شنبه, ۳ آبان, ۱۳۹۹ / 24 October, 2020
نیم سکه
قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۳| عقب نشینی سکه به کانال ۱۴ میلیون
۸ ساعت قبل / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت سکه امروز / قیمت سکه گرمی / قیمت ربع سکه
قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۳| عقب نشینی سکه به کانال ۱۴ میلیون
اقتصاد نیوز : قیمت سکه تمام امروز در بازار با افت ۲۰۰ هزار تومانی همراه شد و به ۱۴,۸۰۰,۰۰۰ (چهارده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید.
قیمت سکه در ادامه روند نزولی وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد
۴ روز قبل
قیمت سکه در ادامه روند نزولی وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شد
در بازار آزاد تهران عصر امروز سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۳ میلیون تومان، نیم سکه ۷ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و ربع سکه ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.
سقوط دسته‌جمعی همه بازارها/ کدام بازار امروز بیشتر ریزش داشت؟
۴ روز قبل / بورس / پیش بینی بورس / پیش بینی دلار / پیش بینی طلا / دلار / طلا
سقوط دسته‌جمعی همه بازارها/ کدام بازار امروز بیشتر ریزش داشت؟
بازارهای مالی ایران امروز دسته جمعی عقب‌نشینی کردند و نیم سکه طلا با ۱۲ درصد و طلای ۱۸ عیار با ۱۰ درصد عقبگرد رکوددار بیشتری ریزش در بازارهای مالی شدند. امروز بورس هم با ریزش دوباره به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد خبرساز شد. نوشته سقوط دسته‌جمعی همه بازارها/ کدام بازار امروز بیشتر ریزش داشت؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سقوط آزاد قیمت طلا در بازار
۴ روز قبل
سقوط آزاد قیمت طلا در بازار
شهروند آنلاین: بر اساس قیمت اتحادیه طلا، جواهر و سکه امروز (۲۹ مهر۹۹) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزتومان است.
ارز ، سکه و طلا را پایین کشید
۴ روز قبل
ارز ، سکه و طلا را پایین کشید
افت قیمت در بازار طلا و سکه که از یکشنبه آغاز شده بود دیروز هم ادامه یافت و همانطور که پیش‌بینی می‌شد کاهش نرخ دلار قیمت طلا و سکه را هم پایین کشید. به گزارش همشهری، روز دوشنبه همزمان با افت حدود 700تومانی قیمت دلار، هر قطعه تمام سکه طرح جدید با 500هزار تومان کاهش قیمت نسبت به یکشنبه، 15میلیون و 500هزار تومان معامله شد و هر قطعه تمام سکه طرح قدیم با 100هزار تومان افت در قیمت 14میلیون و 700هزار تومان تثبیت شد. دیروز نیم سکه که روز یکشنبه هم از کانال 9میلیونی هفته گذشته خود پایین آمده بود  هم این …
مورد خاص بازار سکه
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / نیم سکه / بازار سکه / پیش بینی قیمت سکه / ربع سکه / حباب سکه
مورد خاص بازار سکه
اقتصاد نیوز : وجود حباب سنگین در بازار سکه، بر همه روشن است. جالب‌تر است که بدانیم حباب سکه در قطع‌های کوچک، بسیار سنگین‌تر از سکه تمام است. طوریکه حباب ربع سکه، به میزان حباب سکه تمام شده است.
یکی حقوقی این نماد را از خواب بیدار کند!
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
یکی حقوقی این نماد را از خواب بیدار کند!
امروز مطالبی همچون افزایش معنادار یورو در صرافی ملی/ نیم سکه ۹ میلیون تومان!، ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۲ مهر ۹۹، ۵ سهمی که به دنبال افزایش سرمایه هستند، سود هر سهم «وخارزم» چقدر بود؟، شاخص‌های بورس در آمریکا و اروپا سبز شدند، قیمت طلای جهانی کاهشی شد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
رفت‌و برگشت سریع قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
رفت‌و برگشت سریع قیمت سکه
دیروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران از 16میلیون تومان فراتر رفت و گرچه تا ساعت17 به محدوده 15میلیون‌و700هزار تومان بازگشت اما ثبت این رکورد جدید از وجود فضای هیجانی بر بازار طلا و سکه حکایت داشت، هیجانی که ریشه در التهاب در بازار ارز کشور دارد. به گزارش همشهری، قیمت تمام سکه طرح قدیم هم دیروز به یک قدمی 15میلیون رسید و هر قطعه از آن به قیمت 14میلیون‌و900هزار تومان قیمت خورد که 400هزار تومان نسبت به روز قبل بیشتر بود. نیم سکه دیروز با 500هزار تومان افزایش به قیمت 8میلیون‌و750هزار …
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
قیمت سکه طرح جدید ۱۹ مهر ۱۳۹۹ به ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، روز شنبه 19 مهرماه در بازار آزاد تهران به ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.به گزارش مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، 19 مهرماه در بازار آزاد تهران به ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.
بازار سکه و طلا کمی آرام گرفت + آخرین قیمت‌ها
۱۳۹۹/۰۷/۱۸
بازار سکه و طلا کمی آرام گرفت + آخرین قیمت‌ها
همچنین در این هفته نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان و ربع سکه ۵۰ هزار تومان کاهش و سگه گرمی نیز ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته‌اند.
قیمت سکه و ارز + جدول
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / سکه / ارز / طلا
قیمت سکه و ارز + جدول
قیمت سکه طرح جدید امروز 148 هزار تومان رشد کرد اما بهای نیم سکه و ربع سکه به ترتیب 200 و 50 هزار تومان افت کرد.
کدام سکه بالاترین سود را نصیب خریداران کرد؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ / قیمت سکه / قیمت طلا
کدام سکه بالاترین سود را نصیب خریداران کرد؟
تقاضا برای سکه گرمی و نیم سکه در هفته اخیر در پی افزایش قابل توجه قیمت‌ها در بازار افزایش یافت.
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
سلام بازار به دلار 30 هزار تومانی و سکه 15 میلیونی!
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، در بازار آزاد تهران روز پنجشنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹ به ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.به گزارش مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، در بازار آزاد تهران روز پنجشنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹ به ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. همچنین نیم سکه ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی روز پنجشنبه به ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز به نرخ ۳۳ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته شد. در بازار آزاد نیز برخی معامله‌گران نرخ دلار را سی هزار تومان اعلام می‌کردند و برای خرید قیمتی بالاتر از صرافی‌های بانکی در محدوده ۲۹ هزار تومان پیشنهاد می‌دادند.
ثبت رکورد جدید در قیمت سکه
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
ثبت رکورد جدید در قیمت سکه
توسعه ایرانی-  قیمت سکه و طلا در بازر دیروزبدون توجه به کاهش قیمت ارز با افزایش قابل توجه روبرو بود.  بر اساس اعلام محمد کشتی آرای، نایب ‌رئیس اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه به بهای ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایشی ۲۰۰ هزار تومانی به ارزش ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رفت. همچنین نیم سکه به بهای هفت میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت چهار میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز به ارزش دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
۱۳ میلیون و ۳۵۰هزار تومان قیمت سکه
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ در معاملات بازار آزاد تهران به ۱۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۲میلیون و ۵۰۰هزار تومان، نیم سکه ۷میلیون و ۲۰۰هزار تومان، ربع سکه ۴میلیون و ۲۰۰هزار تومان و سکه یک‌گرمی 2 میلیون و ۱۵۰ هزار تومان بود.یک میلیون و ۶۲۲هزار واحد شاخص کل بورسدر معاملات شنبه ۵ مهر ماه و در ادامه فراز و فرودهای روزانه خود، در ابتدا با رشد ۲۳ هزار واحدی از یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحد که در معاملات آخرین روز کاری هفته قبل تثبیت شده بود، ظرف ۳۵دقیقه به یک میلیون و ۶۳۴هزار واحد رسید. اما در ادامه معاملات و در یک ساعت پس از رشد اولیه، با نزولی نسبتاً آرام و ۱۲ هزار واحدی به رقم یک میلیون و ۶۲۲ هزار واحد کاهش یافت.
دلار ۲۹۳۰۰ تومان/ نیم سکه و ربع سکه ۲۰۰ هزار تومان گرانتر شدند
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
دلار ۲۹۳۰۰ تومان/ نیم سکه و ربع سکه ۲۰۰ هزار تومان گرانتر شدند
محمد ولی؛ رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: عبور قیمت دلار از مرز ۲۹ هزار تومان موجب شد تا امروز نیز قیمت انواع سکه در بازار بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان گرانتر شود.
نیم سکه هم رکورد زد | عبور حباب سکه از مرز یک میلیون تومان
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران / سکه - قیمت
نیم سکه هم رکورد زد | عبور حباب سکه از مرز یک میلیون تومان
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: با معاملات امروز چهارشنبه دوم مهرماه؛ نرخ نیم و ربع سکه رکورد تاریخی را ثبت کرد و بترتیب به ۷ میلیون و ۴ میلیون تومان افزایش یافت.
حباب ۶۰۰ هزار تومانی سکه/ سکه تمام و نیم محبوب شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / بازار / قیمت طلا / بازار ارز / نیم سکه / سکه / نیم سکه و ربع سکه / حباب سکه / سکه تمام / ابراهیم محمدولی
حباب ۶۰۰ هزار تومانی سکه/ سکه تمام و نیم محبوب شد
اقتصادنیوز : رییس اتحادیه طلا و جواهر از حباب ۶۰۰ هزار تومانی سکه خبر داد و گفت: تمایل مردم برای خرید سکه تمام و نیم سکه بیشتر است.
دلار ۲۰۰ تومان گرانتر شد/ افزایش ۵۰ هزار تومانی نرخ نیم سکه
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
دلار ۲۰۰ تومان گرانتر شد/ افزایش ۵۰ هزار تومانی نرخ نیم سکه
محمد ولی؛ رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: افزایش ۲۰۰ تومانی قیمت دلار باعث شد تا به رغم کاهش ۹ دلاری قیمت اونس در بازارهای جهانی نرخ انواع سکه و طلا در بازار ایران کاهش پیدا نکند.
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در یکم شهریور ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / قیمت ارز / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت ربع سکه / قیمت رمزارز / قیمت بیت کویین / قیمت طلا، سکه و ارز
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در یکم شهریور ۱۳۹۹
قیمت انواع ارز در صرافی های بانکی اعلام شد.
نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان گرانتر شد/دلار ۲۲۱۵۰ تومان
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / تحلیل بازار طلا / قیمت طلا، سکه و ارز / ابراهیم محمد ولی / قیمت اونس
نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان گرانتر شد/دلار ۲۲۱۵۰ تومان
محمدولی؛ رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت سکه های گرمی، ربع و نیم به دلیل افزایش تقاضا در بازار بین ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان گرانتر شد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۲
استقلالی‌ها نیم سکه گرفتند
استقلالی‌ها که قبل از دیدار با سپاهان در دیدار حذفی از مدیران باشگاه پاداش دریافت کرده بودند، پس از پایان بازی و صعود به نیمه‌نهایی هم پاداش گرفتند. براساس اخبار رسیده یکی از حامیان باشگاه پس از دیدار با سپاهان به هر یک از بازیکنان و کادرفنی یک‌نیم سکه هدیه داده است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
سکه کمی بالا رفت
توسعه ایرانی -  در بازار ارز و طلا دیروز قیمت‌ها روند افزایشی داشت؛ به گونه ای که سکه ۱۴۰ هزار تومان و دلار ۱۰۸۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کردند. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار با افزایش ۱۴۰ هزار تومانی، به ۱۰ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نسبت به روز دوشنبه افزایش ۳۰۰ هزار تومانی را تجربه کرد و به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.بنا بر اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر قطعه نیم سکه پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است که افزایش ۲۰۰ هزار تومانی را نشان می دهد. هر قطعه ربع سکه هم ۸۰ هزار تومان گران شده و سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت داشت.  هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و  ۷۵۰ هزار تومان است که ۵۰ هزار تومان افزایش …
نیم سکه: پاداش ویژه به استقلالی‌ها
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / جام حذفی / پاداش / استقلال تهران / سپاهان اصفهان
نیم سکه: پاداش ویژه به استقلالی‌ها
ایلنا: بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی مقابل سپاهان پاداش ویژه‌‎ای دریافت کردند.
جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / بازار ارز / بازار طلا / بازار طلا و سکه / قیمت طلای 18 عیار / قیمت نیم سکه
جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳
قیمت طلا و سکه امروز، برخلاف ثبات نسبی بهای طلای جهانی با افت همراه بود و بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به رقم ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید. نوشته جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •