد علیزاده نماینده دهلران خبر داد. علی‌اکبر کریمی سخنگوی شعبه هشتم نیز گفت که اعتبارنامه مهدی باقری نماینده زنجان در این شعبه به تایید رسیده است. مهدی طغیانی …
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
حضور و سوگند ۱۰ منتخب جدید در مجلس
مراسم تحلیف ۱۰ منتخب جدید مجلس یازدهم که در انتخابات مرحله دوم به مجلس شورای اسلامی راه یافتند، در جلسه علنی دیروز برگزار شد. امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی که اداره جلسه دیروز مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، ضمن خوشامدگویی به ۱۰ منتخب جدید مجلس گفت: امیدواریم در جمع سایر همکاران و نمایندگان مجلسی خوب، کارآمد و خدمتگزار به مردم در راستای اهداف جمهوری اسلامی داشته باشیم.عبدالجلال ایری منتخب کردکوی و ترکمن، مهدی باقری منتخب زنجان و طارم، مجتبی بخشی‌پور منتخب اسلام‌آباد غرب، شبیب جویجری منتخب اهواز، حسین رجایی‌ریزی منتخب لنجان، علیرضا زندیان منتخب بیجار، اصغر سلیمی منتخب سمیرم، علیرضا عباسی منتخب کرج، ابراهیم عزیزی منتخب کرمانشاه و بهزاد علیزاده منتخب دهلران برای انجام مراسم تحلیف …
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
انتقادهای متقابل هیات رییسه و نمایندگان در صحن علنی
گروه سیاسی: مجلس دیروز جلسه شلوغی را پشت سر گذاشت؛ جلسه‌ای که تحت تاثیر حضور و سوگند نمایندگان تازه وارد از مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار گرفته بود، دقایقی هم به دلیل از دستور کار خارج کردن انتخاب پنج نفر برای عضویت در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها متشنج شد.دیروز نمایندگان در حالی به مجلس رسیدند که تعدادی از مربیان پیش دبستانی با تجمع مقابل مجلس خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند. این مربیان که از نقاط مختلف کشور مقابل مجلس تجمع کرده بودند با توجه به سوابق کاریشان بر لزوم استخدام خود در آموزش و پرورش تاکید داشتند.10 نماینده تازه‌وارد سوگند خوردندبه هر ترتیب دیروز مراسم تحلیف ۱۰ منتخب جدید مجلس یازدهم که در انتخابات مرحله دوم به مجلس شورای اسلامی راه یافتند، در جلسه …
دوری از فرهنگ مدیریت جهادی بزرگترین مشکل کشور است
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / استانی-سیاسی / دفاع‌مقدس / سازمان برنامه و بودجه کشور / ابراهیم عزیزی / مجلس شورای اسلامی
دوری از فرهنگ مدیریت جهادی بزرگترین مشکل کشور است
رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به فرهنگ حاکم بر دفاع مقدس گفت: بزرگ ترین مشکل کشور دوری از فرهنگ مدیریت جهادی است.
فارس استان برخوردار نیست/ نگاه به فارس تغییر کند
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / استانی-سیاسی / ابراهیم عزیزی / مجمع نمایندگان فارس / اعتبارات فارس / طرح‌های نیمه تمام فارس
فارس استان برخوردار نیست/ نگاه به فارس تغییر کند
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه این فارس یک استان برخوردار نیست، لزوم تغییر در نگاه به فارس را برای تحقق عدالت در توزیع اعتبارات و دستیابی توسعه همه جانبه این استان، یک ضرورت دانست.
اقدام بحرین و امارات نوعی ذلت پذیری تحت عنوان صلح است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / شیراز / ابراهیم عزیزی / مجلس شورای اسلامی
اقدام بحرین و امارات نوعی ذلت پذیری تحت عنوان صلح است
شیراز - رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: توافقنامه رژیم صهیونیستی با امارات و بحرین مبنای صلح ندارد بلکه ذلت پذیری تحت این عنوان است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
صاحبان 10 کرسی دیگر «بهارستان»
جمعه هفته گذشته سرانجام و پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و تعویق زمان برگزاری به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران با تمهیدات اندیشیده شده از سوی وزارت کشور و ممنوعیت‌های در نظر گرفته شده دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایطی برگزار شد که بار تبلیغات کاندیداهای راه یافته به دور دوم حداقل در ظاهر بر دوش شبکه‌های اجتماعی گذاشته شده و خبری از اثر انگشت نیز برای اخذ رای واجدان شرایط نبود. مطابق اعلام قبلی وزارت کشور 11 حوزه انتخابیه که تکلیف منتخبان‌شان در پارلمان یازدهم در دور نخست مشخص نشده بود، مشغول تهیه تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات بودند ولی تصمیم دقیقه نودی شورای نگهبان سبب شد تا علی شامی، یکی از دو کاندیدای راه‌یافته به دور …
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اعلام نتایج ۱۰ حوزه انتخابیه در دور دوم انتخابات مجلس
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج دور دوم انتخابات مجلس در 10 حوزه انتخابیه را اعلام کرد.سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات وزارت کشور با اعلام نتایج دور دوم انتخابات اعلام کرد که در استان کرمانشاه، حوزه انتخابیه کرمانشاه ابراهیم عزیزی با ۲۱۹۶۶ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت. در استان اصفهان، حوزه انتخابیه سمیرم نیز اصغر سلیمی با ۸۵۰۵ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت.ساعات ابتدایی شنبه نیز نتایج انتخابات در ۸ حوزه انتخابیه به شرح زیر اعلام شد که در استان البرز، حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی با ۲۷۰۱۰ رای به مجلس شورای اسلامی رسید، در استان اصفهان، حوزه انتخابیه لنجان حسین رجایی ریزی با ۱۴۱۲۷ رای پیروز شد، در استان ایلام، …
نتایج انتخابات دو حوزه انتخابیه کرمانشاه و سمیرم اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / مجلس شورای اسلامی / ابراهیم عزیزی / اصفهان / اصغر سلیمی / کرمانشاه
نتایج انتخابات دو حوزه انتخابیه کرمانشاه و سمیرم اعلام شد
تهران- ایرنا- سخنگوی ستاد انتخابات کشورگفت: نتایج انتخابات مرحله دوم مجلس در حوزه‌های انتخابیه کرمانشاه و سمیرم اعلام شد.
نتایج انتخابات مرحله دوم مجلس اعلام شد + اسامی و جزئیات آراء
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / مجلس شورای اسلامی / ستاد انتخابات / دولت / سیداسماعیل موسوی
نتایج انتخابات مرحله دوم مجلس اعلام شد + اسامی و جزئیات آراء
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: از شهر کرمانشاه ابراهیم عزیزی و از سمیرم اصغر سلیمی به خانه ملت راه یافتند.
حدود ۳۰ درصد منابع بانکی فارس از استان خارج می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۱۴ / استانی-سیاسی / ابراهیم عزیزی / مجلس شورای اسلامی / مجمع نمایندگان فارس / مجلس یازدهم
حدود ۳۰ درصد منابع بانکی فارس از استان خارج می‌شود
رئیس مجمع نمایندگان فارس گفت: قریب به ۳۰درصد منابع بانکی فارس از این استان خارج می‌شود و این یک مشکل جدی به شمار می‌رود که مجمع نمایندگان با تصویب قوانین و تقویت نظارت به دنبال حل آن است.
راه‌حل مشکل آب شیراز انتقال آب‌ تخصیصی خارج فارس است
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / استانی-سیاسی / شهرستان شیراز / ابراهیم عزیزی / انتقال آب / مجمع نمایندگان فارس
راه‌حل مشکل آب شیراز انتقال آب‌ تخصیصی خارج فارس است
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس تاکید کرد که راهکار حل دائمی مشکل آب شهر شیراز، انتقال آب تخصیصی فارس از خارج این استان است.
کمیسیون امنیت ملی طرح‌هایی برای مقابله با آمریکا دارد/ باید با دیپلماسی فعال جلوی آمریکا را بگیریم
۱۳۹۹/۰۶/۰۸ / جمهوری اسلامی ایران / ایالات متحده امریکا / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی / ابراهیم عزیزی
کمیسیون امنیت ملی طرح‌هایی برای مقابله با آمریکا دارد/ باید با دیپلماسی فعال جلوی آمریکا را بگیریم
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:کمیسیون امنیت ملی طرح هایی رابرای مقابله با آمریکا تهیه کرده و در حال حاضر این طرح‌ها در دست بررسی است وبه محض اینکه نهایی شود، آن را به هیات رئیسه ارائه می کنیم.
ارایه طرح جدید نمایندگان درباره شبکه نمایش خانگی
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
ارایه طرح جدید نمایندگان درباره شبکه نمایش خانگی
بیست‌وشش نماینده مجلس طرحی را برای اصلاح قانونی در وزارت ارشاد ارایه کرده‌اند که برخی کارشناسان می‌گویند تصویب آن به اخراج بیش از ۱۵۰۰ نفر از خانه سینما و بیکاری افراد زیادی منجر می‌شود. هر چه زمان می‌گذرد به جای آنکه ماجرای شبکه نمایش خانگی، نظارت بر سامانه‌های VOD و اختلافی که میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما بر سر مدیریت آن به وجود آمده، طبق قانون حل‌وفصل شود، پیچیده‌تر می‌شود. با این حال به تازگی نمایندگان مجلس اقدامی در این‌باره انجام داده‌اند که قبل از هر چیز ثابت و تایید می‌کند که براساس قانون، مدیریت شبکه نمایش خانگی برعهده وزارت ارشاد است. اخیرا ۲۶ نماینده مجلس شورای اسلامی که شامل احمد امیرآبادی فراهانی، حسینعلی حاجی دلیگانی، جعفر قادری، علی علیزاده، ابراهیم عزیزی، …
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
اختلاف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما پیچیده‌تر شد
بیست‌وشش نماینده مجلس طرحی را برای اصلاح قانونی در وزارت ارشاد ارایه کرده‌اند که برخی کارشناسان می‌گویند تصویب آن به اخراج بیش از ۱۵۰۰ نفر از خانه سینما و بیکاری افراد زیادی منجر می‌شود. هر چه زمان می‌گذرد به جای آنکه ماجرای شبکه نمایش خانگی، نظارت بر سامانه‌های VOD و اختلافی که میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صداوسیما بر سر مدیریت آن به وجود آمده، طبق قانون حل‌وفصل شود، پیچیده‌تر می‌شود. با این حال به تازگی نمایندگان مجلس اقدامی در این‌باره انجام داده‌اند که قبل از هر چیز ثابت و تایید می‌کند که براساس قانون، مدیریت شبکه نمایش خانگی برعهده وزارت ارشاد است. اخیرا ۲۶ نماینده مجلس شورای اسلامی که شامل احمد امیرآبادی فراهانی، …
نگاه تهدیدمحور به حوزه گردشگری اشتباهی استراتژیک است
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / استانی-سیاسی / گردشگری / مجمع نمایندگان استان فارس / شهر شیراز / ابراهیم عزیزی
نگاه تهدیدمحور به حوزه گردشگری اشتباهی استراتژیک است
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، نگاه تهدید محور به حوزه گردشگری را یک اشتباه بزرگ و استراتژیک دانست و گفت: نگاه به گردشگری باید یک نگاه اقتصادی پویا و در جهت منافع ملی کشور باشد، رویکردی که خیلی از کشورها دنبال کرده و موفق شده‌اند.
آمریکا یکجانبه‌گرایی را کنار بگذارد/ نبایدنگاه ما به بیگانگان باشد
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / شورای امنیت / ابراهیم عزیزی / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی / تحریم تسلیحاتی
آمریکا یکجانبه‌گرایی را کنار بگذارد/ نبایدنگاه ما به بیگانگان باشد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا باید بداند که بهتر است سلطه‌گری و یکجانبه‌گرایی خود را کنار بگذارد.
‌حجم مبادلات اقتصادی ما با چین باید افزایش یابد/ غربی‌ها قابل اعتماد نیستند
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / ابراهیم عزیزی / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / چین / سند همکاری ایران و چین
‌حجم مبادلات اقتصادی ما با چین باید افزایش یابد/ غربی‌ها قابل اعتماد نیستند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حجم مبادلات تجاری ایران با شرق بویژه چین باید افزایش یابد چرا که کشورهای غربی نشان داده‌اند قابل اعتماد نیستند.
«گلرو» و «عزیزی» عضو دبیرخانه دائمی کنفرانس فلسطین شدند
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
«گلرو» و «عزیزی» عضو دبیرخانه دائمی کنفرانس فلسطین شدند
وکلای ملت ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و عباس گلرو نماینده مردم سمنان را به عنوان نمایندگان مجلس در دبیرخانه دائمی کنفرانس فلسطین انتخاب کردند.
شورای نگهبان با سازوکار نظارتی
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / سخنگوی شورای نگهبان / ابراهیم عزیزی / محسن اسماعیلی / سید فضل الله موسوی / شورای نگهبان / غلامحسین الهام / دادگستری تهران / دیوان عالی کشور / عباسعلی کدخدایی / حسین علی امیری
شورای نگهبان با سازوکار نظارتی
تهران- ایرنا- شورای نگهبان به‌عنوان نهادی نظارتی، وظیفه حراست و نگهبانی از احکام و پاسداری از قانون اساسی را برعهده دارد؛ نهادی که از ۶ فقیه و ۶ حقوقدان تشکیل می‌شود که فقیهان براساس حکم رهبری و دیگر اعضا با معرفی رییس قوه قضاییه و رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این شورا راه می‌یابند.
‌کمیته امنیت مجلس ابعاد حادثه نطنز را بررسی می‌کند
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / ابراهیم عزیزی / حادثه نطنز / مجلس شورای اسلامی / کمیته امنیت مجلس
‌کمیته امنیت مجلس ابعاد حادثه نطنز را بررسی می‌کند
رئیس کمیته امنیت مجلس گفت: این کمیته تاکنون جلساتی را برای بررسی ابعاد حادثه نطنز برگزار کرده است و جلسات مهم دیگری هم در این باره دارد.
بررسی مشکلات روستاها از جاده کوهمره و اینترنت سیاخ تا آب سلطان‌آباد
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / استانی-سیاسی / مجلس شورای اسلامی / طرح انتقال آب / آزادراه شیراز- اصفهان / ابراهیم عزیزی / محمدرضا امیری / علیرضا پاکفطرت
بررسی مشکلات روستاها از جاده کوهمره و اینترنت سیاخ تا آب سلطان‌آباد
طی جلسه‌ای با حضور نمایندگان مردم شیراز در مجلس و مدیران دستگاه‌ها و دوایر خدمات رسان شیراز و فارس، مسائل و مشکلات مختلف روستایی مطرح، بررسی و راهکارهایی برای کاهش یا رفع این مشکلات مد نظر قرار گرفت.
یک نماینده: ۲۰ درصد خانه‌های تهران خالی است
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
یک نماینده: ۲۰ درصد خانه‌های تهران خالی است
ابراهیم عزیزی، نماینده مجلس یازدهم گفت: بر اساس استانداردای بین المللی ۴ تا ۵ درصد خانه خالی آمار پذیرفته شده است، اما در کشور حدود ۱۰ و در تهران نزدیک ۲۰ درصد خانه‌ها خالی است.
قرارداد مشترک ایران و سوریه برای مقابله با نظام سلطه است/ ضرورت ارتباط بیشتر با کشورهای همسایه
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / نیروهای مسلح ایران / ابراهیم عزیزی / سوریه / سرلشکر باقری / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
قرارداد مشترک ایران و سوریه برای مقابله با نظام سلطه است/ ضرورت ارتباط بیشتر با کشورهای همسایه
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد مشترک نیروهای مسلح ایران و سوریه، اقدامی در راستای مقابله با نظام سلطه است.
وزارت آموزش و پرورش در اولویت دولتِ روحانی نیست
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / دانشگاه فرهنگیان / ابراهیم عزیزی / هیئت دولت / آموزش و پرورش فارس
وزارت آموزش و پرورش در اولویت دولتِ روحانی نیست
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: متاسفانه وزارت آموزش و پرورش در اولویت دولت نیست و این وزارتخانه گرفتار جریان های سیاسی معلوم الحال شده است.
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
اعضای کمیسیون امنیت ملی مشخص شدند
لیست اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی منتشر شد. بر این اساس 20 نفر از نمایندگان به عضویت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درآمدند. گفتنی است امکان تغییر جزئی در لیست مذکور وجود دارد. اسامی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم شورای اسلامی به شرح زیر است: مجتبی ذوالنوری، زهره الهیان، وحید جلال‌زاده، شهریار حیدری، یعقوب رضازاده، علی علیزاده، سید محمد آوایی، جلیل رحیمی جهان‌آبادی، عباس مقتدایی، سیدعلی آقازاده، محمود احمدی بیغش، روح‌الله حضرت‌پور، جواد کریمی قدوسی، محسن پیرهادی، مهدی سعادتی، ابراهیم عزیزی، سارا فلاحی، فدا حسین مالکی، حسین نوشابادی.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
نماینده مردم شیراز در مجلس از تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 بازدید کرد
ابراهیم عزیزی،یکی از منتخبین مردم شیراز در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مهمان شرکت آب و فاضلاب در تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز بود به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در محل تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2، در جریان آخرین اقدامات، عملیات احداث، مراحل پیشرفت و نیز آخرین مسائل و موانع قرار گرفتند.در این بازدید رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا شیراز گزارش مبسوطی از تاریخچه آب‌لوله‌کشی در شیراز و نیز گزارش کاملی از روند شروع تا مرحله تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب شیراز را ارائه نمود. بهمن بهروزی برنامه‌های ترسیم‌شده برای آینده آب و فاضلاب در شیراز را مطرح نمود و به سوالات فنی و متعدد مهمانان پاسخ گفت.عزیزی از مدیرعامل …
۲ منتخب فارس داوطلب هیات رییسه مجلس یازدهم می‌شوند
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / مجلس شورای اسلامی / مجلس یازدهم / شیراز / فارس
۲ منتخب فارس داوطلب هیات رییسه مجلس یازدهم می‌شوند
شیراز-ایرنا- با تصمیم مجمع نمایندگان منتخب استان فارس در مجلس یازدهم شورای اسلامی، حسین حسین زاده منتخب مردم لارستان، گراش، خنج و اوز و ابراهیم عزیزی منتخب مردم شیراز و زرقان به ترتیب برای کرسی ناظر و دبیری هیات رییسه مجلس داوطلب می‌شوند.
فیلم کوتاه «جهان مینا» آماده‌ نمایش شد/ فرار از زندان
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / ابراهیم عزیزی / محمد افشاری / مرتضی ابراهیمی / مصطفی هاشمی / شاهو زندی / فیلم کوتاه
فیلم کوتاه «جهان مینا» آماده‌ نمایش شد/ فرار از زندان
فیلم کوتاه «جهان مینا» به کارگردانی شاهو زندی آماده نمایش شد.
مجلس باید کارآمد شود/ انقلابی‌گری خصیصه نمایندگان باشد
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ / مجلس یازدهم / ابراهیم عزیزی / انقلاب اسلامی ایران
مجلس باید کارآمد شود/ انقلابی‌گری خصیصه نمایندگان باشد
منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم گفت: ساختار مجلس باید قوی و کارآمد باشد تا بتوانیم ناکارآمدی‌های جامعه را رفع کنیم.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵
رضا عطاران مقابل دوربین روح الله حجازی
با پایان پیش‏تولید فیلم سینمایی «روشن» ششمین ساخته سینمایی روح الله حجازی، فیلمبرداری این فیلم در تهران آغاز شد و رضا عطاران به عنوان بازیگر اصلی جلوی دوربین این کارگردان رفت.به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، «روشن» مانند فیلم قبلی حجازی اثری پربازیگر است که ترکیبی متفاوت از بازیگران سینما و تئاتر در آن به ایفای نقش می‌پردازند. رضا عطاران، سارا بهرامی، مسعود میرطاهری، مهدی حسینی‌نیا، محمد ولی‏زادگان، نازنین سهامی‏زاده، ابراهیم عزیزی، علی رحیمی، حمیدرضا حیدری، هدیه آذیدهاک، امیرکیوان معصومی با معرفی بازیگر خردسال سرگل لواسانی ترکیب بازیگران «روشن» را تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۴ / روح الله حجازی / رضا عطاران / حمیدرضا حیدری / ابراهیم عزیزی / سارا بهرامی / علی مردانه / نازنین سهامی زاده / آرش آقابیگ / بهرام صادقی / محسن بهاری
روح‌الله حجازی «روشن» را کلید زد/ رضا عطاران جلوی دوربین رفت
فیلمبرداری فیلم سینمایی «روشن» به کارگردانی روح‌الله حجازی با بازی رضا عطاران آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / شورای نگهبان / انتخابات مجلس / حقوق دان های شورای نگهبان
تغییرات مهم در شورای نگهبان در سال انتخابات مجلس
برخی از رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای اصولگرا تاکنون از افرادی مانند محمد دهقان، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد تبلیغاتی قالیباف در انتخابات ۱۳۹۶، حجت الاسلام جلیل محبی، دبیر کنونی ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ابراهیم عزیزی، عضو سابق شورای نگهبان و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور در زمان محمود احمدی‌نژاد به عنوان گزینه‌های احتمالی پیشنهادی برای عضویت به عنوان حقوق‌دان در شورا یاد کرده‌اند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •