یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
سکه بهار آزادی
قیمت سکه  ۸ آذر ۹۹ به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید
۱۶ ساعت قبل / قیمت سکه بهار آزادی / قیمت سکه طرح جدید / قیمت سکه طرح قدیم
قیمت سکه ۸ آذر ۹۹ به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۸ آذرماه ۹۹ به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.
قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار || نرخ ارز: دلار و یورو در بازار امروز شنبه ۸ آذر
۱۸ ساعت قبل / قیمت ارز / قیمت دلار / قیمت طلا / قیمت سکه / قیمت یورو / قیمت درهم / قیمت پوند
قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار || نرخ ارز: دلار و یورو در بازار امروز شنبه ۸ آذر
نرخ فروش سکه طرح امامی صبح امروز به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید. سکه بهار آزادی هم صبح امروز در بازار ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد. نرخ فروش دلار در معاملات ابتدایی امروز در بازار آزاد وارد کانال ۲۵ هزار تومانی شد. صبح امروز دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد و نرخ فروش یورو هم ۳۰ هزار و ۲۷۰ تومان قیمت خورد.
۲ روز قبل / قیمت سکه و ارز
کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه به کانال ۱۰ میلیونی بازگشت
همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 5 میلیون و 700 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
سرقت اموال مادر برای ازدواج
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / سرقت / اموال / مادر / ازدواج / دختر جوان / متهم / شاکی
سرقت اموال مادر برای ازدواج
به‌دلیل اینکه قصد ازدواج با حیدر را داشتم و خانواده مخالف این امر بودند، اقدام به سرقت اموال شامل تعدادی نیم‌سکه و تعدادی ربع‌سکه بهار آزادی و مبالغی وجه نقد کردم و حاضر هستم همه آن‌ها را پس بدهم.
نقشه عجیب دختر عاشق برای ازدواج
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / سرقت / دختر عاشق / حوادث / ازدواج
نقشه عجیب دختر عاشق برای ازدواج
به‌دلیل اینکه قصد ازدواج با حیدر را داشتم و خانواده مخالف این امر بودند، اقدام به سرقت اموال شامل تعدادی نیم‌سکه و تعدادی ربع‌سکه بهار آزادی و مبالغی وجه نقد کردم و حاضر هستم همه آن‌ها را پس بدهم...
پیش‌بینی قیمت طلا امروز 27 آبان / طلا ارزان می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / پیش بینی / پیش بینی قیمت طلا / قیمت طلا
پیش‌بینی قیمت طلا امروز 27 آبان / طلا ارزان می‌شود؟
قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و ۱۷۱ هزار تومان معامله شد. همچنین دیروز قیمت هر سکه بهار آزادی با ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بود.  اما امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟ نوشته پیش‌بینی قیمت طلا امروز 27 آبان / طلا ارزان می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
کاهش تقاضا در بازار سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 27 آبان
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / بازار سکه / بازار طلا / قیمت سکه / قیمت طلا / قیمت طلا امروز
کاهش تقاضا در بازار سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 27 آبان
در جریان معاملات روز گذشته هر سکه بهار آزادی با ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. اما آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز چقدر بود؟ نوشته کاهش تقاضا در بازار سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 27 آبان اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
(تصاویر) کاهش تقاضای خرید طلا و سکه در پی سقوط قیمت‌ها
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ / طلا / سکه / نوسانات بازار
(تصاویر) کاهش تقاضای خرید طلا و سکه در پی سقوط قیمت‌ها
قیمت طلا، سکه و ارز طی روزهای گذشته با نوسانات بسیاری همراه بوده است. امروز (یکشنبه) در مقایسه با روز مشابه در هفته گذشته، خریدار کمتری به بازار آمده و مبادلات کمتری در بازار انجام شده است. زمانی که نرخ طلا در بازار با افزایش و کاهش مداوم روبه‌رو باشد، تقاضای خرید آن کاهش پیدا می‌کند و مردم در انتظار ثبات قیمت‌ها می‌مانند. به گزارش ایرنا، ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه امروز (یکشنبه) سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به بهای ۱۲ میلیون تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با افت ۴۰۰ هزار تومانی،‌ به ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع ‌سکه با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی …
آرامش دلار در کانال 23 هزار تومان و افزایش یک میلیونی سکه
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
آرامش دلار در کانال 23 هزار تومان و افزایش یک میلیونی سکه
شهروند آنلاین: لیست آخرین به‌روزرسانی قیمت سکه و طلا در روز دوشنبه، نوزدهم آبان 1399 تا این لحظه ساعت 09:00 صبح به شرح ذیل اعلام می‌شود. قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید براساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 12 میلیون و 400 هزار تومان است. در طی روز گذشته شاهد افزایش مجدد قیمت‌ طلا و سکه در بازار جهانی و کشورمان بودیم، به طوری که در بازار سکه و طلا شاهد افزایش یک میلیون تومانی در سکه و قیمت طلا بودیم.
نرخ دلار می‌تواند تا ۲۰ هزار تومان عقب بکشد
۱۳۹۹/۰۸/۱۷
نرخ دلار می‌تواند تا ۲۰ هزار تومان عقب بکشد
شهروندآنلاین: در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
ریزش قیمت ارز و طلا/دلار وارد کانال 25 هزار تومان شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / قیمت ارز / سکه / دلار
ریزش قیمت ارز و طلا/دلار وارد کانال 25 هزار تومان شد
قیمت سکه و ارز در معاملات امروز بازار تهران مورخ 15 آبان‌ماه با کاهش قابل توجهی مواجه شد هر سکه بهار آزادی یک میلیون و 600 هزار تو مان و دلار 2680 تومان نسبت به دیروز کاهش داشته است.
سکه ۸۰۰ هزار تومان گران‌تر شد/ نرخ طلا جهت خود را نمی‌داند
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / طلا و جواهر / سکه بهار آزادی
سکه ۸۰۰ هزار تومان گران‌تر شد/ نرخ طلا جهت خود را نمی‌داند
ایلنا: نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: فعلا دادوستدها با احتیاط انجام می‌شود چراکه قیمت‌ها به سمت و سوی خاصی حرکت نمی‌کند. مشخص نیست که قیمت‌ها کاهشی یا…
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
اعلام پرریسک‌ترین قطعات سکه برای سرمایه‌گذاری
خبرآنلاین- نوسان قیمت سکه در بازار خرید برخی قطعات سکه را با ریسک بالاتری همراه کرده است . رشد قیمت سکه و ترس بازار ارز نتیجه انتخابات امریکا سبب شد حباب سکه تمام بهار آزادی نیز به یک میلیون و ۷۲۶ هزار تومان برسد. حباب قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز معادل ۵۸۸ هزار تومان گزارش شد.  حباب نیم سکه برابر با یک میلیون و ۴۴ هزار تومان و حباب ربع سکه برابر با یک میلیون و ۹۶۹ هزار تومان گزارش شد که رقمی بسیار بالاست. حتی سکه گرمی حبابی برابر با یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان دارد.  براساس این گزارش کم ریسک‌ترین قطعه سکه، سکه بهار آزادی طرح قدیم و پرریسک‌ترین قطعه سکه ، سکه ربع بهار آزادی است چرا که خریداراین قطعه نزدیک به دو میلیون تومان بیشتر از ارزش واقعی ربع سکه برای خرید آن …
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
عقبگرد سکه به کانال ۱۲ میلیون تومانی
قیمت‌ها در بازار سکه و طلا دیروز روند نزولی داشت به  طوری که سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید با افت ۶۸۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز پنجشنبه، به بهای ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته و دوباره وارد کانال ۱۲ میلیونی شد. دیروز سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به بهای ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۲ میلیون تومان به فروش رسید. همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی هفت میلیون تومان، ربع‌سکه چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان نرخ داشت. علاوه براین در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ یک ‌میلیون و ۱۷۰ هزارتومان و هر مثقال طلا به بهای پنج میلیون و ۷۰ هزارتومان فروخته شد.  انس جهانی طلا نیز دیروز به قیمت یک هزار …
انگیزه زن جوان برای سرقت میلیاردی از شوهرش چه بود؟ 
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / سارق - سرقت / مهاجرت / پلیس - آگاهی / حوادث ایران
انگیزه زن جوان برای سرقت میلیاردی از شوهرش چه بود؟ 
زن جوان ۶۶۰ سکه بهار آزادی از شوهرش سرقت کرد تا با فروش آنها نقشه‌اش را عملی کند اما مأموران پلیس نقشه او را نقش برآب کردند. 
هشدار اتحادیه طلا و جواهر به مردم/ سکه، کاهش قیمت خود را جبران کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / قیمت طلا / قیمت سکه
هشدار اتحادیه طلا و جواهر به مردم/ سکه، کاهش قیمت خود را جبران کرد
رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: توصیه ما به مردم این است که در فضای مجازی مصنوعات طلا نخرند؛ چرا که ممکن است برخی مصنوعات طلا تقلبی باشند. آن در هم شرایطی که قیمت طلا و سکه نوسان دارد و امروز تمام سکه بهار آزادی به مرز ۱۵ میلیون تومان نزدیک شد.
قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / قیمت دلار / قیمت طلا / قیمت ارز
قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
قیمت هر قطعه اسکناس دلار در بازار امروز ۲۸۸۰۲ تومان و قیمت سکه بهار آزادی ۱۳۳۹۷۰۰۰ تومان اعلام شد.
۱۳۹۹/۰۷/۳۰
سقوط آزاد قیمت طلا در بازار
[شهروند] بر اساس قیمت اتحادیه طلا، جواهر و سکه دیروز (بیست‌ونهم مهر۹۹) قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم‌سکه  ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان است. هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۹۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین …
بازداشت سه نفر در شهرداری مشکین‌دشت
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / شهرداری مشکین شهر / رشوه خواری
بازداشت سه نفر در شهرداری مشکین‌دشت
از متهم ردیف اول علاوه بر مستندات، تعداد ۳۰ سکه بهار آزادی، مقادیری ارز خارجی، طلا به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان، ۵ میلیون تومان وجه نقد و شمش ۳۰ گرمی طلا کشف و ضبط شده است.
ریزش نرخ‌ها در بازار ارز
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / قیمت دلار / ارز / قیمت سکه بهار آزادی
ریزش نرخ‌ها در بازار ارز
قیمت سکه و خط تلفن در سال ۱۳۶۳ + فیلم
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
قیمت سکه و خط تلفن در سال ۱۳۶۳ + فیلم
گزارش تلویزیونی سال ۱۳۶۳ از قیمت سکه بهار آزادی ۳۹۰۰ تومان، حقوق کارمند ۴۰۰۰ تومان، خط تلفن ۵۰۰۰۰۰ نومان!
نیم قرن بدهکار مهریه/ چالش 50  ساله بازار سکه برای مردان
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / افزایش قیمت سکه / قیمت سکه / مهریه / نرخ مهریه
نیم قرن بدهکار مهریه/ چالش 50 ساله بازار سکه برای مردان
قیمت تمام سکه بهار آزادی از سال ۹۰ تا کنون حدود ۳۰ برابر شده است. با قیمت ۱۶ میلیون تومانی سکه، حدود ۵۶ سال زمان لازم است که فردی با حداق حقوق خود بتواند مهریه ۱۱۰ سکه‌ای همسر خود را پرداخت کند. نوشته نیم قرن بدهکار مهریه/ چالش 50 ساله بازار سکه برای مردان اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
عملیاتی شدن توثیقِ گواهی سپرده کالایی/ امکان سپرده‌گذاری سکه بهار آزادی فراهم شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
عملیاتی شدن توثیقِ گواهی سپرده کالایی/ امکان سپرده‌گذاری سکه بهار آزادی فراهم شد
ایلنا: رئیس اداره نظارت بر بازار بورس‌های کالایی سازمان بورس اعلام کرد: در پی اصلاح موادی از دستورالعمل «پذیرش انبار و صدور، معامله و تسویه گواهی سپرده کالایی» در…
طلا همچنان در صدر جدول بازده بازارها | جدول قیمت‌ها
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران
طلا همچنان در صدر جدول بازده بازارها | جدول قیمت‌ها
مظنه طلا هفته گذشته (قیمت هرمثقال طلای آب‌شده) بیشترین رشد را در میان همه بازارها داشت. در این هفته نرخ مظنه بازارطلا ۷.۳درصد رشد کرد. همزمان قیمت هر سکه بهار آزادی هم با ۶.۱۵درصد رشد بیشترین بازده را نصیب سرمایه‌گذاران کرد.
سکه از مرز ۱۶ میلیون تومان عبور کرد/ قیمت سکه چقدر حباب دارد؟
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / سکه / قیمت سکه
سکه از مرز ۱۶ میلیون تومان عبور کرد/ قیمت سکه چقدر حباب دارد؟
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید از ۱۶ میلیون تومان عبور کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۵
انهدام باند بزرگ ارسال پیامک‌های کلاهبرداری
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ارسال پیامک‌های کلاهبرداری خبر داد و گفت: تمامی اعضای این گروه دستگیر شدند و تا به الان این پرونده هزار شاکی داشته است.سرهنگ جهانگیر تقی‌پور در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: شرکت‌های مختلفی هستند که کار آنها ارسال پیامک‌های انبوه به شماره تلفن‌های همراه مردم است. این شرکت‌ها شماره‌ها را به صورت رندوم انتخاب می‌کنند و هیچ دلیلی برای ارسال پیامک به یک شماره خاص یا یک گروه خاص مانند بازنشستگان ندارند.وی افزود: این شرکت‌ها در پیامکی که ارسال می‌کنند یا تماسی که با افراد می‌گیرند اعلام می‌کنند که شما در قرعه کشی برنده شده‌اید و به عنوان مثال قابلمه‌ای که ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد را به ارزش ۵۰۰ هزار تومان به آنها می‌فروشند.معاون مبارزه …
چرا سکه بهار آزادی کانال عوض کرد؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / قیمت طلا / قیمت سکه
چرا سکه بهار آزادی کانال عوض کرد؟
در حالی که قیمت سکه تمام بهار آزادی تا مرز ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عقب نشسته بود، امروز با رشدی قابل توجه مواجه شد به طوری که بار دیگر سکه کانال عوض کرد.
افزایش فروشنده‌های سکه در بازار | جدیدترین قیمت‌ها در بازار
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / سکه - قیمت
افزایش فروشنده‌های سکه در بازار | جدیدترین قیمت‌ها در بازار
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان این‌که قیمت سکه بهار آزادی نسبت به دیروز یک میلیون تومان کاهش یافته است،‌ گفت: فروشنده‌ها در بازار زیاد شدند و خریداران نیز نظاره‌گر هستند.
قیمت سکه تحت تاثیر کاهش نرخ دلار، ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / قیمت سکه بهار آزادی / قیمت سکه طرح جدید / قیمت سکه طرح قدیم / قیمت طلا
قیمت سکه تحت تاثیر کاهش نرخ دلار، ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
قیمت سکه تحت تاثیر کاهش قیمت دلار ، در بازار آزاد تهران با ۲۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات پیش از ظهر، به ١٣ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.
طلا و سکه تا چقدر پایین می‌آید؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / کاهش قیمت ها / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / ارز / بانک مرکزی
طلا و سکه تا چقدر پایین می‌آید؟
تسنیم نوشت: کشتی‌آرای با بیان اینکه قیمت سکه بهار آزادی نسبت به دیروز یک میلیون تومان کاهش یافته است، ‌گفت: فروشنده ها در بازار زیاد شدند و خریداران نیز نظاره‌گر هستند.
کاهش یک میلیون تومانی قیمت سکه/کشتی‌آرای: افزایش فروشنده‌ها در بازار/ حباب سکه ۵۵۰ هزار تومان کم شد
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
کاهش یک میلیون تومانی قیمت سکه/کشتی‌آرای: افزایش فروشنده‌ها در بازار/ حباب سکه ۵۵۰ هزار تومان کم شد
کشتی‌آرای با بیان اینکه قیمت سکه بهار آزادی نسبت به دیروز یک میلیون تومان کاهش یافته است،‌گفت: فروشنده ها در بازار زیاد شدند و خریداران نیز نظاره‌گر هستند.
کاهش یک میلیون تومانی قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ / قیمت سکه / قیمت طلا / بازار سکه و ارز / قیمت ارز / اخبار داغ
کاهش یک میلیون تومانی قیمت سکه
کشتی‌آرای با بیان اینکه قیمت سکه بهار آزادی نسبت به دیروز یک میلیون تومان کاهش یافته است،‌گفت: فروشنده ها در بازار زیاد شدند و خریداران نیز نظاره‌گر هستند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •