سه شنبه, ۲۹ مهر, ۱۳۹۹ / 20 October, 2020
سکه گرمی
قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۹| سکه به کانال کاهشی وارد شد
۲ ساعت قبل / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت سکه امروز / قیمت سکه گرمی / قیمت ربع سکه
قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۹| سکه به کانال کاهشی وارد شد
اقتصاد نیوز : بازار امروز شاهد افت قابل توجه قیمت سکه تمام است که به ۱۴,۷۰۰,۰۰۰ (چهارده میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید.
کدام سکه بالاترین سود را نصیب خریداران کرد؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ / قیمت سکه / قیمت طلا
کدام سکه بالاترین سود را نصیب خریداران کرد؟
تقاضا برای سکه گرمی و نیم سکه در هفته اخیر در پی افزایش قابل توجه قیمت‌ها در بازار افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
سکه ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شد
توسعه ایرانی- قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار دیروز به یک میلیون و ۱۹۲ هزار تومان، رسید. دیروز در بازار قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 12میلیون و 600 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 800 هزار تومان بود. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی 6 میلیون و 450 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 3 میلیون و 600 هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد. قیمت طلای 24 عیار در هر گرم یک‌میلیون و 583 هزار تومان و هر مثقال طلا 5 میلیون و 170 هزار تومان ارزش‌گذاری شد. فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم گیر قیمت ارز می دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین …
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / آخرین قیمت سکه و ارز
قیمت سکه و طلا در ۲۱ شهریور
به گزارش اتحادیه طلا ، جواهر و سکه تهران امروز (۲۱ شهریور  ۹۹)  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با قیمت ۱۲ میلیون  تومان، نیم سکه ۵ میلیون و۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه۳ میلیون  و ۴۰۰ هزار  تومان و سکه گرمی یک میلیون و  ۸۵۰هزار  تومان داد و است.
نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز جمعه ۳۱ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / قیمت دلار / نرخ ارز / بازار ارز / بازار دلار / بازارهای جهانی / اونس طلا / سکه گرمی / گرم طلای 18 عیار / نرخ طلا
نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز جمعه ۳۱ مرداد ۹۹
نرخ سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار - قیمت طلا در بازار ایران افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم ۱۰ میلیون ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورد. در پنجمین روز هفته، سکه و دلار از مرز‌های روانی فاصله گرفتند و به سوی قیمت‌های پایین‌تر حرکت کردند. روز چهارشنبه، دلار در آستانه مرز ۲۳ هزار تومانی آغاز به کار کرد، ولی خیلی زود با افزایش فروش‌ها به سوی محدوده ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومانی حرکت کرد و در مقطعی حتی به ۲۲ هزار و ۶۷۰ تومان رسید. گزارشی از آخرین وضعیت بازارهای طلا، سکه و دلار را بخوانید:
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۵/۲۸
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / ارز / دلار / کاهش قیمت ها
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۵/۲۸
از ابتدای روز تاکنون بازار طلا داخلی خلاف جهت بازار طلا جهانی کاهش قیمت را تجربه کرده است به گونه ای که همراه با کاهش قیمت طلا سکه گرمی از ابتدای روز تاکنون ۷ هزار تومان ارزان شده است.
سکه گرمی ۵۰ هزار تومان گرانتر شد/ دلار ۲۲۳۰۰
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / تحلیل بازار طلا / قیمت طلا، سکه و ارز / قیمت اونس / ابراهیم محمد ولی
سکه گرمی ۵۰ هزار تومان گرانتر شد/ دلار ۲۲۳۰۰
محمدولی؛ رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: افزایش تقاضا برای خرید سکه های گرمی نرخ این نوع سکه را برغم روند کاهشی قیمت طلا در بازار ۵۰ هزار تومان گرانتر کرد.
قیمت طلا و سکه، امروز ۲۱ مرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
قیمت طلا و سکه، امروز ۲۱ مرداد ۹۹
قیمت ها امروز در بازار ارز، طلا و سکه ایران سیر صعودی را در مقایسه با روز گذشته تجربه کردند و تنها قیمت سکه گرمی ثابت ماند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
آخرین قیمت‌ها از بازار سکه، طلا و ارز
توسعه ایرانی-  براساس اعلام اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دیروز به ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون  و ۶۰ هزار تومان قیمت دارد. دیروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و۳۳۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است. همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۹۲۶ دلار رسید. در جریان معاملات دیروز بازار ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.   صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۹ …
قیمت سکه به ۹۵۰۰ رسید
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
قیمت سکه به ۹۵۰۰ رسید
قیمت سکه درحالی زیر ۱۰ میلیون تومان تثبیت شده است که هرگرم طلا نیز در محدوده زیر یک میلیون تومانی مانور می دهد. از سوی دیگر در بازار ارز نیز تداوم روند کاهشی قیمت ها گزارش شده است. امروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه پنج میلیون و ۵۰ هزار تومان، ربع سکه دو میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.
حباب ۹۵۰ هزار تومانی سکه
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / حباب سکه / قیمت سکه طلا / قیمت سکه / نرخ سکه بهار آزادی / نرخ نیم سکه / قیمت سکه گرمی
حباب ۹۵۰ هزار تومانی سکه
قیمت هر قطعه نیم سکه پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. همچنین هر مثقال طلا چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۹۶۲ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارند.
سوددهی کدام نوع سکه بیشتر بوده است؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / بازدهی سکه / سکه گرمی / قیمت سکه / قیمت سکه امامی / قیمت سکه تمام
سوددهی کدام نوع سکه بیشتر بوده است؟
بررسی روند قیمت انواع سکه از ابتدای سال جاری نشان می‌دهد ربع سکه بیشترین و سکه بهار آزادی کمترین افرایش قیمت را به ثبت رسانده‌اند. نوشته سوددهی کدام نوع سکه بیشتر بوده است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
توضیح اتحادیه طلا و جواهر درباره دلایل گرانی سکه
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / قیمت سکه طلا / سکه بهار آزادی / نیم سکه / قیمت طلا / قیمت سکه گرمی
توضیح اتحادیه طلا و جواهر درباره دلایل گرانی سکه
به اعتقاد نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، افرادی که قصد حفظ ارزش سرمایه‌ها و ریال خود را دارند، بهتر است وارد بازی‌های خرید سکه و سفته‌بازی‌ها نشوند؛ چراکه این وضعیت چندان ادامه‌دار نخواهد بود و با فروکش کردن ویروس کرونا و برگشت کسب‌وکار‌ها به روال سابق خود، قطع به یقین وضعیت همه بازار‌ها بهتر خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
سکه رکورد تازه شکست
توسعه ایرانی- دیروز در بازار آزاد قیمت طلای 18 عیار هر گرم 821 هزار تومان، قیمت دلار 19 هزار و 700 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 8 میلیون و 350 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 8 میلیون و 70 هزار تومان اعلام شد. همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 250 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 370 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 200 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد. قیمت هر گرم طلای 18عیار هم 821 هزار تومان، هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون و 95 هزار تومان و هر مثقال طلا 3 میلیون و 558 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1747 دلار معامله می‌شود. افزایش قیمت ارز در هفته‌های …
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
ورود سکه به کانال ۸ میلیون تومانی
توسعه ایرانی-  قیمت سکه و طلا در بازار بار دیگر افزایش یافت. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دیروز در بازار با افزایش ۱۸۰ هزار تومانی روبه‌رو شد؛ به‌طوری که با قیمت ۸ میلیون و ۱۸ هزار تومان به فروش رفت. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۲۰۰هزار تومان و سکه گرمی ۱۰ هزار تومان است. نیم‌سکه و ربع سکه اما کاهش ۲۰ هزار تومانی قیمت‌ها را تجربه کرد. نیم‌سکه امروز در بازار ۴میلیون تومان و ربع سکه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود. از سوی دیگر، هر گرم طلای ۱۸عیار نیز در بازار ۷ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش یافت. هر گرم طلای ۱۸عیار دیروز در بازار ۷۹۷ هزار و ۴۰۰ تومان بود. هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۴۵۰هزار تومان قیمت داشت.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
ثبت رکوردهای جدید طلا و سکه در بازار آزاد
توسعه ایرانی- دیروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۷۸۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۹۱۵ هزار تومان رسید. قیمت سکه طرح قدیم 7 میلیون و 650 هزار تومان اعلام شد. همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 900 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 150 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 120 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد. قیمت هر گرم طلای 18عیار هم 782 هزار و 600 تومان، هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون و 401 هزار تومان و هر مثقال طلا 3 میلیون و 390 هزار تومان ارزش‌گذاری شد. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1744 دلار معامله می‌شود.
رشد 1.5درصدی قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
رشد 1.5درصدی قیمت سکه
قیمت هر سکه در مبادلات دیروز افزایش یافت اما قیمت ارز تغییر محسوسی نداشت. در مبادلات روز گذشته و تا لحظه تنظیم این گزارش قیمت هر سکه امامی با 1.5درصد رشد معادل 110هزار تومان افزایش یافت و به 7میلیون و 632هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی هم 20هزار تومان افزایش یافت. با وجود رشد قیمت سکه قیمت انواع ارز در صرافی‌های مجاز تغییر چندانی نداشت و قیمت هر دلار آمریکا فقط با 3تومان کاهش به 17هزار و 753تومان رسید. با این حال هنوز هم قیمت هر دلار در بازار آزاد در محدوده 18هزار تومان دادوستد می‌شود.  دیروز همچنین …
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
سکه باز هم گران شد
توسعه ایرانی - قیمت سکه بهار آزادی با افزایشی نزدیک به صد هزار تومان به 7 میلیون و 350 هزار تومان رسید.  دیروزدر بازار آزاد قیمت طلای 18 عیار هر گرم 718 هزار تومان، قیمت دلار 17هزار و 730 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 7میلیون و 350 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 7 میلیون و 100 هزار تومان اعلام شد. همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 700 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 40 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 90 هزار تومان تعیین شده است و به فروش رسید.
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
سارقانی که با خودرو از دیوار بالا می‌رفتند
[شهروند] سارقان حرفه‌ای منزل که در محدوده مرکز تهران 10سرقت با خودرو دنا مرتکب شده بودند، دستگیر شدند. دوازدهم فروردین ماه ‌سال‌جاری پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل یکی از شهروندان در خیابان 17 شهریور از دادسرای ناحیه 12 تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد. شاکی با حضور در پایگاه هفتم درباره جزئیات این سرقت گفت: «ساعت هشت شب یازدهم فروردین ماه به همراه خانواده خانه را به قصد عیادت یکی از بستگان ترک کردم و در ساعت 10 شب پس از بازگشت با شکستگی قفل در‌ها و سرقت مقادیر زیادی طلاجات، دلار، چهار عدد سکه تمام بهار، دو عدد نیم‌سکه، 24عدد سکه ربع، 10 عدد سکه گرمی، پول نقد، دستگاه DVR و غیره در مجموع به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال روبه‌رو …
نوسان‌های بازار طلا و سکه در بحران ویروس کرونا/ قیمت‌ها فعلا صعودی است
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / قیمت طلا و سکه / قیمت طلا / قیمت سکه
نوسان‌های بازار طلا و سکه در بحران ویروس کرونا/ قیمت‌ها فعلا صعودی است
قیمت اونس جهانی طلا در حال حاضر به ۱۶۲۲ دلار رسیده و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم در بازار ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، قیمت نیم سکه ۳ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، قیمت ربع سکه ۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان تعیین شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۹۸/۱۱/۱۲ | طلای ۱۸عیار ۵۱۴ هزار و ۴۰۰ / سکه تمام‌‌بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۴ هزار تومان 
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 5 میلیون و 44 هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم 5 میلیون و 20 هزار تومان است. در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 566 هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و 554 هزار تومان و قیمت سکه گرمی 930 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 514 هزار و 400 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1589 دلار معامله می‌شود
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / طلا / قیمت طلا / سکه / قیمت سکه / افت بهای دلار / افزایش قیمت طلا / سکه بهار ازادی / سکه نیم / ربع سکه / سکه گرمی
طلا طاقچه بالا گذاشت، دلار کوتاه آمد
امروز قیمت طلا و سکه صعودی بود اما قیمت دلار مقداری پایین آمد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
نزول منحنی قیمت دلار + جدول
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید 2 هزار تومان افزایش قیمت داشت اما بهای سکه طرح قدیم، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی کاهش یافته است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / طلا / ربع سکه / سکه گرمی / بازار طلا / بازار دلار
مسیر متفاوت ربع‌سکه و سکه گرمی از بازار طلا و ارز
امروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل سه میلیون و ۹۳۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۳۰ هزار تومان است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱
نرخ ارز، سکه، طلا چهارشنبه اول آبان ۹۸
 قیمت طلای ۱۸ عیار ۳۹۹ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت هزار و ۴۸۲ دلار دلار معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
بازار سکه و طلا ریخت!
امروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل سه میلیون و ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۵۰ هزار تومان است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۸ / طلا / دلار / بازار / نرخ دلار / نرخ سکه / نرخ طلا
جدیدترین نرخ طلا، ارز، سکه و دلار در بازارِ جمعه 28 تیر 98
نرخ طلا، سکه، ارز و دلار | روز گذشته در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون 970 هزار تومان معامله می‌شود. معامله شد. همچنین هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، ربع سکه بدون تغییر نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته شد
۱۳۹۸/۰۴/۲۰
حرکت معکوس طلا در ایران/ سکه گرمی ۹۸۱.۰۰۰ تومان شد
سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز با تغییری اندک به به ۴میلیون و ۵۲۷ هزار تومان رسید.
۱۳۹۸/۰۴/۰۷ / قیمت دلار / قیمت ارز / قیمت طلا / قیمت سکه / قیمت یورو / قیمت نیم سکه / قیمت سکه گرمی
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت انواع ارز در بازار امروز؛ شنبه؛ 8 تیر 98
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۴۱۰ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات شنبه یک‌میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان فروخته می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی امروز ۹۸/۳/۵ | کاهش دسته‌جمعی مسکوکات
اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۵ خردادماه ۱۳۹۸ بازار سکه روی مدار صعودی قرار گرفت و قیمت انواع مسکوکات طلا افزایش یافت. هر قطعه سکه طرح جدید امروز با حدود ۴۰ هزار تومان افزایش وارد کانال ۴.۸ میلیون تومانی شد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۵
قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۹۸/۰۲/۲۵
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش اندک نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۵ میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •