سه شنبه, ۲۴ تیر, ۱۳۹۹ / 14 July, 2020
کارت سوخت
سقف ذخیره‌ کارت‌های هوشمند سوخت تغییری نمی‌کند
۷ ساعت قبل
سقف ذخیره‌ کارت‌های هوشمند سوخت تغییری نمی‌کند
توسعه ایرانی- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سقف ذخیره بنزین کارت‌های هوشمند سوخت که پیش از این از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافته بود، ثابت می‌ماند. فاطمه کاهی در این باره گفت: سقف ذخیره بنزین کارت‌های هوشمند سوخت تا پیش از این ۳۶۰ لیتر بود که در فروردین‌ماه به دلیل شرایط ویژه کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا به ۵۴۰ لیتر افزایش یافت، اما این عدد تغییر نمی‌کند وی افزود: از ابتدای مردادماه در صورت استفاده نکردن از سهمیه ذخیره‌شده در کارت سوخت، در صورت سررسید آن به ۹ ماه، سهمیه موردنظر در کارت سوخت شخصی افراد از بین می‌رود. سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: سقف مدت زمان ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های هوشمند سوخت ۹ ماه خواهد بود …
آخرین مهلت استفاده از ذخیره کارت سوخت
۱۰ ساعت قبل / سهمیه سوخت / شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی / کارت سوخت
آخرین مهلت استفاده از ذخیره کارت سوخت
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پس از بررسی‌های انجام شده، سقف ذخیره کارت‌های سوخت ۹ ماه تعیین شد و در تیر ماه به پایان می‌رسد. نوشته آخرین مهلت استفاده از ذخیره کارت سوخت اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت اعلام شد
۱۹ ساعت قبل
سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت اعلام شد
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت که پیش از این از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافته بود، تغییری نخواهد کرد و ۹ ماه باقی می‌ماند.
زمان واریز مابه التفاوت هزینه سوخت رانندگان برون شهری
۳ روز قبل / مصرف سوخت / بنزین / سهمیه بندی بنزین / کارت سوخت
زمان واریز مابه التفاوت هزینه سوخت رانندگان برون شهری
باقرجوان گفت: مابه التفاوت هزینه سوخت یارانه‌ای و آزاد که بین ۱۵۰۰ تا ۳ هزار تومان است به حساب رانندگان واریز می‌شود و آن‌ها می‌توانند در هنگام سوخت گیری از این کارت استفاده کنند
افزایش بنزین‌دزدی در جایگاه‌های سوختگیری
۵ روز قبل / کارت سوخت / بنزین / سهمیه بندی بنزین
افزایش بنزین‌دزدی در جایگاه‌های سوختگیری
ایسنا نوشت: مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از جایگاه خارج می‌شوند که این موضوع مشکلاتی را برای جایگاه‌داران به وجود آورده است.
سرقت بنزین از جایگاه‌ها افزایش یافت/ زیان ماهانه ۳ تا ۱۲ میلیون تومانی هرجایگاه از بنزین‌دزدی
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / بنزین / پول / سرقت / مشکلات / کارت سوخت
سرقت بنزین از جایگاه‌ها افزایش یافت/ زیان ماهانه ۳ تا ۱۲ میلیون تومانی هرجایگاه از بنزین‌دزدی
ایلنا: رییس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور گفت: روزانه به طور متوسط حدود 100 الی 400 هزار تومان ارزش سرقت از هر جایگاه است و عملا…
سهمیه بنزین این خودرو‌ها افزایش یافت
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / سهمیه بندی بنزین / کارت سوخت
سهمیه بنزین این خودرو‌ها افزایش یافت
معاون عملیات و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت تپسی با اعلام این خبر گفت: این اقدام به منظور رفع بخشی از دغدغه‌های رانندگان تاکسی‌های آنلاین با توجه به افزایش هزینه‌های سوخت انجام شده است.
تکلیف کارت سوخت در فرایند خرید و فروش خودرو چه می شود؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
تکلیف کارت سوخت در فرایند خرید و فروش خودرو چه می شود؟
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: پس از انجام فرایند خرید و فروش خودرو، فروشنده می بایست کارت سوخت را در اختیار خریدار قرار دهد اما اگر به هر دلیلی چفروشنده از این امر اجتناب کرد، خریدار می تواند مساله را پیگیری کند.
کشاورزان صاحب کارت سوخت می شوند
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / استانی-اقتصادی
کشاورزان صاحب کارت سوخت می شوند
رئیس اداره فناوری های مکانیزه کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران مراحل اجرایی پلاک گذاری تراکتور را تشریح کرد و گفت: راننده ماشین های کشاورزی هم باید مانند دیگر رانندگان کارت سوخت داشته باشند.
سهمیه سوخت مرزنشینان تعیین شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / مصرف سوخت / قاچاق سوخت (بنزین و گازوئیل) / کارت سوخت
سهمیه سوخت مرزنشینان تعیین شد
معاون اول رئیس جمهوری اصلاحیه مربوط به مصوبه تعیین سهمیه فروش سوخت به مرزنشینان را ابلاغ کرد.
قرار است قیمت  گازوئیل زیاد شود؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / بنزین / قاچاق سوخت (بنزین و گازوئیل) / مصرف سوخت / کارت سوخت
قرار است قیمت گازوئیل زیاد شود؟
تسنیم نوشت: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با رد شایعه افزایش قیمت گازوئیل گفت: امسال دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل ندارد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / حمل و نقل عمومی / سهمیه سوخت
واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت خودروهای حمل و نقل عمومی
به گزارش ایسنا، مرتضی ضامنی از واریز سهمیه اعتباری سوخت خرداد ماه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت خرداد ماه ۵۱۲ هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، پیک موتوری و راهبران آموزشی و پرورش واریز شد.وی افزود: سهمیه خردادماه ناوگان اعتباری بالغ بر ۹۱۲ میلیارد ریال می‌باشد که در ۱۱ تیرماه به حساب رانندگان واریز شده است.ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار بیان کرد: اعتبار فوق در کلیه کارت‌های بانکی رانندگان …
افزایش سقف سوخت‌گیری کامیون‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
افزایش سقف سوخت‌گیری کامیون‌ها
معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: سقف برداشت روزانه از کارت سوخت ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای گازوئیل‌سوز براساس کاربری‌های مختلف از یکم تیرماه، حدود ۲۰درصد افزایش یافته است. مهران قربانی دراین‌باره گفت: این افزایش سقف با هدف رضایتمندی رانندگان، کاهش معطلی در جایگاه‌ها، افزایش بهره‌وری ناوگان حمل‌ونقل و افزایش ظرفیت حمل به‌ویژه درباره بارگیری‌های ویژه حمل تره‌بار، ماهی و جوجه یک‌روزه اعمال شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
کوهستان تنهاست
نمی‌دانم این حس را تجربه کرده‌اید یا نه. پدرم در اواخر دهه شصت خانه‌ای در خرم‌‌آباد ساخت. سال‌ها پیش این خانه را فروختیم اما بخش مهمی از خاطرات نوجوانی‌ام در آن خانه رقم خورده بود. پارسال این خانه را خراب کردند. وقتی بیل ‌مکانیکی داشت اتاقم را خراب می‌کرد، گریه‌ام گرفت. ۲۰ سال می‌گذشت و چند خانواده‌ در آن خانه زندگی کرده بودند اما آن اتاق، اتاق من بود و هنوز می‌دانستم کجای کمدم به ‌رمز چه نوشته‌ام و روی دیوارهایش چه پوستر‌هایی چسبانده بودم.  بیل‌ مکانیکی درست جایی ضربه می‌زد که پوستر مارادونا بود و صحنه‌ای از مبارزه کلی و جو فریزر و روبه‌روی آنها عکسی از سیلوستر استالونه در مجموعه راکی و …
مهم نیست کارت سوخت به نام شما باشد
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی / فاطمه کاهی / کارت سوخت
مهم نیست کارت سوخت به نام شما باشد
فاطمه کاهی در گفت‌و گو با ایسنا، با بیان اینکه فرد خریدار نباید نگران عدم مالکیت کارت سوخت باشد، اظهار کرد: درصورت خرید خودرو از یک شخص، تمامی مدارک خودرو از جمله کارت سوخت باید از فروشنده به فرد خریدار تحویل داده شود. ولی بهتر است که خریدار خودرو پس از تحویل کارت سوخت جهت پیشگیری از سوءاستفاده از کارت سوخت خودرو نسبت به تعویض ویا حذف رمز کارت اقدام کند.
مهم نیست کارت سوخت به نام شما باشد!/ برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / کارت سوخت / بنزین / سهمیه بندی بنزین
مهم نیست کارت سوخت به نام شما باشد!/ برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌شود؟
ایسنا نوشت: سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: اگر کارت سوخت شخصی که ماشین را خریداری می‌کند، به نام خریدار نباشد، مشکلی به وجود نمی‌آید و هیچ الزامی برای تغییر کارت سوخت نیست.
شرکت ملی پخش: اگر کارت سوخت به نام خریدار ماشین نباشد، مشکلی به وجود نمی آید
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
شرکت ملی پخش: اگر کارت سوخت به نام خریدار ماشین نباشد، مشکلی به وجود نمی آید
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: اگر کارت سوخت شخصی که ماشین را خریداری می‌کند، به نام خریدار نباشد، مشکلی به وجود نمی‌آید و هیچ الزامی برای تغییر کارت سوخت نیست.
وام کرونایی به هیچ یک از وانت‌دارها پرداخت نشد/ شرایط دوگانه‌سوز شدن رایگان وانت‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / غلامحسین دغاغله / وانت بار / کارت سوخت / خودروی دوگانه سوز
وام کرونایی به هیچ یک از وانت‌دارها پرداخت نشد/ شرایط دوگانه‌سوز شدن رایگان وانت‌ها
مدیرکل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از عدم تخصیص تسهیلات کرونایی به مالکان وانت بار خبر داد.
سهمیه کارت سوخت چه تغییراتی کرده است؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / کارت سوخت / سهمیه کارت سوخت / سهمیه بندی
سهمیه کارت سوخت چه تغییراتی کرده است؟
سهمیه سوخت تاکسی بنزینی ۴۰۰ لیتر و تاکسی دوگانه سوز نیز ۲۰۰ لیتر تعیین شده است.
تا به این لحظه تغییری در قیمت گازوییل نداریم/ چالش نبود کارت سوخت برای مصرف‌کنندگان نفت‌گاز
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
تا به این لحظه تغییری در قیمت گازوییل نداریم/ چالش نبود کارت سوخت برای مصرف‌کنندگان نفت‌گاز
اکنون اکثر کارت‌های سوخت گازوئیل جایگاه جمع آوری شده‌اند و اگر کسی هم سهمیه یارانه‌ای و هم سهمیه آزاد کارت خود را استفاده کرده باشد و بخواهد از کارت جایگاه به نرخ آزاد سوخت‌گیری کند با مشکل مواجه می‌شود و حتی خودرو بدون سوخت می‌ماند.
سهمیه بنزین تیرماه امشب واریز می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
سهمیه بنزین تیرماه امشب واریز می‌شود
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: کارت سوخت تمام خودروها ساعت صفر امشب (یکم تیر) ماه شارژ می‌شود.
زمان واریز سهمیه بنزین اعلام شد
۱۳۹۹/۰۳/۳۰
زمان واریز سهمیه بنزین اعلام شد
ساعت ۲۴ فردا شنبه ۳۱ خردادماه هشتمین مرحله سهمیه بنزین خودروهای ناوگان عمومی و شخصی به کارت سوخت رانندگان خودرو واریز می‌شود.
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
زاگرس در آتش
آذر‌ماه 1390 در خبری آمده بود بخش‌هایی از جنگل ابر آتش گرفته است. در تماس با انجمن‌های محلی شبانه از تهران به سمت شاهرود راه افتادیم و صبح روز بعد جلوی فرمانداری با سپردن کارت ملی به مسوول مربوط بیل‌ها را تحویل گرفته و عازم منطقه شدیم. روز قبل گروهی از سربازان برای اطفای حریق عازم شده و نشانه حضورشان پهنه‌ای از ظرف‌های یک‌بار مصرف بود که ته مانده خورشت قیمه هنوز بر آن به چشم می‌خورد. در همان لحظه رسیدن، مسوول حاضر در منطقه اعلام کرد حضور در منطقه حریق برای زنان ممنوع است و جز این تفکیک، درباره موضوع دیگری مبنی بر اینکه آیا کسی تجربه قبلی برای این کار دارد و ... سخنی نگفت.  بحث و گفت‌وگو به جایی نمی‌رسید، ما برای اطفای حریق آمده بودیم و حال …
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
جزئیات سهمیه کارت‌ سوخت های جدید و المثنی
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سهمیه کارت‌های سوخت مفقودی، در کارت سوخت المثنی حفظ می‌شود.
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
سهمیه‌ بنزین کارت‌ های مفقودی از بین نمی‌رود
باشگاه خبرنگاران جوان- ویس کرمی گفت: اگر به هر دلیلی کارت المثنی برای خودرو صادر شود، سهمیه‌ای که در کارت قبلی باقی مانده، به کارت جدید منتقل می‌شود. کرامت ویس کرمی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در برنامه رادیویی گفت: کارت سوخت به نام خودرو صادر می‌شود، زمانی که خودرو فعال است، کارت سوخت دارد و طبیعتا به آن خودرو سهمیه‌ سوخت هم تعلق می‌گیرد. اگر به هر دلیلی کارت المثنی برای خودرو صادر شود هر آنچه سهمیه‌ای که در کارت قبلی باقی مانده باشد به کارت جدید هم منتقل می‌شود. او افزود: همچنین ممکن است کسی بخواهد علی‌رغم اینکه لزومی به تعویض کارت هوشمند خودرو پس از نقل و انتقال از مالکی به مالک دیگر نیست، اقدام به تعویض کارت هوشمند به نام مالک جدید کند. …
سهمیه کارت سوخت جدید چقدر است؟ / نحوه پیگیری کارت هوشمند سوخت
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / استفاده از کارت سوخت / الزامی شدن کارت سوخت
سهمیه کارت سوخت جدید چقدر است؟ / نحوه پیگیری کارت هوشمند سوخت
فاطمه کاهی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه افرادی که درخواست کارت سوخت جدید می‌دهند، نمی‌توانند از سهمیه ماه‌های قبل استفاده کنند، اظهار کرد: به طور مثال اگر فردی در بهمن ماه درخواست کارت سوخت بدهد و در اسفند ماه کارت برای وی صادر شود، سهمیه سوخت آن شخص از زمان صدور کارت شارژ می‌شود.
ماجرای خرید و فروش کارت سوخت
۱۳۹۹/۰۳/۱۴
ماجرای خرید و فروش کارت سوخت
رئیس انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع فرآورده‌های نفتی بنزین دو نرخی را عامل اصلی خرید و فروش کارت سوخت دانست.
واریز  مابه‌التفاوت ریالی سوخت اردیبهشت خودروهای عمومی | تاکسی اینترنتی و پیک‌های موتوری هم شامل می‌شوند؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۴
واریز مابه‌التفاوت ریالی سوخت اردیبهشت خودروهای عمومی | تاکسی اینترنتی و پیک‌های موتوری هم شامل می‌شوند؟
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ریالی مابه‌التفاوت سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه به کارت صاحبان ۴۷۰ هزار خودروی حمل و نقل عمومی شامل خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۴
بنزین‌ دزدی را گزارش دهید
پس از سهمیه‌بندی بنزین و بازگشت مجدد کارت سوخت، ماجرای کهنه بنزین دزدی یا به عبارت بهتر معاملات بنزینی آغاز شده است و بعضا شاهد هستیم که در برخی از پمپ بنزین‌ها اپراتورها با در دست داشتن تعداد زیادی کارت سوخت سودجویی می‌کنند.
۲۵ میلیون کارت سوخت فعال در کشور
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / بنزین / سهمیه بندی بنزین / شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
۲۵ میلیون کارت سوخت فعال در کشور
تهران - ایرنا- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از وجود بیش از ۲۵ میلیون کارت سوخت فعال در کشور خبر داد.
اگر کارت سوخت‌مان گم شد، چه کنیم؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / کارت سوخت المثنی / گم شدن کارت سوخت
اگر کارت سوخت‌مان گم شد، چه کنیم؟
شفقنا- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: افرادی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند می‌بایست برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی در سریع‌ترین زمان ممکن به پلیس+ ۱۰ اطلاع دهند. به گزارش ایسنا، فاطمه کاهی، با بیان اینکه قطعا...
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •