شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
قاچاقچیان مواد مخدر
۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود کشف شد
مهر / ۲ روز قبل / اجتماعی
۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود کشف شد
شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰۲ کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در ماموریت پلیس کشف و ضبط شد.
  علی کریمی  نیروی انتظامی سمنان  مواد مخدر
قاچاق مواد مخدر در پوشش خیارشور!
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / ...
قاچاق مواد مخدر در پوشش خیارشور!
رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گفت: رسیدگی به پرونده قاچاقچیان یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم تریاک از امروز در دادسرای مرکز استان آغاز شد.
  استانی-سیاسی  دادگستری گلستان  مواد مخدر
ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان در دستور کار دادستانی
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / اجتماعی
ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان در دستور کار دادستانی
معاون دادستان تهران گفت: هدف در امر مبارزه با مواد مخدر ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان است.
هدف مبارزه بامواد مخدر ضربه زدن به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان است
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / اجتماعی
هدف مبارزه بامواد مخدر ضربه زدن به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان است
معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ گفت: هدف ما در زمینه مبارزه با مواد مخدر ضربه زدن به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان است اما این مهم به زمان نیاز دارد.
  مهدی مهرانگیز  مواد مخدر  پلیس مبارزه با مواد مخدر
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
کشف راز مخفی سه پژو در استان لرستان
فرمانده انتظامی لرستان از انهدم دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در محور آزاد راه پل زال-خرم‌آباد خبر داد. سردار حاجی‏محمد مهدیان‌نسب اظهار کرد: ماموران انتظامی در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ بر اساس اطلاعاتی دریافتی ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی کردند. وی افزود: در یک عملیات در این محور سه دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶، ۴۰۵ و پارس توقیف شد. فرمانده انتظامی لرستان گفت: در بازرسی از این خودروهای توقیفی ۱۷۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودروها جاسازی شده بود، کشف شد. سردار مهدیان‏نسب افزود: در این رابطه پنج نفر از ۲ باند سوداگران مرگ دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
افزایش عملیات و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان و اشرار
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اجتماعی
افزایش عملیات و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان و اشرار
تهران - ایرنا - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، رشد ۵۷ درصدی عملیات و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان و اشرار و همچنین کشف ۷۱۳ تن مواد مخدر در 9 ماه گذشته را از مهم‌ترین دستاوردهای این ستاد عنوان کرد و گفت: ۷۴ درصد اقدامات اطلاعاتی و ۲۳ درصد انتظامی بوده است.
  مبارزه با موادمخدر  وزارت آموزش و پرورش  اسکندر مؤمنی  وزارت اطلاعات
رشد ۵ درصدی انهدام باند و شبکه‌های تهیه و توزیع مواد مخدر و روان‌گردان‌ها
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اجتماعی
رشد ۵ درصدی انهدام باند و شبکه‌های تهیه و توزیع مواد مخدر و روان‌گردان‌ها
به گفته دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در نه ماهه سال‌جاری در عملیات و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان و اشرار با رشد ۵۷ درصدی و نیز انهدام باند، گروه و شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر و روان‌گردان‌ها با رشد ۵ درصدی مواجه بوده‌ایم.
  ستاد مبارزه با مواد مخدر  سردار مومنی  مواد مخدر  روانگردان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / ...
کشف ۳۹۵ کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان در دو عملیات
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۳۹۵ کیلوگرم تریاک و ۱۰۹ کیلوگرم حشیش طی دو عملیات خبرداد.سرهنگ محمد بخشنده اظهار کرد: درپی دریافت خبری مبنی بر این‌که یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد، مقادیری مواد مخدر را از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. وی افزود: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی توسط تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که متهم با سفر به یکی از استان‌های جنوبی کشور، مقادیری تریاک و حشیش از قاچاقچیان تهیه کرده است و با همکاری دو هم‌دستش قصد دارد با جاسازی آن در داخل سه دستگاه کامیون بعد از گذشتن از استان یزد به تهران منتقل کند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
مفقودی ده‌ها هزار نفر در جریان مبارزه با قاچاقچیان مواد در مکزیک
آمارهای منتشر شده در مکزیک نشان می‌دهد که از آغاز اقدامات این کشور برای مقابله با کارتل‌های مواد مخدر بیش از ۶۰ هزار نفر ناپدید شده‌اند. طبق آمارهای مقامات مکزیکی از سال ۲۰۰۶ و آغاز مبارزه این کشور با قاچاق مواد مخدر بیش از ۶۰ هزار نفر مفقود شده‌اند. این رقم بسیار بالاتر از آمار ۴۰ هزار مفقودی است که پیش از این برآورد شده بود. اگر چه ثبت این موارد از سال ۱۹۶۴ میلادی آغاز شده اما بیشترین موارد ثبت آمار مفقودی‌ها در این کشور از سال ۲۰۰۶ بوده است.همچنین تنها در سال گذشته بیش از ۳۱ هزار نفر در این کشور به قتل رسیده‌اند. در حالی که کارتل‌های مواد مخدر و گروه‌های سازمان یافته عاملان اصلی این قتل‌ها هستند، اما گفته شده که نیروهای امنیتی نیز در مرگ‏ومیر و مفقودی افراد نقش داشته‌اند. به گزارش ایسنا به …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
دستگیری 3 سوداگر مرگ در قزوین
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۸۳ کیلو مواد مخدر و دستگیری ۳ نفر در یک عملیات پلیسی در قزوین خبر داد. سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: ماموران اداره عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط یک دستگاه تریلر از استان‌های جنوبی کشور به سمت قزوین مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر و بررسی موضوع با اقدامات پلیسی خودروی موردنظر را در ورودی شهر قزوین شناسایی کردند.این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: پس از هماهنگی با مقامات قضائی، خودروی موردنظر تعقیب و هنگام تحویل مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه، سه نفر دستگیر و مقدار ۸۳ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به …
مبارزه با قاچاقچیان مواد در مکزیک و مفقودی ده‌ها هزار نفر
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
مبارزه با قاچاقچیان مواد در مکزیک و مفقودی ده‌ها هزار نفر
آمارهای منتشر شده در مکزیک نشان می‌دهد که از آغاز اقدامات این کشور برای مقابله با کارتل‌های مواد مخدر بیش از ۶۰ هزار نفر ناپدید شده‌اند.
رایزنی‌ها آغاز شد؛ مجازات قاچاقچیان موادمخدر کاهش می‌یابد؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اجتماعی
رایزنی‌ها آغاز شد؛ مجازات قاچاقچیان موادمخدر کاهش می‌یابد؟
چندی پیش نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند میزان حداقل و حداکثر مجازات مرتکبان حمل و نگهداری مواد مخدر برای بار اول به نصف کاهش یابد؛ مصوبه‌ای که برخی از کارشناسان حوزه مقابله با مواد مخدر از آن استقبال و براین باورند که این مصوبه ابتکار موثری است که می‌تواند موجب کاهش جرائم در کشور شود، اما در این میان ستاد مبارزه با مواد مخدر جهت اصلاح این موضوع آمادگی خود را برای همکاری با مجلس اعلام کرده است.
  اعتیاد  معتادان  حبس تعزیری  حمل و نگهداری مواد مخدر  مجازات  مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر
تداوم حضور پلیس در مناطق‌ پاکسازی شده شوش، مولوی و هرندی/ هشدار پلیس به قاچاقچیان مواد مخدر
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / اجتماعی
تداوم حضور پلیس در مناطق‌ پاکسازی شده شوش، مولوی و هرندی/ هشدار پلیس به قاچاقچیان مواد مخدر
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از تداوم حضور پلیس در مناطق‌ پاکسازی شده شوش، مولوی و هرندی خبر داد.
کل کشفیات شیشه در کشور واردات از افغانستان است
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / اجتماعی
کل کشفیات شیشه در کشور واردات از افغانستان است
ه دنبال سیاست‌گذاری‌های کلان برای شکست بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان موادمخدر که بخشی از برنامه دولت برای کاهش عرضه و دشوارترشدن هرچه بیشتر دسترسی‌ها به مواد مخدر و در نهایت کنترل اعتیاد است، سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر خبر داد که اولویت اصلی این نهاد وابسته به ریاست‌جمهوری هم، بنا بر همین سیاست‌گذاری‌ها، ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان خواهد بود.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / ...
درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در آب‌های خلیج‌فارس
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ طی عملیات هدفمند در آب‌های استان بوشهر خبر داد.سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در تشریح جزئیات این عملیات گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر و گناوه در راستای مقابله با ورود مواد مخدر از دریا به کشور، اقدامات گسترده اطلاعاتی را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: دریابانان موفق شدند یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر که از چابهار به سمت حوزه دریایی بوشهر در حال حرکت بوده را شناسایی کنند. سردار رضایی‌نژاد بیان کرد: چندین تیم پوششی و عملیاتی، پس از شناسایی مسیرهای تردد قاچاقچیان با اجرای کمین هدفمند و با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان بوشهر، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شوم خود که از یک ماه …
فیلم | عجیب اما واقعی: ۲ تن مواد مخدر در وانت مزدایی که با موتور لکسوس شکار ناپذیر شده بود!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اجتماعی
فیلم | عجیب اما واقعی: ۲ تن مواد مخدر در وانت مزدایی که با موتور لکسوس شکار ناپذیر شده بود!
استفاده از وانت مزدا با موتور لکسوس برای انتقال مواد راهکار قاچاقچیان بود برای اینکه ماشین شان چنان سرعتی داشته باشد که به دام نیفتند اما آنها در نهایت در استان فارس به چنگ پلیس افتادند.
  مواد مخدر  ستاد مبارزه با مواد مخدر  استان فارس
دستگیری قاچاقچی بین‌المللی موادمخدر در جنوب سیستان و بلوچستان
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
دستگیری قاچاقچی بین‌المللی موادمخدر در جنوب سیستان و بلوچستان
زاهدان - جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان امروز در یک عملیات ضربتی، یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر کشور معروف به «صدام» را دستگیر کردند.
  نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان  احمد طاهری  مواد مخدر
کشف یک کیلو کوکائین از قاچاقچی کهنه‌کار شمال تهران
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
کشف یک کیلو کوکائین از قاچاقچی کهنه‌کار شمال تهران
مهر نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری یک نفر از قاچاقچیان کهنه کار محله‌های شمال تهران خبر داد و اعلام کرد از این فرد یک کیلو کوکائین و مقادیری پودر مشکوک به کوکائین، کشف شد.
  کوکائین
انتقاد از وجود خلاءهای قانونی برای ضبط اموال قاچاقچیان/ احتمال آغاز اصلاح قانون از امسال
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
انتقاد از وجود خلاءهای قانونی برای ضبط اموال قاچاقچیان/ احتمال آغاز اصلاح قانون از امسال
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از وجود خلاءهای قانونی برای ضبط اموال قاچاقچیان انتقاد کرد.
سورپرایز قاچاقچیان؛ پهپاد‌های حمل تریاک!
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / اجتماعی
سورپرایز قاچاقچیان؛ پهپاد‌های حمل تریاک!
علوی با اشاره به جابه‌جایی مواد مخدر به روش‌های گوناگون گفت: قاچاقچیان حتی از پهپاد نیز برای جابه‌جایی مواد مخدر استفاده می‌کنند؛ بنابراین در حوزه مقابله باید از تکنولوژی‌ها به‌روز استفاده و تجهیزات را بر اساس اقدامات قاچاقچیان جدید کنیم.
  پهپاد  جابه جایی مواد
تراکنش مالی ۲۸ هزار میلیاردی "تمساح خلیج" در زمان دستگیری
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / اجتماعی
تراکنش مالی ۲۸ هزار میلیاردی "تمساح خلیج" در زمان دستگیری
معاون دادستان کل کشور در امور مبارزه با مواد مخدر و جرائم سازمان یافته گفته «تمساح خلیج» از قاچاقچیان مشهور مواد مخدر در زمان دستگیری ۲۸ هزار میلیارد تومان تراکنش مالی داشته است.
 امروز قاچاقچیان با پهپاد مواد مخدر جابجا می‌کنند
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / اجتماعی
 امروز قاچاقچیان با پهپاد مواد مخدر جابجا می‌کنند
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: امروز ما با قاچاقچیانی مواجه هستیم که با پهپاد مواد مخدر جابجا می‌کنند، اما ما توانسته ایم در این زمینه به موفقیت‌های بسیار زیادی دست یابیم.
  پهباد  سعید عمرانی  قوه قضاییه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / ...
چهره‌های سرشناس از بیانیه‌دهندگان تبری بجویند
سخنگوی قوه قضائیه با بیان این‌که اکثر بازداشت‌شدگان حوادث اخیر آزاد شده‌اند، گفت: بنا داریم که بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش و اشرار و مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شوند.به گزارش ایسنا غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری 26 آذرماه گفت: اکثریت بازداشت‌شدگان حوادث اخیر تا امروز آزاد شدند. عدد قبلی که در نشست قبلی گفتم به ۵۰ درصد کاهش یافته است. بنا داریم که بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش و اشرار و مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شود.وی در پاسخ به سوالی درباره این‌که اخیرا دو چهره اصلاح‌طلب بازداشت شدند، آیا مربوط به بیانیه اخیر است؟ گفت: گروه‌ها و جریانات سیاسی داخل کشور اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب مانند همه مردم صف خود را از عناصری که مقابل نظام ایستادند جدا کنند. گروه‌های سیاسی …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / ...
توقیف کامیون حامل ۱۰۳ کیلو تریاک
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان خراسان‏جنوبی خبر داد. سرهنگ محمد بخشنده در این باره اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان‌های شرقی کشور تهیه و پس از گذشتن از استان‌های مرکزی کشور به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. وی با بیان اینکه با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت مشخص شد که متهم با سفر به استان‌های شرقی کشور مقادیری تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر تهیه کرده است و قصد دارد با یک دستگاه کامیون وارد تهران کند، گفت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان‏جنوبی …
سخنگوی قوه قضاییه: آغاز تحقیقات درباره بیانیه  ۷۷ نفر از اصلاح طلبان
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ...
سخنگوی قوه قضاییه: آغاز تحقیقات درباره بیانیه  ۷۷ نفر از اصلاح طلبان
سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه اکثر بازداشت شدگان حوادث اخیر آزاد شده‌اند، گفت: بنا داریم که بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش و اشرار و مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شوند.
سخنگوی قوه قضاییه: اکثریت بازداشت شدگان حوادث اخیر تا امروز آزاد شدند/ ای کاش به جای این بیانیه منسوب به ۷۷ نفر مقداری هم به بیانیه ۷۷۷ نفر توجه...
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ...
سخنگوی قوه قضاییه: اکثریت بازداشت شدگان حوادث اخیر تا امروز آزاد شدند/ ای کاش به جای این بیانیه منسوب به ۷۷ نفر مقداری هم به بیانیه ۷۷۷ نفر توجه...
شفقنا- سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه اکثر بازداشت شدگان حوادث اخیر آزاد شده‌اند، گفت: بنا داریم که بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش و اشرار و مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شوند. غلامحسین اسماعیلی در نشست...
سخنگوی قوه قضاییه:بنا داریم بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش، اشرار، مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شود
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / سیاسی
سخنگوی قوه قضاییه:بنا داریم بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش، اشرار، مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شود
غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه گفت: اکثریت بازداشت شدگان حوادث اخیر تا امروز آزاد شدند. عدد قبلی که در نشست قبلی گفتم به ۵۰ درصد کاهش یافته است. بنا داریم که بازداشتی‌ها به اراذل و اوباش و اشرار و مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان مواد مخدر محدود شود.
کاهش سهم اعتیاد تزریقی در ابتلای به ایدز از ۷۵ به ۳۱ درصد
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / ...
کاهش سهم اعتیاد تزریقی در ابتلای به ایدز از ۷۵ به ۳۱ درصد
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: طی سه دهه گذشته بیش از ۳۳۰۰ کیلومتر موانع مختلف فیزیکی و الکترونیکی به منظور جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور و ترانزیت آن احداث شد، ۵۰ هزار باند و گروه منهدم و بیش از ۱۰۰ هزار خودرو قاچاقچیان توقیف و همچنین ۱۲ هزار تن مواد مخدر طی سه دهه گذشته کشف و ضبط شده است.
معدوم سازی بیش از یک تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در آذربایجان شرقی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / ...
معدوم سازی بیش از یک تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در آذربایجان شرقی
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌ شرقی با تاکید بر این‌که باید با مقابله جدی با قاچاقچیان مواد مخدر، به بنیان مالی آنان ضربه زد، گفت: طی یک ماه گذشته، بیش از یک تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در آذربایجان شرقی معدوم شد.
  استانی-اجتماعی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / ...
کشف 301 کیلو ماده مخدر در عملیات‌های پلیس استان مرکزی
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 301 کیلو ماده مخدر در عملیات‌های پلیس استان خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر در تداوم طرح‌های پیشگیرانه پلیس این استان در ورود مواد مخدر به استان‌های مرکزی کشور و بخشی از آن با همکاری پلیس در استان‌های فارس و بوشهر کشف شد.سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر بیان کرد: با توجه به مطالبات مردمی، برنامه‌ریزی پیشگیرانه در راستای ورود و عرضه مواد مخدر به استان از جمله راهبردهایی است که در چند ماهه اخیر و در برنامه‌ریزی‌های عملیاتی حوزه مبارزه با مواد مخدر در دستور کار پلیس استان قرار گرفته است. وی با اشاره به کشف 301 کیلوگرم ماده مخدر در عملیات‌های پلیس استان قبل از ورود و عرضه مواد مخدر و با تشریح این عملیات‌ها اظهار کرد:‌ در یکی از این عملیات‌ها ماموران …
وکلای حوزه مواد مخدر به قاچاقچیان کمک می‌کنند نه قانون!
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / اجتماعی
وکلای حوزه مواد مخدر به قاچاقچیان کمک می‌کنند نه قانون!
مدیر کل دفتر حقوقی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: وکلای متخصص در حوزه مواد مخدر به جای دفاع از قوانین این حوزه، از قاچاقچیان دفاع می‌کنند.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ...
کشف قرص و آمپول‌های غیرمجاز در همدان
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 274 هزار و 846 عدد قرص و آمپول غیر مجاز به ارزش بیش‌از 20 میلیارد ریال در یک عملیات پلیسی در همدان خبر داد.به گزارش ایلنا، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت:در راستای اقدامات اطلاعاتی ویژه و شبانه روزی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان یکی از قاچاقچیان بزرگ قرص‌های غیر مجاز در همدان شناسایی شد.وی افزود: با اشراف بر روی شیوه و شگرد فعالیت این فرد مشخص شد، نامبرده اقدام به توزیع قرص‌های غیر مجاز به صورت گسترده در همدان می‌کند. این مقام انتظامی ادامه داد: در همین راستا جمعه گذشته کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک اقدام عملیاتی موثر و ضربتی در بازرسی از منزل وی 274 هزار و 846 عدد قرص و آمپول غیرمجاز به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال کشف …
تغییر رویکرد موادفروشان از فضای حقیقی به مجازی
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اجتماعی
تغییر رویکرد موادفروشان از فضای حقیقی به مجازی
با رشد استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل مسافر و کالا، احتمال سوء استفاده از این فضا از سوی قاچاقچیان موادمخدر نیز وجود دارد، موضوعی که رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از رصد و برخورد با موارد مجرمانه در آن خبر داده است.
در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با مراجع عظام تقلید و علما چه گذشت؟
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با مراجع عظام تقلید و علما چه گذشت؟
شفقنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گزارشی از فعالیت های این مرکز بویژه در مرزهای کشور و مبارزه با قاچاقچیان ارائه کرد. مراجع عظام تقلید حضرات آیات عظام جوادی آملی، مکارم شیرازی، سبحانی و نوری همدانی و نیز آیت الله علوی گرگانی، بیکاری و ناامیدی را ریشه اصلی گرایش جوانان به […]
(ویدئو) روش های عجیب و غریب جاسازی مواد مخدر
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / فیلم
(ویدئو) روش های عجیب و غریب جاسازی مواد مخدر
قاچاقچیان مواد مخدر با شیوه‌های مختلف اقدام به انتقال انواع مواد مخدر در داخل و به بیرون کشور می‌کنند. قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کنند که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدام پلیسی فنی و اطلاعاتی مسیر را برای قاچاقچیان می‌بندند. یکی ازشیوه‌های انتقال مواد مخدر از سوی قاچاقچیان جاسازی مواد مخدر تریاک در وسایل مختلف است که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر چند روز قبل یک باند افیونی را که با جاساز کردن مواد مخدر تریاک در پشت صفحه چوبی شطرنج قصد انتقال آن به شهر‌ها و کشور‌های دیگر داشتند را انهدام کردند. یک باند دیگر که در زمینه فروش مواد مخدر شیشه فعالیت داشتند برای انتقال محموله خود اقدام به جاساز کردن شیشه در داخل بسته بندی‌های کنسرو‌های مختلف و بسته‌های …
  مواد مخدر  جاسازی  جاسازی مواد مخدر  قاچاقچی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / فیلم
(ویدیو) تعقیب و گریز پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در اتوبان
ماموران عملیاتی مبارزه با مواد مخدر پس از تعقیب و گریز خودروی حامل مواد مخدر را در اتوبان قم متوقف کردند.
  پلیس
فیلم | شلیک پیاپی پلیس در تعقیب قاچاقچیان در اتوبان قم- تهران
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / فیلم
فیلم | شلیک پیاپی پلیس در تعقیب قاچاقچیان در اتوبان قم- تهران
پلیس مبارزه با مواد مخدر فیلمی از تعقیب و گریز قاچاقچیان با ۳۰۰ کیلو گرم مواد مخدر در اتوبان قم- تهران منتشر کرد.
  پلیس  مواد مخدر
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
کشف نیم تن هروئین و تریاک در پایتخت
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف بیش از نیم تن تریاک و هروئین در پایتخت خبر داد. سرهنگ محمدبخشنده در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: مدتی قبل و در پی دریافت خبرهایی از منابع اطلاعاتی، مشخص شد که مردی قصد قاچاق موادمخدر از نوع هروئین به پایتخت را دارد که در همین راستا تیمی ویژه رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و در جریان آن مشخص شد، این فرد مقادیری مواد مخدر را از یکی از استان‌های جنوبی کشور تهیه کرده و قصد انتقال آن به تهران را دارد. وی با اشاره به اخذ مجوزهای قضایی لازم برای دستگیری این فرد گفت: با اخذ مجوزهای لازم و در شرایطی که ماموران حرکت خودروی این قاچاقچی را تحت نظر داشتند، خودروی مذکور که یک دستگاه سواری تیبا بود در محدوده بزرگراه فتح در تهرانسر شناسایی و از …
انصراف ترامپ از تروریستی خواندن کارتل‌های مواد مخدر مکزیک
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / بین‌المللی
انصراف ترامپ از تروریستی خواندن کارتل‌های مواد مخدر مکزیک
رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید به درخواست همتای مکزیکی فعلا تمرکز خود را روی مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر کشور همسایه می‌گذارد و از تروریست خواندن آنها امتناع می‌کند.
  تروریسم  مواد مخدر  ایالات متحده آمریکا  دونالد ترامپ  مکزیک  مکانیسم ماشه
پیشنهادهایی برای اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر/ لزوم شکستن کمر اقتصاد قاچاقچیان
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / اجتماعی
پیشنهادهایی برای اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر/ لزوم شکستن کمر اقتصاد قاچاقچیان
مدیرکل دفتر حقوقی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: قانون مبارزه با مواد مخدر باید به نحوی اصلاح شود که هم برای درمان معتادان تاثیرگذار باشد و هم به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان ضربه بزند.
  محمد ترحمی  ستاد مبارزه با مواد مخدر  کوکائین  مجمع تشخیص مصلحت  مجلس
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / ...
هلاکت شروری که ۱۳ مامور نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود
فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت «ولی‌داد شه‌بخش» شرور سابقه‌داری خبر داد که در سال ۱۳۸۸، ۱۳ تن از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود.سردار عبدالرضا ناظر با اشاره به ۸ ماه کار شناسایی و کار اطلاعاتی ماموران در قرارگاه عملیانی ابوذر اظهار کرد: در پی هلاکت ۲ تن از اشرار مسلح در کویر فهرج توسط تکاوران استان کرمان در ۷ آذرماه جاری، شناسایی اجساد این قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفت. وی در ادامه گفت: با شناسایی اجساد این افراد مشخص شد، یکی از آنها فردی به نام ولی‌داد شه‌بخش بوده که سال ۱۳۸۸ در کویر طبس با نیروهای فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی زمانی که برای دستگیری قاچاقچیان در حال انجام ماموریت بودند، درگیر می‌شود. فرمانده انتظامی استان بیان کرد: این شرور بی‏رحم ۱۳ تن از جان‏بر‏کفان …
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اجتماعی
نقشه قاچاقچیان مرگ توسط پلیس راه آهن برملا شد / راز زوج پلید قطار زاهدان-تهران
فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف بیش از ۲۰کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در حوزه ریلی خبر داد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
پاتک بامدادی پلیس به قاچاقچیان مسلح
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از عملیات غافلگیرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان برای کشف 223 کیلو مواد افیونی و دستگیری قاچاقچیان مسلح خبر داد.سردار محمدکاظم تقوی در تشریح این خبر گفت: تیم‌های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله مواد افیونی در پوشش 2 خودروی پژو 405 و کامیون حمل مرغ دست یافتند. وی افزود: جان‏بر‏کفان پلیس مبارزه با مواد مخدرخراسان رضوی پس از ردزنی‌های پوششی و  تعقیب و گریز نامحسوس اوایل بامداد شنبه در محور ورودی شهر مشهد به طور غافلگیرانه وارد عمل شدند و 2 خودروی سواری پژو 405 و خودروی  کامیون مخصوص حمل مرغ را به فاصله چند‏دقیقه متوقف کردند. فرمانده ارشد انتظامی استان خراسان رضوی گفت: پلیس در بازرسی از خودروی …
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / سیاسی
برادر ۱۳ ساله‌ام را قربانی تست کراک کردم اما نمی‌خواستم بمیرد
وقتی بهای مواد مخدر صنعتی افزایش یافت قاچاقچیان هم برای سود بیشتر ناخالصی‌های آن را افزایش دادند. من هم که می‌دانستم این ناخالصی‌ها برخی معتادان را به کام مرگ می‌کشاند تصمیم گرفتم تا از برادرم برای تست ناخالصی‌های مواد مخدر مصرفی ام استفاده کنم، اما قصد کشتن او را نداشتم چرا که ...
  قتل  قتل خانوادگی  اعتیاد
اروپا بهشت قاچاقچیان و مصرف کنندگان مواد مخدر
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / بین‌المللی
اروپا بهشت قاچاقچیان و مصرف کنندگان مواد مخدر
جدیدترین گزارش یوروپل (پلیس اروپا) و آژانس مبارزه با مواد مخدر اتحادیه اروپا نشان می‌دهد که شهروندان اروپایی سالانه دستکم ۳۰ میلیارد یورو برای خرید مواد مخدر در سطح خُرد هزینه می‌کنند.
  مواد مخدر  اتحادیه اروپا  یوروپل
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / ...
دستگیری و جمع‌آوری 1100 معتاد متجاهر و خرده‏فروش در تهران
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 270 خرده فروش و جمع‌آوری بیش از 900 معتاد متجاهر در اجرای دومین مرحله از طرح ظفر در سطح شهر تهران خبر داد.سردار حسین رحیمی در اجرای دومین مرحله از طرح ظفر که پیش از ظهر دیروز در مقر پلیس پایتخت برگزار شد، گفت: همکاران من در پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با استفاده از منابع اطلاعاتی و شگردهای خاص از حدود یک‏ماه پیش اقدامات خود برای شناسایی و برخورد با قاچاقچیان و خرده‏فروشان مواد مخدر را آغاز کردند. وی ادامه داد: در همین راستا نیز با همکاری مقام قضایی 200 حکم قضایی برای ورود به 200 مخفیگاه خرده‏فروشان مواد مخدر صادر شده و ماموران پلیس طی سه روز گذشته با حضور در این اماکن 270 نفر از خرده‌فروشان حرفه‌ای مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند. به گفته فرمانده انتظامی …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / ...
کشف بیش از یک تن و ۷۶۹ کیلو مواد افیونی در مهرستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان مهرستان و کشف بیش از یک تن و ۷۶۹ کیلو مواد افیونی خبر داد.سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهرستان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را شناسایی کردند. وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام یکشنبه‏شب قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه وانت مزدا در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر مهرستان در تردد بودند را شناسایی و تحت نظر گرفتند.فرمانده انتظامی استان …
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / سیاسی
(تصاویر) انهدام باند مسلح با ۶ کیلو شیشه و گلوله جنگی
پلیس امنیت عمومی پایتخت ظهر یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ از دستگیری و انهدام باند قاچاقچیان مسلح مواد مخدر و عاملان تیراندازی محله نازی آباد، و همچنین دستگیری عربده کشان که عامل تخریب خودروی شهروندان محله خانی آباد بودند خبر داد. از باند قاچاقچیان مسلح مواد مخدر ۶ کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه و تعدادی سلاح گرم و گلوله جنگی کشف و ضبط شد.
  قاچاقچی مسلح  قاچاق مواد مخدر  تصاویر
ال‌چاپوی کوچک دستگیر شد | بررسی زندگی قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر آمریکایی لاتین
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ / بین‌المللی
ال‌چاپوی کوچک دستگیر شد | بررسی زندگی قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر آمریکایی لاتین
همشهری آنلاین: قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر زندگی مرموز و خاصی دارند. این ویژگی به ویژه برای قاچاقچیان آمریکای لاتین نمود بیشتری دارد.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / سیاسی
(تصاویر) لحظه بازداشت پسر ال چاپو
رها کردن اویدیو گوزمن که گفته می شود پس از بازداشت پدرش، تصمیم گیرنده اصلی کارتل سینالوا است، انتقادات فراوانی را علیه دولت مکزیک دربرداشته است.
  ال چاپو  مکزیک  قاچاقچیان مواد مخدر  کارتل مواد مخدر
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / سیاسی
ویترین ایران را خراب نکنیم
نگرانی مخالفین این است که می‌گویند اف ای تی اف مقررات قطعی ثابت نیست بلکه شناور است مثلاً در مبارزه با پولشویی و در مقابل شگردهایی که قاچاقچیان انسان یا مواد مخدر انجام می‌دهند در مقررات این گروه مالی ویژه هم تجدید نظر می‌شود یا اصلاحاتی در آن صورت می‌گیرد لذا تحفظ‌هایی که ما بنا می‌گذاریم چه بسا مورد خدشه قرار گیرد و مورد پذیرش قرار نگیرد.
  مجید انصاری  FATF
بنیان‌های مالی قاچاقچیان هدف قانون مقابله با موادمخدر است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / اجتماعی
بنیان‌های مالی قاچاقچیان هدف قانون مقابله با موادمخدر است
سمنان- ایرنا- مدیرکل حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نابودی بنیان‌های مالی قاچاقچیان یکی از سیاست‌ها و رویکردهای جدید قانون مبارزه با موادمخدر در کشور است.
  سمنان  قانون  قاچاق  مبارزه با موادمخدر
دوندگی برای اثبات حقانیت
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / اجتماعی
دوندگی برای اثبات حقانیت
هنوز از اصلاحات نحوه توقیف اموال قاچاقچیان مواد مخدر خبری نیست و روال معمول، تابع همان اصلاحیه سال 1389 قانون مبارزه با مواد مخدر است؛ همان قانونی که دستگاه‌های مقابله را در صف اصلی دوندگی برای اثبات حقانیت خود در ادعا نسبت به ارتباط اموال مکشوفه از قاچاقچی با درآمد تجارت مواد مخدر قرار می‌دهد آن هم در حالی که متهم، هنوز و تا پیش از تصویب اصلاحات جدید قانون مبارزه با مواد مخدر، هیچ نیازی به چنین تلاشی ندارد و حتی می‌تواند با ادعای انتساب اموال خود به میراث خانوادگی یا موقوفات، اموال نامشروع را از چنگ قانون نجات دهد.
کمین پلیس برای زن و مرد قاچاقچی در مسیر تهران- قزوین/ ناکامی قاچاقچیان  در حمل مواد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اجتماعی
کمین پلیس برای زن و مرد قاچاقچی در مسیر تهران- قزوین/ ناکامی قاچاقچیان در حمل مواد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری دو سوداگر زن و مرد در تهران خبر داد.
هشدار استاندار خوزستان در باره کشفیات بالای مواد مخدر در استان
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اجتماعی
هشدار استاندار خوزستان در باره کشفیات بالای مواد مخدر در استان
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به اینکه میزان کشفیات موادمخدر به همان اندازه که افزایش یافته به همان اندازه هم نگرانی‌ها را بالا برده، گفت که آب‌های استحفاظی این استان به محلی برای ترانزیت موادمخدر توسط قاچاقچیان تبدیل شده است.
  خوزستان  غلامرضا شریعتی  فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  مبارزه با موادمخدر
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / سیاسی
درگیری شدید پلیس و قاچاقچیان بر سر فرزند ال چاپو+عکس
در پی درگیری مسلحانه سنگین بین ماموران پلیس و نفرات مسلح یک باند عمده قاچاق مواد مخدر در ایالت سیوالوا در مکزیک، فرزند خواکین ال چاپو گوزمن، رهبر یکی از بزرگترین کارتل‌های قاچاق مواد مخدر منطقه آزاد شده است.
  قاچاق مواد مخدر  مکزیک  ال چاپو  اویدیو گوزمن لوپز
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / ...
پلیس مبارزه با مواد‏مخدر از کسانی که در این زمینه ایده‌های نو دارند دعوت به همکاری کرد
شناسایی بیش از ۷۰۰ نوع مخدر در دنیامعاون اطلاعات و عملیات پلیس مواد‏مخدر اعلام کرد: بر اساس اعلام سازمان ملل در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نوع ماده مخدر در سراسر دنیا شناسایی شده است.سرهنگ مجید کریمی با بیان اینکه در سال جاری، هوشمند‏سازی پلیس در دستور کار قرار گرفت، گفت: آزمایشگاه آنالیز و تجزیه و تحلیل مواد‏مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد‏مخدر راه‌اندازی شده و یک شبکه آزمایشی در این راستا در سراسر کشور ایجاد شده است. هدف این شبکه آزمایشگاهی شناسایی انواع مواد‏مخدری است که به روز تولید و از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شود و در واقع هر‏روز شاهد نوع جدیدی از مواد‏مخدر بسیار خطرناک هستیم. وی اشاره کرد: بر اساس اعلام سازمان ملل در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نوع ماده مخدر در سراسر دنیا شناسایی شده است و برای همین …
«دریا» مسیر جدید ترانزیت مواد مخدر؛ دست عیان استعمار در موضوع قاچاق
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / بین‌المللی
«دریا» مسیر جدید ترانزیت مواد مخدر؛ دست عیان استعمار در موضوع قاچاق
دادستان کل جمهوری اسلامی ایران گفت: چند سالی است که شاهدیم کشفیات مواد مخدر در برخی بنادر دریایی افزایش پیدا کرده و این نشان می‌دهد قاچاقچیان از تمام ابزارها برای حمل مواد مخدر استفاده می‌کنند.
چه کنیم که الگوی مصرف مواد مخدر از شیشه به سمت تریاک متمایل شود؟!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
چه کنیم که الگوی مصرف مواد مخدر از شیشه به سمت تریاک متمایل شود؟!
روزنامه اعتماد نوشت:تولید ماده روانگردان «شیشه» چند سالی است که در افغانستان به طور چشمگیری افزایش یافته است. برای این اتفاق می‌توانیم چند دلیل عمده را برشماریم. سودآوری بالای تولید «شیشه» برای قاچاقچیان یکی از این دلایل است. میزان مصرف شیشه در این کشور ظرف چند سال گذشته افزایش پیدا کرده و از این رو قاچاقچیان به این صرافت افتاده‌اند که سود بیشتری به جیب بزنند.
  مواد مخدر  سبک زندگی  معتاد
انهدام ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی/ تمام نقاط استان امن است
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / اجتماعی
انهدام ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی/ تمام نقاط استان امن است
مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ۳۵ باند مواد مخدر در خراسان رضوی منهدم شده و این استان قطعا نقطه قرمز فعالیت قاچاقچیان است و نقطه امنی برای فعالیت این گروه وجود ندارد.
  محمدکاظم تقوی  فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی  مشهد  خطبه های نماز جمعه  قاچاق مواد مخدر
احساس آرامش مردم کشور بستگی به تامین امنیت کرمان دارد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ...
احساس آرامش مردم کشور بستگی به تامین امنیت کرمان دارد
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: احساس آرامش مردم در کشور بستگی به تامین امنیت استان کرمان دارد زیرا این استان خط مقدم مقابله با بسیاری از اشرار، ناهنجاری ها و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر است و کرمان همچنین قربانی اقدامات تروریستی گروه های تکفری در سنوات گذشته بوده است.
  استانی-اجتماعی  اخبار اجتماعی - کرمان  نیروی انتظامی