چهارشنبه, ۵ آذر, ۱۳۹۹ / 25 November, 2020
قیمت تنظیم بازار
قیمت تنظیم بازاری گوشت و مرغ مبنای کار تعزیرات است
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
قیمت تنظیم بازاری گوشت و مرغ مبنای کار تعزیرات است
ایلنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران افزایش قیمت فعلی مرغ و گوشت را غیرموجه دانست و تاکید کرد: ما مازاد بر قیمت تعیینی توسط ستاد تنظیم بازار را گران‌فروشی تلقی…
قیمت تنظیم بازار برای پرکردن جیب دلالان است نه رافع مشکلات اقشار ضعیف
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / مجلس شورای اسلامی / مجلس / بازار / ستاد تنظیم بازار / قیمت تنظیم بازار / وزارت صمت / سازمان حما&#x
قیمت تنظیم بازار برای پرکردن جیب دلالان است نه رافع مشکلات اقشار ضعیف
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: وزارت صمت به وظایف قانونی خود درباره نظارت بر قیمت اجناس و کالاها در بازار بی‌توجه است و متأسفانه شاهد آن هستیم که قیمت تنظیم بازار صرفا برای پر کردن جیب دلالان است تا رافع مشکلات مردم ضعیف.
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
۵۰۰۰ تن مرغ از محل ذخایر به‌بازار عرضه می‌شود
معاون دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت اعلام کرد: با هدف تنظیم بازار مرغ، ۵ هزار تن مرغ از محل ذخایر در حال توزیع است.به گزارش ایسنا، سعید صارمی با اعلام این مطلب افزود: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار ۱۵ هزار تن مرغ با قیمت تنظیم بازاری مجوز توزیع داشت که از این میزان ۱۰ هزار تن مرغ توزیع شده است و ۵۰۰۰ تن مرغ نیز همچنان در راه بازار است.وی با اشاره به اینکه این مرغ‌ها با نرخ ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد، اضافه کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار شهرداری‌ها و اصناف منتخب شبکه تعیین‌شده توزیع مرغ تنظیم بازاری در کشور هستند. ذخایر مکفی مرغ در کشور وجود دارد.صارمی در پاسخ به این سئوال که حجم جوجه‌ریزی در حال حاضر چقدر است؟ گفت: میزان جوجه‌ریزی …
معاون توزیع و تنظیم بازار: پنج هزار تن مرغ تنظیم بازاری ۱۳۵۰۰ تومانی توزیع می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
معاون توزیع و تنظیم بازار: پنج هزار تن مرغ تنظیم بازاری ۱۳۵۰۰ تومانی توزیع می‌شود
سعید صارمی معاون دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار ۱۵ هزار تن مرغ با قیمت تنظیم بازاری مجوز توزیع داشت که از این میزان ۱۰ هزار تن مرغ توزیع شده است و پنج هزار تن مرغ نیز همچنان در راه بازار است. وی خاطرنشان کرد: این مرغ‌ها با نرخ ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می‎گیرد
برای اولین بار در ایران؛ عرضه شکر تنظیم بازار از طریق فروشگاه اینترنتی اکالا
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
برای اولین بار در ایران؛ عرضه شکر تنظیم بازار از طریق فروشگاه اینترنتی اکالا
بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار و برای اولین بار، مجوز رسمی فروش شکر با قیمت تنظیم بازار به فروشگاه اینترنتی اکالا پیدا کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۵
اولین عرضه اینترنتی برنج هندی به قیمت تنظیم بازار در اکالا
بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار و برای اولین بار، مجوز رسمی فروش برنج با قیمت تنظیم بازار به یک فروشگاه اینترنتی اختصاص پیدا کرد.کاظم کلب خانی مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا در گفتگو با خبرنگار ابتکار از عرضه برنج تنظیم بازار توسط این فروشگاه اینترنتی خبر داد و افزود: بر اساس این مصوبه، 100 تن برنج هندی (GTC) با برچسب مخصوص تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و با قیمت مصرف کننده هر کیلو 80000 ریال ( قابلیت عرضه در بسته‌بندی 10 کیلویی ) توسط این سوپر مارکت اینترنتی به مشتریان عرضه می شود.مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اکالا ضمن بیان اینکه که هموطنان در شرایط فعلی و جهت حفظ سلامتی خود می توانند برای تهیه مایحتاج خود از منزل خارج نشوند و خرید خود را بصورت آنلاین از طریق سوپرمارکت آنلاین اکالا انجام دهند، …
آغاز عرضه کالاهای اساسی تنظیم بازار ویژه ماه رمضان در افق کوروش
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / تنظیم بازار / فروشگاه های زنجیره ای / ماه رمضان / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش
آغاز عرضه کالاهای اساسی تنظیم بازار ویژه ماه رمضان در افق کوروش
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اقلام ویژه ماه مبارک رمضان از جمله خرما، شکر، روغن، برنج و گوشت منجمد را با قیمت تنظیم بازار عرضه می نماید.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
برای ایام ماه مبارک رمضان کهگیلویه و بویراحمد
رئیس سازمان صمت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کالاهای اساسی در قالب طرح ضیافت برای ایام ماه مبارک رمضان با قیمت تنظیم بازار توسط این سازمان تامین شده است.سالار حسین‌پور گفت: مردم هیچ نگرانی در خصوص تامین کالاهای اساسی در این ایام را نداشته باشند. رئیس سازمان صمت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: کالاهای اساسی تامین شده برای ماه مبارک رمضان در انبارها و سردخانه‌های استان ذخیره و دستور توزیع هم داده شده است و برای دسترسی آسان مردم به این کالاها در اختیار شبکه‌های توزیع قرار خواهند گرفت. حسین‌پور در این راستا از توزیع ۴۸۰ تن شکر، ۴۸۰ تن برنج دانه بلند، ۴۸۰ تن روغن، ۲۲۴ تن مرغ منجمد و ۱۳۴ تن گوشت قرمز استان خبر داد و گفت: بنا به شرایط خاص غرفه های توزیع در شهرستان ها، بخش ها و حتی روستاها بیشتر …
وزیر صمت: توزیع بیش از ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی در ماه رمضان
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
وزیر صمت: توزیع بیش از ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی در ماه رمضان
وزیر صنعت، معدن و تجارت از توزیع بیش از ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی و مایحتاج ضروری مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد. وی گفت: در طول ماه مبارک رمضان بیش از ۵۰ هزار تن برنج، ۵۰ هزار تن شکر، ۵۰ هزار تن روغن نباتی، ۱۵ هزار تن گوشت مرغ منجمد، ۱۰ هزار تن گوشت قرمز منجمد و خرما به میزان کافی و با قیمت تنظیم بازاری در سطح کشور توزیع خواهد شد.
توزیع ۱۱۰۰ تن لیموترش احتکار شده در بازار با ورود دستگاه قضایی
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / احتکار لیموترش / استانی-سیاسی
توزیع ۱۱۰۰ تن لیموترش احتکار شده در بازار با ورود دستگاه قضایی
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان استان فارس با بیان اینکه با تدبیر قضایی ۱۱۰۰ تن لیموترش احتکار شده ظرف ۴۸ ساعت آینده در سراسر کشور توزیع خواهد شد گفت: این میوه ها با قیمت تنظیم بازار و در حدود یک سوم قیمت فعلی به دست مصرف کننده می‌رسد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / خرید اینترنتی / صنعت، معدن و تجارت / همه_باهم_علیه_کرونا / اخبار اقتصادی - کرمان / استانی-اقتصادی
میوه شب عید را اینترنتی بخرید
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان از فراهم شدن شرایط برای فروش میوه شب عید با قیمت تنظیم بازار در کرمان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶
کاهش ۱۰ درصدی قیمت در بازار نوشت افزار/ دفتر مشق با قیمت تنظیم بازاری عرضه می‌شود
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار از کاهش ۱۰ درصدی قیمت نوشت افزار خبر داد و گفت: برخی از برند‌های خودکار از ۱۵۰۰ تومان به ۱۲۰۰ تومان کاهش داشته و قیمت دفاتر مشق نیز با کاهش روبه رو شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در آذربایجان‌غربی تکذیب شد
ارومیه - ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی با تکذیب توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در استان گفت: در حال حاضر قیمت گوشت مرغ در آذربایجان‌غربی تعدیل شده و به قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شود. 
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
سیاست تازه برای ارزان شدن مرغ
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: بر اساس دستورالعمل‌ وزارت جهاد کشاورزی، تحویل دان به مرغداران با معرفی اتحادیه مرغداران استان و با اخذ تعهد از مرغدار برای عرضه مرغ با قیمت تنظیم بازار خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
تخصیص ۴ کیلو گوشت تنظیم بازاری به سرپرستان خانوار
مدیر کل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت گفت: طبق برنامه ریزی با هدف دسترسی خانوار به گوشت با قیمت تنظیم بازار، مقرر شده است به ازای هر کد ملی سرپرست خانوار چهار کیلو گوشت یا نیم شقه تخصیص یابد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
آرامش نسبی در بازار شکر کرمان
مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه کرمان گفت: در زمینه توزیع شکر مشکلی نیست و در استان کرمان آرامش نسبی نسبت به دیگر استان‌ها حاکم است، قیمت شکر به وضعیت عادی بازگشته و هر کسی نیاز دارد، می‌تواند خرید کند زیرا هم در انبارها شکر داریم و هم حواله می‌دهیم، توزیع را تا رسیدن شکر به کمتر از قیمت تنظیم بازار ادامه خواهیم داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
کنجاله با قیمت مصوب بین واحدهای دام و طیور توزیع می شود
تهران- ایرنا- معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی از توزیع نهاده کنجاله سویا با حجم بالا و قیمت مصوب به قیمت تنظیم بازاری برای همه واحدهای صنعت دام و طیور کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
مرحله جدید گوشت تنظیم بازار
مدیر عامل شرکت شهروند اعلام کرد: مرحله جدید عرضه گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت تنظیم بازار از امروز یکشنبه در فروشگاه های شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار تهران آغاز شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
مرحله جدید عرضه گوشت گرم در فروشگاه های شهروند آغاز شد
مدیر عامل شرکت شهروند اعلام کرد: مرحله جدید عرضه گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت تنظیم بازار از امروز یکشنبه در فروشگاه های شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار تهران آغاز شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی به قیمت تنظیم بازاری از فردا آغاز می‌شود
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت: نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی به قیمت تنظیم بازاری در مجموعه چهل‌سرا، ضلغ غربی مصلای امام خمینی تهران از فردا آغاز می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
نمایشگاه دستاوردهای 40 سال مدیریت جهادی در مصلی امام خمینی (ره)
فرمانده مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: نمایشگاه دستاوردهای 40 سال مدیریت جهادی 12 تا 14 اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، همچنین تا 26 اسفند در حاشیه مصلی محصولات کشاورزی با قیمت تنظیم بازار عرضه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
جزئیات شیوه جدید توزیع گوشت تنظیم بازاری/ عرضه گوشت به یارانه بگیران
یک مقام مسئول در وزارت صنعت گفت: مقرر است فهرست یارانه ‌بگیران از سازمان هدفمندی احصا شود تا از طریق فروشگاه‌های متصل به سامانه تجارت داخلی گوشت با قیمت تنظیم بازار دریافت کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
عرضه مرغ 11 هزار و 500 تومانی تا پایان نوروز ادامه دارد
بندر امام خمینی- ایرنا- مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: عرضه گوشت مرغ گرم به قیمت تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومان تا پایان تعطیلات نوروز 98 ادامه خواهد یافت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •