جمعه, ۲۴ مرداد, ۱۳۹۹ / 14 August, 2020
انتخابات 2020
تشبیه جالب رسانه چینی درباره توافق اسرائیل و امارات
۴ ساعت قبل / چین / ایالات متحده آمریکا / امارات متحده عربی / رژیم صهیونیستی اسرائیل
تشبیه جالب رسانه چینی درباره توافق اسرائیل و امارات
ایرنا نوشت: تلویزیون دولتی چین در گزارشی خاطر نشان کرد برقراری روابط بین امارات و اسراییل در واقع یکی دیگر از مهره های دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در شطرنج انتخابات ۲۰۲۰ این کشور است.
تلویزیون چین: صلح امارات و اسراییل مهره شطرنج ترامپ در انتخابات است / قصد داشت اقدام جو بایدن در انتخاب کاملا هریس را خنثی کند
۴ ساعت قبل
تلویزیون چین: صلح امارات و اسراییل مهره شطرنج ترامپ در انتخابات است / قصد داشت اقدام جو بایدن در انتخاب کاملا هریس را خنثی کند
تلویزیون دولتی چین در گزارشی خاطر نشان کرد برقراری روابط بین امارات و اسراییل در واقع یکی دیگر از مهره های دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در شطرنج انتخابات ۲۰۲۰ این کشور است. شاید هیچ زمانی بهتر از این برای ترامپ نبود که چنین خبری منتشر شود این برای وی مانند ریختن آب سردی روی تلاش های جو بایدن نامزد انتخابات است که بتازگی نیز کامالا هریس را به عنوان معاون اول خود انتخاب کرد و باعث رویکرد فزاینده رسانه ها به اقدامات دموکرات ها شد.
۶ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / جو بایدن
بایدن: رئیس جمهور شوم ماسک زدن را اجباری می‌کنم
نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا خواستار آن شد که همه آمریکایی ها در سه ماه آینده هنگام بیرون رفتن از خانه ماسک بزنند.
تورلیخانف: نمایندگان کشورهای آسیایی از حمید حمایت کنند/  حمایت رییس کشتی آسیا از کاندیداتوری سوریان
۸ ساعت قبل / کشتی / حمید سوریان / فرنگی
تورلیخانف: نمایندگان کشورهای آسیایی از حمید حمایت کنند/ حمایت رییس کشتی آسیا از کاندیداتوری سوریان
رییس شورای کشتی آسیا در جریان مجمع عمومی سال 2020 این شورا از کاندیداتوری حمید سوریان در انتخابات هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی حمایت کرد.
دیدگاه معاون "جو بایدن" در مورد برجام، ایران و اسراییل
۱۷ ساعت قبل / انتخابات آمریکا / جو بایدن / کامالا هریس / معاون جو بایدن / انتخابات 2020 آمریکا / ایران و آمریکا / برجام / آمریکا و اسراییل
دیدگاه معاون "جو بایدن" در مورد برجام، ایران و اسراییل
یک کارشناس مسائل آمریکا، با اشاره به انتخاب "کامالا هریس" از سوی"جو بایدن" نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به عنوان معاون خود اظهار کرد: دموکرات ها با این انتخاب نیم نگاهی نیز به انتخابات 2024 ریاست جمهوری آمریکا داشته اند.
بایدن مهم‌ترین عامل در برابر رشد بازار بورس در آمریکا است
۲۳ ساعت قبل / جو بایدن / دونالد ترامپ / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا
بایدن مهم‌ترین عامل در برابر رشد بازار بورس در آمریکا است
ایلنا: رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که نامزد انتخابات ۲۰۲۰، مهم‌ترین عامل در برابر رشد بازار بورس در این کشور است.
پیشتازی بایدن در ۵ ایالت کلیدی آمریکا
۲۵ ساعت قبل / دونالد ترامپ / جوزف بایدن
پیشتازی بایدن در ۵ ایالت کلیدی آمریکا
فارس نوشت: طبق نتایج نظرسنجی شبکه «سی ان بی سی» و مرکز تحقیقاتی «چنج ریسرچ»، «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در پنج ایالت از ۶ ایالت مهم آمریکا از رقیب خود «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا پیشی گرفته است.
تارنمای انگلیسی: کامالا هریس منتقد جدی خروج آمریکا از برجام است
۲۶ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / اسرائیل / خاورمیانه / جو بایدن
تارنمای انگلیسی: کامالا هریس منتقد جدی خروج آمریکا از برجام است
تهران - ایرنا - تارنمای انگلیسی «میدل ایست مانیتور» به مرور دیدگاه‌های خانم «کامالا هریس» گزینه نهایی «جو بایدن» به عنوان معاون خود پرداخته و نوشته است که نقطه نظرات هریس در صورت پیروزی در انتخابات آتی درباره خاورمیانه نشان می‌دهد که وی از منتقدان اساسی خروج «دونالد ترامپ» از «برجام» است، اگرچه مثل دیگر سیاستمداران آمریکایی، نمی‌توان او را جدا از رویکردهای صهیونیستی دانست.
ترامپ: بزرگ‌ترین مشکل ما دموکرات‌ها هستند؛ نه چین، روسیه و ایران
۳۲ ساعت قبل / دونالد ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / ایران / روسیه / چین
ترامپ: بزرگ‌ترین مشکل ما دموکرات‌ها هستند؛ نه چین، روسیه و ایران
رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه جنگ قدرت برای انتخابات ۲۰۲۰ در سخنانی گفت: بزرگ‌ترین مشکل ما دموکرات‌ها هستند؛ نه چین، روسیه و ایران.
پایان رای گیری و آغاز شمارش آرای انتخابات پارلمانی در مصر
۳۳ ساعت قبل / انتخابات مصر
پایان رای گیری و آغاز شمارش آرای انتخابات پارلمانی در مصر
هیات ملی انتخابات مجلس سنای مصر از پایان رای‌گیری در روز دوم و آخر دور اول انتخابات سنا در سال ۲۰۲۰ خبر داد.
تصمیم ترامپ به اخراج رییس پنتاگون
۳۴ ساعت قبل
تصمیم ترامپ به اخراج رییس پنتاگون
رسانه‌های آمریکا چهارشنبه شب از تصمیم دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به اخراج "مارک اسپر" وزیر دفاع این کشور بعد از انتخابات ۲۰۲۰ خبر می‌دهند.
نخستین نطق انتخاباتی کامالا هریس:ترامپ فقط به خود اهمیت می‌دهد
۴۱ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / جو بایدن / آمریکا ۲۰۲۰
نخستین نطق انتخاباتی کامالا هریس:ترامپ فقط به خود اهمیت می‌دهد
نیویورک- ایرنا- همتای انتخاباتی جو بایدن در نخستین حضور مطبوعاتی مشترک، اظهارات تندی علیه ترامپ مطرح کرد و گفت ما رئیس جمهوری داریم که بیش از کسانی که به او رای داده‌اند، به خود اهمیت می‌دهد.
این سه زن
۴۳ ساعت قبل
این سه زن
وقتی جو بایدن، کامالا هریس را به‌عنوان معاون خود انتخاب کرد، این سناتور اهل کالیفرنیا به سومین زنی تبدیل شد که به‌عنوان زوج انتخاباتی انتخاب شده‌اند. او همچنین اولین زن سیاه پوستی است که نامزد مقام معاونت ریاست جمهوری شده است. «کیت سولیوان» در گزارش 11 اوت برای سی.ان.ان نوشت، هریس در سال 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده بود اما رقابت خود را در ماه دسامبر پایان داد. او از سال 2017 سناتور بوده و پیش از آن هم دادستان کل کالیفرنیا بوده است.
۴۳ ساعت قبل / انتخابات آمریکا / بایدن و ترامپ
بایدن ۷۱ درصد شانس پیروزی دارد
به گزارش ایران به نقل از نشریه هیل، وب سایت ۵۳۸ که بر تجزیه و تحلیل نظرسنجی های آمریکا در موضوعات سیاسی و متمرکز است، در آخرین گزارش خود از شانس بالای پیروزی بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.
سوروس: ترامپ پدیده ای فانی است 
۴۳ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / ایالات متحده آمریکا / هیلاری کلینتون
سوروس: ترامپ پدیده ای فانی است 
تهران- ایرنا- جورج سوروس میلیاردر آمریکایی و رئیس بنیاد سوروس روز چهارشنبه گفت: وی مطمئن است که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا پدیده‌ای گذرا و فانی است. 
۴۴ ساعت قبل
بایدن «کاملا هریس» را به ‌عنوان معاون خود انتخاب کرد
روز گذشته جو بایدن، نامزد مورد حمایت دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آبان ماه در آمریکا، کاملا هریس را به‌ عنوان معاون خود انتخاب کرد. خانم هریس، زن سیاهپوست و سناتور دموکرات ایالت کالیفرنیاست. انتخابی که بسیاری از دموکرات‌ها را پشت سر بایدن متحد کرده است. به گزارش خبرگزاری آلمان، جو بایدن در پیامی توییتری کاملا هریس، سناتور دموکرات از ایالت کالیفرنیا، را به ‌عنوان معاون خود معرفی کرد. او در این پیام نوشت: «بسی مفتخر هستم که کاملا هریس را به‌ عنوان همراه خود معرفی می‌کنم. او مبارزی سرسخت در راه انسان‌های ساده و از بهترین خدمتگزاران این کشور است.» برخی معتقدند که بایدن با این انتخاب احتمالا شانس پیروزی خود را در مقابل دونالد ترامپ افزایش …
۴۴ ساعت قبل
علیه نتانیاهو رای دهید، کابینه را منحل می‌کنیم!
حزب راستگرای لیکود تهدید کرده در صورتی که حزب آبی-سفید به پیش‌نویس قانون ممانعت از نخست وزیری نتانیاهو رای مثبت و یا حتی ممتنع دهد، نتانیاهو کابینه را منحل کرده و به برگزاری انتخابات زودهنگام روی خواهد آورد. روزنامه عبری زبان معاریو فاش کرد که «نیسان هروویچ» عضو پارلمان رژیم صهیونیستی(کنست) به زودی پیش‌نویس قانونی را به کنست ارائه خواهد داد که به موجب آن افراد متهم به پرونده‌های فساد حق تشکیل دولت و نخست وزیری را نخواهند داشت. هروویچ اظهار داشت که اکثریت در کنست از این قانون حمایت خواهند کرد و بر اهمیت آن واقف هستند و با وجود تصویب چنین قانونی، می‌توان انتخابات چهارم را در عرض یک سال آینده برگزار کرد. در همین راستا، رادیوی رژیم صهیونیستی صبح روز گذشته (چهارشنبه) …
بایدن درباره انتخاب جنجالی‌اش توضیح داد
۴۴ ساعت قبل / جوزف بایدن
بایدن درباره انتخاب جنجالی‌اش توضیح داد
نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در پیامی در توئیتر به دلیل انتخاب «کامالا هریس» به عنوان معاون خود برای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد.
شانس ۷۱ درصدی پیروزی بایدن در انتخابات ۲۰۲۰
۴۶ ساعت قبل
شانس ۷۱ درصدی پیروزی بایدن در انتخابات ۲۰۲۰
وب سایت ۵۳۸ که بر تجزیه و تحلیل نظرسنجی های آمریکا در موضوعات سیاسی متمرکز است، در آخرین گزارش خود از شانس بالای پیروزی بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا خبر داد. براساس این نظر سنجی حمایتها از بایدن در مقابل ترامپ در یک ماه گذشته افزایش یافته است و بیشترین حمایت ها از وی به علت روشنی سیاست های کلی از طرف ایالت های فلوریدا، ویسکانسین، میشیگان، پنسیلوانیا و آریزونا صورت می گیرد.
۴۷ ساعت قبل / ترامپ و بایدن / کاملا هریس / معاون اول بایدن
ترامپ: «هریس» حریفی است که همه آرزویش را دارند!
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا امروز چهارشنبه به انتخاب «کامالا هریس» به عنوان گزینه معاونت ریاست جمهوری آمریکا از سوی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ واکنش نشان داد.
پیش بینی هوک از آینده روابط ایران و آمریکا
۲ روز قبل / برجام / برایان هوک / انتخابات ۲۰۲۰ / واشنگتن / دونالد ترامپ / وزارت امور خارجه آمریکا / کاخ سفید / مایک پمپئو / تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
پیش بینی هوک از آینده روابط ایران و آمریکا
تهران – ایرنا – برایان هوک نماینده برکنار شده آمریکا در امور ایران که به دلیل شکست سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران وادار به استعفا شد، گفت: به آینده روابط ایران و آمریکا امیدوارم.
تماشا کنید: اتحاد دموکرات‌ها برای شکست ترامپ /  کاملا هریس کیست؟
۲ روز قبل
تماشا کنید: اتحاد دموکرات‌ها برای شکست ترامپ / کاملا هریس کیست؟
جو بایدن، نامزد پیشتاز حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ روز سه شنبه ۲۱ مرداد سناتور کامالا هریس را به عنوان معاون خود معرفی کرد.
اکثر آمریکایی‌ها درباره سلامت انتخابات ۲۰۲۰ تردید دارند
۲ روز قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / جو بایدن / ترامپ / نظرسنجی / آمریکا ۲۰۲۰
اکثر آمریکایی‌ها درباره سلامت انتخابات ۲۰۲۰ تردید دارند
تهران-ایرنا- نتایج نظرسنجی جدید نشان داد ۵۵ درصد آمریکایی‌ها اطمینانی به برگزاری انتخابات سالم در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۹۹) ندارند و این تردید در بین جمهوریخواهان و رای دهندگان دارای گرایش به حزب جمهوریخواه قوی‌تر است.
کامالا هریس معاون جو بایدن شد
۲ روز قبل / کاملا هریس / جو بایدن / انتخابات 2020 / آمریکا / معاونت
کامالا هریس معاون جو بایدن شد
در جریان اعتراضات اخیر علیه خشونت نژادی پلیس آمریکا، طیف‌های گوناگون دموکرات مواضع خانم هریس درباره اصلاحات پلیس را ستوده‌اند.
حمله راکتی به منطقه امنیتی سبز بغداد/ افزایش شمار قربانیان انفجار بندر بیروت/ پیروزی معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها در کانتیکت
۲ روز قبل / رژیم صهیونیستی / عراق / کرونا / جو بایدن / دونالد ترامپ / منطقه سبز / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / کاملا هریس
حمله راکتی به منطقه امنیتی سبز بغداد/ افزایش شمار قربانیان انفجار بندر بیروت/ پیروزی معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها در کانتیکت
ایلنا: حمله راکتی به منطقه امنیتی سبز بغداد، افزایش شمار قربانیان انفجار بندر بیروت و پیروزی معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها در کانتیکت…
بایدن یک سناتور آفریقایی‌الاصل را به عنوان معاون خود انتخاب کرد/ ترامپ: از انتخاب هریس غافلگیر شدم
۲ روز قبل / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا / دونالد ترامپ / اخبار "آمریکا" / جوزف بایدن
بایدن یک سناتور آفریقایی‌الاصل را به عنوان معاون خود انتخاب کرد/ ترامپ: از انتخاب هریس غافلگیر شدم
رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده، «کامالا هریس» سناتور آفریقایی الاصل را به عنوان معاون خود برگزید.
«جو بایدن» معاون خود را معرفی کرد
۲ روز قبل / ایالات متحده آمریکا / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / جو بایدن / حزب دموکرات آمریکا
«جو بایدن» معاون خود را معرفی کرد
نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا روز سه شنبه گزینه موردنظر خود برای پُست معاونت ریاست جمهوری آمریکا را اعلام کرد.
بایدن: به محضی که پیروز شوم فرصت را برای کنترل کرونا از دست نخواهم داد
۲ روز قبل
بایدن: به محضی که پیروز شوم فرصت را برای کنترل کرونا از دست نخواهم داد
«جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا قول داد به محض پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، هیچ زمانی را برای تحت کنترل قرار دادن ویروس کرونا از دست نخواهد داد.» بایدن اضافه کرد: «من از دکتر فائوچی (مدیر موسسه بیماری‌های عفونی و آلرژی) خواهم خواست تا به وظیفه خود ادامه دهد و کارشناسان و سران ارشد هر دو حزب را کنار هم گرد خواهم آورد تا مسیر پیش رو را ترسیم کنیم. ما با هم این را انجام خواهیم داد.»
ترامپ را متوقف می‌کنیم
۲ روز قبل / نانسی پلوسی / دونالد ترامپ / از کار افتادگی
ترامپ را متوقف می‌کنیم
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه جنگ قدرت برای انتخابات ۲۰۲۰ اعلام کرد: ترامپ را متوقف می‌کنیم.
بولتون یکی از کودن‌ترین افرادی است که در دولت دیدم
۳ روز قبل / دونالد ترامپ / جان بولتون / جان برنان / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020
بولتون یکی از کودن‌ترین افرادی است که در دولت دیدم
رئیس‌جمهور آمریکا در بحبوحه جنگ قدرت میان مراکز نفوذ در آستانه انتخابات ۲۰۲۰ در این کشور اعلام کرد: بولتون یکی از کودن‌ترین افرادی است که در دولت دیدم.
آخرین نظرسنجی‌ها در مورد انتخابات آمریکا/ برتری مطلق بایدن در برابر ترامپ
۳ روز قبل / انتخابات آمریکا / ترامپ
آخرین نظرسنجی‌ها در مورد انتخابات آمریکا/ برتری مطلق بایدن در برابر ترامپ
بر اساس آخرین آمار و نظرسنجی ها در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، "جو بایدن" نامزد دموکرات ها، از موقعیت به مراتب بهتری در مقایسه با "دونالد ترامپ" نامزد جمهوری خواهان و رئیس جمهور فعلی آمریکا برخوردار است.
نیمی از دموکراتها مطمئن نیستند بایدن بتواند دور اول ریاست جمهوری احتمالی را تمام کند
۳ روز قبل / جو بایدن / انتخابات 2020 آمریکا
نیمی از دموکراتها مطمئن نیستند بایدن بتواند دور اول ریاست جمهوری احتمالی را تمام کند
بر اساس نتایج یک نظرسنجی بیش از نیمی از دموکراتها باور ندارند که جو بایدن ۷۷ ساله، نامزد ریاست جمهوری فعلی این حزب در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آتی بتواند دوره چهار ساله ریاست جمهوری خود را به اتمام برساند.
پیشگویی مرعشی از گفتگوی بین ایران و آمریکا بعد از انتخابات ۲۰۲۰ /حجاریان سیاست را ترک کند
۳ روز قبل / انتخابات ۱۴۰۰ / حسین مرعشی / اکبر هاشمی رفسنجانی / دونالد ترامپ / حسن روحانی
پیشگویی مرعشی از گفتگوی بین ایران و آمریکا بعد از انتخابات ۲۰۲۰ /حجاریان سیاست را ترک کند
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران در گفت وگو با ایرنا پیش بینی کرد نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آمریکا هر چه باشد، موجب آغاز فصل تازه ای از گفت وگوها میان تهران و واشنگتن در قالب مذاکرات چندجانبه خواهد شد زیرا ایران کشور قدرتمند منطقه است.
مورخ آمریکایی: مداخله خارجی می‌تواند نتیجه انتخابات را به نفع ترامپ تغییر دهد
۳ روز قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / ایالات متحده آمریکا / آمریکا ۲۰۲۰
مورخ آمریکایی: مداخله خارجی می‌تواند نتیجه انتخابات را به نفع ترامپ تغییر دهد
تهران –ایرنا- «آلن لیچمن» مورخ آمریکایی که نتایج تمامی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به درستی پیش بینی کرده، درباره انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا گفت که  نتایج این انتخابات می تواند با مداخله عوامل خارجی به نفع ترامپ تغییر یابد.
این دموکرات‌ها هستند که می‌خواهند در انتخابات مداخله کنند، نه روسیه
۳ روز قبل / روسیه / آمریکا / دونالد ترامپ / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا
این دموکرات‌ها هستند که می‌خواهند در انتخابات مداخله کنند، نه روسیه
ایلنا: رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که خطرناک‌ترین تلاش برای تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور نه از سوی روسیه بلکه از سوی دموکرات‌ها ناشی می‌شود.
تحلیلگر آمریکایی: خبرها از ناکامی پمپئو در شورای امنیت حکایت دارد
۳ روز قبل / برجام / انتخابات ۲۰۲۰ / شورای امنیت سازمان ملل / قطعنامه 2231 / تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
تحلیلگر آمریکایی: خبرها از ناکامی پمپئو در شورای امنیت حکایت دارد
نیویورک – ایرنا – عضو اندیشکده آتلانیتک در واشنگتن با بیان اینکه خبرها از ناکامی پمپئو در شورای امنیت حکایت دارد، گفت قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران نمایش انزوای ترامپ در این شورا خواهد بود.
۴ روز قبل
واکنش پکن به اتهام دخالت ایران، روسیه و چین در انتخابات آمریکا
سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به اتهام آمریکا به ایران، چین و روسیه برای امکان دخالت در انتخابات ۲۰۲۰ این کشور اعلام کرد انتخابات ایالات متحده آمریکا مساله ای داخلی است و چین هیچ علاقه ای به آن ندارد و هرگز در آن مداخله نکرده و نخواهد کرد.
ترامپ و قطبی‌سازی انتخابات۲۰۲۰
۴ روز قبل / ویروس کرونا / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / جو بایدن / تقلب / خشم مردم آمریکا و تهدیدات ترامپ
ترامپ و قطبی‌سازی انتخابات۲۰۲۰
تهران- ایرنا- اقدامات «دونالد ترامپ» در راستای حاشیه‌سازی برای انتخابات پیشِ روی ایالات متحده تاکنون سودی برای وی نداشته و در مقابل، شرایط سیاسی و اجتماعی آمریکا را به شدت قطبی و پیچیده کرده‌است.
اتهام زنی مشاور کاخ سفید به ایران
۴ روز قبل / اتهام زنی آمریکا به ایران / دخالت در انتخابات آمریکا / رابرت اوبراین
اتهام زنی مشاور کاخ سفید به ایران
مشاور امنیت ملی آمریکا به طور تلویحی با متهم کردن چین، ایران و روسیه به تلاش برای مداخله در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا مدعی شد که هرگونه مداخله در این انتخابات با پیامدهای سنگینی روبه‌رو خواهد شد.
ترامپ: ظرف چهار هفته با ایران به توافق می‌رسیم
۴ روز قبل
ترامپ: ظرف چهار هفته با ایران به توافق می‌رسیم
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ ظرف چهار هفته با ایران به توافق خواهد رسید!
روسیه با
۴ روز قبل / روسیه / ترامپ / بایدن / انتخابات 2020 / پوتین / تبلیغات
روسیه با "ترامپ" است یا "بایدن"؟
بازیگران روس همچنین در تلاش هستند تا کاندیداتوری دونالد ترامپ را با استفاده از رسانه‌های اجتماعی و تلویزیون روسیه تقویت کنند.
مدرنیته با ابزار سرکوب
۴ روز قبل / روسیه / ترامپ / بایدن / انتخابات 2020 / پوتین / تبلیغات
مدرنیته با ابزار سرکوب
طبقه متوسط جدید یکی از طبقات مهم اجتماعی است که همواره در دوران رضاشاه و دوران نوسازی رژیم محمدرضا شاه و نیز مراحل شکل‌گیری انقلاب اسلامی نقش مهمی داشت؛ ازاین‌رو یکی از مباحث عمده ساخت طبقات اجتماعی، شناخت جایگاه و مراحل شکل‌گیری آن‌ها است.
وعده انتخاباتی ترامپ: اگر پیروز شوم ظرف چهار هفته توافقی با ایران خواهم داشت
۴ روز قبل / آمریکا و ایران / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / ترامپ و ایران / دونالد ترامپ
وعده انتخاباتی ترامپ: اگر پیروز شوم ظرف چهار هفته توافقی با ایران خواهم داشت
به گزارش ایرنا، این محفل خصوصی در شهر لانگ برنچ ایالت نیوجرسی تشکیل شده بود و هدف از آن جمع‌آوری کمک مالی برای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ بود.
اروپا مستقل نیست/ آمریکا برای مصارف داخلی به دنبال «برجام» است
۴ روز قبل
اروپا مستقل نیست/ آمریکا برای مصارف داخلی به دنبال «برجام» است
یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: رئیس‌جمهور و وزیر خارجه آمریکا جهت مصارف داخلی کشورشان به دنبال مطرح کردن موضوع «برجام» و تمدید تحریم تسلیحاتی ایران برای استفاده در انتخابات ۲۰۲۰ هستند.
با بایدن به اسرائیل حسابی خوش می‌گذرد
۴ روز قبل
با بایدن به اسرائیل حسابی خوش می‌گذرد
یک رسانه آمریکایی نوشت اگرچه اسرائیلی ها با دموکرات‌ها میانه چندان خوبی ندارند؛ اما حتی اگر «جو بایدن» هم پیروز انتخابات ۲۰۲۰ شود، چندان ضرر نمی‌کنند.
حزب دموکرات آمریکا از ارزش‌های لیبرال دور افتاده است
۴ روز قبل / ایالات متحده / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / ویلیام بار / حزب دموکرات آمریکا
حزب دموکرات آمریکا از ارزش‌های لیبرال دور افتاده است
ایلنا: دادستان کل آمریکا گفت که به باور او چپ بنا دارد سیستم این کشور را نابود کرده و به‌عنوان «مرامی جایگزین» خود را نمایان کند.
نیویورک تایمز: بایدن رئیس‌جمهور ایده‌آل اسرائیل است
۴ روز قبل / ایالات متحده آمریکا / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / جو بایدن / رژیم صهیونیستی
نیویورک تایمز: بایدن رئیس‌جمهور ایده‌آل اسرائیل است
یک رسانه آمریکایی می‌گوید اگرچه صهیونیست‌ها با دموکرات‌ها میانه چندان خوبی ندارند؛ اما حتی اگر «جو بایدن» هم پیروز انتخابات ۲۰۲۰ شود؛ چندان ضرر نمی‌کنند.
کاخ سفید: چین زیرساخت های انتخاباتی آمریکا را نشانه گرفت
۴ روز قبل
کاخ سفید: چین زیرساخت های انتخاباتی آمریکا را نشانه گرفت
مشاور امنیت ملی کاخ سفید بامداد دوشنبه مدعی شد که هکرهای وابسته به دولت چین پیش از برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ زیرساخت‌های انتخابات آمریکا را هدف قرار داده‌اند.
بایدن در ۲ ایالت دیگر هم پیشتاز شد
۴ روز قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / جو بایدن / آمریکا ۲۰۲۰
بایدن در ۲ ایالت دیگر هم پیشتاز شد
نیویورک- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری سابق آمریکا در نظرسنجی‌های دو ایالت پنسیلوانیا و ویسکانسین از رقیب خود رئیس جمهوری فعلی پیشی گرفت.
پلوسی| خطر روسیه برای مداخله در انتخابات آمریکا بیش از چین و ایران است
۴ روز قبل / دونالد ترامپ / دونالد ترامپ / روسیه / چین / انتخابات ریاست‌جمهوری
پلوسی| خطر روسیه برای مداخله در انتخابات آمریکا بیش از چین و ایران است
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره مداخله خارجی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 مدعی شد که روسیه بیش از هر کشوری در حال مداخله در انتخابات است.
۴ روز قبل
نرخ بیکاری آمریکا در آستانه تک رقمی شدن
همان‌طور که پیش‌تر انتظار می‌رفت، نرخ بیکاری بزرگ‌ترین اقتصاد جهان تا پایان ماه ژوئیه باز هم کاهشی شد و رقم 2/ 10 درصد را ثبت کرد. این نرخ بیکاری که 9/ 0 درصد کمتر از ماه قبل است باعث افزایش امیدها به تک‌رقمی شدن نرخ بیکاری در ماه جاری شده است. طی این مدت شمار جمعیت بیکاران با کاهشی محسوس نسبت به ماه قبل به ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیدکه یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر کمتر از ماه قبل است. این وضعیت می‌تواند خبر خوبی برای دونالد ترامپ باشد که برای انتخاب مجدد به‌عنوان رئیس‌جمهوری در انتخابات ماه نوامبر حساب ویژه‌ای روی اقتصاد باز کرده است.به گزارش «ایسنا» به نقل از آسوشیتدپرس، با این حال نرخ بیکاری بزرگ‌ترین اقتصاد جهان هنوز فاصله زیادی با نرخ بیکاری 5/ 3 درصدی ثبت شده در ماه فوریه دارد یعنی پیش از …
۴ روز قبل
اردوکشی روسیه و چین برای انتخابات 2020
ویلیام اوانینا، رئیس مرکز ضدجاسوسی ملی ایالات‌متحده روز جمعه در بیانیه‌ای هشدار داد که روسیه در تلاش است با استفاده از طیفی از اقدامات، نام جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا و نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات نوامبر 2020 را لکه‌دار کند و این بخشی از برنامه مسکو برای نفوذ و دخالت در انتخابات آمریکا است. این تلاش‌ها به‌دنبال افزایش فشار کمپین دموکرات‌ها برای شفاف‌سازی در مورد دخالت روسیه در انتخابات انجام می‌شوند و این در حالی است که چینی‌ها نامزد دموکرات را ترجیح می‌دهند.
سوم نوامبر؛ بدون برنده
۴ روز قبل
سوم نوامبر؛ بدون برنده
ویروس کرونا چگونه انتخابات آمریکا را تحت‌تاثیر قرار داده است؟ تا پیش از این ویروس مسیر تقریبا روشن بود. هنوز حرف و حدیثی از تاخیر در برگزاری انتخابات نبود، اقتصاد آمریکا در مسیر عالی خود قرار داشت و آینده ترامپ نیز بسیار روشن بود. اما یک میهمان ناخوانده از چین، داستان را در ایالات‌متحده تغییر داده است: ویروس کرونا. مجله تایم در مطلبی مفصل به قلم مولی بال که متخصص مسائل آمریکا به‌حساب می‌آید، به این موضوع پرداخته است. به نوشته مجله تایم، سال 2020 ممکن بود چنین باشد: هیچ‌کسی مریض نیست و سیاست هنوز در مرکزیت جهان قرار دارد.
مشاور امنیت ملی ترامپ: روسیه، چین و ایران در انتخابات ما دخالت نکنند
۴ روز قبل / روسیه / انتخابات ۲۰۲۰ / چین / ایالات متحده آمریکا / جو بایدن / آمریکا ۲۰۲۰
مشاور امنیت ملی ترامپ: روسیه، چین و ایران در انتخابات ما دخالت نکنند
نیویورک- ایرنا- مشاور امنیت ملی ترامپ در حالی که مدعی بود دخالت در انتخابات آمریکا خط قرمز آنها است، گفت پیام ما به روسیه، چین و ایران این است که در انتخابات ما دخالت نکنند.
بایدن ابقای ترامپ را فاجعه بار خواند
۴ روز قبل / ویروس کرونا / دولت ترامپ / جو بایدن
بایدن ابقای ترامپ را فاجعه بار خواند
تهران- ایرنا - جو بایدن رقیب اصلی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در مورد تاثیر فاجعه‌بار ابقای ترامپ بر نسل آینده آمریکا هشدار داد.
باقی‌ماندن ترامپ در قدرت، پیامدهای فاجعه‌باری درپی دارد
۴ روز قبل / جو بایدن / دونالد ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020
باقی‌ماندن ترامپ در قدرت، پیامدهای فاجعه‌باری درپی دارد
نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه جنگ قدرت برای انتخابات ۲۰۲۰ اعلام کرد: باقی‌ماندن ترامپ در قدرت، پیامدهای فاجعه‌باری برای نسل‌های آینده خواهد داشت.
دلایل عقب افتادن ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری
۵ روز قبل
دلایل عقب افتادن ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری
آقای دکتر سید هادی سید افقهی کارشناس مسائل بین الملل و غرب آسیا درباره ادعای ایالات متحده آمریکا مبنی بر دخالت کشورهای ایران، چین و روسیه در انتخابات ۲۰۲۰ ایالات متحده به خبرنگار اسپوتنیک در تهران توضیح داد.
دموکرات­‌ها به دنبال سرقت انتخابات هستند
۵ روز قبل / دونالد ترامپ / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / دموکرات‌های آمریکا
دموکرات­‌ها به دنبال سرقت انتخابات هستند
ایلنا: رئیس‌جمهوری آمریکا مخالفان دموکرات خود را به تلاش برای سرقت انتخابات ریاست‌جمهوری آینده متهم کرد.
اوکراین: در انتخابات آمریکا دخالت نمی‌کنیم
۵ روز قبل / اوکراین / انتخابات ۲۰۲۰ / ایالات متحده آمریکا / آمریکا ۲۰۲۰
اوکراین: در انتخابات آمریکا دخالت نمی‌کنیم
تهران – ایرنا - رئیس‌جمهوری اوکراین ساعاتی پیش در توئیتی اعلام کرد که کنار ماندن از سیاست داخلی آمریکا به خصوص انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور، موضوع امنیت ملی اوکراین است.
سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری غول‌های نفتی برای انتخاب مجدد ترامپ
۵ روز قبل
سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری غول‌های نفتی برای انتخاب مجدد ترامپ
به نظر می‌رسد صنعت نفت آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از ترامپ در مقابل بایدن حمایت خواهد کرد؛ آنها تا به حال یک میلیون دلار به کمپین ترامپ کمک کرده‌اند.
ایده تعویق انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با واکنش‌های منفی همراه بود/ ترامپ صلاحیت قانونی به تاخیر انداختن رای‌گیری را ندارد
۵ روز قبل / سنا / آمریکا / کرونا / مجلس نمایندگان آمریکا / دونالد ترامپ / جمهوری‌خواهان آمریکا / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / دموکرات‌های آمریکا
ایده تعویق انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با واکنش‌های منفی همراه بود/ ترامپ صلاحیت قانونی به تاخیر انداختن رای‌گیری را ندارد
ایلنا: استاد علوم سیاسی موسسه فناوری ماساچوست گفت: ایده عجیبی چون برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در زمانی دیگر نیز باعث نشده که جمهوری‌خواهان به‌طور کامل از…
ترک مذاکرات درباره اصلاحات سازمان بهداشت جهانی
۵ روز قبل
ترک مذاکرات درباره اصلاحات سازمان بهداشت جهانی
فرانسه و آلمان هم به دلیل ناامیدی از تلاش‌های آمریکا در رهبری مذاکرات اصلاحات در سازمان بهداشت جهانی این گفت‌وگوها را ترک کردند. به گزارش رویترز، آمریکا در حالی رهبری مذاکرات ایجاد اصلاحات در سازمان بهداشت جهانی را بر عهده دارد که تصمیم گرفته تا از این نهاد خارج شود و اقدام آلمان و فرانسه در ترک گفت‌وگوها نیز یک پس‌رفت برای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکاست در حالی که واشنگتن که ریاست دوره ‌گروه هفت را نیز برعهده دارد، امیدوار بود که یک نقشه راه مشترک برای ایجاد تغییرات اساسی در سازمان بهداشت جهانی در سپتامبر و دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در نوامبر ارائه شود. یکی از مقام‌های ارشد اروپایی حاضر در گفت‌وگوها گفت: هیچ‌کس به دنبال ورود …
هشدار مرکز ضد جاسوسی آمریکا در مورد دخالت در انتخابات ماه نوامبر
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / دخالت روسیه در انتخابات کشورهای غربی / ایران / چین
هشدار مرکز ضد جاسوسی آمریکا در مورد دخالت در انتخابات ماه نوامبر
مدیر مرکز ملی امنیت و ضد جاسوسی ایالات متحده با انتشار بیانیه ای نسبت به مداخله برخی کشورها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا هشدار داد.
استادی که پیروزی پنج رئیس جمهور آمریکا را پیش بینی کرده بود، این بار نیز پیش بینی کرد
۱۳۹۹/۰۵/۱۸
استادی که پیروزی پنج رئیس جمهور آمریکا را پیش بینی کرده بود، این بار نیز پیش بینی کرد
استاد تاریخ و علوم سیاسی آمریکایی که بخاطر پیش بینی‌هایش در مورد نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مشهور است، انتخابات 2020 را نیز پیش بینی کرد.
ادعای آمریکا: روسیه به بایدن ضربه می‌زند/چین به انتخاب مجدد ترامپ بی‌میل است
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / انتخابات 2020 آمریکا / دونالد ترامپ / جو بایدن
ادعای آمریکا: روسیه به بایدن ضربه می‌زند/چین به انتخاب مجدد ترامپ بی‌میل است
در پی فشار قانونگذاران دموکرات آمریکا برای انتشار مدارکی از مداخله خارجی در انتخابات نوامبر، یک مقام ارشد ضد اطلاعات جزئیات جدیدی درباره این "تهدید" منتشر کرده که شامل این ارزیابی است که روسیه جو بایدن را هدف قرار داده و چین نگران دور دوم ریاست جمهوری ترامپ است.
ادعای مسئول آمریکایی: ایران، روسیه و چین برای دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری تلاش می‌کنند
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / ادعاهای ضد ایرانی / انتخابات 2020 آمریکا / دخالت در انتخابات آمریکا / مرکز ملی امنیت و ضد جاسوسی آمریکا / ویلیام اوانینا
ادعای مسئول آمریکایی: ایران، روسیه و چین برای دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری تلاش می‌کنند
شفقنا- یک مسئول بلندپایه آمریکایی مدعی تلاش ایران، روسیه و چین برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری کشورش شد که قرار است کمتر از سه ماه دیگر برگزار شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری...
ترامپ: ایران نمی‌خواهد مجددا رئیس جمهور شوم / اگر من برنده شوم، خیلی سریع با ایران به توافق خواهیم رسید/ایرانی‌ها ترجیح می‌دهند با جو بایدن وارد توافق شوند
۱۳۹۹/۰۵/۱۸
ترامپ: ایران نمی‌خواهد مجددا رئیس جمهور شوم / اگر من برنده شوم، خیلی سریع با ایران به توافق خواهیم رسید/ایرانی‌ها ترجیح می‌دهند با جو بایدن وارد توافق شوند
رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه ایران خواهان پیروزی مجدد وی در انتخابات ریاست جمهوری نیست، مدعی شد که اگر پیروز انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شود، خیلی زود با ایران و کره شمالی توافق می‎کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •