یکشنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۹ / 24 January, 2021
شارون استون
شعر مولانا در اینستاگرام شارون استون + عکس
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / شارون استون / مولانا
شعر مولانا در اینستاگرام شارون استون + عکس
«بگشای دو دست خود گر میل کنارستت»، مصرعی از غزل مولانا است که در اینستاگرام شارون استون منتشر شده است.
هنرپیشه مشهور هالیوود در تیم انتقالی جو بایدن
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
هنرپیشه مشهور هالیوود در تیم انتقالی جو بایدن
شارون استون طی سال‌های گذشته در زمینه مقابله با شیوع ویروس «اچ‌آی‌وی» و کمک به بیماران مبتلا به «ایدز» فعالیت کرده بود. او درباره نقش خود در تیم انتقال قدرت جو بایدن و حضور احتمالی در دولت آینده گفت: «بله، من عضو تیم انتقالی بایدن هستم و اگر رئیس‌جمهوری از من بخواهد که در زمینه بیماری‌های عفونی فعالیت کنم، از تجربه خودم در زمینه مقابله با این بیماری‌ها استفاده خواهم کرد، زیرا یک عمری را صرف درک این بیماری‌ها کرده‌ام.»
پیوستن هنرپیشه هالیوود، به تیم انتقالی بایدن / شارون استون: امیدوارم  با حضور در عرصه سیاست بتوانم مفیدتر و موثرتر باشم
۱۳۹۹/۰۹/۰۶
پیوستن هنرپیشه هالیوود، به تیم انتقالی بایدن / شارون استون: امیدوارم با حضور در عرصه سیاست بتوانم مفیدتر و موثرتر باشم
شارون استون، هنرپیشه مشهور هالیوود تائید کرد که به تیم انتقال قدرت جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا پیوسته است. این بازیگر آمریکایی که هنرنمایی در فیلم هایی همچون «غریزه اصلی»، «کازینو» و «گل های پرپر» را در کارنامه دارد گفته است که امیدوار است با حضور در عرصه سیاست بتواند «مفیدتر و موثرتر» باشد.
شارون استون، به تیم انتقالی بایدن پیوست
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / شارون استون / بایدن / سینما
شارون استون، به تیم انتقالی بایدن پیوست
شارون استون، هنرپیشه مشهور هالیوود تائید کرد که به تیم انتقال قدرت جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا پیوسته است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
آلن ریچ همبازی آل پاچینو در «سرپیکو» درگذشت
آلن ریچ بازیگر فیلم‌هایی چون «سرپیکو»، «مسابقه تلویزیونی» و «آمیستاد» در نودوچهارسالگی درگذشت‎.‎‏ ریچ که در اوایل همکاری‌اش با‌هالیوود در فهرست سیاه جای گرفته بود و بعد به‌عنوان بازیگری همه‌کاره در ‏صدها نقش مختلف ظاهر شد، درگذشت. او نودوچهار ساله بود‎.‎‏«سرپیکو» ساخته سیدنی لومت، «آمیستاد» استیون اسپیلبرگ و «مسابقه تلویزیونی» رابرت ردفورد از ‏مهم‌ترین فیلم‌های این بازیگر هستند‎.‎او در نیمه دهه ۱۹۴۰ بخشی از کمیته عمل تئاتر برای آزادی ویلی مک‌گی، مرد سیاهپوستی از ‏می‌سی‌سی‌پی بود که به جرم تجاوز دستگیر و درنهایت روی صندلی الکتریکی …
حمله بی‌سابقه شارون استون به ترامپ
۱۳۹۹/۰۶/۰۲
حمله بی‌سابقه شارون استون به ترامپ
شارون استون، رابرت دنیرو، مایکل مور و الیور استون از سینماگران و بازیگران هالیوودی و همینطور از منتقدین جدی ترامپ هستند که از جهات گوناگون وی را مورد نقد و تمسخر قرار داده‌اند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
زنان در دنیای اسکورسیزی
مارتین اسکورسیزی همواره از سوی منتقدان متهم شده که زنان فیلم‌هایش (از جمله ایرلندی) موجودیت قایم به ذات ندارند و تنها در کنار مردان تعریف می‌شوند. در این زمینه منتقدان به آنا پاکوین در ایرلندی اشاره می‌کنند که نقش دختر فرانک شیران را دارد، اما حتی یک خط دیالوگ هم برایش نوشته نشده است. آقای کارگردان اما این انتقادات را سطحی می‌داند: «راحت می‌شد چند سکانس پردیالوگ با محوریت او و پدرش نوشت، اما آن پرگویی‌ها جای آن سکانسی را که او بی‌کلام پدرش را پس می‌زند و طرد می‌کند، نمی‌گرفت». موضوع البته منحصر به ایرلندی نمی‌شود و تقریبا تمام فیلم‌های اسکورسیزی متهم به بی‌توجهی به زنان بوده‌اند. اما تیلینجر کاسکوف، مدیر تولید …
موسیقی متن یادآوری کامل ؛ جری گلداسمیت
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
موسیقی متن یادآوری کامل ؛ جری گلداسمیت
فیلم سینمایی «یادآوری کامل / Total Recall» به کارگردانی پل ورهوفن و نویسندگی رونالد شوست، دان اوبانون و گری گلدمن محصول سال 1990 میلادی است. در سال 2086 سیاره مریخ به مهاجرنشین زمینیان تبدیل شده است. «داگلاس کوایید»، کارگر ساختمانی، همراه همسرش «لوری»، زندگی مرفهی دارد، طی رویایی که به‌طور مصنوعی به او القا می‌شود حیات قبلی خویش بعنوان مامور مخفی در سیاره مریخ را به یاد می‌آورد. آرنولد شوارتزنگر، ریچل تیکوتین، شارون استون، مایکل ایرون ساید، رونی کوکس و رزماری دانسمور در این فیلم مقابل دوربین یست واکانو بازی کردند. جری گلدسمیت موسیقی متن این فیلم را ساخت و فرانک جی. اوریوست و کارلوس پونت این اثر را تدوین کردند. موسیقی متن این فیلم را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ابراز شگفتی شارون استون از تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی+عکس
بازیگر مشهور هالیوودی نسبت به تشییع پرشکوه حاج قاسم سلیمانی واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / توییت شارون استون / شارون استون / شهادت حاج قاسم سلیمانی
بازتاب تشییع میلیونی اهوازی‌ها برای سردار سلیمانی در توییت ستاره هالیوود
شارون استون بازیگر مشهور هالیوود در توییت تازه خود فیلم تشییع میلیونی مردم اهواز را منتشر کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
شکایت ستاره پیشین از بی‌رحمی هالیوود | مثل پرنسس دایانا فراموش شدم
همشهری آنلاین: شارون استون اعتراف کرد پس از سکته مغزی سال ۲۰۰۱ حدود هفت سال طول کشید دوران نقاهت را پشت سر بگذارد و در این سال‌ها هیچکس از دنیای فیلم و سینما سراغش را نگرفت.
 •  •  •  •  •  •