دوشنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۸ / 27 January, 2020
افزایش قیمت نان
کاهش وزن چانه نان؛ تخلفی از سر ناچاری
ایسنا / ۴۹ دقیقه قبل / ...
کاهش وزن چانه نان؛ تخلفی از سر ناچاری
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان زنجان گفت: افزایش نیافتن قیمت نان سبب کاهش وزن چانه نان در زنجان شده است.
  استانی-اقتصادی  زنجان  نانوایان
مافیای معیشت در پاکستان، نان را هدف قرار داد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / بین‌المللی
مافیای معیشت در پاکستان، نان را هدف قرار داد
اسلام آباد - ایرنا - کمیاب شدن آرد گندم طی روزهای اخیر در مناطق مختلف پاکستان صدای مردم را درآورده و موجب نگرانی شدید نسبت به کمیاب شدن و احتکار آرد شده است، موضوعی که اعتصاب نانوایان و افزایش قیمت نان را در شهرهای مختلف پاکستان به همراه داشته است. اما برخی مسئولان معتقدند این اقدام توسط مافیای معیشت در این کشور انجام می شود.
  گندم  پاکستان  اعتصاب  احتکار  تحولات سیاسی در پاکستان
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
انتقاد وزیر کشاورزی از نحوه پرداخت یارانه نان
اعطای یارانه نان از یک‌سو موجب افزایش ضایعات نان است و از سوی دیگر امکان افزایش قیمت گندم را متناسب با هزینه تولید با مانع و محدودیت مواجه ساخته است.  به‌گزارش خبرنگار ما، دیروز همایش اقتصاد گندم از تولید تا مصرف، توسط مؤسسه برنامه‌ریزی و اقتصاد کشاورزی و با همکاری هیأت علمی دانشگاه‌های کشور با هدف تحلیل ابعاد مختلف مسائل گندم، آرد و نان در وزارت کشاورزی برگزار شد. وزیر کشاورزی در پیامی به این همایش ضمن اعلام مطلب فوق گفت: چون دولت، بار یارانه نان را به دوش می‌کشد، در پرداخت یارانه با محدودیت بودجه …
افزایش قیمت نان در واحدهای آزادپز شهرستان قزوین
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / ...
افزایش قیمت نان در واحدهای آزادپز شهرستان قزوین
رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین اعلام کرد: بهای نان به‌منظور تعادل بخشیدن به وزن و قیمت، افزایش یافت و از بیست‌ویکم دی‌ماه مصوب و در واحدهای آزادپز اجرایی شده است.
  استانی-اقتصادی  افزایش قیمت  نان  قزوین
گران شدنِ نان؛ آری یا خیر؟!
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
گران شدنِ نان؛ آری یا خیر؟!
نانوایان قزوین خواستار افزایش قیمت نان و افزایش سطح معیشت خود شده‌اند؛ این در حالیست که گروه زیادی از فعالان صنفی کارگران خباز با افزایش قیمت نان مخالفند.
  گران شدن نان  افزایش دستمزد کارگران خباز  نانوایان قزوین
درخواست افزایش قیمت نان را داریم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
درخواست افزایش قیمت نان را داریم
رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه خواستار افزایش قیمت نان شد و گفت: با افزایش هزینه‌هایی که طی چند وقت اخیر داشتیم، دخل و خرج نانوایی‌ها دیگر با هم نمی‌خواند.
  نان  خبازی  استانی-اقتصادی  سهمیه بندی بنزین  کرمانشاه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
حقوق کارمندان دولت در سال آینده باید حداقل ۲۰ درصد افزایش پیدا کند
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۹ به هیچ عنوان با تورم موجود در جامعه سازگاری ندارد و امیدوارم با تلاش همکارانم در کمیسیون تلفیق و سپس صحن علنی مجلس، این درصد افزایش پیدا کند.به گزارش اقتصاد ۲۴، چندی پیش، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گفته بود علی‌رغم اینکه بودجه سال ۹۹، تنها هشت درصد رشد داشت، اما برای کارکنان دولت افزایش ۱۵ درصدی حقوق در نظر گرفته شده است. در همین رابطه، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات مسئولان دولتی و همچنین با استناد به لایحه بودجه سال ۹۹ مبنی بر افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان، اظهار کرد: طبق قانون، حقوق کارمندان باید متناسب با تورم افزایش یابد، لذا اگر دولت تورم ۱۵ درصدی …
فردا آخرین مهلت دریافت و نصب نرخ‌نامه جدید در نانوایی‌های یزد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ...
فردا آخرین مهلت دریافت و نصب نرخ‌نامه جدید در نانوایی‌های یزد
رییس اتحادیه نانوایان یزد به دنبال افزایش 30 درصدی قیمت نان در یزد، از ضرورت دریافت و نصب نرخ‌نامه جدید توسط نانوایان تا فردا دهم دی‌ماه توسط نانوایان خبر داد.
  استانی-اقتصادی  نانوایی  نرخنامه
نان در یزد گران شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / ...
نان در یزد گران شد
اتحادیه نانوایان یزد خبر افزایش قیمت نان را که هنوز از سوی مراجع رسمی در استان اعلام نشده است را تایید کرد.
  استانی-اقتصادی  نانوایی  افزایش قیمت نان
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / ...
صدای استان‌ها
   موتورسواران،‌عامل تصادف موتورسواران بدون چراغ و اغلب بدون گواهینامه، مهم‌ترین عامل تصادف در دزفول و سراسر خوزستان هستند. از مسئولان درخواست می‌کنم به این موضوع رسیدگی کنند که افراد بدون گواهینامه در شهر تردد نکنند. محمد مروتی از خوزستان    آرد گران شود قیمت نان 2ماه پیش در سطح کشور افزایش یافت، اما قیمت آرد بالا نرفت. آخرین افزایش قیمت آرد مربوط به 10سال پیش است. باید قیمت آرد هم به‌روز شود تا برخی نانوایی‌ها از آن سوءاستفاده نکنند.  آقایی از شهریار    معضل دستفروشان در بومهن مغازه‌ای …
صیادان ۴۰ روز است بلاتکلیف‌اند/ برخی به نان شب محتاج‌اند
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اجتماعی
صیادان ۴۰ روز است بلاتکلیف‌اند/ برخی به نان شب محتاج‌اند
رئیس اتحادیه صیادی خوزستان با گلایه شدید از عدم تعیین تکلیف سهمیه بنزین قایق‌های صیادی، گفت: ۴۰ روز از افزایش قیمت بنزین گذشته و هنوز هیچ سهمیه‌ای برای قایق‌های صیادی تعیین نکرده‌اند. اگر جامعه صیادی در مرکز بودند هم همینطور رفتار می‌شد؟ آیا چون ما در حاشیه و مرز هستیم باید اینطور مورد بی‌توجهی قرار بگیریم؟
  بنزین  صیادان  افزایش قیمت بنزین  صیادان استان خوزستان  گرانی بنزین  معیشت صیادان  بنزین سهمیه‌ای  نرخ بنزین  بنزین سهمیه‌ای برای صیادان  استان‌های مرزنشین
نان در ورامین گران شد، کیفیت و کمیت آب رفت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / اقتصادی
نان در ورامین گران شد، کیفیت و کمیت آب رفت
تهران- ایرنا- هر چند که رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان ورامین می‌گوید کیفیت و کمیت نان در ورامین عالی است ولی به گفته اکثر مردم، این افزایش قیمت نان نه تنها کیفیت این ماده غذایی را افزایش نداده که از نظر وزن و اندازه نیز آب رفته است.
  نانوا  ورامین
۱۹۵ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در بودجه سال آینده/ دماسنج بورس به ۳۳۲ هزار واحد رسید/ جدیدترین آمار از میزان مصرف بنزین پس از اجرای سهمیه‌بندی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
۱۹۵ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در بودجه سال آینده/ دماسنج بورس به ۳۳۲ هزار واحد رسید/ جدیدترین آمار از میزان مصرف بنزین پس از اجرای سهمیه‌بندی
این پیمانه تیتر‌هایی همچون حقوق بگیر کمتر از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معاف از مالیات، تداوم افزایش قیمت دلار در کانال ۱۳ هزار، افزایش عوارض خروج از کشور در سال ۹۹، بنزین سوپر بی‌مشتری شد، یارانه خرید تضمینی گندم و نان ۲ برابر شد، زنگنه: قاچاق بنزین بسیار کم است، یک شرکت پتروشیمی بورسی می‌شود، هدف گذاری برای افزایش مبادلات ایران و عمان به ۵ میلیارد دلار و افت درآمد دولت از ناحیه خودرو را در بر دارد.
افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / اقتصادی
افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد
رییس اتحادیه نانوایان استان همدان گفت: اینکه مطرح می‌شود قرار است از سال آینده ۱۵ درصد قیمت‌ها افزایش پیدا کند حتی هزینه خمیر مایه نان هم نمی‌شود و هیچ فایده‌ای برای نانوا ندارد.
نان همدان روزانه ۵ گرم آب می‌رود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / ...
نان همدان روزانه ۵ گرم آب می‌رود
در پی اعلام احتمال افزایش قیمت نان از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، رئیس اتحادیه نانوایان همدان از کاهش وزن نان توسط نانوایان خبر داد و گفت: به‌زودی نان در همدان تبدیل به بیسکوییت مادر می‌شود.
  نانوایی  افزایش  بیسکوییت  استانی-اقتصادی  افزایش قیمت نان  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / ...
گوجه پرچمدار گرانی‌ها!
کیمیا نجفییک هفته از ماجرای سهمیه بنزین و افزایش نرخ آن می‌گذرد. در ابتدا اولین مسئله‌ای که به وجود آمد، نگرانی در خصوص افزایش قیمت کالاهای اساسی بود. در همان زمان مسئولان از عدم افزایش نرخ کالاهای مصرفی اطمینان خاطر دادند، اما بحث گرانی همچنان نقل محافل بود. در این میان دولت همانطور که وعده داده بود نظارت بر قیمت کالاهای اساسی را تشدید کرد و مانع گران شدن کالاهای اساسی به بهانه افزایش نرخ بنزین شد. با این حال بازار علی‌رغم تشدید نظارت‌ها شاهد گرانی برخی از اقلام مصرفی بود. یک روز پیاز گران می‌شود و روز بعد افزایش قیمت نان بر سر زبان‌ها می‌افتد، اما حالا قرعه به نام گوجه‏فرنگی افتاده و این ماجرا سر و صدای زیادی را به پا کرده است. در این میان هر یک از افراد دلیلی را برای این افزایش قیمت مطرح …
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ / ...
"نان کنجدی فقط با درخواست مشتری عرضه می‌گردد"
در حالیکه طبق قانون نانوایی‌های سنگک و بربری تنها در صورت درخواست مشتری مجاز به عرضه نان به صورت کنجددار و افزایش قیمت از این ناحیه هستند، اما همچنان تعدادی از نانوایی‌ها نان تولیدی را به صورت کنجددار عرضه می‌کنند.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / ...
علم‌الهدی: اشرار به بهانه افزایش قیمت بنزین، نان و سیب‌زمینی را هم گران می‌کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: افرادی که بهانه گران شدن بنزین، نان و سیب زمینی را هم گران می‌کنند، پیاده نظام آمریکا هستند.
احتمال افزایش قیمت نان/قیمت کالای اساسی در کشور ثابت است
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / اقتصادی
احتمال افزایش قیمت نان/قیمت کالای اساسی در کشور ثابت است
سنندج - معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته در بحث افزایش قیمت نان به این نتیجه رسیده ایم که قیمت نان تا حدودی افزایش یابد.
  عباس قبادی  وزارت صنعت معدن و تجارت  ستاد تنظیم بازار
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / ...
ویترین روزنامه ها/ واکنش خبری «جمهوری اسلامی و اطلاعات» به زلزله آذربایجان شرقی/ هشدار به موقع «همشهری» درباره آلودگی هوای کلان شهرها/ انتقاد صریح «خراسان» به افزایش قیمت نان دولتی در «مشهد»
شفقنا رسانه_ صفحه یک روزنامه‌ها به عنوان  ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند. در این گزارش سعی کردیم با نگاهی به روزنامه‌های امروز، آن‌هایی که دارای مطالب خوب و مخاطب محور و یا محل […]
شیب افزایش قیمت تند بود ولی قیمت نان منطقی است
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / ...
شیب افزایش قیمت تند بود ولی قیمت نان منطقی است
رییس اتحادیه صنف نانوایان قم گفت: به دلیل عدم افزایش قیمت نان در چندسال اخیر، قیمت نان یکباره ۴۰تا ۵۰درصد افزایش یافت که شیب تندی داشت ولی با توجه به تورم موجود در کشور، قیمت نان منطقی است.
  استانی-اجتماعی  افزایش قیمت نان
افزایش قیمت نان در چهارمحال و بختیاری براساس میانگین قیمت استان‌های همجوار باشد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / ...
افزایش قیمت نان در چهارمحال و بختیاری براساس میانگین قیمت استان‌های همجوار باشد
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید افزایش قیمت نان متناسب با میانگین قیمت در استان‌های همجوار صورت گیرد.
  استانی-اقتصادی  منطقه چهارمحال و بختیاری  افزایش قیمت نان
الف / ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / اقتصادی
قیمت نان در کرج افزایش یافت
با تصمیم شورای آرد و نان البرز قیمت نان در کرج افزایش یافت.
  قیمت نان  قیمت نان در کرج
نان‌‌برُی نانواهای متخلف
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۰۷-۲۵ / اقتصادی
نان‌‌برُی نانواهای متخلف
«نان» از آن دست اقلامی است که قیمت آن اهمیت فراوانی برای عموم جامعه دارد. به همین جهت دولت‌ها و مسئولان ذی‌ربط در نرخ‌گذاری آن همواره جانب احتیاط را در نظر می‌گیرند و آن را همانند بنزین جزو کالاهای استراتژیک به حساب می‌آورند. به همین دلیل است که دولت پس از دی ماه ۹۳ تاکنون در مقابل افزایش بهای نان سد مقاومتی ایجاد کرده بود و شاید اگر تورم سال جاری و کاهش قدرت خرید کارکنان نانوایی‌ها نبود تا پایان فعالیت دولت دوازدهم تغییری در این زمینه به وجود نمی‌آمد.
وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل افزایش قیمت نان در سال جاری را تشریح کرد.
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اقتصادی
وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل افزایش قیمت نان در سال جاری را تشریح کرد.
پیرو انتشار مطلبی در مورخ 98.7.2 با عنوان «کلاف سردرگم قیمت نان/ آیا با انکار افزایش قیمت‌ها مشکلات اقتصادی مردم حل می‌شود؟» وزارت صنعت به ارائه توضیحاتی پرداخت که در ادامه آمده است:
توضیحات دولت در خصوص افزایش قیمت نان/ برای تامین یارانه نان مجبور به افزایش قیمت گندم یا نان بودیم
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اجتماعی
توضیحات دولت در خصوص افزایش قیمت نان/ برای تامین یارانه نان مجبور به افزایش قیمت گندم یا نان بودیم
دولت در صورتیکه بخواهد میزان یارانه نان را رعایت کند ناگزیر از افزایش قیمت گندم کشور به حدود ۱۰۰۰ تومان به ازای هرکیلوگرم است که باتوجه به سهم ۳۰ تا ۵۰ درصدی گندم و آرد در نرخ نان، فقط افزایش نرخ گندم حدود ۲۰ درصد باعث افزایش نرخ می‌شود.
الف / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اقتصادی
توضیح وزارت صنعت درباره افزایش قیمت نان
وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل افزایش قیمت نان در سال جاری را تشریح کرد.
  افزایش قیمت نان  قیمت نان  وزارت صمت
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اقتصادی
تشدید بازرسی‌ها بر نانوایان
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران از تشدید نظارت‌های لازم همزمان با افزایش قیمت نان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت‌های مصوب اخیر خبر داد.
تشدید بازرسی‌ها بر نانوایان/ افزایش قیمت نان باعث افزایش کیفیت می‌شود؟
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / اقتصادی
تشدید بازرسی‌ها بر نانوایان/ افزایش قیمت نان باعث افزایش کیفیت می‌شود؟
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران از تشدید نظارت‌های لازم همزمان با افزایش قیمت نان برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از قیمت‌های مصوب اخیر خبر داد.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / ...
روی خط آفتاب
روی خط آفتاب1645- یک روز امثال خاوری‌ها یک روز شهرام جزایری‌ها یک روز بابک زنجانی‌ها یک روز ایروانی‌ها واقعا این همه مفسد اقتصادی چگونه مثل قارچ سبز شدند؟ چرا باید پدیده‌ای به نام مافیای خودروسازی شکل بگیرد؟ کی سایه اینها از سر اقتصاد کشور کم می‌شود؟(13/7)1726- وقتی بلیت جایگاه زنان برای بازی تیم ملی در کمتر از یک ساعت فروخته می‌شود این یعنی باید به نظر و سلیقه زنان جامعه توجه کرد. باید برای حضور زنان در ورزشگاه فرهنگ‌سازی کرد تا دغدغه‌ها هم در این مورد برطرف گردد. (13/7)1719- علی از تهران: راهبندان خیابان‌ها توسط ایستگاه‌های صلواتی برای توزیع چای و‌اش و عدسی کار خوبی نیست. باور کنید امام حسین(ع) هم راضی به ایجاد مزاحمت، ترافیک، راهبندان و نارضایتی مردم نیست. این همه مسجد و حسینیه با هزینه‌های …
احتمال سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین/ ۲۸ شرکت چینی در لیست سیاه آمریکا/ رو شدن حساب‌های اجاره‌ای در اعتراض یارانه‌بگیران! / خداحافظی با پراید و پژو ۴۰۵؟
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / اقتصادی
احتمال سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین/ ۲۸ شرکت چینی در لیست سیاه آمریکا/ رو شدن حساب‌های اجاره‌ای در اعتراض یارانه‌بگیران! / خداحافظی با پراید و پژو ۴۰۵؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون تالار شیشه‌ای قرمز شد، انعکاس دور جدید مذاکرات تجاری چین و آمریکا بر شاخص‌ها، حمایت قانون جدید بازار مسکن از «تسه»، قیمت جدید نان در شهرستان‌های تهران اعلام شد، ظرفیت تولید تخم مرغ کشور به ۱.۳ میلیون تن رسید، قیمت دلار در میانه کانال ۱۱ هزار تومان، طلا جهانی گران شد و کاهش بهای طلای سیاه در بازار انرژی را در بر دارد.
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / ...
افزایش چراغ‌خاموش قیمت نان
زهرا اشرف‌زاده | البرز- خبرنگار اگرچه این روزها با افزایش قیمت نان در نانوایی‌های شهر روبه‌رو هستیم، اما هیچ یک از مسئولان استانی در این حوزه هنوز به طور دقیق و شفاف تغییر و یا افزایش قیمت نان را تایید نکرده‌اند. نان یکی از کالاهای مهم سبد خانوار به‌ویژه در دهک‌های متوسط و ضعیف محسوب می‌شود و به همین دلیل تعیین قیمت آن حساسیت بالایی برای دولت و جامعه دارد. همچنین افزایش میزان تورم و شرایط سخت اقتصادی باعث شده بود که دولت تمایلی به افزایش قیمت نان نشان ندهد، اما سرانجام این اتفاق افتاد و به دلیل …
عمده شکایت خودرویی در زمینه افزایش قیمت و تاخیر در تحویل است/ تخلفات نانوایی‌ها نسبت به سال گذشته افزایش یافته است/ آخرین نرخ انواع نان در تهران و شهرستان‌ها
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اقتصادی
عمده شکایت خودرویی در زمینه افزایش قیمت و تاخیر در تحویل است/ تخلفات نانوایی‌ها نسبت به سال گذشته افزایش یافته است/ آخرین نرخ انواع نان در تهران و شهرستان‌ها
ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به بازرسی از واحدهای آرد و نان گفت: در شش ماهه سال 97، 8260 مورد و در شش ماهه سال 98 ، 8386 مورد بازرسی…
حاجی دلیگانی: چرا قیمت هر قرص نان 150 تومان افزایش پیدا کرده است؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / سیاسی
حاجی دلیگانی: چرا قیمت هر قرص نان 150 تومان افزایش پیدا کرده است؟
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه چرا قیمت هر قرص نان 150 تومان افزایش پیدا کرده است، اظهار کرد: چرا این افزایش قیمت به یکباره انجام شد؟ این در حالی است که ٧ سال است یارانه‌ها افزایش پیدا نکرده است.
  افزایش قیمت نان  اصفهان
دست‌های پشت پرده؛ اندر حکایت اظهارات جهانگیر کوثری درباره قیمت بلیت سینما و هزینه‌های تولید یک فیلم
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸-۰۷-۱۱ / فرهنگی و هنری
دست‌های پشت پرده؛ اندر حکایت اظهارات جهانگیر کوثری درباره قیمت بلیت سینما و هزینه‌های تولید یک فیلم
روز گذشته جهانگیر کوثری تهیه کننده سینما در گفت‌وگویی با اشاره به افزایش تورم در جامعه اظهار کرد: «موقعیت اقتصادی شرایط حاضر در جامعه طوری است که افراد در هر صنف، صنعت، تجارت و هنری با بحران مالی روبه رو هستند. متاسفانه هرکس به خود اجازه می‌دهد با هر نرخی کار کند. نانوا یک شبه قیمت نان را بالا می‌برد، قصاب‌ها به یک باره قیمت گوشت را افزایش می‌دهند و....
قیمت جدید نان در کرج ‌در چند روز آینده مشخص می‌شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ...
قیمت جدید نان در کرج ‌در چند روز آینده مشخص می‌شود
رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: استانداری البرز هنوز مصوبه‌ای برای افزایش قیمت در کرج صادر نکرده است.
  استانی-اقتصادی  نانوایی  منطقه البرز
تابناک / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / ...
نان سفارشی چند است؟
«قاسم نوده فراهانی» در رابطه با قیمت‌گذاری نان سفارشی گفت: با توجه به افزایش قیمت نان به صورت مصوب که با هدف ارائه نان با کیفیت به مردم صورت گرفت، برای نان‌های سفارشی که در پخت آن از کنجد استفاده می‌شود، حداکثر قیمت تعیین شده است.
گران شدن نان و کشمکش‌های آن/ یک میلیون سالمند در ایران کار می‌کنند/ بلاتکلیفی وضعیت سهامداری آذرآب اراک/ کارگران شهرداری سی‌سخت زباله‌ها را جمع نمی‌کنند/ حمایت‌ از اشتغال معلولان درواقع به نفع کارفرمایان است/ نگرانی کارکنان شرکت مهندسی و توسعه نفت
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / اجتماعی
گران شدن نان و کشمکش‌های آن/ یک میلیون سالمند در ایران کار می‌کنند/ بلاتکلیفی وضعیت سهامداری آذرآب اراک/ کارگران شهرداری سی‌سخت زباله‌ها را جمع نمی‌کنند/ حمایت‌ از اشتغال معلولان درواقع به نفع کارفرمایان …
یک روز بعد از اجرای ابلاغیه افزایش قیمت نان، روز یکشنبه هفتم مهر در سرویس کارگری ایلنا به تبعات این افزایش قیمت پرداخته شد.