شنبه, ۴ بهمن, ۱۳۹۹ / 23 January, 2021
تامین مسکن مناسب
دستور جهانگیری برای تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن، قبل از اقدام به تخریب
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / تامین مسکن مناسب / تخریب خانه / تخریب خانه زن بندرعباسی / جهانگیری / مسکن محرومان
دستور جهانگیری برای تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن، قبل از اقدام به تخریب
شفقنا- معاون اول رییس جمهور طی پی نوشتی بر گزارش تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران سراسر کشور تاکید کرد: لازم است کلیه دستگاه های استان قبل از...
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
تامین مسکن مددجویان و محرومان یک مسوولیت اجتماعی است
عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان و محرومان یک مسوولیت اجتماعی است اظهار داشت : بنیاد مسکن دراین حوزه از همه ظرفیت های قانونی بهره گیری می کند و امسال ساخت 3500 واحد مسکونی در استان ویژه مددجویان نهادهای حمایتی را در برنامه دارد . به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، مهندس زمانی در مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی طرح ساخت مسکن محرومین شهرستان سپیدان ادامه داد : رفع دغدغه های مردم در تامین مسکن مناسب به ویژه در مناطق دوردست که دچار محرومیت دوچندان هستند وظیفه ماست و بنیاد مسکن دراین راستا گام برمی دارد. مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس دراین برنامه که با حضور دکتر علیزاده نماینده شهرستانهای سپیدان وبیضا در مجلس فرماندار شهرستان سپیدان ،بخشداران …
ضرورت افزایش سهم اعتبارات مسکن بهزیستی شهرستان خاش
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / سازمان بهزیستی / سیستان و بلوچستان / مسکن
ضرورت افزایش سهم اعتبارات مسکن بهزیستی شهرستان خاش
معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: با عنایت به وجود پروژه های نیمه تمام و ضرورت تامین مسکن مناسب برای مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی سهم اعتبارات مسکن شهرستان خاش باید افزایش یابد.
نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / انتقادات رئیس‌جمهور از مسکن مهر / انتقال واحدهای مسکن مهر / شکایت نمایندگان از عباس آخوندی
نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/" آخوندی" باید بازخواست شود
حجت الاسلام احمد حسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس در گفت وگو با تسنیم،با اشاره به اظهارات اخیر حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور مبنی بر اینکه "اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب‌ماندگی است، اظهار داشت: در اصل دوم قانون اساسی 16 وظیفه برای دولت در نظر گرفته شده که یک از آن وظایف تامین مسکن مناسب برای همه مردم است که متاسفانه خانه نساختن دولت و نداشتن برنامه در این حوزه باعث به وجود آوردن مشکل و فشار آمدن به مردم و مستجران شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
خانه به همه می‌رسد؟
با وجود آنکه قیمت مسکن آنقدر بالا رفته که عمده جوان‌ها از خرید ناتوان شده‌اند، افزایش ساخت و ساز در کنار سیاست‌های مالیاتی می‌تواند به خانه‌دار شدن متقاضیان بینجامد؛ البته اگر عزم جدی در این زمینه باشد که معاون وزیر راه و شهرسازی می‌گوید وجود دارد.پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از اهداف اصلی نظام، تامین مسکن مناسب برای تمامی اقشار بوده است. حالا بعد از گذشت چهار دهه عنوان می‌شود خانه نخرید تا ارزان شود. اینکه چه اتفاقی افتاده که اصل ۳۱ قانون اساسی مبنی بر تامین مسکن، به نتیجه مطلوب نرسد به نبود سیاست‌های اصولی در بخش مسکن برمی‌گردد.به گزارش ایسنا، اوایل انقلاب با واگذاری زمین‌های دولتی به خانواده‫ها، رونقی در بخش ساخت و ساز ایجاد شد. تقریباً تا اوایل دهه ۷۰ بحران مسکن مثل شرایط فعلی نبود اما …
عیارسنجی از «خانه نخرید؛ ارزان می‌شود» / جای خالی ابزارهای مالیاتی برای کنترل قیمت
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / وزارت راه و شهرسازی / بازار مسکن / قیمت مسکن
عیارسنجی از «خانه نخرید؛ ارزان می‌شود» / جای خالی ابزارهای مالیاتی برای کنترل قیمت
در حالی که بازار مسکن در تاب و تاب صعود دوباره قیمت‌هاست و مستاجران نگران‌تر از گذشته در تلاش برای تامین مسکن مناسب هستند، مسئولان پیشنهاد می‌دهند مردم خانه نخرند تا خانه ارزان شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
رشد بی‌سروصدای اجاره خانه در تهران/ نرخ اجاره ۴۰ درصد بالا رفت؟
یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر فرد، تامین مسکن مناسب است؛ اجاره بهای خانه اعم از آپارتمان مسکونی یا منازل ویلایی، هر ساله با توجه به نرخ تورم، درصدی اضافه شده و به کرایه سال قبل افزوده می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / بازار مسکن / تسهیلات / مسکن / زنجان
آرامش نرخ مسکن در سایه خواب معاملات
زنجان – ایرنا – تامین مسکن مناسب یکی از مهمترین دغدغه‌های هر فرد در زندگی شخصی است که این مهم به لحاظ اقتصادی و سرمایه‌ای در جامعه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و نوسانات نرخ آن به لحاظ کاهش یا افزایش در محافل مختلف مود بحث قرار می‌گیرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •