یکشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۸ / 26 January, 2020
فروش نوزاد
رازگشایی از شبکه فروش نوزادان پایتخت +عکس
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / اجتماعی
رازگشایی از شبکه فروش نوزادان پایتخت +عکس
سماجت پدر تهرانی برای بازپس گرفتن نوزادشان، پرده از یک شبکه پیچیده فروش نوزادان در پایتخت برداشت.
  اخبار حوادث  تهران  نوزاد  خرید و فروش نوزاد
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / ...
حضور ۲۳۷ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی همدان
رشید حیدری‌مقدم ابراز امیدواری کرد که با ادامه روند فعلی و ظرفیت‌سازی بیشتر برای جذب دانشجوی خارجی شاهد تبدیل دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا به دانشگاه نسل سوم باشیم.وی درباره عقد قرارداد برای پذیرش دانشجویان خارجی اظهار کرد: هم‌اکنون تعداد دانشجویان با ملیت غیرایرانی به ۲۳۷ دانشجو رسیده است که کمتر از ۲۰ نفر آنان دانشجویان بورسیه هستند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه با ابزارهای فعلی نمی‌توان کشور را مدیریت کرد، خاطر‌نشان کرد که به منظور توسعه و حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و برای تولید ایده‌ها به ثروت گامهای بزرگی برداشته شده است. وی اداره کلاس‌های درسی به زبان انگلیسی را یکی از برنامه‌های عملیاتی دانشکده پزشکی دانست و برنامه‌ریزی برای این موضوع را مهم خواند و گفت: برای ارتقای …
تکذیب ادعای مطرح شده در زمینه به گروگان گرفتن نوزاد در بیمارستان سراوان
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / ...
تکذیب ادعای مطرح شده در زمینه به گروگان گرفتن نوزاد در بیمارستان سراوان
رئیس شبکه بهداشت و درمان سراوان با اعلام این مطلب گفت: هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن فردی ادعا می کرد نوزادی به دلیل ناتوانی والدین از پرداخت هزینه های درمان در بیمارستان گروگان گرفته شده و حتی یکی از پرستاران بومی بیمارستان پیشنهاد فروش نوزاد را در قبال هزینه های درمان به والدین مطرح کرده است.
  افغانستان  دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  اداره کل بیمه سلامت  بیمارستان رازی سراوان  نوزاد
فرارو / ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ / سیاسی
مادری که دوقلوهایش را برای خرید موبایل فروخت!
متهم برای خرید موبایل و پرداخت هزینه‌های کارت اعتباری اقدام به فروختن نوزادانش کرد که پلیس توانست او را شناسایی و دستگیر کند.
  فروش نوزاد
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / ...
فروش نوزاد با شناسنامه فقط ۱۰۰ میلیون!
زن آرایشگر که با همدستی شوهر صیغه‌ای خود و دو زن دیگر باند خرید و فروش اینترنتی نوزادان راه‌اندازی کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد.
بچه‌ی فروشی، فقط ۱۰۰ میلیون تومان!
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / ...
بچه‌ی فروشی، فقط ۱۰۰ میلیون تومان!
چندی پیش مأموران پلیس هنگام رصد فضای مجازی در تلگرام و اینستاگرام با آگهی فروش عجیبی مواجه شدند. در متن آگهی نوشته شده بود:« نوزاد با شناسنامه، فقط ۱۰۰ میلیون تومان.»
  بچه‌فروشی  قاچاق انسان
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / سیاسی
دستگیری ۲ زن فروشنده نوزاد
دستگیری ۲ زن فروشنده نوزاددو زن که با تبلیغ در فضای مجازی قصد پیداکردن مشتری برای فروش نوزاد را داشتند، با رصد پلیسی و قضائی دستگیر شدند و معلوم شد قبلا دو نوزاد را فروخته‌اند.
  فروش نوزاد  زن فروشنده نوزاد
دو نوزاد را 30میلیون خریدم،100میلیون فروختم/ هر دو کودک را زنهای صیغه ای به دنیا آورده بودند
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / اجتماعی
دو نوزاد را 30میلیون خریدم،100میلیون فروختم/ هر دو کودک را زنهای صیغه ای به دنیا آورده بودند
ایران نوشت: چندی پیش مأموران پلیس هنگام رصد فضای مجازی در تلگرام و اینستاگرام با آگهی فروش عجیبی مواجه شدند. در متن آگهی نوشته شده بود:« نوزاد با شناسنامه، فقط 100 میلیون تومان.»
  فرزند فروشی  کودکان  حوادث و اتفاقات عجیب
آیا شیب نرخ تورم سالانه کاهشی خواهد بود؟ / دولت تا ۱۴۰۰ جبران کند/ مراقب باشیم مفسدان با معجزه پول، مبارزه با فساد را خنثی نکنند
تابناک / ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / سیاسی
آیا شیب نرخ تورم سالانه کاهشی خواهد بود؟ / دولت تا ۱۴۰۰ جبران کند/ مراقب باشیم مفسدان با معجزه پول، مبارزه با فساد را خنثی نکنند
۵ پله تا شکستن رکورد دولت سازندگی، تلاش فرانسه برای تخفیف تحریم ایران؟، رفتار خطرناک اسرائیل و مدیریت ایران، دانه‌درشت‌هایی که در پرونده پتروشیمی لو رفتند، حذف گزینه موشکی از بسته پیشنهادی فرانسه، آخوندی:روحانی به نفعش نبود دوباره بیاید، امریکا چقدر در بخش نظامی خود هزینه می‌کند، بیرانوند مرد سال فوتبال ایران، فروش نوزاد با شناسنامه فقط ۱۰۰ میلیون! و کشیده شدن مبارزه با مافیای خودرو به مجلس از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ / سیاسی
ماجرای زندگی تلخ یک زن معتاد و طمع ورزی یک مرد
پدر راحله از یک مرد افیونی شنیده بود زن جوانی که اعتیاد به مواد مخدر دارد باردار است، اما چون پدر فرزندش نیست، توانایی پرداخت هزینه بیمارستان برای زایمان و بزرگ کردن نوزادش را ندارد و حاضر است در ازای دریافت پول نوزادش را بعد از زایمان در اختیار یک خانواده دیگر قرار دهد.
  جامعه  فروش نوزاد  جعل دفترچه بیمه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / ...
فروش ۴۸ میلیون تومانی نوزاد سه روزه در تهران ناکام ماند
ماموران پلیس از فروش یک نوزاد سه روزه در یکی از بیمارستان‌های تهران جلوگیری کردند. حوالی ساعت ۲۲ چهارم تیرماه امسال عوامل حراست یکی از بیمارستان‌های پایتخت با مراجعه به ماموران انتظامی بیمارستان اعلام کردند که پدر و مادر نوزادی رفتار مشکوکی داشته و مدعی هستند که نوزادشان در روز شنبه، یکم تیرماه به دنیا آمده اما این احتمال وجود دارد که این افراد پدر و مادر واقعی نوزاد نباشند. در همین راستا ماموران انتظامی بیمارستان بررسی‌های اولیه خود را آغاز کرده و در گام نخست تحقیقات با حضور در بخش مراقبت ویژه از نوزادان نارس متوجه شدند نوزاد دختری به صورت نارس و در هفته ۳۴ بارداری به دنیا آمده است. آنها در گام بعدی تحقیقات سراغ زن و شوهر جوانی که مدعی بودند والدین این نوزاد هستند، رفته و در همان تحقیقات اولیه …
فرارو / ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ / سیاسی
دستگیری والدینی که می‌خواستند نوزاد ۳ روزه‌شان را ۴۸ میلیون تومان بفروشند!
روز پیش از زایمان به خاطر فشار‌های زیاد و مصرف چندین قرص و دارو آنقدر حالم بد شد که در نهایت حدود ساعت سه بامداد شنبه یکم تیر ۹۸، آن زن با خودرویش مرا به بیمارستان رساند و به دلیل وخامت حال، مرا به اتاق عمل برده و از من مدرکی نخواستند.
  فروش نوزاد  خرید و فروش نوزاد  بیمارستان  کودک دزدی
تهران| فروش نوزاد نارس پیش از رفتن به ترکیه
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ / اجتماعی
تهران| فروش نوزاد نارس پیش از رفتن به ترکیه
ده سال پیش ازدواج کرده اما صاحب فرزند نمی‌شدیم، با خانمی ۳۸ ساله آشنا شدیم که مدعی بود می‌تواند نوزادی را برایمان بخرد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ / ...
FDA‌ گران‌ترین دارو را تایید کرد
سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) گران‌ترین دارو را که دو میلیون دلار قیمت‌گذاری شده، تایید کرد.این دارو گران‌ترین داروی تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا است و در درمان نوعی اختلال نادر تجویز می‌شود که این اختلال کنترل ماهیچه‌ای نوزاد را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت تمامی آن‌ها را از بین می‌برد. قیمت این دارو ۲.۱۲۵ میلیون دلار تعیین شده که بسته به نوع پوشش بیمه‌ای، سهم پرداختی بیماران متفاوت خواهد بود.این دارو که توسط شرکت داروسازی نوارتیس سوئیس به فروش می‌رود نوعی ژن درمانی است که برای درمان بیماری ارثی موسوم به آتروفی عضلانی نخاعی تجویز می‌شود. در این روش درمانی، ژن‌های معیوبی را مورد هدف قرار می‌دهد که ماهیچه‌های کودک را ضعیف کرده و در نهایت موجب می‌شوند کودک قدرت حرکتی و بلع خود را …