یکشنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۹ / 24 January, 2021
محمود خاوری
ناجا: محل سکونت خاوری را شناسایی کردیم/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد
۴ روز قبل / استرداد خاوری / سردار حاجیان / محمود خاوری / نیروی انتظامی
ناجا: محل سکونت خاوری را شناسایی کردیم/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد
سردار مهدی حاجیان در گفتگو با مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پلیس اینترپل برای ترامپ به خاطر شهادت سردار سلیمانی اعلان قرمز صادر کرده است یا خیر عنوان کرد: پلیس بین‌الملل برای ترامپ هنوز اعلان قرمز صادر نکرده اما ما به دنبال تعقیب، شناسایی و دستگیری عاملین و آمرین شهادت سردار سلیمانی بر اساس دستورات مقام قضائی هستیم.
محمود خاوری چرا از کانادا به ایران استرداد نمی شود؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
محمود خاوری چرا از کانادا به ایران استرداد نمی شود؟
رییس اینترپل ایران علت اینکه چرا محمود خاوری از کانادا به ایران استرداد نمی شود را توضیح داد.
خاوری به ایران بازمی‎‌‌‌‌گردد؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۶ / اخلالگران نظام اقتصادی / پلیس اینترپل / محمود خاوری
خاوری به ایران بازمی‎‌‌‌‌گردد؟
رئیس پلیس بین الملل ناجا در نامه ای خطاب به دبیر کل سازمان اینترپل مراتب اعتراض نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از عدم همکاری پلیس کانادا در پیگیری پرونده‌های اخلالگران کلان نظام اقتصادی کشور ابلاغ کرد. نوشته خاوری به ایران بازمی‎‌‌‌‌گردد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آخرین خبر از سرنوشت محمود خاوری
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / اختلاس‌گران / بانک سرمایه / کانادا / محمود خاوری
آخرین خبر از سرنوشت محمود خاوری
رئیس پلیس کشور گفت: دو بار تا محل سکونت خاوری رفتیم و حتی به پلیس آنجا گفتیم که محل وی کجاست اما پلیس کانادا وی را بازداشت نکرد، در همین موضوع استرداد مدیرعامل بانک سرمایه، پلیس اینترپل نیز تعجب کرد که ما از کجا می‌دانیم این متهم در کجا زندگی می‌کند. نوشته آخرین خبر از سرنوشت محمود خاوری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
بازداشت مجرم بزرگ اقتصادی ایران در اسپانیا | خاوری چه شد؟
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / مفاسد اقتصادی مالی
بازداشت مجرم بزرگ اقتصادی ایران در اسپانیا | خاوری چه شد؟
«مدیرعامل اسبق بانک سرمایه در اسپانیا بازداشت شد» با انتشار این خبر در اذهان تداعی شد وقتی می‌توانیم مدیرعامل اسبق بانک سرمایه را بازداشت و به کشور منتقل کنیم چرا هنوز نتوانستیم محمود خاوری مدیرعامل فراری بانک ملی را دستگیر و به کشور منتقل و محاکمه کنیم.
افشای رسوایی مالی دیگری از خانواده محمود خاوری
۱۳۹۹/۰۶/۰۷
افشای رسوایی مالی دیگری از خانواده محمود خاوری
یک پروژه آپارتمان­ سازی شکست خورده در بخش شرقی تورنتو باعث شده است که اختلاف چند میلیون دلاری بین پسران یک بانکدار ایرانی محکوم به اختلاس و کلاهبرداری فراری از ایران ( خشایار و اردوان خاوری، فرزندان محمود خاوری ) و خانواده سرمایه­ گذار عربستانی فاش شود. به گزارش انصاف…
چرا اینترپل خاوری را دستگیر نمی‌کند؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / خاوری / اینترپل
چرا اینترپل خاوری را دستگیر نمی‌کند؟
چند روز اخیر که صحبت‌هایی درباره دستگیری غلامرضا منصوری قاضی فراری توسط اینترپل مطرح شده، دوباره نام این سازمان مورد توجه قرار گرفته است. برخی سوال می‌کنند چطور می‌شود غلامرضا منصوری در کمتر از پنج روز دستگیر می‌شود، ولی سال‌ها از فرار محمود خاوری مدیرعامل اختلاسگر بانک ملی می‌گذرد و خبری از دستگیری او نیست.
چرا اینترپل محمود خاوری را دستگیر نمی‌کند؟ | چگونه یک متهم از طریق اینترپل دستگیر می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
چرا اینترپل محمود خاوری را دستگیر نمی‌کند؟ | چگونه یک متهم از طریق اینترپل دستگیر می‌شود؟
چند روز اخیر که صحبت‌هایی درباره دستگیری غلامرضا منصوری قاضی فراری توسط اینترپل مطرح شده، دوباره نام این سازمان مورد توجه قرار گرفته است. برخی سوال می‌کنند چطور می‌شود غلامرضا منصوری در کمتر از پنج روز دستگیر می‌شود ولی سال‌ها از فرار محمود خاوری مدیرعامل اختلاسگر بانک ملی می‌گذرد و خبری از دستگیری او نیست.
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / شهرام جزایری / بابک زنجانی / خاوری
جالب‌ترین داستان‌های فرار از زندان در ایران بعد از انقلاب
در ماجرای فرار‌های بزرگ، با آنکه محمود خاوری هرگز بازداشت و بازجویی نشده بود، اما فرار او از ایران باعث شد نامش با هر خبر فراری دوباره زنده شود. عزت‌الله یوسفیان‌ملا، نماینده مجلس شورای اسلامی ایران، درباره جزئیات فرار محمودرضا خاوری، رئیس سابق بانک مرکزی ایران گفته بود: با وساطت شخصی در دفتر رئیس‌جمهور سابق، محمود خاوری آزاد و برای شرکت در کنفرانسی در آلمان از کشور متواری شد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
حمله خانم بازیگر به اندی برای حضور در عروسی جنجالی! +عکس
سپیده گلچین بخاطر حضور اندی خواننده لس آنجلسی در مراسم ازدواج فرزند محمود خاوری حمله کرد
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
باشگاه فرهنگی-ورزشی احمدی‌نژاد افتتاح شد!
اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد در دفاع عجیب از محمود خاوری و بابک زنجانی که آنها را «بی‌گناه» خوانده(!) در کنار داشتن پرونده‌های مفتوح مربوط به خود در قوه قضاییه و بازداشت معاونان و مدیرانش در سالهای اخیر، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
واکنش سلیمی‌نمین به اظهارنظرهای جنجالی احمدی‌نژاد
یک فعال سیاسی اصولگرا اقدامات و اظهارات احمدی نژاد را تلاش‌های بی ثمری برای تطهیر خود به منظور بازگشت به قدرت خواند. محمود احمدی‌نژاد در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق در پاسخ به سوالی مبنی بر ظهور پدیده‌هایی مانند بابک زنجانی و محمود خاوری در اقتصاد ایران ‌در هشت سال ریاست...
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
دادستان تهران: خاوری بازداشت می‌شود
جعفری دولت آبادی با اشاره به اینکه این حجم سنگین پرونده‌های مهم نشان از فعالیت دستگاه قضا دارد، اظهار کرد: از پلیس بین الملل خواستیم که محمود خاوری را به کشور مسترد کند، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیدیم؛ البته به پیشرفت‌هایی رسیده ایم و او بازداشت خواهد شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •