جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
وزیر کشور
کنایه تاجزاده به روحانی: آمدی که جنگ و تحریم نباشد
۱۶ ساعت قبل / مصطفی تاجزاده / حسن روحانی
کنایه تاجزاده به روحانی: آمدی که جنگ و تحریم نباشد
مصطفی تاجزاده، معاون سیاسی وزیر کشور دوره اصلاحات در توئیتی به روحانی کنایه زد.
وزارت ورزش بند ۳ قانونی اساسی مربوط به ورزش همگانی را اجرا کند
۲۳ ساعت قبل / استانی-ورزشی / اخبار ورزشی - خوزستان / _ورزش همگانی / کروناویروس / سمینار
وزارت ورزش بند ۳ قانونی اساسی مربوط به ورزش همگانی را اجرا کند
عضو شورای ورزش همگانی کشور با گله مندی از اجرا نشدن بند ۳ قانون اساسی در راستای ورزش همگانی، گفت: بارها در جلسات مختلف از جمله جلسه با وزیر کشور خواهش کرده ام که بند ۳ قانون اساسی که می گوید ورزش همگانی باید در اختیار مردم قرار بگیرد انجام شود و نمایندگان مجلس نیز باید از وزارت ورزش بخواهند که چرا بند ۳ مغفول مانده است.
۳۹ ساعت قبل
چرا دیگر نمی‌گویید:«کرونا را شکست می‌دهیم»؟
آفتاب یزد- گروه شبکه: موج سوم کرونا در حال طغیان کردن است اما این‌بار به شکلی نگران‌کننده‌تر. بنا به گفته سیما السادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت از روز اول مهر تا روز دوم مهرماه متاسفانه ۱۸۴بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۴هزار و ۸۴۰نفر رسیده و تمامی شهرهای کشور به سبب اوج‌گیری کرونا به رنگ قرمز در آمده است. این یعنی روزهای بحرانی را به خاطر کرونا در پیش رو داریم. بسیاری این اوج‌گیری دوباره را ناشی از مسافرت‌های بی‌مورد مردم و بازگشایی‌های زود هنگام مدارس عنوان می‌کنند. نادیده گرفتن کرونا از سوی برخی مردم و بی‌مدیریتی مسئولان در ایجاد محدودیت‌ها که جای خود دارد. جالب اینجاست که می‌گویند موج سوم کرونا به خاطر همزمانی آن با فصل پاییز بسیار خطرناک تراست …
دستور وزیر کشور برای پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی بحرانی در کشور
۴۰ ساعت قبل / بنگاه های اقتصادی / وزیر کشور
دستور وزیر کشور برای پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی بحرانی در کشور
شفقنا- معاون اقتصادی وزارت کشور از دستور رحمانی فضلی جهت پیگیری و حل مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار و بحرانی در استان‌های سراسر خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و...
واعظی: نگرانی شدید ۲ وزیر از افزایش مبتلایان و فوتی‌های کرونا / محدودیت‌های جدید در راه است؟
۴۴ ساعت قبل
واعظی: نگرانی شدید ۲ وزیر از افزایش مبتلایان و فوتی‌های کرونا / محدودیت‌های جدید در راه است؟
محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: سه یا چهار هفته قبل سفرهایی انجام شده و تعداد مبتلایان و بستری ها و فوتی ها زیاد شده است و باید از اول فکر یک ماه دیگر را کنیم. افزایش تعداد مبتلایان به دلیل اقدامات یک ماه قبل است. در ستاد ملی مبارزه با کرونا وزیر بهداشت و وزیر کشور گزارش دادند و نگران بودند که مبتلایان زیاد شده‌اند. بنا بر رصد شرایط، اگر لازم باشد برای موارد خاص به صورت مقطعی تصمیم بگیریم، می‌گیریم چون سلامت مردم برای ما از همه چیز دیگری مهم تر است.
آمار طلاق برای اولین بار کاهش یافت
۴۶ ساعت قبل / دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی / سعید رضا عاملی
آمار طلاق برای اولین بار کاهش یافت
به گزارش ایرنا، سعید رضا عاملی، درخصوص جلسه ۸۳۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: دستور اصلی جلسه ارائه گزارش شورای اجتماعی کشور نسبت به مؤلفه‌ها و شاخص‌های اجتماعی کشور بود که توسط وزیر کشور و رییس سازمان اجتماعی کشور ارائه شد.
دستور محمدبن سلمان درباره عاملان مزاحمت برای زنان بی‌حجاب عربستانی
۲ روز قبل / حجاب / زن و مرد / زنان / فرانسه / وزیر کشور
دستور محمدبن سلمان درباره عاملان مزاحمت برای زنان بی‌حجاب عربستانی
اقتصادنیوز: در فرانسه یک زن بی‌حجاب، پیشنماز شده و ۶۰ نفر زن و مرد پشت سر او نماز خواندند. او می‌گوید در اسلام، حجاب الزامی نیست حتی در نماز!
گشت ارشاد کرونا در اصفهان تشکیل می‌شود / پیشنهاد دو هفته تعطیلی به ستاد ملی کرونا داده شد
۲ روز قبل
گشت ارشاد کرونا در اصفهان تشکیل می‌شود / پیشنهاد دو هفته تعطیلی به ستاد ملی کرونا داده شد
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، گفت: متاسفانه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اصفهان که نزدیک به ۸۲ درصد بود به ۶۲ درصد کاهش پیدا کرده است. به همین منظور گشت ارشاد کرونا در سطح شهر، رستوران ها، اصناف و پارک ها فعال خواهد شد که امیدواریم اثرگذار باشد و باز هم رعایت پروتکل ها به بالای ۸۰ درصد برسد. وی افزود: بحث ۲ هفته تعطیلی اصناف، ادارات و مدارس مطرح شده که این پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی را استاندار به وزیر کشور کتبا ارائه داده است که در این خصوص وزیر بهداشت و ستاد ملی کرونا تصمیم گیری خواهند کرد.
دیدار فرمانده ناوگان پنجم دریایی آمریکا با وزیر کشور بحرین و رایزنی درباره امور امنیتی
۲ روز قبل / تحولات منطقه / آمریکا / بحرین / وزیر کشور
دیدار فرمانده ناوگان پنجم دریایی آمریکا با وزیر کشور بحرین و رایزنی درباره امور امنیتی
فرمانده جدید ناوگان پنجم دریایی آمریکا و وزیر کشور بحرین در دیدار با هم درباره آخرین تحولات منطقه و روابط دوجانبه به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
جدال بر سر اختیارات میان نخست‌وزیر و وزیر کشور تونس
۳ روز قبل / تونس
جدال بر سر اختیارات میان نخست‌وزیر و وزیر کشور تونس
یک روزنامه تونسی امروز سه شنبه اعلام کرد که نخست وزیر تونس از رفتارهای وزیر کشور که در جبهه رئیس جمهوری این کشور است، ناخرسند است.
۳ روز قبل
همه منابع و مسئولان کشور برای حل مشکلات کارگری بسیج شوند
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به این که امروز کل جهان شاهد قلدری و یکجانبه گرایی آمریکای ترامپ است، اظهار کرد: با توجه به این که وجه اشتراک اصلی دولتمردان آمریکایی، دشمنی با انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران است، تفاوت معناداری وجود ندارد که کدام یک به عنوان رئیس‌جمهوری آتی آمریکا انتخاب شوند بنابراین سیاست کلان جمهوری اسلامی ایران در قبال نتیجه انتخابات آمریکا، صبر استراتژیک است. جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس کمیسیون کارگری که در جریان جلسه این کمیسیون سخن می‌گفت، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و پاسداشت رشادت‌ها و جانبازی‫های رزمندگان و همه آحاد مردم در دفاع مقدس، اظهار کرد: طبق حقوق بین الملل، تمام تحرکات و اقدامات و مواضع آمریکا درباره موضوع تحریم‌ها و مکانیسم ماشه و فشار …
۳ روز قبل
پیام‌های تسلیت د‌رگذشت ماد‌ر شهید‌ همت
جمعی از مقامات و شخصیت‌های سیاسی کشور د‌ر پیام‌های جد‌اگانه‌ای د‌رگذشت ماد‌ر سرد‌ار شهید‌حاج محمد‌ابراهیم همت فرماند‌ه لشکر محمد‌رسول‌الله(ص) را تسلیت گفتند‌. حسن روحانی رئیس‌جمهور، محمد‌باقر قالیباف رئیس مجلس، عبد‌الرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، سرلشکر محمد‌ باقری رئیس ستاد‌کل نیروهای مسلح، سرلشکر محمد‌علی جعفری فرماند‌ه کل سپاه و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به همین مناسبت پیام‌هایی صاد‌ر کرد‌ند‌. قالیباف د‌ر بخشی از پیام خود‌ نوشت: آن ماد‌ر بزرگوار و شکیبا د‌ر د‌امن پر مهر خود‌ اینگونه …
گزارش غلامحسین صدیقی
۳ روز قبل
گزارش غلامحسین صدیقی
پس از شکست ماموریت سرهنگ نصیری در اشغال خانه مصدق و دستگیری نخست‌وزیر، برخی دیگر از افسران ارتش نیز دست به اقداماتی برای دستگیری طرفداران دکتر مصدق ازجمله برخی از وزرا و امرای ارتش زدند. شرح این واقعه را دکتر غلامحسین صدیقی، وزیر کشور برای همه فرمانداران شهرها مخابره کرد و از آنها خواست که آن را در اعلامیه‌ای به اطلاع مردم برسانند. در این گزارش از لفظ کودتا استفاده شده است.
گره کور انتخاب شهردار فردیس باز شد
۳ روز قبل / امام جمعه / دادستان عمومی و انقلاب / شورای شهر / شهرداری / وزیر کشور
گره کور انتخاب شهردار فردیس باز شد
اقتصادنیوز :‌مصطفی سعیدی سیرایی با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور شهردار فردیس شد.
قدردانی وزیر جهاد کشاورزی از اقدامات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور
۳ روز قبل / وزارت جهاد کشاورزی / مدیریت بحران / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
قدردانی وزیر جهاد کشاورزی از اقدامات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور
تهران - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی طی نامه ای به وزیر کشور از اقدامات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تامین اعتبارات طرح کنترل آفت ملخ صحرایی در دوسال اخیر قدردانی کرد.
۳ روز قبل / اربعین حسینی / سفیر عراق در ایران / معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور
تاکید سفیر عراق بر منتفی بودن حضور زوار خارجی در این کشور در ایام اربعین
نصیر عبدالمحسن عبدالله سفیر عراق در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) اعلام کرد: امکان پذیرش زائرین خارجی در اربعین امسال به هیچ وجه مهیا نیست و طبعاً هرگونه عزیمت زوار از سایر کشورها به کشور عراق در این ایام منتفی است.
عرف: جهان شاهد قلدری و یکجانبه‌گرایی آمریکای ترامپ است
۳ روز قبل / امریکای ترامپ / جمال عرف / معاون سیاسی / یکجانبه گرایی
عرف: جهان شاهد قلدری و یکجانبه‌گرایی آمریکای ترامپ است
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: امروز کل جهان شاهد قلدری و یکجانبه‌گرایی آمریکای ترامپ است.
سفیر ایران با امیر و نخست‌وزیر قطر خداحافظی کرد
۳ روز قبل / اخبار "قطر" / سفیر ایران
سفیر ایران با امیر و نخست‌وزیر قطر خداحافظی کرد
سفیر ایران در دوحه در پایان ماموریتش با امیر قطر و همچنین نخست‌وزیر و وزیر کشور این کشور خداحافظی کرد.
رحمانی فضلی درگذشت والده شهید همت را تسلیت گفت
۳ روز قبل / عبدالرضا رحمانی فضلی / شهدای دفاع مقدس / خانواده شهدا
رحمانی فضلی درگذشت والده شهید همت را تسلیت گفت
وزیر کشور در پیامی درگذشت والده شهید همت را تسلیت گفت.
سیاست ایران در قبال نتیجه انتخابات آمریکا صبر استراتژیک است
۴ روز قبل / دفاع مقدس / هفته دفاع مقدس / انقلاب اسلامی ایران / جمهوری اسلامی ایران / وزارت کشور / جمال عرف / ایالات متحده امریکا / ترامپ / انتخابات آمریکا
سیاست ایران در قبال نتیجه انتخابات آمریکا صبر استراتژیک است
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: با توجه به این که وجه اشتراک اصلی دولتمردان امریکایی، دشمنی با انقلاب و ایران است بنابراین سیاست کلان ایران در قبال نتیجه انتخابات آمریکا، صبر استراتژیک است.
دیدار خداحافظی سفیر ایران با امیر قطر
۴ روز قبل / قطر / سفیر ایران / محمدعلی سبحانی / امیر قطر
دیدار خداحافظی سفیر ایران با امیر قطر
سبحانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه در پایان ماموریتش با امیر قطر و همچنین نخست‌وزیر و وزیر کشور این کشور دیدار و خداحافظی کرد.
۴ روز قبل
درخواست ابتکار از وزیر کشور برای درج نام «مادر» روی کارت‌های ملی
معاونت امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری، درج نام «مادر» در کنار نام «پدر» را روی کارت‌های ملی خواستار شد. معصومه ابتکار در صفحه‌ توییتری خود نوشت: «طی مکاتبه‌ای حدود دوهفته قبل از وزیرکشور درخواست کردم همان‌طور که در شناسنامه نام مادر کنار نام پدر آمده، در کارت ملی هم از این به بعد نام مادر درج شود تا هر ایرانی به نام پدر و مادر، هر دو شناخته شود.»
۴ روز قبل
درج نام «مادر» روی کارت‌ ملی افراد
معاونت امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری، خواستار درج نام «مادر» در کنار نام «پدر» روی کارت‌های ملی شد. به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در صفحه‌ توئیتر خود نوشت: «طی مکاتبه‌ای حدود دو هفته قبل از وزیر کشور درخواست کردم همان‌طور که در شناسنامه نام مادر کنار نام پدر آمده، در کارت ملی هم از این به بعد نام مادر درج شود تا هر ایرانی به نام پدر و مادر، هر دو، شناخته شود.»
وزیر کشور: دفاع مقدس تابلوی تمام عیار انقلاب اسلامی است
۴ روز قبل / دوران دفاع مقدس / عبدالرضارحمانی فضلی / سردار حاج قاسم سلیمانی / دفاع مقدس / آمریکا / برجام / جنگ تحمیلی / هفته دفاع مقدس / ایران / ایالات‌متحده آمریکا
وزیر کشور: دفاع مقدس تابلوی تمام عیار انقلاب اسلامی است
وزیر کشور دفاع مقدس را تابلوی تمام عیار انقلاب اسلامی عنوان کرد و نوشت: امروزه الگوی مدیریت و مقاومت و ایستادگی در دوران دفاع مقدس یگانه راه پیروزی علیه دشمنان و تحقیر چندباره آنها توسط ملت ایران است.
۲۸ درصد چای مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود
۴ روز قبل
۲۸ درصد چای مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود
دین پرست، معاون اقتصادی وزیر کشور اعلام کرد: ۲۸ درصد چای مورد نیاز کشور - حدود ۲۸ هزار تن - در داخل کشور تولید می‌شود.
حکم شهردار فردیس توسط وزیر کشور صادر شد
۴ روز قبل / استانی-شهرستانها / مصطفی سعیدی سیرایی / شهرداری فردیس / شورای شهر فردیس / مجتبی قاسمی
حکم شهردار فردیس توسط وزیر کشور صادر شد
رئیس شورای شهر فردیس گفت: وزیر کشور طی حکمی مصطفی سعیدی سیرایی را به عنوان شهردار فردیس منصوب کرد.
مخالفت وزارت کشور آلمان با بررسی مسائل نژادپرستانه در پلیس فدرال
۵ روز قبل / اخبار "آلمان"
مخالفت وزارت کشور آلمان با بررسی مسائل نژادپرستانه در پلیس فدرال
وزیر کشور آلمان تمرکز بر پلیس فدرال آلمان و بررسی‌های نژادپرستانه در این نهاد امنیتی را رد کرد.
درخواست جالب و متفاوت ابتکار از وزیر کشور
۵ روز قبل / پدر / پدر و مادر / خانواده / زنان / وزیر کشور
درخواست جالب و متفاوت ابتکار از وزیر کشور
اقتصاد نیوز : معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، درج نام "مادر" در کنار نام "پدر" روی کارتهای ملی را خواستار شد.
خالی ماندن پست اداره کل جذب سرمایه‌گذاری در استانداری سمنان به صلاح نیست
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
خالی ماندن پست اداره کل جذب سرمایه‌گذاری در استانداری سمنان به صلاح نیست
سمنان- صالحیان، کارشناس اقتصادی گفت: وزیر کشور با پیشنهاد استاندار سمنان طی حکمی مدیرکل دفتر جذب سرمایه‌گذاری استانداری سمنان را به‌عنوان فرماندار دامغان منصوب کرد تا این پست کلیدی آن‌هم در سال جهش تولید موقتاً خالی بماند و این به صلاح استان نیست.
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
پاکسازی خیابان ولیعصر از فیلتر سیگار
گروه اجتماعی | در آستانه روز جهانی پاکسازی زمین (19 سپتامبر) و با حضور داوطلبان سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری، خیابان ولیعصر تهران از ته سیگار پاکسازی شد.  به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، انجمن خانه نجات ایران با همکاری ستاد سمن‌های شهر تهران پویش روز جهانی پاکسازی زمین را با محوریت پاکسازی خیابان ولیعصر از صبح روز جمعه در 7 محور آغاز کرد که بیش از یکصد نفر از فعالان و داوطلبان محیط زیستی در این پویش شرکت کردند و در حین پاکسازی، برخی شهروندان تهرانی نیز با آگاهی از خطرات فیلتر سیگار به یاری داوطلبان محیط زیستی شتافتند.  در همین راستا 5 نفر از اعضای شورای شهر تهران از جمله شهربانو امانی، الهام فخاری، سید آرش …
با برهم زنندگان روابط ایران و ترکیه مماشات نمی‌کنیم
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
با برهم زنندگان روابط ایران و ترکیه مماشات نمی‌کنیم
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه نیازمند تقویت همکاری و مشارکت برای مبارزه با همه عوامل برهم زننده نظم و امنیت در جدار مرز مشترک ایران و ترکیه و هستیم، گفت: ایران در مقابله با عوامل تروریست منطقه که درصدد برهم زدن روابط دوستانه دو کشور هستند، مماشات نمی‌کند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
اصلاح قانون انتخابات مناقشه جدید دولت و مجلس
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس گفت: وزارت کشور لایحه جامع انتخابات را با رویکرد تجمیع قوانین متعدد انتخاباتی و تحقق عدالت انتخاباتی تدوین کرده است.
توصیه وزارت کشور به مجلس یازدهم درباره اصلاح قانون انتخابات
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / وزارت کشور / اصلاح قانون انتخابات
توصیه وزارت کشور به مجلس یازدهم درباره اصلاح قانون انتخابات
خانه ملت نوشت: قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس گفت: وزارت کشور لایحه جامع انتخابات را با رویکرد تجمیع قوانین متعدد انتخاباتی و تحقق عدالت انتخاباتی تدوین کرده است.
تقدیر قائم مقام وزیر کشور ترکیه از عملیات ایران علیه تروریستهای غرب کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / ترکیه
تقدیر قائم مقام وزیر کشور ترکیه از عملیات ایران علیه تروریستهای غرب کشور
قائم مقام وزارت کشور ترکیه از انجام عملیات نظامی اخیر ایران علیه مواضع تروریست‌ها در منطقه شرق کشور تشکر کرد.
تخصیص قیر به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
تخصیص قیر به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: تخصیص قیر به شهرداری‌ها و دهیاری طی نیمه دوم سال در کشور انجام می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور / هفته دفاع مقدس
شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با پویش مشق حماسه و ایثار، هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارند
شیوه‌نامه اجرایی پویش ملی "مشق حماسه و ایثار" با شعار محوری "ما ملّت شهادتیم" برگرفته از بیانات سردار عاشورایی سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف گرامی داشت حماسه‌آفرینی‌های هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در شهرها و روستاها از سوی دکتر جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای اجرا در شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ابلاغ شد.
شهر ۲۴ هزار نفری
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / شهرداری / معاون وزیر کشور
شهر ۲۴ هزار نفری "مادوان" بدون فضای سبز و سرانه ورزشی
شهردار مادوان گفت: شهر مادوان با ۲۴ هزار نفر جمعیت، یک متر فضای سبز و سرانه ورزشی ندارد.
حال شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد نا خوش است
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / شهرداری / دهیاری / معاون وزیر کشور
حال شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد نا خوش است
شهردار یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حال شهرداری و دهیاری های کهگیلویه و بویراحمد ناخوش است.
مصاحبه اختصاصی ایرنا با موسوی لاری
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / سید عبدالواحد موسوی لاری / فعال سیاسی اصلاح طلب / مجمع روحانیون مبارز
مصاحبه اختصاصی ایرنا با موسوی لاری
ایرنا- تهران- سید عبدالواحد موسوی لاری از اعضای مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات در نشست تخصصی به سوالات خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) پاسخ داد.
پیام روحانی به نخست وزیر ژاپن
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / جمهوری اسلامی ایران / حسن روحانی / ریاست جمهوری / ژاپن / وزیر کشور
پیام روحانی به نخست وزیر ژاپن
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور با تبریک انتخاب آقای "سوگا یوشیهیده" به عنوان نخست وزیر ژاپن، ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه جمهوری اسلامی ایران و ژاپن و همکاری‌های مشترک در حوزه‌های مختلف به ویژه در عرصه‌های اقتصادی و تجاری، بیش از پیش گسترش یابد.
نظارت بر ۱۳۵ هزار مصوبه سالانه شوراهای اسلامی شهرهای کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / سازمان شهرداریها / وزارت کشور / سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور
نظارت بر ۱۳۵ هزار مصوبه سالانه شوراهای اسلامی شهرهای کشور
معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به اینکه به طور متوسط سالانه شوراهای اسلامی شهرهای کشور ۱۳۵ هزار مصوبه دارند افزود: بر تمام مصوبا این شوراها نظارت به طور دقیق اعمال می شود.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
صف کولبران از قاچاقچیان و متجاوزان مرزی جدا شود
با مرگ چهار کولبر در روزهای گذشته و سیاه‌پوش‌شدن کودکان این مردان، نماینده سردشت و پیرانشهر گفت: «اگر می‌خواهیم صف کولبر، متجاوز و قاچاقچی از یکدیگر جدا شود، باید برای کسانی که کولبری می‌کنند، امتیازات خاصی در نظر گرفته شود.» کمال حسین‌پور درباره بررسی وضع معیشتی کولبران که با توجه به شرایط کشور و بسته‌شدن بازارچه‌های مرزی روزهای سختی را می‌گذرانند، می‌گوید: «در گذشته کارت‌هایی برای مرزنشینان تعبیه شده بود که با آنها بتوانند کار کنند، اما این کارت‌ها هیچ کارآیی نداشت، حال قرار است این کارت‌ها ساماندهی و تسهیلاتی به کولبران داده شود؛ مانند حق واردات کالاهای خاصی تا آنها بتوانند گذران معیشت کنند. بازارچه‌های مرزی …
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
معرفی دستگاه‌های تعلل‌کننده در اجرای آیین‌نامه کولبری به دستگاه قضایی
معاون وزیر کشور از معرفی دستگاه‌هایی که درروند اجرایی شدن آیین‌نامه ساماندهی مبادله کالا در بازارچه‌های موقت مرکزی (کولبری) تعلل می‌کنند به دستگاه قضایی خبر داد.
پیشنهاد حریری برای چند وزیر کابینه لبنان چیست؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / سعد حریری / فرانسه / لبنان / وزارت دفاع / وزیر کشور
پیشنهاد حریری برای چند وزیر کابینه لبنان چیست؟
اقتصاد نیوز : ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد: فرانسه از این‌که رهبران سیاسی لبنان نمی‌توانند به تعهدی که به ماکرون دادند، پایبند باشند، متاسف است.
افزایش تولید ماسک در کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
افزایش تولید ماسک در کشور
ذوالفقاری، معاون امنیتی وزیر کشور از افزایش تولید ماسک در کشور خبر داد و گفت: روزانه امکان تولید ۱۶ میلیون ماسک در کشور وجود دارد.
ارتش ونزوئلا هواپیمای حامل مواد مخدر از آمریکا را سرنگون کرد + عکس
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ارتش ونزوئلا هواپیمای حامل مواد مخدر از آمریکا را سرنگون کرد + عکس
نستور رورول، وزیر کشور ونزوئلا اعلام کرد ارتش این کشور یک هواپیمای آمریکایی حامل مواد مخدر را سرنگون کرده است.
هشدار ذوالفقاری درباره شیوع مجدد کرونا
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / دولت دوازدهم / ویروس کرونا / ذوالفقاری
هشدار ذوالفقاری درباره شیوع مجدد کرونا
معاون امنیتی وزیر کشور گفت: هرگونه بی‌احتیاطی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر سفرهای غیر ضروری و عدم استفاده از ماسک باعث با شیوع دوباره این بیماری در کشور می‌شود.
ذوالفقاری: هرگونه بی‌احتیاطی در رعایت پروتکل‌ها باعث شیوع مجدد کرونا می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / دولت دوازدهم / ویروس کرونا
ذوالفقاری: هرگونه بی‌احتیاطی در رعایت پروتکل‌ها باعث شیوع مجدد کرونا می‌شود
معاون امنیتی وزیر کشور گفت: هرگونه بی‌احتیاطی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر سفرهای غیر ضروری و عدم استفاده از ماسک باعث با شیوع دوباره این بیماری در کشور می‌شود.
علی مطهری: به بازرگان جفا کردید / وزیر کشور چه انتصابی انجام داده که کار به اینجا کشیده؟ / رئیس جمهور باید به انتصابش توجه کند که کار را به اینجا کشانده / بازرگان مخالف تسخیر سفارت آمریکا و ادامه جنگ بود؛ این عقیده را امروز بسیاری از انقلابیون دارند
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
علی مطهری: به بازرگان جفا کردید / وزیر کشور چه انتصابی انجام داده که کار به اینجا کشیده؟ / رئیس جمهور باید به انتصابش توجه کند که کار را به اینجا کشانده / بازرگان مخالف تسخیر سفارت آمریکا و ادامه جنگ بود؛ …
این که فردی در موضوعی، نظری غیر از نظر رسمی نظام داشته باشد دلیل بر انقلابی نبودن او و پیاده کردن وی از قطار انقلاب نیست. با این روش، در نهایت چند نفر بیشتر در دایره انقلاب باقی نمی‌مانند. مثلاً مهندس بازرگان با تسخیر سفارت آمریکا مخالف بود، عقیده‌ای که امروز بسیاری از انقلابیون حتی برخی تسخیرکنندگان دارند. یا او با ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر مخالف بود، باز عقیده‌ای که امروز بسیاری از افراد دوستدار انقلاب ابراز می‌کنند
سرنگونی هواپیمای آمریکایی در ونزوئلا + تصاویر
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / آمریکا و ونزوئلا / ونزوئلا
سرنگونی هواپیمای آمریکایی در ونزوئلا + تصاویر
به گزارش میزان، «نستور رورول»، وزیر کشور ونزوئلا، می‎گوید که پدافند هوایی این کشور یک فروند هواپیمای آمریکایی را سرنگون کرده است.
انتقاد صریح علی مطهری از اظهارات یک فرماندار درباره مهندس بازرگان /برخی دچار جمود فکری هستند
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / علی مطهری / وزارت کشور / مهدی بازرگان
انتقاد صریح علی مطهری از اظهارات یک فرماندار درباره مهندس بازرگان /برخی دچار جمود فکری هستند
نماینده تهران در مجلس دهم در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: چگونه معتدلانی در هیات تطبیق فرمانداری تهران هستند که این‌طور تصمیم می‌گیرند؟! وزیر کشور چه انتصاباتی انجام داده که کار به اینجا کشیده است؟ همین‌طور رئیس‌جمهور باید توجهی به انتصاباتش کند که کار را به اینجا رسانده‌اند که زیرمجموعه او می‌گوید مهندس بازرگان در ردیف شخصیت‌های انقلاب نیست و نمی‌تواند خیابانی به نام او باشد
وزارت کشور: نقشی در تدوین طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری نداریم / کمیسیون امور داخلی مجلس از ما دعوت کرده بود؛ ما نیز شرکت و نظرات خود را مطرح کردیم / نظر ما این است که مجلس لایحه جامع انتخابات را بررسی کند
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
وزارت کشور: نقشی در تدوین طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری نداریم / کمیسیون امور داخلی مجلس از ما دعوت کرده بود؛ ما نیز شرکت و نظرات خود را مطرح کردیم / نظر ما این است که مجلس لایحه جامع انتخابات …
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس گفت : وزارت کشور نقشی در تدوین و تهیه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری ندارد و نظر این وزارت بررسی لایحه جامع انتخابات در مجلس شورای اسلامی است.
کولیوند: نظر وزارت کشور بررسی لایحه جامع انتخابات در مجلس شورای اسلامی است
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / وزارت کشور / محمدجواد کولیوند
کولیوند: نظر وزارت کشور بررسی لایحه جامع انتخابات در مجلس شورای اسلامی است
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس گفت: وزارت کشور نقشی در تدوین و تهیه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری ندارد.
توصیه انتخاباتی وزارت کشور به نمایندگان مجلس
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / وزارت کشور / اصلاح قانون انتخابات / مجلس یازدهم
توصیه انتخاباتی وزارت کشور به نمایندگان مجلس
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و وزارت کشور نقشی در تدوین و تهیه این طرح ندارد.
انتقاد تند علی مطهری از فرمانداری تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / علی مطهری / نماینده مجلس دهم / مهندس بازرگان / فرمانداری تهران
انتقاد تند علی مطهری از فرمانداری تهران
نماینده تهران در مجلس دهم نوشت: چگونه معتدلانی در هیات تطبیق فرمانداری تهران هستند که این‌طور تصمیم می‌گیرند؟! وزیر کشور چه انتصاباتی انجام داده که کار به اینجا کشیده است؟ همین‌طور رئیس‌جمهور باید توجهی به انتصاباتش کند که کار را به اینجا رسانده‌اند که زیرمجموعه او می‌گوید مهندس بازرگان در ردیف شخصیت‌های انقلاب نیست و نمی‌تواند خیابانی به نام او باشد.
تجمع بالای ۶ نفر در بریتانیا «عمل مجرمانه» اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / بریتانیا / سلامت / قانون / وزیر کشور / ویروس
تجمع بالای ۶ نفر در بریتانیا «عمل مجرمانه» اعلام شد
اقتصادنیوز: پریتی پتل، وزیر کشور بریتانیا گفت طبق محدودیت‌های وضع شده جدید در این کشور از این پس نشست ‌و ‌برخاست بالای شش نفر ممنوع است و در صورت مشاهده چنین موردی افراد می‌توانند آن را به پلیس اطلاع دهند.
غیرفعال بودن ۴۳درصد معادن در کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / استانی-اقتصادی / وزارت کشور / استان سمنان / دین پرست
غیرفعال بودن ۴۳درصد معادن در کشور
معاون وزیر کشور با اشاره به ظرفیت بالای معدنی در کشور به چالش های پیش روی این بخش پرداخت و گفت: بیش از ۴۳درصد معادن کشور غیرفعال هستند.
خاطرات آیت‌الله هاشمی؛ ۲۵ شهریور ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶: رهبر اخوان‌ المسلمین خبر داد، اعراب تصمیم دارند مسئله ابوموسی را به شورای امنیت ارجاع دهند / نوربخش اطلاع داد، پنتاگون برای فروش کالا با برداشت از طلب‌های ایران موافقت کرده / به وزیر کشور گفتم جلوی افراط کاری‌های برخورد با منکرات را بگیرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خاطرات آیت‌الله هاشمی؛ ۲۵ شهریور ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶: رهبر اخوان‌ المسلمین خبر داد، اعراب تصمیم دارند مسئله ابوموسی را به شورای امنیت ارجاع دهند / نوربخش اطلاع داد، پنتاگون برای فروش کالا با برداشت از طلب‌های …
خاطرات آیت الله هاشمی: شب، آقاى نبیه ‌برى، رییس مجلس لبنان براى ملاقات آمد. درباره وضع لبنان و احتمال تشدید فشار اسراییل و همکارى بهتر اعراب و ایران صحبت کردیم. معتقد است، اسراییل در جنوب لبنان مجبور به عقب نشینى خواهد شد. توقع کمک بیشتر ایران را دارند. لوحى از مجلس لبنان هدیه داد.
ارائه گزارش توسط وزیر کشور به کمیسیون امنیت ملی
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
ارائه گزارش توسط وزیر کشور به کمیسیون امنیت ملی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر کشور در جلسه عصر امروز این کمیسیون برای پاسخ به سوال نماینده زابل و ارائه گزارش عملکرد این وزارتخانه خبر داد.
وزیر کشور درباره مباحث امنیتی و مرزی به نمایندگان توضیح داد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / وزارت کشور / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس / سیستان و بلوچستان / ابوالفضل عموئی
وزیر کشور درباره مباحث امنیتی و مرزی به نمایندگان توضیح داد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه کمیسیون گفت: وزیر کشور درباره مباحث امنیتی و مرزی به نمایندگان توضیح داد.
وزیر کشور نمایندگان خود را به لرستان اعزام می‌کند
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / عبدالرضا رحمانی فضلی / نماینده ولی‌فقیه در لرستان
وزیر کشور نمایندگان خود را به لرستان اعزام می‌کند
شفقنا- با پیگیری‌های نماینده ولی‌فقیه در لرستان، وزیر کشور نمایندگان خود را برای بررسی مشکلات، به این استان اعزام می‌کند. عبدالرضا رحمانی فضلی امروز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار داشت: مردم استان لرستان مردمی...
توضیحات  وزیر کشور درباره شرایط امنیتی
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / رئیس مجلس شورای اسلامی / کمیسیون امنیت ملی / کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / وزارتخانه / وزیر کشور
توضیحات وزیر کشور درباره شرایط امنیتی
اقتصاد نیوز : نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر کشور در جلسه عصر امروز این کمیسیون برای پاسخ به سوال نماینده زابل و ارائه گزارش عملکرد این وزارتخانه خبر داد.
جلسه کمیسیون امنیت با حضور وزیر کشور برگزار شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / مجلس شورای اسلامی / وزارت کشور / زابل / عبدالرضا رحمانی فضلی
جلسه کمیسیون امنیت با حضور وزیر کشور برگزار شد
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور ضمن ارائه توضیحاتی درباره مسائل امنیتی کشور به سوال نماینده زابل پاسخ داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •