پنجشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۹ / 28 January, 2021
مهدی محمدی
۴۰ ساعت قبل
فعالیت هکرهای کلاه سفید در کشور قانونی می‌شود
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی از برنامه‌ریزی برای شناسایی و احراز هویت متخصصان حوزه امنیت و هکرهای کلاه سفید در راستای ساماندهی فعالیت این افراد در کشور خبر داد. هکر کلاه سفید (White Hat Hacker) به آن دسته از هکرهایی گفته می‌شود که نقاط ضعف سیستم‌های رایانه‌ای را تست و شناسایی می‌کنند، اما نیت خرابکارانه ندارند و هدفشان نشان دادن ضعف سیستم‌های امنیتی شبکه‌های کامپیوتری به سازمان‌ها است. مهدی محمدی با بیان اینکه هدف این است که متخصصان حوزه امنیت رایانه و هکرهای کلاه سفید به‌صورت قانونی در کشور فعالیت کنند، گفت: با اعلام این فراخوان، علاوه بر احراز هویت و شناسنامه‌دار شدن فعالیت این متخصصان، امکان بازاریابی و جذب این افراد از طریق شرکت‌هایی که نیاز به متخصص امنیت دارند، …
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
آخرین دستاوردهای پژوهشی آبفا بوشهر در جشنواره وزارت نیرو ارائه می‌شود
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: آخرین دستاوردهای پژوهشی این شرکت در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو ارائه و در معرض دید عموم قرار می‎گیرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، مهدی محمدی در تشریح این خبر اظهار داشت: هفته پژوهش و فناوری وزارت نیرو امسال به صورت مجازی و در پلت فرم اینترنتی پژوهشگاه نیرو به آدرسhttps://hyperexpo.ir در حال برگزاری است. وی بیان کرد: در این جشنواره نشست‌ها و کارگاه‎های تخصصی با موضوع‌های آب و برق و دستاوردهای نوین ارائه می‌شود.محمدی اظهار داشت: در غرفه مجازی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر آخرین دستاوردهای پژوهشی این شرکت در معرض عموم قرار داده شده است. وی گفت: در این غرفه پنج پروژه پژوهشی که توسط پژوهشگران هم استانی و با …
«وزیر جنگ» اصلاحات منتقد نظامیان شد! / چه کسانی از ورود ایران به دوره
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / وزارت خارجه / سازمان‌ملل / سردار حاج قاسم سلیمانی / کریمی قدوسی / مهدی محمدی / سید محمد خاتمی / نیروی قدس / استحاله طلبان / دستگاه دیپلماسی / توافق هسته‌ای
«وزیر جنگ» اصلاحات منتقد نظامیان شد! / چه کسانی از ورود ایران به دوره "اقتدار" نگران شده‌اند؟
البته از این چاه ویل، اگر آبی برای ملت ایران در نمی آمد، برای امین‌زاده و همفکران او، نان خوبی در می‌آمد و در پیوست پنهان همان برجام‌های چندگانه، بقای آنان بر قدرت، به قیمت ذلت ایران حاصل می‌شد.
جزئیات حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال از استارت‌آپها اعلام شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / استارت آپ / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / حمایت مالی / نمایشگاه الکامپ / اقتصاد دیجیتالی
جزئیات حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال از استارت‌آپها اعلام شد
دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی، جزئیات حمایت از استارت‌آپهای حاضر در الکامپ استارز را تشریح و از ارائه ۳ بسته حمایتی به برندگان ششمین دوره این رویداد خبر داد.
توازن استراتژیک پس از شهید سلیمانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / مهدی محمدی / یادداشت / سردار حاج قاسم سلیمانی / شهید سلیمانی / شهید / عماد مغنیه / سید حسن نصرالله / ترامپ / ولادیمیر پوتین
توازن استراتژیک پس از شهید سلیمانی
در عین العرب، وقتی آخرین شهر در تصرف داعش در حال آزاد شدن بود، حتی حاضر به باز کردن نامه رئیس سازمان سیا نشد. پس از آن هم، هر گاه آمریکایی ها را مخاطب قرار می داد، برای این بود که بگوید «من حریف شمام»
وطن امروز: حاج‌قاسم مذاکره‌کننده‌ی ماهری بود
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
وطن امروز: حاج‌قاسم مذاکره‌کننده‌ی ماهری بود
مهدی محمدی در روزنامه‌ی وطن امروز نوشت: منطق‌دانان قرن بیستم برای تست میزان واقعیت امور، تکنیکی توسعه داده‌اند به نام «تست جهان‌های ممکن». به نحو بسیار ساده‌سازی شده، مقصود این است که برای فهم اینکه یک امر چقدر واقعیت دارد یا چقدر اساسی است، ۲ جهان فرضی در نظر می‌گیریم…
امکان مراجعه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / شورای حل اختلاف / مهدی محمدی / شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه
امکان مراجعه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه
ایلنا: مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امکان مراجعه کارکنان این وزارتخانه و همچنین خانواده‌های آن‌ها به شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و…
حمایت از پایان نامه های مرتبط با فناوری های نوظهور دیجیتال/ شروط دریافت تسهیلات
۱۳۹۹/۱۰/۰۵ / اقتصاد دیجیتالی / هوش مصنوعی / پایان نامه / حمایت مالی / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / ارتباط صنعت و دانشگاه
حمایت از پایان نامه های مرتبط با فناوری های نوظهور دیجیتال/ شروط دریافت تسهیلات
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حمایت از پایان نامه های کاربردی مرتبط با فناوری های نوظهور دیجیتال تا سقف ۵۰ میلیون تومان خبر داد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
پروژه تازه دشمن‌سازی برای ایرانی‌ها؛ اینبار AFC
مهدی محمدی
افزایش ۴۸۰ میلیون دقیقه‌ای سرانه مطالعه در کشور با پویش ۲۰ و ۲۰
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / هفته کتاب و کتاب خوانی / امید بنکدار / مهدی محمدی / فرهنگسرای رسانه
افزایش ۴۸۰ میلیون دقیقه‌ای سرانه مطالعه در کشور با پویش ۲۰ و ۲۰
محمدی، دبیر اجرایی پویش کتابخوانی ۲۰و۲۰ گفت: که اگر پیوستن مخاطبان به این پویش همچنان ادامه‌دار باشد؛ پویش ۲۰و۲۰ تا پایان سال منجر به افزایش ۴۸۰ میلیون دقیقه‌ای سرانه مطالعه در کشور می‌شود.
جدال استقلال و دانشگاه آزاد برای سرگروهی
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ / حسین شهبازی / دانشگاه آزاد اسلامی / مهدی محمدی / استقلال / لیگ برتر کشتی / امیرمحمد یزدانی
جدال استقلال و دانشگاه آزاد برای سرگروهی
تهران- ایرنا- تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و استقلال در دیدار نخست خود در لیگ برتر کشتی برابر حریفان به پیروزی رسیدند.
این تحلیل ها دام است !
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / انتقام / ترور شهید فخری زاده / مهدی محمدی
این تحلیل ها دام است !
‏۱- مسئله پاسخ دهی به ترور شهید فخری زاده فقط انتقام نیست. ما داغداریم اما هیجان زده نیستیم. مسئه احیای توازن راهبردی، ایجاد بازدارندگی، ترسیم مجدد قواعد بازی و جابجایی خطوط قرمز است. روند راهبردی باید تغییر کند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها / برنامه هسته‌ای ایران / مهدی محمدی
مهم‌ترین گام برای لغو تحریم و توقف تهدید
مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی در توئیتی نوشت: ترور و تحریم، حاصل انفعال و بی عملی است. حمله به محاسبات دشمن، و تغییر این باور که ‘فشار هزینه ندارد’، مهم ترین گامی است که باید برای لغو تحریم و توقف تهدید، برداشت. نقطه شروع، احیای برنامه هسته ای ایران است که طرح ‘اقدام راهبردی’ در مجلس به شکلی قدرتمند آن را محقق می کند.
خطرناک تر از عملیات ترور و خرابکاری، محاسباتی است که دشمن در ذهن دارد
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / مجلس / ایران / اسرائیل / ایالات متحده امریکا / مهدی محمدی
خطرناک تر از عملیات ترور و خرابکاری، محاسباتی است که دشمن در ذهن دارد
مشاور رئیس مجلس گفت: خطرناک تر از عملیات ترور و خرابکاری، محاسباتی است که دشمن در ذهن دارد. باید به این محاسبات حمله کرد. دشمن باید درباره هزینه و فایده اقداماتش شروع به محاسبه مجدد کند.
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / برجام / مذاکره با آمریکا / مهدی محمدی
برجام نمی‌تواند تحریم لغو کند
مهدی محمدی فعال رسانه در توئیتی نوشت: دولتی که در ۴سال گذشته بارها به دنبال مذاکره با ترامپ بوده، فاقد قوه تشخیص فرصت از تهدید است. برای برداشتن تحریم، باید قدرت تولید کرد و دولتی که نماد ‘بی قدرت‌کردن کشور و مردم’ محسوب می شود، فعلا عاجز از این کار است. اگر فقط یک چیز قطعی باشد این است برجام نمی تواند تحریم لغو کند.
گزارش از ۸ لژیونر ایرانی لیگ ستارگان
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / مهدی محمدی / لژیونر / خلیل زاده / ترابی / منتظری
گزارش از ۸ لژیونر ایرانی لیگ ستارگان
یک رسانه قطری در گزارش به معرفی ۸ لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر ۲۰۲۰-۲۰۲۱ پرداخت و موفقیت ایرانی ها در این لیگ پرداخت.
«جُرم بزرگ» در فضای مجازی به جریان افتاد
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / نشریه شارلی ابدو / شارلی ابدو / مهدی محمدی / فرانسه
«جُرم بزرگ» در فضای مجازی به جریان افتاد
‌پس از حمایت رئیس‌جمهور فرانسه از توهین به پیامبر اعظم(ص)؛ پویش «جُرم بزرگ» ویژه عموم مردم و با گستره بیشتری بار دیگر در فضای مجازی به جریان افتاد.
پلمب فروشگاه لباس با تبلیغات زنده مدلینگ زن در آمل
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / مهدی محمدی / پوشش / غیراخلاقی / پلمب
پلمب فروشگاه لباس با تبلیغات زنده مدلینگ زن در آمل
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آمل گفت: یکی از فروشگاه‌های لباس این شهرستان به دلیل بکارگیری از دختران جوان و نوجوان بی‌حجاب برای تبلیغات زنده و مدلینگ در امر فروش پلمب شد.
دو نمای کاملا متفاوت از یک «حسن روحانی»
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
دو نمای کاملا متفاوت از یک «حسن روحانی»
«حسن روحانی در دو نمای کاملا متفاوت» عنوان یادداشتی است از مهدی محمدی، روزنامه نگار که برای خبرگزاری بازار نگاشته شده است.
مدیران کل پیشین و جدید حوزه وزارتی تکریم و معارفه شدند
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / سیدعباس صالحی / مدیر کل حوزه وزارتی
مدیران کل پیشین و جدید حوزه وزارتی تکریم و معارفه شدند
ایلنا: عصر دوشنبه در جلسه شورای مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیینی از محمدمهدی احمدی مشاور وزیر و مدیرکل پیشین حوزه وزارتی تکریم و مهدی محمدی به عنوان مشاور…
مهدی محمدی مدیر کل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / وزارت ارشاد
مهدی محمدی مدیر کل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، مهدی محمدی را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.
برای پیروزی در جنگ بانیان فشار بر ایران چه کنیم؟
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / توییتر / مهدی محمدی / فضای مجازی / شبکه های مجازی / ایران
برای پیروزی در جنگ بانیان فشار بر ایران چه کنیم؟
مهدی محمدی، تحلیل‌گر مسائل سیاسی درباره آغاز جنگ شبکه‌های اجتماعی علیه ایران واکنش نشان داد.
نشانی ۱۵ مجلس عزای امام یازدهم
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / مهدی محمدی / محمدحسین پویانفر / نریمان پناهی / محمدرضا بذری / ابوالفضل بختیاری / مهدی اکبری / حسین سازور
نشانی ۱۵ مجلس عزای امام یازدهم
روزهای پایانی دهه اول ماه ربیع‌الاول با سه مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع)، وفات حضرت سکینه(س) و شهادت حضرت محسن بن علی(ع) همراه است که هیأت‌های مذهبی به عزاداری در این ایام می‌پردازند.
با معرفی مدیرکل جدید حوزه وزارتی ارشاد، مدیر قبلی به اسپانیا می‌رود
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / مهدی محمدی / مهدی محمدی / رایزن ایران در اروپا / احمدی / انتظامی / اسپانیا / مادرید / تودیع معار
با معرفی مدیرکل جدید حوزه وزارتی ارشاد، مدیر قبلی به اسپانیا می‌رود
«مهدی محمدی» هفته آینده پس از تودیع محمدمهدی احمدی، جای او را در مدیرکلی حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گیرد تا احمدی روانه مادرید، پایتخت اسپانیا شود.
ناامیدی و بی‌انگیزگی کشتی‌گیران با لغو پیکارهای انتخابی
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / مهدی محمدی / کشتی فرنگی / انتخابی تیم ملی
ناامیدی و بی‌انگیزگی کشتی‌گیران با لغو پیکارهای انتخابی
مربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی معتقد است منتفی شدن چرخه انتخابی تیم‌های ملی بنا به دلایل مختلف و غیرمنطقی به هیچ عنوان به سود کشتی نیست و باعث بی‌انگیزگی می‌شود.
امامی در دادگاه: تا پیش از گرفتن وام، ۲۴ میلیارد تومان گردش حساب داشتم؛ نمایندگان بانک سرمایه: تأیید نمی‌کنیم / برای تامین اولین وام، یک سپرده ۵ میلیاردی تامین کردیم؛ هیچیک برای هادی رضوی نبوده / ۱۰ میلیارد تومان به مهدی محمدی دادم تا اگر کسی خواست قیر بفروشد برای من بخرد / پول آئودی پدرم از محل فروش ملک پدری بود آقای نماینده دادستان! با ۲۰:۳۰ نمی‌توان راه را کوتاه کرد / نماینده دادستان خطاب به امامی: شما سینما را کثیف کرده‌اید
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
امامی در دادگاه: تا پیش از گرفتن وام، ۲۴ میلیارد تومان گردش حساب داشتم؛ نمایندگان بانک سرمایه: تأیید نمی‌کنیم / برای تامین اولین وام، یک سپرده ۵ میلیاردی تامین کردیم؛ هیچیک برای هادی رضوی نبوده / ۱۰ میلیارد …
ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» و ۳۳ متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه جرایم ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی برگزار شد.
متهم امامی: ۱۰ میلیارد تومان در ایران به مهدی محمدی دادم/ نمایندگان دادستان: امامی می خواهد مارا مقابل هنرمندان قرار دهد
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
متهم امامی: ۱۰ میلیارد تومان در ایران به مهدی محمدی دادم/ نمایندگان دادستان: امامی می خواهد مارا مقابل هنرمندان قرار دهد
در ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی، وکیل متهم گفت: سند امنیت قضایی را باید شاهکار ریاست عدلیه دانست. باید از رییس قوه قضاییه تشکر کرد که با وضع این سند، تحقیر رفتاری و عملی متهمان را ممنوع اعلام کرده است.
۱۳۹۹/۰۷/۲۶ / اسراییل / ترور سیاسی / نتانیاهو
آغاز ترورهای سیاسی در اسراییل
مهدی محمدی در توییتر نوشت :
کوچ ۲ مدیر وزارت ارشاد به اروپا
۱۳۹۹/۰۷/۱۸ / اسپانیا / سیدعباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / جمهوری اسلامی ایران / حسین انتظامی / مهدی محمدی
کوچ ۲ مدیر وزارت ارشاد به اروپا
در آینده نزدیک، تغییراتی در ترکیب مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتفاق می‌افتد. این تغییرات تا پایان آبان ماه انجام می‌شود و انتظامی و احمدی راهی اروپا می‌شوند.
مراسم رونمایی و فروش تابلوی عاشورایی
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / فرهنگسرای رسانه / خیرین مدرسه ساز / اربعین / نقاشی
مراسم رونمایی و فروش تابلوی عاشورایی
ایرنا - تهران - مراسم رونمایی و فروش تابلوی عاشورایی «کآرام جان می‌رود» اثر محمدرضا محمدحسین روز پنجشنبه همزمان با اربعین حسینی با حضور زهرا گیتی‌نژاد مدیر خیریه مهرگیتی، مهدی محمدی رییس فرهنگ‌سرای رسانه، فاطمه مهاجرانی معاون توسعه سازمان نوسازی مدارس در فرهنگ‌سرای رسانه برگزار شد؛ این تابلوی عاشورایی به مبلغ یک میلیارد تومان برای ساخت مدرسه ۶ کلاسه در گتوند استان خوزستان خریداری شد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
مقدمه‌چینی برای 1400
انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تا چندماه دیگر در شرایطی در ایران برگزار خواهد شد که یکی از دو جریان سیاسی فعال در ایران، شرایط را آماده پیروزی می‌بیند و حتی از رییس‌جمهوری نظامی سخن به میان می‌آورد. محمدباقر قالیباف، علی شمخانی، محسن رضایی و حسین دهقان از جمله سیاسیونی محسوب می‌شوند که به‌ دلیل سابقه حضور در نهادهای نظامی تا اینجای کار نام‌شان بیش از سایرین به سر زبان‌ها افتاده و از قرار معلوم جلساتی را بین خود برای ایجاد هماهنگی برگزار کرده‌اند اما آنچه در این میان حایز اهمیت است، مقدمه‌چینی یاران قالیباف برای حضور احتمالی او در انتخابات ریاست‌جمهوری است. قالیباف حالا ریاست مجلس را عهده‌دار است و به اعضای فراکسیون نیروهای انقلاب تضمین عدم …
اعلام رسانه‌ای «جرم بزرگ» علیه ضدرسانه هتاک فرانسوی
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / مقام معظم رهبری / تروریسم / فرهنگسرای رسانه / وزارت ارشاد / پیامبر اسلام / سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران / صهیونیسم / مهدی محمدی / تروریسم رسانه‌ای / سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران
اعلام رسانه‌ای «جرم بزرگ» علیه ضدرسانه هتاک فرانسوی
محمدی:خوشبختانه در ایران، همه رسانه‌ها نسبت به توهین نشریه فرانسوی واکنش نشان دادند، در این میان فرهنگسرای رسانه به عنوان یک کانون رسانه‌ای به دنبال یک واکنش جدی و بزرگ فرهنگی بود.
هنرمندان با «نذر فرهنگی» در فیض توسعه عتبات مشارکت می‌کنند
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / مجید نامجو / ستاد بازسازی عتبات عالیات / مهدی محمدی / منوچهر شاهسواری / فرهنگ و ارشاد اسلامی / عتبات عالیات
هنرمندان با «نذر فرهنگی» در فیض توسعه عتبات مشارکت می‌کنند
هنرمندان و اهالی فرهنگ با پیوستن به پویش «نذر فرهنگی»، در فیض بازسازی و توسعه عتبات مشارکت می‌کنند.
این تصویر را خوب بخاطر بسپارید !
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / تحقیر دیپلماتیک / صربستان / مذاکره با آمریکا
این تصویر را خوب بخاطر بسپارید !
الف / دیدارهای دیپلماتیک آداب و قواعدی دارد . طرز نشستن ، نوع صندلی ، محل دیدار همه وهمه میتواند واجد معانی خاص خود باشد . انتشار این تصویر از دیدار و رفتار تحقیرآمیز مقامات واشنگتن با رئیس‌جمهور و مردم صربستان و همچنین غافل‌گیری رئیس‌جمهور صربستان از انتقال سفارت بلگراد از تل‌آویو به قدس اشغالی واکنش بسیاری در رسانه ها داشت . مهدی محمدی کارشناس سیاسی از زاویه ‌ای دیگر به موضوع پرداخته است .
پلاسما چطور جان بیمار کرونایی را نجات می دهد؟
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / مهدی محمدی / کرونا / پلاسما / بیماران / ماه محرم / معجزه / بخشش / سلامت / ویروس کرونا
پلاسما چطور جان بیمار کرونایی را نجات می دهد؟
هنوز هم بسیاری از بهبود یافتگان کرونا نمی دانند پلاسمای خونشان می تواند معجزه زندگی بیماران بدحال کرونایی باشد.
رونمایی از «زیبایی محض» فصل جدیدی برای جامعه قرآنی است
۱۳۹۹/۰۶/۰۲ / جبهه مقاومت / مهدی محمدی / مرتضی طلایی / کربلا
رونمایی از «زیبایی محض» فصل جدیدی برای جامعه قرآنی است
سردار مرتضی طلایی در آئین رونمایی از کتاب «زیبایی محض» گفت: کانون قرآن و عترت بنیاد قرآن و تعامل با نویسنده صاحب این اثر، فصل جدیدی برای جامعه قرآنی ایجاد کرد.
ارائه سند راهبردی هوش مصنوعی به شورای عالی انقلاب فرهنگی
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / شورای عالی انقلاب فرهنگی / اقتصاد دیجیتالی / استارت آپ / هوش مصنوعی
ارائه سند راهبردی هوش مصنوعی به شورای عالی انقلاب فرهنگی
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری از ارائه سند راهبردی هوش مصنوعی به شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و گفت: تصویب نهایی این سند در شورا تا یک ماه دیگر انجام می گیرد.
جزئیات برنامه حمایتی از ۵ فناوری آینده ساز اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / فناوری اطلاعات / مهدی محمدی / اقتصاد دیجیتالی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / استارت آپ
جزئیات برنامه حمایتی از ۵ فناوری آینده ساز اعلام شد
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی گفت: ۶برنامه حمایتی از ۵ فناوری آینده ساز در حوزه فناوری اطلاعات را در قالب برنامه «استارت آپ پلاس»تدوین کرده است.
فرهنگسرای رسانه با ۸ ویژه‌برنامه سیاه‌پوش عزای امام حسین(ع) می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / مهدی محمدی / عاشورا / فرهنگسرای رسانه / محرم 99
فرهنگسرای رسانه با ۸ ویژه‌برنامه سیاه‌پوش عزای امام حسین(ع) می‌شود
رئیس فرهنگسرای رسانه از اجرای ۸ ویژه‌برنامه در عزای سیدالشهدا امام حسین (ع) خبر داد.
رشد پلتفرم های دیجیتال کشور در ایام کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / شورای عالی انقلاب فرهنگی / فضای مجازی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / مهدی محمدی
رشد پلتفرم های دیجیتال کشور در ایام کرونا
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری گفت: پلتفرم‌های کشور در ایام کرونا رشد و ارزش‌افزوده چشمگیری داشتند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
شهاب حسینی «هم‌رفیق» را با مجوز سازمان سینمایی می‌سازد
سازمان سینمایی اسامی تازه‌ترین پروانه‌های ساخت آثار سینمایی و غیرسینمایی را منتشر کرد. به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیرسینمایی، با ساخت داستانی بلند «زمین خاکی» به تهیه‌کنندگی مهری شیرازی، کارگردانی میر حامد میرعظیمی و نویسندگی مریم فهیمی، داستانی بلند «ماجرای مدرسه» به تهیه‫کنندگی و کارگردانی شاهپور حسینی رابری و نویسندگی نجیبه نعمتی، داستانی کوتاه «زندگی دوباره» به تهیه‌کنندگی محمدمهدی محمدی علی‌ آبادی، کارگردانی و نویسندگی پیام محمودی کردستانی، مستند «شش در چهار» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی محسن خان جهانی و مستند «صنعت یاران» به تهیه کنندگی فرهاد مقربی، کارگردانی و نویسندگی آبتین فضایلی موافقت شد. همچنین در …
آخرین مصوبات شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / زمین / صنعت / مدرسه / محسن خان جهانی / مهدی محمدی
آخرین مصوبات شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی
ایلنا: شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت دو عنوان داستانی بلند، یک عنوان داستانی کوتاه و دو عنوان مستند موافقت کرد.
جزئیات حمایت از بومی سازی محصولات امنیتی فاوا / جایگزینی با نمونه های خارجی
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / مهدی محمدی / امنیت سایبری / بومی سازی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / مرکز افتای ریاست جمهوری / حمایت از تولید ملی
جزئیات حمایت از بومی سازی محصولات امنیتی فاوا / جایگزینی با نمونه های خارجی
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی از حمایت از محصولات بومی امنیتی فناوری اطلاعات و کمک به فراهم کردن بستر جایگزینی این محصولات با محصولات خارجی خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
«معماری پارامتریک» منتشر شد
کتاب «معماری پارامتریک، معماری خودتکثیر؛ چارچوبی نوین برای معماری» تالیف پاتریک شوماخر با ترجمه فرزاد حامدی و محمدمهدی محمدی منتشر شد. به گزارش ایسنا، این کتاب که نخستین جلد از مجموعه کتاب دو جلدی معماری خودتکثیر «architecture of Autopoiesis» است و شامل مطالبی درباره مبانی نظری معماری، به ویژه معماری پارامتریک است، در ۶۱۶ صفحه با قیمت ۱۴۰ هزار تومان در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی راهی بازار کتاب شده است. در معرفی نویسنده کتاب عنوان شده است: پاتریک شوماخر به عنوان نظریه‌پرداز سبک معماری پارامتریک و شریک‌ زاها حدید در این کتاب به دنبال بازتعریف و نگاهی دوباره به معماری است و ثمره چندین سال مطالعه طراحی و تدریس را گردآوری کرده است و معماری را در تئوری‌های …
فرار از خانه، تبدیل به فرار به شبکه‌های اجتماعی شده است
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / فرهنگسرای رسانه / مهدی محمدی / فرهنگ عمومی
فرار از خانه، تبدیل به فرار به شبکه‌های اجتماعی شده است
مهدی محمدی، رئیس فرهنگ‌سرای رسانه گفت: آسیب اجتماعی فرار از خانه هنوز هم برای والدین ضدارزش است اما باید به آن‌ها بگوییم که فرزندتان در خانه به شبکه‌های اجتماعی فرار کرده است.
رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت انتخاب شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / انتخابات اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت / سردار طلایی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت انتخاب شد
اولین ‌جلسه هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت به ریاست مهدی محمدی- مشاور وزیر ارشاد و دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی کشور- و جمعی از مسئولین قرآنی و هیات مدیره این اتحادیه و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
افقی جدید برای چهار هزار موسسه قرآنی
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / سید عباس صالحی / مهدی محمدی / محمد قمی / عبدالهادی فقهی زاده / مشارکت انتخاباتی / معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / سازمان دارالقرآن الکریم / قرآن کریم / سید سعیدرضا عاملی / شورای توسعه فرهنگ قرآنی
افقی جدید برای چهار هزار موسسه قرآنی
تهران- ایرنا- برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری تشکل‌های قرآن و عترت را می‌توان افقی جدید برای فعالیت چهار هزار موسسه قرآنی در سطح کشور دانست تا با همدلی برای ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) تلاشی مضاعف را در پیش گیرند.
تشکیل اتحادیه کشوری موسسات قرآنی؛ نماد مردمی‌بودن قرآن است
۱۳۹۹/۰۵/۰۳ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / مهدی محمدی / معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
تشکیل اتحادیه کشوری موسسات قرآنی؛ نماد مردمی‌بودن قرآن است
تهران - ایرنا - مشاور وزیر و دبیر هیئت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت را بزرگ‌ترین نماد مردمی‌بودن قرآن در نظام جمهوی اسلامی دانست.
انسجام فعالیت‌های قرآنی با تشکیل اتحادیه کشوری تحقق می‌یابد
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / سید عباس صالحی / مهدی محمدی / عبدالهادی فقهی زاده / مشارکت انتخاباتی / معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / قرآن کریم
انسجام فعالیت‌های قرآنی با تشکیل اتحادیه کشوری تحقق می‌یابد
تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت را باعث انسجام بیشتر فعالیت‌های قرآنی و پرهیز از موازی‌کاری دانست.
اعطای تسهیلات به استارت‌آپ‌های حوزه اینترنت اشیا
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
اعطای تسهیلات به استارت‌آپ‌های حوزه اینترنت اشیا
به گفته دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این معاونت به استارت‌آپ‌های حوزه اینترنت اشیا تسهیلات کم بهره قابل تبدیل به بلاعوض تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان اعطا می‌کند. مهدی محمدی در رویداد استارت‌آپی IOT که به صورت مجازی در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، بیان کرد: بر اساس برآوردهایی که شده، تعداد اشیای متصل در دنیا تا انتهای سال ۲۰۲۰ به بیش از ۵۰ میلیارد شیء می‌رسد که این تعداد 5/ 2برابر سال ۲۰۱۶ است؛ این نشان‌دهنده یک ترند عجیب و غریب در حوزه اینترنت اشیا است. دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی‌ و فناوری ریاست‌جمهوری با بیان اینکه حتی در زمینه سرمایه‌گذاری روی اینترنت اشیا تحول شگرفی شده است، بیان کرد: اینها …
رئیس ستاد برگزاری انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی انتخاب شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / سازمان تبلیغات اسلامی / معاونت قرآن و عترت / وزارت ارشاد / قرآن کریم
رئیس ستاد برگزاری انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی انتخاب شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهدی محمدی را به عنوان رئیس ستاد برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت منصوب کرد.
اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی برای استارتاپ‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / ویروس کرونا / مهدی محمدی / سازمان فناوری اطلاعات
اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی برای استارتاپ‌ها
تهران- ایرنا - دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی گفت: مجموع تسهیلات صندوق نوآوری برای شرکت‌های خلاق ۵۰۰ میلیارد ریال و برای مجموعه‌های دانش‌بنیان‌ها ۲ هزار میلیارد ریال است که فکر می‌کنیم بسیاری از آسیب‌ها را پوشش می‌دهد.
مردم دغدغه معیشت دارند و به فرهنگ فکر نمی‌کنند/بحران در صنعت نشر
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / دانشگاه ادیان ومذاهب / صنعت نشر / ویروس کرونا / شیوع کرونا / کتاب و کتابخوانی / نمایشگاه کتاب تهران
مردم دغدغه معیشت دارند و به فرهنگ فکر نمی‌کنند/بحران در صنعت نشر
مهدی محمدی شجاعی گفت که به دلیل شرایط کرونا وضعیت فروش کتاب بسیار پایین آمده است. مردم اکنون نگران معیشت‌شان هستند و طبیعی است که دغدغه فرهنگ و مطالعه نداشته باشند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
عـــدد خــبــــر
1000٪ رشد برای برخی کسب‌وکارهای آنلاین در دوران کرونا رقم خورد [ایرنا] دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی گفت: «توسعه زیرساخت ارتباطی کشور باعث شد با شیوع کرونا کسب‌وکارهای آنلاین زمینگیر نشوند و حتی برخی از آنها با رشد یک‌هزار‌درصدی رو‌به‌رو شوند.» مهدی محمدی افزود: «در حوزه آموزش آنلاین یک نمونه‌گیری اولیه انجام دادیم. در این نمونه‌گیری مشخص شد شرکت‌هایی داریم که تا ‌هزار برابر رشد کردند. در مجموع نیز به‌طور متوسط رشدهایی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰‌درصد در کسب‌وکارهای اینترنتی اتفاق افتاده است.» او با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های کشور از دو جهت قابل بررسی است، …
رشد ۱۰۰۰ درصدی برخی کسب‌وکارهای آنلاین در دوران کرونا
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / مهدی محمدی / شبکه ملی اطلاعات
رشد ۱۰۰۰ درصدی برخی کسب‌وکارهای آنلاین در دوران کرونا
تهران - ایرنا - دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی گفت: توسعه زیرساخت ارتباطی کشور باعث شد با شیوع کرونا کسب و کارهای آنلاین زمین‌گیر نشوند و حتی برخی از آن‌ها با رشد یک‌هزار درصدی رو به‌رو شوند.
سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از تاثیرگذارترین نهادها در ارتش است
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / دفاع مقدس / ارتش جمهوری اسلامی ایران / شیعه / مهدی محمدی / امیر سرتیپ نصیرزاده / قرآن کریم
سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از تاثیرگذارترین نهادها در ارتش است
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش چه در زمان دفاع مقدس و چه پس از آن، از تاثیرگذارترین و ضروری ترین نهادها در نیروهای مسلح، بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده و هست.
درس‌هایی از ۱۷ سال پرونده هسته‌ای
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / سردار حاج قاسم سلیمانی / دولت آقای روحانی / تهران / پرونده هسته ای / شورای امنیت / نیویورک / سگ نگهبان / ترامپ / روسیه / مهدی محمدی
درس‌هایی از ۱۷ سال پرونده هسته‌ای
شاید مهم‌ترین درس ـ این است که عامل داخلی همیشه مهم‌ترین فاکتور در طرح‌ریزی راهبردی غرب علیه ایران است.
نفوذ فناوری دیجیتال به صنایع بیشتر می شود/ افزایش سهم اقتصاد دیجیتال از اقتصاد ملی
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / اقتصاد دیجیتالی / جهش تولید / شرکت های دانش بنیان / استارت آپ
نفوذ فناوری دیجیتال به صنایع بیشتر می شود/ افزایش سهم اقتصاد دیجیتال از اقتصاد ملی
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری گفت: روند توسعه در حوزه اقتصاد دیجیتال در کشور ما صعودی بوده اما ۲-۳سال دیگر میتوانیم سهم ۱۰-۱۲درصدی از اقتصاد ملی را بدست آوریم.
تصاویر | تیم جدید قالیباف را بیشتر بشناسید | از نویسنده «چرا فتنه؟ چرا تقلب؟» تا معتمد سعید جلیلی
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
تصاویر | تیم جدید قالیباف را بیشتر بشناسید | از نویسنده «چرا فتنه؟ چرا تقلب؟» تا معتمد سعید جلیلی
بابک نگاهداری، حمید اصلانی، محمدسعید احدیان، محسن مکیان، احسان عسکری و مهدی محمدی از معاونان و مشاوران تازه منصوب شده رییس مجلس هستند.
(تصاویر) تیم جدید قالیباف را بیشتر بشناسید
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / محمدباقر قالیباف / مجلس شورای اسلامی / رئیس مجلس
(تصاویر) تیم جدید قالیباف را بیشتر بشناسید
بابک نگاهداری، حمید اصلانی، محمدسعید احدیان، محسن مکیان، احسان عسکری و مهدی محمدی از معاونان و مشاوران تازه منصوب شده رییس مجلس هستند.
مهدی محمدی مشاور قالیباف در امور راهبردی شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
مهدی محمدی مشاور قالیباف در امور راهبردی شد
رئیس مجلس شورای اسلامی طی حکمی مهدی محمدی را به عنوان مشاور در امور راهبردی منصوب کرد.
مشاور قالیباف تعیین شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / محمدباقر قالیباف / مجلس شورای اسلامی / مهدی محمدی / مجلس / قالیباف / مجلس یازدهم
مشاور قالیباف تعیین شد
رئیس مجلس طی حکمی «مهدی محمدی» را به عنوان مشاور در امور راهبردی منصوب کرد.
امضای قالیباف پای یک حکم دیگر زده شد /مدیران جدید مجلس معارفه شدند
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / محمد باقر قالیباف / مجلس یازدهم
امضای قالیباف پای یک حکم دیگر زده شد /مدیران جدید مجلس معارفه شدند
فارس نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی طی حکمی مهدی محمدی را به عنوان مشاور در امور راهبردی منصوب کرد.
مراسم تودیع و معارفه چند تن از مدیران مجلس برگزار شد
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / حمید اصلانی / محمد باقر قالیباف / مهدی محمدی / محمد مهدی صدیقی / مجلس شورای اسلامی / محمدسعید احدیان
مراسم تودیع و معارفه چند تن از مدیران مجلس برگزار شد
مراسم معارفه چند تن از مدیران مجلس شورای اسلامی با حضور قالیباف رئیس نهاد قانون گذاری کشور برگزار شد.
اختلالات سیگنالی آقای ترامپ
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / سردار حاج قاسم سلیمانی / ترامپ / چین / برجام / آمریکا / ونزوئلا / حسن روحانی / روحانی / دولت ایران / نیویورک
اختلالات سیگنالی آقای ترامپ
ترامپ با سیاست خود مرز میان توافق و تسلیم را از بین برده است. اکنون حتی افراطی‌ترین غرب‌گرایان در ایران هم نمی‌توانند تصویری از یک معامله احتمالی با ترامپ بدهند.
تقاضای دانش بنیان ها برای دریافت وام ظرف ۳ روز بررسی می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / شرکت های دانش بنیان / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / ویروس کرونا / تسهیلات بانکی / استارت آپ
تقاضای دانش بنیان ها برای دریافت وام ظرف ۳ روز بررسی می‌شود
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال گفت: ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان و خلاق حوزه دیجیتال که در دوران کرونا متضرر شده اند، ادامه دارد و این درخواست ها ظرف ۳ روز بررسی می شود.
حمایت معاونت علمی از کسب‌وکارهای مشارکتی
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / کسب و کار / مهدی محمدی
حمایت معاونت علمی از کسب‌وکارهای مشارکتی
معاونت علمی و فناوری اعلام کرد از کسب و کارهای اقتصاد اشتراکی حمایت می کند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / حسام‌الدین آشنا / سران سه قوه / سران قوا
سران قوا مؤمنانه با یکدیگر رفاقت کنند
حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهور در حساب توئیتری خود در پاسخ به مهدی محمدی (کارشناس و تحلیلگر سیاسی) نوشت: «‌امیدوارم یک‌سال آینده نشان دهد که سران فعلی سه قوه چنان موقعیت شناسند که می‌توانند در دوره انتخابات، جانانه با یکدیگر رقابت کنند و آنگاه که در مسند مسئولیت نشستند مؤمنانه با یکدیگر رفاقت کنند. مردم را نا امید نکنیم و در دوران سختی، جامعه را قطبی نسازیم. قدرت ما در گرو وحدت ماست.»
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: استان از نظر شیوع کرونا در وضعیت هشدار قرار دارد
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه / شیوع کرونا
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: استان از نظر شیوع کرونا در وضعیت هشدار قرار دارد
شفقنا- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه استان ازنظر شیوع کرونا در وضعیت هشدار قرار دارد، گفت: هم‌اکنون 208 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند. مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با فارس با...
فکر و مدیریت جوانانه؛ حلال مشکلات کشور
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / سردار حاج قاسم سلیمانی / سردار سلیمانی / روسیه / ترامپ / شهید سلیمانی / تشکل های دانشجویی / صدا و سیما / مهدی محمدی / انگلستان / دفاع‌مقدس
فکر و مدیریت جوانانه؛ حلال مشکلات کشور
مسائل پیچیده شدند و نسل گذشته اساساً ظرفیت‌های ذهنی و اجرائی لازم برای درک، هضم و حلّ این مسائل پیچیده را ندارد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
جزئیات احراز هویت آنلاین سجام
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، جزئیات طرح احراز هویت غیرحضوری برای دریافت کد بورسی سجام را با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی توضیح داد. مهدی محمدی با اشاره به افزایش تعداد متقاضیان دریافت کد بورسی و سهامداری طی هفته‌های اخیر و مشکلات مربوط به مراجعه حضوری این متقاضیان در دوران کرونا، اظهار کرد: درحال‌حاضر متقاضیانی که برای دریافت کد بورسی در سامانه سجام ثبت‌نام می‌کنند مجبور به مراجعه به دفاتر کارگزاری و پیشخوان هستند.
جزئیات احراز هویت غیرحضوری سجام با هوش مصنوعی/ پردازش تصویر و تشخیص چهره متقاضی
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / سامانه سجام / سجام / مهدی محمدی / هوش مصنوعی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / ویروس کرونا / احراز هویت
جزئیات احراز هویت غیرحضوری سجام با هوش مصنوعی/ پردازش تصویر و تشخیص چهره متقاضی
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، جزئیات طرح احراز هویت غیرحضوری برای دریافت کد بورسی سجام را با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی توضیح داد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / ابتلا به کرونا / شیوع کرونا / کرونا در کرمانشاه
کرونا در کرمانشاه / شمار مبتلایان کرونا در کرمانشاه از مرز ۲ هزار نفر گذشت
شفقنا- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه گفت: تعداد مبتلایان به کوید 19 در استان به 2 هزار و 37 نفر رسید که متاسفانه از این تعداد، 84 نفر جان باختند.مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با...
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
تمرین دوچرخه سواران ملی پوش زنجانی
محمد رحمتی و مهدی محمدی دو ورزشکار افتخارآفرین کشورمان ، با وجود تعطیلی اردوهای ورزشی به تمرین های خود در زنجان ادامه می دهند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / مهدی محمدی / اینترنت / اپلیکیشن / هوشمندسازی
ایده های فناورانه حمل و نقل هوشمند حمایت می شوند/ تسهیلات مالی برای اپلیکیشنهای اینترنت اشیاء
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از حمایت از ایده های فناورانه شرکت های دانش بنیان و استارت آپی در حوزه حمل و نقل هوشمند خبر داد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
تاسیس شرکت با مسئولیت محدود ارشا فلز نوین گلستان
در تاریخ23/04/1398 به شماره ثبت 13062 به شناسه ملی 14008465500 ثبت و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی می‌گردد. موضوع فعالیت: آهن‌فروشی، خرید و فروش تیرآهن، میلگرد، پروفیل، نبشی، ناودانی، خاموت به صورت کلی و جزئی. واردات و صادرات در صورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط درصورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط مدت فعالیت: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود مرکز اصلی: استان گلستان،  شهرستان گرگان،  بخش مرکزی،  شهر گرگان، کیانشهر،  جاده (آق قلا)،  کوچه (بازار آهن فروش‌ها)،  پلاک 0،  طبقه همکف کدپستی 4913934817 سرمایه شخصیت حقوقی عبارت است از مبلغ 1000000 ریال نقدی میزان سهم الشرکه هر یک از شرکا آقای …
۱۳۹۹/۰۲/۰۹
اتصال استارت‌آپ‌ها به پایگاه‌های داده دولتی
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی گفت: در حال رایزنی هستیم تا استفاده از پایگاه‌های داده دولتی برای ارائه ۷۰ خدمت آنلاین استارت‌آپی در دسترس این کسب وکارها قرار گیرد. مهدی محمدی درخصوص برنامه ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی مبنی بر حمایت از کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات در جهت ارائه خدمات آنلاین اظهار کرد: برنامه مشترکی با شورای اجرایی فناوری اطلاعات پیش می‌بریم به این معنی که دسترسی کسب‌وکارهای خصوصی و استارت‌آپ‌ها به زیرساخت‌ها و پایگاه‌های داده دولتی و ملی از طریق API فراهم شود. وی ادامه داد: این اقدام در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال صورت می‌گیرد و قصدمان بر این است که فهرستی از خدمات دولتی مورد نیاز کسب‌وکارهای خصوصی را تهیه و در اختیار آنها …
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / برگزاری مجلس ترحیم / دادستان ماهشهر / مقابله با کرونا / ممنوعیت تجمعات
مجلس ترحیم به بازداشت ۸ نفر ختم شد
 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی محمدی دادستان ماهشهر گفت: ۸ نفر از بانیان برگزاری یک مجلس ترحیم در این شهرستان به دلیل بی‌توجهی به هشدار‌های داده شده در خصوص برگزار نکردن مجالس عزاداری در زمان کرونا بازداشت شدند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / مهدی محمدی / آمریکا / ایران / برنامه موشکی ایران / ماهواره نور / سپاه پاسداران
درباره ماهواره اطلاعات نظامی نور
خداقوت به مردانی که در سخت ترین شرایط بهترین و خلاقانه ترین پروژه ها را پیش می برند.
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / ویروس کرونا / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / استارتاپ ایرانی / شرکت های دانش بنیان
جزئیات حمایت از ایده های کرونایی استارت‌آپ ها/ ارائه وام ارزان قیمت در کمتر از ۲ تا ۳ هفته
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال ۵ مدل حمایتی از ایده‌های استارتاپی را در بحران کرونا تشریح کرد و گفت: وام ارزان قیمت در کمتر از ۲ تا ۳ هفته در اختیار کسب و کارها قرار می گیرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •