دوشنبه, ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ / 10 August, 2020
فالی رمضانی
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
در لیست خرید ناپولی
اورلیو دلورنتیس رئیس باشگاه ناپولی فاش کرد علاوه بر اوسیمن، این باشگاه به سراغ آزمون و یوویچ هم رفته بود.به گزارش خبرآنلاین، اورلیو دلورنتیس رئیس باشگاه ناپولی در مصاحبه اخیر خود در مورد جذب لوکا یوویچ و سردار آزمون صحبت کرده است. مالک و رئیس ناپولی در‫این‫باره گفت گفت: ما با فالی رمضانی (مدیر برنامه سردار آزمون) دیدار کردیم. امکان جذب سردار آزمون یا حتی لوکا یوویچ مهاجم رئال مادرید هم وجود داشت، اما وقتی این احتمال پیش آمد، سراغش رفتیم.دلورنتیس در ادامه با تاکید بر اینکه گتوسو واقعاً خواهان اوسیمن بود، گفت: از جذب اوسیمن خوشحالیم. او اولین بازیکنی بود که گتوسو سرمربی تیم درخواست جذبش را داده بود. باشگاه لیل برای این بازیکن حدود ۸۰ میلیون یورو دریافت می‌کند.
نشست مهم نقل و انتقالاتی در جزیره کاپری/ جلسه رئیس باشگاه ناپولی و رمضانی درباره سردارآزمون
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / سردار آزمون / زنیت سنت پترزبورگ / ناپولی
نشست مهم نقل و انتقالاتی در جزیره کاپری/ جلسه رئیس باشگاه ناپولی و رمضانی درباره سردارآزمون
شب گذشته دیداری بین آئورلیو د لائورنتیس رئیس باشگاه ناپولی و فالی رمضانی ایجنت مشهور فوتبال برگزار شد که یکی از محورهای این نشست ماجرای انتقال سردارآزمون بود.
عبدالغفار رمضانی، ایجنت مرموز سردار آزمون کیست؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / فالی رمضانی / ویلموتس / سردار آزمون
عبدالغفار رمضانی، ایجنت مرموز سردار آزمون کیست؟
توافقنامه‌ها با شرکتی منعقد شده که توسط ایجنتی به نام عبدالغفار رمضانی اداره می‌شود. او در اسپانیا به پولشویی و فرار مالیاتی چند میلیون دلاری متهم است. اما او و همکارانش نمای تازه‌ای از واقعیت‌های تیره و تار زیربنای سیستم انتقال جهانی بازیکن را برملا می‌کنند؛ صنعتی که بیش از ۷ میلیارد دلار در سال گردش مالی دارد.
میلان با فالی رمضانی درباره آزمون گفت و گو کرد/ گزارش؛ وستهم  در صف عشاق سردار
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / سردار آزمون / زنیت سنت پترزبورگ
میلان با فالی رمضانی درباره آزمون گفت و گو کرد/ گزارش؛ وستهم در صف عشاق سردار
در حالی که milannews24 در گزارشی کوتاه به علاقه و نزدیک شدن احتمال حضور سردار آزمون به میلان اشاره کرده اما اخبار دیگری نیز از مهاجم تیم ملی ایران در رسانه های مختلف دیده می شود.
ایجنت ویلموتس دستگیر شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / فالی رمضانی / مارک ویلموتس / تیم ملی فوتبال ایران
ایجنت ویلموتس دستگیر شد
فالی رمضانی، ایجنت بلژیکی که واسطه انتقال مارک ویلموتس به تیم ملی ایران بود، به اتهام دست داشتن در یک پرونده پولشویی از طریق انتقال های غیرواقعی، دستگیر شد.
 •  •  •  •  •  •  •