دوشنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۸ / 27 January, 2020
هاید پارک
چشم‌انداز لندن در قاب 4K
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / فیلم
چشم‌انداز لندن در قاب 4K
«لندن / London» پایتخت بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا با قدمتی در حدود دو هزار سال در کنار رود «تایمز / تیمز / River Thames» قرار دارد. این شهر یکی از مراکز تجاری، مالی و فرهنگی عمده در جهان است و تأثیر فراوانی در سیاست، آموزش و پرورش، سرگرمی، رسانه‌ها، معماری و هنر دارد. لندن چهار مکان باستانی مهم دارد: این مکان‌ها در منطقه وست‌مینستر قرار گرفته‌اند؛ کلیسای باستانی مارگارت، برج لندن، روستای گرینویچ، کاخ و باغ سلطنتی. این شهر یکی از قطب‌های حمل و نقل بین‌المللی در جهان است و دارای پنج فرودگاه بین‌المللی است که عبارت‌اند از فرودگاه بین‌المللی هیثرو، فرودگاه گاتویک، فرودگاه استانستد لندن، فرودگاه لوتن لندن، و فرودگاه لندن سی‌تی. بزرگترین پارک‌ها در منطقه مرکزی لندن شامل سه …
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / سیاسی
مردم ایران جایی می‌خواهند مثل «هاید پارک»
همچنان همه‌چیز تحت تاثیر اصلاح قیمت بنزین است؛ از وزرای اقتصادی گرفته تا معاونت حقوقی و رییس‌دفتر رییس‌جمهوری در حاشیه نشست هیات دولت به هرچه پاسخ دادند، تاثیرات و حواشی این افزایش قیمت و اعتراض‌ها به آن بود. اگرچه اعتراض‌های آبان‌ماه 98 که آغاز شد بار دیگر از رسانه‌ها گرفته تا سیاست‌ورزان، دولتی‌ها و احزاب همان حرف‌های دی‌ماه 96 را تکرار کردند، آنچه در این میان بیشتر تکرار شد و البته اقدام عملیاتی نیز در مورد آن صورت گرفت، موضوع «تعیین مکان‌هایی برای اعتراض» بود.
  هاید پارک  اعتراض به گرانی بنزین  تجمع اعتراضی
«گوشه ی سخنرانان» هاید پارک لندن؛ از دیروز تا امروز
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / اجتماعی
«گوشه ی سخنرانان» هاید پارک لندن؛ از دیروز تا امروز
لندن - ایرنا - «گوشه ی سخنرانان» در هاید پارک لندن بخشی است که قانون، آزادی بیان و مناظره در آن را تحت شرایطی تضمین کرده است اما بر خلاف تصور عمومی سخن گفتن در این مکان فقط در صورتی که قانونی باشد، آزاد است.
  اعتراض  انگلستان