دوشنبه, ۱۰ آذر, ۱۳۹۹ / 30 November, 2020
ایران به روایت سخنگوها
ربیعی: دولت هیچ اهمالی در خصوص جان مردم ندارد
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / سخنگوی دولت / دولت / علی ربیعی / ایران به روایت سخنگوها
ربیعی: دولت هیچ اهمالی در خصوص جان مردم ندارد
«علی ربیعی» روز سه شنبه در نشست خبری سخنگوی دولت گفت: تاکنون هیچ نظر کارشناسی‌ که در ستاد مورد جمع بندی قرار گرفته باشد، مورد مخالفت قرار نگرفته است. دولت هیچ اهمالی در خصوص جان مردم نخواهد داشت. ما همه در قبال جان دیگران مسئولیم و باید به این امر اهتمام جدی داشته باشیم.
طرح جامع محدودیت های کرونایی از اول آذر اجرا می شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / ویروس کرونا / ستاد ملی مقابله با کرونا / علیرضا رئیسی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / ایران به روایت سخنگوها / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
طرح جامع محدودیت های کرونایی از اول آذر اجرا می شود
علیرضا رئیسی روز شنبه با اعلام مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح جامع اعمال محدودیت های برای کنترل کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از شنبه اول آذر در سراسر کشور اجرا می شود.
ربیعی: امیدواریم دولت بعدی آمریکا نماینده شایسته آرای مردم باشد
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / برجام / ایالات متحده آمریکا / دولت / علی ربیعی / ایران به روایت سخنگوها
ربیعی: امیدواریم دولت بعدی آمریکا نماینده شایسته آرای مردم باشد
سخنگوی دولت امروز سه شنبه در نشست خبری گفت: امیدواریم دولت بعدی آمریکا نماینده‌ای شایسته از آرا و دیدگاه‌های مردم آمریکا باشد و اظهارات خود را در نقض معاهدات بین المللی توسط دولت قبل مدنظر قرار دهد. به رغم موافقت کشورهای سویس، کره‌جنوبی و ژاپن برای استفاده از کانال سوییس جهت خرید دارو و کالای ضروری با استفاده از منابع کشور ، دولت فعلی ایالات متحده جلوی این مبادلات را گرفته است و از طرفی چند بار به دروغ اعلام کرده است که با ارسال دارو به ایران مشکلی ندارد. هنوز هم معتقدیم امنیت منطقه با ترامپ یا بی ترامپ با کشورهای منطقه باید تامین شود.
نشست خبری سخنگوی دولت
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / انتخابات ۲۰۲۰ / سخنگوی دولت / ایالات متحده آمریکا / جو بایدن / علی ربیعی / ایران به روایت سخنگوها
نشست خبری سخنگوی دولت
«علی ربیعی»، سخنگوی دولت، روز سه شنبه در نشست خبری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ‌آمریکا گفت: امیدواریم دولت بعدی آمریکا نماینده‌ای شایسته از آرا و دیدگاه‌های مردم آمریکا باشد و اظهارات خود را در نقض معاهدات بین المللی توسط دولت قبل مدنظر قرار دهد.
ربیعی: تشخیص‌ها تعطیلی به عهده کمیته سلامت ستاد ملی کرونا است
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / ویروس کرونا / نرخ ارز / تحریم / اشتغال زایی / دولت / علی ربیعی / ایران به روایت سخنگوها
ربیعی: تشخیص‌ها تعطیلی به عهده کمیته سلامت ستاد ملی کرونا است
سخنگوی دولت امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه شورای عالی امنیت ملی هیچ مصوبه ای در زمینه تعطیل شدن یا نشدن نداشته است، گفت: تشخیص همه تعطیلی‌ها به عهده کمیته سلامت ستاد ملی کرونا است که ریاست آن به عهده وزیر بهداشت است. ما همواره تلاش کرده‌ایم با افزایش صادرات، ارز بیشتری تامین کنیم، پول ما در برخی از کشورها است که تلاش مضاعف‌تر و مذاکرات انجام شده و خوشبختانه برخی گشایش‌ها برای برگشت پول‌ به کشور صورت گرفته است.
ربیعی: از روشنگری‌های رهبر انقلاب سپاسگزاریم/ هجمه‌های اخیر انسجام ملی را نشانه گرفته بود
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / انتخابات ۲۰۲۰ / سازمان برنامه و بودجه / مقام معظم رهبری / محمدباقر نوبخت / ایالات متحده آمریکا / دولت / علی ربیعی / حسن روحانی / ایران به روایت سخنگوها
ربیعی: از روشنگری‌های رهبر انقلاب سپاسگزاریم/ هجمه‌های اخیر انسجام ملی را نشانه گرفته بود
سخنگوی دولت امروز سه شنبه در نشست خبری با بیان اینکه هجمه‌های اخیر علیه دولت اخلاق سیاسی و انسجام ملی را نشانه گرفته بود، گفت: از مقام معظم رهبری به خاطر روشنگریهای مبتنی بر بینش اسلامی و منطق حکمرانی سپاسگزاری می‌کنیم. ما هیچ پولی خارج از خزانه (واحد) نداریم و این واقعیت ماجرا است. کسانی که امروز چنین ادعایی را مطرح کردند خودشان در آن زمان عضو کمیسیون برنامه و بودجه بودند. کاملاً مشخص است که بودجه تبصره ۱۴، یک خزانه جدا نیست. ما به این که چه کسی در آمریکا رییس جمهوری شود اهمیت نمی‌دهیم، بلکه آنچه که برای ما مهم است سیاست‌هایی است که فرد پیروز انتخابات و اراده او برای برگرداندن حق مردم ایران به ایرانیان در پیش می‌گیرد.
ربیعی: توهین به رییس جمهوری در حیطه جرم عمومی است
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / ویروس کرونا / سقوط هواپیما / تحریم / تحریم تسلیحاتی ایران / مجلس یازدهم / ایالات متحده آمریکا / دولت / علی ربیعی / قوه قضاییه / ایران به روایت سخنگوها
ربیعی: توهین به رییس جمهوری در حیطه جرم عمومی است
سخنگوی دولت امروز سه شنبه در نشست خبری با بیان اینکه معاونت امور مجلس و معاونت حقوقی در حال پیگیری موضوع توهین به رییس جمهوری از طریق هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است، گفت: معتقدیم که موضوع از منظر عمومی و جرم عمومی باید مد نظر قرار گیرد و قوه قضاییه باید براساس اینکه به طور آشکار از جنبه عمومی برخی حرف از اعدام رییس جمهور یک کشور می‌زنند، موضوع را پیگیری کند. استیضاح حق مجلس است و در این مورد حرفی نداریم اما برخی نمایندگان فرمایشات مقام معظم رهبری را اساسا درونی نکردند یا به آن اعتقاد ندارند. از معظم له تشکر می‌کنیم که فاصله بین نقد و توهین را مشخص کردند. الگویی که رهبری گذاشتند می‌تواند رویه عادلانه برای تشخیص اظهارات محفلانه یا دلسوزانه باشد. معتقدم این توهین‌ها نیاز به شاکی خصوصی ندارد …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •