شنبه, ۳ آبان, ۱۳۹۹ / 24 October, 2020
قیمت نیم سکه
قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۳| عقب نشینی سکه به کانال ۱۴ میلیون
۸ ساعت قبل / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت سکه امروز / قیمت سکه گرمی / قیمت ربع سکه
قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۳| عقب نشینی سکه به کانال ۱۴ میلیون
اقتصاد نیوز : قیمت سکه تمام امروز در بازار با افت ۲۰۰ هزار تومانی همراه شد و به ۱۴,۸۰۰,۰۰۰ (چهارده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید.
کدام سکه بالاترین سود را نصیب خریداران کرد؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / رشد / سکه تمام بهار آزادی / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت ربع سکه
کدام سکه بالاترین سود را نصیب خریداران کرد؟
اقتصاد نیوز : تقاضا برای سکه گرمی و نیم سکه در هفته اخیر در پی افزایش قابل توجه قیمت‌ها در بازار افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
سکه ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شد
توسعه ایرانی- قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار دیروز به یک میلیون و ۱۹۲ هزار تومان، رسید. دیروز در بازار قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 12میلیون و 600 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 800 هزار تومان بود. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی 6 میلیون و 450 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 3 میلیون و 600 هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد. قیمت طلای 24 عیار در هر گرم یک‌میلیون و 583 هزار تومان و هر مثقال طلا 5 میلیون و 170 هزار تومان ارزش‌گذاری شد. فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم گیر قیمت ارز می دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین …
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در یکم شهریور ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / قیمت ارز / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت ربع سکه / قیمت رمزارز / قیمت بیت کویین / قیمت طلا، سکه و ارز
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در یکم شهریور ۱۳۹۹
قیمت انواع ارز در صرافی های بانکی اعلام شد.
جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / بازار ارز / بازار طلا / بازار طلا و سکه / قیمت طلای 18 عیار / قیمت نیم سکه
جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳
قیمت طلا و سکه امروز، برخلاف ثبات نسبی بهای طلای جهانی با افت همراه بود و بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به رقم ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید. نوشته جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
حباب سکه چقدر است؟
به گفته دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش نرخ ارز و قیمت‌های جهانی و کاهش ارزش ریال، عاملان افزایش ۳۵۰ هزار تومانی قیمت سکه در طول یک هفته هستند و این در حالی است که هر قطعه سکه، با حباب یک میلیون تومانی دادوستد می‌شود.به گزارش ایسنا، نادر بذرافشان در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا داخلی اظهار کرد: در طول هفته‌ای که گذشت به طور میانگین قیمت هر اونس جهانی ۲۲ دلار افزایش قیمت داشت. علاوه براین، افزایش نرخ ارز و به دنبال آن کاهش ارزش ریال در برابر دلار سبب شد روند قیمت‌ها در بازار سکه و طلا داخلی روندی صعودی داشته باشد.دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران همچنین خاطرنشان کرد: از اوایل هفته گذشته تا حدودی به دلیل کاهش ارزش ریال به جهت سرمایه‌گذاری، تقاضا برای سکه افزایشی بود …
ریزش ۸۷۰ هزار تومانی قیمت سکه طی دو ساعت
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / دلار / نرخ سکه طلا / بازار طلا
ریزش ۸۷۰ هزار تومانی قیمت سکه طی دو ساعت
در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۵۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
نرخ‌های بهت‌آور سکه!
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / قیمت سکه بهارآزادی / قیمت نیم سکه / طلای جهانی / بازار طلا / قیمت سکه طلا
نرخ‌های بهت‌آور سکه!
نایب‌رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه روند قیمت سکه همچنان سینوسی است، علت افزایش عجیب قیمت سکه در روز گذشته را ناشی از اخبار جلسه شورای امنیت ملی دانست که پس از آن و آرام‌بودن شرایط، امروز روند قیمت برعکس شده و نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.
سکه گران‌تر شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
سکه گران‌تر شد
شیب صعودی قیمت سکه هر روز تندتر می‌شود؛ به‌طوری‌که دیروز قیمت سکه باز هم گران‌تر شد و قیمت هر سکه بهار آزادی150هزار تومان رشد کرد.   به گزارش همشهری، روز یکشنبه قیمت هر سکه با200هزارتومان افزایش، برای نخستین بار از مرز8میلیون تومان عبور کرد. دیروز هم روند صعودی قیمت سکه ادامه یافت و قیمت هر سکه امامی با 130هزار تومان افزایش به 8میلیون و 170هزار تومان و قیمت هر سکه بهار آزادی با 150هزار تومان افزایش به 8میلیون و 100هزار تومان رسید.دیروز همچنین قیمت نیم سکه و ربع سکه همه به ‌ترتیب 90و 40هزار تومان …
نرخ طلای ۱۸ عیار و قیمت انواع ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۴ خرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۰۴ / طلای 18 عیار / سکه / قیمت سکه / نرخ دلار / قیمت یورو در بازار / قیمت ربع سکه / قیمت نیم سکه
نرخ طلای ۱۸ عیار و قیمت انواع ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۴ خرداد ۹۹
نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار در بازار - قیمت طلا و سکه در بازار کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷ میلیون ۵۸۰ هزار تومان قیمت خورد.
رشد ۱۹.۲ درصدی قیمت نیم سکه در اردیبهشت‌ماه
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
رشد ۱۹.۲ درصدی قیمت نیم سکه در اردیبهشت‌ماه
قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی در بازار آزاد شهر تهران در یک ماهه منتهی به ۲۸ اردیبهشت‌ماه از ۳ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان به ۳ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان افزایش یافته است.
نوسان‌های بازار طلا و سکه در بحران ویروس کرونا/ قیمت‌ها فعلا صعودی است
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / قیمت طلا و سکه / قیمت طلا / قیمت سکه
نوسان‌های بازار طلا و سکه در بحران ویروس کرونا/ قیمت‌ها فعلا صعودی است
قیمت اونس جهانی طلا در حال حاضر به ۱۶۲۲ دلار رسیده و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم در بازار ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، قیمت نیم سکه ۳ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، قیمت ربع سکه ۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان تعیین شده است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / قیمت نیم سکه / قیمت ربع سکه
کاهش قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه در روز افت قیمت ارز
بازار طلا و ارز درحالی آخرین شنبه زمستانی خود را سپری کرد که قیمت سکه طرح قدیم، نیم سکه و ربع سکه کاهش یافت و نرخ ارز هم کاهشی شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / رویداد24 / طلا / بهای طلا / قیمت طلا / طلای 18 عیار / قیمت طلای 24 عیار / سکه تمام بهار ازادی / سکه تمام بهار ازادی طرح جدید / نیم سکه / قیمت نیم سکه
قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۹۸/۰۹/۲۰
قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۰۲ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسیده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۷ / قیمت طلا / قیمت سکه / بازار طلا و سکه / قیمت طلا در بازار / قیمت ربع سکه / قیمت نیم سکه
کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز جمعه ۱۷ آبان ۹۸
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علی رغم اینکه در روزهای ابتدایی هفته‌ای که گذشت افزایش قیمت سکه و طلا وجود داشته است، اما در روزهای پایانی هفته مجددا آن افزایش قیمت از بین رفته و به سطح قیمتی روزهای پایانی هفته پیش از آن بازگشته است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۷ / قیمت دلار / قیمت ارز / قیمت طلا / قیمت سکه / قیمت یورو / قیمت نیم سکه / قیمت سکه گرمی
قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت انواع ارز در بازار امروز؛ شنبه؛ 8 تیر 98
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۴۱۰ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات شنبه یک‌میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان فروخته می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •