دوشنبه, ۵ آبان, ۱۳۹۹ / 26 October, 2020
مجتبی شاکری
مردم با صندوق آرای انتخابات ۱۴۰۰ قهر نمی‌کنند
۱۳۹۹/۰۷/۰۷ / اصولگرایان / انتخابات 1400 / مجتبی شاکری
مردم با صندوق آرای انتخابات ۱۴۰۰ قهر نمی‌کنند
ایرنا نوشت: انتخابات ریاست جمهوری پرشورترین انتخاباتی است که در نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود چرا که این انتخابات شخص دوم نظام را مشخص می‌کند و معمولا با حضور گسترده مردم همراه است. با این حال، وضعیت انتخابات مجلس و کاهش مشارکت از یک سو و حضور کم‌رمق جریاناتی نظیر اصلاح‌طلبان در انتخابات دوم اسفند این سوالات را به وجود آورده که انتخابات ۱۴۰۰ از منظر مشارکت و حضور طیف‌های مختلف سیاسی چه وضعیتی خواهد داشت.
اصلاح طلبان خودزنی می‌کنند/ مطالبه‌گری از نمایندگان را در پیش بگیریم
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / مجتبی شاکری / جبهه اصلاحات / بنیاد شهید و امور ایثارگران / اصولگرایان
اصلاح طلبان خودزنی می‌کنند/ مطالبه‌گری از نمایندگان را در پیش بگیریم
در پایان کار هر رییس‌جمهور «منتقد» او بیشترین شانس پیروزی را دارد/ اگر هوشیار نباشیم «دوم خرداد» تکرار خواهد شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / جامعه روحانیت مبارز / جبهه پایداری / مجتبی شاکری / جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی / انتخابات 1400 / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ / جبهه تحول خواهان
در پایان کار هر رییس‌جمهور «منتقد» او بیشترین شانس پیروزی را دارد/ اگر هوشیار نباشیم «دوم خرداد» تکرار خواهد شد
ایلنا: یک فعال سیاسی اصولگرا، گفت: جبهه نیروهای انقلاب باید بدانند که ریاست جمهوری مانند مجلس نیست، مثلا در تهران در مجلس با توجه به اینکه تعداد کرسی‌ها زیاد است از…
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
دولت، قول تسویه داد
گروه اجتماعی| رییس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت مطالبات 7 هزار میلیارد تومانی بنیاد شهید به دنبال تاکید رییس‌جمهوری خبر داد.  محمد باقرنوبخت ضمن اعلام افزایش بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران به 19 هزار میلیارد تومان، خبر داد که به دنبال ماموریت تعریف شده برای سازمان برنامه و بودجه درباره تسویه بدهی‌های دولت به بنیاد شهید، 2 هزار و 200 میلیارد مطالبه معوق سال 1391 به تازگی پرداخت شده و باقیمانده هم تسویه خواهد شد.  اعلام نوبخت در حالی است که ظرف روزهای گذشته، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رییس فراکسیون ایثارگران مجلس و دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی هم مطالبات جامعه ایثارگری را به تفصیل سرشماری کرده بودند.  از جمله اینکه سعید اوحدی؛ رییس بنیاد شهید و امور …
نقش «تحیری» در نخستین سیلی انقلابیون پیرو امام خمینی به آمریکایی‌ها
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / شهید بروجردی / مجتبی شاکری
نقش «تحیری» در نخستین سیلی انقلابیون پیرو امام خمینی به آمریکایی‌ها
عضو گروه توحیدی صف گفت:انفجار خان سالار محل عیش و عشرت مستشاران آمریکایی، نخستین سیلی انقلابیون پیرو حضرت امام به آمریکایی‌ها بود و نقش علی تحیری در آن عملیات بر دوستان پوشیده نیست.
«جهش تولید» دولت را از ناتوانی خارج می‌کند/ مجلس و دولت باید هماهنگ عمل کنند
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / مجتبی شاکری / سال جهش تولید / مجلس شورای اسلامی / دولت دوازدهم / حسن روحانی
«جهش تولید» دولت را از ناتوانی خارج می‌کند/ مجلس و دولت باید هماهنگ عمل کنند
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تصریح کرد: «جهش تولید» می‌تواند دولت را از ناتوانی در مدیریت و اقتصاد خارج کند، به شرط آنکه از سوی مسئولان جدی گرفته شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / مجتبی شاکری / دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / لیست شورای ائتلاف / لیست جبهه پایداری
حضور اعضای جبهه پایداری در لیست شورای ائتلاف انقلاب منعی ندارد/ امروز لیست شورای ائتلاف منتشر می‌شود
ایلنا: دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی درخصوص احتمال حضور اعضای جبهه پایداری در لیست شورای ائتلاف، گفت: حضور اعضای جبهه پایداری در لیست شورای ائتلاف انقلاب منعی ن…
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
این 21 نفر لیست نهایی اصولگرایان در تهران را معرفی می‌کنند + اسامی
محسن رضایی، غلامعلی حدادعادل، مهرداد بذرپاش، محمدرضا باهنر، مهدی چمران، مجتبی شاکری، حبیب‌الله بوربور، اسدالله بادامچیان، پرویز سروی، مهدی اقراریان و محمدجواد عامری در کنار حجت‌الاسلام مسعود عالی، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی، حجت‌الاسلام قاسمیان، حجت‌الاسلام احسان بی آزار تهرانی، کامران دانشجو، رضا روستا آزاد، یاسر جبراییلی، منوچهر متکی، نادر طالب زاده  و معصومه آباد ...
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
زاکانی در برابر قالیباف می‌ایستد؟ | جبهه پایداری لیست جدا می‌دهد
گویا همه تلاش‌ها برای راضی‌ کردن جبهه پایداری به بن‌بست خورده به طوری که مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفته است ممکن است جبهه پایداری جدا از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لیست انتخاباتی دهد؛ پیش‌بینی‌ای که بعید هم نبود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / انتخابات مجلس یازدهم / اصولگرایان / جبهه پایداری
جبهه پایداری لیست جدا می‌دهد/ زاکانی در برابر قالیباف می ایستد؟
شرق نوشت: گویا همه تلاش‌ها برای راضی‌کردن جبهه پایداری به بن‌بست خورده است.بطوری که مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفته است ممکن است جبهه پایداری جدا از شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لیست انتخاباتی دهد؛ پیش‌بینی‌ای که بعید هم نبود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / رویداد24 / انتخابات مجلس یازدهم / مجتبی شاکری / قالیباف / جلیلی
قالیباف در حال ارزیابی شرایط نامزدی در انتخابات مجلس است/ نمی‌دانستیم جلیلی از مشهد می‌آید
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به احتمال حضور محمدباقر قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم گفت: آقای قالیباف هم درحال سنجش و ارزیابی شرایط نامزدی در انتخابات است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / فرانسه / عربستان / ترامپ / ایران / امریکا / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / مجتبی شاکری
«شوک بنزین» را دولت ایجاد کرد/کمک معیشتی دردی از مردم دوا نمی‌کند
دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: کمک معیشتی دولت هیچ تاثیری برای مردم ندارد بلکه آنها را ناراحت کرد و این ناراحتی، پس از پرداخت این بسته حمایتی و افزایش قیمت‌ها هم بیشتر می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / برنامه پنجم توسعه / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / مجتبی شاکری
شیوه اجرای طرح افزایش نرخ بنزین غلط بود/ دولت مردم را قانع نکرد
دبیر کل جمعیت جانبازان با بیان اینکه شیوه اعلام و سرعت اجرای طرح سهمیه بندی بنزین درست نبوده است، گفت: دولت به خوبی مردم را قانع نکرد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۵
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب: مصوبه‌ای مبنی بر منع ثبت نام اعضای شورا در انتخابات نداشتیم
مجتبی شاکری گفت: در جلسات اخیر شورای ائتلاف برخی اعضا در قالب نطق پیش از دستور چنین پیشنهادی را مطرح کردند ولی اینکه مصوبه‌ای باشد که از سوی شورا لازم الاجرا شود، تاکنون چنین چیزی مطرح نشده است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
یک تجربه| خاطره‌ای از حضور نویسندگان دفاع مقدسی در مناطق جنگی
مجتبی شاکری نویسنده و جانباز دفاع مقدس به بیان خاطره‌ای از حضور نویسندگان مطرح در مناطق جنگی پرداخت.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / مجتبی شاکری / ایران / وحدت اصولگرایان
اولویت احزاب و نیروهای انقلاب تبیین «مدل وحدت» باشد
دبیر کل جمعیت جانبازان با تشریح نواقص، آشفتگی و ناکارآمدی برخی رفتار های حزبی، گفت: اولویت احزاب و نیروهای انقلاب تبیین «مدل وحدت» باشد.
۱۳۹۸-۰۶-۲۷
اصولگرایان خود را به خواب زده‌اند
خودتان را به خواب نزنید؛ حذف نام شهدا در سال ۹۳ از سوی شورای شهر اصولگرا و به‌صورت تعمدی مطرح شد نه شهرداری و شورای شهر پنجم! اول مهر ۹۳ خبرآنلاین نوشت: «امروز پیشنهاد عجیبی در صحن علنی شورای شهر مطرح شد، طبق پیشنهاد کمیته نامگذاری که رئیس آن مجتبی شاکری است، اکثر پل‌های اتوبان امام علی(ع) که دارای نام شهدای دفاع مقدس است، عوض می‌شود و نام استان‌های کشور روی آن گذاشته می‌شود.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶
مجتبی شاکری به‌سوگ پدر نشست/ مراسم ختم؛ 28 مرداد
حاج غلام شاکری، پدر مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی دار فانی را وداع گفت.
۱۳۹۸-۰۵-۲۶
اختلاف اصلاح طلبان جنگ زرگری است چون «تکرار» پاسخ نمی دهد
مجتبی شاکری در پاسخ به این سوال که «آیا عروج اختلافات جدید در جبهه اصلاح طلبی (مشخصا جدال کرباسچی و عارف) نشان‌گر کمرنگ‌شدن اتحاد و ائتلاف بین نیروهای سیاسی است» اظهار کرد: اساسا اتفاقی که در عرصه انتخابات رخ می‌دهد ائتلاف است و نه وحدت. در عرصه هایی اینچنین که اختلاف نظر گسترده است، واژه وحدت شکل نمی گیرد بلکه «ائتلاف» و کوتاه آمدن به حداقل خواسته ها راه حل است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۴
چوب پول‌های کثیف لای چرخ اقتصاد
کیمیا نجفیپولشویی و یا فعالیت‌های مالی غیر‌قانونی از جمله مشکلاتی است که اقتصاد هر کشوری را با چالش‌های بی‌شماری روبه‌رو می‌کند. اقتصاد ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. پولشویی دارای آثار و تبعات منفی فراوانی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی است و این آثار زمانی بیشتر نمایان می‌شود که یک اقتصاد در مراحل دشواری قرار گرفته باشد. اگر بخواهیم مثالی در زمینه فعالیت‌های مالی غیر‌قانونی بگوییم می‌توانیم به نمونه‌‌ فعالیت‌های غیر‌قانونی از طریق حساب‌های بانکی که بارها در جامعه دیده‌ایم اشاره کنیم، مسئله‌ای که نمی‌توان آن را کتمان کرد. اخیرا علی مویدی خرم‌آبادی در نشستی خبری به مناسبت فرارسیدن دوازدهم تیر، سالروز صدور فرمان رهبری برای مبارزه با پدیده قاچاق درخصوص حساب‌های بانکی که در زمینه پولشویی …
۱۳۹۸/۰۳/۳۰ / مجتبی شاکری / شهردار تهران / حکم انتصاب
مجتبی شکری مدیرکل حریم شهر تهران شد
شهردار تهران در حکمی مجتبی شکری را به عنوان مدیر کل حریم شهر تهران منصوب کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱ / مجتبی شاکری / جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی / احزاب / ائتلاف اصولگرایان
لزوم وحدت اصولگرایان در انتخابات/ عدم وحدت به نفع رقیب تمام می‌شود
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر وحدت اصولگرایان در انتخابات، گفت: عدم همگرایی به رقیب کمک می‌کند تا بتواند با تکثر آرا طرف مقابل، به آرای منسجمی برای خود دست یابد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
پویش «حمایت دانشگاهیان ایران از سیل‌‌زدگان کشور» راه‌اندازی شد
پویش ملی «حمایت دانشگاهیان ایران از سیل‌ زدگان کشور» به همت اساتید مختلف دانشگاه‌ها و با حضور مجتبی زارعی، سید محمد حسینی، الهه کولایی، محمد صادق کوشکی، فریدون عباسی، مجتبی شاکری راه‌اندازی شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •