یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹ / 27 September, 2020
محمدمهاجری
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / انتخابات ۱۴۰۰ / محمد مهاجری / اصولگرایان
محمدمهاجری: تا دلتان بخواهد سیاستمدار داریم مااصولگراها/ جبهه پایداری یک جریان سهم خواه است
متن زیر مصاحبه با باشگاه خبرنگاران(متعلق به صداوسیما) است که در باره انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 و نقش اصولگرایان و به ویژه جبهه پایداری در آن مورد اشاره قرار گرفته است. این مصاحبه در 19شهریور99 منتشر شده است.
خاطره دو دیدار با پرویز فتاح
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / پرویز فتاح / محمد مهاجری
خاطره دو دیدار با پرویز فتاح
محمدمهاجری در روزنامه شهرآرا نوشت:تا جایی که خاطرم هست دوبار آقای فتاح را دیده ام. نخست، روزی که در سال 84 مراسم معارفه اش به عنوان وزیر نیرو برگزارشد و او جایگزین منصور بیطرف(وزیر دولت اصلاحات) شد. فتاح در آن جلسه گفت:برخلاف کسانی که وقتی مسئولیت می گیرند،گذشته سازمان را ساختمان مخروبه تصویر می کنند،من وزارتخانه ای را که منصور بیطرف آن را آباد کرده است تحویل می گیرم.
از رهبری یاد بگیریم؛هم آن مدیر روزنامه ای که نمی تواند5000نسخه اش را بفروشد،هم نماینده ای که بی ثمربودن شعارهایش،او را افسرده کرده
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / محمد مهاجری
از رهبری یاد بگیریم؛هم آن مدیر روزنامه ای که نمی تواند5000نسخه اش را بفروشد،هم نماینده ای که بی ثمربودن شعارهایش،او را افسرده کرده
محمدمهاجری در یادداشتی در روزنامه ایران با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب در عیدقربان نوشت:در بیانات روز عید قربان معظم له جمله‌ای تأمل برانگیز به چشم می‌خورد.ایشان در قضاوت درباره دولت کنونی گفتند که در بخش‌هایی از دولت کارهای خوبی انجام شده است.
محمد مهاجری: ما اصولگرا‌ها اصلاً عادت نداریم مسئولیت چیزی را بپذیریم!
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / محمدمهاجری / فعال سیاسی اصولگرا / اصولگرایان
محمد مهاجری: ما اصولگرا‌ها اصلاً عادت نداریم مسئولیت چیزی را بپذیریم!
مهاجری فعال سیاسی اصولگرا گفت: مگر جامعه و نیازهایش ثابت است که اولویت‌ها ثابت باشد؟ قطعاً هر جناح سیاسی دنبال آن است که خودش را به‌روز کند تا نپوسد و فسیل نشود. پایگاه رای سنتی اصولگرایان هم نیاز‌ها و مطالباتش تغییر می‌کند و جناح اصولگرا چاره‌ای ندارد جز اینکه با مردم همسو شود. حتی ممکن است این همسویی ظاهری باشد و در بطن و واقعیتش چیز دیگری نهفته باشد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / علی لاریجانی / محمد مهاجری
صلاحیت لاریجانی برای انتخابات1400 رد می شود!
محمدمهاجری روزنامه نگار اصولگرا پبش بینی کرد در انتخابات 1400 ،اگر علی لاریجانی نامزد شود شورای نگهبان بدلیل انتقاداتی که وی از این شورا کرده،صلاحیتش را رد می کند.
محمدمهاجری: مجلس یازدهمی ها با هیاهو و شلوغ کردن فضا، بدنبال پوشاندن ضعفهای خود خواهند بود/میرسلیم احساسی برخورد می کند/قالیباف اهل تئوری نیست
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / مجلس یازدهم / محمد باقر قالیباف / اصولگرایان / اصلاح طلبان / مصطفی میرسلیم
محمدمهاجری: مجلس یازدهمی ها با هیاهو و شلوغ کردن فضا، بدنبال پوشاندن ضعفهای خود خواهند بود/میرسلیم احساسی برخورد می کند/قالیباف اهل تئوری نیست
آنچه در زیر می آید مصاحبه ام با روزنامه آفتاب یزد است که در 20 اردیبهشت 99 منتشر شده است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اصولگرایان / اصلاح طلبان / انتخابات مجلس یازدهم / انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم / محمد مهاجری / محمد باقر قالیباف
محمد مهاجری: عجیب نیست اگر رئیس‌جمهور بعدی پوپولیست باشد /اصلاح طلبانی که به رئیس جمهور حمله می کنند، تصورشان این است که مردم به آنها رای خواهند داد؟
روزنامه شرق در مصاحبه با محمدمهاجری فعال سیاسی و رسانه ای اصولگرا دیدگاههای او در باره انتخابات اتی مجلس،وزن گروههای سیاسی و دلیل حمله اصلاح طلبان به دولت روحانی را منتشر کرده است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸
مهاجری: رئیسی کاندیدای ۱۴۰۰ است | مجلس یازدهم قدکوتاه خواهد بود | قالیباف رجل سیاسی نیست
محمدمهاجری روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصولگرا درباره انتخابات مجلس یازدهم معتقد است: مجلس بعدی مجلس کوتوله‌های سیاسی است. البته من نمی‌گویم همه کسانی که وارد مجلس بعدی می‌شوند، نیروهای با وزن کم سیاسی هستند؛ اما شاکله اصلی‌اش و فضای افراطی‌ای که ایجاد می‌کنند، دست همان نیروهای کم وزن و شناخته نشده سیاسی است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
مهاجری به دلواپسان: رهبری برجام را معتبر می‌دانند و حالا هی ما اصولگراها گلو بدرانیم
محمدمهاجری به هشتگ #ما اصولگراها کنایه ای به دلواپسان برجام زد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ / سازمان صدا و سیما / دروغگویی / محمد مهاجری
صداوسیما رئیس هم دارد؟
روزنامه ایران در یادداشتی به قلم محمدمهاجری در انتقاد از سخنان برادر شهید غضنفر رکن آبادی نوشت: از میهمانی دعوت می کنند که میراث دار شهیدی عزیز است. تریبون را به او می سپارند و او مسئولان بعثه حج مقام معظم رهبری و دیگر نهادهای مسئول را متهم می کند که در باره قربانیان فاجعه ۴سال قبل در منا، ساخت وپاخت کرده اند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
روایت مهاجری از پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه گلایه آمیز ظریف
محمدمهاجری در کانال تلگرامی خود از نامه‌ای خبر داد که وزیرخارجه به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / رهبر انقلاب / محمدجواد ظریف / سریال گاندو
نامه گلایه‌آمیز ظریف به رهبر انقلاب درباره توهین‌ها و تهمت‌ها| پاسخ رهبری چه بود؟
محمدمهاجری در کانال تلگرامی خود از نامه ای خبر داد که وزیرخارجه به محضر رهبر انقلاب ارسال کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
رهبر انقلاب به نامه گلایه آمیز ظریف در باره توهین‌ها و تهمت‌ها چه پاسخی دادند؟
محمدمهاجری در کانال تلگرامی خود از نامه‌ای خبر داد که وزیرخارجه به محضر رهبر انقلاب ارسال کرده است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ / انتخابات مجلس یازدهم / محمد باقر قالیباف
قالیباف کارعاقلانه ای می کند که نمی خواهد در جریان اصولگرا هضم شود
محمدمهاجری به روزنامه ایران گفت:اینکه آقای قالیباف نشان داد هم به لحاظ اندیشه و هم عملکرد، منتقد جریان اصولگرا است را به فال نیک می‌گیرم. این امر می‌تواند جریان اصولگرایی را از خمودگی و جمود نجات داده و خون تازه‌ای در آن بدمد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۴ / عمان / هواپیما
علی ربیعی عصا قورت می‎دهد؟
روزنامه ایران در یادداشتی به قلم محمدمهاجری به مناسبت انتصاب علی ربیعی به سخنگویی دولت نوشت:علی ربیعی از روز نخست پیروزی انقلاب، وسط گود بوده است. جایگاه‌های مهمی داشته و کارهای مختلفی را آزموده است.
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
اگر استادمطهری زنده می‌ماند؛ اصلاح‌طلب می‌شد یا اصولگرا؟
اقتصادنیوز: محمدمهاجری فعال سیاسی اصولگرا در صفحه اینستاگرام خود به سیره استاد مرتضی مطهری پرداخت.
۱۳۹۸/۰۲/۱۳
اگر استاد مطهری به شهادت نمی رسید، عضو کدام جناح می‌شد؟
محمدمهاجری در پست اینستاگرام خود نوشت:این سوال سالها در محافل سیاسی مطرح است که اگر استادمطهری زنده می ماند چه گرایش سیاسی داشت؟ اصولگرا؟اصلاح طلب؟ هیچکدام؟ بین این دو ؟
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •