جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
ایران ایر تور
تخلفات در واگذاری «ایران ایرتور» وزیر اقتصاد را به مجلس کشاند
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / احمد علیرضا بیگی / کمیسیون اقتصادی / وزارت امور اقتصادی و دارایی / ایران ایر تور / سازمان خصوصی سازی / فرهاد دژپسند
تخلفات در واگذاری «ایران ایرتور» وزیر اقتصاد را به مجلس کشاند
عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی گفت: سوال از وزیر اقتصاد در مورد حیف و میل فاحش بیت المال در واگذاری ایران ایرتور در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار خواهد گرفت.
تخلفات محرز وزارت اقتصاد در یک واگذاری/ «ایران ایرتور» ۹۹ میلیون دلار بدهی دارد
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / هواپیمای بوئینگ / احمد علیرضا بیگی / ایران ایر تور / تخلفات مالی / وزارت امور اقتصادی و دارایی / مجلس شورای اسلامی / تبریز / ایرتور / وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح / سازمان خصوصی سازی
تخلفات محرز وزارت اقتصاد در یک واگذاری/ «ایران ایرتور» ۹۹ میلیون دلار بدهی دارد
عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی در نامه‌ای به وزیر اقتصاد ضمن برشمردن تخلفات وزارت اقتصاد در واگذاری «ایران ایرتور» اعلام کرد: این شرکت ۹۹ میلیون دلار بدهی دارد.
سوال از «دژپسند» به دلیل تخلف در واگذاری ایران ایرتور کلید خورد
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ / احمد علیرضا بیگی / ایران ایر تور / سازمان خصوصی سازی / سئوال از وزیر اقتصاد
سوال از «دژپسند» به دلیل تخلف در واگذاری ایران ایرتور کلید خورد
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابهامات اساسی در واگذاری ایران ایرتور گفت: سوال از وزیر اقتصاد به دلیل عدم ابطال این واگذاری کلید خورد.
اشتباه باشگاه استقلال در خرید بلیت؛ آنها نمی‌توانند شکایت کنند
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / لیگ برتر فوتبال / استقلال تهران / ایران ایر تور
اشتباه باشگاه استقلال در خرید بلیت؛ آنها نمی‌توانند شکایت کنند
ایلنا: روابط عمومی ایران ایر تور توضیحاتی در خصوص پرواز استقلال می‌دهد که نشان می‌دهد این باشگاه مقصر پر شدن صندلی‌های خالی است.
مدیرعامل استقلال از قوانین هوایی مطلع نیست/ جوابیه هواپیمایی ایران ایرتور به ادعای استقلالی‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / استقلال تهران
مدیرعامل استقلال از قوانین هوایی مطلع نیست/ جوابیه هواپیمایی ایران ایرتور به ادعای استقلالی‌ها
شرکت هواپیمایی ایران ایر تور در پاسخ به اظهارات احمد سعادتمند، مدیرعامل محترم باشگاه استقلال در سفر اعضای این تیم به اهواز اطلاعیه‌ای صادر کرد.
فرود اضطراری پرواز تهران_ قشم
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / پرواز تهران قشم / ایران ایر تور / فرودگاه مهرآباد
فرود اضطراری پرواز تهران_ قشم
یک دقیقه پس از پرواز، یکی از موتورهای هواپیما دچار نقص فنی شد و خلبان ضمن کنترل هواپیما، با اعلام فرود اضطراری، پس از ده دقیقه به فرودگاه بازگشت.
آقای دژپسند! از تخلفات واگذاری ایران ایرتور چشم پوشی کردید/ ماجرای نامه بدون سربرگ را بگویید
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / احمد علیرضا بیگی / ایران ایر تور / سازمان خصوصی سازی
آقای دژپسند! از تخلفات واگذاری ایران ایرتور چشم پوشی کردید/ ماجرای نامه بدون سربرگ را بگویید
عضو هیات تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی مجلس، در نامه‌ای به وزیر اقتصاد خواست جزئیات نامه بدون سربرگ در واگذاری ایران ایرتور را به مجلس توضیح دهد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / امور اقتصادی و دارایی / ایران / رشد / لایحه / ایران ایرتور
واگذاری ایران ایرتور باطل نمی‌شود/ از طریق تراکنش‌های بانکی فرار مالیاتی را به تور انداختیم
ایلنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: واگذاری ایران ایر تور باطل نمی‌شود هیات واگذاری تمام فرآیند واگذاری این شرکت را بررسی کردند و ابهامات رفع شده‌اند.
۱۳۹۸-۱۱-۱۲
پرواز استانبول – تبریز سر از تهران درآورد
هواپیمای ایرباس ایران ایر تور که بامداد امروز، 12 بهمن قرار بود از استانبول به تبریز برسد در فرودگاه امام خمینی در تهران فرود آمد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
چرا پرواز استانبول- تبریز در تهران فرود آمد؟/ هواپیمایی ایران ایر تور: برودت هوا سبب شد که هواپیما نتواند در تبریز فرود بیاید
از آن جا که هوای تبریز خراب بود و برودت هوا سبب شد که هواپیمای ما در تبریز نتواند فرود بیاید بنابراین آن را در فرودگاه امام خمینی به عنوان فرودگاه جایگزین نشاندیم.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / ایران ایر تور / فرود اضطراری / استانبول
علت بازگشت پرواز تهران-استانبول به مهرآباد
هواپیمایی ایران ایرتور در توضیحاتی پیرامون فرود اضطراری پرواز شماره ۹۷۱۶ ، مسیر تهران - استانبول در فرودگاه مهرآباد ، شایعه باز نشدن چرخ های هواپیما را تکذیب کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲
فرود اضطراری نداشتیم/ تا دقایقی دیگر هواپیما عازم تبریز می شود
ایلنا: مالک شرکت هواپیمایی ایران ایر تور با تکذیب فرود اضطراری پرواز تهران- تبریز گفت: تا دقایقی دیگر پرواز تبریز انجام می شود.
۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / واگذاری ایران ایر تور
رد ادعای ارزان‌فروشی «ایران ایرتور» + سند
ایلنا: در حالی که این نماینده مجلس هنوز بر ادعای خود مبنی بر ارزان فروشی ایران ایرتور پافشاری دارد، شرکت ایران ایر تور اسنادی را منتشر کرده است که نشان می دهد این…
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ / ایران ایر تور / تخفیف / خصوصی سازی
پاسخ ایران ایرتور به خبر "تخفیف 6 هزار میلیاردی"
در مطالب یاد شده تعداد ناوگان فعلی را ۸ فروند اعلام نموده و دقیقا مشخص نفرموده اند که در زمان واگذاری تعداد ناوگان چند فروند بوده است. به عرض می‌رساند که تعداد ناوگان در زمان واگذاری ۵ فروند بوده که ۲ فروند از آن‌ها غیرعملیاتی و زمین گیر بوده اند و صرفا ۳ فروند هواپیما سالم و قابل استفاده بوده که درست بعد از واگذاری طی چند ماه دو فروند دیگر زمین گیر شدند. تصور بفرمایید در زمان واگذاری ۷۵۲ نفر پرسنل در یک شرکت صرفا بایستی از محل درآمد ۱ فروند هواپیما حقوق و مزایای خود را دریافت می‌نمودند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
نماینده سازمان خصوصی‌سازی: ادعاهای نماینده مردم مشهد درباره واگذاری ایران ایر تور کذب است/مالک ایران ایرتور: از پژمانفر شکایت کردیم
ایلنا: نشست نماینده سازمان خصوصی‌سازیو مالک ایران ایرتور با موضوعات واگذاری شرکت هواپیمایی ایران ایرتور برگذار شد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
هر آنچه باید درباره هواپیمایی ایران ایر تور بدانید
هواپیمایی ایران ایر تور یکی از ایرلاین‌های قدیمی ایرانی است که با هدف توسعه گردشگری و سفرهای زیارتی و انجام تورهای داخلی و خارجی تأسیس شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
افزایش ۱۵ درصدی حق بیمه شخص ثالث برای سال آینده/ مرغ در بهمن ۱۰۵۰۰ تومان شد/ گران‌ترین و ارزان‌ترین شهر‌های جهان/ سنا: سال ۹۷ با دلار ۱۲۸۹۰ تومانی بسته شد
این پیمانه تیتر‌هایی همچون پایان سبز بورس در آخرین روز سال، افت اندک سهام آسیایی، قیمت نفت خام برنت با اندکی افزایش به ۶۷.۷ دلار رسید، جریمه ماهان و ایران ایر تور به دلیل گران فروشی، قیمت پالادیم رکورد زد، آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه تهران در آخرین فعالیت سال ۹۷، آمریکا معافیت عراق از تحریم‌های ضدایرانی را تمدید کرد و افزایش واردات نفت کره‌جنوبی از ایران را در بر دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
جریمه ماهان و ایران ایر تور به دلیل گران فروشی
شفقنا اقتصادی_ رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از جریمه شرکت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر تور توسط سازمان تعزیرات به دلیل گران فروشی خبر داد. به گزارش شفقنا اقتصادی، علی عابدزاده در جمع خبرنگاران و در پاسخ به اعتراضات مردمی نسبت به گران فروشی برخی شرکت‌های هواپیمایی طی چند روز اخیر اظهار کرد: سقف قیمت […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •