سه شنبه, ۸ مهر, ۱۳۹۹ / 29 September, 2020
سیداحمد خاتمی
آیت الله خاتمی: بزرگداشت دفاع مقدس یک هنجار قرآنی است
۳۹ ساعت قبل / سیداحمد خاتمی / چهلمین سالگرد دفاع مقدس
آیت الله خاتمی: بزرگداشت دفاع مقدس یک هنجار قرآنی است
امام جمعه موقت تهران گفت: بزرگداشت دفاع مقدس یک هنجار سیاسی نیست، بلکه یک هنجار قرآنی است؛چراکه قرآن کریم ما را موظف کرده که حماسه ها را یاد کنیم.
احمد خاتمی: حرام دانستن عزاداری در شرایط کرونا سخن بی اساس است
۱۳۹۹/۰۵/۲۸
احمد خاتمی: حرام دانستن عزاداری در شرایط کرونا سخن بی اساس است
سیداحمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران گفت: برخی در شرایط کرونایی برپایی مجالس عزاداری را حرام می دانند، این سخن بی اساس و نادرست است. به گزارش ایسنا آیت الله سید احمد خاتمی شامگاه دوشنبه در یازدهمین نشست “جامعه ستایشگران استان قم” که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با ذکر…
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تعویق دوباره برگزاری اجلاس خبرگان رهبری به دلیل شیوع کرونا
در شرایطی که مجلس خبرگان رهبری اجلاسیه پیشین خود در زمستان 98 را را به دلیل شیوع کووید19 لغو کرده و علی‌رغم این که بسیاری از فعالیت‌ها از جمله جلسات هیات دولت، مجلس شورای اسلامی، فعالیت‌های اداری و اقتصادی، برگزاری کنکور، برگزاری مراسم عزاداری محرم و... با طرح رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفته شده یا قرار است انجام شوند، حالا اجلاسیه نیمه اول سال 99 مجلس خبرگان نیز به دلیل شیوع کرونا لغو شده است.سخنگوی هیئت رئیسه خبرگان رهبری اعلام کرد: علی‫رغم اینکه تمام تمهیدات و مقدمات برگزاری هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 27 مردادماه فراهم شده بود و دبیرخانه این مجلس آماده برگزاری اجلاس بود، ولی با توجه به گسترش ویروس کرونا و درگیر بودن اکثر استانهای کشور با اجلاس در تاریخ فوق برگزار نخواهد …
هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری برگزار نخواهد شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / استانی-فرهنگی و هنری / سیداحمد خاتمی
هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری برگزار نخواهد شد
سخنگوی هیئت رئیسه خبرگان رهبری اعلام کرد: علی رغم اینکه مقدمات برگزاری هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در تاریخ ۲۷ مردادماه فراهم شده بود ولی با توجه به گسترش ویروس کرونا این اجلاس در تاریخ فوق برگزار نخواهد شد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
خواسته سیداحمد خاتمی از منتقدان مجالس عزاداری محرم
انتخاب: امام جمعه موقت تهران درباره بحث هایی که پیرامون عزاداری محرم همزمان با شیوع کرونا شکل گرفته می گوید: در شرایطی که بیش از هر زمان نیاز به وحدت داریم تا از مشکلات عبور کنیم نباید در آتش تفرقه دمیده شود تا چه رسد که وحدت را تبدیل به محور تفرقه کنیم. وحدت ملت ماست فراجناحی و فراحزبی است و همگی این باور را دارند. اینک سخن این است که در فضایی که ویروس ویروس کرونا جولان می دهد آیا امسال محرم عزاداری سنتی همانند همیشه برگزار گردد یا نه؟
خاتمی: کمترین شیوع کرونا از مجالس دینی و بیشترین شیوع از عروسی است/ عزاداری محرم واجب است
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / سیداحمد خاتمی / کرونا / مجالس دینی / جشن عروسی
خاتمی: کمترین شیوع کرونا از مجالس دینی و بیشترین شیوع از عروسی است/ عزاداری محرم واجب است
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: به یاری خداوند کمترین کانون شیوع و گسترش این ویروس منحوس کرونا از مساجد، حرم ها و مجالس دینی و... بوده است و در مقابل بیشترین کانون گسترش ویروس کرونا از اماکن حمل و نقل، مجالس عروسی و... بوده است.
سیداحمد خاتمی: منتقدان به جای دمیدن بر شکل نگرفتن مجالس عزاداری، در این ۲۰ روز باقیمانده تا محرم فرهنگ سازی کنند تا پروتکل های بهداشتی رعایت شود / کانون های گسترش کرونا، بیشتر، اماکن حمل و نقل، مجالس عروسی بوده نه مساجد، حرم ها و مجالس دینی
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
سیداحمد خاتمی: منتقدان به جای دمیدن بر شکل نگرفتن مجالس عزاداری، در این ۲۰ روز باقیمانده تا محرم فرهنگ سازی کنند تا پروتکل های بهداشتی رعایت شود / کانون های گسترش کرونا، بیشتر، اماکن حمل و نقل، مجالس عروسی …
امام جمعه موقت تهران درباره بحث هایی که پیرامون عزاداری محرم همزمان با شیوع کرونا شکل گرفته می گوید: در شرایطی که بیش از هر زمان نیاز به وحدت داریم تا از مشکلات عبور کنیم نباید در آتش تفرقه دمیده شود تا چه رسد که وحدت را تبدیل به محور تفرقه کنیم. وحدت ملت ماست فراجناحی و فراحزبی است و همگی این باور را دارند. اینک سخن این است که در فضایی که ویروس ویروس کرونا جولان می دهد آیا امسال محرم عزاداری سنتی همانند همیشه برگزار گردد یا نه؟
سیداحمد خاتمی: شهادت می‌دهم که دغدغه مراجع و رهبری معظم، معیشت مردم و طلاب است
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سیداحمد خاتمی: شهادت می‌دهم که دغدغه مراجع و رهبری معظم، معیشت مردم و طلاب است
عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: بنده شهادت می‌دهم که مراجع و رهبر معظم انقلاب، دغدغه معیشت مردم و طلاب را دارند.
انتقاد آیت‌الله خاتمی از گرانی‌های افسارگسیخته
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / آیت‌الله سیداحمد خاتمی / افزایش گرانی / وضعیت اقتصادی
انتقاد آیت‌الله خاتمی از گرانی‌های افسارگسیخته
به گزارش پایگاه خبری حوزه،‌ آیت‌الله سید احمد خاتمی در دیدار اعضای هیئت‌رئیسه مجمع نمایندگان طلاب در جامعه مدرسین اظهار داشت: حفظ مجمع نمایندگان طلاب برای ما یک ارزش پاسداشتنی است؛ چراکه یادگار روزهای آخر عمر امام راحل است و ایشان این مجمع را پیشنهاد دادند تا طلاب از دام اسلام آمریکایی در امان باشند.
واکنش سیداحمد خاتمی به نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب: جفا هم حدی دارد / می‎خواهند با شکستن حریم ولایت، کشور را به آشوب بکشند / اگر مدیریت ولایت نبود، حتی نویسنده این نامه هم در مقابل داعش امنیت نداشت / همه می‎دانند که طبق قانون، رهبری مسئول مشکلات اقتصادی کشور نیست؛ مسئول معیشت مردم، رییس جمهور است / این نامه خطاب به کیست؟ به بزرگی که در عرصه اقتصادی هیچ مسئولیت قانونی ندارد، اما با مدیریت ایشان، کشور در مرتبه هفدهمین اقتصاد برتر جهان قرار گرفته / خبرگزاری‎های خارجی می‎گویند هیچ جای ایران به یک کشور تحریم شده نمی‌‎ماند؛ اینها نشان‌دهنده مدیریت ولایت است
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
واکنش سیداحمد خاتمی به نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب: جفا هم حدی دارد / می‎خواهند با شکستن حریم ولایت، کشور را به آشوب بکشند / اگر مدیریت ولایت نبود، حتی نویسنده این نامه هم در مقابل داعش امنیت …
حجت الاسلام سید احمد خاتمی نامه آیت الله موسوی خوئینی‎ها به رهبر معظم انقلاب را اهانت آمیز خواند و گفت: این نامه‎‏ها، آتش تهیه برای آشوب‎های بعدی است؛ می‎خواهند بگویند: کی بود، کی بود ما نبودیم.
۲۷ مرداد، زمان احتمالی برگزاری اجلاس مجلس خبرگان
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / آیت‌الله سیداحمد خاتمی / اجلاس مجلس خبرگان / مجلس خبرگان رهبری
۲۷ مرداد، زمان احتمالی برگزاری اجلاس مجلس خبرگان
به گزارش صدا و سیما، آیت‌الله سیداحمد خاتمی اظهار کرد: در خصوص اجلاس آینده مجلس خبرگان، دو حالت را در نظر گرفتیم؛ نخست ادامه مشکلات ناشی از همه گیری کرونا که ممکن است مجبور به برگزار نشدن اجلاس شویم که اختیار تصمیم گیری در این مورد به رئیس یا نائب رئیس مجلس خبرگان محول شد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / آیت الله خاتمی / مذاکره با آمریکا
آیت‌الله خاتمی: سخن گفتن از مذاکره با آمریکا ضد خط امام و رهبری است
به گزارش فارس از قم، آیت الله سیداحمد خاتمی سه‌شنبه شب در آیین بزرگداشت رحلت امام و سالگرد قیام ۱۵ خرداد در مدرسه فیضیه در قم با اشاره به اینکه علمای اسلام وارث انبیا الهی بودند بیان کرد: امام راحل عظیم الشان در بین علما تمام ویژگی‌ها را در خود جمع کرده بود و از جمله این ویژگی‌ها شجاعت حضرت امام بود.
احمد خاتمی: امروز جبهه مقاومت جبهه عزت است
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / القدس درب الشهداء / روز قدس / سیداحمد خاتمی
احمد خاتمی: امروز جبهه مقاومت جبهه عزت است
عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز جبهه مقاومت جبهه عزت است و در آن، حزب الله و نیروهای وابسته‌اش جایگاه والایی قرار دارند و باید از آنان حمایت کرد.
یک جلسه مهم برای انتخاب رئیس آینده مجلس / آغاز زیر پوستی فعالیت‌های نمایندگان مجلس یازدهم / روایت نیکزاد از تشکیل مجلس بدون پدرخوانده / مسئولان بجای اجتماعات مذهبی سری به پل خواجو بزنند!
۱۳۹۹/۰۲/۲۶
یک جلسه مهم برای انتخاب رئیس آینده مجلس / آغاز زیر پوستی فعالیت‌های نمایندگان مجلس یازدهم / روایت نیکزاد از تشکیل مجلس بدون پدرخوانده / مسئولان بجای اجتماعات مذهبی سری به پل خواجو بزنند!
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: فراکسیون «جنوب» مجلس یازدهم اعلام موجودیت کرد / میرلوحی: برخی می‌گویند «سیدمحمد خاتمی» باید «سیداحمد خاتمی» شود / کنایه نماینده مجلس به مهدی تاج و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
توصیه های عضو شورای عالی حوزه های علمیه به طلاب و شاگردان
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / سید احمد خاتمی / حوزه علمیه / طلاب
توصیه های عضو شورای عالی حوزه های علمیه به طلاب و شاگردان
آیت الله سیداحمد خاتمی در پیامی خطاب به طلاب و شاگردان خویش توصیه و نکاتی را مطرح کرد و گفت: تعطیلی دروس حوزوی نباید منجر به اتلاف وقت طلاب شود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۲ / انتخابات مجلس / سیداحمد خاتمی
خطبه انتخاباتی امام جمعه تهران: دعواهای انتخاباتی را کش ندهید/ پایان رقابت، آغاز رفاقت کاندیداها باشد
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: پایان رقابت‌های انتخاباتی آغاز رفاقت بین کاندیداهاست و نباید دعواهای انتخاباتی را ادامه بدهند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۲ / نماز جمعه تهران / سیداحمد خاتمی
گام‌های رفتن به پای صندوق رای دشمن را به خشم وا می‌دارد/ کاندیداها دعواهای انتخاباتی را کش ندهند
ایلنا: خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: رهبری فرمودند انتخابات وظیفه شرعی، ملی، انقلابی، جشن ملی و احقاق حق آحاد مردم برای دخالت در سرنوشت کشور است. وظیفه شرعی است چرا…
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / ستاد اقامه نماز کشور / سید احمد خاتمی
نماز جمعه تهران به امامت آیت‌الله خاتمی اقامه می‌شود
تهران- ایرنا- نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله سیداحمد خاتمی در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / اخبار سیاسی - کرمان / استانی-سیاسی / سیداحمد خاتمی / راهپیمایی 22 بهمن / 22بهمن 98 / مشارکت حداکثری
آیت الله خاتمی:فجر امسال، فجر سلیمانی بود/حضور در انتخابات، تکمیل بدرقه پیکر شهید سلیمانی است
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فجر امسال، فجر سلیمانی شد تصریح کرد: این راهپیمایی ها در حقیقت در ادامه بدرقه های جانانه این ملت از شهید سپهبد سلیمانی فرزند این دیار، بوئد
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
همه می‌آیند
مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سه‌شنبه 22 بهمن در سراسر کشور برگزار می‌شود. سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال در تهران حسن روحانی، رییس‌جمهوری‌ خواهد بود. سیدابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه در مشهد سخنرانی می‌کند. اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهوری برای سخنرانی راهی زاهدان خواهد شد. محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه در گرگان سخنرانی خواهد داشت. سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات به خرم‌آباد می‌رود. محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در جمع راهپیمانان ایلامی، امیر حاتمی، وزیر دفاع در جمع مردم رشت و امیر موسوی، فرمانده ارتش در کرج سخنرانی خواهند داشت. همچنین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص …
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / راهپیمایی 22 بهمن / دهه فجر / شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی / سیداحمد خاتمی / اخبار سیاسی - کرمان / استانی-سیاسی
برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیش از ۳۰۰ نقطه استان کرمان
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: در سال جاری شاهد برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، در ۳۰۰ نقطه از سراسر استان خواهیم بود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۰ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / حضرت فاطمه
سیداحمد خاتمی در مراسم عزاداری حسینیه امام خمینی(ره): معامله قرن آمریکایی ها، جنایت قرن است
آخرین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سیداحمد خاتمی: مذاکره منفورترین کلمه‌ای بود که به گوش حاج قاسم می‌خورد
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا به دنبال خاورمیانه بزرگ بود که لبنان، عراق و سوریه را به دست بگیرد اما به فضل الهی و با همت حاج قاسم‌ها خاورمیانه جدید با محوریت ۲ شعار 'مرگ بر آمریکا و اسرائیل' در حال شکل گیری است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / سید احمد خاتمی / شهید سپهبد قاسم سلیمانی
واکنش سردار سلیمانی به سرتیپ خطاب شدنش چه بود؟ /وصیت ویژه حاج قاسم به روایت سیداحمد خاتمی
تسنیم نوشت:امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مردم در تشییع با شکوه سردار سلیمانی آمده‌ بودند که بگویند راه سردار ادامه دارد گفت: خاورمیانه امروز مدیون حاج قاسم سلیمانی است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / نماز جمعه / سیداحمد خاتمی / شهادت سردار سلیمانی
خاتمی: شهادت سردار سلیمانی از سنگین‌ترین داغ‌ها بر قلب ولایت است
خطیب نماز جمعه تهران گفت: معتقدم از داغ های سنگینی که بر قلب ولایت وارد شده همین داغ سردار قاسم سلیمانی است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / استانی-سیاسی / سیداحمد خاتمی / جمهوری اسلامی / أمریکا / شورای نگهبان / تهران
شبکه‌های بیگانه اعتقادات جوانان را هدف قرار داده‌اند/آمریکا در منطقه رو به سقوط است
امام جمعه موقت تهران گفت: یکی از توطئه های دشمن تزریق ناامیدی است و می گویند نظام در شیب سقوط است در حالی که آمریکا در منطقه رو به سقوط است و نظام به فضل خداوند توانمند به راه خود ادامه می دهد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
توضیح آیت‌الله خاتمی درباره شرایط نام‌نویسی برای انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان
شفقنا- سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان درباره شرایط نام‌نویسی داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایسنا، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در دوم اسفندماه اظهار کرد: هفت عضو جدید مجلس خبرگان رهبری در نخستین انتخابات میان دوره‌ای این مجلس از دوره پنجم؛ دوم اسفند ماه سال جاری […]
۱۳۹۸/۰۹/۰۱
سیداحمد خاتمی: قطع اینترنت از تدبیر‌های ستودنی بود؛ اینترنت را بازِ باز نکنید
خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: کسانی که امنیت و سربلندی نظام اسلامی را می‌خواهند اشرار را بدون کمترین دلسوزی به مسئولان معرفی کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۱
سیداحمد خاتمی: قطع اینترنت از تدبیر‌های ستودنی بود؛ اینترنت را مجدداً باز نکنید / در راس شرارت آمریکا بود؛ فرانسه و آلمان هم همراهی کردند / سه سال برنامه‌ریزی کرده بودند و آدم‌هایشان را در خارج و داخل …
خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: کسانی که امنیت و سربلندی نظام اسلامی را می‌خواهند اشرار را بدون کمترین دلسوزی به مسئولان معرفی کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / مجلس خبرگان / سیداحمد خاتمی / شبکه‌های مجازی خارجی
مصوبه مجلس خبرگان رهبری برای ممنوعیت شبکه‌های مجازی خارجی در ایران
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان گفت: آنچه بنده درباره شبکه‌های مجازی خارجی بیان کردم نظر کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری بوده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
درخواست خانه سینما برای دیدار با ابراهیم رئیسی/تقدیر سیداحمد خاتمی از اقدام دستگاه قضا در «توقیف خانه پدری»/گل استیلی به آمریکا روی دیوار سفارت سابق آمریکا در تهران/دولت آلمان پناهندگی سعید ملایی را به …
تصاویر با شما سخن می‌گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر. می‌خواهیم با بخش خبری «فوتو نیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۰
سیداحمد خاتمی: اقدام دادستانی در مقابل یک فیلم، نشان داد که دستگاه قضائی در مباحث فرهنگی هم باید ورود کند
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت:‌ ما معتقدیم مسئولان دادگستری قم برای کار انگیزه دارند. احساس بنده این است که دستگاه قضا در مباحث اقتصادی خوب وارد شده، اما در عرصه فرهنگی همچنان کسانی خود را در حصار امن می‌بینند، اینکه اقدامی در مقابل یک فیلم از طرف دادستانی انجام شد، نشان داد که دستگاه قضائی در مباحث فرهنگی هم باید ورود کند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۷
سیداحمد خاتمی: بعضی‌ها برای به‌دست آوردن رای مردم وعده‌هایی می‌دهند که جزو وظایف آنها نیست
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه وعده‌های دروغین نمایندگان به طمع کسب رای مردم عاقبت انسان را تباه می‌کند گفت: دریافت حقوق‌های نجومی حتی در پوشش قانون اگر حرام نباشد لقمه شبه‌آلود است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / سید احمد خاتمی / آمدنیوز / خبرآنلاین
روایت سیداحمد خاتمی از پشت پرده دروغ‌سازی‌های «آمد نیوز» و «من وتو»
ایرنا نوشت: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان تأکید کرد: امروز بشدت نیازمند عنصر امید هستیم زیرا دشمن تمامی تلاش خود را برای پمپاژ ناامیدی به جامعه ما به کار بسته است.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / آسیب های فضای مجازی / آیت‌الله سیداحمد خاتمی
آیت‌الله خاتمی: چرا اینترنت بومی ‌اجرایی نمی‌شود؟
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه چرا اینترنت بومی در کشور اجرایی نمی‌شود گفت: فرمان فضای مجازی باید در دست نظام باشد و مسئولان نظام نگذارند فضای مجازی قتلگاه دین، اخلاق و ارزش‌های جوانان ما شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / آیت‌الله سیداحمد خاتمی / خدمت به مردم
آیت‌الله خاتمی: به ‌مردم ایران باید صادقانه خدمت کرد
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز با مدیریت جهادی می‌توان گره از کار مردم باز کرد گفت: جلوه‌های حمایت از حکومت دینی مهر به مردم، صمیمیت با مردم و خدمت به مردم با مدیریت جهادی است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / نماز جمعه تهران / حمله نظامی ترکیه به سوریه / سیداحمد خاتمی
خاتمی: موضع نظام خروج فوری نیروهای ترکیه‌ای از سوریه است
امام جمعه موقت تهران گفت: لشکر کشی ترکیه به شمال سوریه تجاوز به یک کشور است، موضع نظام در مقابل این اتفاق ناصحانه و توقف فوری حملات و خروج فوری از خاک سوریه است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / نماز جمعه / سیداحمد خاتمی
احمد خاتمی خطیب نماز جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله سید احمد خاتمی اقامه خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / سیداحمد خاتمی / مجلس خبرگان / هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل / سفر روحانی به نیویورک
احمد خاتمی: اروپا و آمریکا سروته یک کرباس هستند
سخنگوی هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: از مذاکره آبی گرم نخواهد شد و اروپایی ها هم در آستانه حضور رئیس جمهوری در آمریکا ما را متهم به اتهامی نادرست کردند که نشان می دهد اروپا و آمریکا سروته یک کرباس هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / آیت‌الله سیداحمد خاتمی / اجلاس مجلس خبرگان / حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی / مبارزه با فساد
رئیسی: درباره عدالت «خط قرمز» نمی‌شناسیم
سخنگوی مجلس خبرگان به نقل از حجت‌الاسلام رئیسی در اجلاسیه امروز این مجلس گفت: رئیس دستگاه قضا در رابطه با عدالت تاکید خاصی داشتند و فرمودند ما خط قرمز نمی‌شناسیم و در حقیقت با این کار مدیران صالح و ناصالح شناخته می‌شوند. حرف‌شان این بود که برخی می‌گویند مبارزه با مفسد و یا فساد که باید مبارزه با هر دو را داشته باشیم.
۱۳۹۸/۰۷/۰۱ / آیت‌الله سیداحمد خاتمی / اجلاس مجلس خبرگان / مجلس خبرگان رهبری
تشریح برنامه‌های هفتمین اجلاس خبرگان
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برنامه هفتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری را تبیین کرد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۶ / مجلس خبرگان / سیداحمد خاتمی / حجت الاسلام حسین طائب مسئول اطلاعات سپاه / سیدابراهیم رئیسی
رئیسی و طائب در جمع نمایندگان مجلس خبرگان سخنرانی می کنند
عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه هفتمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری از دوم مهرماه آغاز می‌شود، از سخنرانی رییس قوه قضاییه و معاون حفاظت اطلاعات سپاه در این اجلاسیه خبرداد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲ / آیت‌الله سیداحمد خاتمی / فضای مجازی
احمد خاتمی: دشمن در فضای مجازی به دنبال ناامیدی مردم از آرمان‌های انقلاب است
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی به دنبال بی‌انگیزه کردن مردم هستند و فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای دشمن می‌کوشند تا انگیزه‌ها و آرمان‌های ابتدای انقلاب را بین مردم کم‌رنگ کنند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۹
سیداحمد خاتمی: برخی می‌گویند آیا با وجود این اختلاس‌ها و بدحجابی‌ها و مشکلات باز هم باید از این نظام حمایت کرد؟ پاسخ آن است که بله بازهم باید حمایت کرد؛ اگر عمل به همه دین میسر نشد، نباید کل جبهه را رها …
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: گفت وگو با اروپا را منع نمی‌کنیم ولی مذاکره با آمریکا سم مهلک و در این شرایط حرکت ضد انقلابی است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۸
سیداحمد خاتمی: ملت، کسی را که در این مقطع با دشمن مذاکره کند، نمی بخشد
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بحث مذاکره با آمریکا گفت: آنها به دنبال دیکته خواسته‌های خود و تسلیم کردن ملت ایران در برابر این خواسته‌ها هستند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۸
سیداحمد خاتمی: ملت، کسی را که در این مقطع با دشمن مذاکره کند، نمی بخشد / آمریکا و اروپا برای حیات خود دنبال مذاکره با ایران هستند / کسی که غیرت دینی دارد، هیچگاه به آمریکا خوش بین نمی‌شود
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بحث مذاکره با آمریکا گفت: آنها به دنبال دیکته خواسته‌های خود و تسلیم کردن ملت ایران در برابر این خواسته‌ها هستند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۸
سیداحمد خاتمی: برخی مسئولان برای خودشان حاشیه درست نکنند؛ با همین قانون اساسی می‌شود کشور را اداره کرد / ناامید کردن مردم از انقلاب، یک منکر بزرگ است؛ انقلاب اسلامی به بن‌بست نمی‌رسد / شما که نمی‌خواهید …
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: اول انقلاب عده‌ای می‌گفتند انقلاب به بن‌بست رسیده و امام راحل می‌گفت شما به بن‌بست رسیدید، انقلاب اسلامی به بن‌بست‌ رسیدنی نیست.
۱۳۹۸/۰۶/۰۸ / نماز جمعه / سید احمد خاتمی
خطبه های نماز جمعه تهران
نماز جمعه تهران به امامت آیت‌الله «سیداحمد خاتمی» در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد
۱۳۹۸/۰۶/۰۸ / نماز جمعه / سیداحمد خاتمی / مذاکره با آمریکا
مسئولان طوری حرف بزنند که دشمن از آن سوژه نگیرد/آمریکا آرزوی مذاکره با ما را به گور ببرد
امام جمعه تهران گفت: مذاکره با عهدشکنان نابخردی است، همان طور که رئیس…
۱۳۹۸/۰۶/۰۸
خطیب جمعه تهران: مذاکره با عهدشکنان نابخردی است/ مجالس عزاداری آکنده از فرهنگ حسینی باشد
شفقنا- حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه مذاکره با عهدشکنان نابخردی است و مؤمن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‎شود، گفت: مذاکره در شرایط برابر معنا دارد. ما سلطه را چهل سال است که نپذیرفته‎ایم و هرگز نخواهیم پذیرفت، لذا مسئولان به گونه‎ای حرف بزنند که دشمن از آن بهانه نگیرد. […]
۱۳۹۸/۰۶/۰۱
سیداحمد خاتمی: مردم باید با چشمانی باز نماینده انقلابی و ولایتمدار انتخاب کنند مانند مرحوم مدرس
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، گفت: مردم علاوه بر حضور پرشور باید نمایندگانی انقلابی، ولایتمدار و همانند مرحوم مدرس‌ را انتخاب و برای قانونگذاری روانه مجلس کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
سیداحمد خاتمی: برخی می‌گویند بگذارید جوانان شاد باشند؛ شادی را نباید به معنای عبور از خطوط قرمز دانست
امام جمعه موقت تهران و عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران عزتمندانه و شجاعانه در برابر امریکا ایستاد و نمی توان این امر را انکار کرد .
۱۳۹۸/۰۵/۲۱
سیداحمد خاتمی: از کارتر تا این ترامپ روانی همگی آرزوی براندازی داشتند؛ اما از پا افتادند و برخی مردند / هر کس غیرت دینی دارد «مرک بر آمریکا و مرگ» می گوید / کاری به بمب اتم نداریم
احمد خاتمی عنوان کرد: باید از دروغ اجتناب کرد زیرا با ایمان سازگاری ندارد و بنیان ایمان را خراب می کند، دروغ و نقل دروغ نیز گناه است اگر شبکه اجتماعی آلوده یک خبر دروغ را منتشر می کند وقتی بدون اطلاع از درستی خبر،آن را منتشر کنیم دچار گناه شده ایم.
۱۳۹۸/۰۵/۲۱ / سیداحمد خاتمی / فعالیت های هسته‌ای صلح آمیز ایران
برائت از آمریکا و صهیونیست، جلوه غیرت دینی است/ فقه ما مخالف سلاح کشتار جمعی است
عضو هیئت رئیسهٔ مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز برائت از آمریکا و صهیونیست جنایتکار، جلوه غیرت دینی است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰ / نماز عید قربان
اقامه نماز عید قربان در مسجد مقدس جمکران
نماز عید قربان به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی روز دوشنبه، ۲۱ مردادماه در مسجد مقدس جمکران اقامه می‌شود.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ / محمد هاشمی / سید احمد خاتمی / محمدجواد ظریف
واکنش‌ها به تحریم ظریف ادامه دارد/ توصیه سیداحمد خاتمی به وزیر خارجه/ عصبانیت «گروه بی» از نفوذ کلام ظریف
امام جمعه موقت تهران، نماینده مردم تهران، سخنگوی حاما و عضو سابق مجمع تشخیص به تحریم وزیر امور خارجه کشورمان توسط وزارت خزانه داری آمریکا واکنش نشان دادند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱ / حسام‌ الدین آشنا / دونالد ترامپ / محمدجواد ظریف / سید احمد خاتمی / ایران و آمریکا
حسام‌الدین آشنا به ترامپ: ایران، ظریف دارد نه یک پمپئو بی‌کفایت/ سیداحمد خاتمی نسخه شفابخش پیچید/واکنش‌ها به تحریم ظریف
مشاور رئیس جمهوری خطاب به ترامپ در توئیتر خود نوشت: وزیر امور خارجه ایران نماینده همه ماست.
۱۳۹۸/۰۵/۰۸
سیداحمد خاتمی: نگفتم نماز جمعه خلوت شده / برای دو خطبه نماز، 20 ساعت وقت می‌گذارم و با چندین کارشناس برجسته مشورت می‌کنم
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اینکه به طور کلی بگویم نماز جمعه خلوت شده است، قضاوتی واقع‌بینانه نیست و اینکه به شکلی کلی مطرح کنیم که نماز جمعه‌ها خلوت نشده است هم واقع‌بینانه به نظر نمی‌آید.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / سید احمد خاتمی / فضای مجازی / دونالد ترامپ
سیداحمد خاتمی: به دانشجویان چادری می‌گویند شرط موفقیت کنار گذاشتن چادر است/ منحرفین فرهنگی مجاز به انتشار میکروب وبای فکری نیستند
ایسنا نوشت: امام جمعه موقت تهران با اشاره به دروغ‌گو بودن رئیس جمهور آمریکا، گفت: بر اساس اعلام واشنگتن پست، ترامپ در زمان ریاست جمهوری خود به طور متوسط روزانه 12 دروغ می‌گوید!
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ / سید احمد خاتمی / مرگ بر آمریکا
سیداحمد خاتمی: شعار «مرگ بر آمریکا» در گینس ثبت شود/خداوند صدای چرخ نخ‌ریسی و قلم علما را دوست دارد
امام جمعه موقت تهران گفت: ترامپ آرزوی حذف شعار مرگ بر آمریکا مردم بصیر و ولایتمدار ایران را با خودش به گور خواهد برد و این جمله باید در دفتر گینس ثبت شود زیرا که به یک شعار مقدس و بین المللی تبدیل شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۴ / بسته اخبار سیاسی ایسنا / مایک پمپئو / مذاکره / آمریکا / میانجیگری / عراق / قطر / انگلیس / اخبار سیاسی ایسنا / سخنگوی دولت
آخرین اخبار انتخاباتی/آغاز بتن‌ریزی نیروگاه شماره۲بوشهر از نیمه مرداد/آزادی۹خدمه هندی کشتی ریاح
آخرین اخبار انتخاباتی/ تولید ۹۷ درصد داروهای مورد نیاز در داخل کشور/ رایزنی ظریف و رییس جمهور سنگال در مورد آخرین تحولات بین المللی/ آمادگی پمپئو برای گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران/ تلاش امیر قطر برای وساطت میان تهران و واشنگتن/ ارائه اطلاعات جزئی تخلفات کشتی "استنا" به مقامات انگلیسی/ آزادی ۹ خدمه هندی کشتی ریاح/ تاکید رییس قوه قضاییه بر کاهش بازداشت ها/ دستور دادگاه برزیل برای سوخت‌رسانی به دو کشتی ایرانی در بندر این کشور/ تحلیل هایی از سفر هیات حماس به تهران و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز پنج شنبه و جمعه، سوم و چهارم مرداد ماه ۱۳۹۸ است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲
جدیدترین اثر فقهی آیت‌الله سیداحمد خاتمی منتشر شد
جدیدترین اثرفقهی آیت الله سید احمد خاتمی به نام «فقه‌الحکومۀ» توسط دفتر نشر معارف راهی بازار کتاب شد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
چرا مجلس خبرگان واکنشی به تحریم رهبری از سوی آمریکا نشان نداد؟/ پاسخ سیداحمد خاتمی را بخوانید
ایرنا نوشت: سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: تحریم رهبری از سوی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا آنقدر وقیحانه است که ارزش پاسخ دادن ندارد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۶
سیداحمد خاتمی: رئیس‌جمهور آمریکا برای رأی آوردن به مذاکره با ایران نیاز دارد
عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور رژیم تروریستی آمریکا برای رأی آوردن به مذاکره با ایران نیاز دارد، مذاکره را به معنای تسلیم شدن دانست و افزود: مردم نشان داده‌اند باعزت مسیر مقاومت را برگزیده‌اند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۶
سیداحمد خاتمی: رئیس‌جمهور آمریکا برای رأی آوردن به مذاکره با ایران نیاز دارد / سال ۸۸ عده‌ای مقام معظم رهبری را در حد یک رهبر سیاسی معمولی دیدند؛ می‌خواستند این جایگاه دینی را در این حد پایین بیاورند / …
عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور رژیم تروریستی آمریکا برای رأی آوردن به مذاکره با ایران نیاز دارد، مذاکره را به معنای تسلیم شدن دانست و افزود: مردم نشان داده‌اند باعزت مسیر مقاومت را برگزیده‌اند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵
احمد خاتمی: افتخار می‎کنیم «آخوندحکومتی» هستیم
سیداحمد خاتمی با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب و تحقیر آمریکا اظهار کرد: صلابت امام خامنه ای مدظله العالی در دیدار با نخست وزیر ژاپن اوج عزت تشیع بود ما افتخار می کنیم سرباز این آقا باشیم.
۱۳۹۸/۰۳/۲۴ / سیداحمد خاتمی / نماز جمعه / دونالد ترامپ / شینزو آبه / سفر شینزو آبه به تهران
خاتمی:ترامپ می‌داند توانایی مبارزه با ایران را ندارد
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد که ترامپ قطعا می‌داند توانایی مبارزه با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۴
سیداحمد خاتمی: ترامپ در دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر انقلاب تحقیر شد
امام جمعه موقت تهران گفت: ادبیات فحاشی، هتاکی و اهانت، ادبیات یک جامعه اسلامی نیست، فضای مجازی از سوی برخی از کاربران کانون بدزبانی و هتاکی شده است و مرزی هم ندارد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۴
سیداحمد خاتمی: ترامپ در دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر انقلاب تحقیر شد / حجاب موعظه و نصحیت نیست، قانون است؛ احسنت بر فرمانده ناجا که گفت با قانون‌شکنان برخورد خواهد شد / حمایت از آمران و ناهیان باید از …
امام جمعه موقت تهران گفت: ادبیات فحاشی، هتاکی و اهانت، ادبیات یک جامعه اسلامی نیست، فضای مجازی از سوی برخی از کاربران کانون بدزبانی و هتاکی شده است و مرزی هم ندارد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۴
خطیب جمعه تهران: فضای مجازی کانون بد زبانی و هتاکی شده است
شفقنا ــ حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی در خطبه اول نماز جمعه تهران با اشاره به آیه ۷۰ سوره احزاب؛ «یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَ قُولُوا قَوْلًا سَدِیداً»، به رسانه‌ها توصیه کرد مطالب بدون استناد و دروغ را منتشر نکنند، چرا که دروغ و شایعات نمی‌تواند زیر مجموعه «قول سدید» باشد. به گزارش ایکنا؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمد خاتمی، […]
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
سیداحمد خاتمی: برخی‌ها اصرار داشتند که قبل از اینکه امام از دنیا بروند مشکل آمریکا هم حل کنند؛ نامه به امام نوشتند / امام با نفرت از آمریکا به دیدار خدا رفتند / برخی از بی‌توجه‌های داخلی بدشان نمی‌آید …
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز اقتدار موشکی ایران استخوان در گلو و خار در چشم آمریکا شده و به همین دلیل دشمن به دنبال مذاکره بر سر این موضوع است اما مذاکره موشکی هرگز ممکن نیست.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ / سید احمد خاتمی / امام خمینی / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب
اظهارات احمد خاتمی درباره احتمال حمله نظامی به ایران/ نماینده ولی فقیه در سپاه: یک سال است معطل اروپایی‌ها هستیم
ایرنا نوشت: سیداحمد خاتمی گفت: مذاکره‌ای که کشورهای غربی و امریکایی بیان می‌کنند مصداق بارز تسلیم است مسائلی که امریکا به دنبال مذاکره درخصوص آن است بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب ناموس نظام است.
۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / انقلاب اسلامی ایران / سیداحمد خاتمی / مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان
احمد خاتمی: خدای سبب‌ساز 40 سال انقلاب ما را حفظ کرده است
امام جمعه موقت تهران گفت: خدای سبب‌ساز 40 سال انقلاب ما را حفظ کرده و ما با این پشتوانه است که امید داریم و امیدمان هم بجاست. در این شب قدر با یا الله گفتن شما تمام مشکلات کشور به عون الهی حل خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / دیدارنیوز / سیداحمد خاتمی / گرانی / اقتصاد مقاومتی
منشاء گرانی‌ها، ناقص عمل‌ کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: منشاء گرانی‌های افسارگسیخته ناقص عمل کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبری بوده است.
۱۳۹۸/۰۲/۱۳
سیداحمد خاتمی بیان کرد: مذاکره در چنین شرایطی یعنی تسلیم و ذلت
شفقنا- امام جمعه موقت تهران با اشاره به تهدیدات آمریکا گفت: در چنین شرایطی، مذاکره به معنای تسلیم است و تسلیم یعنی ذلّت و ملت عاشورایی ایران ذلّت ناپذیر است و شعار ملّت عاشورایی ما، هیهات منا الذله است. حجت الاسلام سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز(۱۳ اردیبهشت) تهران با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •