دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
شریعتمداری وزیر رفاه
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / احکام حقوق بازنشستگان کشوری / افزایش حقوق بازنشستگان / شریعتمداری وزیر رفاه
وزیر تعاون: احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری صادر شد
 به گزارش مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: مطالبه مهم جامعه بازنشستگی کشور عملیاتی و احکام ‎متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری صادر شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / شریعتمداری وزیر رفاه / همسان سازی حقوق بازنشستگان
توضیحات شریعتمداری درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان
 به گزارش خانه ملت، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش تعاون، تحول و نوآوری‌های ایجاد شده، مراکز نوآوری که تا مهر ماه در 11 استان کشور افتتاح می‌شود به نمایندگان ارائه شد. وی افزود: مجلس می‌تواند در تصویب لوایح، طرح‌ها و بودجه سال 1400 به نهادهای مالی بخش تعاون که موجبات افزایش سطح ارائه خدمات و به کارگیری جوانان در شکل‌گیری شرکت‌های تعاونی را در پی خواهد داشت، توجه کند. عضو کابینه دوازدهم با بیان اینکه تحولات اساسی در شستا به ویژه پس از بورسی شدن و شفاف شدن فعالیت‌های این مجموعه در جلسه امروز تشریح …
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / حداقل حقوق بازنشستگان / شریعتمداری وزیر رفاه / همسان سازی حقوق بازنشستگان
حداقل دریافتی بازنشستگان با همسان سازی چقدر افزایش می‌یابد؟
طبق اعلام وزیرکار طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به زودی اجرایی می شود. اینطورکه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی می گوید با اجرای همسان سازی حداقل ۵۰۰تا۸۰۰ هزارتومان به حقوق بازنشستگان اضافه می شود.
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / دفترچه بیمه کارگران هفت تپه / شریعتمداری وزیر رفاه / کارگران هفت تپه
دستور وزیر تعاون برای تمدید دفترچه بیمه کارگان هفت تپه
 به گزارش مهر، حامد شمس در صفحه شخصی خود در توئیتر از دستور وزیر کار برای تمدید دفترچه بیمه درمانی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان / شریعتمداری وزیر رفاه / وزارت رفاه
تبدیل پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان به سازمان ملی اطلاعات رفاهی
به گزارش مهر، "محمد شریعتمداری " درنشست شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: ۴۰ عنوان مجوز با معرفی کامل شرایط و فرآیندها ی اخذ آن به صورت شفاف در دسترس عموم قرار گرفته و بیش از ۶۰ درصد مجوزها دست کم در یک مرحله الکترونیکی شده است و بقیه نیز با برنامه ریزی های انجام شده ظرف ۳ ماه آینده الکترونیکی می‌شود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / شریعتمداری وزیر رفاه / مشاغل بی ثبات / وام دو میلیونی
شریعتمداری: صاحبان مشاغل بی‌ثبات تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند
به گزارش مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری عصر سه شنبه در جلسه دیدار اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری با مدیران ارشد این وزارتخانه با اشاره به شرایط جدید ایجاد شده در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت: نمی‌توان از نقش فوق العاده جامعه کارگری به عنوان ستون فقرات تولید در کشور چشم پوشی کرد؛ کسانی که در این ایام در کنار مجاهدان راه سلامت با استحکام و ایستادگی خود در معادن و صنایع کوچک و بزرگ در حوزه‌های مختلف خطوط تولید را حفظ کردند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
جلسه مدیران ارشد وزارت تعاون با معاون اول رییس جمهور
جلسه مدیران ارشد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و محمد شریعتمداری وزیر رفاه، ۱۶ اردیبهشت در محل این وزارتخانه برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / بسته معیشتی دولت / شریعتمداری وزیر رفاه / وام کرونا / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
وعده وزیر رفاه برای پرداخت وام یک میلیونی به جاماندگان / آماده سازی پنج میلیون بسته معیشتی
به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استانها با بیان اینکه ملت ایران در مقابل تهدیدها مقاومت بالایی دارد و می تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند، اظهار کرد: در جریان شیوع کرونا ۱۳۸۰ مرکز با همکاری ۸۹۴۰ نفر از همکاران در حال تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم هستند که تا به حال ۱۲ میلیون و ۸۵۵ هزار عدد ماسک توسط سازمان فنی و حرفه ای تولید شده است. همچنین ۳۳۳ هزار و ۱۸۷ تولیدکننده موفق به تولید ۳۲۶ هزار و ۶۹۳ عدد سایر اقلام بهداشتی و بیمارستانی شده اند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / شریعتمداری وزیر رفاه / کرونا / مقابله با کرونا
وزیر رفاه؛ جوانان برای مبارزه با فقر ناشی از بحران کرونا کمک کنند
به گزارش مهر، در پیام محمد شریعتمداری، آمده است: «جوانان برای مبارزه با فقر ناشی از بحران کرونا به ما کمک کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / شریعتمداری وزیر رفاه / وام خرید بازنشستگان
پرداخت وام خرید به بازنشستگان کشوری
به گزارش مهر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، محمد شریعتمداری جزئیات تسهیلات ۱.۲ میلیون تومانی به ۱.۲ میلیون بازنشسته کشوری که قابلیت سه بار پرداخت در سال دارد را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
دومین جشنواره ملی حاتم
ایرنا-تهران- «دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی)» با محوریت بررسی توانمندی­های بالقوه و بالفعل صنعت و اقتصاد کشور امروز سه شنبه با حضور محمد شریعتمداری وزیر رفاه، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان نظام و مدیران برندهای برتر اقتصادی از ۳۱ استان کشور در مرکز همایش‌­های بین‌­المللی صدا و سیمای ج.ا.ا برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
انتصابات عجیب در بزرگ‌ترین بنگاه نشر دولتی کشور
یک‌هفته پس از انتصاب مدیرعامل جدید موسسه انتشارات علمی فرهنگی، تغییرات و انتصابات عجیب دیگری در این بنگاه بزرگ نشر در حال رخ‌دادن است.به گزارش مهر، یک هفته پس از معارفه بی‌سروصدای مدیرعامل موسسه انتشارات علمی و فرهنگی به‌عنوان بزرگ‏ترین بنگاه نشر دولتی ایران، خبرهای منتشر شده از این موسسه حاکی از آن است که مدیرعامل تازه منصوب شده که حضورش در این مسند پرحاشیه بوده، این روزها در حال انتصاب مدیران پرحاشیه دیگری در این ‌موسسه است.بر این‌اساس، نادره رضایی طی روزهای اخیر، مرتضی ظفرزاده را به‌عنوان مشاور اجرایی خود انتخاب کرده است. وی پسر علی ظفرزاده مشاور مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی است که در رساندن رضایی به این مسند نقش قابل توجهی داشته است. در اتفاقات دیگر این موسسه و با توجه به خروج هیئت مدیره …
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / شریعتمداری وزیر رفاه / یارانه کمک معیشتی
آزمون وسع برای ۳ میلیون نفر متقاضی کمک معیشتی انجام می‌شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین جایزه مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه‌ها گفت: آزمون وسع برای ۳ میلیون و ۷۰ هزار خانوار متقاضی کمک معیشتی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / شریعتمداری وزیر رفاه / عیدی بازنشسته ها
عیدی بازنشسته‌ها بهمن ماه واریز می‌شود
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره افزایش دستمزد کارگران و عیدی بازنشسته‌ها توضیحاتی داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۴
رونمایی از تابلوی خیابان "نوربخش"
با حضور شریعتمداری وزیر رفاه، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ، عضو شورای شهر تهران و خانواده مرحوم نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، خیابان محل زندگی نوربخش به نام آن مرحوم نامگذاری شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / شریعتمداری وزیر رفاه / یارانه نقدی
توضیح وزیر رفاه درباره قطع یارانه/ یارانه‌های نقدی با احتیاط حذف می‌شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طی ماه‌های شهریور و مهر، یارانه نقدی ۲۵۰ هزار خانوار از مجموع خانوارهای پردرآمد کشور قطع شده است، گفت: یارانه‌های نقدی با احتیاط کامل حذف می شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / شریعتمداری وزیر رفاه / قطع یارانه پردرآمدها
شریعتمداری: دولت ضرر را تحمل کرده اما در قطع یارانه نقدی بی‌دقتی نمی‌کند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر نتوان تا پایان سال، یارانه سه دهک بالای جامعه را حذف کرد، دولت این ضرر را تحمل کرده اما در روند شناسایی و حذف دهک های پردرآمد بی دقتی نمی کند.
۱۳۹۸-۰۶-۰۳
خواهرزاده قربانی هجمه به دایی؟
«خبر بازداشت بنده کذب محض است»؛ این موضوعی بود که روز گذشته فاطمه صالحی اعلام کرد. او فرزند سرلشکر صالحی فرمانده سابق کل ارتش و از سوی دیگر خواهرزاده محمد شریعتمداری وزیر رفاه است. بنابراین پر بیراه نبود که مخالفان دولت و آنانی که امنیت کشور در زمان تصدی فرماندهی کل ارتش از سوی صالحی را بر نمی‌تابیدند برای نیل به اهداف خود چنین ادعایی را مطرح کنند. شایعه‌سازان مدعی شده بودند دختر فرمانده اسبق ارتش به دلیل مسائل مالی بازداشت شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ / محمدهادی رضوی / محمد امامی / احسان دلاویز / فساد اقتصادی
(ویدئو) سرنوشت نامیمون هادی رضوی داماد شریعتمداری
محمدهادی رضوی داماد محمد شریعتمداری وزیر رفاه و یکی از متهمان فساد اقتصادی، در حکم اولیه اش به ۲۰ سال زندان محکوم شد. احسان دلاویز شریک جرم او نیز ب حکم ده سال زندان رو به رو شده است. نام این دو با پروژه‌های سینمایی و شبکه خانگی به ویژه سریال شهرزاد گره خورده، اما اکنون آن‌ها به عنوان مفسدین اقتصادی شناخته می‌شوند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •