چهارشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۸ / 29 January, 2020
شماره پیامک کمک معیشتی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اقتصادی
نحوه پرداخت به خانوارهای جدید مشمول دریافت کمک حمایتی
طبق اعلام وزارت تعاون کار، و رفاه اجتماعی، خانوارهایی که دارای شرایط دریافت کمک حمایتی معیشتی تشخیص داده شوند،‌ مبالغ ماه‌های قبل را هم دریافت می‌کنند. به گزارش وزارت تعاون کار،‌ و رفاه اجتماعی، اطلاعیه شماره 13 ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی منتشر شد. همان‌طور که در اطلاع‌رسانی‌های قبلی به استحضار مردم شریف رسانده شد، درخواست 419 هزار خانوار برای دریافت کمک حمایت معیشتی واجد شرایط تشخیص داده شد و در 10 دی، معادل دو ماه به حسابشان واریز شد. تصمیم‌گیری در مورد سایر متقاضیان نیازمند بررسی بیشتر است. از این رو طی روزهای آینده و از طریق پیامک یا سایر روش‌ها در این باره اطلاع‌رسانی خواهد شد. تاکید می‌شود خانوارهایی که واجد شریط تشخیص داده شوند، کمک حمایت معیشتی معوق آنها پرداخت می‌شود.
برنامه مجلس برای اصلاح نحوه پرداخت کمک‌های معیشتی /وعده بودجه‌ای به جاماندگان از دریافت کمک‌های حمایتی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / سیاسی
برنامه مجلس برای اصلاح نحوه پرداخت کمک‌های معیشتی /وعده بودجه‌ای به جاماندگان از دریافت کمک‌های حمایتی
تسنیم نوشت:سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: جاماندن خانوارها از کمک معیشتی دولت برای مجلس قابل قبول نیست بنابراین انتظار داریم دولت تعلل در این زمینه را کنار گذاشته و روند مذکور را هرچه سریع‌تر اصلاح کند.
  شماره پیامک کمک معیشتی  یارانه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / ...
واریز‬ هر دو نوبت یارانه معیشتی به حساب مشمولان
سخنگوی ستاد حمایت معیشتی با بیان این‌که از بالغ بر ۶ میلیون خانوار معترض، ۳ میلیون نفر مجوز دسترسی به اطلاعات بانکی دادند، گفت: وسع مالی دریافت‌کنندگان کمک معیشتی هر ۶ ماه یکبار پایش می‌شود.به گزارش مهر، حسین میرزایی اظهار کرد: طی بازه زمانی سوم تا بیستم آذرماه که مهلت ثبت تقاضای معترضان دریافت حمایت معیشتی بود، در مجموع ۶ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۸۶۱ درخواست ثبت شد که از این بین ۷۱.۸ درصد از سرپرستان خانواری که شماره تلفن همراه به نام آنها بود، کد رهگیری دریافت کردند که معادل ۴ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۴۷۲ سرپرست خانوار می‌شد.وی با بیان اینکه ۱۰.۶ درصد از معترضان دریافت کمک حمایت معیشتی، سرپرستان خانواری بودند که در فهرست یارانه‌بگیران قرار نداشتند، افزود: این گروه از معترضان ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ سرپرست خانوار …
فیلم | رئیس جمهور: موافق نبودم پول نقد به مردم بدهیم
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / سیاسی
فیلم | رئیس جمهور: موافق نبودم پول نقد به مردم بدهیم
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در همایش ملی بیمه و توسعه درباره نحوه اجرای بسته حمایتی معیشتی گفت: اگر جنسی امروز ١٠٠٠ تومان و ۶ ماه بعد ٢٠٠٠ تومان شد، زندگی خیلی سخت می‌شود.
  حسن روحانی  شماره پیامک کمک معیشتی
ازدحام مردم در میز خدمت وزارت رفاه / برخی از جاماندگان به پیامک اکتفا نکردند
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
ازدحام مردم در میز خدمت وزارت رفاه / برخی از جاماندگان به پیامک اکتفا نکردند
علیرغم اینکه اعلام شده معترضان به عدم دریافت کمک معیشتی باید با شماره گیری سرشماره #۶۳۶۹* اعتراض خود را ثبت کنند، برخی از مردم با مراجعه حضوری به وزارت رفاه پیگیر واریز این مبلغ هستند.
  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  کمک معیشتی خانوار  معیشت خانوار  یارانه نقدی  قطع یارانه نقدی
ببینید | ماشین ۲۵۰ میلیونی داری؟ خانه بالای ۷۰ متر داری؟حقوق بالای ۵ میلیون؟ بسته کمک‌هزینه معیشتی نمی‌گیری!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / سیاسی
ببینید | ماشین ۲۵۰ میلیونی داری؟ خانه بالای ۷۰ متر داری؟حقوق بالای ۵ میلیون؟ بسته کمک‌هزینه معیشتی نمی‌گیری!
معاون وزیر رفاه در برنامه‌ای زنده در شبکه خبر گفت آنهایی که بیش از ۵ میلیون در ماه حقوق می‌گیرند ، آنهایی که ماشین بالای ۲۵۰ میلیونی دارند، آنهایی که خانه‌های بالای ۱/۲ میلیارد تومان در تهران دارند که یعنی بیش از ۶۵ تا ۷۰ متر با متوسط قیمت در تهران ، برای خانه‌های حوالی ده سال! از گرفتن بسته معیشتی بهره مند نمی شوند!
  شماره پیامک کمک معیشتی  طرح حمایتی دولت  سهمیه بندی بنزین